West Chester Summer Classic Tournament    
        August 4, 5 & 6, 2017      
                       
                       
            Confirmation campbell@chesco.com 
            Weather Info      
            Rules      
            Directions      
            Fees & Times      
Revised 12:00 PM Thursday August 17   Referee Event Registration    
                       
Date Time Gm # Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
4-Aug 5:45 PM 335 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Delacy ##1 U11 Boys   Broske, P Cress, B McCarthy, M
4-Aug 7:00 PM 98 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Delacy ##1 U12 Girls   Cress, B Broske, P McCarthy, M
4-Aug 5:45 PM 51 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Delacy ##2 U12 Boys   Kavetski, B Paul, Josh Ung, D
4-Aug 7:00 PM 81 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##2 U11 Girls   Paul, Josh Kavetski, B Ung, D
4-Aug 6:00 PM 321 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##2 U13 Boys   Lock, K Krakower, D O'Shea, R
4-Aug 6:00 PM 315 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##3 U14 Girls   Liblick, G DiMatteo, T Martin, Sam
4-Aug 5:15 PM 149 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##4 U17 Girls   Berkowitz, D Hutko, K Wursthorn, Kenan
4-Aug 5:45 PM 342 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##6 U9 Boys   Snodgrass, M X X
4-Aug 6:45 PM 21 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##6 U10 Girls   Snodgrass, M X X
4-Aug 5:45 PM 15 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
4-Aug 6:45 PM 25 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##7 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5-Aug 8:00 AM 64 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##1 U12 Boys   Miller, R Hunter, C Miller, J
5-Aug 9:15 AM 56 West-Mont United SA Penn Fusion SA Delacy ##1 U12 Boys   Hofmann, M Miller, R Miller, J
5-Aug 10:30 AM 336 Harleysville FC Southern Chester County SA Delacy ##1 U11 Boys   Hunter, C Hofmann, M Miller, J
5-Aug 11:45 AM 65 Methacton United SC West-Mont United SA Delacy ##1 U12 Boys   Hofmann, M Hunter, C Miller, R
5-Aug 1:00 PM 54 West-Mont United SA Lower Merion Soccer Club Delacy ##1 U12 Boys   Meade, J Murphy, O Hassan, K
5-Aug 2:15 PM 334 Penn Fusion SA Southern Chester County SA Delacy ##1 U11 Boys   Kessler, B Meade, J Murphy, O
5-Aug 3:30 PM 66 Penn Fusion SA Methacton United SC Delacy ##1 U12 Boys   Hassan, K Kessler, B Meade, J
5-Aug 4:45 PM 55 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club Delacy ##1 U12 Boys   Murphy, O Hassan, K Kessler, B
5-Aug 8:00 AM 63 West-Mont United SA Lionville Delacy ##2 U12 Boys   Heaney, P Detwiler, J Nothnagle, A
5-Aug 9:15 AM 53 Penn Fusion SA Rose Tree Soccer Delacy ##2 U12 Boys   Jacobs, S Detwiler, J Lynam, R
5-Aug 10:30 AM 72 Penn Fusion SA Harleysville FC Delacy ##2 U11 Boys PPD Hummel, C Haak, M Heaney, P
5-Aug 11:45 AM 61 West-Mont United SA Towamencin Delacy ##2 U12 Boys   Detwiler, J Nothnagle, A Jacobs, S
5-Aug 1:00 PM 52 Rose Tree Soccer Penn Fusion SA Delacy ##2 U12 Boys   Whitmore, V Lynam, R Peyton, A
5-Aug 2:15 PM 333 Penn Fusion SA Harleysville FC Delacy ##2 U11 Boys   Peyton, A Heaney, P Jacobs, S
5-Aug 3:30 PM 62 Lionville Towamencin Delacy ##2 U12 Boys   Nothnagle, A Detwiler, J Whitmore, V
5-Aug 4:45 PM 75 Penn Fusion SA Southern Chester County SA Delacy ##2 U11 Boys PPD Lynam, R Hummel, C Haak, M
5-Aug 8:00 AM 211 DSC West-Mont United SA Delacy ##3 U16 Boys   Barner, J Cress, B Kraiter, Jr
5-Aug 9:20 AM 204 Warrington SC BRAUSA Delacy ##3 U16 Boys   Kraiter, Sr Barner, J Cress, B
5-Aug 10:40 AM 197 West-Mont United SA Council Rock United / FC Bucks Delacy ##3 U16 Boys   Kraiter, Jr Kraiter, Sr Barner, J
5-Aug 12:00 PM 191 Brausa United Futebol Club SUSA Delacy ##3 U16 Boys   Cress, B Kraiter, Jr Kraiter, Sr
5-Aug 1:20 PM 210 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##3 U16 Boys   Miele, B Cress, B DiRienzo, N
5-Aug 2:40 PM 203 Western Lehigh United SC BRAUSA Delacy ##3 U16 Boys   Daniels, R Miele, B Cress, B
5-Aug 4:00 PM 196 North Union United Council Rock United / FC Bucks Delacy ##3 U16 Boys   DiRienzo, N Daniels, R Miele, B
5-Aug 5:20 PM 190 FC EUROPA SUSA Delacy ##3 U16 Boys   Cress, B DiRienzo, N Daniels, R
5-Aug 8:00 AM 212 Penn Fusion SA FC Brandywine Delacy ##4 U16 Boys   Scott, R Horng, A Crampsey, M
5-Aug 9:20 AM 205 Western Lehigh United SC Baltimore Celtic Delacy ##4 U16 Boys   Broske, P Scott, R Horng, A
5-Aug 10:40 AM 198 North Union United Penn Fusion SA Delacy ##4 U16 Boys   Crampsey, M Broske, P Scott, R
5-Aug 12:00 PM 192 FC EUROPA FC Warrington Delacy ##4 U16 Boys   Horng, A Crampsey, M Broske, P
5-Aug 1:20 PM 209 FC Brandywine DSC Delacy ##4 U16 Boys   Brodovsky, J Hutko, K Wursthorn, Kenan
5-Aug 2:40 PM 202 Baltimore Celtic Warrington SC Delacy ##4 U16 Boys   Crampsey, M Brodovsky, J Hutko, K
5-Aug 4:00 PM 195 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##4 U16 Boys   Wursthorn, Kenan Crampsey, M Brodovsky, J
5-Aug 5:20 PM 189 FC Warrington Brausa United Futebol Club Delacy ##4 U16 Boys   Hutko, K Wursthorn, Kenan Crampsey, M
5-Aug 9:00 AM 230 Buckingham United Penn Fusion SA Delacy ##5 U16 Girls   O'Shea, R Nicolardi, J Keenan, J
5-Aug 10:20 AM 233 FCBrandywine Warrington Delacy ##5 U16 Girls   Nicolardi, J O'Shea, R Keenan, J
5-Aug 12:00 PM 232 Buckingham United West-Mont United SA Delacy ##5 U16 Girls   Keenan, J Nicolardi, J O'Shea, R
5-Aug 1:20 PM 235 FCBrandywine Pennsylvania Soccer Academy Delacy ##5 U16 Girls   Lyle, D MacFarlane, D Cocci, M
5-Aug 3:00 PM 231 West-Mont United SA Penn Fusion SA Delacy ##5 U16 Girls   MacFarlane, D Lyle, D Cocci, M
5-Aug 4:20 PM 234 Pennsylvania Soccer Academy Warrington Delacy ##5 U16 Girls   Cocci, M MacFarlane, D Lyle, D
5-Aug 8:00 AM 346 Penn Fusion SA Next Level Soccer Academy Kelly Field #22 U13 Girls   Wilson, D Wilson, M Krantz, W
5-Aug 9:15 AM 347 West-Mont United SA Malvern United Kelly Field #22 U13 Girls   Wilson, D Wilson, M Krantz, W
5-Aug 10:30 AM 345 Penn Fusion SA Premier Kelly Field #22 U13 Girls   Wilson, D Wilson, M Krantz, W
5-Aug 12:00 PM 350 Next Level Soccer Academy West-Mont United SA Kelly Field #22 U13 Girls   Wilson, D Wilson, M Krantz, W
5-Aug 1:15 PM 351 Western Lehigh United SC Malvern United Kelly Field #22 U13 Girls   Martin, Jon Singer, M Barley, R
5-Aug 2:30 PM 349 Premier Penn Fusion SA Kelly Field #22 U13 Girls   Bury, T Martin, Jon Singer, M
5-Aug 4:00 PM 348 Western Lehigh United SC Penn Fusion SA Kelly Field #22 U13 Girls   Barley, R Bury, T Martin, Jon
5-Aug 8:15 AM 322 Continental FC Harrison SC Line Road ##1 U13 Boys   Nelson, M De Lucia, R Nelson, T
5-Aug 9:30 AM 323 NC Penn Fusion SA Line Road ##1 U13 Boys   De Lucia, R Nelson, M Nelson, T
5-Aug 12:15 PM 325 Continental FC NC Line Road ##1 U13 Boys   De Lucia, R Nelson, M Nelson, T
5-Aug 1:45 PM 324 Penn Fusion SA Harrison SC Line Road ##1 U13 Boys   Nelson, M De Lucia, R Nelson, T
5-Aug 9:00 AM 16 West-Mont United SA FC Brandywine Line Road ##2 U10 Girls   Fiorenza, D X X
5-Aug 10:00 AM 26 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA Line Road ##2 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5-Aug 11:00 AM 343 West-Mont United SA Lionville Line Road ##2 U9 Boys   Fiorenza, D X X
5-Aug 12:00 PM 20 Penn Fusion SA FC Brandywine Line Road ##2 U10 Girls   Fiorenza, D X X
5-Aug 1:00 PM 12 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##2 U10 Girls   Fiorenza, D X X
5-Aug 2:00 PM 339 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##2 U9 Boys   Buchy, M X X
5-Aug 3:00 PM 24 West-Mont United SA Ukrainian Nationals Line Road ##2 U10 Boys   Buchy, M X X
5-Aug 8:00 AM 35 Lower Merion Soccer Club Penn Fusion SA Line Road ##3 U10 Boys   Hillsinger, L X X
5-Aug 9:00 AM 22 West-Mont United SA FC Brandywine Line Road ##3 U10 Girls   Hillsinger, L X X
5-Aug 10:00 AM 27 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##3 U10 Boys   Hillsinger, L X X
5-Aug 11:00 AM 5 Penn Fusion SA TBA Line Road ##3 U9 Boys PPD France, J X X
5-Aug 12:00 PM 19 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##3 U10 Girls   France, J X X
5-Aug 1:00 PM 11 FC Brandywine Penn Fusion SA Line Road ##3 U10 Girls   France, J X X
5-Aug 2:00 PM 338 Lionville Penn Fusion SA Line Road ##3 U9 Boys   Glasner, R X X
5-Aug 3:00 PM 34 Towamencin Penn Fusion SA Line Road ##3 U10 Boys   Glasner, R X X
5-Aug 4:15 PM 41 Penn Fusion SA TBA 1 Line Road ##3 U9 Girls PPD Glasner, R X X
5-Aug 8:00 AM 33 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U10 Boys   Burns, P X X
5-Aug 9:00 AM 360 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U9 Girls   Burns, P X X
5-Aug 10:00 AM 359 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U9 Girls   Burns, P X X
5-Aug 11:00 AM 36 Towamencin Lower Merion Soccer Club Line Road ##4 U10 Boys   France, J X X
5-Aug 12:00 PM 32 West-Mont United SA Methacton United Soccer Club Line Road ##4 U10 Boys   Burns, P X X
5-Aug 1:00 PM 358 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U9 Girls PPD Snodgrass, M X X
5-Aug 2:00 PM 357 West-Mont United SA Penn Fusion SA Line Road ##4 U9 Girls PPD Snodgrass, M X X
5-Aug 3:00 PM 31 Penn Fusion SA Methacton United Soccer Club Line Road ##4 U10 Boys   France, J X X
5-Aug 8:00 AM 290 Celtic SC Conrad Weiser Line Road ##5 U14 Boys   Brown, N Berger, R Brown, M
5-Aug 9:20 AM 278 Continental FC Methacton United SC Line Road ##5 U14 Boys   Steen, M Brown, N Berger, R
5-Aug 10:40 AM 271 West-Mont United SA BRAUSA United Futebol Club Line Road ##5 U15 Boys   Brown, M Steen, M Brown, N
5-Aug 12:00 PM 292 Celtic SC Penn Fusion SA Line Road ##5 U14 Boys   Berger, R Brown, M Steen, M
5-Aug 1:20 PM 281 Lower Merion Soccer Club AFSC Soccer Academy Line Road ##5 U14 Boys   Smith, Z Houseman, D Leslie, J
5-Aug 2:40 PM 269 BRAUSA United Futebol Club SUSA Line Road ##5 U15 Boys   Curran, B Smith, Z Houseman, D
5-Aug 4:00 PM 291 Penn Fusion SA Conrad Weiser Line Road ##5 U14 Boys   Leslie, J Curran, B Smith, Z
5-Aug 5:20 PM 280 Penn Fusion SA AFSC Soccer Academy Line Road ##5 U14 Boys   Houseman, D Leslie, J Curran, B
5-Aug 8:00 AM 287 Penn Fusion SA CSSC Line Road ##6 U14 Boys   FULLER, B JUERGENSEN, J SPATAFORE, D
5-Aug 9:20 AM 270 Penn Fusion SA SUSA Line Road ##6 U15 Boys   HORNICKLE FULLER, B JUERGENSEN, J
5-Aug 10:40 AM 282 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club Line Road ##6 U14 Boys   SPATAFORE, D HORNICKLE FULLER, B
5-Aug 12:00 PM 288 Hershey Soccer Club CSSC Line Road ##6 U14 Boys   SPATAFORE, D JUERGENSEN, J HORNICKLE
5-Aug 1:20 PM 277 FC USA Methacton United SC Line Road ##6 U14 Boys   McHUGH, J JUERGENSEN, J SPATAFORE, D
5-Aug 2:40 PM 268 West-Mont United SA SUSA Line Road ##6 U15 Boys   HORNICKLE McHUGH, J JUERGENSEN, J
5-Aug 4:00 PM 289 Penn Fusion SA Hershey Soccer Club Line Road ##6 U14 Boys   SPATAFORE, D HORNICKLE McHUGH, J
5-Aug 5:20 PM 279 FC USA Continental FC Line Road ##6 U14 Boys   HORNICKLE SPATAFORE, D JUERGENSEN, J
5-Aug 8:00 AM 245 Penn Fusion SA Lionville Soccer Club Line Road ##7 U15 Girls   Anton, S Anton, C Havens, D
5-Aug 9:20 AM 302 Penn Fusion SA Old Line FC Line Road ##7 U14 Girls   Havens, M Anton, S Anton, C
5-Aug 11:00 AM 244 Lionville Soccer Club Penn United Soccer Academy Line Road ##7 U15 Girls   Havens, D Havens, M Anton, S
5-Aug 12:20 PM 301 Old Line FC SJEB Rush Line Road ##7 U14 Girls   Anton, C Havens, D Havens, M
5-Aug 2:00 PM 243 Penn Fusion SA Penn United Soccer Academy Line Road ##7 U15 Girls   Anton, S Anton, C Havens, D
5-Aug 3:20 PM 300 Penn Fusion SA SJEB Rush Line Road ##7 U14 Girls   Havens, M Anton, S Anton, C
5-Aug 5:00 PM 267 Penn Fusion SA SUSA Line Road ##7 U15 Boys   Havens, D Havens, M Anton, S
5-Aug 8:00 AM 242 Hershey Continental FC Line Road ##8 U15 Girls   Halsey, A Nicolosi, JD Nicolosi, M
5-Aug 9:20 AM 298 Penn Fusion SA Harrison SC Line Road ##8 U14 Girls   Lemelin, J Halsey, A Nicolosi, JD
5-Aug 11:00 AM 241 Continental FC Penn Fusion SA Line Road ##8 U15 Girls   Halsey, A Lemelin, J Nicolosi, M
5-Aug 12:20 PM 297 Baltimore Union SC Harrison SC Line Road ##8 U14 Girls   Nicolosi, JD Nicolosi, M Lemelin, J
5-Aug 2:00 PM 240 Hershey Penn Fusion SA Line Road ##8 U15 Girls   Halsey, A Nicolosi, JD Nicolosi, M
5-Aug 3:20 PM 299 Baltimore Union SC Penn Fusion SA Line Road ##8 U14 Girls   Lemelin, J Halsey, A Nicolosi, JD
5-Aug 8:30 AM 311 Penn Fusion SA Malvern United Thornbury ##1 U14 Girls   Neef, B Liblick, L Krakower, D
5-Aug 9:50 AM 253 Old Line FC Penn Fusion SA Thornbury ##1 U15 Boys   Ramlochan, F Neef, B Liblick, L
5-Aug 11:10 AM 252 Lionville West-Mont United SA Thornbury ##1 U15 Boys   Krakower, D Ramlochan, F Neef, B
5-Aug 12:30 PM 314 Methacton United Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Liblick, L Krakower, D Ramlochan, F
5-Aug 1:50 PM 251 Old Line FC West-Mont United SA Thornbury ##1 U15 Boys   George, J Liblick, L Krakower, D
5-Aug 3:10 PM 250 Penn Fusion SA Lionville Thornbury ##1 U15 Boys   Ramlochan, F George, J Liblick, L
5-Aug 4:30 PM 316 Methacton United Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Krakower, D Ramlochan, F George, J
5-Aug 9:20 AM 170 Penn Fusion SA West-Mont United SA Thornbury ##2 U19 Girls   Brelje, B Perini, J Broome, R
5-Aug 10:50 AM 161 Hulmeville SC Philadelphia SC Thornbury ##2 U19 Girls   Perini, J Brelje, B Broome, R
5-Aug 12:20 PM 312 Concord Soccer Association Malvern United Thornbury ##2 U14 Girls   Broome, R Perini, J Brelje, B
5-Aug 1:40 PM 168 West-Mont United SA Baltimore Bays Thornbury ##2 U19 Girls   McAndrew, T Reid, J Wissler, S
5-Aug 3:10 PM 159 Philadelphia SC Buckingham United Thornbury ##2 U19 Girls   Reid, J McAndrew, T Wissler, S
5-Aug 4:40 PM 313 Penn Fusion SA Concord Soccer Association Thornbury ##2 U14 Girls   Wissler, S Glasner, R McAndrew, T
5-Aug 9:30 AM 172 Next Level Soccer Academy Penn Fusion SA Thornbury ##3 U19 Girls   DeRosa, F Liblick, G Lock, K
5-Aug 11:00 AM 163 SAC Penn Fusion SA Thornbury ##3 U19 Girls   Liblick, G DeRosa, F Lock, K
5-Aug 12:30 PM 153 Harford FC United West-Mont United SA Thornbury ##3 U17 Girls   Lock, K Liblick, G DeRosa, F
5-Aug 2:00 PM 169 Southern Chester County SA Penn Fusion SA Thornbury ##3 U19 Girls   Rizzo, T Rizzo, D Douglas, Tim
5-Aug 3:30 PM 160 North Union United Penn Fusion SA Thornbury ##3 U19 Girls   Rizzo, D Rizzo, T Douglas, Tim
5-Aug 5:00 PM 157 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##3 U17 Girls   Douglas, Tim Rizzo, D Rizzo, T
5-Aug 8:00 AM 155 Penn Fusion SA Pennsylvania Alliance Select Thornbury ##4 U17 Girls   Lynch, E Sibley, M Cortese, J
5-Aug 9:30 AM 171 Baltimore Bays Southern Chester County SA Thornbury ##4 U19 Girls   Berkowitz, D Lynch, E Sibley, M
5-Aug 11:00 AM 162 Buckingham United North Union United Thornbury ##4 U19 Girls   Cortese, J Berkowitz, D Bialko, S
5-Aug 12:30 PM 154 Penn Fusion SA Pennsylvania Alliance Select Thornbury ##4 U17 Girls   Sibley, M Cortese, J Berkowitz, D
5-Aug 2:00 PM 167 Next Level Soccer Academy Penn Fusion SA Thornbury ##4 U19 Girls   Bialko, S Sibley, M Cortese, J
5-Aug 3:30 PM 158 SAC Hulmeville SC Thornbury ##4 U19 Girls   Berkowitz, D Bialko, S Sibley, M
5-Aug 5:00 PM 156 Harford FC United Penn Fusion SA Thornbury ##4 U17 Girls   Cortese, J Berkowitz, D Bialko, S
5-Aug 9:00 AM 262 HFC Penn Fusion SA Thornbury ##5 U13 Boys   Gray, B Martin, S Patel, N
5-Aug 10:15 AM 257 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##5 U13 Boys   Martin, S Gray, B Patel, N
5-Aug 12:00 PM 260 HFC Methacton Thornbury ##5 U13 Boys   Gray, B Martin, S Patel, N
5-Aug 1:15 PM 259 West-Mont United SA Ukrainian Nationals Thornbury ##5 U13 Boys   Duwoe, D Phillips, M Patel, N
5-Aug 3:00 PM 261 Penn Fusion SA Methacton Thornbury ##5 U13 Boys   Phillips, M Duwoe, D Paul, Josh
5-Aug 4:15 PM 258 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA Thornbury ##5 U13 Boys   Paul, Josh Phillips, M Duwoe, D
5-Aug 8:00 AM 88 Penn Fusion SA Continental FC Thornbury ##6 U11 Girls   Cammarota, P Smith, K Drayton, M
5-Aug 9:15 AM 108 Penn Fusion SA Western Lehigh United Thornbury ##6 U12 Girls   Dickey, L Hickey, E Watts, J
5-Aug 10:30 AM 99 HMMS TBA 1 Thornbury ##6 U12 Girls   Staub, A Repko, C Cammarota, P
5-Aug 11:45 AM 92 Haverford Soccer Club Silver Lake SA Thornbury ##6 U11 Girls   Smith, K Drayton, M Dickey, L
5-Aug 1:00 PM 106 Penn Fusion SA Premier SC Thornbury ##6 U12 Girls   Hickey, E Watts, J Staub, A
5-Aug 2:15 PM 101 HMMS Penn Fusion SA Thornbury ##6 U12 Girls   Repko, C Cammarota, P Smith, K
5-Aug 3:30 PM 90 Penn Fusion SA West-Mont United SA Thornbury ##6 U11 Girls   Drayton, M Dickey, L Hickey, E
5-Aug 4:45 PM 91 Penn Fusion SA Silver Lake SA Thornbury ##6 U11 Girls   Watts, J Staub, A Repko, C
5-Aug 8:00 AM 93 Penn Fusion SA Haverford Soccer Club Thornbury ##7 U11 Girls   Udell, N Bordonaro, C Woll, A
5-Aug 9:15 AM 107 Penn Fusion SA Premier SC Thornbury ##7 U12 Girls   Rey, J Drayton, G Myers, B
5-Aug 10:30 AM 82 Penn Fusion SA Old Line FC Thornbury ##7 U11 Girls   Doll, M McQuillan, M Udell, N
5-Aug 11:45 AM 89 West-Mont United SA Continental FC Thornbury ##7 U11 Girls   Bordonaro, C Woll, A Rey, J
5-Aug 1:00 PM 105 Western Lehigh United Penn Fusion SA Thornbury ##7 U12 Girls   Drayton, G Myers, B Doll, M
5-Aug 2:15 PM 100 Penn Fusion SA TBA 1 Thornbury ##7 U12 Girls   McQuillan, M Udell, N Bordonaro, C
5-Aug 3:30 PM 83 West-Mont United SA Old Line FC Thornbury ##7 U11 Girls   Woll, A Rey, J Drayton, G
5-Aug 4:45 PM 84 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##7 U11 Girls   Myers, B Doll, M McQuillan, M
5-Aug 9:00 AM 114 FC EUROPA Village of the Branch USTC #3 U17 Boys   Lynch, J Gallagher, J Decker, E
5-Aug 10:30 AM 127 BRAUSA UNITED FUTEBOL CLUB Warrington SC USTC #3 U18 Boys   Yost, J Lynch, J Decker, E
5-Aug 12:00 PM 112 Brausa United Futebol Club West-Mont United SA USTC #3 U17 Boys   Gallagher, J Yost, J Lynch, J
5-Aug 1:30 PM 128 Capital Area Soccer Association Brausa USTC #3 U18 Boys   Yost, J Gallagher, J Decker, E
5-Aug 3:00 PM 139 A3 Phoenix Sport Club USTC #3 U19 Boys   Decker, E Lynch, J Gallagher, J
5-Aug 4:30 PM 137 Berkeley SA South Central PA Soccer Academy USTC #3 U19 Boys   Lynch, J Gallagher, J Decker, E
5-Aug 9:00 AM 113 SUSA Penn Fusion SA USTC #4 U17 Boys   Schwartz, Eugene Ndebele, M Skversky, E
5-Aug 10:30 AM 123 West-Mont United SA Penn Fusion SA USTC #4 U17 Boys   Ndebele, M Schwartz, Eugene Skversky, E
5-Aug 12:00 PM 124 FC Providence Methacton United SC USTC #4 U17 Boys   Skversky, E Ndebele, M Schwartz, Eugene
5-Aug 1:30 PM 129 West-Mont United SA FC Brandywine USTC #4 U18 Boys   Mayer, E Shpilsky, A Albright, G
5-Aug 3:00 PM 138 Buckingham United Warren United USTC #4 U19 Boys   Shpilsky, A Mayer, E Albright, G
5-Aug 4:30 PM 136 Penn Fusion SA Ukrainian Nationals USTC #4 U19 Boys   Albright, G Shpilsky, A Mayer, E
5-Aug 8:00 AM 226 Penn Fusion SA SAC WCUSC Turf #21 U15 Girls   Polansky, V Polansky, E Polansky, C
5-Aug 9:20 AM 225 Horsham HFC WCUSC Turf #21 U15 Girls   Polansky, C Polansky, V Polansky, E
5-Aug 10:40 AM 218 Penn Fusion SA HFC WCUSC Turf #21 U16 Girls   Polansky, E Polansky, C Polansky, V
5-Aug 12:00 PM 219 Severna Park PA Rush WCUSC Turf #21 U16 Girls   Polansky, C Polansky, V Polansky, E
5-Aug 1:20 PM 223 SAC Horsham WCUSC Turf #21 U15 Girls   Hilton, Sr Hilton, Jr Obrecht, K
5-Aug 2:40 PM 224 Penn Fusion SA HFC WCUSC Turf #21 U15 Girls   Weller, B Hilton, Sr Hilton, Jr
5-Aug 4:00 PM 217 Severna Park HFC WCUSC Turf #21 U16 Girls   Obrecht, K Weller, B Hilton, Sr
5-Aug 5:20 PM 216 PA Rush Penn Fusion SA WCUSC Turf #21 U16 Girls   Hilton, Jr Obrecht, K Weller, B
6-Aug 8:00 AM 79 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##1 U11 Boys PPD Schwartz, E Onyekwelu, R Nazareth, K
6-Aug 9:15 AM 59 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##1 U12 Boys   Kinkead, K Marshall, N Detwiler, J
6-Aug 10:30 AM 332 Penn Fusion SA Harleysville FC Delacy ##1 U11 Boys   Heaney, P Auslander, C Onyekwelu, R
6-Aug 11:45 AM 68 Bracket B #1 Bracket A #2 Delacy ##1 U12 Boys   Nazareth, K Kinkead, K Marshall, N
6-Aug 1:00 PM 58 Bracket B #1 Bracket A #2 Delacy ##1 U12 Boys   Detwiler, J Heaney, P Auslander, C
6-Aug 2:15 PM 337 Bracket A #1 Bracket A #2 Delacy ##1 U11 Boys   Onyekwelu, R Nazareth, K Kinkead, K
6-Aug 4:00 PM 60 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Delacy ##1 U12 Boys   Marshall, N Detwiler, J Heaney, P
6-Aug 8:00 AM 96 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##2 U11 Girls   Murphy, O Kessler, B Hunter, C
6-Aug 9:15 AM 69 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##2 U12 Boys   Meade, J Murphy, O Kessler, B
6-Aug 10:30 AM 331 Southern Chester County SA Penn Fusion SA Delacy ##2 U11 Boys   Hunter, C Meade, J Murphy, O
6-Aug 11:45 AM 67 Bracket A #1 Bracket B #2 Delacy ##2 U12 Boys   Kessler, B Hunter, C Meade, J
6-Aug 1:00 PM 57 Bracket A #1 Bracket B #2 Delacy ##2 U12 Boys   Murphy, O Kessler, B Hunter, C
6-Aug 3:00 PM 70 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Delacy ##2 U12 Boys   Meade, J Murphy, O Kessler, B
6-Aug 8:00 AM 207 BRAUSA Baltimore Celtic Delacy ##3 U16 Boys   Johnson, K Nicolardi, J DiRienzo, N
6-Aug 9:20 AM 214 West-Mont United SA FC Brandywine Delacy ##3 U16 Boys   DiMatteo, T Johnson, K Nicolardi, J
6-Aug 10:40 AM 194 SUSA FC Warrington Delacy ##3 U16 Boys   DiRienzo, N DiMatteo, T Johnson, K
6-Aug 12:00 PM 200 Council Rock United / FC Bucks Penn Fusion SA Delacy ##3 U16 Boys   Nicolardi, J DiRienzo, N DiMatteo, T
6-Aug 1:20 PM 208 Bracket A #1 Bracket A #2 Delacy ##3 U16 Boys   DiRienzo, N Nicolardi, J Novielli, J
6-Aug 8:00 AM 206 Warrington SC Western Lehigh United SC Delacy ##4 U16 Boys   Cress, B Axel, S Steffenino, C
6-Aug 9:20 AM 213 DSC Penn Fusion SA Delacy ##4 U16 Boys   Novielli. J Cress, B Axel, S
6-Aug 10:40 AM 193 Brausa United Futebol Club FC EUROPA Delacy ##4 U16 Boys   Steffenino, C Novielli. J Cress, B
6-Aug 12:00 PM 199 West-Mont United SA North Union United Delacy ##4 U16 Boys   Axel, S Steffenino, C Novielli. J
6-Aug 1:30 PM 215 Bracket A #1 Bracket A #2 Delacy ##4 U16 Boys   Cress, B Axel, S Steffenino, C
6-Aug 3:00 PM 201 Bracket A #1 Bracket B #1 Delacy ##4 U16 Boys   Novielli, J Cress, B Axel, S
6-Aug 8:00 AM 237 Bracket B #1 Bracket A #2 Delacy ##5 U16 Girls   Lyle, D Daniels, R Hilton, Jr
6-Aug 9:20 AM 236 Bracket A #1 Bracket B #2 Delacy ##5 U16 Girls   Hilton, Sr Lyle, D Daniels, R
6-Aug 10:40 AM 238 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##5 U16 Girls   Hilton, Jr Hilton, Sr Lyle, D
6-Aug 12:15 PM 239 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Delacy ##5 U16 Girls   Daniels, R Hilton, Jr Hilton, Sr
6-Aug 8:00 AM 220 Penn Fusion SA Severna Park Kelly Field #22 U16 Girls   Denard, D Dawkins, L Duwoe, D
6-Aug 9:20 AM 227 Horsham Penn Fusion SA Kelly Field #22 U15 Girls   Peyton, A Denard, D Dawkins, L
6-Aug 10:40 AM 355 Bracket A #2 Bracket A #3 Kelly Field #22 U13 Girls   Duwoe, D Peyton, A Denard, D
6-Aug 11:55 AM 352 Bracket A #6 Bracket A #7 Kelly Field #22 U13 Girls   Dawkins, L Duwoe, D Peyton, A
6-Aug 2:15 PM 353 Bracket A #5 Consolation A Winner Kelly Field #22 U13 Girls   Denard, D Dawkins, L Duwoe, D
6-Aug 8:00 AM 330 NC Harrison SC Line Road ##1 U13 Boys   Weller, B Moraczewski, J Curran, B
6-Aug 9:15 AM 329 Penn Fusion SA Continental FC Line Road ##1 U13 Boys   Moraczewski, J Weller, B Curran, B
6-Aug 11:00 AM 328 Harrison SC Penn Fusion SA Line Road ##1 U13 Boys   Curran, B Moraczewski, J Weller, B
6-Aug 12:15 PM 326 Penn Fusion SA NC Line Road ##1 U13 Boys   Maley, T Smith, Z Curran, B
6-Aug 2:00 PM 327 Continental FC Penn Fusion SA Line Road ##1 U13 Boys   Smith, Z Maley, T Curran, B
6-Aug 8:00 AM 362 West-Mont United SA West-Mont United SA Line Road ##2 U9 Girls PPD Ivey, B X X
6-Aug 9:00 AM 28 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA Line Road ##2 U10 Boys   Ivey, B X X
6-Aug 10:00 AM 29 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##2 U10 Boys   Ivey, B X X
6-Aug 11:00 AM 37 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##2 U10 Boys   Snodgrass, M X X
6-Aug 12:00 PM 38 Bracket B #1 Bracket A #2 Line Road ##2 U10 Boys   Snodgrass, M X X
6-Aug 1:00 PM 363 Bracket A #1 Bracket A #2 Line Road ##2 U9 Girls PPD Snodgrass, M X X
6-Aug 8:00 AM 39 Bracket A #3 Bracket B #3 Line Road ##3 U10 Boys   Fiorenza, D X X
6-Aug 9:00 AM 341 Penn Fusion SA Lionville Line Road ##3 U9 Boys   Fiorenza, D X X
6-Aug 10:00 AM 17 FC Brandywine Penn Fusion SA Line Road ##3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
6-Aug 11:00 AM 14 Penn Fusion SA FC Brandywine Line Road ##3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
6-Aug 12:15 PM 30 Bracket A #1 Bracket A #2 Line Road ##3 U10 Boys   Fiorenza, D X X
6-Aug 1:30 PM 23 Bracket A #1 Bracket B #1 Line Road ##3 U10 Girls   Leslie, J X X
6-Aug 2:30 PM 40 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##3 U10 Boys   Leslie, J X X
6-Aug 8:00 AM 361 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Line Road ##4 U9 Girls PPD Ivey, J X X
6-Aug 9:00 AM 340 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U9 Boys   Ivey, J X X
6-Aug 10:00 AM 13 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U10 Girls   Ivey, J X X
6-Aug 11:00 AM 18 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##4 U10 Girls   Leslie, J X X
6-Aug 12:00 PM 344 Bracket A #1 Bracket A #2 Line Road ##4 U9 Boys   Leslie, J X X
6-Aug 1:00 PM 47 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##4 U9 Girls PPD Leslie, J X X
6-Aug 3:00 PM 50 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##4 U9 Girls PPD Leslie, J X X
6-Aug 8:00 AM 276 BRAUSA United Futebol Club SUSA Line Road ##5 U15 Boys   Brown, M Brown, N Steen, M
6-Aug 9:20 AM 284 Bracket B #1 Bracket A #2 Line Road ##5 U14 Boys   Brown, N Brown, M Steen, M
6-Aug 10:40 AM 293 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##5 U14 Boys   Steen, M Brown, N Brown, M
6-Aug 12:00 PM 272 Penn Fusion SA BRAUSA United Futebol Club Line Road ##5 U15 Boys   Crampsey, M Lister, John Lister, Joe
6-Aug 1:20 PM 286 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##5 U14 Boys   Lister, John Crampsey, M Lister, Joe
6-Aug 2:45 PM 273 West-Mont United SA SUSA Line Road ##5 U15 Boys   Crampsey, M Lister, John Lister, Joe
6-Aug 8:00 AM 275 Penn Fusion SA West-Mont United SA Line Road ##6 U15 Boys   Ramlochan, F Wilson, D Krantz, W
6-Aug 9:20 AM 283 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##6 U14 Boys   Skversky, E Ramlochan, F Wilson, D
6-Aug 10:40 AM 294 Bracket B #1 Bracket A #2 Line Road ##6 U14 Boys   Ramlochan, F Skversky, E Krantz, W
6-Aug 12:25 PM 274 SUSA SUSA Line Road ##6 U15 Boys   Wilson, D Krantz, W Skversky, E
6-Aug 1:45 PM 296 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##6 U14 Boys   Ramlochan, F Wilson, D Krantz, W
6-Aug 8:00 AM 319 Bracket A #3 Bracket B #3 Line Road ##7 U14 Girls   Barley, R Bury, T Martin, Jon
6-Aug 9:20 AM 318 Bracket B #1 Bracket A #2 Line Road ##7 U14 Girls   Singer, M Barley, R Bury, T
6-Aug 10:40 AM 308 Bracket B #1 Bracket A #2 Line Road ##7 U14 Girls   Martin, Jon Singer, M Barley, R
6-Aug 12:15 PM 320 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##7 U14 Girls   Bury, T Martin, Jon Singer, M
6-Aug 1:35 PM 310 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Line Road ##7 U14 Girls   Barley, R Bury, T Martin, Jon
6-Aug 8:00 AM 309 Bracket A #3 Bracket B #3 Line Road ##8 U14 Girls   GIORDANO, M MENDEZ, G McHUGH,J
6-Aug 9:20 AM 317 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##8 U14 Girls   MENDEZ, G GIORDANO, M FULLER, B
6-Aug 10:40 AM 307 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Road ##8 U14 Girls   McHUGH,J FULLER GIORDANO, M
6-Aug 12:00 PM 285 Bracket A #3 Bracket B #3 Line Road ##8 U14 Boys   FULLER, B MENDEZ, G McHUGH,J
6-Aug 8:00 AM 246 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury ##1 U15 Girls   Houseman, D Patel, N Parker, C
6-Aug 9:20 AM 254 Lionville Old Line FC Thornbury ##1 U15 Boys   Parker, C Houseman, D Patel, N
6-Aug 10:40 AM 263 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury ##1 U13 Boys   Gray, B Parker, C Houseman, D
6-Aug 11:55 AM 249 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury ##1 U15 Girls   Parker, C Gray, B Patel, N
6-Aug 1:15 PM 266 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury ##1 U13 Boys   Houseman, D Patel, N Gray, B
6-Aug 8:00 AM 247 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury ##2 U15 Girls   Martin, S Neef, B Bialko, S
6-Aug 9:20 AM 173 Next Level Soccer Academy West-Mont United SA Thornbury ##2 U19 Girls   Tim Douglas Martin, S Neef, B
6-Aug 10:50 AM 166 Hulmeville SC North Union United Thornbury ##2 U19 Girls   Bialko, S Tim Douglas Martin, S
6-Aug 12:45 PM 256 Bracket A #1 Bracket A #2 Thornbury ##2 U15 Boys   Neef, B Bialko, S Tim Douglas
6-Aug 8:00 AM 148 Harford FC United Pennsylvania Alliance Select Thornbury ##3 U17 Girls   Havens, D Havens, M Anton, S
6-Aug 9:30 AM 175 Penn Fusion SA Southern Chester County SA Thornbury ##3 U19 Girls   Halsey, A Havens, D Havens, M
6-Aug 11:00 AM 165 Buckingham United Penn Fusion SA Thornbury ##3 U19 Girls   Anton, S Halsey, A Havens, D
6-Aug 12:30 PM 151 Harford FC United Penn Fusion SA Thornbury ##3 U17 Girls   Havens, M Anton, S Halsey, A
6-Aug 8:00 AM 152 Penn Fusion SA West-Mont United SA Thornbury ##4 U17 Girls   Sibley, M Procak, M Mayer, E
6-Aug 9:30 AM 174 Baltimore Bays Penn Fusion SA Thornbury ##4 U19 Girls   Schwartz, Eugene Sibley, M Procak, M
6-Aug 11:00 AM 164 SAC Philadelphia SC Thornbury ##4 U19 Girls   Mayer, E Schwartz, Eugene Sibley, M
6-Aug 12:30 PM 150 West-Mont United SA Pennsylvania Alliance Select Thornbury ##4 U17 Girls   Procak, M Mayer, E Schwartz, Eugene
6-Aug 8:00 AM 248 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury ##5 U15 Girls   Lynch, E Nicolosi, M Lemelin, J
6-Aug 9:20 AM 255 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##5 U15 Boys   Nicolosi, JD Lynch, E Nicolosi, M
6-Aug 10:40 AM 264 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury ##5 U13 Boys   Lemelin, J Nicolosi, JD Litske, R
6-Aug 11:55 AM 265 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury ##5 U13 Boys   Nicolosi, JD Litske, R Nicolosi, M
6-Aug 1:10 PM 295 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury ##5 U14 Boys   Litske, R Nicolosi, M Lemelin, J
6-Aug 8:00 AM 110 Premier SC Western Lehigh United Thornbury ##6 U12 Girls   Smith, K Schmidt, J Chamorro, M
6-Aug 9:15 AM 95 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury ##6 U11 Girls   Dickey, L Drayton, G Reed, H
6-Aug 10:30 AM 103 Conrad Weiser Penn Fusion SA Thornbury ##6 U12 Girls   Schmidt, J Reed, H Smith, K
6-Aug 11:45 AM 86 Old Line FC Penn Fusion SA Thornbury ##6 U11 Girls   Drayton, G Reed, H Dickey, L
6-Aug 1:00 PM 111 Bracket A #1 Bracket A #2 Thornbury ##6 U12 Girls   Chamorro, M Smith, K Schmidt, J
6-Aug 2:15 PM 104 Bracket A #1 Bracket A #2 Thornbury ##6 U12 Girls   Reed, H Dickey, L Drayton, G
6-Aug 8:00 AM 109 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##7 U12 Girls   Rey, J Drayton, M Nothnagle, A
6-Aug 9:15 AM 94 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury ##7 U11 Girls   Reed, E Schmidt, L Vessah, S
6-Aug 10:30 AM 102 Penn Fusion SA HMMS Thornbury ##7 U12 Girls   Drayton, M Nothnagle, A Rey, J
6-Aug 11:45 AM 85 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##7 U11 Girls   Schmidt, L Vessah, S Reed, E
6-Aug 1:00 PM 97 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury ##7 U11 Girls   Nothnagle, A Rey, J Drayton, M
6-Aug 2:45 PM 87 Bracket A #1 Bracket A #2 Thornbury ##7 U11 Girls   Vessah, S Reed, E Schmidt, L
6-Aug 8:00 AM 118 Brausa United Futebol Club SUSA USTC #1 U17 Boys   Gallagher, J Schneider, S Lynch, J
6-Aug 9:30 AM 125 West-Mont United SA FC Providence USTC #1 U17 Boys   Lynch, J Gallagher, J Schneider, S
6-Aug 11:00 AM 146 Warren United A3 USTC #1 U19 Boys   Schneider, S Gallagher, J Lynch, J
6-Aug 12:30 PM 115 West-Mont United SA SUSA USTC #1 U17 Boys   Decker, E Schneider, S Lynch, J
6-Aug 2:00 PM 132 Warrington SC West-Mont United SA USTC #1 U18 Boys   Gallagher, J Lynch, J Decker, E
6-Aug 3:30 PM 140 Penn Fusion SA A3 USTC #1 U19 Boys   Schneider, S Decker, E Gallagher, J
6-Aug 8:00 AM 119 Penn Fusion SA Village of the Branch USTC #2 U17 Boys   DeRosa, F Wissler, S Garcia, B
6-Aug 9:30 AM 126 Penn Fusion SA Methacton United SC USTC #2 U17 Boys   Erkis, T DeRosa, F Wissler, S
6-Aug 11:00 AM 134 Brausa West-Mont United SA USTC #2 U18 Boys   Garcia, B Erkis, T DeRosa, F
6-Aug 12:30 PM 116 Penn Fusion SA FC EUROPA USTC #2 U17 Boys   Wissler, S Garcia, B Erkis, T
6-Aug 2:00 PM 131 Brausa FC Brandywine USTC #2 U18 Boys   Rizzo, T Wissler, S Garcia, B
6-Aug 3:30 PM 141 Berkeley SA Phoenix Sport Club USTC #2 U19 Boys   Erkis, T Rizzo, T Wissler, S
6-Aug 8:00 AM 120 West-Mont United SA FC EUROPA USTC #3 U17 Boys   Broome, R Brodovsky, J McAndrew, T
6-Aug 9:30 AM 133 Warrington SC Capital Area Soccer Association USTC #3 U18 Boys   Brelje, B Broome, R Brodovsky, J
6-Aug 11:00 AM 145 Penn Fusion SA Buckingham United USTC #3 U19 Boys   McAndrew, T Brelje, B Broome, R
6-Aug 12:30 PM 117 Brausa United Futebol Club Village of the Branch USTC #3 U17 Boys   Brodovsky, J McAndrew, T Brelje, B
6-Aug 2:00 PM 130 BRAUSA UNITED FUTEBOL CLUB Capital Area Soccer Association USTC #3 U18 Boys   Rizzo, D Brodovsky, J McAndrew, T
6-Aug 3:30 PM 142 Warren United South Central PA Soccer Academy USTC #3 U19 Boys   Brelje, B Rizzo, D Brodovsky, J
6-Aug 8:00 AM 135 BRAUSA UNITED FUTEBOL CLUB FC Brandywine USTC #4 U18 Boys   Shpilsky, A Kraft, J Albright, G
6-Aug 9:30 AM 147 Phoenix Sport Club South Central PA Soccer Academy USTC #4 U19 Boys   Kraft, J Shpilsky, A Albright, G
6-Aug 11:00 AM 144 Berkeley SA Ukrainian Nationals USTC #4 U19 Boys   Albright, G Kraft, J Shpilsky, A
6-Aug 12:30 PM 121 Methacton United SC West-Mont United SA USTC #4 U17 Boys   Wursthorn, Kenan Bell, I Hutko, K
6-Aug 2:00 PM 122 FC Providence Penn Fusion SA USTC #4 U17 Boys   Bell, I Wursthorn, Kenan Hutko, K
6-Aug 3:30 PM 143 Buckingham United Ukrainian Nationals USTC #4 U19 Boys   Hutko, K Bell, I Wursthorn, Kenan
6-Aug 8:00 AM 228 HFC SAC WCUSC Turf #21 U15 Girls   Miele, B Broske, P De Lucia, R
6-Aug 9:20 AM 221 HFC PA Rush WCUSC Turf #21 U16 Girls   Broske, P Miele, B De Lucia, R
6-Aug 10:40 AM 354 Bracket A #1 Bracket A #4 WCUSC Turf #21 U13 Girls   De Lucia, R Broske, P Miele, B
6-Aug 11:55 AM 186 Premier Penn Fusion SA WCUSC Turf #21 U13 Girls PPD Polansky, E Polansky, A Polansky, A
6-Aug 12:00 PM 229 Bracket A #1 Bracket A #2 WCUSC Turf #21 U15 Girls   Polansky, E Polansky, C Polansky, V
6-Aug 1:20 PM 222 Bracket A #1 Bracket A #2 WCUSC Turf #21 U16 Girls   Krakower, D Polansky, E Polansky, V
6-Aug 2:40 PM 356 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner WCUSC Turf #21 U13 Girls   Polansky, C Krakower, D Polansky, E