2021 Nether United Spring Invitational      
      April 3, 2021      
                       
          Confirmations campbell@chesco.com   
          Rules          
          Directions          
          Weather Info          
          Fees             
                       
          Referee Event Registration      
                       
                       
          Small Sided Rules - U09/10 - 7v7      
          Small Sided Rules - U11/12 - 9v9      
                       
Revised 11:30 AM Saturday April 3          
                       
Date Time  Gm # Home  Away Field Age  M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
3-Apr 8:00 AM 261 Northeast Cantolao Attack FC Revolution Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Rodman, T Lemonick, H Procz, B
3-Apr 9:00 AM 270 Penn Express FC HVAA Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Taylor, S Rodman, T Lemonick, H
3-Apr 10:00 AM 198 Coppermine- HFC United 1776 United Chester Park 11v11 #1 U14 Girls   Procz, B Taylor, S Rodman, T
3-Apr 11:00 AM 88 UNITY FC Triboro SC Chester Park 11v11 #1 U14 Boys   Lemonick, H Procz, B Taylor, S
3-Apr 12:00 PM 266 Nether United River Soccer Club Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Rodman, T Lemonick, H Procz, B
3-Apr 1:00 PM 273 HVAA Lionville Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Taylor, S Rodman, T Lemonick, H
3-Apr 2:00 PM 269 Bracket A #1 Bracket B #1 Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Procz, B Taylor, S Rodman, T
3-Apr 3:00 PM 91 Vereinigung Erzgebirge UNITY FC Chester Park 11v11 #1 U14 Boys   Lemonick, H Procz, B Taylor, S
3-Apr 4:00 PM 268 Bracket A #3 Bracket B #3 Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Rodman, T Lemonick, H Procz, B
3-Apr 5:00 PM 278 Bracket A #1 Bracket B #1 Chester Park 11v11 #1 U13 Boys   Taylor, S Rodman, T Lemonick, H
3-Apr 6:00 PM 202 1776 United FC Revolution Chester Park 11v11 #1 U14 Girls   Procz, B Taylor, S Rodman, T
3-Apr 8:00 AM 181 Pennridge 1776 Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Wilson, C Mendez, G Fask, M
3-Apr 9:00 AM 281 Delaware Football Club Hockessin Coventry SA Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Fask, M Jawawdeh, W Wilson, C
3-Apr 10:00 AM 280 Evergreen Youth Soccer Club Warrington SC Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Mendez, G Fask, M Jawawdeh, W
3-Apr 11:00 AM 264 FC Revolution Steel United PA Chester Park 11v11 #2 U13 Boys   Wilson, C Mendez, G Jawawdeh, W
3-Apr 12:00 PM 183 1776 FC Revolution Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Wilson, C Mendez, G Fask, M
3-Apr 1:00 PM 274 Parkland Area Soccer Club Penn Express FC Chester Park 11v11 #2 U13 Boys   Fask, M Jawawdeh, W Wilson, C
3-Apr 2:00 PM 284 Coventry SA Evergreen Youth Soccer Club Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Mendez, G Fask, M Jawawdeh, W
3-Apr 3:00 PM 267 Bracket A #2 Bracket B #2 Chester Park 11v11 #2 U13 Boys   Mendez, G Wilson, C Jawawdeh, W
3-Apr 4:00 PM 185 1776 Arsenal Chester Park 11v11 #2 U13 Girls PPD Fask, M Wilson, C Mendez, G
3-Apr 5:00 PM 287 Bracket A #1 Bracket B #1 Chester Park 11v11 #2 U13 Girls   Wilson, C Jawawdeh, W Fask, M
3-Apr 6:00 PM 92 Triboro SC Vereinigung Erzgebirge Chester Park 11v11 #2 U14 Boys   Mendez, G Wilson, C Jawawdeh, W
3-Apr 8:00 AM 288 Nether United CRUSA Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Looby, K Looby, A Vo, Justin
3-Apr 9:00 AM 289 Yardley Makefield Soccer UNITY FC Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Looby, A Looby, K Vo, Justin
3-Apr 10:00 AM 290 Philadelphia Soccer Club PA Classics Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Looby, K Looby, A Vo, Justin
3-Apr 11:00 AM 291 UNITY FC CRUSA Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Looby, A Looby, K Vo, Justin
3-Apr 12:00 PM 292 Nether United PA Classics Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Looby, K Looby, A Vo, Justin
3-Apr 1:00 PM 72 FC Montco HVAA Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   Vo, Jason Bahmueller, B Vo, B
3-Apr 2:00 PM 293 Yardley Makefield Soccer Philadelphia Soccer Club Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Bahmueller, B Vo, Jason Vo, B
3-Apr 3:00 PM 250 Bracket A #3 Bracket B #3 Don Henderson Field 9v9 #1 U11 Girls   Vo, Jason Bahmueller, B Vo, B
3-Apr 4:00 PM 163 Cherry Hill SC Northeast Cantolao Attack Don Henderson Field 9v9 #1 U11 Girls   Bahmueller, B Vo, Jason Vo, B
3-Apr 5:00 PM 175 FC Revolution West Schuylkill FC Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Girls   Vo, Jason Bahmueller, B Vo, B
3-Apr 8:00 AM 263 Steel United PA Nether United Houston Park 11v11 #2 U13 Boys   Coary K Coary, Luke Coary, Jack
3-Apr 9:00 AM 272 Lionville FC Europa Houston Park 11v11 #2 U13 Boys   Coary K Coary, Luke Coary, Jack
3-Apr 10:00 AM 271 Old Line FC Parkland Area Soccer Club Houston Park 11v11 #2 U13 Boys   Coary K Coary, Luke Coary, Jack
3-Apr 11:00 AM 199 FC Revolution Northeast Cantolao Attack FC Houston Park 11v11 #2 U14 Girls   Cress, B Rizzo, T McGuirk, T
3-Apr 12:00 PM 275 FC Europa Old Line FC Houston Park 11v11 #2 U13 Boys   Gray, B Cress, B Rizzo, T
3-Apr 1:00 PM 283 Warrington SC Huntingdon Valley AA Houston Park 11v11 #2 U13 Girls   McGuirk, T Gray, B Cress, B
3-Apr 2:00 PM 90 Triboro SC FC Revolution Houston Park 11v11 #2 U14 Boys   Rizzo, T McGuirk, T Gray, B
3-Apr 3:00 PM 200 1776 United Northeast Cantolao Attack FC Houston Park 11v11 #2 U14 Girls   Cress, B Rizzo, T McGuirk, T
3-Apr 4:00 PM 277 Bracket A #3 Bracket B #3 Houston Park 11v11 #2 U13 Boys   Gray, B Cress, B Rizzo, T
3-Apr 5:00 PM 286 Bracket A #3 Bracket B #3 Houston Park 11v11 #2 U13 Girls   McGuirk, T Gray, B Cress, B
3-Apr 6:00 PM 208 Carlisle PA Classics Houston Park 11v11 #2 U14 Girls   Rizzo, T McGuirk, T Gray, B
3-Apr 8:00 AM 252 Lancaster Elite Philadelphia SC Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Reichardt, K Drayton, G Drayton, M
3-Apr 9:00 AM 52 FC Revolution Montgomery United SC Houston Park 9v9 #1 U12 Boys   Drayton, G Reichardt, K Drayton, M
3-Apr 10:00 AM 158 Northeast Cantolao Attack Nether United Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Reichardt, K Drayton, G Drayton, M
3-Apr 11:00 AM 257 LMSC FC Revolution Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Gries, A Drayton, G Drayton, M
3-Apr 12:00 PM 55 Delaware Football Club Hockessin FC Revolution Houston Park 9v9 #1 U12 Boys   Edelblut, P Gries, A Patrick, S
3-Apr 1:00 PM 160 Nether United Cherry Hill SC Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Gries, A Edelblut, P Patrick, S
3-Apr 2:00 PM 161 FC DELCO Northeast Cantolao Attack Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Edelblut, P Gries, A Patrick, S
3-Apr 3:00 PM 260 Bracket A #1 Bracket B #1 Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Udo-Inyang, P Hoskinson, J Edelblut, P
3-Apr 4:00 PM 162 Nether United FC DELCO Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Hoskinson, J Udo-Inyang, P Fredericks, K
3-Apr 5:00 PM 296 Bracket A #1 Bracket A #2 Houston Park 9v9 #1 U12 Girls   Udo-Inyang, P Hoskinson, J Fredericks, K
3-Apr 8:00 AM 116 TBD STN NorthPenn Line Road 11v11 #1 U19 Boys   Hillsinger, G Ross, T Hillsinger, L
3-Apr 9:20 AM 106 UNITY FC STN NorthPenn Line Road 11v11 #1 U15 Boys   Shelly, T Hillsinger, G Ross, T
3-Apr 10:40 AM 213 CASA Parkland Area Soccer Club (PASC) Line Road 11v11 #1 U16 Girls   Hillsinger, L Shelly, T Hillsinger, G
3-Apr 12:00 PM 117 Radnor SC STN NorthPenn Line Road 11v11 #1 U19 Boys   Ross, T Hillsinger, L Shelly, T
3-Apr 1:20 PM 215 Parkland Area Soccer Club (PASC) FC Montour Line Road 11v11 #1 U16 Girls   Hillsinger, G Ross, T Hillsinger, L
3-Apr 2:40 PM 216 STN NorthPenn CASA Line Road 11v11 #1 U16 Girls   Shelly, T Hillsinger, G Ross, T
3-Apr 4:00 PM 219 Sporting Delaware STN NorthPenn Line Road 11v11 #1 U19 Girls   Hillsinger, L Shelly, T Hillsinger, G
3-Apr 5:20 PM 118 TBD Radnor SC Line Road 11v11 #1 U19 Boys   Ross, T Hillsinger, L Shelly, T
3-Apr 8:00 AM 113 Hershey Soccer Club Berks United FC Line Road 11v11 #2 U16 Boys   Hill, A Nedwick, P Kane, R
3-Apr 9:20 AM 107 Lower Merion SC Riverfront United Line Road 11v11 #2 U15 Boys   Chester, T Hill, A Nedwick, P
3-Apr 10:40 AM 222 STN NorthPenn 1776 Line Road 11v11 #2 U19 Girls   Kane, R Chester, T Hill, A
3-Apr 12:00 PM 114 Elizabethtown United Berks United FC Line Road 11v11 #2 U16 Boys   Nedwick, P Kane, R Chester, T
3-Apr 1:20 PM 108 Riverfront United UNITY FC Line Road 11v11 #2 U15 Boys   Cecco, V Nedwick, P Kane, R
3-Apr 2:40 PM 223 1776 FC Ballyhoo Line Road 11v11 #2 U19 Girls   Chester, T Cecco, V Nedwick, P
3-Apr 4:00 PM 115 Hershey Soccer Club Elizabethtown United Line Road 11v11 #2 U16 Boys   Klemmer, M Chester, T Cecco, V
3-Apr 5:20 PM 211 STN NorthPenn 1776 United Line Road 11v11 #2 U16 Girls   Nedwick, P Klemmer, M Chester, T
3-Apr 8:00 AM 110 LYSC Baltimore Celtic SC Line Road 11v11 #3 U16 Boys   Stevenson, S Bethel, C Martinez, F
3-Apr 9:20 AM 210 Sporting Delaware 1776 United Line Road 11v11 #3 U16 Girls   Georgiev, R Stevenson, S Martinez, F
3-Apr 10:40 AM 221 FC Ballyhoo Penn Express FC Line Road 11v11 #3 U19 Girls   Bethel, C Stevenson, S Georgiev, R
3-Apr 12:00 PM 218 Penn Express FC Sporting Delaware Line Road 11v11 #3 U19 Girls   Martinez, F Bethel, C Georgiev, R
3-Apr 1:20 PM 111 CASA Baltimore Celtic SC Line Road 11v11 #3 U16 Boys   Stevenson, S Bethel, C Martinez, F
3-Apr 2:40 PM 109 Lower Merion SC STN NorthPenn Line Road 11v11 #3 U15 Boys   Georgiev, R Stevenson, S Martinez, F
3-Apr 4:00 PM 121 Fleetwood Hybrid SC North Union United Soccer Club Line Road 11v11 #3 U19 Boys   Bethel, C Stevenson, S Georgiev, R
3-Apr 5:20 PM 112 LYSC CASA Line Road 11v11 #3 U16 Boys   Martinez, F Bethel, C Georgiev, R
3-Apr 8:00 AM 119 Fleetwood Hybrid SC FC Ballyhoo Line Road 11v11 #4 U19 Boys   Coady, M Schultz, R Murphy, S
3-Apr 9:20 AM 214 STN NorthPenn FC Montour Line Road 11v11 #4 U16 Girls   Gerlach, D Coady, M Hulayew, P
3-Apr 10:40 AM 217 STN NorthPenn Parkland Area SC Line Road 11v11 #4 U19 Girls   Murphy, S Gerlach, D Coady, M
3-Apr 12:00 PM 120 North Union United Soccer Club FC Ballyhoo Line Road 11v11 #4 U19 Boys   Schultz, R Hulayew, P Coady, M
3-Apr 1:20 PM 212 Sporting Delaware STN NorthPenn Line Road 11v11 #4 U16 Girls   Murphy, S Gerlach, D Hulayew, P
3-Apr 2:40 PM 220 Penn Express FC Parkland Area SC Line Road 11v11 #4 U19 Girls   Schultz, R Murphy, S Hulayew, P
3-Apr 4:00 PM 224 STN NorthPenn Penn Express FC Line Road 11v11 #4 U19 Girls   Gerlach, D Murphy, S Schultz, R
3-Apr 5:20 PM 99 Berks United FC West Schuylkill FC Line Road 11v11 #4 U14 Boys   Murphy, S Schultz, R Gerlach, D
3-Apr 6:20 PM 209 West Schuylkill FC TBD Line Road 11v11 #4 U14 Girls PPD Gerlach, D Murphy, S Hulayew, P
3-Apr 8:00 AM 262 River Soccer Club Warminster SC Line Road 11v11 #5 U13 Boys   Bohn, R Rodowicz, S Rodowicz, C
3-Apr 9:00 AM 192 Springfield Soccer Club TBD Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Rodowicz, C Bohn, R Rodowicz, S
3-Apr 10:00 AM 279 Huntingdon Valley AA Deep Run Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Rodowicz, S Rodowicz, C Bohn, R
3-Apr 11:00 AM 204 TBD Carlisle Line Road 11v11 #5 U14 Girls PPD Bohn, R Rodowicz, S Rodowicz, C
3-Apr 12:00 PM 265 Warminster SC Northeast Cantolao Attack Line Road 11v11 #5 U13 Boys   Rodowicz, C Rodowicz, S Gidley, N
3-Apr 1:00 PM 194 TBD 1776 Grey Girls Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Rodowicz, S Bohn, R Gidley, N
3-Apr 2:00 PM 282 Deep Run Delaware Football Club Hockessin Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Bohn, R Rodowicz, C Gidley, N
3-Apr 3:00 PM 206 Carlisle West Schuylkill FC Line Road 11v11 #5 U14 Girls   Rodowicz, C Bohn, R Rodowicz, S
3-Apr 4:00 PM 276 Bracket A #2 Bracket B #2 Line Road 11v11 #5 U13 Boys   Rodowicz, S Rodowicz, C Bohn, R
3-Apr 5:00 PM 196 TBD FC Europa Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Bohn, R Rodowicz, S Rodowicz, C
3-Apr 6:00 PM 93 FC Revolution UNITY FC Line Road 11v11 #5 U14 Boys   Rodowicz, C Bohn, R Rodowicz, S
3-Apr 8:00 AM 100 Boyertown Soccer Club STN NorthPenn MSI 11v11 #1 U14 Boys   Kleiman, J Wildauer, A Race, K
3-Apr 9:00 AM 101 Brandywine United SC 1776 United (Nether FC) MSI 11v11 #1 U14 Boys   Gogel, J Kleiman, J Wildauer, A
3-Apr 10:00 AM 94 West Schuylkill FC Northeast Cantolao Attack MSI 11v11 #1 U14 Boys   Race, K Gogel, J Kleiman, J
3-Apr 11:00 AM 95 United Philly Soccer Berks United FC MSI 11v11 #1 U14 Boys   Wildauer, A Race, K Gogel, J
3-Apr 12:00 PM 103 Brandywine United SC Boyertown Soccer Club MSI 11v11 #1 U14 Boys   Mueller, K Wildauer, A Race, K
3-Apr 1:00 PM 102 STN NorthPenn 1776 United (Nether FC) MSI 11v11 #1 U14 Boys   Gogel, J Mueller, K Wildauer, A
3-Apr 2:00 PM 96 Northeast Cantolao Attack Berks United FC MSI 11v11 #1 U14 Boys   Race, K Gogel, J Mueller, K
3-Apr 3:00 PM 97 United Philly Soccer West Schuylkill FC MSI 11v11 #1 U14 Boys   Wildauer, A Race, K Gogel, J
3-Apr 4:00 PM 104 STN NorthPenn Brandywine United SC MSI 11v11 #1 U14 Boys   Mueller, K Wildauer, A Race, K
3-Apr 5:00 PM 105 1776 United (Nether FC) Boyertown Soccer Club MSI 11v11 #1 U14 Boys   Gogel, J Mueller, K Wildauer, A
3-Apr 6:00 PM 98 Northeast Cantolao Attack United Philly Soccer MSI 11v11 #1 U14 Boys   Race, K Gogel, J Mueller, K
3-Apr 8:00 AM 64 Brandywine United Soccer Club SPYA MSI 9v9 #2 U12 Boys   Fariss, C Tadesse, A Mayo, D Sr
3-Apr 9:00 AM 245 FC Revolution Nether United FC MSI 9v9 #2 U11 Girls   Mayo, D Jr Fariss, C Tadesse, A
3-Apr 10:00 AM 170 West Schuylkill FC Keystone Athletic MSI 9v9 #2 U12 Girls   Mayo, D Sr Mayo, D Jr Fariss, C
3-Apr 11:00 AM 171 Matrix Soccer Academy FC Revolution MSI 9v9 #2 U12 Girls   Tadesse, A Mayo, D Sr Mayo, D Jr
3-Apr 12:00 PM 66 SPYA PSC MSI 9v9 #2 U12 Boys   Fariss, C Tadesse, A Mayo, D Sr
3-Apr 1:00 PM 248 Nether United FC Yardley Makefield Soccer MSI 9v9 #2 U11 Girls   Mayo, D Jr Fariss, C Tadesse, A
3-Apr 2:00 PM 258 Bracket A #2 Bracket B #2 MSI 9v9 #2 U11 Boys   Mayo, D Sr Mayo, D Jr Fariss, C
3-Apr 4:00 PM 249 Bracket A #2 Bracket B #2 MSI 9v9 #2 U11 Girls   Tadesse, A Mayo, D Sr Mayo, D Jr
3-Apr 5:00 PM 174 Keystone Athletic Matrix Soccer Academy MSI 9v9 #2 U12 Girls   Fariss, C Tadesse, A Mayo, D Sr
3-Apr 8:00 AM 254 Nether United LMSC MSI 9v9 #3 U11 Boys   Meade, J Murphy, O Miehle, Ma
3-Apr 9:00 AM 244 Yardley Makefield Soccer Deep Run MSI 9v9 #3 U11 Girls   Miehle, M Meade, J Murphy, O
3-Apr 10:00 AM 70 West-Mont United SA FC Montco MSI 9v9 #3 U12 Boys   Miehle, Ma Miehle, M Meade, J
3-Apr 11:00 AM 159 FC DELCO Cherry Hill SC MSI 9v9 #3 U11 Girls   Murphy, O Miehle, Ma Miehle, M
3-Apr 12:00 PM 247 Deep Run Delaware Football Club Hockessin MSI 9v9 #3 U11 Girls   Meade, J Murphy, O Miehle, Ma
3-Apr 1:00 PM 67 Colonial Brandywine United Soccer Club MSI 9v9 #3 U12 Boys   Miehle, M Meade, J Murphy, O
3-Apr 2:00 PM 172 Keystone Athletic FC Revolution MSI 9v9 #3 U12 Girls   Miehle, Ma Miehle, M Meade, J
3-Apr 3:00 PM 69 PSC Brandywine United Soccer Club MSI 9v9 #3 U12 Boys   Murphy, O Miehle, Ma Miehle, M
3-Apr 4:00 PM 74 FC Montco Nether United MSI 9v9 #3 U12 Boys   Meade, J Murphy, O Miehle, Ma
3-Apr 5:00 PM 251 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI 9v9 #3 U11 Girls   Miehle, M Meade, J Murphy, O
3-Apr 8:00 AM 253 FC Revolution Brandywine United SC Nether Providence ES 11v11 #1 U11 Boys   Isaccson, T Lebresco, N Held, D
3-Apr 9:00 AM 65 Colonial PSC Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Boys   Feindt, K Isaccson, T Lebresco, N
3-Apr 10:00 AM 71 Nether United HVAA Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Boys   Held, D Feindt, K Isaccson, T
3-Apr 11:00 AM 256 Brandywine United SC Lancaster Elite Nether Providence ES 11v11 #1 U11 Boys   Lebresco, N Held, D Feindt, K
3-Apr 12:00 PM 255 Philadelphia SC Nether United Nether Providence ES 11v11 #1 U11 Boys   Isaccson, T Lebresco, N Held, D
3-Apr 1:00 PM 73 Nether United West-Mont United SA Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Boys   Feindt, K Isaccson, T Lebresco, N
3-Apr 2:00 PM 173 Matrix Soccer Academy West Schuylkill FC Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Girls   Held, D Feindt, K Isaccson, T
3-Apr 3:00 PM 259 Bracket A #3 Bracket B #3 Nether Providence ES 11v11 #1 U11 Boys   Lebresco, N Held, D Feindt, K
3-Apr 4:00 PM 68 SPYA Colonial Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Boys   Isaccson, T Lebresco, N Held, D
3-Apr 5:00 PM 75 HVAA West-Mont United SA Nether Providence ES 11v11 #1 U12 Boys   Feindt, K Isaccson, T Lebresco, N
3-Apr 8:00 AM 140 PSC West-Mont United SA Strath Haven HS 7v7 #3 U10 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 8:50 AM 134 Lower Merion Soccer Club Upper Moreland SC Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 9:40 AM 128 West-Mont United SA Haverford Soccer Club Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 10:30 AM 122 Haverford Soccer Club FC Europa Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 11:20 AM 142 West-Mont United SA HMMS Eagle FC Strath Haven HS 7v7 #3 U10 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 12:10 PM 136 Upper Moreland SC Nether United Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Procopio, S X X
3-Apr 1:00 PM 130 Haverford Soccer Club Nether United FC Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 1:50 PM 124 FC Europa West-Mont United SA Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 2:40 PM 144 West-Mont United SA Matrix Soccer Academy Strath Haven HS 7v7 #3 U10 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 3:30 PM 138 Upper Moreland SC Northeast Cantolao FC Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 4:20 PM 132 Haverford Soccer Club LMSC Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 5:10 PM 126 FC Europa Lower Merion Soccer Club Strath Haven HS 7v7 #3 U09 Girls   Carranza, R X X
3-Apr 8:00 AM 40 Northeast Cantolao Attack Dynamo United Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Boys   Horng, A Piombino, X Kane, D
3-Apr 9:00 AM 243 Delaware Football Club Hockessin Ridley United SC Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Gallen, J Horng, A Piombino, X
3-Apr 10:00 AM 53 Delaware Football Club Hockessin Concord Soccer Association Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Boys   Horng, A Gallen, J Kane, D
3-Apr 11:00 AM 42 Dynamo United Nether United Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Boys   Gallen, J Kane, D Piombino, X
3-Apr 12:00 PM 54 Montgomery United SC Concord Soccer Association Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Boys   Horng, A Piombino, X Kane, D
3-Apr 1:00 PM 60 FC Europa Nether United Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Boys   Gallen, J Horng, A Piombino, X
3-Apr 2:00 PM 44 Dynamo United PHILA UKR Nationals Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Boys   Horng, A Gallen, J Kane, D
3-Apr 3:00 PM 56 Montgomery United SC Delaware Football Club Hockessin Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Boys   Gallen, J Kane, D Piombino, X
3-Apr 4:00 PM 62 FC Europa Aston Youth Soccer Association Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Boys   Horng, A Piombino, X Kane, D
3-Apr 5:00 PM 294 Bracket A #3 Bracket A #4 Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   Gallen, J Horng, A Piombino, X
3-Apr 8:00 AM 41 PHILA UKR Nationals Nether United Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Boys   Abbas, J McAndrew, T Ali, M
3-Apr 9:00 AM 58 Haverford Soccer Club FC Europa Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Boys   Cortese, J Abbas, J McAndrew, T
3-Apr 10:00 AM 59 Aston Youth Soccer Association Nether United Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Boys   Abbas, J Cortese, J Ali, M
3-Apr 11:00 AM 43 PHILA UKR Nationals Northeast Cantolao Attack Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Boys   McAndrew, T Ali, M Cortese, J
3-Apr 12:00 PM 246 Ridley United SC FC Revolution Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   Abbas, J McAndrew, T Ali, M
3-Apr 1:00 PM 61 Aston Youth Soccer Association Haverford Soccer Club Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Boys   Cortese, J Abbas, J McAndrew, T
3-Apr 2:00 PM 45 Nether United Northeast Cantolao Attack Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Boys   Abbas, J Cortese, J Ali, M
3-Apr 3:00 PM 57 Concord Soccer Association FC Revolution Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Boys   McAndrew, T Ali, M Cortese, J
3-Apr 4:00 PM 63 Nether United Haverford Soccer Club Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Boys   Abbas, J McAndrew, T Ali, M
3-Apr 5:00 PM 295 Bracket A #5 Bracket A #6 Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   Cortese, J Abbas, J McAndrew, T
3-Apr 8:00 AM 193 FC Europa 1776 Grey Girls Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls   McPoyle, T Solomon, D McGeehan, J
3-Apr 9:00 AM 182 Arsenal FC Revolution Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls PPD Solomon, D McPoyle, T McGeehan, J
3-Apr 10:00 AM 89 Vereinigung Erzgebirge FC Revolution Strath Haven MS 11v11 #5 U14 Boys   McGeehan, J Solomon, D McPoyle, T
3-Apr 11:00 AM 205 PA Classics West Schuylkill FC Strath Haven MS 11v11 #5 U14 Girls   Snodgrass, D Maric, Z Brelje, B
3-Apr 12:00 PM 184 Arsenal Pennridge Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls PPD Kraft, J Snodgrass, D Maric, Z
3-Apr 1:00 PM 195 FC Europa Springfield Soccer Club Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls   Brelje, B Kraft, J Snodgrass, D
3-Apr 2:00 PM 201 FC Revolution Coppermine- HFC United Strath Haven MS 11v11 #5 U14 Girls   Maric, Z Brelje, B Kraft, J
3-Apr 3:00 PM 207 PA Classics TBD Strath Haven MS 11v11 #5 U14 Girls PPD Snodgrass, D Maric, Z Brelje, B
3-Apr 4:00 PM 186 FC Revolution Pennridge Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls   Kraft, J Snodgrass, D Maric, Z
3-Apr 5:00 PM 197 1776 Grey Girls Springfield Soccer Club Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls   Brelje, B Kraft, J Snodgrass, D
3-Apr 6:00 PM 203 Northeast Cantolao Attack FC Coppermine- HFC United Strath Haven MS 11v11 #5 U14 Girls   Maric, Z Brelje, B Kraft, J
3-Apr 7:00 PM 285 Bracket A #2 Bracket B #2 Strath Haven MS 11v11 #5 U13 Girls   Snodgrass, D Maric, Z Brelje, B
3-Apr 8:00 AM 1 Lower Merion Soccer CLub West-Mont United SA Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 8:50 AM 13 TBD Dep Run Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys PPD Steffenino, M X X
3-Apr 9:40 AM 7 PSC Philadelphia Soccer Club Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 10:30 AM 19 Lancaster Elite TBD Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 11:20 AM 10 West-Mont United SA PSC Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 12:10 PM 21 Pennsylvania Rush Philadelphia Soccer Club Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 1:00 PM 15 Dep Run FC Europa Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 1:50 PM 22 FC Europa TBD Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 2:40 PM 23 Lancaster Elite Philadelphia Soccer Club Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 3:30 PM 5 West-Mont United SA Nether United Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 4:20 PM 11 Philadelphia Soccer Club West-Mont United SA Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 5:10 PM 17 Dep Run Lower Merion Soccer Club Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Steffenino, C X X
3-Apr 6:00 PM 25 Lancaster Elite Dynamo United Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Steffenino, M X X
3-Apr 8:00 AM 2 Nether United Nether United Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Carr, J X X
3-Apr 8:50 AM 8 West-Mont United SA FC Europa Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Carr, J X X
3-Apr 9:40 AM 14 Lower Merion Soccer Club FC Europa Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Carr, J X X
3-Apr 10:30 AM 20 Dynamo United FC Europa Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Carr, J X X
3-Apr 11:20 AM 3 West-Mont United SA Nether United Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Carr, J X X
3-Apr 12:10 PM 4 Nether United Lower Merion Soccer CLub Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Randall, N X X
3-Apr 1:00 PM 9 Philadelphia Soccer Club FC Europa Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Randall, N X X
3-Apr 1:50 PM 16 Lower Merion Soccer Club TBD Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys PPD Randall, N X X
3-Apr 2:40 PM 6 Nether United Lower Merion Soccer CLub Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Randall, N X X
3-Apr 3:30 PM 24 Dynamo United Pennsylvania Rush Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 4:20 PM 12 FC Europa PSC Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 5:10 PM 27 Pennsylvania Rush TBD Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 6:00 PM 26 FC Europa Philadelphia Soccer Club Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 8:00 AM 28 Nether United Nether United Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 8:50 AM 34 Fairmount Soccer Association Yardley Makefield Soccer Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 9:40 AM 152 Fairmount Soccer Association Nazareth SC Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   Abbas, R X X
3-Apr 10:30 AM 30 Nether United Ridley United Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Abbas, R X X
3-Apr 11:20 AM 146 TEYSA/ FC Europa Springfield FC Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   Abbas, R X X
3-Apr 12:10 PM 36 Yardley Makefield Soccer West-Mont United SA Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Samara, G X X
3-Apr 1:00 PM 154 Nazareth SC Steel United PA Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   Samara, G X X
3-Apr 1:50 PM 148 Springfield FC Springfield FC Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   Samara, G X X
3-Apr 2:40 PM 32 Nether United FC Europa Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Samara, G X X
3-Apr 3:30 PM 38 Yardley Makefield Soccer Upper Darby FC Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   France, J X X
3-Apr 4:20 PM 156 Nazareth SC Nether United Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   France, J X X
3-Apr 5:10 PM 150 Springfield FC Deep Run Valley Sports Association Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   France, J X X
3-Apr 6:00 PM 18 FC Europa TBD Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Boys PPD France, J X X
3-Apr 8:00 AM 29 FC Europa Ridley United Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Speers, L X X
3-Apr 8:50 AM 153 Nether United Steel United PA Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Speers, L X X
3-Apr 9:40 AM 35 Upper Darby FC West-Mont United SA Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Speers, L X X
3-Apr 10:30 AM 147 Deep Run Valley Sports Association Springfield FC Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Speers, L X X
3-Apr 11:20 AM 31 FC Europa Nether United Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Snodgrass. Mitch X X
3-Apr 12:10 PM 37 Upper Darby FC Fairmount Soccer Association Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Snodgrass. Mitch X X
3-Apr 1:00 PM 155 Nether United Fairmount Soccer Association Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Snodgrass. Mitch X X
3-Apr 1:50 PM 149 Deep Run Valley Sports Association TEYSA/ FC Europa Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Snodgrass. Mitch X X
3-Apr 2:40 PM 33 Ridley United Nether United Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Keenan, J X X
3-Apr 3:30 PM 157 Steel United PA Fairmount Soccer Association Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Keenan, J X X
3-Apr 4:20 PM 39 West-Mont United SA Fairmount Soccer Association Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Keenan, J X X
3-Apr 5:10 PM 151 Springfield FC TEYSA/ FC Europa Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Girls   Keenan, J X X
3-Apr 8:00 AM 141 Matrix Soccer Academy HMMS Eagle FC Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Gottfried, M X X
3-Apr 8:50 AM 135 Northeast Cantolao FC Nether United Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Gottfried, M X X
3-Apr 9:40 AM 129 LMSC Nether United FC Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Gottfried, M X X
3-Apr 10:30 AM 123 Lower Merion Soccer Club West-Mont United SA Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Lyle, D X X
3-Apr 11:20 AM 143 Matrix Soccer Academy PSC Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Lyle, D X X
3-Apr 12:10 PM 137 Northeast Cantolao FC Lower Merion Soccer Club Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Lyle, D X X
3-Apr 1:00 PM 131 LMSC West-Mont United SA Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Lyle, D X X
3-Apr 1:50 PM 125 Lower Merion Soccer Club Haverford Soccer Club Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Lyle, D X X
3-Apr 2:40 PM 145 HMMS Eagle FC PSC Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Coary K X X
3-Apr 3:30 PM 139 Nether United Lower Merion Soccer Club Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Coary K X X
3-Apr 4:20 PM 133 Nether United FC West-Mont United SA Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Coary K X X
3-Apr 5:10 PM 127 West-Mont United SA Haverford Soccer Club Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Coary K X X