FC Europa Turf Cup      
      Girls Weekend      
      March 11 & 12      
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Directions Click View Map or Google Maps  
          Rules Scroll down to Rules    
          Small Sided Rules - U9/10 - 7v7 Scroll down to Rules    
          Small Sided Rules - U11/12 - 9v9 Scroll down to Rules    
          Fees          
          Weather Info      
          Referee Event Registration          
          Covid-19 Information          
                       
Revised 9:30 PM Friday March 17                
                       
                       
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
11-Mar 8:30 AM 38 RNYFC Youth RNY FC Youth 2014 Girls Black Lower Merion SC Bling Red Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
11-Mar 9:30 AM 37 Boyertown SC BSC United 14 Girls Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Red Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
11-Mar 10:30 AM 36 RNYFC Youth RNY FC Youth 2014 Girls Black Elevate Soccer Academy ESA 2014 Girls Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
11-Mar 11:30 AM 35 Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Red Lower Merion SC Bling Red Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Stefanelli, S X X
11-Mar 12:30 PM 34 Elevate Soccer Academy ESA 2014 Girls Boyertown SC BSC United 14 Girls Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Simpson, H X X
11-Mar 1:45 PM 3 Penn Fusion Soccer Academy Elite 2014 Hulmeville SC Hulmeville Hot Shots 2014G Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Simpson, H X X
11-Mar 2:45 PM 1 Wall Soccer Club Wall Elite Manchester City FC DELCO Black Dtown '14 (G) Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Simpson, H X X
11-Mar 3:45 PM 7 PA Classics PA Classics Academy 14 F Penn Fusion Soccer Academy Elite 2014 Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Simpson, H X X
11-Mar 4:45 PM 5 FC Europa FCE 2014 Girls Elite Wall Soccer Club Wall Elite Manchester City Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Simpson, H X X
11-Mar 8:30 AM 24 Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Navy Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Black Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Flynn, C X X
11-Mar 9:30 AM 25 FC Europa FCE 2014 Girls Premier Penn Fusion Soccer Academy Reds 2014 Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Flynn, C X X
11-Mar 10:30 AM 26 Haverford SC 2014 Hawks (Girls) Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Navy Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Flynn, C X X
11-Mar 11:30 AM 27 Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Black FC Europa FCE 2014 Girls Premier Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Flynn, C X X
11-Mar 12:30 PM 28 Haverford SC 2014 Hawks (Girls) Penn Fusion Soccer Academy Reds 2014 Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Stefanelli, S X X
11-Mar 1:45 PM 4 Lower Merion SC Crush Navy PA Classics PA Classics Academy 14 F Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Stefanelli, S X X
11-Mar 2:45 PM 2 Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls FC Europa FCE 2014 Girls Elite Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Udo-Inyang, P X X
11-Mar 3:45 PM 8 Hulmeville SC Hulmeville Hot Shots 2014G Lower Merion SC Crush Navy Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Udo-Inyang, P X X
11-Mar 4:45 PM 6 FC DELCO Black Dtown '14 (G) Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Udo-Inyang, P X X
11-Mar 12:00 PM 147 Penn Alliance Select Elite '09 Next Level Soccer Academy Downingtown High School West - Stadium U14 Girls   Farrell, K Brutscher, S Strong, I
11-Mar 1:15 PM 85 Western New York Flash 10G ECNL-RL Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2010 Girls Premier Force Downingtown High School West - Stadium U13 Girls   Brutscher, S Farrell, K Strong, I
11-Mar 3:00 PM 148 PA Dominion FC Dominion 09 Girls Penn Alliance Select Elite '09 Downingtown High School West - Stadium U14 Girls   Strong, I Brutscher, S Farrell, K
11-Mar 4:15 PM 84 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2010 Girls Premier Force Princeton SA PSA Monmouth '10 Girls NL Downingtown High School West - Stadium U13 Girls   Farrell, K Strong, I Brutscher, S
11-Mar 8:30 AM 242 PA Rush 2008 Rush Girls Phoenixville Area SC U15 Girls 2008 Black Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Kleiman, J Held, D Fariss, C
11-Mar 9:45 AM 212 FC Europa FCE 2008 Girls Elite Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2008 Girls Premier Spirit NL EDP Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Brierley, D Kleiman, J Held, D
11-Mar 11:00 AM 210 Baltimore Union Soccer Club Elite 08G Wall Soccer Club Wall Elite Chelsea Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Fariss, C Brierley, D Kleiman, J
11-Mar 12:15 PM 241 Phoenixville Area SC U15 Girls 2008 Black Penn Fusion Soccer Academy United 2008 Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Held, D Fariss, C Brierley, D
11-Mar 1:30 PM 208 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2008 Girls Premier Spirit NL EDP Quakertown SC QSC Blast Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Ross, T Held, D Fariss, C
11-Mar 2:45 PM 214 North Union United SC NUU 08F Valor Baltimore Union Soccer Club Elite 08G Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Brierley, D Ross, T Held, D
11-Mar 4:00 PM 243 Penn Fusion Soccer Academy United 2008 PA Rush 2008 Rush Girls Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Fariss, C Brierley, D Ross, T
11-Mar 8:30 AM 246 Lionville SC Lionville Volt Warriors '08 Lower Merion SC Phoenix Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Checchia, T Rider, T Kane, R
11-Mar 9:45 AM 213 Quakertown SC QSC Blast Cinnaminson SC Cinnaminson SC Union 2008 Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Hanson, M Checchia, T Rider, T
11-Mar 11:00 AM 211 Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 08 Express North Union United SC NUU 08F Valor Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Kane, R Hanson, M Checchia, T
11-Mar 12:15 PM 231 Delaware Union Delaware Union 2008 Girls Rancocas Valley SC Rancocas Valley SC Dragons 2008 Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Rider, T Kane, R Hanson, M
11-Mar 1:30 PM 209 Cinnaminson SC Cinnaminson SC Union 2008 FC Europa FCE 2008 Girls Elite Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Checchia, T Rider, T Kane, R
11-Mar 2:45 PM 215 Wall Soccer Club Wall Elite Chelsea Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 08 Express Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Hanson, M Checchia, T Rider, T
11-Mar 4:00 PM 245 Lower Merion SC Phoenix Riverfront United FC Riverfront United 2008G Monaco Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Kane, R Hanson, M Checchia, T
11-Mar 9:00 AM 233 Rancocas Valley SC Rancocas Valley SC Dragons 2008 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '08 Girls Germantown Academy #4 U15 Girls   Prem, B Fischer, J Heckert, S
11-Mar 10:15 AM 235 Stony Brook LGN SC Stony Brook - LGN Lightning G2008 FC Europa FCE 2008 Girls Premier Germantown Academy #4 U15 Girls   Fischer, J Prem, B Heckert, S
11-Mar 11:30 AM 244 Riverfront United FC Riverfront United 2008G Monaco Lionville SC Lionville Volt Warriors '08 Germantown Academy #4 U15 Girls   Heckert, S Fischer, J Prem, B
11-Mar 1:15 PM 236 Harrison Liberty Stony Brook LGN SC Stony Brook - LGN Lightning G2008 Germantown Academy #4 U15 Girls   Petrone, K Fischer, J Mease, D
11-Mar 3:00 PM 232 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '08 Girls Delaware Union Delaware Union 2008 Girls Germantown Academy #4 U15 Girls   Prem, B Petrone, K Mease, D
11-Mar 4:15 PM 234 FC Europa FCE 2008 Girls Premier Harrison Liberty Germantown Academy #4 U15 Girls   Mease, D Prem, B Petrone, K
11-Mar 11:30 AM 258 Brausa United Futebol Club BRAUSA '09 Girls Keystone FC Keystone FC South Elite 09G Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Navarrete, R Malloy, K Keddie, A
11-Mar 12:45 PM 257 FC Europa FCE 2009 Girls Elite Sporting Delaware Sporting Girls 09 PGA Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Malloy, K Navarrete, R Keddie, A
11-Mar 3:30 PM 260 Sporting Delaware Sporting Girls 09 PGA Brausa United Futebol Club BRAUSA '09 Girls Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Malloy, K Khazen, M Vaughan, D
11-Mar 4:45 PM 259 Keystone FC Keystone FC South Elite 09G FC Europa FCE 2009 Girls Elite Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Khazen, M Malloy, K Vaughan, D
11-Mar 8:00 AM 268 Lancaster Elite Lancaster Elite Comets American Soccer Club of NJ Girls 2009 A Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hill, A Black, J Hendrickson, M
11-Mar 9:15 AM 252 Lower Merion SC LMSC Moxie Pipeline Soccer Club 2009 Girls NORTH Red Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Hill, A Black, J
11-Mar 10:30 AM 271 American Soccer Club of NJ Girls 2009 A West Mont United Soccer Association United 2009 Girls Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Black, J Hill, A
11-Mar 11:45 AM 168 Patriot FC 2009 Girls Red North Union United SC NUU 09F Strikers Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Black, J Rohn, A Rohn, K
11-Mar 1:00 PM 253 Springfield SC Supernovas 09 Lower Merion SC LMSC Moxie Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Campbell, S Rohn, K
11-Mar 2:15 PM 270 PA Dominion FC Dominion 2009 Girls II Delaware Union Delaware Union 2009 Girls Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Rohn, A Black, J
11-Mar 3:30 PM 251 Pipeline Soccer Club 2009 Girls NORTH Red Springfield SC Supernovas 09 Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Campbell, S Rohn, A Black, J
11-Mar 4:45 PM 273 Delaware Union Delaware Union 2009 Girls FC DELCO Black Dtown '09 (G) Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Black, J Rohn, A Campbell, S
11-Mar 8:00 AM 267 West Mont United Soccer Association United 2009 Girls AC Inspire 2009 Premier Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Murphy, O Kopec, M Feindt, K
11-Mar 9:15 AM 255 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2009 FC Revolution FC Revolution Red Stars(09) Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Khazen, M Kaniewski, R Kopec, M
11-Mar 10:30 AM 272 AC Inspire 2009 Premier Lancaster Elite Lancaster Elite Comets Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Vaughan, D Field Marshal Kopec, M
11-Mar 11:45 AM 169 Philadelphia Ukrainian Nationals 09G Black Baltimore Union Soccer Club Elite 09G Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Khazen, M Kaniewski, R Vaughan, D
11-Mar 1:00 PM 254 FC Revolution FC Revolution Red Stars(09) NJ Crush FC 2009 National White Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Vaughan, D Kaniewski, R Khazen, M
11-Mar 2:15 PM 269 FC DELCO Black Dtown '09 (G) Elite Soccer Academy Elite Soccer Academy 09 Girls Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Feindt, K Race, K Murphy, O
11-Mar 3:30 PM 256 NJ Crush FC 2009 National White Penn Fusion Soccer Academy Reds 2009 Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Murphy, O Race, K Kaniewski, R
11-Mar 4:45 PM 274 Elite Soccer Academy Elite Soccer Academy 09 Girls PA Dominion FC Dominion 2009 Girls II Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Race, K Rohn, K Murphy, O
11-Mar 8:00 AM 358 Harrison SC Surge 2011 Valley SC Voltage FC Proving Grounds #1A U12 Girls   McCourt, J Mendez, G Malesic, T
11-Mar 9:15 AM 295 AC Inspire Ac Inspire 2011 Premier Patriot FC 2011 Girls Red Proving Grounds #1A U12 Girls   Salayda, A McCourt, J Mendez, G
11-Mar 10:30 AM 362 West Mont United Soccer Association Union 2011 Girls Harrison SC Surge 2011 Proving Grounds #1A U12 Girls   McCourt, J Salayda, A Malesic, T
11-Mar 11:45 AM 375 Keystone Athletic KA 2012 Girls Black FC DELCO Black Dtown '12 (G) Proving Grounds #1A U11 Girls   Mendez, G Malesic, T Salayda, A
11-Mar 1:00 PM 280 PA Rush 2011 Rush Girls FC DELCO Pre-ECNL '11 (G) Proving Grounds #1A U12 Girls   McCourt, J Mendez, G Malesic, T
11-Mar 2:15 PM 286 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2011 Girls Flames Lower Merion SC Swarm Proving Grounds #1A U12 Girls   Salayda, A McCourt, J Mendez, G
11-Mar 3:30 PM 284 West Mont United Soccer Association United 2011 Girls PA Rush 2011 Rush Girls Proving Grounds #1A U12 Girls   Salayda, A Malesic, T McCourt, J
11-Mar 4:45 PM 282 Lower Merion SC Swarm Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 11 Storm Proving Grounds #1A U12 Girls   Mendez, G Malesic, T Salayda, A
11-Mar 8:00 AM 359 Steel United PA 11G Elite West Mont United Soccer Association Union 2011 Girls Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, K Jawawdeh, L Jawawdeh, M
11-Mar 9:15 AM 372 Philadelphia Ukrainian Nationals 12G Black Upper Dublin SC Black Diamonds Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, W Jawawdeh, K Jawawdeh, L
11-Mar 10:30 AM 363 Valley SC Voltage FC Steel United PA 11G Elite Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, K Jawawdeh, W Jawawdeh, M
11-Mar 11:45 AM 373 SJEB FC 12G Pre-GA Philadelphia Ukrainian Nationals 12G Black Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, L Jawawdeh, M Jawawdeh, W
11-Mar 1:00 PM 281 SJEB FC 11G Pre-GA West Mont United Soccer Association United 2011 Girls Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, K Jawawdeh, L Jawawdeh, M
11-Mar 2:15 PM 287 Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 11 Storm FC DELCO Pre-ECNL Regional '11 (G) Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, W Jawawdeh, K Jawawdeh, L
11-Mar 3:30 PM 285 FC DELCO Pre-ECNL '11 (G) SJEB FC 11G Pre-GA Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, W Jawawdeh, M Jawawdeh, K
11-Mar 4:45 PM 283 FC DELCO Pre-ECNL Regional '11 (G) Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2011 Girls Flames Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, L Jawawdeh, W Jawawdeh, M
11-Mar 8:00 AM 383 Philadelphia SC Philadelphia SC 12 Lobos Council Rock United FC Bucks 2012 Girls Regulators Proving Grounds #2A U11 Girls   Ludwig, B Manfaa, T Ludwig, T
11-Mar 9:15 AM 348 Delaware Football Club 2011 Delaware FC Girls Radnor SC 2011 Girls Black Proving Grounds #2A U12 Girls   Manfaa, T Ludwig, B Manfaa, L
11-Mar 10:30 AM 388 Council Rock United FC Bucks 2012 Girls Regulators Wall Soccer Club Wall Elite Porto Proving Grounds #2A U11 Girls   Ludwig, B Manfaa, L Ludwig, T
11-Mar 11:45 AM 349 Lionville SC Lionville Pride '11 Delaware Football Club 2011 Delaware FC Girls Proving Grounds #2A U12 Girls   Manfaa, T Ludwig, T Manfaa, L
11-Mar 1:00 PM 360 Baltimore Celtic Soccer Club Baltimore Celtic 2011G Green Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Black Proving Grounds #2A U12 Girls   Ludwig, B Manfaa, T Ludwig, T
11-Mar 2:15 PM 350 Radnor SC 2011 Girls Black Lionville SC Lionville Pride '11 Proving Grounds #2A U12 Girls   Manfaa, T Ludwig, B Manfaa, L
11-Mar 4:00 PM 365 Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Black Reading Rage SC '11 Horan Proving Grounds #2A U12 Girls   Ludwig, B Manfaa, L Ludwig, T
11-Mar 8:00 AM 384 Wall Soccer Club Wall Elite Porto Lower Merion SC Dash Navy Proving Grounds #2B U11 Girls   Lobecker, P Gregory, R Bardushka, A
11-Mar 9:15 AM 351 RNYFC Youth RNYFC Youth 2011 Girls Pre-Academy FC Europa FCE 2011 Girls Elite Proving Grounds #2B U12 Girls   Lituma, E Lobecker, P Gregory, R
11-Mar 10:30 AM 387 Lower Merion SC Dash Navy Philadelphia SC Philadelphia SC 12 Lobos Proving Grounds #2B U11 Girls   Bardushka, A Lituma, E Lobecker, P
11-Mar 11:45 AM 353 FC Europa FCE 2011 Girls Elite St. Mary's Soccer SMS 2011 Storm Premier Proving Grounds #2B U12 Girls   Gregory, R Bardushka, A Lituma, E
11-Mar 1:00 PM 361 Reading Rage SC '11 Horan Penn Fusion Soccer Academy Reds 2011 Proving Grounds #2B U12 Girls   Lobecker, P Gregory, R Bardushka, A
11-Mar 2:15 PM 352 St. Mary's Soccer SMS 2011 Storm Premier RNYFC Youth RNYFC Youth 2011 Girls Pre-Academy Proving Grounds #2B U12 Girls   Lituma, E Lobecker, P Gregory, R
11-Mar 8:00 AM 343 Boyertown SC BSC United 12 Girls Sporting Delaware Sporting Girls 2012 Red Proving Grounds #3A U11 Girls   Conrad, M Giacomelli, D Giacomelli, Z
11-Mar 9:15 AM 338 FC Europa FCE 2012 Girls Premier Patriot FC 2012 Girls Red Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, J Conrad, M Giacomelli, D
11-Mar 10:30 AM 342 Sporting Delaware Sporting Girls 2012 Red Deptford Premier FC Deptford Premier FC '12 Girls Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, J Conrad, M
11-Mar 11:45 AM 314 SJEB FC 12G Black FC DELCO White Dtown '12 (G) Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, Z Giacomelli, J
11-Mar 1:00 PM 341 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '12 Girls Boyertown SC BSC United 12 Girls Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, D Conrad, M Giacomelli, Z
11-Mar 2:15 PM 339 SJEB FC 13G Black FC Europa FCE 2012 Girls Premier Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, J Conrad, M Giacomelli, D
11-Mar 3:30 PM 364 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2011 Baltimore Celtic Soccer Club Baltimore Celtic 2011G Green Proving Grounds #3A U12 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, J Conrad, M
11-Mar 4:45 PM 376 The Football Academy NJ 2012 Girls Black Keystone Athletic KA 2012 Girls Black Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, Z Giacomelli, J
11-Mar 8:00 AM 74 Keystone Athletic KA 2013 Girls Black Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Pride Proving Grounds #3B U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 9:00 AM 57 RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Black Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Courage Proving Grounds #3B U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 10:00 AM 75 FC Europa FCE 2013 Girls Premier Keystone Athletic KA 2013 Girls Black Proving Grounds #3B U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 11:00 AM 55 Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Courage Lacey SC Cedar Stars Academy Lacey 2013G White Proving Grounds #3B U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 12:00 PM 76 Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Pride FC Europa FCE 2013 Girls Premier Proving Grounds #3B U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 1:00 PM 64 Lower Merion SC Heart Red Delaware Football Club 2013 Delaware FC Girls Black Proving Grounds #3B U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 2:00 PM 46 Penn Fusion Soccer Academy Elite 2013 Lehigh Valley United 2013 Girls Black Proving Grounds #3B U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 3:00 PM 66 Delaware Football Club 2013 Delaware FC Girls Black Radnor SC 2013 Girls Black 1 Proving Grounds #3B U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 4:00 PM 45 Lehigh Valley United 2013 Girls Black The Football Academy NJ 2013 Girls Black Proving Grounds #3B U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 5:00 PM 65 Radnor SC 2013 Girls Black 1 Lower Merion SC Heart Red Proving Grounds #3B U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 6:00 PM 44 The Football Academy NJ 2013 Girls Black Penn Fusion Soccer Academy Elite 2013 Proving Grounds #3B U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 8:00 AM 78 Radnor SC 2013 Girls Red Philadelphia Ukrainian Nationals 13G Red Proving Grounds #3C U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 9:00 AM 58 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2013 Lacey SC Cedar Stars Academy Lacey 2013G White Proving Grounds #3C U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 10:00 AM 77 Philadelphia Ukrainian Nationals 13G Red Wall Soccer Club Wall Elite Crew Proving Grounds #3C U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 11:00 AM 56 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2013 PA Rush 2013 Rush Girls Proving Grounds #3C U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 12:00 PM 79 Wall Soccer Club Wall Elite Crew Radnor SC 2013 Girls Red Proving Grounds #3C U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 1:00 PM 69 FC Europa FCE 2013 Girls Elite Montgomery United SC Reign Proving Grounds #3C U10 Girls   Dyck, B X X
11-Mar 2:00 PM 47 PA Classics PA Classics Academy 13 F Philadelphia Ukrainian Nationals 13G Black Proving Grounds #3C U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 3:00 PM 68 Montgomery United SC Reign RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Green Proving Grounds #3C U10 Girls   Fask, M X X
11-Mar 4:00 PM 48 Baltimore Union Soccer Club Elite 13G PA Classics PA Classics Academy 13 F Proving Grounds #3C U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 5:00 PM 67 RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Green FC Europa FCE 2013 Girls Elite Proving Grounds #3C U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 6:00 PM 49 Philadelphia Ukrainian Nationals 13G Black Baltimore Union Soccer Club Elite 13G Proving Grounds #3C U10 Girls   Larbi, J X X
11-Mar 8:00 AM 311 Cinnaminson SC Cinnaminson SC Crush 2012 SJEB FC 13G Red Proving Grounds #4A U11 Girls   Lucas, P Linus, A Loeffler, M
11-Mar 9:15 AM 309 Old Line Football Club Old Line FC Girls 13 Black SJEB FC 12G Black Proving Grounds #4A U11 Girls   Martinez, Y Lucas, P Loeffler, M
11-Mar 10:30 AM 315 Lehigh Valley United 2012 Girls Blue Cinnaminson SC Cinnaminson SC Crush 2012 Proving Grounds #4A U11 Girls   Linus, A Martinez, Y Lucas, P
11-Mar 11:45 AM 313 Deep Run Valley Deep Run Renegades 2012 Girls Blue Old Line Football Club Old Line FC Girls 13 Black Proving Grounds #4A U11 Girls   Martinez, Y Linus, A Loeffler, M
11-Mar 1:00 PM 381 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2012 Girls Rebels FC Europa FCE 2012 Girls Elite Proving Grounds #4A U11 Girls   Lucas, P Linus, A Shaw, L
11-Mar 2:15 PM 374 FC DELCO Black Dtown '12 (G) The Football Academy NJ 2012 Girls Black Proving Grounds #4A U11 Girls   Martinez, Y Lucas, P Shaw, L
11-Mar 3:30 PM 385 PA Classics PA Classics Academy 12 F Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2012 Girls Rebels Proving Grounds #4A U11 Girls   Linus, A Martinez, Y Lucas, P
11-Mar 8:00 AM 312 Steel United PA 12G Elite Lehigh Valley United 2012 Girls Blue Proving Grounds #4B U11 Girls   Sigafoos, M Sigafoos, R Kurek, M
11-Mar 9:15 AM 310 FC DELCO White Dtown '12 (G) Deep Run Valley Deep Run Renegades 2012 Girls Blue Proving Grounds #4B U11 Girls   Sigafoos, R Sigafoos, M Kurek, M
11-Mar 10:30 AM 316 SJEB FC 13G Red Steel United PA 12G Elite Proving Grounds #4B U11 Girls   Davis, S Sigafoos, R Sigafoos, M
11-Mar 11:45 AM 340 Patriot FC 2012 Girls Red SJEB FC 13G Black Proving Grounds #4B U11 Girls   Davis, S Kurek, M Patrick, S
11-Mar 1:00 PM 382 RNYFC Youth RNYFC Youth 2012 Girls Pre-Academy PA Classics PA Classics Academy 12 F Proving Grounds #4B U11 Girls   Szczerba, P Kurek, M Patrick, S
11-Mar 2:15 PM 371 Upper Dublin SC Black Diamonds SJEB FC 12G Pre-GA Proving Grounds #4B U11 Girls   Davis, S Szczerba, P Patrick, S
11-Mar 3:30 PM 386 FC Europa FCE 2012 Girls Elite RNYFC Youth RNYFC Youth 2012 Girls Pre-Academy Proving Grounds #4B U11 Girls   Szczerba, P Patrick, S Shaw, L
11-Mar 10:30 AM 300 Deep Run Valley 2011 Girls White Radnor SC 2011 Girls Red Proving Grounds #5A U12 Girls   Samara, G Smith, Jim Sheeran, Z
11-Mar 11:45 AM 293 FC Europa FCE 2011 Girls Premier AC Inspire Ac Inspire 2011 Premier Proving Grounds #5A U12 Girls   Smith, Jim Samara, G Sheeran, Z
11-Mar 1:00 PM 302 Rebels Futbol Club 2011 Girls - Orange Deep Run Valley 2011 Girls White Proving Grounds #5A U12 Girls   Samara, G Smith, Jim Sheeran, Z
11-Mar 2:15 PM 294 Patriot FC 2011 Girls Red FC Europa FCE 2011 Girls Premier Proving Grounds #5A U12 Girls   Smith, Jim Samara, G Sheeran, Z
11-Mar 9:15 AM 298 Penn Fusion Soccer Academy United 2011 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '11 Girls Proving Grounds #5B U12 Girls   Farrag, S Farrag, R Farrag, A
11-Mar 10:30 AM 299 Baltimore Union Soccer Club Elite 11G Rebels Futbol Club 2011 Girls - Orange Proving Grounds #5B U12 Girls   Farrag, R Farrag, S Farrag, A
11-Mar 11:45 AM 297 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '11 Girls Western Lehigh United SC WLUSC 2011 Girls Proving Grounds #5B U12 Girls   Farrag, S Farrag, R Farrag, A
11-Mar 1:00 PM 301 Radnor SC 2011 Girls Red Baltimore Union Soccer Club Elite 11G Proving Grounds #5B U12 Girls   Farrag, S Loeffler, Mason Lush, Cory
11-Mar 2:15 PM 296 Western Lehigh United SC WLUSC 2011 Girls Penn Fusion Soccer Academy United 2011 Proving Grounds #5B U12 Girls   Farrag, S Loeffler, Mason Lush, Cory
11-Mar 9:00 AM 226 Delaware Football Club 2008 Delaware FC Girls Cheshire Soccer Academy Cheshire Soccer Academy 2008 Girls NL Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Blasť, G Cowan, D Antkowiak, F
11-Mar 10:15 AM 223 Penn Alliance Select Elite '08 Horsham Soccer Storm Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Devitt, M Blasť, G Cowan, D
11-Mar 12:00 PM 225 Cheshire Soccer Academy Cheshire Soccer Academy 2008 Girls NL Pipeline Soccer Club 2008 Girls NORTH Black Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Antkowiak, F Devitt, M Blasť, G
11-Mar 1:15 PM 221 AC Inspire 2008 Premier Penn Alliance Select Elite '08 Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Cowan, D Antkowiak, F Hofmann, M
11-Mar 3:00 PM 224 Pipeline Soccer Club 2008 Girls NORTH Black Delaware Football Club 2008 Delaware FC Girls Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Devitt, M Hofmann, M Cowan, D
11-Mar 4:15 PM 222 Horsham Soccer Storm AC Inspire 2008 Premier Ukrainian American Sports Center #6 U15 Girls   Hofmann, M Devitt, M Cowan, D
11-Mar 5:30 PM 113 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2010 South Parkland Youth FP Storm United Sports #01 U13 Girls   Cobani, Lori Cappelli, Jeff Eckenrode, A
11-Mar 8:00 AM 167 Steel United PA 09G Elite Lionville SC Lionville Blue Army '09 United Sports #03 U14 Girls   Looby, K McGuirk, T Snodgrass, D
11-Mar 9:15 AM 86 Princeton SA PSA Monmouth '10 Girls NL Western New York Flash 10G ECNL-RL United Sports #03 U13 Girls   Kozak, D Looby, K McGuirk, T
11-Mar 10:30 AM 154 Huntingdon Valley AA HVAA Lightning 2009 Princeton SA PSA Monmouth '09 NL United Sports #03 U14 Girls   Snodgrass, D Kozak, D Looby, K
11-Mar 11:45 AM 159 Warrington SC 2009G Warrington FC Storm CNY Premier SC CNY Premier 2009 Girls United Sports #03 U14 Girls   McGuirk, T Snodgrass, D Kozak, D
11-Mar 1:00 PM 170 Lionville SC Lionville Blue Army '09 Western Lehigh United SC WLUSC 2009 Girls United Sports #03 U14 Girls   Baker, Jim McGuirk, T Howard, B
11-Mar 2:15 PM 158 SJEB FC 09G NL Huntingdon Valley AA HVAA Lightning 2009 United Sports #03 U14 Girls   Kozak, D Baker, Jim McGuirk, T
11-Mar 3:30 PM 88 SJEB FC 10G GA Warrington SC 2010G Warrington FC United United Sports #03 U13 Girls   Howard, B Kozak, D Baker, Jim
11-Mar 4:45 PM 172 Baltimore Union Soccer Club Elite 09G Patriot FC 2009 Girls Red United Sports #03 U14 Girls   McGuirk, T Howard, B Kozak, D
11-Mar 8:00 AM 166 Western Lehigh United SC WLUSC 2009 Girls Match Fit Academy FC Girls Mercer 2009 Blue United Sports #04 U14 Girls   Vicente, V Carlucci, R Horng, A
11-Mar 9:15 AM 89 FC Europa FCE 2010 Girls Elite SJEB FC 10G GA United Sports #04 U13 Girls   Hilton, Sr Vicente, V Carlucci, R
11-Mar 10:30 AM 153 Keystone Athletic KA 2009 Girls Black SJEB FC 09G NL United Sports #04 U14 Girls   Horng, A Hilton, Sr Vicente, V
11-Mar 11:45 AM 87 Warrington SC 2010G Warrington FC United FC Europa FCE 2010 Girls Elite United Sports #04 U13 Girls   Carlucci, R Horng, A Hilton, Sr
11-Mar 1:00 PM 171 Match Fit Academy FC Girls Mercer 2009 Blue Steel United PA 09G Elite United Sports #04 U14 Girls   Cappelli, Jeff Carlucci, R Happ, K
11-Mar 2:15 PM 157 Princeton SA PSA Monmouth '09 NL Keystone Athletic KA 2009 Girls Black United Sports #04 U14 Girls   Hilton, Sr Cappelli, Jeff Carlucci, R
11-Mar 3:30 PM 155 CNY Premier SC CNY Premier 2009 Girls Western New York Flash 09G ECNL-RL United Sports #04 U14 Girls   Cappelli, Jeff Hilton, Sr Happ, K
11-Mar 4:45 PM 173 North Union United SC NUU 09F Strikers Philadelphia Ukrainian Nationals 09G Black United Sports #04 U14 Girls   Carlucci, R Happ, K Hilton, Sr
11-Mar 9:00 AM 146 Next Level Soccer Academy PA Dominion FC Dominion 09 Girls WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Gray, B Maric, Z Gray, O
11-Mar 10:15 AM 143 SJEB FC 09G GA Wall Soccer Club Wall Elite Spirit WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Maric, Z Gray, B Gray, O
11-Mar 11:30 AM 160 Western New York Flash 09G ECNL-RL Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2009 Girls Premier Celtic Ghirls WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Gray, O Maric, Z Gray, B
11-Mar 12:45 PM 145 Wall Soccer Club Wall Elite Spirit Reading Rage SC '09 Pugh WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Amon, J Broske, P Scott, N
11-Mar 3:00 PM 156 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2009 Girls Premier Celtic Ghirls Warrington SC 2009G Warrington FC Storm WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Broske, P Amon, J Scott, N
11-Mar 4:15 PM 144 Reading Rage SC '09 Pugh SJEB FC 09G GA WC Henderson High School - Penn DOT U14 Girls   Gray, B Broske, P Scott, N
11-Mar 8:00 AM 122 PA Dominion FC Dominion 2010 Girls II PA Rush 2010 Rush Girls West Chester University - Stadium U13 Girls   McAndrew, T Acosta, D Leach, Logan
11-Mar 9:15 AM 94 Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Pre-GA Next Level Soccer Academy (NJ) 2010 Girls Elite West Chester University - Stadium U13 Girls   Baldassari, J McAndrew, T Acosta, D
11-Mar 10:30 AM 120 Wall Soccer Club Wall Elite Monaco FC DELCO Black Dtown '10 (G) West Chester University - Stadium U13 Girls   McAndrew, T Baldassari, J Leach, Logan
11-Mar 11:45 AM 126 Hulmeville SC Xtreme PA Dominion FC Dominion 2010 Girls II West Chester University - Stadium U13 Girls   Acosta, D Leach, Logan Baldassari, J
11-Mar 1:00 PM 96 Wall Soccer Club Wall Elite Juventus AC Inspire 2010 Premier West Chester University - Stadium U13 Girls   Sakal, J Acosta, D Leach, Logan
11-Mar 2:15 PM 98 Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) Coastal Atlantic FC 2010 Girls Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Pre-GA West Chester University - Stadium U13 Girls   Skrocki, T Sakal, J Acosta, D
11-Mar 3:30 PM 124 Philadelphia Ukrainian Nationals 10G Black Wall Soccer Club Wall Elite Monaco West Chester University - Stadium U13 Girls   Sakal, J Skrocki, T Leach, Logan
11-Mar 4:45 PM 100 Lehigh Valley United 2010 Girls Black Wall Soccer Club Wall Elite Juventus West Chester University - Stadium U13 Girls   Acosta, D Leach, Logan Skrocki, T
11-Mar 8:00 AM 123 Penn Fusion Soccer Academy United 2010 Hulmeville SC Xtreme West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Weller, B Alvarado, M Leach, Joe
11-Mar 9:15 AM 95 PA Mutiny Gold Soul 10 Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) Coastal Atlantic FC 2010 Girls West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Boyd, R Weller, B Alvarado, M
11-Mar 10:30 AM 121 Radnor SC 2010 Girls Black Philadelphia Ukrainian Nationals 10G Black West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Weller, B Boyd, R Leach, Joe
11-Mar 11:45 AM 127 PA Rush 2010 Rush Girls Penn Fusion Soccer Academy United 2010 West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Alvarado, M Leach, Joe Boyd, R
11-Mar 1:00 PM 97 Real Jersey FC Real Jersey FC 2010 GA Lehigh Valley United 2010 Girls Black West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Weller, B Alvarado, M Leach, Joe
11-Mar 2:15 PM 99 Next Level Soccer Academy (NJ) 2010 Girls Elite PA Mutiny Gold Soul 10 West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Boyd, R Weller, B Alvarado, M
11-Mar 3:30 PM 125 FC DELCO Black Dtown '10 (G) Radnor SC 2010 Girls Black West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Weller, B Boyd, R Leach, Joe
11-Mar 4:45 PM 101 AC Inspire 2010 Premier Real Jersey FC Real Jersey FC 2010 GA West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Alvarado, M Leach, Joe Boyd, R
11-Mar 9:00 AM 134 FC Europa FCE 2010 Girls Premier RNYFC Youth RNY FC Youth 2010 Girls Premier Widener University - Dixon U13 Girls   Smith, Z Garcia, M Smith, N
11-Mar 10:15 AM 107 Penn Alliance Select Elite '10 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '10 Girls Widener University - Dixon U13 Girls   Garcia, M Smith, Z Smith, N
11-Mar 11:30 AM 135 Elevate Soccer Academy ESA 2010 Girls FC Europa FCE 2010 Girls Premier Widener University - Dixon U13 Girls   Smith, Z Garcia, M Smith, N
11-Mar 12:45 PM 109 South Parkland Youth FP Storm Steel United PA 10G Elite Widener University - Dixon U13 Girls   Garcia, M Smith, Z Smith, N
11-Mar 2:00 PM 133 RNYFC Youth RNY FC Youth 2010 Girls Premier Elevate Soccer Academy ESA 2010 Girls Widener University - Dixon U13 Girls   Seeley, M Pittaoulis, Julian Wellington, E
11-Mar 3:15 PM 111 PA Dominion FC Dominion 2010 Girls I Penn Alliance Select Elite '10 Widener University - Dixon U13 Girls   Seeley, M Hopkins, B Hopkins, J
11-Mar 4:30 PM 113 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2010 South Parkland Youth FP Storm Widener University - Dixon U13 Girls PPD Seeley, M Hopkins, B Hopkins, J
11-Mar 9:00 AM 137 Elite Soccer Academy Elite Soccer Academy 2010 Council Rock United FC Bucks 2010 Girls Crush Widener University - Stadium U13 Girls   Dzordzorme, D Lamesta, S Wellington, E
11-Mar 10:15 AM 108 Lower Merion SC Strikers PA Dominion FC Dominion 2010 Girls I Widener University - Stadium U13 Girls   Dzordzorme, D Lamesta, S Wellington, E
11-Mar 11:30 AM 138 Reading Rage SC '10 Rapinoe Elite Soccer Academy Elite Soccer Academy 2010 Widener University - Stadium U13 Girls   Seeley, M Lamesta, S Wellington, E
11-Mar 12:45 PM 110 Brausa United Futebol Club BRAUSA '10 Girls Penn Fusion Soccer Academy Reds 2010 Widener University - Stadium U13 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
11-Mar 2:00 PM 136 Council Rock United FC Bucks 2010 Girls Crush Reading Rage SC '10 Rapinoe Widener University - Stadium U13 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
11-Mar 3:15 PM 112 Deptford Premier FC Deptford Premier FC '10 Girls Lower Merion SC Strikers Widener University - Stadium U13 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
11-Mar 4:30 PM 114 Steel United PA 10G Elite Brausa United Futebol Club BRAUSA '10 Girls Widener University - Stadium U13 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
11-Mar 10:15 AM 324 Lower Merion SC Dash Red Council Rock United FC Bucks 2012 Strikers YSC Sports #1A U11 Girls   Edelblut, P Caceres, D Mullin, M
11-Mar 11:30 AM 328 AC Inspire 2012 Premier Teal Lower Merion SC Heart Navy YSC Sports #1A U11 Girls   Caceres, D Edelblut, P Mullin, M
11-Mar 12:45 PM 323 Council Rock United FC Bucks 2012 Strikers Old Line Football Club Old Line FC Girls 12 Black YSC Sports #1A U11 Girls   Edelblut, P Caceres, D Mullin, M
11-Mar 2:00 PM 330 Radnor SC 2012 Girls Black AC Inspire 2012 Premier Teal YSC Sports #1A U11 Girls   Drayton, G Caceres, D Drayton, M
11-Mar 3:15 PM 322 Old Line Football Club Old Line FC Girls 12 Black Lower Merion SC Dash Red YSC Sports #1A U11 Girls   Caceres, D Gary Drayton Drayton, M
11-Mar 10:15 AM 326 Penn Fusion Soccer Academy United 2012 Haverford SC HSC Fire 2012 YSC Sports #1B U11 Girls   Solomon, D Andre, S O'Neill, J
11-Mar 11:30 AM 329 PA Classics PA Classics Elite Blue 12 F Radnor SC 2012 Girls Black YSC Sports #1B U11 Girls   Solomon, D Andre, S O'Neill, J
11-Mar 12:45 PM 327 Delaware Football Club 2012 DEFC Hockessin Girls Penn Fusion Soccer Academy United 2012 YSC Sports #1B U11 Girls   O'Neill, J Andre, S Prigent, C
11-Mar 2:00 PM 331 Lower Merion SC Heart Navy PA Classics PA Classics Elite Blue 12 F YSC Sports #1B U11 Girls   Sean Andre O'Neill, J Prigent, C
11-Mar 3:15 PM 325 Haverford SC HSC Fire 2012 Delaware Football Club 2012 DEFC Hockessin Girls YSC Sports #1B U11 Girls   O'Neill, J Andre, S Fredericks, K
11-Mar 11:30 AM 14 Council Rock United FC Bucks 2014 Magic Delaware Football Club 2014 Delaware FC Girls YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
11-Mar 12:30 PM 15 Philadelphia SC Philadelphia SC 14 Legacy White Lower Merion SC Crush Red YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
11-Mar 1:30 PM 54 PA Rush 2013 Rush Girls RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Black YSC Sports #4 U10 Girls   Carranza, R X X
11-Mar 2:30 PM 16 LMSC Navy Bling Council Rock United FC Bucks 2014 Magic YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
11-Mar 3:30 PM 17 Delaware Football Club 2014 Delaware FC Girls Philadelphia SC Philadelphia SC 14 Legacy White YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
11-Mar 4:30 PM 18 LMSC Navy Bling Lower Merion SC Crush Red YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
12-Mar 9:00 AM 11 Penn Fusion Soccer Academy Elite 2014 Lower Merion SC Crush Navy Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
12-Mar 10:00 AM 40 Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Red RNYFC Youth RNY FC Youth 2014 Girls Black Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
12-Mar 11:00 AM 39 Lower Merion SC Bling Red Elevate Soccer Academy ESA 2014 Girls Delaware Valley Friends School A U09 Girls   France, J X X
12-Mar 12:00 PM 41 Boyertown SC BSC United 14 Girls RNYFC Youth RNY FC Youth 2014 Girls Black Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Wellington, E X X
12-Mar 1:00 PM 42 Elevate Soccer Academy ESA 2014 Girls Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Red Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Wellington, E X X
12-Mar 2:00 PM 43 Lower Merion SC Bling Red Boyertown SC BSC United 14 Girls Delaware Valley Friends School A U09 Girls   Wellington, E X X
12-Mar 3:00 PM 80 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Delaware Valley Friends School A U10 Girls   Wellington, E X X
12-Mar 4:00 PM 83 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Delaware Valley Friends School A U10 Girls   O'Neill, J X X
12-Mar 5:00 PM 82 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Delaware Valley Friends School A U10 Girls   O'Neill, J X X
12-Mar 9:00 AM 12 PA Classics PA Classics Academy 14 F Hulmeville SC Hulmeville Hot Shots 2014G Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Stefanelli, S X X
12-Mar 10:00 AM 20 Philadelphia SC Philadelphia SC 14 Legacy White LMSC Navy Bling Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Stefanelli, S X X
12-Mar 11:00 AM 19 Lower Merion SC Crush Red Council Rock United FC Bucks 2014 Magic Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Stefanelli, S X X
12-Mar 12:00 PM 21 Delaware Football Club 2014 Delaware FC Girls LMSC Navy Bling Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Simpson, H X X
12-Mar 1:00 PM 22 Council Rock United FC Bucks 2014 Magic Philadelphia SC Philadelphia SC 14 Legacy White Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Simpson, H X X
12-Mar 2:00 PM 23 Lower Merion SC Crush Red Delaware Football Club 2014 Delaware FC Girls Delaware Valley Friends School B U09 Girls   Simpson, H X X
12-Mar 3:00 PM 81 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends School B U10 Girls   Simpson, H X X
12-Mar 9:00 AM 163 CNY Premier SC CNY Premier 2009 Girls Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2009 Girls Premier Celtic Ghirls Downingtown High School East #01 U14 Girls   Seeley, S Maric, Z Welles, J
12-Mar 10:15 AM 174 Western Lehigh United SC WLUSC 2009 Girls Steel United PA 09G Elite Downingtown High School East #01 U14 Girls   McGuirk, T Seeley, S Maric, Z
12-Mar 11:30 AM 277 FC DELCO Black Dtown '09 (G) PA Dominion FC Dominion 2009 Girls II Downingtown High School East #01 U14 Girls   Welles, J McGuirk, T Maric, Z
12-Mar 12:45 PM 178 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Downingtown High School East #01 U14 Girls   Maric, Z Welles, J McGuirk, T
12-Mar 9:00 AM 164 Warrington SC 2009G Warrington FC Storm Western New York Flash 09G ECNL-RL Downingtown High School East #02 U14 Girls   Navarrette, R Gray, O Gibbons, W
12-Mar 10:15 AM 175 Lionville SC Lionville Blue Army '09 Match Fit Academy FC Girls Mercer 2009 Blue Downingtown High School East #02 U14 Girls   Gray, B Navarrette, R Gray, O
12-Mar 11:30 AM 278 Delaware Union Delaware Union 2009 Girls Elite Soccer Academy Elite Soccer Academy 09 Girls Downingtown High School East #02 U14 Girls   Navarrette, R Gray, B Gibbons, W
12-Mar 12:45 PM 266 / Final Semi-Finals A Winner Bracket C #1 Downingtown High School East #02 U14 Girls   Gray, O Gibbons, W Gray, B
12-Mar 9:00 AM 219 North Union United SC NUU 08F Valor Wall Soccer Club Wall Elite Chelsea Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Cowan, D Malloy, K Antkowiak, F
12-Mar 10:15 AM 218 Baltimore Union Soccer Club Elite 08G Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 08 Express Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Devitt, M Cowan, D Malloy, K
12-Mar 11:30 AM 240 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Antkowiak, F Devitt, M Cowan, D
12-Mar 12:45 PM 220 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Malloy, K Devitt, M Antkowiak, F
12-Mar 2:00 PM 230 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Cowan, D Malloy, K Antkowiak, F
12-Mar 3:15 PM 239 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Germantown Academy - Stadium U15 Girls   Devitt, M Cowan, D Malloy, K
12-Mar 9:00 AM 217 FC Europa FCE 2008 Girls Elite Quakertown SC QSC Blast Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Heckert, S Fassnacht, B Petrone, K
12-Mar 10:15 AM 247 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Fassnacht, B Heckert, S Petrone, K
12-Mar 11:30 AM 237 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Petrone, K Fassnacht, B Heckert, S
12-Mar 12:45 PM 227 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Mease, D Petrone, K Heckert, S
12-Mar 2:00 PM 249 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Heckert, S Fassnacht, B Mease, D
12-Mar 3:15 PM 229 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Germantown Academy #2 Jordan U15 Girls   Fassnacht, B Petrone, K Mease, D
12-Mar 9:00 AM 216 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2008 Girls Premier Spirit NL EDP Cinnaminson SC Cinnaminson SC Union 2008 Germantown Academy #4 U15 Girls   Lynch, J Coleman, B Larkin, B
12-Mar 10:15 AM 248 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Germantown Academy #4 U15 Girls   Coleman, B Lynch, J Larkin, B
12-Mar 11:30 AM 238 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Germantown Academy #4 U15 Girls   Larkin, B Lynch, J Coleman, B
12-Mar 12:45 PM 228 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Germantown Academy #4 U15 Girls   Yost, J DiGregorio, B Coleman, B
12-Mar 2:00 PM 250 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Germantown Academy #4 U15 Girls   Coleman, B Yost, J DiGregorio, B
12-Mar 9:00 AM 261 FC Europa FCE 2009 Girls Elite Brausa United Futebol Club BRAUSA '09 Girls Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Mueller, K Black, J Mueller, S
12-Mar 10:15 AM 176 Patriot FC 2009 Girls Red Philadelphia Ukrainian Nationals 09G Black Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Black, J Mueller, K Mueller, S
12-Mar 11:30 AM 275 West Mont United Soccer Association United 2009 Girls Lancaster Elite Lancaster Elite Comets Phoenixville Area HS #1 U14 Girls   Mueller, K Black, J Mueller, S
12-Mar 9:00 AM 265 / Semi-Finals Bracket A #1 Bracket B #1 Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Khazen, M Rohn, Ka
12-Mar 10:15 AM 177 Baltimore Union Soccer Club Elite 09G North Union United SC NUU 09F Strikers Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Khazen, M Hendrickson, M Rohn, Ka
12-Mar 11:30 AM 276 American Soccer Club of NJ Girls 2009 A AC Inspire 2009 Premier Phoenixville Area HS #2 U14 Girls   Hendrickson, M Khazen, M Rohn, Ka
12-Mar 9:00 AM 262 Keystone FC Keystone FC South Elite 09G Sporting Delaware Sporting Girls 09 PGA Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Lesko, S Campbell, S Santangelo, L
12-Mar 10:15 AM 263 / Consolation A Bracket A #2 Bracket B #2 Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Campbell, S Lesko, S Santangelo, L
12-Mar 11:30 AM 264 / Consolation B Bracket A #3 Bracket B #3 Phoenixville Area HS #3 U14 Girls   Lesko, S Campbell, S Santangelo, L
12-Mar 9:00 AM 390 PA Classics PA Classics Academy 12 F FC Europa FCE 2012 Girls Elite Proving Grounds #1A U11 Girls   McCourt, J Mendez, G Malesic, T
12-Mar 10:15 AM 317 Old Line Football Club Old Line FC Girls 13 Black FC DELCO White Dtown '12 (G) Proving Grounds #1A U11 Girls   Salayda, A McCourt, J Mendez, G
12-Mar 11:45 AM 320 Lehigh Valley United 2012 Girls Blue SJEB FC 13G Red Proving Grounds #1A U11 Girls   McCourt, J Salayda, A Malesic, T
12-Mar 1:00 PM 393 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #1A U11 Girls   Mendez, G Malesic, T Salayda, A
12-Mar 2:15 PM 321 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #1A U11 Girls   McCourt, J Mendez, G Malesic, T
12-Mar 3:30 PM 370 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #1A U12 Girls   Salayda, A Malesic, T Mendez, G
12-Mar 9:00 AM 389 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2012 Girls Rebels RNYFC Youth RNYFC Youth 2012 Girls Pre-Academy Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, K Jawawdeh, M Jawawdeh, L
12-Mar 10:15 AM 318 Deep Run Valley Deep Run Renegades 2012 Girls Blue SJEB FC 12G Black Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, W Jawawdeh, K Jawawdeh, M
12-Mar 11:45 AM 369 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2011 Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Black Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, L Jawawdeh, W Jawawdeh, K
12-Mar 1:00 PM 337 / Final Semi-Finals A Winner Bracket C #1 Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, L Jawawdeh, M Jawawdeh, W
12-Mar 2:15 PM 379 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Proving Grounds #1B U11 Girls   Jawawdeh, K Jawawdeh, M Jawawdeh, L
12-Mar 3:30 PM 292 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #1B U12 Girls   Jawawdeh, W Jawawdeh, K Jawawdeh, M
12-Mar 9:00 AM 392 Lower Merion SC Dash Navy Council Rock United FC Bucks 2012 Girls Regulators Proving Grounds #2A U11 Girls   Dyck, B Lituma, E Fask, M
12-Mar 10:15 AM 319 Cinnaminson SC Cinnaminson SC Crush 2012 Steel United PA 12G Elite Proving Grounds #2A U11 Girls   Fask, M Dyck, B Lituma, E
12-Mar 11:30 AM 288 PA Rush 2011 Rush Girls SJEB FC 11G Pre-GA Proving Grounds #2A U12 Girls   Lituma, E Fask, M Dyck, B
12-Mar 12:45 PM 304 Radnor SC 2011 Girls Red Rebels Futbol Club 2011 Girls - Orange Proving Grounds #2A U12 Girls   Lituma, E Dyck, B Fask, M
12-Mar 2:00 PM 305 / Consolation A Bracket A #2 Bracket B #2 Proving Grounds #2A U12 Girls   Fask, M Dyck, B Lituma, E
12-Mar 8:30 AM 391 Philadelphia SC Philadelphia SC 12 Lobos Wall Soccer Club Wall Elite Porto Proving Grounds #2B U11 Girls   Fuller, W Munyon, C Rodman, T
12-Mar 10:15 AM 290 Lower Merion SC Swarm FC DELCO Pre-ECNL Regional '11 (G) Proving Grounds #2B U12 Girls   Rodman, T Fuller, W Munyon, C
12-Mar 11:30 AM 289 West Mont United Soccer Association United 2011 Girls FC DELCO Pre-ECNL '11 (G) Proving Grounds #2B U12 Girls   Fuller, W Rodman, T Munyon, C
12-Mar 12:45 PM 303 Baltimore Union Soccer Club Elite 11G Deep Run Valley 2011 Girls White Proving Grounds #2B U12 Girls   Fuller, W Munyon, C Rodman, T
12-Mar 2:00 PM 306 / Consolation B Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #2B U12 Girls   Rodman, T Fuller, W Munyon, C
12-Mar 9:00 AM 336 / Semi-Finals Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #3A U11 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, Z Giacomelli, J
12-Mar 10:15 AM 347 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #3A U11 Girls   Schrack, S Giacomelli, D Giacomelli, Z
12-Mar 11:30 AM 357 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #3A U12 Girls   Giacomelli, J Schrack, S Giacomelli, D
12-Mar 12:45 PM 307 / Semi-Finals Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #3A U12 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, J Schrack, S
12-Mar 2:00 PM 356 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Proving Grounds #3A U12 Girls   Giacomelli, D Schrack, S Giacomelli, J
12-Mar 3:15 PM 308 / Final Semi-Finals A Winner Bracket C #1 Proving Grounds #3A U12 Girls   Schrack, S Giacomelli, D Giacomelli, Z
12-Mar 9:00 AM 9 Wall Soccer Club Wall Elite Manchester City Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Proving Grounds #3B U09 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 10:00 AM 50 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Proving Grounds #3B U10 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 11:00 AM 63 Lacey SC Cedar Stars Academy Lacey 2013G White RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Black Proving Grounds #3B U10 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 12:00 PM 13 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 Proving Grounds #3B U09 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 1:00 PM 61 RNYFC Youth RNY FC Youth 2013 Girls Black Penn Fusion Soccer Academy Reds 2013 Proving Grounds #3B U10 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 2:00 PM 70 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Proving Grounds #3B U10 Girls   Giacomelli, Z X X
12-Mar 3:00 PM 60 Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Courage Penn Fusion Soccer Academy Reds 2013 Proving Grounds #3B U10 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 4:00 PM 73 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #3B U10 Girls   Manfaa, T X X
12-Mar 9:00 AM 10 FC Europa FCE 2014 Girls Elite FC DELCO Black Dtown '14 (G) Proving Grounds #3C U09 Girls   Maley, T X X
12-Mar 10:00 AM 51 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Proving Grounds #3C U10 Girls   Maley, T X X
12-Mar 11:00 AM 62 PA Rush 2013 Rush Girls Council Rock United FC Bucks 2013 Girls Courage Proving Grounds #3C U10 Girls   Maley, T X X
12-Mar 12:00 PM 52 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Proving Grounds #3C U10 Girls   Samar, G X X
12-Mar 1:00 PM 59 Lacey SC Cedar Stars Academy Lacey 2013G White PA Rush 2013 Rush Girls Proving Grounds #3C U10 Girls   Samar, G X X
12-Mar 2:00 PM 71 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Proving Grounds #3C U10 Girls   Samar, G X X
12-Mar 3:00 PM 53 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #3C U10 Girls   Samar, G X X
12-Mar 4:00 PM 72 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Proving Grounds #3C U10 Girls   Samar, G X X
12-Mar 9:00 AM 332 AC Inspire 2012 Premier Teal PA Classics PA Classics Elite Blue 12 F Proving Grounds #4A U11 Girls   Mullen, S Brierley, D Davis, S
12-Mar 10:15 AM 377 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Proving Grounds #4A U11 Girls   Ross, T Mullen, S Brierley, D
12-Mar 11:30 AM 366 Harrison SC Surge 2011 Steel United PA 11G Elite Proving Grounds #4A U12 Girls   Davis, S Ross, T Brierley, D
12-Mar 12:45 PM 334 / Consolation A Bracket A #2 Bracket B #2 Proving Grounds #4A U11 Girls   Brierley, D Davis, S Ross, T
12-Mar 9:00 AM 333 Radnor SC 2012 Girls Black Lower Merion SC Heart Navy Proving Grounds #4B U11 Girls   Cherico, C Brierley, M Chester, T
12-Mar 10:15 AM 378 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Proving Grounds #4B U11 Girls   Fariss, C Cherico, C Brierley, M
12-Mar 11:30 AM 367 West Mont United Soccer Association Union 2011 Girls Valley SC Voltage FC Proving Grounds #4B U12 Girls   Chester, T Fariss, C Brierley, M
12-Mar 12:45 PM 335 / Consolation B Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #4B U11 Girls   Cherico, C Chester, T Fariss, C
12-Mar 9:00 AM 344 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Proving Grounds #5A U11 Girls   Smith, Z Garcia, M Smith, N
12-Mar 10:15 AM 354 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 Proving Grounds #5A U12 Girls   Garcia, M Smith, Z Smith, N
12-Mar 11:30 AM 368 Baltimore Celtic Soccer Club Baltimore Celtic 2011G Green Reading Rage SC '11 Horan Proving Grounds #5A U12 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
12-Mar 12:45 PM 346 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Proving Grounds #5A U11 Girls   Taylor, N Taylor, T Taylor, M
12-Mar 9:00 AM 345 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Proving Grounds #5B U11 Girls   Seeley, M Howard, B Wellington, K
12-Mar 10:15 AM 355 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 Proving Grounds #5B U12 Girls   Howard, B Seeley, M Wellington, K
12-Mar 11:30 AM 291 Yardley Makefield Soccer Yardley Makefield Soccer 2011 Girls Flames Philadelphia SC Philadelphia SC Coppa 11 Storm Proving Grounds #5B U12 Girls   Seeley, M Corentin Prigent Wellington, K
12-Mar 12:45 PM 380 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 Proving Grounds #5B U11 Girls   Seeley, M Corentin Prigent Wellington, K
12-Mar 9:00 AM 161 Keystone Athletic KA 2009 Girls Black Huntingdon Valley AA HVAA Lightning 2009 United Sports #03 U14 Girls   Carlucci, R Kozak, D Colmenares Bittar, L
12-Mar 10:15 AM 90 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 United Sports #03 U13 Girls   Rodrigo, C Carlucci, R Kozak, D
12-Mar 11:30 AM 150 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 United Sports #03 U14 Girls   Carlucci, R Rodrigo, C Colmenares Bittar, L
12-Mar 12:45 PM 93 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 United Sports #03 U13 Girls   Kozak, D Colmenares Bittar, L Rodrigo, C
12-Mar 2:00 PM 92 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner United Sports #03 U13 Girls   Carlucci, R Kozak, D Colmenares Bittar, L
12-Mar 3:15 PM 279 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 United Sports #03 U14 Girls   Rodrigo, C Carlucci, R Kozak, D
12-Mar 9:00 AM 162 Princeton SA PSA Monmouth '09 NL SJEB FC 09G NL United Sports #04 U14 Girls   Boyd, R Vicente, V Colmenares Bittar, J
12-Mar 10:15 AM 91 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 United Sports #04 U13 Girls   Lush, Cory Boyd, R Vicente, V
12-Mar 11:30 AM 149 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 United Sports #04 U14 Girls   Boyd, R Lush, Cory Colmenares Bittar, J
12-Mar 12:45 PM 165 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 United Sports #04 U14 Girls   Vicente, V Colmenares Bittar, Juan Lush, Cory
12-Mar 2:00 PM 152 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 United Sports #04 U14 Girls   Boyd, R Scott, N Colmenares Bittar, J
12-Mar 3:15 PM 151 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner United Sports #04 U14 Girls   Lush, Cory Boyd, R Scott, N
12-Mar 9:00 AM 129 Philadelphia Ukrainian Nationals 10G Black FC DELCO Black Dtown '10 (G) WC Henderson High School - Penn DOT U13 Girls   Alvarado, M Weller, B Broske, P
12-Mar 10:15 AM 105 Lehigh Valley United 2010 Girls Black AC Inspire 2010 Premier WC Henderson High School - Penn DOT U13 Girls   Miele, B Alvarado, M Weller, B
12-Mar 11:30 AM 116 PA Dominion FC Dominion 2010 Girls I Deptford Premier FC Deptford Premier FC '10 Girls WC Henderson High School - Penn DOT U13 Girls   Broske, P Miele, B Alvarado, M
12-Mar 12:45 PM 119 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 WC Henderson High School - Penn DOT U13 Girls   Weller, B Broske, P Miele, B
12-Mar 2:00 PM 106 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 WC Henderson High School - Penn DOT U13 Girls   Weller, B Miele, B Broske, P
12-Mar 9:00 AM 128 Wall Soccer Club Wall Elite Monaco Radnor SC 2010 Girls Black WC Henderson High School #1 U13 Girls   McAndrew, T Skrocki, T Cappelli, Jeff
12-Mar 10:15 AM 104 Wall Soccer Club Wall Elite Juventus Real Jersey FC Real Jersey FC 2010 GA WC Henderson High School #1 U13 Girls   Skrocki, T McAndrew, T Scott, N
12-Mar 11:30 AM 115 Penn Alliance Select Elite '10 Lower Merion SC Strikers WC Henderson High School #1 U13 Girls   Cappelli, Jeff Matthews, J McAndrew, T
12-Mar 12:45 PM 132 / Final Bracket A #1 Bracket B #1 WC Henderson High School #1 U13 Girls   Skrocki, T Cappelli, Jeff Matthews, J
12-Mar 2:00 PM 142 / Consolation Bracket A #3 Bracket B #3 WC Henderson High School #1 U13 Girls   McAndrew, T Skrocki, T Cappelli, Jeff
12-Mar 3:15 PM 141 / Final Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner WC Henderson High School #1 U13 Girls   Mathews, J McAndrew, T Skrocki, T
12-Mar 9:00 AM 130 PA Dominion FC Dominion 2010 Girls II Penn Fusion Soccer Academy United 2010 West Chester University - Stadium U13 Girls   Hilton, Sr Rittinger, M Baldassari, J
12-Mar 10:15 AM 102 Philadelphia Ukrainian Nationals 11G Pre-GA PA Mutiny Gold Soul 10 West Chester University - Stadium U13 Girls   Lyle, D Hilton, Sr Rittinger, M
12-Mar 11:30 AM 117 South Parkland Youth FP Storm Brausa United Futebol Club BRAUSA '10 Girls West Chester University - Stadium U13 Girls   Baldassari, J Lyle, D Hilton, Sr
12-Mar 12:45 PM 139 / Semi-Finals A Bracket A #1 Bracket B #2 West Chester University - Stadium U13 Girls   Rittinger, M Baldassari, J Lyle, D
12-Mar 9:00 AM 131 Hulmeville SC Xtreme PA Rush 2010 Rush Girls West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Rosinsky, J Loeffler, Mason Loeffler, Jackson
12-Mar 10:15 AM 103 Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) Coastal Atlantic FC 2010 Girls Next Level Soccer Academy (NJ) 2010 Girls Elite West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Keenan, J Rosinsky, J Loeffler, Mason
12-Mar 11:30 AM 118 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2010 Steel United PA 10G Elite West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Rosinsky, J Keenan, J Loeffler, Jackson
12-Mar 12:45 PM 140 / Semi-Finals B Bracket B #1 Bracket A #2 West Chester University #02 Rockwell U13 Girls   Keenan, J Loeffler, Jackson Loeffler, Mason
12-Mar 10:15 AM 29 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2014 Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Navy YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
12-Mar 11:15 AM 30 FC Europa FCE 2014 Girls Premier Haverford SC 2014 Hawks (Girls) YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
12-Mar 12:15 PM 33 Penn Fusion Soccer Academy Reds 2014 Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Black YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
12-Mar 1:15 PM 32 Villanova Soccer Academy VSA Valkyries 2014 Girls Navy FC Europa FCE 2014 Girls Premier YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X
12-Mar 2:15 PM 31 Philadelphia Ukrainian Nationals 14G Black Haverford SC 2014 Hawks (Girls) YSC Sports #4 U09 Girls   Carranza, R X X