FC Europa Tournament       
      Girls Weekend      
      March 7 & March 8      
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Directions Click View Map or Google Maps  
          Rules Scroll down to Rules  
          Small Sided Rules - U9/10 - 7v7          
          Small Sided Rules - U11/12 - 9v9          
          Fees          
          Weather Info      
          Referee Event Registration           
          APL Tournaments Referee Payment Procedure    
                       
                       
Revised 10:00 PM Sunday March 8              
                       
                       
Date Time Game # Home Club Away Club Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
3/7/2020 10:30 AM 412 PSA Pennsylvania Rush Bishop Shanahan HS #1 U17 Girls   Steffenino, C McGuirk, T Steffenino, M
3/7/2020 11:45 AM 405 Penn FC Youth Warrington SC Bishop Shanahan HS #1 U17 Girls   McAndrew, T Steffenino, C McGuirk, T
3/7/2020 1:00 PM 406 Philadelphia Soccer Club Sting PA Bishop Shanahan HS #1 U17 Girls   Steffenino, M McAndrew, T Steffenino, C
3/7/2020 2:15 PM 411 Washington United FCUSA NJ Bishop Shanahan HS #1 U17 Girls   McGuirk, T Steffenino, M McAndrew, T
3/7/2020 3:30 PM 429 Next Level Soccer Academy Rose Tree Soccer Bishop Shanahan HS #1 U17 Girls   Steffenino, C McGuirk, T Steffenino, M
3/7/2020 4:45 PM 453 Calvert Soccer Association Rage United Soccer Club Bishop Shanahan HS #1 U19 Girls   McAndrew, T Steffenino, C McGuirk, T
3/7/2020 12:00 PM 448 Yardley Makefield Soccer PA Classics Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Shaw, T Hulayev, Z Gerlach, D
3/7/2020 1:15 PM 447 Donegal TSF Academy Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Gerlach, D Shaw, T Hulayev, Z
3/7/2020 2:30 PM 440 Amity AC Lititz Youth Soccer Club Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Hulayev, Z Gerlach, D Shaw, T
3/7/2020 3:45 PM 438 Pennsylvania Rush Princeton FC Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Shaw, T Hulayev, Z Gerlach, D
3/7/2020 5:00 PM 439 Fusion FC Montgomery United SC Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Gerlach, D Shaw, T Hulayev, Z
3/7/2020 8:00 AM 287 Upper Dublin Soccer Club Penn Fusion SA Cabrini College #1 U14 Girls   Malcolm, J Malcolm, S Malcolm, E
3/7/2020 9:15 AM 286 Greater Chester Valley SA Empire United Soccer Academy Cabrini College #1 U14 Girls   Bohn, R Malcolm, S Malcolm, J
3/7/2020 10:30 AM 235 PSA Delaware Football Club Cabrini College #1 U14 Girls   Malcolm, S Bohn, R Malcolm, E
3/7/2020 11:45 AM 234 Lower Merion SC Erin Mills Soccer Club Cabrini College #1 U14 Girls   Malcolm, J Bohn, R Malcolm, E
3/7/2020 1:00 PM 285 Upper Dublin Soccer Club Empire United Soccer Academy Cabrini College #1 U14 Girls   Bohn, R Malcolm, S Malcolm, J
3/7/2020 2:15 PM 284 Penn Fusion SA Greater Chester Valley SA Cabrini College #1 U14 Girls   Sorkin, J Stefurak, M Stefurak, J
3/7/2020 3:30 PM 233 PSA Erin Mills Soccer Club Cabrini College #1 U14 Girls   Stefurak, M Sorkin, J Stefurak, J
3/7/2020 4:45 PM 232 Delaware Football Club Lower Merion SC Cabrini College #1 U14 Girls   Sorkin, J Stefurak, M Zama, A
3/7/2020 6:00 PM 291 Chester Springs United SJEB Rush Cabrini College #1 U14 Girls   Stefurak, M Sorkin, J Zama, A
3/7/2020 8:00 AM 171 BC UNITED SOCCER ASSOCIATION PSA Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Koellner, B Burns, B Repko, G
3/7/2020 9:15 AM 170 Nether United Empire United Soccer Academy Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Wilson, C Koellner, B Burns, B
3/7/2020 10:30 AM 163 Upper Dublin Soccer Club Delaware Football Club Hockessin Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Repko, G Wilson, C Koellner, B
3/7/2020 11:45 AM 164 Greater Chester Valley SA Warrington SC Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Burns, B Repko, G Wilson, C
3/7/2020 1:00 PM 168 PSA Nether United Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Koellner, B Burns, B Repko, G
3/7/2020 2:15 PM 169 BC UNITED SOCCER ASSOCIATION Empire United Soccer Academy Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Wilson, C Koellner, B Burns, B
3/7/2020 3:30 PM 161 Warrington SC Upper Dublin Soccer Club Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Repko, G Wilson, C Koellner, B
3/7/2020 4:45 PM 162 Greater Chester Valley SA Delaware Football Club Hockessin Delaware Valley Friends #1 U12 Girls   Burns, B Repko, G Wilson, C
3/7/2020 2:00 PM 424 Sting PA World Class FC Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Mendez, G Piasecki, M Rodman, T
3/7/2020 3:15 PM 423 Delaware Football Club Hockessin Keystone FC Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Rodman, T Mendez, G Piasecki, M
3/7/2020 4:30 PM 431 FCUSA NJ United Philly Soccer Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Piasecki, M Rodman, T Mendez, G
3/7/2020 2:00 PM 430 GCVSA Boyertown SC Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Riley, M Riley, T Riley, E
3/7/2020 3:15 PM 417 FC Europa Cedar Stars Academy Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Riley, T Riley, E Riley, M
3/7/2020 4:30 PM 315 Cedar Stars Academy PENN Athletics Downingtown HS East Turf #2 U15 Girls   Riley, M Riley, T Riley, E
3/7/2020 2:00 PM 457 PA Classics FC Revolution Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Bialko, S Unger, M Unger, Joe
3/7/2020 3:15 PM 455 FCUSA NJ Penn United Force FC Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Cocci, M Bialko, S Unger, M
3/7/2020 4:30 PM 456 Philadelphia SC Yardley Makefield Soccer Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Bialko, S Cocci, M Unger, Joe
3/7/2020 5:45 PM 454 Wall Elite PHILA UKR Nationals Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Unger, M Unger, Joe Cocci, M
3/7/2020 8:00 AM 295 Harleysville FC Deptford Premier FC Eastern University Aux #1 U14 Girls   Petruzelli,Dom Petruzelli, Al Schoenharl,T
3/7/2020 9:15 AM 241 FC Revolution BRAMPTON S.C. Eastern University Aux #1 U14 Girls   Petruzelli, Al Schoenharl,T Petruzelli,Dom
3/7/2020 10:30 AM 261 PHILA UKR Nationals Horsham Eastern University Aux #1 U14 Girls   Schoenharl,T Petruzelli,Dom Petruzelli, Al
3/7/2020 11:45 AM 267 Hulmeville Soccer Club North Union United Eastern University Aux #1 U14 Girls   Petruzelli,Dom Petruzelli, Al Schoenharl,T
3/7/2020 1:00 PM 293 Deptford Premier FC SJEB Rush Eastern University Aux #1 U14 Girls   Branchide,E Bombas, A Christian , C
3/7/2020 2:15 PM 239 FC Revolution New Jersey Rush Eastern University Aux #1 U14 Girls   Bombas, A Christian , C Branchide,E
3/7/2020 3:30 PM 259 PHILA UKR Nationals Methacton United SC Eastern University Aux #1 U14 Girls   Christian , C Branchide,E Bombas, A
3/7/2020 4:45 PM 265 Hulmeville Soccer Club Freedom Soccer Club Eastern University Aux #1 U14 Girls   Branchide,E Bombas, A Christian , C
3/7/2020 8:00 AM 294 Chester Springs United Deep Run Eastern University Olson #2 U14 Girls   Knauss, J Finnegan, Cuka, T
3/7/2020 9:15 AM 240 Philadelphia SC New Jersey Rush Eastern University Olson #2 U14 Girls   Cuka, T Knauss, J Finnegan,
3/7/2020 10:30 AM 260 Cecil SC Methacton United SC Eastern University Olson #2 U14 Girls   Finnegan, Cuka, T Knauss, J
3/7/2020 11:45 AM 292 Harleysville FC Deep Run Eastern University Olson #2 U14 Girls   Knauss, J Finnegan, Cuka, T
3/7/2020 1:00 PM 266 Montgomery United SC Freedom Soccer Club Eastern University Olson #2 U14 Girls   Branchide, C Sullivan , J Kahny,J
3/7/2020 2:15 PM 238 BRAMPTON S.C. Philadelphia SC Eastern University Olson #2 U14 Girls   Sullivan , J Kahny,J Branchide, C
3/7/2020 3:30 PM 258 Horsham Cecil SC Eastern University Olson #2 U14 Girls   Kahny,J Branchide, C Sullivan , J
3/7/2020 4:45 PM 264 North Union United Montgomery United SC Eastern University Olson #2 U14 Girls   Branchide, C Sullivan , J Kahny,J
3/7/2020 1:00 PM 367 Pennsylvania Rush PA Dominion Germantown Academy #1 U16 Girls   Gallagher J  McAneney A O.'Neal B
3/7/2020 2:15 PM 366 South Central PA Soccer Academy FC EUROPA Germantown Academy #1 U16 Girls   McAneney A O'Neal B Gallagher J
3/7/2020 3:30 PM 360 North Union United HMMS Germantown Academy #1 U16 Girls   Gallagher J O'Neal B  McAneney A
3/7/2020 4:45 PM 361 SAC Hulmeville SC Germantown Academy #1 U16 Girls   O'Neal, B McAnwney A McAneney A
3/7/2020 12:00 PM 398 PSA NYXFC Germantown Academy #2 U16 Girls   Fischer Ja Connelly J Phillips M
3/7/2020 1:15 PM 397 FC Revolution West-Mont United SA Germantown Academy #2 U16 Girls   Connelly J Phillips M Fischer Ja
3/7/2020 2:30 PM 396 World Class FC Cedar Stars Academy Germantown Academy #2 U16 Girls   Phillips M Fischer Ja Connelly J
3/7/2020 12:00 PM 372 Reading Rage PSC Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Repetto B Meissler C O'Brien E
3/7/2020 1:15 PM 373 Pennsylvania Rush Next Level Soccer Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Meissler C O'Brien E Repetto B
3/7/2020 2:30 PM 379 Patriot FC Match Fit Academy FC Germantown Academy #3 U16 Girls   O'Brien E Repetto B Meissler C
3/7/2020 3:45 PM 378 TSF Academy Lower Merion SC Germantown Academy #3 U16 Girls   Repetto B Meissler C O'Brien E
3/7/2020 8:00 AM 391 Concord Soccer Association PA Classics Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Walters, C Gould, M Swanson, L
3/7/2020 9:15 AM 390 FCUSA NJ Langhorne Neshaminy United SC Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Gould, M MacFarlane, D Swanson, L
3/7/2020 10:30 AM 384 FC Brandywine Penn United Force FC Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   MacFarlane, D Walters, C Swanson, L
3/7/2020 11:45 AM 385 Parsippany SC FC EUROPA Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Gould, M Walters, C Swanson, L
3/7/2020 1:00 PM 395 PA Classics FCUSA NJ Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Sorkin, B Walters, C Gould, M
3/7/2020 2:15 PM 394 Langhorne Neshaminy United SC Concord Soccer Association Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Walters, C Sorkin, B Swanson, L
3/7/2020 3:30 PM 388 Penn United Force FC Parsippany SC Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Gould, M Walters, C Sorkin, B
3/7/2020 4:45 PM 389 FC EUROPA FC Brandywine Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Sorkin, B Gould, M Swanson, L
3/7/2020 8:00 AM 189 Coppermine Soccer Club Warrington SC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Garcia, J Holst, B Hammel, C
3/7/2020 9:15 AM 184 FC EUROPA SJEB Rush MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hammel, D Garcia, J Holst, B
3/7/2020 10:30 AM 195 PA Classics Arsenal FC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hammel, C Hammel, D Garcia, J
3/7/2020 11:45 AM 203 MTSC Empire United Soccer Academy MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Holst, B Hammel, C Hammel, D
3/7/2020 1:00 PM 188 TSF Academy Warrington SC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Garcia, J Holst, B Hammel, C
3/7/2020 2:15 PM 182 FC EUROPA GPS-MA MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hammel, D Garcia, J Holst, B
3/7/2020 3:30 PM 196 Cedar Stars Academy Arsenal FC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hammel, C Hammel, D Garcia, J
3/7/2020 4:45 PM 197 PA Classics PSA MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Holst, B Hammel, C Hammel, D
3/7/2020 8:00 AM 190 TSF Academy Baltimore Union SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Coary, K Billbrough, S Coary, Lu
3/7/2020 9:15 AM 183 Lower Merion SC GPS-MA MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Billbrough, S Coary, K Coary, Lu
3/7/2020 10:30 AM 194 PSA Cedar Stars Academy MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Coary, K Billbrough, S Coary, Lu
3/7/2020 11:45 AM 202 Cedar Stars Academy Keystone FC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Polansky, E Polansky, A Kane, D
3/7/2020 1:00 PM 187 Baltimore Union SC Coppermine Soccer Club MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Ung, D Polansky, E Polansky, A
3/7/2020 2:15 PM 181 SJEB Rush Lower Merion SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Polansky, E Ung, D Kane, D
3/7/2020 3:30 PM 201 MTSC Keystone FC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Ung, D Kane, D Polansky, A
3/7/2020 4:45 PM 200 Empire United Soccer Academy Cedar Stars Academy MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Polansky, E Polansky, A Kane, D
3/7/2020 8:00 AM 209 TSF Academy Southern Chester County SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Cress, B Hutko, K Peyton, K
3/7/2020 9:15 AM 215 Penn Fusion SA Penn Manor MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hutko, K Cress, B Peyton, K
3/7/2020 10:30 AM 219 Elite Soccer Academy Delaware Football Club Hockessin MSI Turf Complex #A U13 Girls   Cress, B Hutko, K Peyton, K
3/7/2020 11:45 AM 228 Penn Fusion SA LMSC MSI Turf Complex #A U13 Girls   DiRienzo, N Silva, K Horng, A
3/7/2020 1:00 PM 207 TSF Academy Penn Fusion SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Keenan, J DiRienzo, N Silva, K
3/7/2020 2:15 PM 213 Penn Fusion SA Deptford Premier FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Horng, A Keenan, J DiRienzo, N
3/7/2020 3:30 PM 221 Delaware Football Club Hockessin World Class FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Silva, K Horng, A Keenan, J
3/7/2020 4:45 PM 226 Penn Fusion SA FC Providence Soccer Club MSI Turf Complex #A U13 Girls   DiRienzo, N Silva, K Horng, A
3/7/2020 8:00 AM 208 Cedar Stars Academy Penn Fusion SA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Obrecht, K Gray, B Rizzo, T
3/7/2020 9:15 AM 214 HMMS Soccer Club Deptford Premier FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rey-Montes, J Obrecht, K Gray, B
3/7/2020 10:30 AM 220 Harrison SC World Class FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rizzo, T Rey-Montes, J Obrecht, K
3/7/2020 11:45 AM 227 Next Level Soccer Academy FC Providence Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 Girls   Gray, B Rizzo, T Rey-Montes, J
3/7/2020 1:00 PM 206 Southern Chester County SA Cedar Stars Academy MSI Turf Complex #B U13 Girls   Jackson, R Gray, B Rizzo, T
3/7/2020 2:15 PM 212 Penn Manor HMMS Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rey-Montes, J Jackson, R Gray, B
3/7/2020 3:30 PM 222 Harrison SC Elite Soccer Academy MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rizzo, T Rey-Montes, J Jackson, R
3/7/2020 4:45 PM 225 LMSC Next Level Soccer Academy MSI Turf Complex #B U13 Girls   Gray, B Rizzo, T Rey-Montes, J
3/7/2020 8:00 AM 280 PSA Sting PA MSI Turf Complex #C U14 Girls   Hornickle, C Heim, M Shay, A
3/7/2020 9:15 AM 246 West-Mont United SA East Penn MSI Turf Complex #C U14 Girls   McHugh, J Hornickle, C Heim, M
3/7/2020 10:30 AM 254 Keystone FC FC Europa MSI Turf Complex #C U14 Girls   Shay, A McHugh, J Hornickle, C
3/7/2020 11:45 AM 274 FC Dallastown Lionville MSI Turf Complex #C U14 Girls   Heim, M Shay, A McHugh, J
3/7/2020 1:00 PM 278 PSA Deptford Premier FC MSI Turf Complex #C U14 Girls   McHugh, J Heim, M Hornickle, C
3/7/2020 2:15 PM 252 Keystone FC Phoenix SC MSI Turf Complex #C U14 Girls   Hornickle, C Shay, A Heim, M
3/7/2020 3:30 PM 251 FC Europa TSF Academy MSI Turf Complex #C U14 Girls   Shay, A Heim, M Hornickle, C
3/7/2020 4:45 PM 272 FC Dallastown Parsippany SC MSI Turf Complex #C U14 Girls   Heim, M Shay, A Hornickle, C
3/7/2020 8:00 AM 124 PA Classics Real Jersey FC The Proving Grounds #4 U12 Girls   Hill, A Miehle, M Speers, L
3/7/2020 9:15 AM 145 Deep Run FC Bucks North PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #4 U12 Girls   Cecco, V Hill, A Miehle, M
3/7/2020 10:30 AM 138 New Jersey Rush PSA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Speers, L Cecco, V Hill, A
3/7/2020 11:45 AM 132 Baltimore Union SC New Jersey Rush The Proving Grounds #4 U12 Girls   Miehle, M Speers, L Cecco, V
3/7/2020 1:00 PM 177 Pennsylvania Rush Reading Rage The Proving Grounds #4 U12 Girls   Hill, A Miehle, M Speers, L
3/7/2020 2:15 PM 122 NJ Crush FC PA Classics The Proving Grounds #4 U12 Girls   Cecco, V Katzman, I Miehle, M
3/7/2020 3:30 PM 143 Deep Run FC Bucks North PSC Academy The Proving Grounds #4 U12 Girls   Speers, L Vanisko, J Katzman, I
3/7/2020 4:45 PM 136 New Jersey Rush Cedar Stars Academy Bergen (NJ) The Proving Grounds #4 U12 Girls   Miehle, M Speers, L Vanisko, J
3/7/2020 6:00 PM 174 Reading Rage Arsenal The Proving Grounds #4 U12 Girls   Katzman, I Miehle, M Speers, L
3/7/2020 8:00 AM 125 Yardley Makefield Soccer NJ Crush FC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Clauss, R Katzman, I Vicente, V
3/7/2020 9:15 AM 144 Haverford SC PSC Academy The Proving Grounds #4B U12 Girls   Ross, T Clauss, R Katzman, I
3/7/2020 10:30 AM 137 West-Mont United SA Cedar Stars Academy Bergen (NJ) The Proving Grounds #4B U12 Girls   Vicente, V Ross, T Clauss, R
3/7/2020 11:45 AM 131 Parkland Area Soccer Club Hulmeville SC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Katzman, I Vicente, V Ross, T
3/7/2020 1:00 PM 176 Arsenal Marple Newtown Soccer Association The Proving Grounds #4B U12 Girls   Clauss, R Race, M Race, K
3/7/2020 2:15 PM 123 Yardley Makefield Soccer Real Jersey FC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Ross, T Race, M Race, K
3/7/2020 3:30 PM 142 PHILA UKR Nationals Haverford SC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Checchia, T Ross, T Race, M
3/7/2020 4:45 PM 135 PSA West-Mont United SA The Proving Grounds #4B U12 Girls   Race, K Checchia, T Ross, T
3/7/2020 6:00 PM 175 Pennsylvania Rush Marple Newtown Soccer Association The Proving Grounds #4B U12 Girls   Race, M Race, K Checchia, T
3/7/2020 8:00 AM 112 New York Red Bulls Harford FC United The Proving Grounds #5 U12 Girls   Kane, R Rupert, D Whalen, J
3/7/2020 9:15 AM 150 NJ Crush FC Deptford Premier FC The Proving Grounds #5 U12 Girls   Hofmann, M Kane, R Rupert, D
3/7/2020 10:30 AM 151 Coppermine Soccer Club TSF Academy The Proving Grounds #5 U12 Girls   Whalen, J Hofmann, M Kane, R
3/7/2020 11:45 AM 119 Lower Merion SC FC EUROPA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Rupert, D Whalen, J Hofmann, M
3/7/2020 1:00 PM 157 FC Brandywine Penn Fusion SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Kane, R Rupert, D Whalen, J
3/7/2020 2:15 PM 110 New York Red Bulls North Union United The Proving Grounds #5 U12 Girls   Hofmann, M Khazen, M Caceres, D
3/7/2020 3:30 PM 104 Baltimore Union SC PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #5 U12 Girls   Whalen, J Hofmann, M Kane, R
3/7/2020 4:45 PM 148 TSF Academy NJ Crush FC The Proving Grounds #5 U12 Girls   Caceres, D Whalen, J Khazen, M
3/7/2020 6:00 PM 117 Lower Merion SC Next Level Soccer Academy The Proving Grounds #5 U12 Girls   Kane, R Caceres, D Khazen, M
3/7/2020 8:00 AM 111 World Class FC North Union United The Proving Grounds #5B U12 Girls   Mueller, K Read, K Wehrman, J
3/7/2020 9:15 AM 105 Lehigh Valley United PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #5B U12 Girls   Brierley, D Mueller, K Read, K
3/7/2020 10:30 AM 106 Baltimore Union SC Lancaster Elite The Proving Grounds #5B U12 Girls   Wehrman, J Brierley, D Mueller, K
3/7/2020 11:45 AM 118 Lionville Next Level Soccer Academy The Proving Grounds #5B U12 Girls   Knittel, D Wehrman, J Brierley, D
3/7/2020 1:00 PM 109 Harford FC United World Class FC The Proving Grounds #5B U12 Girls   Parirenyatwa, R Knittel, D Wehrman, J
3/7/2020 2:15 PM 158 Montgomery United SC FC DELCO The Proving Grounds #5B U12 Girls   Brierley, D Parirenyatwa, R Knittel, D
3/7/2020 3:30 PM 103 Lancaster Elite Lehigh Valley United The Proving Grounds #5B U12 Girls   Wehrman, J Brierley, D Parirenyatwa, R
3/7/2020 4:45 PM 93 Arsenal FC of PA Penn Fusion SA The Proving Grounds #5B U11 Girls   Nedwick, P Wehrman, J Brierley, D
3/7/2020 6:00 PM 116 FC EUROPA Lionville The Proving Grounds #5B U12 Girls   Parirenyatwa, R Nedwick, P Wehrman, J
3/7/2020 8:00 AM 83 SAC Harford FC United USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, L Cicchinelli, R Hillsinger, D
3/7/2020 9:15 AM 50 PHILA UKR Nationals Lower Merion SC USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, L Cicchinelli, R
3/7/2020 10:30 AM 44 Baltimore Union SC Upper Dublin SC USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, D Hillsinger, R Hillsinger, L
3/7/2020 11:45 AM 97 FC Europa Springfield Soccer Club USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, D Cicchinelli, R
3/7/2020 1:00 PM 55 PDA Shore FC Europa USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, L Cicchinelli, R Hillsinger, D
3/7/2020 2:15 PM 42 Baltimore Union SC World Class FC USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, L Cicchinelli, R
3/7/2020 3:30 PM 149 Coppermine Soccer Club Deptford Premier FC USTC #01 U12 Girls   Hillsinger, D Hillsinger, R Hillsinger, L
3/7/2020 5:00 PM 308 Sting PA North Union United USTC #01 U15 Girls   Hassan, K Hillsinger, D Feindt, K
3/7/2020 6:15 PM 328 PHILA UKR Nationals Keystone Athletic USTC #01 U15 Girls   Hillsinger, R Hassan, K Hillsinger, D
3/7/2020 7:30 PM 307 PA Classics FC EUROPA USTC #01 U15 Girls   Feindt, K Hillsinger, R Hassan, K
3/7/2020 8:00 AM 82 FC Brandywine TSF Academy USTC #01 B U11 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, J Schrack, S
3/7/2020 9:15 AM 49 Cedar Stars Academy West-Mont United SA USTC #01 B U11 Girls   Fraioli, M Giacomelli, D Giacomelli, J
3/7/2020 10:30 AM 43 Lehigh Valley United World Class FC USTC #01 B U11 Girls   Schrack, S Fraioli, M Giacomelli, D
3/7/2020 11:45 AM 69 Towson United Deptford Premier FC USTC #01 B U11 Girls   Giacomelli, J Schrack, S Fraioli, M
3/7/2020 1:00 PM 41 Upper Dublin SC Lehigh Valley United USTC #01 B U11 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, J Schrack, S
3/7/2020 2:15 PM 54 PA Classics Lionville USTC #01 B U11 Girls   Fraioli, M Giacomelli, D Giacomelli, J
3/7/2020 3:30 PM 96 Next Level Soccer Academy Springfield Soccer Club USTC #01 B U11 Girls   Schrack, S Fraioli, M Giacomelli, D
3/7/2020 8:00 AM 89 Baltimore Union SC Penn Fusion SA USTC #02 U11 Girls   Bollinger, J Keisling, L  Doerr, J
3/7/2020 9:15 AM 56 Lionville FC Europa USTC #02 U11 Girls   Hill, S Bollinger, J Keisling, L 
3/7/2020 10:30 AM 70 Harleysville FC FC DELCO USTC #02 U11 Girls   Doerr, J Hill, S Bollinger, J
3/7/2020 11:45 AM 75 Coppermine Soccer Club Council USTC #02 U11 Girls   Keisling, L  Doerr, J Hill,S
3/7/2020 1:00 PM 76 Parsippany SC Lower Merion SC USTC #02 U11 Girls   Bollinger, J Keisling, L  Doerr, J
3/7/2020 2:15 PM 48 PHILA UKR Nationals West-Mont United SA USTC #02 U11 Girls   Hill, S Keisling, L  Howard, B
3/7/2020 3:30 PM 74 Parsippany SC Council USTC #02 U11 Girls   Hill, S  Howard, B Doerr, J
3/7/2020 4:45 PM 68 Harleysville FC Deptford Premier FC USTC #02 U11 Girls   Lesko, B Keisling, L  Howard, B
3/7/2020 6:15 PM 320 FCUSA Philadelphia TSF Academy USTC #02 U15 Girls   Hassan, R Lesko, B Hillsinger, L
3/7/2020 7:30 PM 327 Delaware Football Club Hockessin Staten Island Soccer Club USTC #02 U15 Girls   Hillsinger, L Hassan, R Lesko, B
3/7/2020 8:00 AM 95 Arsenal FC of PA Montgomery United USTC #02B U11 Girls   Cieri, A Fask, M McWilliams, K
3/7/2020 9:15 AM 57 PDA Shore PA Classics USTC #02B U11 Girls   Fask, M Cieri, A Krippel, A
3/7/2020 10:30 AM 94 Montgomery United Penn Fusion SA USTC #02B U11 Girls   Krippel, S Fask, M Cieri, A
3/7/2020 11:45 AM 87 Baltimore Union SC FC DELCO USTC #02B U11 Girls   Krippel, S Krippel, A Fask, M
3/7/2020 1:00 PM 86 Penn Fusion SA HMMS USTC #02B U11 Girls   Cieri, A Krippel, S Krippel, A
3/7/2020 2:15 PM 47 Lower Merion SC Cedar Stars Academy USTC #02B U11 Girls   Fask, M Cieri, A Krippel, A
3/7/2020 3:30 PM 73 Lower Merion SC Coppermine Soccer Club USTC #02B U11 Girls   Fask, M Giacomelli, J Cieri, A
3/7/2020 4:45 PM 67 FC DELCO Towson United USTC #02B U11 Girls   Cieri, A Giacomelli, J Fask, M
3/7/2020 8:00 AM 98 Next Level Soccer Academy FC Europa USTC #03 U11 Girls   Anton, S Hilton, Sr Halsey, A
3/7/2020 9:15 AM 88 HMMS FC DELCO USTC #03 U11 Girls   Broske, P Anton, S Hilton, Sr
3/7/2020 10:30 AM 62 Real Jersey FC North Union United USTC #03 U11 Girls   Halsey, A Broske, P Anton, S
3/7/2020 11:45 AM 63 Deep Run Hulmeville SC USTC #03 U11 Girls   Hilton, Sr Halsey, A Broske, P
3/7/2020 1:00 PM 80 Harford FC United FC Brandywine USTC #03 U11 Girls   Anton, S Hilton, Sr Halsey, A
3/7/2020 2:15 PM 81 SAC TSF Academy USTC #03 U11 Girls   Broske, P Anton, S Hilton, Sr
3/7/2020 3:30 PM 61 Deep Run North Union United USTC #03 U11 Girls   Halsey, A Broske, P Anton, S
3/7/2020 4:45 PM 60 Hulmeville SC Real Jersey FC USTC #03 U11 Girls   Sogunro, E Lewis, Todd Krakower, D
3/7/2020 6:15 PM 321 Baltimore Union SC SB Athletico FC Smithtown USTC #03 U15 Girls   Lewis, Todd Sogunro, E Krakower, D
3/7/2020 7:30 PM 462 PA Classics Yardley Makefield Soccer USTC #03 U19 Girls   Krakower, D Lewis, Todd Sogunro, E
3/7/2020 8:00 AM 30 Washington United Match Fit Academy FC USTC #04 U10 Girls   Farley, T X X
3/7/2020 9:00 AM 24 FC Brandywine Empire United USTC #04 U10 Girls   Farley, T X X
3/7/2020 10:00 AM 28 Washington United Lower Merion Soccer Club USTC #04 U10 Girls   Farley, T X X
3/7/2020 11:00 AM 21 Empire United Parsippany SC USTC #04 U10 Girls   Farley, T X X
3/7/2020 12:00 PM 16 Harrison SC Philadelphia Soccer Club USTC #04 U10 Girls   Strong, I X X
3/7/2020 1:00 PM 10 Penn Fusion SA Harford FC United USTC #04 U10 Girls   Strong, I X X
3/7/2020 2:00 PM 14 Cedar Stars Academy Harrison SC USTC #04 U10 Girls   Strong, I X X
3/7/2020 3:00 PM 8 FC Europa Penn Fusion SA USTC #04 U10 Girls   Strong, I X X
3/7/2020 4:00 PM 3 West-Mont United SA FC Europa USTC #04 U09 Girls   Gries, Alan X X
3/7/2020 5:00 PM 36 West-Mont United SA Boyertown Soccer Club USTC #04 U10 Girls   Gries, Alan X X
3/7/2020 6:00 PM 1 Philly Soccer Club West-Mont United SA USTC #04 U09 Girls   Gries, Alan X X
3/7/2020 7:00 PM 34 Hopewell Valley SA West-Mont United SA USTC #04 U10 Girls   Gries, Alan X X
3/7/2020 8:00 AM 29 GCVSA Lower Merion Soccer Club USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
3/7/2020 9:00 AM 23 Parsippany SC FC DELCO USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
3/7/2020 10:00 AM 27 Match Fit Academy FC GCVSA USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
3/7/2020 11:00 AM 22 FC Brandywine FC DELCO USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
3/7/2020 12:00 PM 17 Lehigh Valley United Cedar Stars Academy USTC #04B U10 Girls   De Lucia, R X X
3/7/2020 1:00 PM 11 FC DELCO FC Europa USTC #04B U10 Girls   De Lucia, R X X
3/7/2020 2:00 PM 15 Lehigh Valley United Philadelphia Soccer Club USTC #04B U10 Girls   De Lucia, R X X
3/7/2020 3:00 PM 9 FC DELCO Harford FC United USTC #04B U10 Girls   De Lucia, R X X
3/7/2020 4:00 PM 4 PHILA UKR Nationals Philly Soccer Club USTC #04B U09 Girls   Gries, Anna X X
3/7/2020 5:00 PM 37 FC Brandywine Hopewell Valley SA USTC #04B U10 Girls   Gries, Anna X X
3/7/2020 6:00 PM 2 PHILA UKR Nationals FC Europa USTC #04B U09 Girls   Gries, Anna X X
3/7/2020 7:00 PM 35 FC Brandywine Boyertown Soccer Club USTC #04B U10 Girls   Gries, Anna X X
3/7/2020 12:00 PM 323 Baltimore Union SC FCUSA Philadelphia WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Barr, J Shelly, T Wildauer, A
3/7/2020 1:15 PM 330 PHILA UKR Nationals Delaware Football Club Hockessin WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Wildauer, A Barr, J Shelly, T
3/7/2020 2:30 PM 353 Reading Rage PSA WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Hassan, R Wildauer, A Barr, J
3/7/2020 3:45 PM 354 Rebels FC Penn Fusion SA WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Shelly, T Wildauer, A Hassan, R
3/7/2020 8:00 AM 336 FC Providence FC Revolution WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Kleiman, J Neison, L Albright, G
3/7/2020 9:15 AM 335 SAC Montgomery United WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Neison, J Kleiman, J Neison, L
3/7/2020 10:30 AM 356 Rebels FC Reading Rage WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Albright, G Neison, J Kleiman, J
3/7/2020 11:45 AM 355 PSA Penn Fusion SA WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Neison, J Albright, G Neison, L
3/7/2020 1:00 PM 334 FC Providence Montgomery United WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Read, K Neison, L Albright, G
3/7/2020 2:15 PM 329 Staten Island Soccer Club Keystone Athletic WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Neison, J Read, K Neison, L
3/7/2020 3:30 PM 322 TSF Academy SB Athletico FC Smithtown WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Albright, G Neison, J Read, K
3/7/2020 4:45 PM 333 FC Revolution SAC WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Neison, J Albright, G Neison, L
3/7/2020 8:00 AM 349 Pennsylvania Rush FC Europa WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Procopio, S Maslanka, M Snodgrass, D
3/7/2020 9:15 AM 343 VYSA Keystone FC WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Wissler, S Procopio, S Maslanka, M
3/7/2020 10:30 AM 304 West Morris SC CASA WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Snodgrass, D Wissler, S Procopio, S
3/7/2020 11:45 AM 310 Sting PA PA Classics WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Maslanka, M Snodgrass, D Wissler, S
3/7/2020 1:00 PM 317 Cedar Stars Academy Next Level Soccer Academy WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Procopio, S Maslanka, M Snodgrass, D
3/7/2020 2:15 PM 347 Pennsylvania Rush Next Level Soccer Academy WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Wissler, S Procopio, S Maslanka, M
3/7/2020 3:30 PM 341 VYSA Lionville WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Snodgrass, D Wissler, S Procopio, S
3/7/2020 4:45 PM 302 West Morris SC Pennsylvania Rush WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Lister, Joe Lister, John Schmiedel, K
3/7/2020 6:00 PM 418 SJEB Rush GPS-MA WCU Farrell Stadium #1 U17 Girls   Lister, John Lister, Joe Schmiedel, K
3/7/2020 7:15 PM 314 Next Level Soccer Academy Haverford SC WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Lister, Joe Lister, John Schmiedel, K
3/7/2020 8:00 AM 348 Towamencin Soccer Club (TSC) Next Level Soccer Academy WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Reid, J Neef, B Schwartz, E
3/7/2020 9:15 AM 342 Cedar Stars Academy Lionville WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Schwartz, E Reid, J Neef, B
3/7/2020 10:30 AM 303 Philadelphia SC Pennsylvania Rush WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Daniels, Rick Schwartz, E Reid, J
3/7/2020 11:45 AM 309 FC EUROPA North Union United WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Neef, B Daniels, Rick Schwartz, E
3/7/2020 1:00 PM 346 FC Europa Towamencin Soccer Club (TSC) WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Ali, M Neef, B Daniels, Rick
3/7/2020 2:15 PM 316 Haverford SC PENN Athletics WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Robb, G Ali, M Neef, B
3/7/2020 3:30 PM 340 Keystone FC Cedar Stars Academy WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Daniels, Rick Robb, G Ali, M
3/7/2020 4:45 PM 301 CASA Philadelphia SC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Neef, B Daniels, Rick Robb, G
3/7/2020 8:00 AM 279 Cedar Stars Academy Deptford Premier FC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson S Denard D Stevenson  M
3/7/2020 9:15 AM 253 TSF Academy Phoenix SC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard D Stevenson M Stevenson  S
3/7/2020 10:30 AM 245 Haverford SC Cedar Stars Academy Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson M Stevenson  S Denard D
3/7/2020 11:45 AM 273 Next Level Soccer Academy Parsippany SC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson S Denard D  Stevenson  M
3/7/2020 1:00 PM 277 Sting PA Cedar Stars Academy Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard D Stevenson M Stevenson  S
3/7/2020 2:15 PM 248 West-Mont United SA Haverford SC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson M Stevenson  S Denard D 
3/7/2020 3:30 PM 247 Cedar Stars Academy East Penn Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson S Denard D Stevenson  M
3/7/2020 4:45 PM 271 Lionville Next Level Soccer Academy Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard D Stevenson M Stevenson  S
3/7/2020 4:30 PM 130 Baltimore Union SC Hulmeville SC YSC #1 U12 Girls   Moran, Ant Prusak, T Auslander, C
3/7/2020 5:45 PM 155 FC DELCO FC Brandywine YSC #1 U12 Girls   Prusak, T Moran, Ant Auslander, C
3/7/2020 4:30 PM 129 New Jersey Rush Parkland Area Soccer Club YSC #2 U12 Girls   Stahl, J Carlson, And Grube, B
3/7/2020 5:45 PM 156 Montgomery United SC Penn Fusion SA YSC #2 U12 Girls   Carlson, And Stahl, J Grube, B
3/8/2020 8:00 AM 386 Penn United Force FC FC EUROPA Bryn Athyn College #1 U16 Girls   Gerlach, D Hulayev, Z Shaw, T
3/8/2020 9:15 AM 445 Fusion FC Lititz Youth Soccer Club Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Shaw, T Gerlach, D Hulayev, Z
3/8/2020 10:30 AM 444 Pennsylvania Rush Montgomery United SC Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Hulayev, Z Gerlach, D Shaw, T
3/8/2020 11:45 AM 449 TSF Academy PA Classics Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Gerlach, D Hulayev, Z Shaw, T
3/8/2020 1:00 PM 392 Langhorne Neshaminy United SC PA Classics Bryn Athyn College #1 U16 Girls   Shaw, T Gerlach, D Hulayev, Z
3/8/2020 2:15 PM 450 Yardley Makefield Soccer Donegal Bryn Athyn College #1 U18 Girls   Hulayev, Z Gerlach, D Shaw, T
3/8/2020 8:00 AM 19 Philadelphia Soccer Club Cedar Stars Academy Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Strong, I X X
3/8/2020 9:00 AM 13 Harford FC United FC Europa Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Strong, I X X
3/8/2020 10:00 AM 32 Lower Merion Soccer Club Match Fit Academy FC Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Strong, I X X
3/8/2020 11:00 AM 26 FC DELCO Empire United Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Strong, I X X
3/8/2020 12:00 PM 39 Boyertown Soccer Club Hopewell Valley SA Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lewis, Todd X X
3/8/2020 1:00 PM 6 FC Europa Philly Soccer Club Delaware Valley Friends #1 U09 Girls   Lewis, Todd X X
3/8/2020 2:00 PM 20 Bracket A #1 Bracket B #1 Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lewis, Todd X X
3/8/2020 3:00 PM 40 Bracket A #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lewis, Todd X X
3/8/2020 8:00 AM 12 Penn Fusion SA FC DELCO Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   DiMatteo, T X X
3/8/2020 9:00 AM 25 Parsippany SC FC Brandywine Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   DiMatteo, T X X
3/8/2020 10:00 AM 31 GCVSA Washington United Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   DiMatteo, T X X
3/8/2020 11:00 AM 18 Harrison SC Lehigh Valley United Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   DiMatteo, T X X
3/8/2020 12:00 PM 38 West-Mont United SA FC Brandywine Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   De Lucia, R X X
3/8/2020 1:00 PM 5 West-Mont United SA PHILA UKR Nationals Delaware Valley Friends #2 U09 Girls   De Lucia, R X X
3/8/2020 2:00 PM 33 Bracket A #1 Bracket B #1 Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   De Lucia, R X X
3/8/2020 3:00 PM 7 Bracket A #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends #2 U09 Girls   De Lucia, R X X
3/8/2020 8:00 AM 421 Cedar Stars Academy SJEB Rush Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Jacoby, K Newell, T Shelly, T
3/8/2020 9:15 AM 428 World Class FC Delaware Football Club Hockessin Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Hofmann, M Jacoby, K Newell, T
3/8/2020 10:30 AM 409 Warrington SC Philadelphia Soccer Club Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Shelly, T Hofmann, M Jacoby, K
3/8/2020 11:45 AM 415 FCUSA NJ PSA Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Newell, T Shelly, T Hofmann, M
3/8/2020 1:00 PM 420 SJEB Rush FC Europa Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Jacoby, K Read, K Shelly, T
3/8/2020 2:15 PM 408 Philadelphia Soccer Club Penn FC Youth Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Hofmann, M Jacoby, K Read, K
3/8/2020 3:30 PM 426 Sting PA Delaware Football Club Hockessin Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Shelly, T Hofmann, M Jacoby, K
3/8/2020 4:45 PM 414 PSA Washington United Downingtown HS East Turf #1 U17 Girls   Read, K Shelly, T Hofmann, M
3/8/2020 8:00 AM 422 GPS-MA FC Europa Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Kane, R Wehrman, J Brierley, D
3/8/2020 9:15 AM 410 Sting PA Penn FC Youth Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Cecco, V Kane, R Wehrman, J
3/8/2020 10:30 AM 427 Keystone FC Sting PA Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Brierley, D Cecco, V Kane, R
3/8/2020 11:45 AM 416 Pennsylvania Rush Washington United Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Wehrman, J Brierley, D Cecco, V
3/8/2020 1:00 PM 419 Cedar Stars Academy GPS-MA Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Kane, R Wehrman, J Brierley, D
3/8/2020 2:15 PM 407 Warrington SC Sting PA Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Cecco, V Kane, R Wehrman, J
3/8/2020 3:30 PM 425 Keystone FC World Class FC Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Brierley, D Cecco, V Kane, R
3/8/2020 4:45 PM 413 FCUSA NJ Pennsylvania Rush Downingtown HS East Turf #2 U17 Girls   Wehrman, J Brierley, D Cecco, V
3/8/2020 8:00 AM 466 Philadelphia SC PHILA UKR Nationals Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Hornickle, C McHugh, J Burns, B
3/8/2020 9:15 AM 465 FCUSA NJ Rage United Soccer Club Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   McHugh, J Hornickle, C Fask, M
3/8/2020 10:30 AM 467 PA Classics Penn United Force FC Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Burns, B Fask, M Hornickle, C
3/8/2020 11:45 AM 463 Calvert Soccer Association Yardley Makefield Soccer Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Fask, M Burns, B McHugh, J
3/8/2020 1:00 PM 434 FCUSA NJ Boyertown SC Downingtown West HS Turf #1 U17 Girls   Hornickle, C McHugh, J Burns, B
3/8/2020 2:15 PM 433 GCVSA Rose Tree Soccer Downingtown West HS Turf #1 U17 Girls   McHugh, J Hornickle, C Fask, M
3/8/2020 3:30 PM 432 Next Level Soccer Academy United Philly Soccer Downingtown West HS Turf #1 U17 Girls   Burns, B Fask, M Hornickle, C
3/8/2020 4:45 PM 458 Calvert Soccer Association FC Revolution Downingtown West HS Turf #1 U19 Girls   Fask, M Burns, B McHugh, J
3/8/2020 8:00 AM 298 Deep Run SJEB Rush Eastern University Aux #1 U14 Girls   Casey,G Kafel,e Casey,P
3/8/2020 9:15 AM 269 Freedom Soccer Club North Union United Eastern University Aux #1 U14 Girls   Kafel,e Casey,G Casey,P
3/8/2020 10:30 AM 263 Methacton United SC Horsham Eastern University Aux #1 U14 Girls   Casey,G Kafel,e Casey,P
3/8/2020 11:45 AM 300 Deptford Premier FC Deep Run Eastern University Aux #1 U14 Girls   Kafel,e Casey,G Casey,P
3/8/2020 8:00 AM 299 Chester Springs United Harleysville FC Eastern University Olson #2 U14 Girls   Bocul,K Brown, Molly Branchide C
3/8/2020 9:15 AM 268 Montgomery United SC Hulmeville Soccer Club Eastern University Olson #2 U14 Girls   Branchide C Brown, Molly Bocul,K
3/8/2020 10:30 AM 262 Cecil SC PHILA UKR Nationals Eastern University Olson #2 U14 Girls   Bocul,K Branchide C Brown, Molly
3/8/2020 11:45 AM 297 Harleysville FC SJEB Rush Eastern University Olson #2 U14 Girls   Brown, Molly Bocul, K Branchide C
3/8/2020 8:00 AM 404 PSA Cedar Stars Academy Germantown Academy #1 U16 Girls   McAneney A Connelly J Phillips M
3/8/2020 9:15 AM 403 FC Revolution NYXFC Germantown Academy #1 U16 Girls   McAneney A Connelly J Phillips M
3/8/2020 10:30 AM 402 World Class FC West-Mont United SA Germantown Academy #1 U16 Girls   Connelly J Phillips M McAneney A
3/8/2020 11:45 AM 393 Concord Soccer Association FCUSA NJ Germantown Academy #1 U16 Girls   Phillips M McAneney A Connelly J
3/8/2020 1:00 PM 400 FC Revolution Cedar Stars Academy Germantown Academy #1 U16 Girls   Fischer Ja Patton G Fischer Ji
3/8/2020 2:15 PM 401 PSA West-Mont United SA Germantown Academy #1 U16 Girls   Patton G Fischer Ji Fischer Ja
3/8/2020 3:30 PM 399 World Class FC NYXFC Germantown Academy #1 U16 Girls   Fischer Ji Fischer Ja Patton G
3/8/2020 8:00 AM 382 Lower Merion SC Patriot FC Germantown Academy #2 U16 Girls   Walters, C Gidley, N Turano, J
3/8/2020 9:15 AM 364 HMMS SAC Germantown Academy #2 U16 Girls   Gidley, N Walters, C Turano, J
3/8/2020 10:30 AM 376 PSC Academy Pennsylvania Rush Germantown Academy #2 U16 Girls   Walters, C Gidley, N Turano, J
3/8/2020 11:45 AM 370 FC EUROPA Pennsylvania Rush Germantown Academy #2 U16 Girls   Walters, C Gidley, N Turano, J
3/8/2020 1:00 PM 380 Lower Merion SC Match Fit Academy FC Germantown Academy #2 U16 Girls   Gonzales, A Cooper, J Cuka, T
3/8/2020 2:15 PM 362 HMMS Hulmeville SC Germantown Academy #2 U16 Girls   Cuka, T Gonzales, A Cooper, J
3/8/2020 3:30 PM 374 PSC Academy Next Level Soccer Academy Germantown Academy #2 U16 Girls   Cooper, J Cuka, T Gonzales, A
3/8/2020 4:45 PM 368 FC EUROPA PA Dominion Germantown Academy #2 U16 Girls   Gonzales, A Cooper, J Cuka, T
3/8/2020 8:00 AM 383 Match Fit Academy FC TSF Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Rose C Gallagher J Taylor C
3/8/2020 9:15 AM 365 Hulmeville SC North Union United Germantown Academy #3 U16 Girls   Gallagher  J Taylor C Rose C
3/8/2020 10:30 AM 377 Next Level Soccer Academy Reading Rage Germantown Academy #3 U16 Girls   Taylor C Rose C Gallagher J
3/8/2020 11:45 AM 371 PA Dominion South Central PA Soccer Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Roe C Gallagher J Taylor C
3/8/2020 1:00 PM 381 Patriot FC TSF Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Meissler C Gallagher J O'Brien E
3/8/2020 2:15 PM 363 SAC North Union United Germantown Academy #3 U16 Girls   Taylor C O'Brien E Meissler C
3/8/2020 3:30 PM 375 Pennsylvania Rush Reading Rage Germantown Academy #3 U16 Girls   O'Brien E Meissler C Taylor C
3/8/2020 4:45 PM 369 Pennsylvania Rush South Central PA Soccer Academy Germantown Academy #3 U16 Girls   Meissler C Taylor C O'Brien E
3/8/2020 8:00 AM 451 TSF Academy Yardley Makefield Soccer Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Sorkin, J Finnegan, A Stefurak, M
3/8/2020 9:15 AM 452 PA Classics Donegal Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Finnegan, A Stefurak, M Sorkin, J
3/8/2020 10:30 AM 446 Amity AC Princeton FC Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Stefurak, M Finnegan, A Sorkin, J
3/8/2020 11:45 AM 387 Parsippany SC FC Brandywine Lower Moreland Valley Center Park #1 U16 Girls   Sorkin, J Finnegan, A Stefurak, M
3/8/2020 1:15 PM 442 Fusion FC Princeton FC Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Lean, A Gould, M Swanson, L
3/8/2020 2:30 PM 443 Amity AC Montgomery United SC Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Gould, M Lean, A Swanson, L
3/8/2020 3:45 PM 441 Pennsylvania Rush Lititz Youth Soccer Club Lower Moreland Valley Center Park #1 U18 Girls   Lean, A Gould, M Swanson, L
3/8/2020 8:00 AM 230 FC Providence Soccer Club LMSC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Cortese, J Maslanka, M McGuirk, T
3/8/2020 9:15 AM 224 World Class FC Elite Soccer Academy MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Robb, G Cortese, J Maslanka, M
3/8/2020 10:30 AM 237 Erin Mills Soccer Club Delaware Football Club MSI Turf Baseball #D U14 Girls   McGuirk, T Robb, G Cortese, J
3/8/2020 11:45 AM 217 Deptford Premier FC Penn Manor MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Maslanka, M McGuirk, T Robb, G
3/8/2020 8:00 AM 229 Next Level Soccer Academy Penn Fusion SA MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Coary, K Billbrough, S Coary, Lu
3/8/2020 9:15 AM 223 Delaware Football Club Hockessin Harrison SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Billbrough, S Coary, K Coary, Lu
3/8/2020 10:30 AM 236 Lower Merion SC PSA MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Coary, K Billbrough, S Coary, Lu
3/8/2020 11:45 AM 216 HMMS Soccer Club Penn Fusion SA MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Ung, D Keenan, J Ramlochan, F
3/8/2020 2:00 PM 244 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Keenan, J Ung, D Ramlochan, F
3/8/2020 3:15 PM 218 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Ramlochan, F Keenan, J Ung, D
3/8/2020 8:00 AM 205 Keystone FC Empire United Soccer Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Holst, B Procopio, S Prusak, T
3/8/2020 9:15 AM 199 Arsenal FC PSA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Procopio, S Holst, B Ramlochan, F
3/8/2020 10:30 AM 242 Philadelphia SC FC Revolution MSI Turf Complex #A U14 Girls   Prusak, T Procopio, S Holst, B
3/8/2020 11:45 AM 211 Penn Fusion SA Southern Chester County SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Billbrough, R Prusak, T Procopio, S
3/8/2020 1:00 PM 231 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #A U13 Girls   Holst, B Billbrough, R Prusak, T
3/8/2020 3:00 PM 257 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #A U14 Girls   Procopio, S Holst, B Billbrough, R
3/8/2020 8:00 AM 204 Cedar Stars Academy MTSC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Cress, B Hutko, K Peyton, K
3/8/2020 9:15 AM 249 Cedar Stars Academy West-Mont United SA MSI Turf Complex #B U14 Girls   Hutko, K Cress, B Peyton, K
3/8/2020 10:30 AM 243 New Jersey Rush BRAMPTON S.C. MSI Turf Complex #B U14 Girls   Cress, B Hutko, K Peyton, K
3/8/2020 11:45 AM 210 Cedar Stars Academy TSF Academy MSI Turf Complex #B U13 Girls   Arnold, D Lister, John Lister, Joe
3/8/2020 1:00 PM 468 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #B U13 Girls   Sakal, J Arnold, D Lister, John
3/8/2020 2:15 PM 270 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #B U14 Girls   Lister, Joe Sakal, J Arnold, D
3/8/2020 3:30 PM 296 Chester Springs United Deptford Premier FC MSI Turf Complex #B U14 Girls   Lister, John Lister, Joe Sakal, J
3/8/2020 8:00 AM 198 Cedar Stars Academy PA Classics MSI Turf Complex #C U13 Girls   Rey-Montes, J DiRienzo, N Horng, A
3/8/2020 9:15 AM 281 Cedar Stars Academy PSA MSI Turf Complex #C U14 Girls   Jackson, R Rey-Montes, J DiRienzo, N
3/8/2020 10:30 AM 276 Parsippany SC Lionville MSI Turf Complex #C U14 Girls   Horng, A Jackson, R Rey-Montes, J
3/8/2020 11:45 AM 275 Next Level Soccer Academy FC Dallastown MSI Turf Complex #C U14 Girls   DiRienzo, N Horng, A Jackson, R
3/8/2020 1:00 PM 283 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #C U14 Girls   Rey-Montes, J DiRienzo, N Horng, A
3/8/2020 3:00 PM 193 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #C U13 Girls   Jackson, R Rey-Montes, J DiRienzo, N
3/8/2020 8:00 AM 114 North Union United Harford FC United The Proving Grounds #3 U12 Girls   Clauss, R Race, K Race, M
3/8/2020 9:15 AM 108 PHILA UKR Nationals Lancaster Elite The Proving Grounds #3 U12 Girls   Race, M Clauss, R Race, K
3/8/2020 10:30 AM 153 Deptford Premier FC TSF Academy The Proving Grounds #3 U12 Girls   Race, K Race, M Clauss, R
3/8/2020 8:00 AM 113 World Class FC New York Red Bulls The Proving Grounds #3B U12 Girls   Bollinger, J Parirenyatwa, R Kammersgaard, B
3/8/2020 9:15 AM 107 Lehigh Valley United Baltimore Union SC The Proving Grounds #3B U12 Girls   Kammersgaard, B Bollinger, J Parirenyatwa, R
3/8/2020 10:30 AM 152 NJ Crush FC Coppermine Soccer Club The Proving Grounds #3B U12 Girls   Parirenyatwa, R Kammersgaard, B Bollinger, J
3/8/2020 8:00 AM 121 Next Level Soccer Academy FC EUROPA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Miehle, M Rupert, D Lesko, S
3/8/2020 9:15 AM 147 PSC Academy PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #4 U12 Girls   Lesko, B Miehle, M Rupert, D
3/8/2020 10:30 AM 127 Real Jersey FC NJ Crush FC The Proving Grounds #4 U12 Girls   Lesko, S Lesko, B Miehle, M
3/8/2020 11:45 AM 179 Marple Newtown Soccer Association Reading Rage The Proving Grounds #4 U12 Girls   Rupert, D Lesko, S Lesko, B
3/8/2020 1:00 PM 115 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #4 U12 Girls   Mueller, K Murphy, O Lucas, B
3/8/2020 2:15 PM 154 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #4 U12 Girls   Murphy, O Mueller, K Lucas, B
3/8/2020 3:30 PM 141 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #4 U12 Girls   Mueller, K Lucas, B Murphy, O 
3/8/2020 8:00 AM 120 Lionville Lower Merion SC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Speers, L Speers, Lu Jones, D
3/8/2020 9:15 AM 126 PA Classics Yardley Makefield Soccer The Proving Grounds #4B U12 Girls   Speers, Lu Speers, L Jones, D
3/8/2020 10:30 AM 146 Haverford SC Deep Run FC Bucks North The Proving Grounds #4B U12 Girls   Speers, L Speers, Lu Jones, D
3/8/2020 11:45 AM 178 Arsenal Pennsylvania Rush The Proving Grounds #4B U12 Girls   Kelly, B Jones, D Whalen, J
3/8/2020 1:30 PM 167 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #4B U12 Girls   Whalen, J Speers, Lu Kelly, B
3/8/2020 2:45 PM 180 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #4B U12 Girls   Speers, L Whalen, J Kelly, B
3/8/2020 8:00 AM 166 Delaware Football Club Hockessin Warrington SC The Proving Grounds #5 U12 Girls   Mendez, G Cieri, A Shay, A
3/8/2020 9:15 AM 165 Upper Dublin Soccer Club Greater Chester Valley SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Shay, A Mendez, G Cieri, A
3/8/2020 10:30 AM 140 Cedar Stars Academy Bergen (NJ) PSA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Cieri, A Shay, A Mendez, G
3/8/2020 11:45 AM 134 Hulmeville SC New Jersey Rush The Proving Grounds #5 U12 Girls   Mendez, G Cieri, A Shay, A
3/8/2020 1:00 PM 173 Empire United Soccer Academy PSA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Shay, A Mendez, G Cieri, A
3/8/2020 2:15 PM 128 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #5 U12 Girls   Cieri, A Mendez, G Shay, A
3/8/2020 8:00 AM 160 Penn Fusion SA FC DELCO The Proving Grounds #5B U12 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, J Schrack, S
3/8/2020 9:15 AM 159 FC Brandywine Montgomery United SC The Proving Grounds #5B U12 Girls   Schrack, S Giacomelli, D Giacomelli, J
3/8/2020 10:30 AM 139 West-Mont United SA New Jersey Rush The Proving Grounds #5B U12 Girls   Giacomelli, J Schrack, S Giacomelli, D
3/8/2020 11:45 AM 133 Parkland Area Soccer Club Baltimore Union SC The Proving Grounds #5B U12 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, J Schrack, S
3/8/2020 1:00 PM 172 Nether United BC UNITED SOCCER ASSOCIATION The Proving Grounds #5B U12 Girls   Schrack, S Giacomelli, D Giacomelli, J
3/8/2020 8:00 AM 52 West-Mont United SA Lower Merion SC USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, L Hill, S Hillsinger, D
3/8/2020 9:15 AM 46 World Class FC Upper Dublin SC USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, L Hill, S
3/8/2020 10:30 AM 91 FC DELCO Penn Fusion SA USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, D Hillsinger, R Hillsinger, L
3/8/2020 11:45 AM 85 TSF Academy Harford FC United USTC #01 U11 Girls   Hill, S Hillsinger, D Hillsinger, R
3/8/2020 1:00 PM 53 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, L Hill, S Hillsinger, D
3/8/2020 2:15 PM 92 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, L Hill, S
3/8/2020 8:00 AM 51 Cedar Stars Academy PHILA UKR Nationals USTC #01 B U11 Girls   Koellner, B Fuller, B Piasecki, M
3/8/2020 9:15 AM 45 Lehigh Valley United Baltimore Union SC USTC #01 B U11 Girls   Repko, G Koellner, B Fuller, B
3/8/2020 10:30 AM 90 HMMS Baltimore Union SC USTC #01 B U11 Girls   Piasecki, M Repko, G Koellner, B
3/8/2020 11:45 AM 84 FC Brandywine SAC USTC #01 B U11 Girls   Fuller, B Piasecki, M Repko, G
3/8/2020 1:00 PM 66 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 B U11 Girls   Koellner, B Fuller, B Piasecki, M
3/8/2020 2:15 PM 79 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 B U11 Girls   Repko, G Koellner, B Repko, G
3/8/2020 8:00 AM 65 North Union United Hulmeville SC USTC #02 U11 Girls   Riley, M Riley, T Riley, E
3/8/2020 9:15 AM 59 FC Europa PA Classics USTC #02 U11 Girls   Riley, T Riley, M Riley, E
3/8/2020 10:30 AM 72 Deptford Premier FC FC DELCO USTC #02 U11 Girls   Riley, T Riley, E Riley, M
3/8/2020 11:45 AM 78 Council Lower Merion SC USTC #02 U11 Girls   Riley, M Riley, T Riley, E
3/8/2020 1:00 PM 102 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U11 Girls   Riley, M Repko, G Riley, T
3/8/2020 8:00 AM 64 Real Jersey FC Deep Run USTC #02B U11 Girls   Barrist, D Heaton, J Barrist, H
3/8/2020 9:15 AM 101 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #02B U11 Girls   Moran, Ant Barrist, D Heaton, J
3/8/2020 10:30 AM 71 Towson United Harleysville FC USTC #02B U11 Girls   Barrist, D Moran, Ant Barrist, H
3/8/2020 11:45 AM 77 Coppermine Soccer Club Parsippany SC USTC #02B U11 Girls   Heaton, J Barrist, H Moran, Ant
3/8/2020 8:00 AM 99 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #03 U11 Girls   Parker, C Carlson, And Schmiedel, K
3/8/2020 9:15 AM 100 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #03 U11 Girls   Grube, C Carlson, And Schmiedel, K
3/8/2020 10:30 AM 58 Lionville PDA Shore USTC #03 U11 Girls   Schmiedel, K Parker, C Carlson, And
3/8/2020 8:00 AM 437 FCUSA NJ Rose Tree Soccer USTC #04 U17 Girls   Deswert, W Kohler, K Broome, R
3/8/2020 9:15 AM 436 GCVSA United Philly Soccer USTC #04 U17 Girls   Brelje, B Deswert, W Kohler, K
3/8/2020 10:30 AM 435 Next Level Soccer Academy Boyertown SC USTC #04 U17 Girls   Broome, R Brelje, B Deswert, W
3/8/2020 11:45 AM 464 Wall Elite FC Revolution USTC #04 U19 Girls   Kohler, K Broome, R Brelje, B
3/8/2020 1:00 PM 461 Philadelphia SC Penn United Force FC USTC #04 U19 Girls   Liblick, G Kohler, K Broome, R
3/8/2020 2:15 PM 459 Wall Elite Rage United Soccer Club USTC #04 U19 Girls   Brelje, B Liblick, G Kohler, K
3/8/2020 3:30 PM 460 FCUSA NJ PHILA UKR Nationals USTC #04 U19 Girls   Broome, R Brelje, B Liblick, G
3/8/2020 8:00 AM 338 Montgomery United FC Revolution WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Reid, J McAndrew, T Novielli, J
3/8/2020 9:15 AM 331 Staten Island Soccer Club PHILA UKR Nationals WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Schwartz, E Reid, J McAndrew, T
3/8/2020 10:30 AM 325 SB Athletico FC Smithtown FCUSA Philadelphia WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Novielli, J Schwartz, E Reid, J
3/8/2020 11:45 AM 351 Next Level Soccer Academy FC Europa WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   McAndrew, T Novielli, J Schwartz, E
3/8/2020 1:00 PM 358 Penn Fusion SA Reading Rage WC Henderson HS Penn Dot #41 U15 Girls   Reid, J McAndrew, T Novielli, J
3/8/2020 8:00 AM 337 SAC FC Providence WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Wildauer, A Vicente, V Albright, G
3/8/2020 9:15 AM 332 Keystone Athletic Delaware Football Club Hockessin WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Feindt, K Wildauer, A Vicente, V
3/8/2020 10:30 AM 324 TSF Academy Baltimore Union SC WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Albright, G Feindt, K Wildauer, A
3/8/2020 11:45 AM 350 Towamencin Soccer Club (TSC) Pennsylvania Rush WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Vicente, V Albright, G Feindt, K
3/8/2020 1:00 PM 357 PSA Rebels FC WC Henderson HS Stadium #40 U15 Girls   Wildauer, A Vicente, V Albright, G
3/8/2020 8:00 AM 306 Pennsylvania Rush CASA WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Steffenino, C Bialko, S Anton, S
3/8/2020 9:15 AM 312 North Union United PA Classics WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Costantino, C Steffenino, C Bialko, S
3/8/2020 10:30 AM 319 PENN Athletics Next Level Soccer Academy WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Anton, S Costantino, C Steffenino, C
3/8/2020 11:45 AM 344 Cedar Stars Academy VYSA WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Bialko, S Anton, S Lowry, C
3/8/2020 1:00 PM 313 Bracket A #1 Bracket B #1 WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Steffenino, C Bialko, S Anton, S
3/8/2020 2:15 PM 326 Bracket A #1 Bracket B #1 WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Lowry, C Steffenino, C Bialko, S
3/8/2020 4:00 PM 290 Bracket A #1 Bracket A #2 WCU Farrell Stadium #1 U14 Girls   Anton, S Lowry, C Steffenino, C
3/8/2020 8:00 AM 305 Philadelphia SC West Morris SC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Rosinsky, J Forgione, S Neef, B
3/8/2020 9:15 AM 311 FC EUROPA Sting PA WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Gray, B Rosinsky, J Forgione, S
3/8/2020 10:30 AM 318 Haverford SC Cedar Stars Academy WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Neef, B Gray, B Rosinsky, J
3/8/2020 11:45 AM 345 Lionville Keystone FC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Forgione, S Neef, B Gray, B
3/8/2020 1:00 PM 339 Bracket A #1 Bracket B #1 WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Gray, B Forgione, S Neef, B
3/8/2020 3:00 PM 352 Bracket A #1 Bracket B #1 WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Rosinsky, J Neef, B Forgione, S
3/8/2020 4:15 PM 359 Bracket A #1 Bracket A #2 WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Neef, B Gray, B Rosinsky, J
3/8/2020 8:00 AM 250 East Penn Haverford SC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson M Stevenson  S Denard D
3/8/2020 9:15 AM 256 Phoenix SC FC Europa Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson S Denard D Stevenson  M
3/8/2020 10:30 AM 192 Warrington SC Baltimore Union SC Widener University Dixon Field #2 U13 Girls   Denard D Stevenson M Stevenson  S
3/8/2020 11:45 AM 186 GPS-MA SJEB Rush Widener University Dixon Field #2 U13 Girls   Stevenson M Stevenson  S Denard D
3/8/2020 1:00 PM 289 Empire United Soccer Academy Penn Fusion SA Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Stevenson S Denard D Stevenson  M
3/8/2020 8:00 AM 282 Deptford Premier FC Sting PA Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Curran T Perkins  W Murphy  K
3/8/2020 9:15 AM 255 TSF Academy Keystone FC Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Murphy K Curran T Perkins W
3/8/2020 10:30 AM 191 Coppermine Soccer Club TSF Academy Widener University Quick Stadium #1 U13 Girls   Perkins W Murphy  K Curran T
3/8/2020 11:45 AM 185 Lower Merion SC FC EUROPA Widener University Quick Stadium #1 U13 Girls   Curran T Perkins W Murphy K
3/8/2020 1:00 PM 288 Greater Chester Valley SA Upper Dublin Soccer Club Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Murphy K Curran T Perkins W