FC Europa Tournament       
      Girls Weekend      
      March 9 & 10      
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Directions Click View Map or Google Maps  
          Rules Scroll down to Rules  
          Small Sided Rules - U9/10 - 7v7          
          Small Sided Rules - U11/12 - 9v9          
          Fees          
          Weather Info      
          Referee Event Registration           
          APL Referee Payment Procedure          
                       
                       
Revised 5:45 PM Thursday March 14              
                       
                       
Date Time Game # Home Club Away Club Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
3/9/2019 8:00 AM 351 Ukrainian Nationals Rose Tree Soccer Coatesville HS #1 U16 Girls   Brelje, B Creamer, K Baker, J
3/9/2019 9:15 AM 352 Boyertown SC ACFCSA Coatesville HS #1 U16 Girls   Creamer, K Baker, J Brelje, B
3/9/2019 10:30 AM 346 FCUSA NJ Next Level Soccer Academy Coatesville HS #1 U16 Girls   Baker, J Brelje, B Creamer, K
3/9/2019 11:45 AM 345 Washington United ACFCSA Coatesville HS #1 U16 Girls   Karnes, B Whelan, Z Tambedou, A
3/9/2019 1:00 PM 362 Arsenal Football Club of PA Pennsylvania Soccer Academy Coatesville HS #1 U17 Girls   Whelan, Z Tambedou, A Neison, J
3/9/2019 2:15 PM 404 FC Revolution TSF Academy Coatesville HS #1 U19 Girls   Tambedou, A Neison, J Karnes, B
3/9/2019 3:30 PM 356 Global Premier Soccer TSF Academy Coatesville HS #1 U17 Girls   Neison, J Karnes, B Whelan, Z
3/9/2019 4:45 PM 361 Jersey Knights SC Upper Freehold/Allentown SA Coatesville HS #1 U17 Girls   Karnes, B Whelan, Z Tambedou, A
3/9/2019 8:00 AM 34 Penn Fusion SA Warrington SC Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Samara, G X X
3/9/2019 9:05 AM 33 Continental FC White Clay Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Samara, G X X
3/9/2019 10:10 AM 10 West-Mont United SA FC Brandywine Delaware Valley Friends #1 U9 Girls   Samara, G X X
3/9/2019 11:15 AM 40 Chester Springs United FC Brandywine Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Samara, G X X
3/9/2019 12:20 PM 32 Penn Fusion SA White Clay Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Glasner, R X X
3/9/2019 1:25 PM 31 Warrington SC Continental FC Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Glasner, R X X
3/9/2019 2:30 PM 7 FC Brandywine Penn Fusion SA Delaware Valley Friends #1 U9 Girls   Glasner, R X X
3/9/2019 3:35 PM 25 TSF Academy Ukrainian Nationals Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Glasner, R X X
3/9/2019 4:40 PM 8 West-Mont United SA Harrison SC Delaware Valley Friends #1 U9 Girls   Glasner, R X X
3/9/2019 8:00 AM 22 Upper Dublin Soccer Club West-Mont United SA Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Lyle, D X X
3/9/2019 9:05 AM 21 FC Europa Deep Run Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Lyle, D X X
3/9/2019 10:10 AM 16 Lehigh Valley United LMSC Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Lyle, D X X
3/9/2019 11:15 AM 15 Atletico FC HMMS Eagle FC Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Lyle, D X X
3/9/2019 12:20 PM 20 Upper Dublin Soccer Club Deep Run Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/9/2019 1:25 PM 19 West-Mont United SA FC Europa Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/9/2019 2:30 PM 14 Lehigh Valley United HMMS Eagle FC Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/9/2019 3:35 PM 13 LMSC Atletico FC Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/9/2019 4:40 PM 37 FC Brandywine Penn Fusion SA Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/9/2019 11:30 AM 292 FC Brandywine Continental FC Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Garcia, Jose Abbas, J Barrist, D
3/9/2019 12:45 PM 291 Concord Soccer Association Southern Lehigh Soccer Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Broome, R Garcia, Jose Abbas, J
3/9/2019 2:00 PM 286 PA Classics FC EUROPA Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Barrist, D Broome, R Garcia, Jose
3/9/2019 3:15 PM 285 Ukrainian Nationals Cedar Stars Academy Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Abbas, J Barrist, D Broome, R
3/9/2019 4:30 PM 290 FC Brandywine Southern Lehigh Soccer Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Garcia, Jose Abbas, J Barrist, D
3/9/2019 5:45 PM 289 Continental FC Concord Soccer Association Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Broome, R Garcia, Jose Abbas, J
3/9/2019 8:00 AM 232 New Jersey Rush Haverford SC Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Rodman,TJ Bohn,R Allf,R
3/9/2019 9:15 AM 231 Pennsylvania Rush Continental FC Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Cieri,A Rodman,TJ Bohn,R
3/9/2019 10:30 AM 226 Next Level Soccer Academy Woodbridge Soccer Club Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Bohn,R Cieri,A Allf,R
3/9/2019 11:45 AM 225 Chester Springs United Cedar Stars Academy Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Rodman,TJ Cieri,A Allf,R
3/9/2019 1:00 PM 230 New Jersey Rush Continental FC Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Krippel,S Weist,M Krippel,A
3/9/2019 2:15 PM 229 Haverford SC Pennsylvania Rush Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Weist,M Krippel,A Krippel,T
3/9/2019 3:30 PM 224 Next Level Soccer Academy Cedar Stars Academy Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Krippel,S Krippel,T Weist,M
3/9/2019 4:45 PM 223 Woodbridge Soccer Club Chester Springs United Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Weist,M Krippel,A Krippel,T
3/9/2019 8:00 AM 195 FC Brandywine Next Level Soccer Academy MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hutko, K Snodgrass, D Ivey, J
3/9/2019 9:15 AM 154 Ukrainian Nationals Hulmeville Soccer Club MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Snodgrass, D Hutko, K Ivey, J
3/9/2019 10:30 AM 148 PA Classics Nova Haverford SC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Hutko, K Snodgrass, D Ivey, J
3/9/2019 11:45 AM 194 Next Level Soccer Academy HFC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Gray, B Betancourt, R Keenan, J
3/9/2019 1:00 PM 152 Ukrainian Nationals Delaware Football Club MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Snodgrass, D Gray, B Betancourt, R
3/9/2019 2:15 PM 217 Hulmeville Freedom Soccer Club MSI Turf Baseball #D U14 Girls   Keenan, J Snodgrass, D Gray, B
3/9/2019 3:30 PM 197 Lionville SC Penn Fusion SA MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Betancourt, R Keenan, J Snodgrass, D
3/9/2019 4:45 PM 181 NJ Crush FC Empire United Soccer Academy MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Gray, B Betancourt, R Keenan, J
3/9/2019 6:00 PM 169 Penn Fusion SA Montgomery United MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Snodgrass, D Gray, B Betancourt, R
3/9/2019 8:00 AM 198 Chester Springs United Pennsylvania Rush MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Lush, C Nicolardi, J Ivey, B
3/9/2019 9:15 AM 153 Philadelphia SC Delaware Football Club MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Ali, M Lush, C Ivey, B
3/9/2019 10:30 AM 147 Baltimore Union SC New Jersey Rush MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Lush, C Ali, M Ivey, B
3/9/2019 11:45 AM 196 Chester Springs United Penn Fusion SA MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Hornickle, C France, J De Lucia, R
3/9/2019 1:00 PM 151 Hulmeville Soccer Club Philadelphia SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Lush, C Hornickle, C France, J
3/9/2019 2:15 PM 145 Haverford SC Baltimore Union SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   De Lucia, R Lush, C Hornickle, C
3/9/2019 3:30 PM 193 FC Brandywine HFC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   France, J De Lucia, R Lush, C
3/9/2019 4:45 PM 182 West-Mont United SA Alliance FC (formerly GCVSA Tornadoes) MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Hornickle, C France, J De Lucia, R
3/9/2019 6:00 PM 477 Continental FC Parsippany SC MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Lush, C Hornickle, C France, J
3/9/2019 8:00 AM 166 North Union United FC Revolution MSI Turf Complex #A U13 Girls   Adamson, A Adamson, D Crampsey, M
3/9/2019 9:15 AM 159 FC Europa Pennsylvania Soccer Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Nicolardi, J Adamson, A Adamson, D
3/9/2019 10:30 AM 190 Langhorne Neshaminy United SC Continental FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Crampsey, M Nicolardi, J Adamson, A
3/9/2019 11:45 AM 184 West-Mont United SA NJ Crush FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Adamson, D Crampsey, M Nicolardi, J
3/9/2019 1:00 PM 164 North Union United Methacton United SC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Adamson, A Adamson, D Crampsey, M
3/9/2019 2:15 PM 158 Lionville Pennsylvania Soccer Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Nicolardi, J Adamson, A Adamson, D
3/9/2019 3:30 PM 146 PA Classics Nova New Jersey Rush MSI Turf Complex #A U13 Girls   Crampsey, M Nicolardi, J Adamson, A
3/9/2019 8:00 AM 165 PA Rush Methacton United SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rizzo, T Rizzo, C Boyd, R
3/9/2019 9:15 AM 189 Coventry Ukrainian Nationals MSI Turf Complex #B U13 Girls   Horng, A Rizzo, T Rizzo, C
3/9/2019 10:30 AM 160 Lionville Cecil SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Boyd, R Horng, A Rizzo, T
3/9/2019 11:45 AM 183 Empire United Soccer Academy Alliance FC (formerly GCVSA Tornadoes) MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rizzo, C Boyd, R Horng, A
3/9/2019 1:00 PM 163 FC Revolution PA Rush MSI Turf Complex #B U13 Girls   Rizzo, T Rizzo, C Boyd, R
3/9/2019 2:15 PM 157 Cecil SC FC Europa MSI Turf Complex #B U13 Girls   Horng, A Rizzo, T Rizzo, C
3/9/2019 3:30 PM 187 Continental FC Coventry MSI Turf Complex #B U13 Girls   Boyd, R Horng, A Rizzo, T
3/9/2019 4:45 PM 212 PENN Athletics Premier SC MSI Turf Complex #B U14 Girls   Rizzo, C Boyd, R Horng, A
3/9/2019 8:00 AM 178 Atletico FC PA Dominion FC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Silva, K Leslie, J Johnson, K
3/9/2019 9:15 AM 177 Horsham Freedom Soccer Club MSI Turf Complex #C U13 Girls   McGuirk, T Silva, K Leslie, J
3/9/2019 10:30 AM 172 NJ Crush FC Penn Fusion SA MSI Turf Complex #C U13 Girls   Johnson, K McGuirk, T Silva, K
3/9/2019 11:45 AM 171 Montgomery United St Marys MSI Turf Complex #C U13 Girls   Leslie, J Johnson, K McGuirk, T
3/9/2019 1:00 PM 176 Atletico FC Freedom Soccer Club MSI Turf Complex #C U13 Girls   Silva, K Leslie, J Johnson, K
3/9/2019 2:15 PM 175 PA Dominion FC Horsham MSI Turf Complex #C U13 Girls   McGuirk, T Silva, K Leslie, J
3/9/2019 3:30 PM 170 NJ Crush FC St Marys MSI Turf Complex #C U13 Girls   Johnson, K McGuirk, T Silva, K
3/9/2019 4:45 PM 211 FC Stars TSF Academy MSI Turf Complex #C U14 Girls   Leslie, J Silva, K McGuirk, T
3/9/2019 8:00 AM 76 Lionville Yardley Makefield Soccer The Proving Grounds #2 U11 Girls   Huberfeld S Meehan A Carr J
3/9/2019 9:15 AM 82 Baltimore Union SC PA Classics The Proving Grounds #2 U11 Girls   Meehan A Carr J Huberfeld
3/9/2019 8:00 AM 81 Montgomery United Soccer Club Warrington SC The Proving Grounds #2B U11 Girls   Hackett J Allegra, J Connelly J
3/9/2019 9:15 AM 75 Penn Fusion SA Cedar Stars Academy The Proving Grounds #2B U11 Girls   Allegra, J Connelly J Hackett J
3/9/2019 8:00 AM 58 Next Level Soccer Academy West-Mont United SA The Proving Grounds #3 U11 Girls   Yost J Lynch J Petrone K
3/9/2019 9:15 AM 52 Lower Merion SC Ukrainian Nationals The Proving Grounds #3 U11 Girls   Lynch J Yost J Petrone K
3/9/2019 10:30 AM 70 Penn Fusion SA Delaware Rush The Proving Grounds #3 U11 Girls   Petrone K Lynch J Yost J
3/9/2019 11:45 AM 64 Parkland Area Soccer Club FC Brandywine The Proving Grounds #3 U11 Girls   Yost J Petrone K Lynch J
3/9/2019 1:00 PM 56 Next Level Soccer Academy Lehigh Valley United The Proving Grounds #3 U11 Girls   Loeffler, E Sorkin, B Sorkin, J
3/9/2019 2:15 PM 50 Lower Merion SC Baltimore Union SC The Proving Grounds #3 U11 Girls   Sorkin, J Loeffler, E Sorkin, B
3/9/2019 3:30 PM 68 Penn Fusion SA FC Europa The Proving Grounds #3 U11 Girls   Sorkin, B Sorkin, J Loeffler, E
3/9/2019 4:45 PM 62 Parkland Area Soccer Club Ukrainian Nationals The Proving Grounds #3 U11 Girls   Loeffler, E Sorkin, B Sorkin, J
3/9/2019 8:00 AM 57 Council Rock United Lehigh Valley United The Proving Grounds #3B U11 Girls   Fuller B Lemonick H Giacomelli D
3/9/2019 9:15 AM 51 Penn Fusion SA Baltimore Union SC The Proving Grounds #3B U11 Girls   Lemonick H Fuller B Giacomelli  Z
3/9/2019 10:30 AM 69 North Union United FC Europa The Proving Grounds #3B U11 Girls   Giacomelli D Giacomelli  Z Fuller B
3/9/2019 11:45 AM 63 Haverford SC Ukrainian Nationals The Proving Grounds #3B U11 Girls   Riley M Lemonick H Giacomelli D
3/9/2019 1:00 PM 55 West-Mont United SA Council Rock United The Proving Grounds #3B U11 Girls   Lemonick H Riley M Giacomelli  Z
3/9/2019 2:15 PM 49 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA The Proving Grounds #3B U11 Girls   Giacomelli D Riley M Giacomelli  Z
3/9/2019 3:30 PM 67 Delaware Rush North Union United The Proving Grounds #3B U11 Girls   Riley M Giacomelli D Giacomelli  Z
3/9/2019 4:45 PM 61 FC Brandywine Haverford SC The Proving Grounds #3B U11 Girls   Giacomelli D Riley M Giacomelli  Z
3/9/2019 8:30 AM 106 Lower Merion SC FC EUROPA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Fisher H Fisher G Gormley B
3/9/2019 9:45 AM 100 PA Classics Atletico FC The Proving Grounds #4 U12 Girls   Gormley B Fisher H Fisher G
3/9/2019 11:00 AM 118 SAC CRUSA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Fisher G Gormley B Fisher H
3/9/2019 12:15 PM 136 PA Classics BC United SA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Fisher H Fisher G Gormley B
3/9/2019 1:30 PM 104 Lower Merion SC NY Red Bulls The Proving Grounds #4 U12 Girls   Fassnacht B Antkowiak F Visconto J
3/9/2019 2:45 PM 98 PA Classics Keystone Athletic The Proving Grounds #4 U12 Girls   Visconto J Fassnacht B Antkowiak F
3/9/2019 4:00 PM 116 SAC Deep Run The Proving Grounds #4 U12 Girls   Antkowiak F Visconto J Fassnacht B
3/9/2019 5:15 PM 134 PA Classics Lionville The Proving Grounds #4 U12 Girls   Fassnacht B Antkowiak F Visconto J
3/9/2019 8:30 AM 105 Pipeline SC NY Red Bulls The Proving Grounds #4B U12 Girls   Leaness R Leaness S Scanlon K
3/9/2019 9:45 AM 99 TSF Academy Keystone Athletic The Proving Grounds #4B U12 Girls   Leaness, R Scanlon K Leaness S
3/9/2019 11:00 AM 117 Warminster Deep Run The Proving Grounds #4B U12 Girls   Leaness R Scanlon K Leaness S
3/9/2019 12:15 PM 135 Penn Fusion SA Lionville The Proving Grounds #4B U12 Girls   Leaness R Leaness S Scanlon K
3/9/2019 1:30 PM 103 FC EUROPA Pipeline SC The Proving Grounds #4B U12 Girls   McAneney A Phillips M Pohl E
3/9/2019 2:45 PM 97 Atletico FC TSF Academy The Proving Grounds #4B U12 Girls   Pohl E McAneney A Phillips M
3/9/2019 4:00 PM 115 CRUSA Warminster The Proving Grounds #4B U12 Girls   Phillips M Pohl E McAneney A
3/9/2019 5:15 PM 133 BC United SA Penn Fusion SA The Proving Grounds #4B U12 Girls   McAneney A Phillips M Pohl E
3/9/2019 8:00 AM 142 Phoenixville Area Soccer Club TEYSA FC Europa The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fischer Sr Fischer Jr Koschewitz J
3/9/2019 9:15 AM 112 TSF Academy FC Stars The Proving Grounds #5 U12 Girls   Koschewitz J Fischer Sr Fischer Jr
3/9/2019 10:30 AM 130 SJEB FC Bucks The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fischer Jr Koschewitz J Fischer Sr
3/9/2019 11:45 AM 124 Penn Fusion SA Philadelphia Ukrainian Nationals The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fischer Sr Fischer Jr Koschewitz J
3/9/2019 1:00 PM 140 Phoenixville Area Soccer Club Penn Fusion SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Crosson D Koellner B Chandler, C
3/9/2019 2:15 PM 110 TSF Academy Penn Fusion SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Koellner B Crosson D Chandler, C
3/9/2019 3:30 PM 128 SJEB FC Providence Soccer Club The Proving Grounds #5 U12 Girls   Koellner B Chandler, C Crosson D
3/9/2019 4:45 PM 122 Penn Fusion SA West-Mont United SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Crosson D Koellner B Chandler, C
3/9/2019 8:00 AM 141 FC Brandywine Penn Fusion SA The Proving Grounds #5B U12 Girls   Komorowski R Donovan B Lobiondo N
3/9/2019 9:15 AM 111 Continental FC Penn Fusion SA The Proving Grounds #5B U12 Girls   Komorowski R Donovan B Lobiondo N
3/9/2019 10:30 AM 129 HMMS Soccer Club FC Providence Soccer Club The Proving Grounds #5B U12 Girls   Komorowski R Donovan B Lobiondo N
3/9/2019 11:45 AM 123 Baltimore Union SC West-Mont United SA The Proving Grounds #5B U12 Girls   Komorowski R Donovan B Lobiondo N
3/9/2019 1:00 PM 139 TEYSA FC Europa FC Brandywine The Proving Grounds #5B U12 Girls   Komorowski R Donovan B Lobiondo N
3/9/2019 2:15 PM 109 FC Stars Continental FC The Proving Grounds #5B U12 Girls   Wendell K Carr J Meehan A
3/9/2019 3:30 PM 127 FC Bucks HMMS Soccer Club The Proving Grounds #5B U12 Girls   Meehan A Wendell K Carr J
3/9/2019 4:45 PM 121 Philadelphia Ukrainian Nationals Baltimore Union SC The Proving Grounds #5B U12 Girls   Carr J Meehan A Wendell K
3/9/2019 8:00 AM 208 Warrington FC EUROPA USTC #01 U14 Girls   O'Shea, R Jacoby, K Read, K
3/9/2019 9:15 AM 475 Malvern United Parsippany SC USTC #01 U14 Girls   Devitt, M O'Shea, R Jacoby, K
3/9/2019 10:30 AM 220 PA Classics Hulmeville USTC #01 U14 Girls   Read, K Devitt, M O'Shea, R
3/9/2019 11:45 AM 214 PENN Athletics FC Stars USTC #01 U14 Girls   Jacoby, K Read, K Devitt, M
3/9/2019 1:00 PM 206 Warrington Wall Elite USTC #01 U14 Girls   O'Shea, R Jacoby, K Read, K
3/9/2019 2:15 PM 205 FC EUROPA Philadelphia SC USTC #01 U14 Girls   Devitt, M O'Shea, R Jacoby, K
3/9/2019 3:30 PM 218 PA Classics PA Rush USTC #01 U14 Girls   Hill, A Devitt, M Read, K
3/9/2019 4:45 PM 396 PA Classics Philadelphia SC USTC #01 U19 Girls   Jacoby, K Hill, A O'Shea, R
3/9/2019 6:00 PM 374 PA Classics Western Lehigh United USTC #01 U17 Girls   Read, K Jacoby, K Hill, A
3/9/2019 7:15 PM 367 Parsippany SC HFC USTC #01 U17 Girls   O'Shea, R Read, K Jacoby, K
3/9/2019 8:00 AM 207 Philadelphia SC Wall Elite USTC #02 U14 Girls   Cress, B Krakower, D Grewal, D
3/9/2019 9:15 AM 201 Delaware Football Club Penn Fusion SA USTC #02 U14 Girls   Kraft, J Cress, B Krakower, D
3/9/2019 10:30 AM 219 Freedom Soccer Club PA Rush USTC #02 U14 Girls   Grewal, D Kraft, J Cress, B
3/9/2019 11:45 AM 213 TSF Academy Premier SC USTC #02 U14 Girls   Krakower, D Grewal, D Kraft, J
3/9/2019 1:00 PM 479 Next Level Soccer Academy Continental FC USTC #02 U14 Girls   Cress, B Krakower, D Grewal, D
3/9/2019 2:15 PM 199 West Morris SC Delaware Football Club USTC #02 U14 Girls   Kraft, J Cress, B Krakower, D
3/9/2019 3:30 PM 188 Langhorne Neshaminy United SC Ukrainian Nationals USTC #02 U13 Girls   Grewal, D Kraft, J Cress, B
3/9/2019 4:45 PM 395 VYSA Next Level Soccer Academy USTC #02 U19 Girls   Krakower, D Grewal, D Kraft, J
3/9/2019 6:00 PM 373 Amity AC Southern Chester County SA USTC #02 U17 Girls   Cress, B Krakower, D Grewal, D
3/9/2019 7:15 PM 368 New Jersey Rush FC EUROPA USTC #02 U17 Girls   Grewal, D Cress, B Krakower, D
3/9/2019 8:00 AM 445 Penn Fusion SA FC Revolution USTC #03 U15 Girls   Schwartz, E Irvine, T Lopez, J
3/9/2019 9:15 AM 446 Delaware Union FCUSA NJ USTC #03 U15 Girls   Halsey, A Schwartz, E Irvine, T
3/9/2019 10:30 AM 440 Parsippany SC Ukrainian Nationals USTC #03 U15 Girls   Lopez, J Halsey, A Schwartz, E
3/9/2019 11:45 AM 439 CAPS PA Classics USTC #03 U15 Girls   Irvine, T Lopez, J Halsey, A
3/9/2019 1:00 PM 444 Delaware Union FC Revolution USTC #03 U15 Girls   Schwartz, E Irvine, T Lopez, J
3/9/2019 2:15 PM 443 FCUSA NJ Penn Fusion SA USTC #03 U15 Girls   Halsey, A Schwartz, E Irvine, T
3/9/2019 3:30 PM 438 Parsippany SC PA Classics USTC #03 U15 Girls   Lopez, J Halsey, A Schwartz, E
3/9/2019 4:45 PM 437 Ukrainian Nationals CAPS USTC #03 U15 Girls   Irvine, T Lopez, J Halsey, A
3/9/2019 6:00 PM 451 Yardley Makefield Soccer Philadelphia SC USTC #03 U18 Girls   Schwartz, E Irvine, T Lopez, J
3/9/2019 7:15 PM 450 Penn United Force FC Future Player Academy USTC #03 U18 Girls   Halsey, A Schwartz, E Irvine, T
3/9/2019 8:00 AM 4 Pipeline SC FC Europa USTC #04 U9 Girls   Ung, D X X
3/9/2019 9:05 AM 3 West-Mont United SA HMMS USTC #04 U9 Girls   Ung, D X X
3/9/2019 10:10 AM 27 Ukrainian Nationals FC Brandywine USTC #04 U10 Girls   Ung, D X X
3/9/2019 11:15 AM 9 Penn Fusion SA Harrison SC USTC #04 U9 Girls   Cocci, M X X
3/9/2019 12:20 PM 1 FC Europa West-Mont United SA USTC #04 U9 Girls   Ung, D X X
3/9/2019 1:25 PM 43 West-Mont United SA Penn Fusion SA USTC #04 U10 Girls   Cocci, M X X
3/9/2019 2:30 PM 38 Chester Springs United Lower Merion Soccer Club USTC #04 U10 Girls   Cocci, M X X
3/9/2019 3:45 PM 459 Athletes for the cross Rose Tree SC USTC #04 U18 Girls   Rosinsky, J Broske, P Cocci, M
3/9/2019 5:00 PM 460 New Jersey Rush FCUSA NJ USTC #04 U18 Girls   Maric, Z Hoskinson, J Wissler, S
3/9/2019 6:15 PM 452 Penn Alliance Select FC Revolution USTC #04 U18 Girls   Hoskinson, J Maric, Z Wissler, S
3/9/2019 7:30 PM 461 PA Classics Delaware Union USTC #04 U18 Girls   Wissler, S Hoskinson, J Maric, Z
3/9/2019 8:00 AM 46 CRUSA West-Mont United SA USTC #04B U10 Girls   Walpole, K X X
3/9/2019 9:05 AM 45 Penn Fusion SA FC Europa USTC #04B U10 Girls   Walpole, K X X
3/9/2019 10:10 AM 28 Continental FC TSF Academy USTC #04B U10 Girls   Walpole, K X X
3/9/2019 11:15 AM 39 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club USTC #04B U10 Girls   Broske, P X X
3/9/2019 12:20 PM 44 CRUSA FC Europa USTC #04B U10 Girls   Walpole, K X X
3/9/2019 1:25 PM 2 Pipeline SC HMMS USTC #04B U9 Girls   Broske, P X X
3/9/2019 2:30 PM 26 Continental FC FC Brandywine USTC #04B U10 Girls   Broske, P X X
3/9/2019 1:00 PM 314 FC Providence Warrington SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Girls   Barr, J Maruca, J Maruca, Lu
3/9/2019 2:15 PM 326 Harford FC United Horsham WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Girls   Maruca, Le Barr, J Maruca, J
3/9/2019 3:30 PM 308 Parsippany SC TSF Academy WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Girls   Maruca, Lu Maruca, Le Barr, J
3/9/2019 4:45 PM 320 Montgomery United SC FCUSA NJ WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Girls   Maruca, J Maruca, Lu Maruca, Le
3/9/2019 1:00 PM 313 Delaware Union PA Dominion FC WC Henderson HS Stadium #40 U16 Girls   Paul, J Cunha, T Douglas, Tim
3/9/2019 2:15 PM 328 Sting PA fc.providence WC Henderson HS Stadium #40 U16 Girls   Peyton, K Paul, J Cunha, T
3/9/2019 3:30 PM 307 Philadelphia Soccer Club FC Revolution WC Henderson HS Stadium #40 U16 Girls   Douglas, Tim Peyton, K Paul, J
3/9/2019 4:45 PM 319 Hamilton Elite FC Delaware Rush WC Henderson HS Stadium #40 U16 Girls   Cunha, T Douglas, Tim Peyton, K
3/9/2019 11:00 AM 340 Pennsylvania Rush PA Classics WC Rustin HS #1 U16 Girls   Shpilsky, A Lucas, D Sibley, B
3/9/2019 12:15 PM 339 PSA Continental FC WC Rustin HS #1 U16 Girls   Lucas, P Shpilsky, A Lucas, D
3/9/2019 1:30 PM 331 Panthers Haverford SC WC Rustin HS #1 U16 Girls   Sibley, B Lucas, P Shpilsky, A
3/9/2019 2:45 PM 332 Penn FC Youth FC Europa WC Rustin HS #1 U16 Girls   Lucas, D Sibley, B Lucas, P
3/9/2019 4:00 PM 355 United Philly Soccer PA Classics WC Rustin HS #1 U17 Girls   Shpilsky, A Lucas, D Sibley, B
3/9/2019 8:00 AM 268 South Central PA Soccer Academy PA Rush WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Hill, S Rodriguez, E Rodriguez, V Sr
3/9/2019 9:15 AM 274 Penn FC Youth Pennsylvania Rush WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, V Jr Hill, S Rodriguez, E
3/9/2019 10:30 AM 280 Southern Chester County SA Langhorne Neshaminy United SC WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, V Sr Rodriguez, V Jr Hill, S
3/9/2019 11:45 AM 262 FC EUROPA Lower Merion Soccer Club WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, E Rodriguez, V Sr Rodriguez, V Jr
3/9/2019 1:00 PM 266 South Central PA Soccer Academy Soccer Association of Columbia WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Hill, S Rodriguez, E Rodriguez, V Sr
3/9/2019 2:15 PM 272 Penn FC Youth Premier SC WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, V Jr Hill, S Rodriguez, E
3/9/2019 3:30 PM 278 Southern Chester County SA Penn United Force FC WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, V Sr Rodriguez, V Jr Hill, S
3/9/2019 4:45 PM 260 FC EUROPA Valley Soccer Club WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Rodriguez, E Rodriguez, V Sr Rodriguez, V Jr
3/9/2019 6:00 PM 284 PA Classics Cedar Stars Academy WCU Farrell Stadium #1 U15 Girls   Hill, S Rodriguez, E Rodriguez, V Sr
3/9/2019 7:15 PM 403 Pa Classics Jersey Knights SC WCU Farrell Stadium #1 U19 Girls   Rodriguez, V Jr Hill, S Rodriguez, E
3/9/2019 8:00 AM 267 HMMS Soccer Association of Columbia WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Hassan, K Mayo, D Jr Mayo, D lll
3/9/2019 9:15 AM 273 Haverford SC Premier SC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Steffenino, C Hassan, K Mayo, D lll
3/9/2019 10:30 AM 279 Pennsylvania Rush Penn United Force FC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Mayo, D Jr Steffenino, M Hassan, K
3/9/2019 11:45 AM 261 FC Revolution Valley Soccer Club WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Mueller, K Steffenino, M Steffenino, C
3/9/2019 1:00 PM 265 PA Rush HMMS WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Feindt, K Mueller, K Mayo, D lll
3/9/2019 2:15 PM 271 Pennsylvania Rush Haverford SC WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Steffenino, C Steffenino, M Feindt, K
3/9/2019 3:30 PM 277 Langhorne Neshaminy United SC Pennsylvania Rush WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Mueller, K Steffenino, C Steffenino, M
3/9/2019 4:45 PM 259 Lower Merion Soccer Club FC Revolution WCU Rockwell Field #1 U15 Girls   Feindt, K Mueller, K Steffenino, M
3/9/2019 8:00 AM 238 FC Revolution LMSC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard, D Soto, Tristan Soto, A
3/9/2019 9:15 AM 476 Next Level Soccer Academy VYSA Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Soto, Tristan Solo, Trinity Denard, D
3/9/2019 10:30 AM 244 Cedar Stars Academy Montgomery United Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Soto, A Soto, Trinity Denard, D
3/9/2019 11:45 AM 471 Delaware Rush BC United SA Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Soto, Trisan Soto, Trinity Soto, A
3/9/2019 1:00 PM 236 FC Revolution PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard, D Soto, Tristan Soto, A
3/9/2019 2:15 PM 200 Philadelphia Ukrainian Nationals Penn Fusion SA Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Soto, A Soto, Tristan Denard, D
3/9/2019 3:30 PM 242 Cedar Stars Academy FC Providence Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard, D Soto, Tristan Soto, A
3/9/2019 4:45 PM 469 Delaware Rush Phoenixville Area Soccer Club Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Soto, A Soto, Tristan Denard, D
3/9/2019 8:00 AM 237 Penn Fusion SA PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Shaw, T Bocul, K Gerlack, D
3/9/2019 9:15 AM 202 Philadelphia Ukrainian Nationals West Morris SC Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Branchide, C Shaw, T Bocul, K
3/9/2019 10:30 AM 243 FC Europa FC Providence Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Gerlack, D Bocul, K Branchide, C
3/9/2019 11:45 AM 470 Deep Run Phoenixville Area Soccer Club Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Shaw, T Branchide, C Gerlack, D
3/9/2019 1:00 PM 235 LMSC Penn Fusion SA Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Gerlack, D Bocul, K Shaw, T
3/9/2019 2:15 PM 478 Malvern United VYSA Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Branchide, C Bocul, K Shaw, T
3/9/2019 3:30 PM 241 Montgomery United FC Europa Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Gerlack, D Bocul, K Branchide, C
3/9/2019 4:45 PM 468 BC United SA Deep Run Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Shaw, T Branchide, C Gerlack, D
3/9/2019 8:00 AM 94 GCVSA SCCSA YSC #1 U11 Girls   Maruca, J Maruca, Lu Maruca, Le
3/9/2019 9:15 AM 88 Pennsylvania Rush Marple Newtown Soccer Association YSC #1 U11 Girls   Maruca, Lu Maruca, J Maruca, Le
3/9/2019 2:00 PM 92 GCVSA Arsenal YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, D Hillsinger, Re
3/9/2019 3:15 PM 80 Baltimore Union SC Warrington SC YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, D Hillsinger, Re
3/9/2019 4:30 PM 74 Lionville Cedar Stars Academy YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, R Hillsinger, Re
3/9/2019 5:45 PM 85 Marple Newtown Soccer Association Penn Fusion SA YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, D Hillsinger, G Hillsinger, R
3/9/2019 7:00 PM 283 FC EUROPA Ukrainian Nationals YSC #1 U15 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, D Hillsinger, Re
3/9/2019 8:00 AM 93 Cecil Soccer Club Arsenal YSC #2 U11 Girls   Schwoebel, G Neison, J Neison, L
3/9/2019 9:15 AM 87 Penn Fusion SA Lionville YSC #2 U11 Girls   Neison, J Schwoebel, G Neison, L
3/9/2019 2:00 PM 91 SCCSA Cecil Soccer Club YSC #2 U11 Girls   Wagner, D Call, D Wenger, L
3/9/2019 3:15 PM 79 PA Classics Montgomery United Soccer Club YSC #2 U11 Girls   Suchodolski, A Call, D Wenger, L
3/9/2019 4:30 PM 73 Yardley Makefield Soccer Penn Fusion SA YSC #2 U11 Girls   Wagner, D Suchodolski, A Wenger, L
3/9/2019 5:45 PM 86 Pennsylvania Rush Lionville YSC #2 U11 Girls   Call, D Wagner, D Suchodolski, A
3/10/2019 8:00 AM 344 FCUSA NJ ACFCSA Coatesville HS #1 U16 Girls   Irwin, C Buckner, M Buckner, E
3/10/2019 9:15 AM 343 Next Level Soccer Academy Washington United Coatesville HS #1 U16 Girls   Joseph, R Irwin, C Buckner, M
3/10/2019 10:30 AM 350 Boyertown SC Rose Tree Soccer Coatesville HS #1 U16 Girls   Irwin, C Joseph, R Buckner, E
3/10/2019 11:45 AM 322 Montgomery United SC Hamilton Elite FC Coatesville HS #1 U16 Girls   Joseph, R Buckner, E Buckner, M
3/10/2019 1:00 PM 325 fc.providence Harford FC United Coatesville HS #1 U16 Girls   Irwin, C Buckner, M Buckner, E
3/10/2019 2:15 PM 327 Sting PA Horsham Coatesville HS #1 U16 Girls   Joseph, R Irwin, C Buckner, M
3/10/2019 3:30 PM 375 Southern Chester County SA Western Lehigh United Coatesville HS #1 U17 Girls   Irwin, C Joseph, R Buckner, E
3/10/2019 4:45 PM 333 Haverford SC FC Europa Coatesville HS #1 U16 Girls   Joseph, R Buckner, E Buckner, M
3/10/2019 8:00 AM 30 FC Brandywine TSF Academy Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lyle, D X X
3/10/2019 9:05 AM 36 White Clay Warrington SC Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lyle, D X X
3/10/2019 10:10 AM 18 HMMS Eagle FC LMSC Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Lyle, D X X
3/10/2019 11:15 AM 24 Deep Run West-Mont United SA Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Broske, P X X
3/10/2019 12:20 PM 408 Bracket A #1 Bracket B #1 Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Broske, P X X
3/10/2019 2:05 PM 407 Bracket A #1 Bracket B #1 Delaware Valley Friends #1 U10 Girls   Broske, P X X
3/10/2019 8:00 AM 29 Ukrainian Nationals Continental FC Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Samara, G X X
3/10/2019 9:05 AM 35 Continental FC Penn Fusion SA Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Samara, G X X
3/10/2019 10:10 AM 17 Atletico FC Lehigh Valley United Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Samara, G X X
3/10/2019 11:15 AM 23 FC Europa Upper Dublin Soccer Club Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Samara, G X X
3/10/2019 12:20 PM 435 Bracket A #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends #2 U9 Girls   Sogunro, E X X
3/10/2019 1:25 PM 409 Bracket A #1 Bracket B #1 Delaware Valley Friends #2 U10 Girls   Sogunro, E X X
3/10/2019 2:30 PM 436 Bracket A #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends #2 U9 Girls   Sogunro, E X X
3/10/2019 8:00 AM 288 Cedar Stars Academy FC EUROPA Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Karnes, B Tambedou, A Seymour, J
3/10/2019 9:15 AM 287 Ukrainian Nationals PA Classics Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Tambedou, A Seymour, J Wildauer, A
3/10/2019 10:30 AM 293 Concord Soccer Association FC Brandywine Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Seymour, J Wildauer, A Karnes, B
3/10/2019 11:45 AM 294 Southern Lehigh Soccer Continental FC Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Wildauer, A Karnes, B Perry, J
3/10/2019 1:00 PM 335 Haverford SC Penn FC Youth Downingtown West HS Turf #1 U16 Girls   Tambedou, A Perry, J Seymour, J
3/10/2019 2:30 PM 427 Bracket A #1 Bracket B #1 Downingtown West HS Turf #1 U15 Girls   Karnes, B Tambedou, A Perry, J
3/10/2019 3:45 PM 376 PA Classics Amity AC Downingtown West HS Turf #1 U17 Girls   Tambedou, A Karnes, B Wildauer, A
3/10/2019 5:00 PM 337 PA Classics PSA Downingtown West HS Turf #1 U16 Girls   Wildauer, A Tambedou, A Karnes, B
3/10/2019 8:00 AM 233 Pennsylvania Rush New Jersey Rush Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Bohn,R Lemonick,R Cieri,A
3/10/2019 9:15 AM 234 Continental FC Haverford SC Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Weist,M Bohn,R Lemonick,R
3/10/2019 10:30 AM 228 Cedar Stars Academy Woodbridge Soccer Club Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Cieri,A Weist,M Bohn,R
3/10/2019 11:45 AM 227 Chester Springs United Next Level Soccer Academy Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Lemonick,R Cieri,A Weist,M
3/10/2019 2:45 PM 423 Bracket A #1 Bracket B #1 Lower Moreland Valley Center Park #1 U14 Girls   Bohn,R Lemonick,R Cieri,A
3/10/2019 8:00 AM 192 Ukrainian Nationals Continental FC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Amon, J Amon, K Leslie, J
3/10/2019 9:15 AM 168 Methacton United SC FC Revolution MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Barrist, D Amon, J Amon, K
3/10/2019 10:30 AM 156 Delaware Football Club Hulmeville Soccer Club MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Leslie, J Barrist, D Amon, J
3/10/2019 11:45 AM 180 Freedom Soccer Club PA Dominion FC MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Amon, K Leslie, J Barrist, D
3/10/2019 1:00 PM 222 PA Rush Hulmeville MSI Turf Baseball #D U14 Girls   Amon, J Amon, K Leslie, J
3/10/2019 2:15 PM 210 Wall Elite FC EUROPA MSI Turf Baseball #D U14 Girls   Barrist, D Amon, J Amon, K
3/10/2019 3:30 PM 417 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #D U13 Girls   Amon, J Barrist, D Leslie, J
3/10/2019 4:45 PM 422 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #D U14 Girls   Amon, K Leslie, J Barrist, D
3/10/2019 8:00 AM 191 Coventry Langhorne Neshaminy United SC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Adamson, D Horng, A Adamson, A
3/10/2019 9:15 AM 167 PA Rush North Union United MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Horng, A Adamson, D Adamson, A
3/10/2019 10:30 AM 155 Philadelphia SC Ukrainian Nationals MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Adamson, A Horng, A Adamson, D
3/10/2019 11:45 AM 179 Horsham Atletico FC MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Garcia, Jose Bilal, M Cunha, T
3/10/2019 1:00 PM 221 Freedom Soccer Club PA Classics MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Miele, B Garcia, Jose Bilal, M
3/10/2019 2:15 PM 209 Philadelphia SC Warrington MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Cunha, T Miele, B Garcia, Jose
3/10/2019 3:30 PM 419 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #E U13 Girls   Cunha, T Bilal, M Miele, B
3/10/2019 4:45 PM 421 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Baseball #E U14 Girls   Garcia, Jose Bilal, M Cunha, T
3/10/2019 8:00 AM 186 Alliance FC (formerly GCVSA Tornadoes) NJ Crush FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hutko, K De Lucia, R Crampsey, M
3/10/2019 9:15 AM 162 Pennsylvania Soccer Academy Cecil SC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Bialko, S Hutko, K De Lucia, R
3/10/2019 10:30 AM 150 New Jersey Rush Haverford SC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Crampsey, M Bialko, S Hutko, K
3/10/2019 11:45 AM 174 St Marys Penn Fusion SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   De Lucia, R Crampsey, M Bialko, S
3/10/2019 1:00 PM 215 TSF Academy PENN Athletics MSI Turf Complex #A U14 Girls   Procopio, S De Lucia, R Crampsey, M
3/10/2019 2:15 PM 204 Penn Fusion SA West Morris SC MSI Turf Complex #A U14 Girls   Bialko, S Procopio, S De Lucia, R
3/10/2019 3:30 PM 434 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #A U13 Girls   Crampsey, M Bialko, S Procopio, S
3/10/2019 8:00 AM 185 Empire United Soccer Academy West-Mont United SA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Betancourt, R Procopio, S McGuirk, T
3/10/2019 9:15 AM 161 FC Europa Lionville MSI Turf Complex #B U13 Girls   Procopio, S Betancourt, R McGuirk, T
3/10/2019 10:30 AM 149 Baltimore Union SC PA Classics Nova MSI Turf Complex #B U13 Girls   McGuirk, T Procopio, S Betancourt, R
3/10/2019 11:45 AM 173 Montgomery United NJ Crush FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Polansky, E Neef, B Polansky, A
3/10/2019 1:00 PM 216 Premier SC FC Stars MSI Turf Complex #B U14 Girls   Dupre, M Polansky, E Neef, B
3/10/2019 2:15 PM 203 Delaware Football Club Philadelphia Ukrainian Nationals MSI Turf Complex #B U14 Girls   Polansky, E Dupre, M Polansky, A
3/10/2019 3:30 PM 433 Bracket A #3 Bracket B #3 MSI Turf Complex #B U13 Girls   Neef, B Polansky, A Dupre, M
3/10/2019 8:00 AM 473 Phoenixville Area Soccer Club BC United SA MSI Turf Complex #C U14 Girls   DiRienzo, N France, J Nicolardi, J
3/10/2019 9:15 AM 472 Deep Run Delaware Rush MSI Turf Complex #C U14 Girls   McAndrew, T DiRienzo, N France, J
3/10/2019 10:30 AM 432 Bracket B #1 Bracket A #2 MSI Turf Complex #C U13 Girls   Nicolardi, J McAndrew, T DiRienzo, N
3/10/2019 11:45 AM 431 Bracket A #1 Bracket B #2 MSI Turf Complex #C U13 Girls   France, J Nicolardi, J McAndrew, T
3/10/2019 1:00 PM 420 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #C U13 Girls   DiRienzo, N France, J Nicolardi, J
3/10/2019 2:15 PM 474 Bracket A #1 Bracket A #2 MSI Turf Complex #C U14 Girls   Rizzo, T DiRienzo, N France, J
3/10/2019 3:30 PM 480 Malvern United Continental FC MSI Turf Complex #C U14 Girls   France, J Rizzo, T DiRienzo, N
3/10/2019 11:45 AM 264 Valley Soccer Club Lower Merion Soccer Club Phoenixville HS #1 U15 Girls   Hendrickson, M Bollinger, J Miehle, M
3/10/2019 1:00 PM 441 CAPS Parsippany SC Phoenixville HS #1 U15 Girls   Nedwick. P Hendrickson, M Bollinger, J
3/10/2019 2:15 PM 282 Penn United Force FC Langhorne Neshaminy United SC Phoenixville HS #1 U15 Girls   Miehle, M Nedwick. P Hendrickson, M
3/10/2019 3:30 PM 276 Premier SC Pennsylvania Rush Phoenixville HS #1 U15 Girls   Bollinger, J Miehle, M Nedwick. P
3/10/2019 11:45 AM 263 FC Revolution FC EUROPA Phoenixville HS #2 U15 Girls   Read, K Feindt, K Held, D
3/10/2019 1:00 PM 442 PA Classics Ukrainian Nationals Phoenixville HS #2 U15 Girls   Hill, S Read, K Held, D
3/10/2019 2:15 PM 448 FC Revolution FCUSA NJ Phoenixville HS #2 U15 Girls   Feindt, K Read, K Hill, S
3/10/2019 3:30 PM 275 Haverford SC Penn FC Youth Phoenixville HS #2 U15 Girls   Held, D Feindt, K Elwell, E
3/10/2019 4:45 PM 425 Bracket A #1 Bracket B #1 Phoenixville HS #2 U15 Girls   Read, K Hill, S Elwell, E
3/10/2019 6:00 PM 426 Bracket A #1 Bracket B #1 Phoenixville HS #2 U15 Girls   Feindt, K Read, K Elwell, E
3/10/2019 11:45 AM 270 Soccer Association of Columbia PA Rush Phoenixville HS #3 U15 Girls   Maruca, J Maruca, Lu Maruca, Le
3/10/2019 1:00 PM 269 HMMS South Central PA Soccer Academy Phoenixville HS #3 U15 Girls   Murphy, O Maruca, J Maruca, Lu
3/10/2019 2:15 PM 447 Penn Fusion SA Delaware Union Phoenixville HS #3 U15 Girls   Maruca, Le Murphy, O Maruca, J
3/10/2019 3:30 PM 281 Pennsylvania Rush Southern Chester County SA Phoenixville HS #3 U15 Girls   Maruca, Lu Maruca, Le Murphy, O
3/10/2019 5:15 PM 449 Bracket A #1 Bracket B #1 Phoenixville HS #3 U15 Girls   Maruca, J Maruca, Lu Maruca, Le
3/10/2019 8:00 AM 66 Ukrainian Nationals FC Brandywine The Proving Grounds #2 U11 Girls   Chandler C  Leaness R Litz J
3/10/2019 9:15 AM 72 FC Europa Delaware Rush The Proving Grounds #2 U11 Girls   Leaness R Litz J Montoya K
3/10/2019 10:30 AM 96 Arsenal SCCSA The Proving Grounds #2 U11 Girls   Litz J Chandler C Montoya K
3/10/2019 11:45 AM 84 Warrington SC PA Classics The Proving Grounds #2 U11 Girls   Leaness R Chandler C Montoya K
3/10/2019 1:00 PM 410 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2 U11 Girls   Leaness R Chandler C Montoya K
3/10/2019 2:45 PM 429 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2 U11 Girls   Leaness R Chandler C Montoya K
3/10/2019 8:00 AM 53 Penn Fusion SA Lower Merion SC The Proving Grounds #2B U11 Girls   Petrone K O'Brien E Wendell K
3/10/2019 9:15 AM 71 North Union United Penn Fusion SA The Proving Grounds #2B U11 Girls   Wendell K Petrone K O'Brien E
3/10/2019 10:30 AM 95 Cecil Soccer Club GCVSA The Proving Grounds #2B U11 Girls   O'Brien E Wendell K Petrone K
3/10/2019 11:45 AM 83 Montgomery United Soccer Club Baltimore Union SC The Proving Grounds #2B U11 Girls   McHugh J Phillips M Rose C
3/10/2019 1:00 PM 411 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2B U11 Girls   Rose C McHugh J Phillips M
3/10/2019 2:45 PM 412 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2B U11 Girls   Phillips M Rose C McHugh J
3/10/2019 8:00 AM 60 Lehigh Valley United West-Mont United SA The Proving Grounds #3 U11 Girls   Hackett J Lynch J Crosson D
3/10/2019 9:15 AM 54 Baltimore Union SC Ukrainian Nationals The Proving Grounds #3 U11 Girls   Crosson D Hackett J Lynch J
3/10/2019 10:30 AM 90 Lionville Marple Newtown Soccer Association The Proving Grounds #3 U11 Girls   Lynch J Crosson D Hackett J
3/10/2019 11:45 AM 78 Cedar Stars Academy Yardley Makefield Soccer The Proving Grounds #3 U11 Girls   Carr J Bovio F Lewis, Todd
3/10/2019 1:00 PM 413 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3 U12 Girls   Bovio F Carr J Lewis, Todd
3/10/2019 2:45 PM 416 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3 U12 Girls   Lewis, Todd Bovio F Carr J
3/10/2019 8:00 AM 59 Council Rock United Next Level Soccer Academy The Proving Grounds #3B U11 Girls   Koschewitz J CLUB LINE Hughes D
3/10/2019 9:15 AM 65 Haverford SC Parkland Area Soccer Club The Proving Grounds #3B U11 Girls   Hughes D Koschewitz J CLUB LINE
3/10/2019 10:30 AM 89 Penn Fusion SA Pennsylvania Rush The Proving Grounds #3B U11 Girls   Koschewitz J Carr J Hughes D
3/10/2019 11:45 AM 77 Penn Fusion SA Lionville The Proving Grounds #3B U11 Girls   Meehan A Fisher H Fisher G
3/10/2019 1:00 PM 414 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3B U12 Girls   Fisher G Meehan A Fisher H
3/10/2019 2:45 PM 415 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3B U12 Girls   Fisher H Fisher G Meehan A
3/10/2019 8:00 AM 120 Deep Run CRUSA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Gormley B Koellner B Pohl E
3/10/2019 9:15 AM 108 NY Red Bulls FC EUROPA The Proving Grounds #4 U12 Girls   Pohl E Gormley B Koellner B
3/10/2019 10:30 AM 144 Penn Fusion SA TEYSA FC Europa The Proving Grounds #4 U12 Girls   Koellner B Pohl E Gormley B
3/10/2019 11:45 AM 132 FC Providence Soccer Club FC Bucks The Proving Grounds #4 U12 Girls   Gormley B Koellner B Pohl E
3/10/2019 8:00 AM 119 Warminster SAC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Sorkin, J Walters, C Sorkin, B
3/10/2019 9:15 AM 107 Pipeline SC Lower Merion SC The Proving Grounds #4B U12 Girls   Sorkin, B Sorkin, J Walters, C
3/10/2019 10:30 AM 143 FC Brandywine Phoenixville Area Soccer Club The Proving Grounds #4B U12 Girls   Walters, C Sorkin, B Sorkin, J
3/10/2019 11:45 AM 131 HMMS Soccer Club SJEB The Proving Grounds #4B U12 Girls   Sorkin, J Walters, C Sorkin, B
3/10/2019 8:00 AM 114 Penn Fusion SA FC Stars The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fischer Sr Decker E Fassnacht B
3/10/2019 9:15 AM 102 Keystone Athletic Atletico FC The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fassnacht B Fischer Sr Decker E
3/10/2019 10:30 AM 138 Lionville BC United SA The Proving Grounds #5 U12 Girls   Decker E Fassnacht B Fischer Sr
3/10/2019 11:45 AM 126 West-Mont United SA Philadelphia Ukrainian Nationals The Proving Grounds #5 U12 Girls   Fischer Sr Decker E Fassnacht B
3/10/2019 8:00 AM 113 Continental FC TSF Academy The Proving Grounds #5B U12 Girls   Connelly J Hughes B McAneney A
3/10/2019 9:15 AM 101 TSF Academy PA Classics The Proving Grounds #5B U12 Girls   McAneney A Connelly J Hughes B
3/10/2019 10:30 AM 137 Penn Fusion SA PA Classics The Proving Grounds #5B U12 Girls   Hughes B McAneney A Connelly J
3/10/2019 11:45 AM 125 Baltimore Union SC Penn Fusion SA The Proving Grounds #5B U12 Girls   Connelly J Hughes B McAneney A
3/10/2019 8:00 AM 324 FCUSA NJ Hamilton Elite FC USTC #01 U16 Girls   Brierley, D O'Shea, R Hill, A
3/10/2019 9:15 AM 317 PA Dominion FC FC Providence USTC #01 U16 Girls   Hassan, K Brierley, D O'Shea, R
3/10/2019 10:30 AM 406 Jersey Knights SC TSF Academy USTC #01 U19 Girls   Hill, A Hassan, K Brierley, D
3/10/2019 11:45 AM 311 FC Revolution Parsippany SC USTC #01 U16 Girls   O'Shea, R Hill, A Hassan, K
3/10/2019 1:00 PM 348 ACFCSA Next Level Soccer Academy USTC #01 U16 Girls   Brierley, D O'Shea, R Hill, A
3/10/2019 2:15 PM 342 Continental FC PA Classics USTC #01 U16 Girls   Hassan, K Brierley, D O'Shea, R
3/10/2019 3:30 PM 334 Penn FC Youth Panthers USTC #01 U16 Girls   Hill, A Hassan, K Brierley, D
3/10/2019 4:45 PM 358 Global Premier Soccer United Philly Soccer USTC #01 U17 Girls   O'Shea, R Hill, A Hassan, K
3/10/2019 8:00 AM 323 Delaware Rush Montgomery United SC USTC #02 U16 Girls   Hilton, Jr Hilton, Sr Billbrough, B
3/10/2019 9:15 AM 318 Warrington SC Delaware Union USTC #02 U16 Girls   Cress, B Hilton, Jr Hilton, Sr
3/10/2019 10:30 AM 405 Pa Classics FC Revolution USTC #02 U19 Girls   Billbrough, B Cress, B Hilton, Jr
3/10/2019 11:45 AM 312 TSF Academy Philadelphia Soccer Club USTC #02 U16 Girls   Hilton, Sr Billbrough, B Cress, B
3/10/2019 1:00 PM 347 Washington United FCUSA NJ USTC #02 U16 Girls   Hilton, Jr Hilton, Sr Billbrough, B
3/10/2019 2:15 PM 401 TSF Academy Pa Classics USTC #02 U19 Girls   Cress, B Hilton, Jr Hilton, Sr
3/10/2019 3:30 PM 402 FC Revolution Jersey Knights SC USTC #02 U19 Girls   Billbrough, B Cress, B Hilton, Jr
3/10/2019 4:45 PM 357 PA Classics TSF Academy USTC #02 U17 Girls   Hilton, Sr Billbrough, B Cress, B
3/10/2019 8:00 AM 329 Harford FC United Sting PA USTC #03 U16 Girls   Moran, A Abbas, J Broome, R
3/10/2019 9:15 AM 330 Horsham fc.providence USTC #03 U16 Girls   Daniels, R Moran, A Abbas, J
3/10/2019 10:30 AM 349 ACFCSA Ukrainian Nationals USTC #03 U16 Girls   Broome, R Daniels, R Moran, A
3/10/2019 11:45 AM 336 FC Europa Panthers USTC #03 U16 Girls   Abbas, J Broome, R Daniels, R
3/10/2019 1:00 PM 353 Ukrainian Nationals Boyertown SC USTC #03 U16 Girls   Moran, A Abbas, J Broome, R
3/10/2019 2:15 PM 341 PSA Pennsylvania Rush USTC #03 U16 Girls   Daniels, R Moran, A Abbas, J
3/10/2019 3:30 PM 315 PA Dominion FC Warrington SC USTC #03 U16 Girls   Broome, R Daniels, R Moran, A
3/10/2019 4:45 PM 310 Parsippany SC Philadelphia Soccer Club USTC #03 U16 Girls   Abbas, J Broome, R Daniels, R
3/10/2019 8:00 AM 6 HMMS FC Europa USTC #04 U9 Girls   Ocampo, S X X
3/10/2019 9:05 AM 42 Lower Merion Soccer Club FC Brandywine USTC #04 U10 Girls   Ocampo, S X X
3/10/2019 10:10 AM 48 FC Europa West-Mont United SA USTC #04 U10 Girls   Ocampo, S X X
3/10/2019 11:15 AM 12 Harrison SC FC Brandywine USTC #04 U9 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 12:30 PM 321 Delaware Rush FCUSA NJ USTC #04 U16 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 1:45 PM 354 Rose Tree Soccer ACFCSA USTC #04 U16 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 3:00 PM 316 FC Providence Delaware Union USTC #04 U16 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 4:15 PM 309 FC Revolution TSF Academy USTC #04 U16 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 5:30 PM 338 Pennsylvania Rush Continental FC USTC #04 U16 Girls   Duwoe, D X X
3/10/2019 8:00 AM 5 West-Mont United SA Pipeline SC USTC #04B U9 Girls   Walpole, E X X
3/10/2019 9:05 AM 41 Penn Fusion SA Chester Springs United USTC #04B U10 Girls   Walpole, E X X
3/10/2019 10:10 AM 47 Penn Fusion SA CRUSA USTC #04B U10 Girls   Walpole, E X X
3/10/2019 11:15 AM 11 Penn Fusion SA West-Mont United SA USTC #04B U9 Girls   Walpole, E X X
3/10/2019 8:00 AM 366 Pennsylvania Soccer Academy Jersey Knights SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U17 Girls   Kleiman, J Devitt, M Jacoby, K
3/10/2019 9:15 AM 456 Penn United Force FC Philadelphia SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U18 Girls   Neal, J Kleiman, J Devitt, M
3/10/2019 10:30 AM 458 Penn Alliance Select Future Player Academy WC Henderson HS Penn Dot #41 U18 Girls   Jacoby, K Neal, J Kleiman, J
3/10/2019 11:45 AM 360 TSF Academy United Philly Soccer WC Henderson HS Penn Dot #41 U17 Girls   Devitt, M Jacoby, K Neal, J
3/10/2019 1:00 PM 364 Arsenal Football Club of PA Jersey Knights SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U17 Girls   Kleiman, J Devitt, M Jacoby, K
3/10/2019 2:15 PM 453 Penn United Force FC FC Revolution WC Henderson HS Penn Dot #41 U18 Girls   Neal, J Kleiman, J Devitt, M
3/10/2019 3:30 PM 455 Penn Alliance Select Philadelphia SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U18 Girls   Jacoby, K Neal, J Kleiman, J
3/10/2019 8:00 AM 365 Upper Freehold/Allentown SA Arsenal Football Club of PA WC Henderson HS Stadium #40 U17 Girls   Lopez, J Sibley, B Irvine, T
3/10/2019 9:15 AM 467 PA Classics Rose Tree SC WC Henderson HS Stadium #40 U18 Girls   Cocci, M Lopez, J Sibley, B
3/10/2019 10:30 AM 457 Yardley Makefield Soccer FC Revolution WC Henderson HS Stadium #40 U18 Girls   Irvine, T Cocci, M Lopez, J
3/10/2019 11:45 AM 359 PA Classics Global Premier Soccer WC Henderson HS Stadium #40 U17 Girls   Sibley, B Irvine, T Cocci, M
3/10/2019 1:00 PM 363 Upper Freehold/Allentown SA Pennsylvania Soccer Academy WC Henderson HS Stadium #40 U17 Girls   Lopez, J Sibley, B Irvine, T
3/10/2019 2:15 PM 464 PA Classics FCUSA NJ WC Henderson HS Stadium #40 U18 Girls   Cocci, M Lopez, J Sibley, B
3/10/2019 3:30 PM 454 Yardley Makefield Soccer Future Player Academy WC Henderson HS Stadium #40 U18 Girls   Irvine, T Cocci, M Lopez, J
3/10/2019 8:00 AM 466 New Jersey Rush Delaware Union WCU Farrell Stadium #1 U18 Girls   Keenan, J Rizzo, C Gray, B
3/10/2019 9:15 AM 400 Philadelphia SC VYSA WCU Farrell Stadium #1 U19 Girls   Paul, J Keenan, J Rizzo, C
3/10/2019 10:30 AM 378 Western Lehigh United Amity AC WCU Farrell Stadium #1 U17 Girls   Gray, B Paul, J Keenan, J
3/10/2019 11:45 AM 372 FC EUROPA Parsippany SC WCU Farrell Stadium #1 U17 Girls   Rizzo, C Gray, B Paul, J
3/10/2019 1:00 PM 398 PA Classics VYSA WCU Farrell Stadium #1 U19 Girls   Johnson, K Rizzo, C Gray, B
3/10/2019 2:15 PM 463 New Jersey Rush Rose Tree SC WCU Farrell Stadium #1 U18 Girls   Paul, J Johnson, K Rizzo, C
3/10/2019 3:30 PM 370 New Jersey Rush Parsippany SC WCU Farrell Stadium #1 U17 Girls   Gray, B Paul, J Johnson, K
3/10/2019 8:00 AM 399 Next Level Soccer Academy PA Classics WCU Rockwell Field #1 U19 Girls   Schwartz, E Anton, S Halsey, A
3/10/2019 9:15 AM 465 Athletes for the cross FCUSA NJ WCU Rockwell Field #1 U18 Girls   Anton, S Schwartz, E Anton, C
3/10/2019 10:30 AM 377 Southern Chester County SA PA Classics WCU Rockwell Field #1 U17 Girls   Halsey, A Anton, S Schwartz, E
3/10/2019 11:45 AM 371 HFC New Jersey Rush WCU Rockwell Field #1 U17 Girls   Anton, S Halsey, A Anton, C
3/10/2019 1:00 PM 397 Next Level Soccer Academy Philadelphia SC WCU Rockwell Field #1 U19 Girls   Schwartz, E Anton, C Halsey, A
3/10/2019 2:15 PM 462 Athletes for the cross Delaware Union WCU Rockwell Field #1 U18 Girls   Anton, S Schwartz, E Anton, C
3/10/2019 3:30 PM 369 HFC FC EUROPA WCU Rockwell Field #1 U17 Girls   Halsey, A Anton, C Schwartz, E
3/10/2019 8:00 AM 482 VYSA Parsippany SC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard, D Shaw, T Shaw, A
3/10/2019 9:15 AM 240 PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL LMSC Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Shaw, T Shaw, A Denard, D
3/10/2019 10:30 AM 246 FC Providence Montgomery United Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Shaw, A Shaw, T Denard, D
3/10/2019 11:45 AM 484 Continental FC VYSA Widener University Dixon Field #2 U14 Girls   Denard, D Shaw, T Shaw, A
3/10/2019 1:00 PM 418 Bracket A #1 Bracket B #1 Widener University Dixon Field #2 U13 Girls   Shaw, T Shaw, A Denard, D
3/10/2019 8:00 AM 483 Malvern United Next Level Soccer Academy Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Gerlack, D Branchide, C Branchide, E
3/10/2019 9:15 AM 239 Penn Fusion SA FC Revolution Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Branchide, C Gerlack, D Branchide, E
3/10/2019 10:30 AM 245 FC Europa Cedar Stars Academy Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Gerlack, D Branchide, C Branchide, E
3/10/2019 11:45 AM 481 Next Level Soccer Academy Parsippany SC Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Branchide, E Branchide, C Gerlack, D
3/10/2019 1:15 PM 424 Bracket A #1 Bracket B #1 Widener University Quick Stadium #1 U14 Girls   Branchide, C Gerlack, D Branchide, E