Penn Fusion - West Chester Summer Classic Tournament    
        August 10 & 11, 2019      
                       
                       
            Confirmation campbell@chesco.com   
            Weather Info      
            Rules      
            Directions      
            Fees & Times      
Revised 3:15 PM Sunday August 18   Referee Event Registration    
                       
Date Time Gm # Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
8/10/19 8:00 AM 153 Eastern Northampton County SC Lionville Delacy ##1 U12 Girls   Denard, D Stevenson, S Hulayew, P
8/10/19 9:10 AM 40 West-Mont United SA Penn Fusion SA Delacy ##1 U11 Boys   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/10/19 10:20 AM 53 White Clay Penn Fusion SA Delacy ##1 U12 Boys   Stevenson, S Hulayew, A Hulayew, P
8/10/19 11:30 AM 27 Reading Rage West-Mont United SA Delacy ##1 U11 Boys   Denard, D Stevenson, S Hulayew, P
8/10/19 12:40 PM 39 Penn Fusion SA Boyertown Soccer Club Delacy ##1 U11 Boys   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/10/19 1:50 PM 56 LMSC White Clay Delacy ##1 U12 Boys   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/10/19 3:00 PM 25 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##1 U11 Boys   Denard, D Stevenson, S Hulayew, P
8/10/19 4:10 PM 38 West-Mont United SA Boyertown Soccer Club Delacy ##1 U11 Boys   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/10/19 8:20 AM 90 Reading Rage Penn Fusion SA Delacy ##3 U14 Boys   Grewal, D Rizzo, C Crawford, E
8/10/19 9:40 AM 66 Towamencin Eastern Northampton County SC Delacy ##3 U13 Boys   Krakower, D Grewal, D Rizzo, C
8/10/19 10:50 AM 193 West-Mont United SA Penn Fusion SA Delacy ##3 U14 Girls   Crawford, E Krakower, D Grewal, D
8/10/19 12:10 PM 79 Penn Fusion SA FC Brandywine Delacy ##3 U13 Boys   Rizzo, C Crawford, E Krakower, D
8/10/19 1:20 PM 88 Reading Rage Match Fit Academy FC Delacy ##3 U14 Boys   Brelje, B Broome, R Baker, J
8/10/19 2:40 PM 67 Penn Fusion SA Eastern Northampton County SC Delacy ##3 U13 Boys   McGuirk, T Brelje, B Broome, R
8/10/19 3:50 PM 72 Match Fit Academy FC Penn Fusion SA Delacy ##3 U13 Boys   Baker, J McGuirk, T Brelje, B
8/10/19 5:00 PM 94 Methacton United SC Penn Fusion SA Delacy ##3 U14 Boys   Broome, R Baker, J McGuirk, T
8/10/19 8:20 AM 89 Penn Fusion SA Match Fit Academy FC Delacy ##4 U14 Boys   Adamson, D DeRosa, C Adamson, A
8/10/19 9:40 AM 65 PA Dominion FC Penn Fusion SA Delacy ##4 U13 Boys   Lynch, E Adamson, D DeRosa, C
8/10/19 10:50 AM 95 PA Classics Penn Fusion SA Delacy ##4 U14 Boys   Adamson, A Lynch, E Adamson, D
8/10/19 12:10 PM 78 Penn Fusion SA Lionville Delacy ##4 U13 Boys   DeRosa, C Adamson, A Lynch, E
8/10/19 1:20 PM 87 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Delacy ##4 U14 Boys   Erkis, T DeRosa, F Abbas, J
8/10/19 2:40 PM 68 Towamencin PA Dominion FC Delacy ##4 U13 Boys   Snodgrass, D Erkis, T DeRosa, F
8/10/19 3:50 PM 71 Methacton United Soccer Club Yardley Makefield Soccer Delacy ##4 U13 Boys   Abbas, J Snodgrass, D Erkis, T
8/10/19 5:00 PM 93 LMSC PA Classics Delacy ##4 U14 Boys   Brelje, B Abbas, J Snodgrass, D
8/10/19 8:00 AM 154 Penn Fusion SA Ridley United Delacy ##5 U12 Girls   Murphy, S Murphy, K Curran, T
8/10/19 9:10 AM 37 FC Brandywine Ridley United S.C. Delacy ##5 U11 Boys   Gerlack, D Murphy, S Murphy, K
8/10/19 10:20 AM 54 LMSC West-Mont United SA Delacy ##5 U12 Boys   Curran, T Gerlack, D Murphy, S
8/10/19 11:30 AM 26 PA Classics Lionville Delacy ##5 U11 Boys   Murphy, K Curran, T Gerlack, D
8/10/19 12:40 PM 36 Ridley United S.C. Reading Rage Delacy ##5 U11 Boys   Murphy, S Murphy, K Curran, T
8/10/19 1:50 PM 55 Penn Fusion SA West-Mont United SA Delacy ##5 U12 Boys   Gerlack, D Murphy, S Murphy, K
8/10/19 3:00 PM 155 Penn Fusion SA Eastern Northampton County SC Delacy ##5 U12 Girls   Curran, T Gerlack, D Murphy, S
8/10/19 4:10 PM 35 FC Brandywine Reading Rage Delacy ##5 U11 Boys   Murphy, K Curran, T Gerlack, D
8/10/19 8:00 AM 147 FC Brandywine Penn Fusion SA Kildares Field #A U12 Girls   Hill, S Hassan, K Mayo, D Jr
8/10/19 9:10 AM 128 UnityFootballClub Penn Fusion SA Kildares Field #A U11 Girls   Mayo, D Sr Hill, S Hassan, K
8/10/19 10:20 AM 127 Penn Fusion SA FC Brandywine Kildares Field #A U11 Girls   Mayo, D Jr Mayo, D Sr Hill, S
8/10/19 11:30 AM 152 Penn Fusion SA Ridley United Kildares Field #A U12 Girls   Hassan, K Mayo, D Jr Mayo, D Sr
8/10/19 12:40 PM 135 Penn Fusion SA LMSC Kildares Field #A U11 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, D Hillsinger, Re
8/10/19 1:50 PM 59 FC Brandywine PA Classics Kildares Field #A U12 Boys   Hillsinger, R Hillsinger, L Hillsinger, D
8/10/19 3:00 PM 129 FC Brandywine Penn Fusion SA Kildares Field #A U11 Girls   Hillsinger, Re Hillsinger, R Hillsinger, L
8/10/19 4:10 PM 134 Penn Fusion SA LMSC Kildares Field #A U11 Girls   Hillsinger, D Hillsinger, Re Hillsinger, R
8/10/19 8:00 AM 148 PA Classics West-Mont United SA Kildares Field #B U12 Girls   Lucas, B Kane, R Hofmann, M
8/10/19 9:10 AM 61 PA Classics Penn Fusion SA Kildares Field #B U12 Boys   Lucas, P Lucas, B Kane, R
8/10/19 10:20 AM 62 Methacton United Soccer Club FC Brandywine Kildares Field #B U12 Boys   Hofmann, M Lucas, P Lucas, B
8/10/19 11:30 AM 151 Penn Fusion SA Lionville Kildares Field #B U12 Girls   Kane, R Hofmann, M Lucas, P
8/10/19 12:40 PM 136 Penn Fusion SA West-Mont United SA Kildares Field #B U11 Girls   Lucas, B Meade, R Meade, J
8/10/19 1:50 PM 60 Methacton United Soccer Club Penn Fusion SA Kildares Field #B U12 Boys   Lucas, P Lucas, B Meade, R
8/10/19 3:00 PM 130 UnityFootballClub Penn Fusion SA Kildares Field #B U11 Girls   Meade, J Lucas, P Lucas, B
8/10/19 4:10 PM 133 West-Mont United SA Penn Fusion SA Kildares Field #B U11 Girls   Meade, R Meade, J Lucas, P
8/10/19 8:00 AM 195 Lionville West-Mont United SA Thornbury ##1 U14 Girls   Gould, M Grindrod, D Lean, A
8/10/19 9:20 AM 188 PA Classics Haverford SC Thornbury ##1 U14 Girls   Lean, A Gould, M Sorkin, B
8/10/19 10:40 AM 182 North Union United CRUSA Thornbury ##1 U14 Girls   Grindrod, D Lean, A Gould, M
8/10/19 12:00 PM 96 Methacton United SC LMSC Thornbury ##1 U14 Boys   Sorkin, B Grindrod, D Lean, A
8/10/19 1:20 PM 186 PA Classics Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Lean, A Gould, M Grindrod, D
8/10/19 2:40 PM 180 North Union United Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Grindrod, D Lean, A Sorkin, B
8/10/19 4:00 PM 191 Reading Rage Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Gould, M Grindrod, D Sorkin, B
8/10/19 8:00 AM 194 Reading Rage Penn Fusion SA Thornbury ##2 U14 Girls   Sorkin, B Sorkin, J Finnegan, A
8/10/19 9:20 AM 243 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##2 U13 Girls   Finnegan, A Heron, C Sorkin, J
8/10/19 10:40 AM 181 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##2 U14 Girls   Sorkin, J Sorkin, B Heron, C
8/10/19 12:00 PM 192 Lionville Penn Fusion SA Thornbury ##2 U14 Girls   Heron, C Sorkin, J Finnegan, A
8/10/19 1:20 PM 185 Haverford SC Lionville Thornbury ##2 U14 Girls   Finnegan, A Heron, C Sorkin, J
8/10/19 2:40 PM 179 CRUSA Penn Fusion SA Thornbury ##2 U14 Girls   Sorkin, J Finnegan, A Heron, C
8/10/19 4:00 PM 77 PA Classics FC Brandywine Thornbury ##2 U13 Boys   Heron, C Sorkin, J Finnegan, A
8/10/19 8:30 AM 166 Penn Fusion SA HMMS Thornbury ##3 U13 Girls   Feindt, K Hill, A Jacoby, K
8/10/19 9:40 AM 244 Old Line FC UnityFootballClub Thornbury ##3 U13 Girls   Checchia, T Feindt, K Hill, A
8/10/19 10:50 AM 238 Penn Fusion SA   Thornbury ##3 U13 Girls   Jacoby, K Checchia, T Feindt, K
8/10/19 12:00 PM 165 HMMS Reading Rage Thornbury ##3 U13 Girls   Hill, A Jacoby, K Checchia, T
8/10/19 1:10 PM 242 Old Line FC Penn Fusion SA Thornbury ##3 U13 Girls   Devitt, M Hill, A Jacoby, K
8/10/19 2:20 PM 236 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##3 U13 Girls   Checchia, T Devitt, M Hill, A
8/10/19 3:30 PM 164 Penn Fusion SA Reading Rage Thornbury ##3 U13 Girls   Jacoby, K Checchia, T Devitt, M
8/10/19 8:20 AM 163 PA Classics Penn Fusion SA Thornbury ##4 U13 Girls   Branchide, C Branchide, E Holman, L
8/10/19 9:30 AM 187 Lionville Penn Fusion SA Thornbury ##4 U14 Girls   Holman, T Branchide, C Branchide, E
8/10/19 10:50 AM 237 LMSC Penn Fusion SA Thornbury ##4 U13 Girls   Holman, L Holman, T Branchide, C
8/10/19 12:00 PM 162 Penn Fusion SA Buckingham United Thornbury ##4 U13 Girls   Branchide, E Holman, L Holman, T
8/10/19 1:10 PM 241 UnityFootballClub West-Mont United SA Thornbury ##4 U13 Girls   Branchide, C Branchide, E Holman, L
8/10/19 2:20 PM 235   LMSC Thornbury ##4 U13 Girls   Holman, T Branchide, C Branchide, E
8/10/19 3:30 PM 161 PA Classics Buckingham United Thornbury ##4 U13 Girls   Holman, L Holman, T Branchide, C
8/10/19 8:00 AM 248 Penn Fusion SA Summer Soccer Academy USTC #1 U11 Boys   Giacomelli, D Fraioli, M Krippel, S
8/10/19 9:10 AM 123 Penn Fusion SA Cedar Stars Academy USTC #1 U11 Girls   Giacomelli, J Giacomelli, D Fraioli, M
8/10/19 10:20 AM 142 Penn Fusion SA PA Classics USTC #1 U12 Girls   Krippel, S Giacomelli, J Giacomelli, D
8/10/19 11:30 AM 251 Penn Fusion SA Pennsylvania Classics USTC #1 U11 Boys   Fraioli, M Krippel, S Giacomelli, J
8/10/19 12:40 PM 122 PA Classics Cedar Stars Academy USTC #1 U11 Girls   Giacomelli, D Fraioli, M Krippel, S
8/10/19 1:50 PM 140 Penn Fusion SA Cedar Stars Academy USTC #1 U12 Girls   Giacomelli, J Giacomelli, D Fraioli, M
8/10/19 3:00 PM 250 Penn Fusion SA Summer Soccer Academy USTC #1 U11 Boys   Krippel, S Giacomelli, J Giacomelli, D
8/10/19 9:10 AM 124 PA Classics Hulmeville SC USTC #1B U11 Girls   McHugh, J Skversky, E Mendez, G
8/10/19 10:20 AM 141 Penn Fusion SA Cedar Stars Academy USTC #1B U12 Girls   Chipperfield, Z McHugh, J Skversky, E
8/10/19 11:30 AM 252 FC Bucks Penn Fusion SA USTC #1B U11 Boys   Mendez, G Chipperfield, Z McHugh, J
8/10/19 12:40 PM 121 Hulmeville SC Penn Fusion SA USTC #1B U11 Girls   Skversky, E Mendez, G Chipperfield, Z
8/10/19 1:50 PM 139 PA Classics Penn Fusion SA USTC #1B U12 Girls   McHugh, J Skversky, E Mendez, G
8/10/19 3:00 PM 249 FC Bucks Pennsylvania Classics USTC #1B U11 Boys   Chipperfield, Z McHugh, J Skversky, E
8/10/19 8:00 AM 49 Southern Chester County SA Reading Rage USTC #2 U12 Boys   Lister, John Reid, John Lister, Joe
8/10/19 9:10 AM 50 Penn Fusion SA Match Fit Academy FC USTC #2 U12 Boys   Reid, John Lister, John Lister, Joe
8/10/19 10:20 AM 44 Cohansey Premier Summer Soccer Academy USTC #2 U12 Boys   Lister, Joe Reid, John Lister, John
8/10/19 11:30 AM 146 PA Classics Penn Fusion SA USTC #2 U12 Girls   Broske, P Wissler, S Gray, B
8/10/19 12:40 PM 48 Penn Fusion SA Reading Rage USTC #2 U12 Boys   Wissler, S Broske, P Gray, B
8/10/19 1:50 PM 42 Cohansey Premier Lionville USTC #2 U12 Boys   Gray, B Wissler, S Broske, P
8/10/19 8:00 AM 28 Penn Fusion SA Lionville USTC #2B U11 Boys   Parker, C Lyle, D Keenan, J
8/10/19 9:10 AM 29 PA Classics Reading Rage USTC #2B U11 Boys   Lyle, D Parker, C Keenan, J
8/10/19 10:20 AM 43 PA Classics Lionville USTC #2B U12 Boys   Keenan, J Lyle, D Parker, C
8/10/19 11:30 AM 145 West-Mont United SA FC Brandywine USTC #2B U12 Girls   Cortese, J Albright, G Phillips, M
8/10/19 12:40 PM 47 Match Fit Academy FC Southern Chester County SA USTC #2B U12 Boys   Albright, G Cortese, J Phillips, M
8/10/19 1:50 PM 41 Summer Soccer Academy PA Classics USTC #2B U12 Boys   Phillips, M Albright, G Cortese, J
8/10/19 8:00 AM 80 PA Classics Lionville USTC #3 U13 Boys   Ramlochan, F Paul, J Domsohn, G
8/10/19 9:10 AM 73 Yardley Makefield Soccer Penn Fusion SA USTC #3 U13 Boys   Paul, J Ramlochan, F Domsohn, G
8/10/19 10:45 AM 2 Penn Fusion SA Villanova Soccer Academy (VSA) USTC #3 U09 Boys   DiMatteo, T X X
8/10/19 11:45 AM 111 Cedar Stars Academy Philadelphia Soccer Club USTC #3 U10 Girls   DiMatteo, T X X
8/10/19 12:45 PM 10 Summer Soccer Academy Penn Fusion SA USTC #3 U10 Boys   DiMatteo, T X X
8/10/19 1:45 PM 4 Reading Rage Baltimore Union SC USTC #3 U09 Boys   Sogunro, E X X
8/10/19 2:45 PM 114 Cedar Stars Academy Lionville USTC #3 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/10/19 3:45 PM 99 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #3 U09 Girls   Sogunro, E X X
8/10/19 4:45 PM 3 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #3 U09 Boys   Sogunro, E X X
8/10/19 5:45 PM 113 Penn Fusion SA Philadelphia Soccer Club USTC #3 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/10/19 10:45 AM 5 Penn Fusion SA Baltimore Union SC USTC #3B U09 Boys   Ramlochan, F X X
8/10/19 11:45 AM 112 Penn Fusion SA Lionville USTC #3B U10 Girls   Ramlochan, F X X
8/10/19 12:45 PM 9 West-Mont United SA Match Fit Academy FC USTC #3B U10 Boys   Samara, G X X
8/10/19 1:45 PM 1 Penn Fusion SA Villanova Soccer Academy (VSA) USTC #3B U09 Boys   Samara, G X X
8/10/19 2:45 PM 115 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #3B U10 Girls   Samara, G X X
8/10/19 3:45 PM 8 Summer Soccer Academy Match Fit Academy FC USTC #3B U10 Boys   Snodgrass, Mitch X X
8/10/19 4:45 PM 6 Reading Rage Penn Fusion SA USTC #3B U09 Boys   Snodgrass, Mitch X X
8/10/19 5:45 PM 7 Penn Fusion SA West-Mont United SA USTC #3B U10 Boys   Snodgrass, Mitch X X
8/10/19 8:00 AM 81 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #4 U13 Boys   Schwartz, E Smith, D Kane, D
8/10/19 9:10 AM 74 Match Fit Academy FC Methacton United Soccer Club USTC #4 U13 Boys   Smith, D Schwartz, E Kane, D
8/10/19 10:45 AM 15 Penn Fusion SA LMSC USTC #4 U10 Boys   Nicolardi, J X X
8/10/19 11:45 AM 108 West-Mont United SA Lionville USTC #4 U10 Girls   Nicolardi, J X X
8/10/19 12:45 PM 14 Penn Fusion SA LMSC USTC #4 U10 Boys   Nicolardi, J X X
8/10/19 1:45 PM 106 West-Mont United SA Penn Fusion SA USTC #4 U10 Girls   Nicolardi, J X X
8/10/19 10:45 AM 16 Penn Fusion SA West-Mont United SA USTC #4B U10 Boys   Crampsey, M X X
8/10/19 11:45 AM 107 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #4B U10 Girls   Crampsey, M X X
8/10/19 12:45 PM 13 West-Mont United SA Penn Fusion SA USTC #4B U10 Boys   Crampsey, M X X
8/10/19 1:45 PM 105 Lionville Penn Fusion SA USTC #4B U10 Girls   Crampsey, M X X
8/11/19 8:30 AM 156 Penn Fusion SA Eastern Northampton County SC Delacy ##1 U12 Girls   Stevenson, S Hulayew, A Hulayew, P
8/11/19 9:40 AM 34 Reading Rage Lionville Delacy ##1 U11 Boys   Denard, D Stevenson, S Hulayew, P
8/11/19 10:50 AM 257 Penn Fusion SA Pennsylvania Classics Delacy ##1 U11 Boys   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/11/19 12:00 PM 159 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Delacy ##1 U12 Girls   Stevenson, S Hulayew, A Hulayew, P
8/11/19 1:10 PM 32 Lionville West-Mont United SA Delacy ##1 U11 Boys   Denard, D Stevenson, S Hulayew, P
8/11/19 2:20 PM 157 Penn Fusion SA Lionville Delacy ##1 U12 Girls   Hulayew, A Denard, D Hulayew, P
8/11/19 3:30 PM 30 Penn Fusion SA Reading Rage Delacy ##1 U11 Boys   Stevenson, S Hulayew, A Hulayew, P
8/11/19 8:00 AM 98 Penn Fusion SA LMSC Delacy ##3 U14 Boys   Grewal, D Krakower, D Cress, B
8/11/19 9:20 AM 92 Match Fit Academy FC Penn Fusion SA Delacy ##3 U14 Boys   Krakower, D Grewal, D Cress, B
8/11/19 10:40 AM 70 Eastern Northampton County SC PA Dominion FC Delacy ##3 U13 Boys   Cress, B Krakower, D Grewal, D
8/11/19 11:50 AM 76 Penn Fusion SA Methacton United Soccer Club Delacy ##3 U13 Boys   Hoskinson, J Gray, B Chappelear, N
8/11/19 1:00 PM 231 Bracket A #1 Bracket A #2 Delacy ##3 U14 Boys   Gray, B Hoskinson, J Chappelear, N
8/11/19 2:45 PM 203 Bracket A #1 Bracket B #1 Delacy ##3 U13 Boys   Chappelear, N Gray, B Hoskinson, J
8/11/19 8:00 AM 97 PA Classics Methacton United SC Delacy ##4 U14 Boys   Bialko, S Anton, S Alles, S
8/11/19 9:20 AM 91 Penn Fusion SA Reading Rage Delacy ##4 U14 Boys   Rosinsky, J Bialko, S Anton, S
8/11/19 10:40 AM 69 Penn Fusion SA Towamencin Delacy ##4 U13 Boys   Bialko, S Rosinsky, J Alles, S
8/11/19 11:50 AM 75 Yardley Makefield Soccer Match Fit Academy FC Delacy ##4 U13 Boys   Anton, S Alles, S Rosinsky, J
8/11/19 1:00 PM 230 Bracket A #1 Bracket A #2 Delacy ##4 U14 Boys   Bialko, S Anton, S Alles, S
8/11/19 8:30 AM 160 Eastern Northampton County SC Ridley United Delacy ##5 U12 Girls   Murphy, S Murphy, K Curran, T
8/11/19 9:40 AM 31 PA Classics West-Mont United SA Delacy ##5 U11 Boys   Gerlack, D Murphy, S Murphy, K
8/11/19 10:50 AM 224 Bracket A #3 Bracket B #3 Delacy ##5 U11 Boys   Curran, T Gerlack, D Murphy, S
8/11/19 12:00 PM 158 Ridley United Lionville Delacy ##5 U12 Girls   Murphy, K Curran, T Gerlack, D
8/11/19 1:10 PM 33 Penn Fusion SA PA Classics Delacy ##5 U11 Boys   Murphy, S Murphy, K Curran, T
8/11/19 8:00 AM 125 Penn Fusion SA PA Classics Kildares Field #A U11 Girls   Rodriguez, V Sr Meade, J Meade, R
8/11/19 9:10 AM 46 Lionville Summer Soccer Academy Kildares Field #A U12 Boys   Rodriguez, E Rodriguez, V Sr Meade, J
8/11/19 10:20 AM 150 Penn Fusion SA West-Mont United SA Kildares Field #A U12 Girls   Meade, R Rodriguez, E Rodriguez, V Sr
8/11/19 11:30 AM 234 Bracket A #1 Bracket A #2 Kildares Field #A U11 Girls   Meade, J Meade, R Rodriguez, E
8/11/19 12:40 PM 228 Bracket A #1 Bracket A #2 Kildares Field #A U12 Girls   Rodriguez, V Sr Meade, J Meade, R
8/11/19 1:50 PM 229 Bracket A #1 Bracket A #2 Kildares Field #A U12 Girls   Rodriguez, E Rodriguez, V Sr Meade, J
8/11/19 8:00 AM 223 Bracket B #1 Bracket A #2 Kildares Field #B U11 Boys   Lucas, P Bollinger, J Lucas, B
8/11/19 9:10 AM 143 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Kildares Field #B U12 Girls   Lucas, B Lucas, P Bollinger, J
8/11/19 10:20 AM 52 Reading Rage Match Fit Academy FC Kildares Field #B U12 Boys   Bollinger, J Lucas, B Lucas, P
8/11/19 8:00 AM 207 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury ##1 U13 Girls   Weir, B Grindrod, D Finnegan, A
8/11/19 9:10 AM 240 Penn Fusion SA   Thornbury ##1 U13 Girls   Heron, C Weir, B Grindrod, D
8/11/19 10:20 AM 246 Penn Fusion SA UnityFootballClub Thornbury ##1 U13 Girls   Finnegan, A Heron, C Weir, B
8/11/19 11:30 AM 198 Penn Fusion SA Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Grindrod, D Finnegan, A Heron, C
8/11/19 12:50 PM 247 Bracket A #1 Bracket A #2 Thornbury ##1 U13 Girls   Weir, B Grindrod, D Finnegan, A
8/11/19 2:00 PM 200 West-Mont United SA Penn Fusion SA Thornbury ##1 U14 Girls   Heron, C Weir, B Grindrod, D
8/11/19 3:20 PM 205 Bracket A #1 Bracket B #1 Thornbury ##1 U14 Girls   Finnegan, A Heron, C Weir, B
8/11/19 8:00 AM 206 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury ##2 U13 Girls   Gould, M Sorkin, B Sorkin, J
8/11/19 9:10 AM 245 West-Mont United SA Old Line FC Thornbury ##2 U13 Girls   Sorkin, J Gould, M Sorkin, B
8/11/19 10:20 AM 239 LMSC Penn Fusion SA Thornbury ##2 U13 Girls   Sorkin, B Sorkin, J Gould, M
8/11/19 11:30 AM 199 Reading Rage Lionville Thornbury ##2 U14 Girls   Sorkin, J Gould, M Sorkin, B
8/11/19 2:00 PM 197 Lionville Penn Fusion SA Thornbury ##2 U14 Girls   Gould, M Sorkin, B Sorkin, J
8/11/19 8:30 AM 83 Penn Fusion SA FC Brandywine Thornbury ##3 U13 Boys   Jacoby, K Kane, R Feindt, K
8/11/19 9:40 AM 184 Penn Fusion SA CRUSA Thornbury ##3 U14 Girls   Checchia, T Jacoby, K Kane, R
8/11/19 11:00 AM 208 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury ##3 U13 Girls   Feindt, K Checchia, T Jacoby, K
8/11/19 12:20 PM 190 Penn Fusion SA Haverford SC Thornbury ##3 U14 Girls   Kane, R Feindt, K Checchia, T
8/11/19 1:40 PM 209 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury ##3 U13 Girls   Feindt, K Kane, R Jacoby, K
8/11/19 8:00 AM 82 PA Classics Penn Fusion SA Thornbury ##4 U13 Boys   Branchide, C Holman, L Holman, T
8/11/19 9:10 AM 196 Reading Rage West-Mont United SA Thornbury ##4 U14 Girls   Holman, T Branchide, C Holman, L
8/11/19 11:25 AM 189 Lionville PA Classics Thornbury ##4 U14 Girls   Holman, L Holman, T Branchide, C
8/11/19 12:45 PM 84 Lionville FC Brandywine Thornbury ##4 U13 Boys   Branchide, C Holman, L Holman, T
8/11/19 8:00 AM 126 Cedar Stars Academy Hulmeville SC USTC #1 U11 Girls   Juergensen, J Hornickle, C Piasecki, M
8/11/19 9:10 AM 45 PA Classics Cohansey Premier USTC #1 U12 Boys   Wilson, C Juergensen, J Hornickle, C
8/11/19 10:20 AM 64 Penn Fusion SA FC Brandywine USTC #1 U12 Boys   Piasecki, M Wilson, C Juergensen, J
8/11/19 11:30 AM 138 LMSC West-Mont United SA USTC #1 U11 Girls   Hornickle, C Piasecki, M Wilson, C
8/11/19 12:40 PM 201 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #1 U12 Boys   Hornickle, C Piasecki, M Juergensen, J
8/11/19 1:50 PM 202 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #1 U12 Boys   Wilson, C Juergensen, J Piasecki, M
8/11/19 3:00 PM 204 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #1 U11 Girls   Juergensen, J Wilson, C Hornickle, C
8/11/19 8:00 AM 222 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #1B U11 Boys   Shay, A Lemonic, R Lemonic, H
8/11/19 9:10 AM 144 Cedar Stars Academy PA Classics USTC #1B U12 Girls   Haravich, C Shay, A Lemonic, R
8/11/19 10:20 AM 63 PA Classics Methacton United Soccer Club USTC #1B U12 Boys   Lemonic, H Haravich, C Shay, A
8/11/19 11:30 AM 137 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #1B U11 Girls   Lemonic, R Lemonic, H Haravich, C
8/11/19 12:40 PM 254 FC Bucks Summer Soccer Academy USTC #1B U11 Boys   Shay, A Shay, H Lemonic, H
8/11/19 1:50 PM 253 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #1B U11 Boys   Lemonic, R Shay, A Haravich, C
8/11/19 8:00 AM 256 Penn Fusion SA FC Bucks USTC #2 U11 Boys   Cortese, J Wilde, R Glasner, R
8/11/19 9:10 AM 149 FC Brandywine PA Classics USTC #2 U12 Girls   Parker, C Cortese, J Wilde, R
8/11/19 10:20 AM 58 West-Mont United SA White Clay USTC #2 U12 Boys   Glasner, R Parker, C Cortese, J
8/11/19 11:30 AM 132 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #2 U11 Girls   Wilde, R Glasner, R Parker, C
8/11/19 12:40 PM 225 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #2 U11 Boys   Cortese, J Wilde, R Glasner, R
8/11/19 8:00 AM 255 Pennsylvania Classics Summer Soccer Academy USTC #2B U11 Boys   Polansky, E Polansky, C Polansky, V
8/11/19 9:10 AM 51 Southern Chester County SA Penn Fusion SA USTC #2B U12 Boys   Polansky, C Polansky, E Ocampo, S
8/11/19 10:20 AM 57 Penn Fusion SA LMSC USTC #2B U12 Boys   Polansky, V Ocampo, S Polansky, E
8/11/19 11:30 AM 131 FC Brandywine UnityFootballClub USTC #2B U11 Girls   Polansky, C Polansky, V Ocampo, S
8/11/19 8:00 AM 117 Penn Fusion SA Philadelphia Soccer Club USTC #3 U10 Girls   DiMatteo, T X X
8/11/19 9:00 AM 216 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #3 U09 Boys   DiMatteo, T X X
8/11/19 10:00 AM 110 Penn Fusion SA Lionville USTC #3 U10 Girls   DiMatteo, T X X
8/11/19 11:30 AM 183 Penn Fusion SA North Union United USTC #3 U14 Girls   McAndrew, T Maley, T Maric, Z
8/11/19 12:50 PM 86 Penn Fusion SA Lionville USTC #3 U13 Boys   Maley, T McAndrew, T Maric, Z
8/11/19 3:15 PM 85 PA Classics Penn Fusion SA USTC #3 U13 Boys   Maric, Z Maley, T McAndrew, T
8/11/19 8:00 AM 120 Penn Fusion SA Lionville USTC #3B U10 Girls   Lyle, D X X
8/11/19 9:00 AM 215 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #3B U09 Boys   Lyle, D X X
8/11/19 10:00 AM 116 Cedar Stars Academy Penn Fusion SA USTC #3B U10 Girls   Lyle, D X X
8/11/19 8:00 AM 12 Match Fit Academy FC Penn Fusion SA USTC #4 U10 Boys   Nelson, M X X
8/11/19 10:00 AM 118 Lionville Philadelphia Soccer Club USTC #4 U10 Girls   Nelson, M X X
8/11/19 11:00 AM 18 LMSC West-Mont United SA USTC #4 U10 Boys   Nelson, M X X
8/11/19 12:00 PM 217 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #4 U09 Boys   Crampsey, M X X
8/11/19 1:00 PM 233 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #4 U10 Girls   Crampsey, M X X
8/11/19 2:00 PM 227 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #4 U10 Boys   Crampsey, M X X
8/11/19 8:00 AM 11 West-Mont United SA Summer Soccer Academy USTC #4B U10 Boys   Holenstein, P X X
8/11/19 9:00 AM 214 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #4B U09 Boys   Holenstein, P X X
8/11/19 10:00 AM 109 Penn Fusion SA West-Mont United SA USTC #4B U10 Girls   Holenstein, P X X
8/11/19 11:00 AM 17 Penn Fusion SA Penn Fusion SA USTC #4B U10 Boys   France, J X X
8/11/19 12:00 PM 119 Cedar Stars Academy Penn Fusion SA USTC #4B U10 Girls   France, J X X
8/11/19 1:00 PM 226 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #4B U10 Boys   France, J X X