Whitpain Spring Classic Tournament     
      May 21, 22, 23, 2021    
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Covid Protocol            
          Covid Waiver            
          Rules            
          Fees            
          Directions - Center Square Park      
          Directions - Penndale MS          
          Referee Event Registration      
Revised 6:15 PM Tuesday May 25                
                       
Date Time Gm# Home Away Field  Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
21-May 5:45 PM 87 SPRINGFIELD FC STORM (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S
21-May 6:45 PM 88 UPPER MORELAND AVALANCHE (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2011 BLACK (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Rodowicz, S Bohn, R Rodowicz, C
21-May 7:45 PM 67 AC UNITED 2011 BOYS' MAROON (PAE) WARRINGTON SC UNITED (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R
21-May 5:45 PM 73 PARKWOOD REDDEVILS (PAE) BUCKINGHAM UNITED BOYS 2010 (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Burke, T Gingrich, N Cuka, T
21-May 6:45 PM 74 FAIRMOUNT 2010 BOYS FALCONS (PAE) STEEL UNITED PA 2010 BOYS BLACK (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Cuka, T Burke, T Gingrich, N
21-May 7:45 PM 97 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2009 BOYS GALAXY (PAE) STEEL UNITED PA 2009 BOYS BLACK (PAE) Centre Square Park #4 U12 Boys   Gingrich, N Cuka, T Burke, T
21-May 5:45 PM 44 MONTGOMERY UNITED SC LEEDS (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2012 BLACK (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Clevenstine, S X X
21-May 6:35 PM 53 UPPER DUBLIN SC FEVER RED '12 (PAE) UPPER DUBLIN SC TITANS BLACK '13 (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Clevenstine, S X X
21-May 7:25 PM 43 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) PENNSYLVANIA RUSH 2013 ACADEMY RUSH (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Clevenstine, S X X
21-May 5:45 PM 38 HAVERFORD COBRAS (USA) UPPER DUBLIN SC FEVER BLACK '12 (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Tomlinson, T X X
21-May 6:35 PM 37 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) PHILADELPHIA PSC FURY (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Tomlinson, T X X
21-May 7:25 PM 54 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY GOLD (PAE) FAIRMOUNT 2013 BOYS FALCONS GREEN (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Tomlinson, T X X
22-May 8:00 AM 32 PIONEER TRAILBLAZERS (PAE) MONTGOMERY UNITED BAYERN (PAE) Centre Square Park #1 U15 Boys   Rodowicz, C Bohn, R Tomlinson, T
22-May 9:15 AM 2 PENN EXPRESS FC PICKLES (PAE) PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) Centre Square Park #1 U13 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Tomlinson, T
22-May 10:30 AM 19 PALUMBO SC PALUMBO 2007 BOYS BLUE (PAE) SOUTHERN CHESTER COUNTY SA FIRE '07 (PAE) Centre Square Park #1 U14 Boys   Larkin, B Bohn, R Tomlinson, T
22-May 11:45 AM 10 PENNSYLVANIA RUSH 2008 AZUL (PAE) FC EUROPA 2008 BOYS PREMIER (PAE) Centre Square Park #1 U13 Boys   Rodowicz, C Larkin, B Tomlinson, T
22-May 1:00 PM 28 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2006 BOYS ARSENAL (PAE) MERCER UNITED FC RAPTORS (NJ) Centre Square Park #1 U15 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Larkin, B
22-May 2:15 PM 15 STEEL UNITED PA 2007 BOYS BLACK (PAE) PENNRIDGE YELLOWJACKETS SA VESPULA 2007 (PAE) Centre Square Park #1 U14 Boys   Larkin, B Rodowicz, C Bohn, R
22-May 3:30 PM 30 PALUMBO SC 2006 BOYS BLUE (PAE) MERCER UNITED FC RAPTORS (NJ) Centre Square Park #1 U15 Boys   Rodowicz, C Bohn, R Tantum, M
22-May 4:45 PM 12 PHOENIXVILLE AREA FIRE 08 WHITE (PAE) FC EUROPA 2008 BOYS PREMIER (PAE) Centre Square Park #1 U13 Boys   Larkin, B Bohn, R Tantum, M
22-May 6:00 PM 17 STEEL UNITED PA 2007 BOYS BLACK (PAE) FC EUROPA 2007 BOYS PREMIER BLACK (PAE) Centre Square Park #1 U14 Boys   Larkin, B Bohn, R Tantum, M
22-May 8:00 AM 31 LOWER MERION SC EAGLES (PAE) COLONIAL CELTIC (PAE) Centre Square Park #2 U15 Boys   Walters, C Cuka, T Isaacson, T
22-May 9:15 AM 1 BERKS UNITED FC RIVER PLATE (PAE) STEEL UNITED PA 2008 BOYS BLACK (PAE) Centre Square Park #2 U13 Boys   Hillman, N Walters, C Cuka, T
22-May 10:30 AM 20 MONTGOMERY UNITED EVERTON (PAE) PENN ATHLETICS GENERALS '07 (PAE) Centre Square Park #2 U14 Boys   Isaacson, T Hillman, N Walters, C
22-May 11:45 AM 9 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER YMS COMETS (PAE) PHOENIXVILLE AREA FIRE 08 WHITE (PAE) Centre Square Park #2 U13 Boys   Cuka, T Isaacson, T Hillman, N
22-May 1:00 PM 27 HVAA FORCE (PAE) PALUMBO SC 2006 BOYS BLUE (PAE) Centre Square Park #2 U15 Boys   Walters, C Cuka, T Isaacson, T
22-May 2:15 PM 16 FC EUROPA 2007 BOYS PREMIER BLACK (PAE) BERKS UNITED FC BVB DORTMUND (PAE) Centre Square Park #2 U14 Boys   Hillman, N Walters, C Cuka, T
22-May 3:30 PM 29 HVAA FORCE (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2006 BOYS ARSENAL (PAE) Centre Square Park #2 U15 Boys   Isaacson, T Hillman, N Walters, C
22-May 4:45 PM 11 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER YMS COMETS (PAE) PENNSYLVANIA RUSH 2008 AZUL (PAE) Centre Square Park #2 U13 Boys   Cuka, T Isaacson, T Hillman, N
22-May 6:00 PM 18 PENNRIDGE YELLOWJACKETS SA VESPULA 2007 (PAE) BERKS UNITED FC BVB DORTMUND (PAE) Centre Square Park #2 U14 Boys   Walters, C Cuka, T Isaacson, T
22-May 8:30 AM 78 STEEL UNITED PA 2010 BOYS BLACK (PAE) PARKWOOD REDDEVILS (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Gingrich, N May, A Berger, B
22-May 9:40 AM 70 PSC COPPA PYTHONS (PAE) AC UNITED 2011 BOYS' MAROON (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Berger, B Gingrich, N May, A
22-May 10:50 AM 92 WEST SCHUYLKILL FC THUNDER (PAE) CONCORD 09 REDSPURS (DE) Centre Square Park #3 U12 Boys   May, A Berger, B Daas, J
22-May 12:00 PM 72 HVAA STINGERS (PAE) AC UNITED 2011 BOYS' MAROON (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Gingrich, N May, A Daas, J
22-May 1:10 PM 76 FAIRMOUNT 2010 BOYS FALCONS (PAE) PARKWOOD REDDEVILS (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Berger, B Gingrich, N Daas, J
22-May 2:20 PM 98 UPPER DUBLIN SC STRIKERS RED '09 (PAE) HVAA WOLFPACK (PAE) Centre Square Park #3 U12 Boys   May, A Berger, B Gingrich, N
22-May 3:30 PM 90 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2011 BLACK (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   Gingrich, N May, A Daas, J
22-May 4:40 PM 99 STEEL UNITED PA 2009 BOYS BLACK (PAE) HVAA WOLFPACK (PAE) Centre Square Park #3 U12 Boys   Berger, B Gingrich, N Daas, J
22-May 5:50 PM 84 PENN AC REVOLUTION '10 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) Centre Square Park #3 U11 Boys   May, A Berger, B Daas, J
22-May 7:00 PM 101 STEEL UNITED PA 2009 BOYS BLACK (PAE) UPPER DUBLIN SC STRIKERS RED '09 (PAE) Centre Square Park #3 U12 Boys   Gingrich, N Daas, J Berger, B
22-May 8:30 AM 69 WARRINGTON SC UNITED (PAE) HVAA STINGERS (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Harris, J Tantum, M Balisalisa, K
22-May 9:40 AM 77 BUCKINGHAM UNITED BOYS 2010 (PAE) FAIRMOUNT 2010 BOYS FALCONS (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Harris, J Tantum, M Balisalisa, K
22-May 10:50 AM 91 HVAA YELLOW JACKETS (PAE) HAVERFORD SC ELITE 09 BOYS (PAE) Centre Square Park #4 U12 Boys   Swedberg, D Harris, J Balisalisa, K
22-May 12:00 PM 71 WARRINGTON SC UNITED (PAE) PSC COPPA PYTHONS (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Harris, J Swedberg, D Swedberg, R
22-May 1:10 PM 75 BUCKINGHAM UNITED BOYS 2010 (PAE) STEEL UNITED PA 2010 BOYS BLACK (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Kozak, D Harris, J Balisalisa, I
22-May 2:20 PM 94 WEST SCHUYLKILL FC THUNDER (PAE) HVAA YELLOW JACKETS (PAE) Centre Square Park #4 U12 Boys   Swedberg, R Kozak, D Balisalisa, I
22-May 3:30 PM 89 SPRINGFIELD FC STORM (PAE) UPPER MORELAND AVALANCHE (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Harris, J Posada, N Balisalisa, I
22-May 4:40 PM 100 UPPER DUBLIN SC STRIKERS RED '09 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2009 BOYS GALAXY (PAE) Centre Square Park #4 U12 Boys   Posada, N Kozak, D Balisalisa, I
22-May 5:50 PM 83 PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2010 WHITE (PAE) FC MONTCO DRAGONS (PAE) Centre Square Park #4 U11 Boys   Kozak, D Posada, N Harris, J
22-May 7:00 PM 102 HVAA WOLFPACK (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2009 BOYS GALAXY (PAE) Centre Square Park #4 U12 Boys   Harris, J Kozak, D Posada, N
22-May 8:00 AM 39 PHILADELPHIA PSC FURY (PAE) UPPER DUBLIN SC FEVER BLACK '12 (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Waychof, N X X
22-May 9:00 AM 49 FAIRMOUNT 2013 BOYS FALCONS GREEN (PAE) UPPER DUBLIN SC FEVER RED '12 (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Waychof, N X X
22-May 10:00 AM 45 PENNSYLVANIA RUSH 2013 ACADEMY RUSH (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2012 BLACK (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Waychof, N X X
22-May 11:00 AM 42 UPPER DUBLIN SC FEVER BLACK '12 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Waychof, N X X
22-May 12:00 PM 52 UPPER DUBLIN SC TITANS BLACK '13 (PAE) FAIRMOUNT 2013 BOYS FALCONS GREEN (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Waychof, N X X
22-May 1:00 PM 48 PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2012 BLACK (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) Centre Square Park #5 U09 Boys   Lentini, C X X
22-May 2:00 PM 62 STEEL UNITED PA 2011 BOYS (PAE) UPPER DUBLIN SC PHANTOMS RED '11 (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Lentini, C X X
22-May 3:00 PM 56 HULMEVILLE DEMONS (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY GREY (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Lentini, C X X
22-May 4:00 PM 64 STEEL UNITED PA 2011 BOYS (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC 2011 BOYS YELLOW (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Lentini, C X X
22-May 5:00 PM 58 HULMEVILLE DEMONS (PAE) UPPER DARBY FC 2011 WOLFPACK (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Bullard, M X X
22-May 6:00 PM 66 UPPER DUBLIN SC PHANTOMS RED '11 (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC 2011 BOYS YELLOW (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Bullard, M X X
22-May 7:00 PM 60 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY GREY (PAE) UPPER DARBY FC 2011 WOLFPACK (PAE) Centre Square Park #5 U10 Boys   Bullard, M X X
22-May 8:00 AM 40 HAVERFORD COBRAS (USA) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Matullo, J X X
22-May 9:00 AM 50 UPPER DUBLIN SC TITANS BLACK '13 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY GOLD (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Matullo, J X X
22-May 10:00 AM 46 MONTGOMERY UNITED SC LEEDS (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Matullo, J X X
22-May 11:00 AM 41 PHILADELPHIA PSC FURY (PAE) HAVERFORD COBRAS (USA) Centre Square Park #6 U09 Boys   Matullo, J X X
22-May 12:00 PM 51 UPPER DUBLIN SC FEVER RED '12 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2012 BOYS ACADEMY GOLD (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Matullo, J X X
22-May 1:00 PM 47 PENNSYLVANIA RUSH 2013 ACADEMY RUSH (PAE) MONTGOMERY UNITED SC LEEDS (PAE) Centre Square Park #6 U09 Boys   Macleod, N X X
22-May 2:00 PM 61 PHOENIXVILLE AREA SC 2011 BOYS YELLOW (PAE) FAIRMOUNT 2011 BOYS FALCONS GREEN (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 3:00 PM 55 UPPER DARBY FC 2011 WOLFPACK (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 4:00 PM 63 FAIRMOUNT 2011 BOYS FALCONS GREEN (PAE) UPPER DUBLIN SC PHANTOMS RED '11 (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 5:00 PM 57 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY GREY (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 6:00 PM 65 FAIRMOUNT 2011 BOYS FALCONS GREEN (PAE) STEEL UNITED PA 2011 BOYS (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 7:00 PM 59 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) HULMEVILLE DEMONS (PAE) Centre Square Park #6 U10 Boys   Macleod, N X X
22-May 8:30 AM 81 PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2010 WHITE (PAE) PENN AC REVOLUTION '10 (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Melick, R Schwoebel, G Cooper, J
22-May 9:40 AM 82 FC MONTCO DRAGONS (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Cooper, J Melick, R Schwoebel, G
22-May 10:50 AM 86 UPPER MORELAND AVALANCHE (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 BOYS ACADEMY WHITE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Schwoebel, G Cooper, J Melick, R
22-May 12:00 PM 85 PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2011 BLACK (PAE) SPRINGFIELD FC STORM (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Melick, R Schwoebel, G Cooper, J
22-May 1:10 PM 79 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2011 BOYS ACADEMY BLUE (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC BOYS 2010 WHITE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Cooper, J Melick, R Schwoebel, G
22-May 2:20 PM 80 FC MONTCO DRAGONS (PAE) PENN AC REVOLUTION '10 (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Melick, R Cooper, J Swedberg, D
22-May 3:30 PM 93 HAVERFORD SC ELITE 09 BOYS (PAE) CONCORD 09 REDSPURS (DE) Centre Square Park #7 U12 Boys   Swedberg, R Swedberg, D Bullard, M
22-May 4:40 PM 68 PSC COPPA PYTHONS (PAE) HVAA STINGERS (PAE) Centre Square Park #7 U11 Boys   Swedberg, D Swedberg, R Gidley, N
22-May 5:50 PM 95 HAVERFORD SC ELITE 09 BOYS (PAE) WEST SCHUYLKILL FC THUNDER (PAE) Centre Square Park #7 U12 Boys   Swedberg, R Swedberg, D Gidley, N
22-May 7:00 PM 96 CONCORD 09 REDSPURS (DE) HVAA YELLOW JACKETS (PAE) Centre Square Park #7 U12 Boys   Swedberg, D Swedberg, R Gidley, N
22-May 8:00 AM 8 PENNSYLVANIA RUSH 2008 AZUL (PAE) PHOENIXVILLE AREA FIRE 08 WHITE (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Boys   Bethel, C Dinard, D Stevenson, S
22-May 9:15 AM 26 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2006 BOYS ARSENAL (PAE) PALUMBO SC 2006 BOYS BLUE (PAE) Penndale Middle School #1 U15 Boys   Stevenson, M Bethel, C Dinard, D
22-May 10:30 AM 13 BERKS UNITED FC BVB DORTMUND (PAE) STEEL UNITED PA 2007 BOYS BLACK (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Boys   Stevenson, S Stevenson, M Bethel, C
22-May 11:45 AM 34 PIONEER TRAILBLAZERS (PAE) LOWER MERION SC EAGLES (PAE) Penndale Middle School #1 U15 Boys   Bethel, C Stevenson, S Stevenson, M
22-May 1:00 PM 4 PENN EXPRESS FC PICKLES (PAE) BERKS UNITED FC RIVER PLATE (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Boys   Dinard, D Bethel, C Stevenson, M
22-May 2:15 PM 22 MONTGOMERY UNITED EVERTON (PAE) PALUMBO SC PALUMBO 2007 BOYS BLUE (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Boys   Stevenson, M Stevenson, S Dinard, D
22-May 3:30 PM 36 MONTGOMERY UNITED BAYERN (PAE) LOWER MERION SC EAGLES (PAE) Penndale Middle School #1 U15 Boys   Stevenson, S Dinard, D Stevenson, M
22-May 4:45 PM 6 PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) BERKS UNITED FC RIVER PLATE (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Boys   Dinard, D Stevenson, M Stevenson, S
22-May 6:00 PM 24 PENN ATHLETICS GENERALS '07 (PAE) PALUMBO SC PALUMBO 2007 BOYS BLUE (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Boys   Stevenson, M Stevenson, S Dinard, D
22-May 8:00 AM 7 FC EUROPA 2008 BOYS PREMIER (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER YMS COMETS (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Boys   Loeffler, E McMenamin, A Gerlach, D
22-May 9:15 AM 25 MERCER UNITED FC RAPTORS (NJ) HVAA FORCE (PAE) Penndale Middle School #2 U15 Boys   Gerlach, D Loeffler, E Martinez, F
22-May 10:30 AM 14 FC EUROPA 2007 BOYS PREMIER BLACK (PAE) PENNRIDGE YELLOWJACKETS SA VESPULA 2007 (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Boys   Gerlach, D McMenamin, A Martinez, F
22-May 11:45 AM 33 COLONIAL CELTIC (PAE) MONTGOMERY UNITED BAYERN (PAE) Penndale Middle School #2 U15 Boys   Loeffler, E Gerlach, D Martinez, F
22-May 1:00 PM 3 STEEL UNITED PA 2008 BOYS BLACK (PAE) PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Boys   McMenamin, A Gerlach, D Loeffler, E
22-May 2:15 PM 21 SOUTHERN CHESTER COUNTY SA FIRE '07 (PAE) PENN ATHLETICS GENERALS '07 (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Boys   Martinez, F McMenamin, A Loeffler, E
22-May 3:30 PM 35 COLONIAL CELTIC (PAE) PIONEER TRAILBLAZERS (PAE) Penndale Middle School #2 U15 Boys   Loeffler, E Martinez, F McMenamin, A
22-May 4:45 PM 5 STEEL UNITED PA 2008 BOYS BLACK (PAE) PENN EXPRESS FC PICKLES (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Boys   McMenamin, A Loeffler, E Martinez, F
22-May 6:00 PM 23 SOUTHERN CHESTER COUNTY SA FIRE '07 (PAE) MONTGOMERY UNITED EVERTON (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Boys   Martinez, F McMenamin, A Loeffler, E
23-May 5:00 PM 150 Final Final Centre Square Park #1 U13 Girls   Walters, C Romano, J Eisman, J
23-May 6:15 PM 158 Third Place Third Place Centre Square Park #1 U14 Girls   Gingrich, N Romano, J Eisman, J
23-May 5:00 PM 157 Fifth Place Fifth Place Centre Square Park #2 U14 Girls   Swedberg, R Kozak, D Sweeney,M
23-May 6:15 PM 159 Final Final Centre Square Park #2 U14 Girls   Kozak, D Swedberg, R Sweeney,M
23-May 5:15 PM 139 CRUSA RIPTIDE (PAE) MAIN LINE SOCCER WHITE LIGHTNING (PAE) Centre Square Park #3 U12 Girls   Hatton, I Swedberg, D McMenamin, A
23-May 6:20 PM 135 Final Final Centre Square Park #3 U11 Girls   McMenamin, A Swedberg, D Hatton, I
23-May 7:25 PM 141 GCVSA TRIBE (PAE) MAIN LINE SOCCER WHITE LIGHTNING (PAE) Centre Square Park #3 U12 Girls   McMenamin, A Kozak, D Hatton, I
23-May 5:15 PM 138 BACK MOUNTAIN LIGHTNING (PAE) GCVSA TRIBE (PAE) Centre Square Park #4 U12 Girls   Oscar, L Van Beek, L Van Beek, R
23-May 6:20 PM 134 Third Place Third Place Centre Square Park #4 U11 Girls   Oscar, L Van Beek, L Van Beek, R
23-May 7:25 PM 140 BACK MOUNTAIN LIGHTNING (PAE) CRUSA RIPTIDE (PAE) Centre Square Park #4 U12 Girls   Oscar, L Van Beek, L Van Beek, R
23-May 8:00 AM 103 WHITPAIN RECREATION U9 BLACK (PAE) HVAA PRIDE 2012 (USA) Centre Square Park #5 U09 Girls   Knittel, D X X
23-May 9:00 AM 118 WHITPAIN TRAVEL GREEN EAGLES (PAE) LOWER MERION EARTHQUAKES (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Knittel, D X X
23-May 10:00 AM 107 PHOENIXVILLE AREA SC GIRLS 2012 BLACK (PAE) FC MONTCO GALAXY (PAE) Centre Square Park #5 U09 Girls   Hillman, N X X
23-May 11:00 AM 122 HAVERFORD U10 STORM (PAE) REBELS FC 2011 GIRLS (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Hillman, N X X
23-May 12:00 PM 108 WARRINGTON SC RED 2012 (PAE) PHOENIXVILLE AREA SC GIRLS 2012 BLACK (PAE) Centre Square Park #5 U09 Girls   Mathew, K X X
23-May 1:00 PM 123 PHOENIXVILLE AREA SC 2011 GIRLS FIRE (PAE) HAVERFORD U10 STORM (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Hillman, N X X
23-May 2:00 PM 112 COVENTRY SA STORM (PAE) HSC FUSION (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Hillman, N X X
23-May 3:00 PM 109 Fifth Place Fifth Place Centre Square Park #5 U09 Girls   Mathew, K X X
23-May 4:00 PM 115 WHITPAIN RECREATION WILDLINGS '11 (PAE) COVENTRY SA STORM (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Hillman, N X X
23-May 5:00 PM 111 Final Final Centre Square Park #5 U09 Girls   Hillman, N X X
23-May 6:00 PM 126 Final Final Centre Square Park #5 U10 Girls   Mathew, K X X
23-May 7:00 PM 117 EXETER YOUTH EXETER BLUE COMETS (PAE) COVENTRY SA STORM (PAE) Centre Square Park #5 U10 Girls   Mathew, K X X
23-May 8:00 AM 106 WARRINGTON SC RED 2012 (PAE) FC MONTCO GALAXY (PAE) Centre Square Park #6 U09 Girls   Hillman, N X X
23-May 9:00 AM 121 PHOENIXVILLE AREA SC 2011 GIRLS FIRE (PAE) REBELS FC 2011 GIRLS (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Dobson, T X X
23-May 10:00 AM 104 BACK MOUNTAIN DEFIANCE (PAE) HVAA PRIDE 2012 (USA) Centre Square Park #6 U09 Girls   Dobson, T X X
23-May 11:00 AM 119 SPRINGFIELD FC BLUE CRUSH (PAE) LOWER MERION EARTHQUAKES (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Hatton, I X X
23-May 12:00 PM 105 WHITPAIN RECREATION U9 BLACK (PAE) BACK MOUNTAIN DEFIANCE (PAE) Centre Square Park #6 U09 Girls   Dobson, T X X
23-May 1:00 PM 120 WHITPAIN TRAVEL GREEN EAGLES (PAE) SPRINGFIELD FC BLUE CRUSH (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Dobson, T X X
23-May 2:00 PM 113 WHITPAIN RECREATION WILDLINGS '11 (PAE) EXETER YOUTH EXETER BLUE COMETS (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Hatton, I X X
23-May 3:00 PM 110 Third Place Third Place Centre Square Park #6 U09 Girls   Dobson, T X X
23-May 4:00 PM 114 HSC FUSION (PAE) EXETER YOUTH EXETER BLUE COMETS (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Dobson, T X X
23-May 5:00 PM 124 Fifth Place Fifth Place Centre Square Park #6 U10 Girls   Dobson, T X X
23-May 6:00 PM 125 Third Place Third Place Centre Square Park #6 U10 Girls   Tobin, B X X
23-May 7:00 PM 116 HSC FUSION (PAE) WHITPAIN RECREATION WILDLINGS '11 (PAE) Centre Square Park #6 U10 Girls   Tobin, B X X
23-May 8:30 AM 127 UPPER DUBLIN SC HURRICANES BLACK '10 (PAE) FC MONTCO CHARGE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Demis, N Higgins, D Tierman, M
23-May 9:35 AM 130 WRA WAHOOS (PAE) FOX CHASE FC INDEPENDENCE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Higgins, D Demis, N Major, M
23-May 10:40 AM 128 HAVERFORD ELITE (PAE) FC MONTCO CHARGE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Demis, N Tierman, M Major, M
23-May 11:45 AM 131 MARPLE NEWTOWN UNITED (PAE) FOX CHASE FC INDEPENDENCE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Higgins, D Tierman, M Major, M
23-May 12:50 PM 136 MAIN LINE SOCCER WHITE LIGHTNING (PAE) BACK MOUNTAIN LIGHTNING (PAE) Centre Square Park #7 U12 Girls   Demis, N Tierman, M Major, M
23-May 1:55 PM 137 CRUSA RIPTIDE (PAE) GCVSA TRIBE (PAE) Centre Square Park #7 U12 Girls   Higgins, D Demis, N Major, M
23-May 3:00 PM 129 UPPER DUBLIN SC HURRICANES BLACK '10 (PAE) HAVERFORD ELITE (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Demis, N Higgins, D Tierman, M
23-May 4:05 PM 132 WRA WAHOOS (PAE) MARPLE NEWTOWN UNITED (PAE) Centre Square Park #7 U11 Girls   Higgins, D Tierman, M Major, M
23-May 5:30 PM 133 Fifth Place Fifth Place Centre Square Park #7 U11 Girls   Demis, N Higgins, D Major, M
23-May 8:00 AM 142 HVAA COURAGE (PAE) COCALICO CYSC BLUE WINGS (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Girls   Gingrich, N Walters, C Romano, J
23-May 9:15 AM 151 HAVERFORD TORNADOES (PAE) WEST SCHUYLKILL FC EXPLOSION (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Girls   Walters, C Gingrich, N Eisman, J
23-May 10:30 AM 143 WHITPAIN 09 WOLFPACK (PAE) COCALICO CYSC BLUE WINGS (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Girls   Gingrich, N Romano, J Eisman, J
23-May 11:45 AM 155 SPRINGFIELD FC LIGHTNING (PAE) WHITPAIN WILDFIRE (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Girls   Walters, C Romano, J Eisman, J
23-May 1:00 PM 147 WHITPAIN CRUSH (PAE) LOWER MERION AZTECS (PAE) Penndale Middle School #1 U13 Girls   Gingrich, N Romano, J Eisman, J
23-May 2:15 PM 156 COVENTRY SA CREW (PAE) SPRINGFIELD FC LIGHTNING (PAE) Penndale Middle School #1 U14 Girls   Walters, C Gingrich, N Romano, J
23-May 3:30 PM 148 Fifth Place Fifth Place Penndale Middle School #1 U13 Girls   Gingrich, N Walters, C Eisman, J
23-May 8:00 AM 145 WHITPAIN CRUSH (PAE) FC MONTCO BULLDOGS (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Girls   Melick, R Swedberg, D Swedberg, R
23-May 9:15 AM 154 COVENTRY SA CREW (PAE) WHITPAIN WILDFIRE (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Girls   Swedberg, D Melick, R Swedberg, R
23-May 10:30 AM 146 LOWER MERION AZTECS (PAE) FC MONTCO BULLDOGS (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Girls   Melick, R Walters, C Swedberg, D
23-May 11:45 AM 152 SOUTHERN LEHIGH STORM (PAE) WEST SCHUYLKILL FC EXPLOSION (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Girls   Swedberg, D Melick, R Swedberg, R
23-May 1:00 PM 144 HVAA COURAGE (PAE) WHITPAIN 09 WOLFPACK (PAE) Penndale Middle School #2 U13 Girls   Melick, R Swedberg, R Sweeney,M
23-May 2:15 PM 153 HAVERFORD TORNADOES (PAE) SOUTHERN LEHIGH STORM (PAE) Penndale Middle School #2 U14 Girls   Melick, R Swedberg, D Sweeney,M
23-May 3:30 PM 149 Third Place Third Place Penndale Middle School #2 U13 Girls   Swedberg, D Kozak, D Sweeney,M