2022 Nether United Spring Invitational      
      April 16, 2022      
                       
          Confirmations campbell@chesco.com   
          Rules          
          Directions          
          Weather Info          
          Fees             
                       
          Referee Event Registration      
                       
                       
          Small Sided Rules - U09/10 - 7v7      
          Small Sided Rules - U11/12 - 9v9      
                       
Revised 10:25 PM Monday April 25          
                       
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
16-Apr 8:00 AM 220 PENN FC YOUTH 2003 F LIBERTY (PAE) AVO SC GIRLS U19 EXPLOSION (MD) Chester Park 11v11 #1 U19 Girls   Looby, K Novielli, J Kraft, J
16-Apr 9:20 AM 210 SPORTING DELAWARE 2007 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) 1776 UNITED 07 GIRLS (PAE) Chester Park 11v11 #1 U15 Girls   Bialko, S Looby, K Novielli, J
16-Apr 10:40 AM 219 AVO SC GIRLS U19 EXPLOSION (MD) WUSC 03/04 (NJ) Chester Park 11v11 #1 U19 Girls   Kraft, J Bialko, S Looby, K
16-Apr 12:00 PM 211 COPPERMINE GIRLS 2007 PREMIER NORTH (MD) 1776 UNITED 07 GIRLS (PAE) Chester Park 11v11 #1 U15 Girls   Novielli, J Kraft, J Bialko, S
16-Apr 1:20 PM 218 PENN FC YOUTH 2003 F LIBERTY (PAE) WUSC 03/04 (NJ) Chester Park 11v11 #1 U19 Girls   Looby, K Novielli, J Kraft, J
16-Apr 2:40 PM 212 SPORTING DELAWARE 2007 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) COPPERMINE GIRLS 2007 PREMIER NORTH (MD) Chester Park 11v11 #1 U15 Girls   Bialko, S Looby, K Novielli, J
16-Apr 8:00 AM 60 CRUSA FC BUCKS COBRAS (PAE) DELMARVA BLAST 11/12 WILD (MD) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Brelje, B Urakbaev, F Deswert, W
16-Apr 9:00 AM 57 HARUNDALE ELITE PREDATORS RED (MD) WEST-MONT UNITED SA UNION 2011 (PAE) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Maric, Z Urakbaev, F Brelje, B
16-Apr 10:00 AM 59 DELMARVA BLAST 11/12 WILD (MD) FC REVOLUTION TOROS (PAE) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Deswert, W Maric, Z Urakbaev, F
16-Apr 11:00 AM 56 WEST-MONT UNITED SA UNION 2011 (PAE) UPPER DARBY FC 2011 WOLFPACK (PAE) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Brelje, B Deswert, W Maric, Z
16-Apr 12:00 PM 58 CRUSA FC BUCKS COBRAS (PAE) FC REVOLUTION TOROS (PAE) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Urakbaev, F Brelje, B Deswert, W
16-Apr 1:00 PM 55 HARUNDALE ELITE PREDATORS RED (MD) UPPER DARBY FC 2011 WOLFPACK (PAE) Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Maric, Z Urakbaev, F Brelje, B
16-Apr 3:00 PM 221 Consolation Consolation Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Urakbaev, F Maric, Z Deswert, W
16-Apr 4:00 PM 222 Consolation Consolation Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Brelje, B Deswert, W Maric, Z
16-Apr 5:00 PM 223 Final Final Chester Park 9v9 #2 U11 Boys   Urakbaev, F Brelje, B Deswert, W
16-Apr 8:00 AM 72 WEST-MONT UNITED SA 2010 BOYS LAZERS (PAE) TBD (USA) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   De Lucia, R Gries, A Andre, S
16-Apr 9:00 AM 53 WORLD ELITE 2011 BOYS (NJ) NETHER UNITED 2011 BOYS BLACK (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U11 Boys   Gries, A De Lucia, R Andre, S
16-Apr 10:00 AM 66 NORTHEAST CANTOLAO FC 10 CRUSH (PAE) FC REVOLUTION RANGERS (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   De Lucia, R Gries, A Andre, S
16-Apr 11:00 AM 70 NETHER UNITED 2010 ORANGE / GREY BOYS (PAE) TBD (USA) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   Gries, A De Lucia, R Andre, S
16-Apr 12:00 PM 64 NETHER UNITED 2010 BOYS BLACK (PAE) FC REVOLUTION RANGERS (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   De Lucia, R Fredericks, K Montich, S
16-Apr 1:00 PM 52 NETHER UNITED 2011 BOYS BLACK (PAE) RIDLEY UNITED REGULATORS (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U11 Boys   Skrocki, T Fredericks, K Montich, S
16-Apr 2:00 PM 68 NETHER UNITED 2010 ORANGE / GREY BOYS (PAE) WEST-MONT UNITED SA 2010 BOYS LAZERS (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   Fredericks, K Skrocki, T Montich, S
16-Apr 3:00 PM 62 NETHER UNITED 2010 BOYS BLACK (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 10 CRUSH (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U12 Boys   Skrocki, T Fredericks, K Montich, S
16-Apr 4:00 PM 50 NETHER UNITED 2011 BOYS BLACK (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 11 FLASH (PAE) Don Henderson Field 9v9 #1 U11 Boys   Fredericks, K Skrocki, T Montich, S
16-Apr 8:00 AM 173 YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 GIRLS STEEL (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 10-11 HURRICANES (PAE) Houston Park 9v9 #1 U12 Girls   Edelblut, P Reiter, M Quinn, L
16-Apr 9:00 AM 54 NORTHEAST CANTOLAO FC 11 FLASH (PAE) RIDLEY UNITED REGULATORS (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Edelblut, P Reiter, M Quinn, L
16-Apr 10:00 AM 161 DEEP RUN VALLEY SPORTS 2011 GIRLS WHITE (PAE) HUNTINGDON VALLEY ATHLETIC LIBERTY (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Edelblut, P Reiter, M Quinn, L
16-Apr 11:00 AM 171 STN NORTHPENN G10 (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 10-11 HURRICANES (PAE) Houston Park 9v9 #1 U12 Girls   Edelblut, P Reiter, M Quinn, L
16-Apr 12:00 PM 46 VILLANOVA SKYLINE 2011 BOYS (PAE) NETHER UNITED 2011 BOYS ORANGE (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Edelblut, P Hagan, D Salhab, B
16-Apr 1:00 PM 159 SPRINGFIELD FC BLUE CRUSH (PAE) HUNTINGDON VALLEY ATHLETIC LIBERTY (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Hagan, D Finn, C Salhab, B
16-Apr 2:00 PM 169 STN NORTHPENN G10 (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 GIRLS STEEL (PAE) Houston Park 9v9 #1 U12 Girls   Finn, C Hagan, D Salhab, B
16-Apr 3:00 PM 43 NETHER UNITED 2011 BOYS ORANGE (PAE) MCLEAN YOUTH SOCCER 2011 BOYS GREEN (VA) Houston Park 9v9 #1 U11 Boys   Hagan, D Finn, C Salhab, B
16-Apr 4:00 PM 157 SPRINGFIELD FC BLUE CRUSH (PAE) DEEP RUN VALLEY SPORTS 2011 GIRLS WHITE (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Finn, C Hagan, D Salhab, B
16-Apr 6:00 PM 151 NAZARETH SC FORCE (PAE) LOWER MERION LMSC SOL (PAE) Houston Park 9v9 #1 U11 Girls   Hagan, D Finn, C Salhab, B
16-Apr 8:00 AM 172 NETHER UNITED 2010 GIRLS ELITE (PAE) STN NORTHPENN G10 (PAE) Houston Park 9v9 #2 U12 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
16-Apr 9:00 AM 48 STEEL UNITED PA 11B ELITE (PAE) NETHER UNITED 2011 BOYS ORANGE (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Boys   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
16-Apr 10:00 AM 160 NETHER UNITED 2011 GIRLS (PAE) SPRINGFIELD FC BLUE CRUSH (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
16-Apr 11:00 AM 51 WORLD ELITE 2011 BOYS (NJ) NORTHEAST CANTOLAO FC 11 FLASH (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Boys   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
16-Apr 12:00 PM 170 NETHER UNITED 2010 GIRLS ELITE (PAE) YARDLEY MAKEFIELD SOCCER 2010 GIRLS STEEL (PAE) Houston Park 9v9 #2 U12 Girls   Seeley, M Caceres, D Burd, R
16-Apr 1:00 PM 158 NETHER UNITED 2011 GIRLS (PAE) DEEP RUN VALLEY SPORTS 2011 GIRLS WHITE (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Girls   Seeley, M Caceres, D Burd, R
16-Apr 3:00 PM 168 NORTHEAST CANTOLAO FC 10-11 HURRICANES (PAE) NETHER UNITED 2010 GIRLS ELITE (PAE) Houston Park 9v9 #2 U12 Girls   Seeley, M Hopkins, B Hopkins, J
16-Apr 4:00 PM 49 RIDLEY UNITED REGULATORS (PAE) WORLD ELITE 2011 BOYS (NJ) Houston Park 9v9 #2 U11 Boys   Hopkins, B Seeley, M Hopkins, J
16-Apr 5:00 PM 156 HUNTINGDON VALLEY ATHLETIC LIBERTY (PAE) NETHER UNITED 2011 GIRLS (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Girls   Seeley, M Hopkins, B Hopkins, J
16-Apr 6:00 PM 150 WEST-MONT UNITED SA UNION 2011 (PAE) STEEL UNITED PA 11G ELITE (PAE) Houston Park 9v9 #2 U11 Girls   Hopkins, B Seeley, M Hopkins, J
16-Apr 8:00 AM 96 CASA 08M BAYERN (PAE) FC REVOLUTION RED DEVILS (PAE) Line Road 11v11 #1 U14 Boys   McAndrew, T Gallen, J McAndrew, D
16-Apr 9:00 AM 84 1776 UNITED 2009 BOYS ORANGE (PAE) ASTON YOUTH ASTON UNITED '09 BLUE (PAE) Line Road 11v11 #1 U13 Boys   Cortese, J McAndrew, T Gallen, J
16-Apr 11:00 AM 82 EAST PENN REVOLUTION (PAE) ASTON YOUTH ASTON UNITED '09 BLUE (PAE) Line Road 11v11 #1 U13 Boys   McAndrew, D Cortese, J McAndrew, T
16-Apr 12:00 PM 75 CONCORD 09 REDSPURS (DE) VILLANOVA SKYLINE (PAE) Line Road 11v11 #1 U13 Boys   Gallen, J McAndrew, D Cortese, J
16-Apr 1:00 PM 93 PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) CASA 08M BAYERN (PAE) Line Road 11v11 #1 U14 Boys   McAndrew, T Strong, I McAndrew, D
16-Apr 2:00 PM 197 LNUSC THUNDER (PAE) 1776 UNITED 2009 GIRLS 1 (PAE) Line Road 11v11 #1 U13 Girls   Vicente, V Cocci, M Strong, I
16-Apr 3:00 PM 200 1776 UNITED 2008 GIRLS ORANGE (PAE) PENNRIDGE UNITED (PAE) Line Road 11v11 #1 U14 Girls   Jackson, R Vicente, V Cocci, M
16-Apr 4:00 PM 80 EAST PENN REVOLUTION (PAE) 1776 UNITED 2009 BOYS ORANGE (PAE) Line Road 11v11 #1 U13 Boys   Strong, I Jackson, R Vicente, V
16-Apr 5:00 PM 92 RIVERFRONT UNITED 2008 BOYS SCHALKE (PAE) CASA 08M BAYERN (PAE) Line Road 11v11 #1 U14 Boys   Cocci, M Strong, I Jackson, R
16-Apr 6:00 PM 199 FC REVOLUTION ECLIPSE (PAE) PENNRIDGE UNITED (PAE) Line Road 11v11 #1 U14 Girls   Vicente, V Cocci, M Strong, I
16-Apr 8:00 AM 208 NETHER UNITED 20008 GREY GIRLS (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNITED '08 (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Girls   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R
16-Apr 9:00 AM 203 PENNRIDGE UNITED (PAE) RIVERFRONT UNITED 2008 GIRLS MONACO (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Girls   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S
16-Apr 10:00 AM 202 1776 UNITED 2008 GIRLS ORANGE (PAE) FC REVOLUTION ECLIPSE (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Girls   Rodowicz, S Bohn, R Rodowicz, C
16-Apr 11:00 AM 194 CONCORD 2009 GIRLS (DE) LNUSC THUNDER (PAE) Line Road 11v11 #2 U13 Girls   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R
16-Apr 12:00 PM 94 RIVERFRONT UNITED 2008 BOYS SCHALKE (PAE) FC REVOLUTION RED DEVILS (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S
16-Apr 1:00 PM 88 KEYSTONE FC SOUTH ELITE 08B (PAE) 1776 NU76 BLUE COATS (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Boys   Rodowicz, S Bohn, R Rodowicz, C
16-Apr 2:00 PM 201 FC REVOLUTION ECLIPSE (PAE) RIVERFRONT UNITED 2008 GIRLS MONACO (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Girls   Berger, B Cunningham, E Burke, S
16-Apr 3:00 PM 79 ASTON YOUTH ASTON UNITED '09 BLUE (PAE) FC MONTCO PHANTOMS (PAE) Line Road 11v11 #2 U13 Boys   Burke, S Berger, B Cunningham, E
16-Apr 4:00 PM 196 CONCORD 2009 GIRLS (DE) FC REVOLUTION RED STARS (PAE) Line Road 11v11 #2 U13 Girls   Cunningham, E Burke, S Berger, B
16-Apr 5:00 PM 91 FC REVOLUTION RED DEVILS (PAE) PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Boys   Berger, B Cunningham, E Burke, S
16-Apr 6:00 PM 198 RIVERFRONT UNITED 2008 GIRLS MONACO (PAE) 1776 UNITED 2008 GIRLS ORANGE (PAE) Line Road 11v11 #2 U14 Girls   Burke, S Berger, B Cunningham, E
16-Apr 8:00 AM 77 CONCORD 09 REDSPURS (DE) RIVERFRONT UNITED 2009 BOYS DORTMUND (PAE) Line Road 11v11 #3 U13 Boys   Fiorenza, A Linus, A Linus, O
16-Apr 9:00 AM 95 PARKLAND AREA PASC RED DRAGONS (PAE) RIVERFRONT UNITED 2008 BOYS SCHALKE (PAE) Line Road 11v11 #3 U14 Boys   Linus, A Fiorenza, A Linus, O
16-Apr 10:00 AM 209 EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U14 THUNDER (PAE) SPRINGFIELD SUPERNOVAS (PAE) Line Road 11v11 #3 U14 Girls   Fiorenza, A Linus, A Linus, O
16-Apr 11:00 AM 187 SPORTING DELAWARE 2009 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) CRUSA RIPTIDE (PAE) Line Road 11v11 #3 U13 Girls   Linus, A Fiorenza, A Linus, O
16-Apr 12:00 PM 207 WEST-MONT UNITED SA UNITED '08 (PAE) SPRINGFIELD SUPERNOVAS (PAE) Line Road 11v11 #3 U14 Girls   Fiorenza, A Linus, A Linus, O
16-Apr 1:00 PM 189 SPORTING DELAWARE 2009 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) STN NORTHPENN G09 (PAE) Line Road 11v11 #3 U13 Girls   Linus, A Fiorenza, A Linus, O
16-Apr 2:00 PM 188 FUSION 2010 RED STORM (PAE) CRUSA RIPTIDE (PAE) Line Road 11v11 #3 U13 Girls   Hillman, R Hillman B Frye, D
16-Apr 3:00 PM 73 CASA 09M ARSENAL (PAE) CONCORD 09 REDSPURS (DE) Line Road 11v11 #3 U13 Boys   Hillman B Hillman, R Frye, D
16-Apr 4:00 PM 191 CRUSA RIPTIDE (PAE) STN NORTHPENN G09 (PAE) Line Road 11v11 #3 U13 Girls   Hillman, R Hillman B Frye, D
16-Apr 5:00 PM 86 KEYSTONE FC SOUTH ELITE 08B (PAE) FC REVOLUTION SPURS (PAE) Line Road 11v11 #3 U14 Boys   Hillman B Hillman, R Frye, D
16-Apr 6:00 PM 190 FUSION 2010 RED STORM (PAE) SPORTING DELAWARE 2009 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) Line Road 11v11 #3 U13 Girls   Hillman, R Hillman B Frye, D
16-Apr 8:00 AM 193 FC REVOLUTION RED STARS (PAE) LNUSC THUNDER (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Girls   Gerlach, D Bethel, C May, A
16-Apr 9:00 AM 83 FC MONTCO PHANTOMS (PAE) EAST PENN REVOLUTION (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Boys   Bethel, C Gerlach, D May, A
16-Apr 10:00 AM 78 VILLANOVA SKYLINE (PAE) CASA 09M ARSENAL (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Boys   Gerlach, D Bethel, C May, A
16-Apr 11:00 AM 195 FC REVOLUTION RED STARS (PAE) 1776 UNITED 2009 GIRLS 1 (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Girls   May, A Gerlach, D Bethel, C
16-Apr 12:00 PM 81 FC MONTCO PHANTOMS (PAE) 1776 UNITED 2009 BOYS ORANGE (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Boys   Gerlach, D Bethel, C May, A
16-Apr 1:00 PM 87 NORTHEAST CANTOLAO FC 08 BOYS (PAE) FC REVOLUTION SPURS (PAE) Line Road 11v11 #4 U14 Boys   Bethel, C Gerlach, D May, A
16-Apr 2:00 PM 206 NETHER UNITED 20008 GREY GIRLS (PAE) EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U14 THUNDER (PAE) Line Road 11v11 #4 U14 Girls   Eisman, J Carey, M Carey, L
16-Apr 3:00 PM 74 RIVERFRONT UNITED 2009 BOYS DORTMUND (PAE) VILLANOVA SKYLINE (PAE) Line Road 11v11 #4 U13 Boys   Eisman, J Carey, L Carey, M
16-Apr 4:00 PM 204 SPRINGFIELD SUPERNOVAS (PAE) NETHER UNITED 20008 GREY GIRLS (PAE) Line Road 11v11 #4 U14 Girls   Carey, M Eisman, J Carey, L
16-Apr 5:00 PM 85 1776 NU76 BLUE COATS (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 08 BOYS (PAE) Line Road 11v11 #4 U14 Boys   Eisman, J Carey, L Carey, M
16-Apr 6:00 PM 205 WEST-MONT UNITED SA UNITED '08 (PAE) EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U14 THUNDER (PAE) Line Road 11v11 #4 U14 Girls   Eisman, J Carey, M Carey, L
16-Apr 8:00 AM 192 1776 UNITED 2009 GIRLS 1 (PAE) CONCORD 2009 GIRLS (DE) Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Heron, C Walters, C Cohen, J
16-Apr 9:00 AM 186 STN NORTHPENN G09 (PAE) FUSION 2010 RED STORM (PAE) Line Road 11v11 #5 U13 Girls   Walters, C Heron, C Cohen, J
16-Apr 10:00 AM 90 FC REVOLUTION SPURS (PAE) 1776 NU76 BLUE COATS (PAE) Line Road 11v11 #5 U14 Boys   Heron, C Walters, C Cohen, J
16-Apr 11:00 AM 89 NORTHEAST CANTOLAO FC 08 BOYS (PAE) KEYSTONE FC SOUTH ELITE 08B (PAE) Line Road 11v11 #5 U14 Boys   Walters, C Heron, C Cohen, J
16-Apr 12:00 PM 76 RIVERFRONT UNITED 2009 BOYS DORTMUND (PAE) CASA 09M ARSENAL (PAE) Line Road 11v11 #5 U13 Boys   Heron, C Walters, C Cohen, J
16-Apr 8:00 AM 136 FC EUROPA 2013 GIRLS PREMIER (PAE) RADNOR 2013 G RED (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Jennings, C X X
16-Apr 8:50 AM 137 RIDLEY UNITED SC GIRLS GREEN (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2013 (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Hain, E X X
16-Apr 10:00 AM 132 FC EUROPA 2013 GIRLS PREMIER (PAE) RIDLEY UNITED SC GIRLS WHITE (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Jennings, C X X
16-Apr 10:50 AM 135 DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2013 (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Hain, E X X
16-Apr 12:00 PM 134 RIDLEY UNITED SC GIRLS WHITE (PAE) RADNOR 2013 G RED (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Jennings, C X X
16-Apr 12:50 PM 133 RIDLEY UNITED SC GIRLS GREEN (PAE) DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Hain, E X X
16-Apr 2:00 PM 140 RADNOR 2013 G RED (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2013 (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Jennings, C X X
16-Apr 2:50 PM 139 RIDLEY UNITED SC GIRLS WHITE (PAE) DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Hain, E X X
16-Apr 3:40 PM 138 FC EUROPA 2013 GIRLS PREMIER (PAE) RIDLEY UNITED SC GIRLS GREEN (PAE) Line Road 7v7 #6 U09 Girls   Jennings, C X X
16-Apr 8:00 AM 217 SPORTING DELAWARE 2005 GIRLS PRE-ACADEMY (DE) 1776 UNITED FC 04/05 GIRLS (PAE) MSI 11v11 #1 U18 Girls   Piasecki, M Manfaa, L Manfaa, T
16-Apr 9:20 AM 119 NORTH UNION UNITED NUU 04 CREW (PAE) UNITY FC HS BOYS (PAE) MSI 11v11 #1 U19 Boys   Manfaa, T Piasecki, M Conray, A
16-Apr 10:40 AM 252 BACK MOUNTAIN STORM (PAE) EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U15 TYPHOON (PAE) MSI 11v11 #1 U15 Girls   Piasecki, M Manfaa, L Conray, A
16-Apr 12:00 PM 227 Final Final MSI 11v11 #1 U18 Girls   Manfaa, T Manfaa, L Conray, A
16-Apr 1:20 PM 225 Final Final MSI 11v11 #1 U19 Boys   Piasecki, M Piasecki, M Manfaa, L
16-Apr 2:40 PM 251 EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U15 TYPHOON (PAE) BACK MOUNTAIN STORM (PAE) MSI 11v11 #1 U15 Girls   Manfaa, T Manfaa, L Conray, A
16-Apr 4:00 PM 234 Consolation Game Consolation Game MSI 11v11 #3 U15 Boys   Manfaa, T Manfaa, L Conray, A
16-Apr 5:20 PM 213 BACK MOUNTAIN STORM (PAE) TBD (USA) MSI 11v11 #1 U15 Girls PPD Manfaa, T Manfaa, L Conray, A
16-Apr 8:00 AM 216 EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U18 HURRICANE (PAE) HARUNDALE ELITE BLACK FLAMES SELECT (MD) MSI 11v11 #2 U18 Girls   Riley, M Mendez, G Riley, E
16-Apr 9:20 AM 118 HERSHEY 2004 BOYS (PAE) BALTIMORE CELTIC NORTH 03 (MD) MSI 11v11 #2 U19 Boys   Mendez, G Riley, M Riley, E
16-Apr 10:40 AM 112 UNITY FC '06 BOYS (PAE) LOWER MERION SC EAGLES (PAE) MSI 11v11 #2 U16 Boys   Riley, M Procopio, S Riley, E
16-Apr 12:00 PM 226 Consolation Game Consolation Game MSI 11v11 #2 U18 Girls   Hornickle, C Procopio, S Mendez, G
16-Apr 1:20 PM 113 EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U16 FALCONS (PAE) LOWER MERION SC EAGLES (PAE) MSI 11v11 #2 U16 Boys   Procopio, S Hornickle, C Mendez, G
16-Apr 2:40 PM 107 COLONIAL CELTIC 2006 (PAE) CASA 06M BAYERN (PAE) MSI 11v11 #2 U16 Boys   Mendez, G Procopio, S Hornickle, C
16-Apr 4:00 PM 224 Consolation Game Consolation Game MSI 11v11 #2 U19 Boys   Procopio, S Mendez, G Hornickle, C
16-Apr 5:20 PM 114 UNITY FC '06 BOYS (PAE) EVERGREEN YOUTH EVERGREEN U16 FALCONS (PAE) MSI 11v11 #2 U16 Boys   Hornickle, C Mendez, G Procopio, S
16-Apr 8:00 AM 228 VILLANOVA SKYLINE (PAE) 1776 UNITED (NETHER FC) 1776 UNITED (PAE) MSI 11v11 #3 U15 Boys   Litzke, R Steigel, E Madden, T
16-Apr 9:20 AM 229 ELIZABETHTOWN UNITED ELIZABETHTOWN OSOS (PAE) WHITE CLAY UNION (PAE) MSI 11v11 #3 U15 Boys   Baro, F Litzke, R Steigel, E
16-Apr 10:40 AM 233 PENN UNITED RANGERS 07 (PAW) LMSC MASTERS (PAE) MSI 11v11 #3 U15 Boys   Madden, T Baro, F Litzke, R
16-Apr 12:00 PM 232 COPPERMINE BOYS 2008 PREMIER II (MD) UNITY FC '07 BOYS (PAE) MSI 11v11 #3 U15 Boys   Steigel, E Madden, T Baro, F
16-Apr 1:20 PM 231 Final Final MSI 11v11 #3 U15 Boys   Litzke, R Steigel, E Madden, T
16-Apr 2:40 PM 230 Consolation Game Consolation Game MSI 11v11 #3 U15 Boys   Navarette, R Litzke, R Steigel, E
16-Apr 4:00 PM 235 Final Final MSI 11v11 #3 U15 Boys   Madden, T Navarette, R Litzke, R
16-Apr 5:20 PM 234 Consolation Game Consolation Game MSI 11v11 #3 U15 Boys PPD Steigel, E Madden, T Navarette, R
16-Apr 8:00 AM 71 HAVERFORD COBRAS (PAE) NETHER UNITED 2010 ORANGE / GREY BOYS (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
16-Apr 9:00 AM 65 RIVERFRONT UNITED 2010 BOYS (PAE) NETHER UNITED 2010 BOYS BLACK (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
16-Apr 10:00 AM 47 MCLEAN YOUTH SOCCER 2011 BOYS GREEN (VA) VILLANOVA SKYLINE 2011 BOYS (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U11 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
16-Apr 11:00 AM 69 HAVERFORD COBRAS (PAE) WEST-MONT UNITED SA 2010 BOYS LAZERS (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
16-Apr 12:00 PM 63 RIVERFRONT UNITED 2010 BOYS (PAE) NORTHEAST CANTOLAO FC 10 CRUSH (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Clatterback, J Clatterback, M Lynch, J
16-Apr 1:00 PM 45 MCLEAN YOUTH SOCCER 2011 BOYS GREEN (VA) STEEL UNITED PA 11B ELITE (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U11 Boys   Clatterback, M Clatterback, J Lynch, J
16-Apr 2:00 PM 67 TBD (USA) HAVERFORD COBRAS (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Clatterback, J Clatterback, M Lynch, J
16-Apr 3:00 PM 61 FC REVOLUTION RANGERS (PAE) RIVERFRONT UNITED 2010 BOYS (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U12 Boys   Clatterback, M Clatterback, J Lynch, J
16-Apr 4:00 PM 44 VILLANOVA SKYLINE 2011 BOYS (PAE) STEEL UNITED PA 11B ELITE (PAE) Nether Providence ES 9v9 #1 U11 Boys   Clatterback, J Clatterback, M Lynch, J
16-Apr 8:00 AM 179 DELAWARE FC 2010 HOCKESSIN GIRLS (DE) NETHER UNITED FC NETHER UNITED SELECT 1 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   Gray, B Maslanka, M Gray, O
16-Apr 9:00 AM 166 STEEL UNITED PA 11G PREMIER (PAE) DELAWARE FC 2011 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Neef, B Gray, B Maslanka, M
16-Apr 10:00 AM 185 BOYERTOWN 2010 UNION (PAE) WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2010 GIRLS (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   Gray, B Neef, B Gray, O
16-Apr 11:00 AM 155 LOWER MERION LMSC SOL (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2011 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Maslanka, M Gray, O Neef, B
16-Apr 12:00 PM 177 MATCH FIT ACADEMY 2011 GIRLS MERCER TIGERS (NJ) NETHER UNITED FC NETHER UNITED SELECT 1 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   Gray, B Maslanka, M Gray, O
16-Apr 1:00 PM 165 DELAWARE FC 2011 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) PA CLASSICS UNITED 11 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Neef, B Snodgrass, M Snodgrass, D
16-Apr 2:00 PM 183 RIDLEY UNITED SC LADY RAIDERS (PAE) WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2010 GIRLS (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   McGuirk, T Neef, B Snodgrass, M
16-Apr 3:00 PM 175 MATCH FIT ACADEMY 2011 GIRLS MERCER TIGERS (NJ) DELAWARE FC 2010 HOCKESSIN GIRLS (DE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   Snodgrass, D McGuirk, T Keenan, J
16-Apr 4:00 PM 153 NAZARETH SC FORCE (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2011 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Snodgrass, M Snodgrass, D McGuirk, T
16-Apr 5:00 PM 163 DELAWARE FC 2011 HOCKESSIN GIRLS BLACK (DE) FC REVOLUTION FURY (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U11 Girls   Keenan, J Snodgrass, M Snodgrass, D
16-Apr 6:00 PM 181 RIDLEY UNITED SC LADY RAIDERS (PAE) BOYERTOWN 2010 UNION (PAE) Strath Haven HS 9v9 #1 U12 Girls   McGuirk, T Keenan, J Snodgrass, M
16-Apr 8:00 AM 167 FC REVOLUTION FURY (PAE) PA CLASSICS UNITED 11 (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   Reichardt, K Howard, B Lacey, P
16-Apr 9:00 AM 178 FC DELCO WHITE DTOWN '10 (G) (PAE) MATCH FIT ACADEMY 2011 GIRLS MERCER TIGERS (NJ) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   Howard, B Reichardt, K Lacey, P
16-Apr 10:00 AM 184 AC INSPIRE 2010 SELECT TURQUOISE (PAE) RIDLEY UNITED SC LADY RAIDERS (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   Reichardt, K Wellington, K Lacey, P
16-Apr 11:00 AM 154 STEEL UNITED PA 11G ELITE (PAE) NAZARETH SC FORCE (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   Reichardt, K Wellington, K Lacey, P
16-Apr 12:00 PM 176 FC DELCO WHITE DTOWN '10 (G) (PAE) DELAWARE FC 2010 HOCKESSIN GIRLS (DE) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   In-Yang, U Wellington, K Lacey, P
16-Apr 1:00 PM 164 STEEL UNITED PA 11G PREMIER (PAE) FC REVOLUTION FURY (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   In-Yang, U Wellington, K Lacey, P
16-Apr 2:00 PM 182 AC INSPIRE 2010 SELECT TURQUOISE (PAE) BOYERTOWN 2010 UNION (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   In-Yang, U Wellington, K Simpson, H
16-Apr 3:00 PM 152 STEEL UNITED PA 11G ELITE (PAE) LOWER MERION LMSC SOL (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   Burd, R In-Yang, U Simpson, H
16-Apr 4:00 PM 162 PA CLASSICS UNITED 11 (PAE) STEEL UNITED PA 11G PREMIER (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U11 Girls   Burd, R In-Yang, U Simpson, H
16-Apr 5:00 PM 180 WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2010 GIRLS (PAE) AC INSPIRE 2010 SELECT TURQUOISE (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   In-Yang, U Burd, R Simpson, H
16-Apr 6:00 PM 174 NETHER UNITED FC NETHER UNITED SELECT 1 (PAE) FC DELCO WHITE DTOWN '10 (G) (PAE) Strath Haven HS 9v9 #2 U12 Girls   In-Yang, U Burd, R Simpson, H
16-Apr 8:00 AM 111 HANOVER LIGHTNING (PAE) COLUMBIA SC BULLDOGS RED (MD) Strath Haven MS 11v11 #5 U16 Boys   Cowan, D Race, M Race, K
16-Apr 9:20 AM 117 BERKS UNITED FC NOTTINGHAM FOREST (PAE) LYSC L.E. SPORTING UNITED (PAE) Strath Haven MS 11v11 #5 U17 Boys   Mueller, K Cowan, D Race, M
16-Apr 10:40 AM 108 RIVERFRONT UNITED 2006 BOYS (PAE) COLONIAL CELTIC 2006 (PAE) Strath Haven MS 11v11 #5 U16 Boys   Race, K Mueller, K Cowan, D
16-Apr 12:00 PM 110 COLUMBIA SC BULLDOGS RED (MD) PENN UNITED FOXES 06 (PAW) Strath Haven MS 11v11 #5 U16 Boys   Race, M Race, K Mueller, K
16-Apr 1:20 PM 116 LYSC L.E. SPORTING UNITED (PAE) 1776 2005 BOYS (PAE) Strath Haven MS 11v11 #5 U17 Boys   Cowan, D Race, M Race, K
16-Apr 2:40 PM 109 HANOVER LIGHTNING (PAE) PENN UNITED FOXES 06 (PAW) Strath Haven MS 11v11 #5 U16 Boys   Mueller, K Cowan, D Race, M
16-Apr 4:00 PM 115 BERKS UNITED FC NOTTINGHAM FOREST (PAE) 1776 2005 BOYS (PAE) Strath Haven MS 11v11 #5 U17 Boys   Race, K Mueller, K Cowan, D
16-Apr 5:20 PM 106 RIVERFRONT UNITED 2006 BOYS (PAE) CASA 06M BAYERN (PAE) Strath Haven MS 11v11 #5 U16 Boys   Race, M Race, K Mueller, K
16-Apr 8:00 AM 18 WORLD ELITE 2013 BOYS BLUE (NJ) RIDLEY UNITED SC BOYS WHITE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Vannello, M X X
16-Apr 8:50 AM 5 FC DELCO 2014 BLACK CONSHY (PAE) LOWER MERION SC WOLVES RED (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U08 Boys   Vannello, M X X
16-Apr 9:40 AM 13 RIDLEY UNITED SC BOYS WHITE (PAE) FC DELCO GOLD DTOWN '13 (B) (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Vannello, M X X
16-Apr 10:30 AM 247 MEDFORD SC THUNDER 2014G (NJ) FC DELCO BLACK DTOWN '14 (G) (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U08 Girls   Vannello, M X X
16-Apr 11:20 AM 1 NETHER UNITED NU14B (PAE) FC DELCO 2014 BLACK CONSHY (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U08 Boys   Carr, J X X
16-Apr 12:10 PM 14 FC EUROPA 2013 BOYS SELECT RED (USA) WORLD ELITE 2013 BOYS BLUE (NJ) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Carr, J X X
16-Apr 1:00 PM 38 FC REVOLUTION RED WOLVES (PAE) SPRINGFIELD FC BOLTS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Carr, J X X
16-Apr 1:50 PM 20 NETHER UNITED ORANGE (PAE) RIDLEY UNITED SC BOYS GREEN (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Carr, J X X
16-Apr 2:40 PM 3 FC DELCO 2014 BLACK CONSHY (PAE) PA RUSH 2014 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U08 Boys   Samara, G X X
16-Apr 3:30 PM 40 FC REVOLUTION RED WOLVES (PAE) HARLEYSVILLE FC RANGERS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U10 Boys   Samara, G X X
16-Apr 4:20 PM 22 NETHER UNITED ORANGE (PAE) WORLD ELITE 2013 BOYS WHITE (NJ) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Samara, G X X
16-Apr 5:10 PM 16 FC EUROPA 2013 BOYS SELECT RED (USA) RIDLEY UNITED SC BOYS WHITE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U09 Boys   Samara, G X X
16-Apr 6:00 PM 245 KING OF PRUSSIA PRUSSIANS 2014G BLUE (PAE) FC DELCO BLACK DTOWN '14 (G) (PAE) Strath Haven MS 7v7 #1 U08 Girls   Samara, G X X
16-Apr 8:00 AM 6 PA RUSH 2014 BOYS (PAE) NETHER UNITED NU14B (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 8:50 AM 36 WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 BOYS (PAE) FC EUROPA 2012 BOYS SELECT (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 9:40 AM 41 NETHER UNITED 2012 BOYS BLACK (PAE) FC REVOLUTION RED WOLVES (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 10:30 AM 23 SOUTH PARKLAND YOUTH RED HAWKS (USA) NETHER UNITED ORANGE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 11:20 AM 30 WEST-MONT UNITED SA UNION 2012 BOYS (PAE) SWARTHMORE SOCCER 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 12:10 PM 2 LOWER MERION SC WOLVES RED (PAE) PA RUSH 2014 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Boys   Heckert, S X X
16-Apr 1:00 PM 243 MEDFORD SC THUNDER 2014G (NJ) KING OF PRUSSIA PRUSSIANS 2014G BLUE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Girls   Heckert, S X X
16-Apr 1:50 PM 37 HARLEYSVILLE FC RANGERS (PAE) NETHER UNITED 2012 BOYS BLACK (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Ocampo, S X X
16-Apr 2:40 PM 249 FC DELCO BLACK CONSHY '14 (G) (PAE) KING OF PRUSSIA PRUSSIANS 2014G BLUE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Girls   Ocampo, S X X
16-Apr 3:30 PM 4 LOWER MERION SC WOLVES RED (PAE) NETHER UNITED NU14B (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Boys   Ocampo, S X X
16-Apr 4:20 PM 39 NETHER UNITED 2012 BOYS BLACK (PAE) SPRINGFIELD FC BOLTS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U10 Boys   Maslanka, M X X
16-Apr 5:10 PM 15 FC DELCO GOLD DTOWN '13 (B) (PAE) WORLD ELITE 2013 BOYS BLUE (NJ) Strath Haven MS 7v7 #2 U09 Boys   Maslanka, M X X
16-Apr 6:00 PM 244 FC DELCO BLACK CONSHY '14 (G) (PAE) NETHER UNITED (PAE) Strath Haven MS 7v7 #2 U08 Girls   Maslanka, M X X
16-Apr 8:00 AM 17 FC DELCO GOLD DTOWN '13 (B) (PAE) FC EUROPA 2013 BOYS SELECT RED (USA) Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Boys   Horng, A X X
16-Apr 8:50 AM 24 RIDLEY UNITED SC BOYS GREEN (PAE) WORLD ELITE 2013 BOYS WHITE (NJ) Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Boys   Horng, A X X
16-Apr 9:40 AM 12 GCVSA LIGHTNING (USA) NETHER UNITED BLACK (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Boys   Horng, A X X
16-Apr 10:30 AM 42 SPRINGFIELD FC BOLTS (PAE) HARLEYSVILLE FC RANGERS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Horng, A X X
16-Apr 11:20 AM 238 NETHER UNITED FC 2012G ORANGE (PAE) DELAWARE FC 2012 HOCKESSIN GIRLS (DE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Girls   Horng, A X X
16-Apr 12:10 PM 246 LOWER MERION RED CRUSH (PAE) NETHER UNITED (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U08 Girls   Lyle, D X X
16-Apr 1:00 PM 31 FC EUROPA 2012 BOYS SELECT (PAE) LMSC BATTLE CATTLE RED (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Lyle, D X X
16-Apr 1:50 PM 28 LOWER MERION BATTLE CATTLE NAVY (PAE) SWARTHMORE SOCCER 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Lyle, D X X
16-Apr 2:40 PM 34 NETHER UNITED 2012 BOYS ORANGE (PAE) FC EUROPA 2012 BOYS SELECT (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Lyle, D X X
16-Apr 3:30 PM 8 CRUSA FC BUCKS FIRE (PAE) GCVSA LIGHTNING (USA) Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Boys   Miele, B X X
16-Apr 4:20 PM 126 FC DELCO BLACK DTOWN '13 (G) (PAE) STEEL UNITED PA 13G ELITE 2 (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U09 Girls   Miele, B X X
16-Apr 5:10 PM 25 SWARTHMORE SOCCER 2012 BOYS (PAE) PENNSYLVANIA RUSH 2012 NERO (PAE) Strath Haven MS 7v7 #3 U10 Boys   Miele, B X X
16-Apr 6:00 PM 248 LOWER MERION RED CRUSH (PAE) MEDFORD SC THUNDER 2014G (NJ) Strath Haven MS 7v7 #3 U08 Girls   Miele, B X X
16-Apr 8:00 AM 35 LMSC BATTLE CATTLE RED (PAE) NETHER UNITED 2012 BOYS ORANGE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Lyle, D X X
16-Apr 8:50 AM 131 NETHER UNITED (PAE) FC DELCO BLACK DTOWN '13 (G) (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Girls   Lyle, D X X
16-Apr 9:40 AM 11 LOWER MERION SC WOLVES NAVY (PAE) CRUSA FC BUCKS FIRE (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Boys   Speers, L X X
16-Apr 10:30 AM 32 NETHER UNITED 2012 BOYS ORANGE (PAE) WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Speers, L X X
16-Apr 11:20 AM 29 PENNSYLVANIA RUSH 2012 NERO (PAE) LOWER MERION BATTLE CATTLE NAVY (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Speers, L X X
16-Apr 12:10 PM 9 LOWER MERION SC WOLVES NAVY (PAE) GCVSA LIGHTNING (USA) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Boys   Speers, L X X
16-Apr 1:00 PM 19 WORLD ELITE 2013 BOYS WHITE (NJ) SOUTH PARKLAND YOUTH RED HAWKS (USA) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Boys   Speers, L X X
16-Apr 1:50 PM 27 PENNSYLVANIA RUSH 2012 NERO (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Carranza, J X X
16-Apr 2:40 PM 33 LMSC BATTLE CATTLE RED (PAE) WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Carranza, J X X
16-Apr 3:30 PM 21 SOUTH PARKLAND YOUTH RED HAWKS (USA) RIDLEY UNITED SC BOYS GREEN (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Boys   Carranza, J X X
16-Apr 4:20 PM 26 LOWER MERION BATTLE CATTLE NAVY (PAE) WEST-MONT UNITED SA UNION 2012 BOYS (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U10 Boys   Carranza, J X X
16-Apr 5:10 PM 7 NETHER UNITED BLACK (PAE) LOWER MERION SC WOLVES NAVY (PAE) Strath Haven MS 7v7 #4 U09 Boys   Carranza, J X X
16-Apr 8:00 AM 241 DELAWARE FC 2012 HOCKESSIN GIRLS (DE) FC REVOLUTION FIERCE (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 8:50 AM 250 NETHER UNITED (PAE) FC DELCO BLACK DTOWN '14 (G) (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U08 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 9:40 AM 240 NETHER UNITED FC 2012G ORANGE (PAE) WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 GIRLS (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 10:30 AM 130 STEEL UNITED PA 13G ELITE 2 (PAE) DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS (DE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 11:20 AM 239 WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 GIRLS (PAE) FC REVOLUTION FIERCE (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 12:10 PM 129 DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS (DE) FC DELCO BLACK DTOWN '13 (G) (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Carranza, R X X
16-Apr 1:00 PM 10 CRUSA FC BUCKS FIRE (PAE) NETHER UNITED BLACK (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Boys   Andre, S X X
16-Apr 1:50 PM 128 STEEL UNITED PA 13G ELITE 2 (PAE) NETHER UNITED (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Andre, S X X
16-Apr 2:40 PM 237 WEST-MONT UNITED SA LAZERS 2012 GIRLS (PAE) DELAWARE FC 2012 HOCKESSIN GIRLS (DE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Andre, S X X
16-Apr 3:30 PM 236 FC REVOLUTION FIERCE (PAE) NETHER UNITED FC 2012G ORANGE (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U10 Girls   Andre, S X X
16-Apr 4:20 PM 242 LOWER MERION RED CRUSH (PAE) FC DELCO BLACK CONSHY '14 (G) (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U08 Girls   Andre, S X X
16-Apr 5:10 PM 127 DELAWARE FC 2013 HOCKESSIN GIRLS (DE) NETHER UNITED (PAE) Swarthmore Rutledge School 7v7 #1 U09 Girls   Andre, S X X