-                        
                         
      FC Delco Spring Invitational         
      April 24 & 25, 2021        
                         
                         
              Confirmations campbell@chesco.com    
              Fees        
              Rules        
              Directions & Field Maps    
              Rules Modification - 7v7 - U09 & 10    
              Rules Modifications - 9v9 - U11 & 12    
              Referee Event Registration    
                         
Revised 4:30 PM Monday May 24                  
                         
Date Time Gm #  Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3 L
24-Apr 8:00 AM 13 Radnor Soccer Club Fairmount Soccer Association Caln Park West #1 U08 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:50 AM 31 Fairmount Soccer Association FC DELCO Caln Park West #1 U09 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 9:40 AM 10 Radnor Soccer Club Fairmount Soccer Association Caln Park West #1 U08 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 10:30 AM 29 Rose Tree Soccer Club FC DELCO Caln Park West #1 U09 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 11:20 AM 7 Radnor Soccer Club Delaware FC Hockessin Caln Park West #1 U08 Boys   Carlson, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 12:10 PM 27 Rose Tree Soccer Club Fairmount Soccer Association Caln Park West #1 U09 Boys   Carlson, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 11 Radnor Soccer Club Delaware Football Club Hockessin Caln Park West #1 U08 Boys   Carlson, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 247 Bracket A #1 Bracket B #1 Caln Park West #1 U09 Boys   Carlson, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 66 West Schuylkill FC Bloomsburg Trappers Soccer Club Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:50 PM 68 Lower Merion Soccer Club PA Classics Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:40 PM 65 Bloomsburg Trappers Soccer Club Rochester Lancers Academy Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:30 PM 70 PA Classics CAFC Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 6:20 PM 63 Bloomsburg Trappers Soccer Club Fairmount Soccer Association Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 7:10 PM 73 CAFC Lower Merion Soccer Club Caln Park West #1 U10 Boys   Schmiedel, K  X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 12 Radnor Soccer Club Delaware FC Hockessin Caln Park West #2 U08 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:50 AM 30 Penn Fusion SA Rose Tree Soccer Club Caln Park West #2 U09 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 9:40 AM 9 Radnor Soccer Club Delaware Football Club Hockessin Caln Park West #2 U08 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 10:30 AM 28 Penn Fusion SA Fairmount Soccer Association Caln Park West #2 U09 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 11:20 AM 8 Delaware Football Club Hockessin Fairmount Soccer Association Caln Park West #2 U08 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 12:10 PM 26 FC DELCO Penn Fusion SA Caln Park West #2 U09 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 258 Fairmount Soccer Association Delaware FC Hockessin Caln Park West #2 U08 Boys   Wissler, S X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 67 Fairmount Soccer Association Rochester Lancers Academy Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:50 PM 69 Fairmount Soccer Association CAFC Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:40 PM 64 West Schuylkill FC Fairmount Soccer Association Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:30 PM 71 Fairmount Soccer Association Lower Merion Soccer Club Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 6:20 PM 62 Rochester Lancers Academy West Schuylkill FC Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 7:10 PM 72 PA Classics Fairmount Soccer Association Caln Park West #2 U10 Boys   Wildauer, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 129 Upper Dublin SC Luzerne County Fusion Soccer Club Parkside #1 U12 Boys   Looby, K Wellington, Kate Wellington, Emma FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 119 FC Brandywine FC DELCO Parkside #1 U11 Boys   Looby, K Wellington, Kate Wellington, Emma FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 131 Upper Dublin SC Lionville Parkside #1 U12 Boys   Looby, K Wellington, Kate Wellington, Emma FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 121 GCVSA FC DELCO Parkside #1 U11 Boys   Liblick, G Looby, K Wellington, Emma FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 132 FC DELCO Upper Dublin SC Parkside #1 U12 Boys   Liblick, G Looby, K Wellington, Kate FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 117 FC Brandywine GCVSA Parkside #1 U11 Boys   Looby, K Liblick, G Wellington, Kate FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 114 PA Classics Penn Fusion SA Parkside #1 U11 Boys   Liblick, G Looby, K Wellington, Kate FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 96 FC Bucks Lionville Parkside #1 U11 Boys   Looby, K Wellington, Emma Happ, K FC Delco Tourney
24-Apr 4:00 PM 113 Penn Fusion SA FC DELCO Parkside #1 U11 Boys   Paredes, R Happ, K Wellington, Emma FC Delco Tourney
24-Apr 5:00 PM 95 Lionville TBA U11 boys Parkside #1 U11 Boys   Paredes, R Wellington, Emma Wellington, Kate FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 111 Penn Fusion SA Nitro Soccer Club Parkside #1 U11 Boys   Looby, K Paredes, R Happ, K FC Delco Tourney
24-Apr 7:00 PM 92 TBA U11 boys FC Bucks Parkside #1 U11 Boys   Paredes, R Looby, K Happ, K FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 128 Lionville FC DELCO Parkside #2 U12 Boys   Vo, Jas Vo, B Albright, G FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 118 Delaware Football Club Hockessin GCVSA Parkside #2 U11 Boys   Vo, Justin Vo, Jas Vo, B FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 130 FC DELCO Luzerne County Fusion Soccer Club Parkside #2 U12 Boys   Albright, G Vo, Justin Vo, Jas FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 120 Delaware Football Club Hockessin FC Brandywine Parkside #2 U11 Boys   Vo, Jas Albright, G Vo, Justin FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 133 Luzerne County Fusion Soccer Club Lionville Parkside #2 U12 Boys   Vo, Jas Vo, Justin Albright, G FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 116 FC DELCO Delaware Football Club Hockessin Parkside #2 U11 Boys   Vo, Justin Vo, Jas Albright, G FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 115 Nitro Soccer Club FC DELCO Parkside #2 U11 Boys   Albright, G Vo, Justin Procopio, S FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 97 Fairmount Soccer Association TBA U11 boys Parkside #2 U11 Boys   Procopio, S Albright, G Vo, Justin FC Delco Tourney
24-Apr 4:00 PM 112 PA Classics Nitro Soccer Club Parkside #2 U11 Boys   Vo, Jas Vo, Justin Procopio, S FC Delco Tourney
24-Apr 5:00 PM 94 FC Bucks Fairmount Soccer Association Parkside #2 U11 Boys   Vo, Justin Vo, Jas Procopio, S FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 110 FC DELCO PA Classics Parkside #2 U11 Boys   Procopio, S Vo, Justin Vo, Jas FC Delco Tourney
24-Apr 7:00 PM 93 Lionville Fairmount Soccer Association Parkside #2 U11 Boys   Procopio, S Vo Jas Vo, Justin FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 140 Lampeter Strasburg Youth Soccer Rochester Lancers Parkside #3 U12 Boys   Gray, B Vicente, V Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 80 Pennsylvania Rush Coppermine Soccer Club Parkside #3 U11 Boys   Jackson, R Gray, B Vicente, V FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 144 Rochester Lancers Boyertown Soccer Club Parkside #3 U12 Boys   Gray, B Jackson, R Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 83 River Soccer Club Pennsylvania Rush Parkside #3 U11 Boys   Vicente, V Gray, O Jackson, R FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 143 Boyertown Soccer Club Lampeter Strasburg Youth Soccer Parkside #3 U12 Boys   Gray, B Vicente, V Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 85 HVAA Pennsylvania Rush Parkside #3 U11 Boys   Jackson, R Gray, B Vicente, V FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 103 FC DELCO Lower Merion SC Parkside #3 U11 Boys   Gray, B Jackson, R Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 152 Southern Chester County SA Penn Fusion SA Parkside #3 U12 Boys   Jackson, R Gray, O Hinkle, D FC Delco Tourney
24-Apr 4:00 PM 101 Hershey Soccer Club Lower Merion SC Parkside #3 U11 Boys   Gray, B Hinkle, D Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 5:00 PM 155 FC DELCO Southern Chester County SA Parkside #3 U12 Boys   Jackson, R Gray, B Hinkle, D FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 99 Hershey Soccer Club FC DELCO Parkside #3 U11 Boys   Gray, B Jackson, R Gray, O FC Delco Tourney
24-Apr 7:00 PM 156 Penn Fusion SA FC DELCO Parkside #3 U12 Boys   Gray, B Gray, O Jackson, R FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 141 Boyertown Soccer Club FC Brandywine Parkside #3B U12 Boys   Gray, W Gray, N Bialko, S FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 81 River Soccer Club HVAA Parkside #3B U11 Boys   Lister, Joe Gray, W Gray, N FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 145 FC Brandywine Lampeter Strasburg Youth Soccer Parkside #3B U12 Boys   Gray, W Lister, Joe Bialko, S FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 82 Coppermine Soccer Club HVAA Parkside #3B U11 Boys   Gray, N Bialko, S Lister, Joe FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 142 Rochester Lancers FC Brandywine Parkside #3B U12 Boys   Gray, W Gray, N Bialko, S FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 84 Coppermine Soccer Club River Soccer Club Parkside #3B U11 Boys   Lister, Joe Gray, W Gray, N FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 102 Rochester Lancers Hershey Soccer Club Parkside #3B U11 Boys   Bialko, S Lister, Joe Gray, N FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 153 FC DELCO lower soccer club Parkside #3B U12 Boys   Lister, Joe Bialko, S Ciccinelli, R FC Delco Tourney
24-Apr 4:00 PM 100 Rochester Lancers FC DELCO Parkside #3B U11 Boys   Bialko, S Ciccinelli, R Fleury, M FC Delco Tourney
24-Apr 5:00 PM 154 Penn Fusion SA lower soccer club Parkside #3B U12 Boys   Lister, Joe Fleury, M Ciccinelli, R FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 98 Lower Merion SC Rochester Lancers Parkside #3B U11 Boys   Wissler, S Ciccinelli, R Bialko, S FC Delco Tourney
24-Apr 7:00 PM 157 lower soccer club Southern Chester County SA Parkside #3B U12 Boys   Wissler, S Bialko, S Ciccinelli, R FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 16 FC DELCO Lower Merion Soccer Club Reeceville #1 U09 Boys   Lyle, D X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:50 AM 6 Penn Fusion SA Delaware Football Club Hockessin Reeceville #1 U08 Boys   Lyle, D X X FC Delco Tourney
24-Apr 9:40 AM 18 Delaware Football Club Hockessin Baltimore Union SC Reeceville #1 U09 Boys   Lyle, D X X FC Delco Tourney
24-Apr 10:30 AM 4 LMSC Delaware Football Club Hockessin Reeceville #1 U08 Boys   Lyle, D X X FC Delco Tourney
24-Apr 11:20 AM 17 FC DELCO Baltimore Union SC Reeceville #1 U09 Boys   Lyle, D X X FC Delco Tourney
24-Apr 12:10 PM 2 LMSC Penn Fusion SA Reeceville #1 U08 Boys   Smith, Dom X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 223 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #1 U09 Boys   Smith, Dom X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 54 FC DELCO Penn FC Youth Reeceville #1 U10 Boys   Smith, Dom X X FC Delco Tourney
24-Apr 2:40 PM 37 Coventry Soccer Association Lower Merion Soccer Club Reeceville #1 U09 Boys   Smith, Dom X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 53 Penn FC Youth Upper Dublin SC Reeceville #1 U10 Boys   Smith, Dom X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:20 PM 35 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club Reeceville #1 U09 Boys   Linker, C X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:10 PM 51 Penn FC Youth Boyertown Soccer Club Reeceville #1 U10 Boys   Linker, C X X FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 33 Penn Fusion SA Coventry Soccer Association Reeceville #1 U09 Boys   Linker, C X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 19 FC DELCO Delaware Football Club Hockessin Reeceville #2 U09 Boys   France, J X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:50 AM 5 FC DELCO LMSC Reeceville #2 U08 Boys   France, J X X FC Delco Tourney
24-Apr 9:40 AM 15 Lower Merion Soccer Club A.S. Junior Elite Reeceville #2 U09 Boys   France, J X X FC Delco Tourney
24-Apr 10:30 AM 3 FC DELCO Penn Fusion SA Reeceville #2 U08 Boys   France, J X X FC Delco Tourney
24-Apr 11:20 AM 14 FC DELCO A.S. Junior Elite Reeceville #2 U09 Boys   France, J X X FC Delco Tourney
24-Apr 12:10 PM 1 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO Reeceville #2 U08 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 222 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #2 U09 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 55 Boyertown Soccer Club Upper Dublin SC Reeceville #2 U10 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 2:40 PM 36 Delaware Football Club Hockessin Penn Fusion SA Reeceville #2 U09 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 52 FC DELCO Boyertown Soccer Club Reeceville #2 U10 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:20 PM 34 Delaware Football Club Hockessin Coventry Soccer Association Reeceville #2 U09 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:10 PM 50 Upper Dublin SC FC DELCO Reeceville #2 U10 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 6:00 PM 32 Lower Merion Soccer Club Delaware Football Club Hockessin Reeceville #2 U09 Boys   Weller, B X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 61 VSA lower Merion Reeceville #3 U10 Boys   Farley, T X X FC Delco Tourney
24-Apr 8:50 AM 60 FC DELCO Hulmeville Reeceville #3 U10 Boys   Farley, T X X FC Delco Tourney
24-Apr 9:40 AM 49 Lower Merion FC DELCO Reeceville #3 U10 Boys   Farley, T X X FC Delco Tourney
24-Apr 10:30 AM 48 Delaware Football Club Hockessin River Soccer Club Reeceville #3 U10 Boys   Farley, T X X FC Delco Tourney
24-Apr 11:20 AM 59 Hulmeville lower Merion Reeceville #3 U10 Boys   Farley, T X X FC Delco Tourney
24-Apr 12:10 PM 58 FC DELCO VSA Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 45 River Soccer Club Lower Merion Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 44 FC DELCO Delaware Football Club Hockessin Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 2:40 PM 57 Hulmeville VSA Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 56 lower Merion FC DELCO Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:20 PM 47 River Soccer Club FC DELCO Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:10 PM 46 Delaware Football Club Hockessin Lower Merion Reeceville #3 U10 Boys   Strong, I X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 182 Warrington Pioneer Soccer Club The Proving Grounds #1 U13 Boys   Vicente, V Navarrete, R Snodgrass, M FC Delco Tourney
24-Apr 5:15 PM 185 Barrens Warrington The Proving Grounds #1 U13 Boys   Navarrete, R Vicente, V Snodgrass, M FC Delco Tourney
24-Apr 6:50 PM 186 Pioneer Soccer Club Barrens The Proving Grounds #1 U13 Boys   Navarrete, R Hornickle, C Snodgrass, M FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 PM 187 Eagle FC Warrington The Proving Grounds #1 U13 Boys   Hornickle, C Navarrete, R Snodgrass, M FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 127 Sporting Delaware HVAA The Proving Grounds #2 U12 Boys   Neef, B Abbas, J Abbas, R FC Delco Tourney
24-Apr 11:15 AM 124 A.S. Junior Elite Sporting Delaware The Proving Grounds #2 U12 Boys   Neef, B Abbas, J Abbas, R FC Delco Tourney
24-Apr 12:15 PM 91 Delaware Football Club Wilmington Dynamo United The Proving Grounds #2 U11 Boys   Phillips, M Neef, B Abbas, J FC Delco Tourney
24-Apr 1:15 PM 122 HVAA A.S. Junior Elite The Proving Grounds #2 U12 Boys   Abbas, R Phillips, M Neef, B FC Delco Tourney
24-Apr 2:15 PM 147 Century East FC Montco The Proving Grounds #2 U12 Boys   Abbas, J Abbas, R Phillips, M FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 105 FC Montco Lionville The Proving Grounds #2 U11 Boys   Neef, B Abbas, J Abbas, D FC Delco Tourney
24-Apr 4:30 PM 150 West End SL Century East The Proving Grounds #2 U12 Boys   Abbas, R Neef, B Phillips  FC Delco Tourney
24-Apr 5:30 PM 109 Lionville Eastern Northampton County SC The Proving Grounds #2 U11 Boys   Abbas, D Phillips, M Abbas, J FC Delco Tourney
24-Apr 6:30 PM 149 Century East Pioneer Soccer Club The Proving Grounds #2 U12 Boys   Abbas, J Abbas, D Phillips, M FC Delco Tourney
24-Apr 7:30 PM 107 FC Montco Eastern Northampton County SC The Proving Grounds #2 U11 Boys   Abbas, D Abbas, J Neef, B FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 126 A.S. Junior Elite Valencia CF Academy NY The Proving Grounds #2B U12 Boys   Joynes, M Berger, B Burke, S FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 87 Valencia CF Academy NY Delaware Football Club Wilmington The Proving Grounds #2B U11 Boys   May, A Joynes, M Berger, B FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 86 Dynamo United Montgomery United The Proving Grounds #2B U11 Boys   Burke, S May, A Joynes, M FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 125 Valencia CF Academy NY HVAA The Proving Grounds #2B U12 Boys   Berger, B Burke, S May, A FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 90 Montgomery United Valencia CF Academy NY The Proving Grounds #2B U11 Boys   Joynes, M Berger, B Burke, S FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 123 Valencia CF Academy NY Sporting Delaware The Proving Grounds #2B U12 Boys   May, A Joynes, M Berger, B FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 146 Pioneer Soccer Club West End SL The Proving Grounds #2B U12 Boys   Burke, S May, A Joynes, M FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 104 Eastern Northampton County SC Sporting Delaware The Proving Grounds #2B U11 Boys   Berger, B Burke, S May, A FC Delco Tourney
24-Apr 4:30 PM 151 FC Montco Pioneer Soccer Club The Proving Grounds #2B U12 Boys   Joynes, M Berger, B Burke, S FC Delco Tourney
24-Apr 5:30 PM 108 Sporting Delaware FC Montco The Proving Grounds #2B U11 Boys   Weber, M Joynes, M Berger, B FC Delco Tourney
24-Apr 6:30 PM 148 West End SL FC Montco The Proving Grounds #2B U12 Boys   Burke, S Weber, M Joynes, M FC Delco Tourney
24-Apr 7:30 PM 106 Sporting Delaware Lionville The Proving Grounds #2B U11 Boys   Berger, B Burke, S Weber, M FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 79 Warrington SC FC DELCO The Proving Grounds #3 U11 Boys   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 136 FC DELCO PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #3 U12 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 77 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO The Proving Grounds #3 U11 Boys   Rodowicz, S Bohn, R Rodowicz, C FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 139 PHILA UKR Nationals Delaware Football Club Hockessin The Proving Grounds #3 U12 Boys   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 75 Delaware Football Club Hockessin Warrington SC The Proving Grounds #3 U11 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 134 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO The Proving Grounds #3 U12 Boys   Rodowicz, S Bohn, R Rodowicz, C FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 89 Valencia CF Academy NY Dynamo United The Proving Grounds #3 U11 Boys   Rodowicz, C Rodowicz, S Bohn, R FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 183 Barrens Eagle FC The Proving Grounds #3 U13 Boys   Bohn, R Rodowicz, C Rodowicz, S FC Delco Tourney
24-Apr 5:15 PM 184 Pioneer Soccer Club Eagle FC The Proving Grounds #3 U13 Boys   Neef, B Bohn, R Burke, S FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 78 Coppermine Soccer Club Delaware Football Club Hockessin The Proving Grounds #3B U11 Boys   Walters, C Burke, T Sheehan, H FC Delco Tourney
24-Apr 9:00 AM 137 West Schuylkill FC Delaware Football Club Hockessin The Proving Grounds #3B U12 Boys   Burke, T Walters, C Burke, E FC Delco Tourney
24-Apr 10:00 AM 76 Coppermine Soccer Club Warrington SC The Proving Grounds #3B U11 Boys   Walters, C Sheehan, H Burke, E FC Delco Tourney
24-Apr 11:00 AM 138 FC DELCO West Schuylkill FC The Proving Grounds #3B U12 Boys   Burke, T Sheehan, H Burke, E FC Delco Tourney
24-Apr 12:00 PM 74 FC DELCO Coppermine Soccer Club The Proving Grounds #3B U11 Boys   Walters, C Burke, T Sheehan, H FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 135 West Schuylkill FC PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #3B U12 Boys   Burke, T Walters, C Burke, E FC Delco Tourney
24-Apr 2:00 PM 88 Montgomery United Delaware Football Club Wilmington The Proving Grounds #3B U11 Boys   Walters, C Sheehan, H Burke, E FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 169 FC DELCO AFC USTC #09 U13 Boys   Maric, Z Bush, J Rizzo, T FC Delco Tourney
24-Apr 9:10 AM 166 Villanova Soccer Academy Southern Chester County SA USTC #09 U13 Boys   Rizzo, T Maric, Z Bush, J FC Delco Tourney
24-Apr 10:20 AM 168 AFC CASA USTC #09 U13 Boys   Maric, Z Rizzo, T Prior, O FC Delco Tourney
24-Apr 11:30 AM 167 FC DELCO CASA USTC #09 U13 Boys   Bush, J Prior, O Rizzo, T FC Delco Tourney
24-Apr 12:40 PM 164 Villanova Soccer Academy CAFC USTC #09 U13 Boys   Maric, Z Bush, J Prior, O FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 165 Southern Chester County SA CAFC USTC #09 U13 Boys   Bush, J Maric, Z Lister, John FC Delco Tourney
24-Apr 3:45 PM 225 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #09 U13 Boys   Maric, Z Bush, J Roudabush, T FC Delco Tourney
24-Apr 4:55 PM 224 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #09 U13 Boys   Bush, J Roudabush, T Maric, Z FC Delco Tourney
24-Apr 6:05 PM 248 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #09 U13 Boys   Maric, Z Bush, J Roudabush, T FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 171 Chester County Soccer Select Sporting Delaware USTC #10 U13 Boys   Maslanka, M Horng, A Hornickle, C FC Delco Tourney
24-Apr 9:10 AM 181 Concord Soccer Association Harleysville FC USTC #10 U13 Boys   McGuirk, T Maslanka, M Horng, A FC Delco Tourney
24-Apr 10:20 AM 158 FC DELCO Coppermine Soccer Club USTC #10 U13 Boys   Hornickle, C McGuirk, T Maslanka, M FC Delco Tourney
24-Apr 11:30 AM 175 Sporting Delaware Deep Run USTC #10 U13 Boys PPD Horng, A Hornickle, C McGuirk, T FC Delco Tourney
24-Apr 12:40 PM 179 Berks United FC Harleysville FC USTC #10 U13 Boys   Maslanka, M Horng, A Hornickle, C FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 161 Warminster SC FC DELCO USTC #10 U13 Boys   McGuirk, T Maslanka, M Horng, A FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 172 Delaware Football Club Hockessin Sporting Delaware USTC #10 U13 Boys   Hornickle, C McGuirk, T Maslanka, M FC Delco Tourney
24-Apr 4:10 PM 177 Berks United FC Concord Soccer Association USTC #10 U13 Boys   Horng, A Hornickle, C McGuirk, T FC Delco Tourney
24-Apr 5:20 PM 162 Coppermine Soccer Club Warminster SC USTC #10 U13 Boys   Maslanka, M Horng, A McGuirk, T FC Delco Tourney
24-Apr 8:00 AM 170 Deep Run Delaware Football Club Hockessin USTC #11 U13 Boys PPD McGeehan, J Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
24-Apr 9:10 AM 180 Penn Fusion SA Berks United FC USTC #11 U13 Boys   Procopio, S McGeehan, J Dyck, B FC Delco Tourney
24-Apr 10:20 AM 159 Warminster SC Stafford SC USTC #11 U13 Boys   McGeehan, J Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
24-Apr 11:30 AM 174 Delaware Football Club Hockessin Chester County Soccer Select USTC #11 U13 Boys   McGuirk, T Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
24-Apr 12:40 PM 178 Penn Fusion SA Concord Soccer Association USTC #11 U13 Boys   McGeehan, J Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 160 Coppermine Soccer Club Stafford SC USTC #11 U13 Boys   Hornickle, C Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
24-Apr 3:00 PM 173 Chester County Soccer Select Deep Run USTC #11 U13 Boys PPD McGeehan, J Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
24-Apr 4:10 PM 176 Harleysville FC Penn Fusion SA USTC #11 U13 Boys   Albright, G Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
24-Apr 5:20 PM 163 Stafford SC FC DELCO USTC #11 U13 Boys   Albright, G Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 25 Pipeline SC Rose Tree YSC Sports #C U09 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 43 A.S. Junior Elite PA Classics YSC Sports #C U10 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 2:40 PM 23 Rochester Lancers Academy Rose Tree YSC Sports #C U09 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 41 FC DELCO PA Classics YSC Sports #C U10 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:20 PM 21 Rochester Lancers Academy Pipeline SC YSC Sports #C U09 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:10 PM 39 FC DELCO A.S. Junior Elite YSC Sports #C U10 Boys   Carranza, R X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:00 PM 24 Sporting Delaware Rochester Lancers Academy YSC Sports #D U09 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 1:50 PM 42 Delaware Football Club Wilmington FC DELCO YSC Sports #D U10 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 2:40 PM 22 Sporting Delaware Pipeline SC YSC Sports #D U09 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 3:30 PM 40 Delaware Football Club Wilmington A.S. Junior Elite YSC Sports #D U10 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 4:20 PM 20 Rose Tree Sporting Delaware YSC Sports #D U09 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
24-Apr 5:10 PM 38 PA Classics Delaware Football Club Wilmington YSC Sports #D U10 Boys   Kolsun, A X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 36 Concord soccer Henlopen Soccer Club Caln Park West #1 U11 Girls   Looby, K Wellington, Kate Lindelow, V FC Delco Tourney
25-Apr 9:00 AM 72 Berks United Eastern Northampton County SC Caln Park West #1 U12 Girls   Looby, K Wellington, Kate Lindelow, V FC Delco Tourney
25-Apr 10:00 AM 34 FC DELCO Henlopen Soccer Club Caln Park West #1 U11 Girls   Vo, Jason Lindelow, V Looby, K FC Delco Tourney
25-Apr 11:00 AM 70 UNITY FC Eastern Northampton County SC Caln Park West #1 U12 Girls   Looby, K Wellington, Kate Vo, Jason FC Delco Tourney
25-Apr 12:00 PM 32 FC DELCO Concord soccer Caln Park West #1 U11 Girls   Vo, Jason Wellington, Kate Lindelow, V FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 68 UNITY FC Berks United Caln Park West #1 U12 Girls   Looby, K Wellington, Kate Lindelow, V FC Delco Tourney
25-Apr 2:30 PM 48 Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) PA Classics Caln Park West #1 U11 Girls   Vo, Jason Piombino, X Berger, R FC Delco Tourney
25-Apr 3:30 PM 78 PA Classics   Caln Park West #1 U12 Girls   Piombino, X Vo, Jason Berger, R FC Delco Tourney
25-Apr 4:30 PM 45 Deep Run Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) Caln Park West #1 U11 Girls   Piombino, X Molavoque, S Berger, R FC Delco Tourney
25-Apr 5:30 PM 76 GCVSA   Caln Park West #1 U12 Girls   Boyd, R Molavoque, S Piombino, X FC Delco Tourney
25-Apr 6:30 PM 44 Lionville Coastal Atlantic Futbol Club (CAFC) Caln Park West #1 U11 Girls   Boyd, R Molavoque, S Dan Bula FC Delco Tourney
25-Apr 7:30 PM 74 GCVSA PA Classics Caln Park West #1 U12 Girls   Piombino, X Boyd, R Molavoque, S FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 35 Pipeline SC FC DELCO Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Need 1 Teufel, J FC Delco Tourney
25-Apr 9:00 AM 71 River Soccer Club UNITY FC Caln Park West #2 U12 Girls   Baker, J Shelly, T Teufel, J FC Delco Tourney
25-Apr 10:00 AM 33 Pipeline SC Concord soccer Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Baker, J Teufel, J FC Delco Tourney
25-Apr 11:00 AM 69 River Soccer Club Berks United Caln Park West #2 U12 Girls   Thompson, S Teufel, J Baker, J FC Delco Tourney
25-Apr 12:00 PM 31 Henlopen Soccer Club Pipeline SC Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Thompson, S Teufel, J FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 67 Eastern Northampton County SC River Soccer Club Caln Park West #2 U12 Girls   Thompson, S Shelly, T Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 2:30 PM 47 Deep Run Lionville Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Thompson, S Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 3:30 PM 77 Lionville GCVSA Caln Park West #2 U12 Girls   Thompson, S Need 1 Dan Bula FC Delco Tourney
25-Apr 4:30 PM 46 Lionville PA Classics Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Thompson, S Dan Bula FC Delco Tourney
25-Apr 5:30 PM 75 Lionville PA Classics Caln Park West #2 U12 Girls   Thompson, S Shelly, T Specht, Z FC Delco Tourney
25-Apr 6:30 PM 43 PA Classics Deep Run Caln Park West #2 U11 Girls   Shelly, T Thompson, S Specht, Z FC Delco Tourney
25-Apr 7:30 PM 73   Lionville Caln Park West #2 U12 Girls   Thompson, S Specht, Z. Shelly, T FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 189 FC DELCO River Soccer Club Parkside #1 U14 Boys   Rosinsky, J Fischer, C Tacuri, S FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 254 Montgomery United Empire USA Rhinos Parkside #1 U15 Boys   Steffineno, C Rosinsky, J Fischer, C FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 242 Colonial Soccer Club Cocalico Youth SC Parkside #1 U15 Boys   Rosinsky, J Steffineno, C Tacuri, S FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 253 Empire USA Rhinos WUSC Parkside #1 U15 Boys   Steffineno, C Tacuri, S Abbas, J FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 241 Cocalico Youth SC Pioneer Soccer Club Parkside #1 U15 Boys   Saito, M  Need 1 Tacuri, S FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 252 Montgomery United WUSC Parkside #1 U15 Boys   Steffineno, C Saito, M  Murphy, O FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 245 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #1 U15 Boys   Saito, M  Steffineno, C Tacuri, S FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 256 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #1 U15 Boys   Steffineno, C Tacuri, S Saito, M  FC Delco Tourney
25-Apr 5:20 PM 255 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #1 U15 Boys   Saito, M  Steffineno, C Tacuri, S FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 188 UNITY FC CASA Parkside #2 U14 Boys   Abbas, J Abbas, R Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 251 Sporting NJ FC UNITY FC Parkside #2 U15 Boys   Miele, B Abbas, J Abbas, R FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 239 Abingdon Football Club FC DELCO Parkside #2 U15 Boys   Abbas, J Miele, B Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 249 Sporting NJ FC FC DELCO Parkside #2 U15 Boys   Abbas, R Jacob, R Miele, B FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 238 GoalQuest Soccer FC DELCO Parkside #2 U15 Boys   Miele, B Abbas, D Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 250 UNITY FC FC DELCO Parkside #2 U15 Boys   Abbas, R Miele, B Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 244 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #2 U15 Boys   Miele, B Abbas, R Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 246 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #2 U15 Boys   Abbas, R Jacob, R Miele, B FC Delco Tourney
25-Apr 5:20 PM 257 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #2 U15 Boys   Murphy, O Abbas, R Jacob, R FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 84 Lionville Western Lehigh United SC Parkside #3 U13 Girls   Coary, K Coary, L Nguyen, J FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 95 Monroe United Coastal Atlantic FC Parkside #3 U14 Girls   Coary, K Coary, L Nguyen, J FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 83 Western Lehigh United SC Coppermine- HFC United Parkside #3 U13 Girls   Coary, K Coary, L Nguyen, J FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 93 Monroe United Northeast United Parkside #3 U14 Girls   Coary, K Coary, L Nguyen, J FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 82 Lionville Coppermine- HFC United Parkside #3 U13 Girls   Coary, K Coary, L Nguyen, J FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 79 Philadelphia SC Sporting Delaware Parkside #3 U13 Girls   Abbas, D Coary, K Murphy, O FC Delco Tourney
25-Apr 3:30 PM 116 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #3 U13 Girls   Abbas, J Abubaker, A Murphy, O FC Delco Tourney
25-Apr 4:40 PM 115 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #3 U13 Girls   Abbas, D Abubaker, A Walter, M FC Delco Tourney
25-Apr 5:50 PM 117 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U13 Girls   Abbas, J Abubaker, A Walter, M FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 6 FC DELCO PA Classics Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:50 AM 8 Montgomery United Delaware Football Club Wilmington Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 9:40 AM 4 Sporting Delaware PA Classics Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 10:30 AM 10 Penn Fusion SA St Thomas More Soccer Club Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 11:20 AM 2 Sporting Delaware FC DELCO Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 12:10 PM 12 Penn Fusion SA Northeast United Reeceville #1 U09 Girls   Lyle, D X X FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 18 FC DELCO Lionville Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 24 FC DELCO West Schuylkill FC Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 2:40 PM 16 Lehigh Valley United Lionville Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 3:30 PM 21 Lower Merion SC FC DELCO Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 4:20 PM 14 Lehigh Valley United FC DELCO Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 5:10 PM 20 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO Reeceville #1 U10 Girls   Snodgrass, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 5 Delaware Football Club Hockessin Sporting Delaware Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:50 AM 11 Northeast United St Thomas More Soccer Club Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 9:40 AM 3 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 10:30 AM 9 PA Classics Montgomery United Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 11:20 AM 1 PA Classics Delaware Football Club Hockessin Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 12:10 PM 7 PA Classics Delaware Football Club Wilmington Reeceville #2 U09 Girls   Piombino, X X X FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 17 HSC Lehigh Valley United Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 23 Lower Merion SC Delaware Football Club Hockessin Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 2:40 PM 15 HSC FC DELCO Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 3:30 PM 22 Delaware Football Club Hockessin West Schuylkill FC Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 4:20 PM 13 Lionville HSC Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 5:10 PM 19 West Schuylkill FC Lower Merion SC Reeceville #2 U10 Girls   Ali, M X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:30 AM 30 Coventry SA Montgomery United Reeceville #3 U10 Girls   Polansky, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 9:20 AM 27 Penn Fusion SA Henlopen Soccer Club Reeceville #3 U10 Girls   Polansky, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 10:10 AM 29 Montgomery United Coastal Atlantic FC Reeceville #3 U10 Girls   Polansky, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 11:00 AM 26 Henlopen Soccer Club FC Revolution Reeceville #3 U10 Girls   France, J X X FC Delco Tourney
25-Apr 11:50 AM 28 Coventry SA Coastal Atlantic FC Reeceville #3 U10 Girls   France, J X X FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 25 Penn Fusion SA FC Revolution Reeceville #3 U10 Girls   France, J X X FC Delco Tourney
25-Apr 1:30 PM 122 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #3 U09 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 2:20 PM 119 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #3 U10 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 3:10 PM 121 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #3 U09 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 4:00 PM 118 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #3 U10 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 4:50 PM 123 Bracket A #1 Bracket B #1 Reeceville #3 U09 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 5:40 PM 120 Bracket A #1 Bracket B #1 Reeceville #3 U10 Girls   Sogunro, E X X FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 60 FC Bucks Sporting Delaware The Proving Grounds #2 U12 Girls   Bohn, R Rodowicz, C Lagowski, M FC Delco Tourney
25-Apr 9:00 AM 41 FC DELCO Rochester Lancers The Proving Grounds #2 U11 Girls   Rodowicz, C Bohn, R Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 10:00 AM 58 Montgomery United Sporting Delaware The Proving Grounds #2 U12 Girls   Bohn, R Lagowski, M Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 11:00 AM 40 Rochester Lancers Sporting Delaware The Proving Grounds #2 U11 Girls   Rodowicz, C Lagowski, M Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 12:00 PM 56 Montgomery United FC Bucks The Proving Grounds #2 U12 Girls   Bohn, R Rodowicz, C Lagowski, M FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 38 Rochester Lancers CRUSA The Proving Grounds #2 U11 Girls   Rodowicz, C Bohn, R Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 2:00 PM 54 FC Brandywine Pipeline SC The Proving Grounds #2 U11 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 66 West Schuylkill FC Rochester Lancers The Proving Grounds #2 U12 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 4:00 PM 52 FC Bucks Pipeline SC The Proving Grounds #2 U11 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 5:00 PM 63 Voorhees SA West Schuylkill FC The Proving Grounds #2 U12 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 6:00 PM 50 FC Bucks FC Brandywine The Proving Grounds #2 U11 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 7:00 PM 61 Rochester Lancers Voorhees SA The Proving Grounds #2 U12 Girls   Neef, B Waychof, N Tomlinson, T FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 59 NJ Blaze Soccer Academy Montgomery United The Proving Grounds #2B U12 Girls   Joynes, M Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
25-Apr 9:00 AM 42 CRUSA Sporting Delaware The Proving Grounds #2B U11 Girls   Neef, B Joynes, M Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 10:00 AM 57 NJ Blaze Soccer Academy FC Bucks The Proving Grounds #2B U12 Girls   Joynes, M Neef, B Dyck, B FC Delco Tourney
25-Apr 11:00 AM 39 FC DELCO CRUSA The Proving Grounds #2B U11 Girls   Neef, B Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 12:00 PM 55 Sporting Delaware NJ Blaze Soccer Academy The Proving Grounds #2B U12 Girls   Phillips, M Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
25-Apr 1:00 PM 37 Sporting Delaware FC DELCO The Proving Grounds #2B U11 Girls   Neef, B Phillips, M Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 2:00 PM 53 South Parkland Youth Association FC Bucks The Proving Grounds #2B U11 Girls   Phillips, M Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 65 Voorhees SA FC DELCO The Proving Grounds #2B U12 Girls   Phillips, M Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 4:00 PM 51 South Parkland Youth Association FC Brandywine The Proving Grounds #2B U11 Girls   Dyck, B Jawawdeh, L Phillips, M FC Delco Tourney
25-Apr 5:00 PM 64 FC DELCO Rochester Lancers The Proving Grounds #2B U12 Girls   Phillips, M Dyck, B Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 6:00 PM 49 Pipeline SC South Parkland Youth Association The Proving Grounds #2B U11 Girls   Phillips, M Jawawdeh, L Dyck, B FC Delco Tourney
25-Apr 7:00 PM 62 FC DELCO West Schuylkill FC The Proving Grounds #2B U12 Girls   Dyck, B Phillips, M Jawawdeh, L FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 114 Evergreen Youth Soccer Club North Union United USTC #01 U15 Girls   Linker, C Walter, M Fiendt, K FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 108 Sporting Delaware Sting PA USTC #01 U15 Girls   Fiendt, K Linker, C Walter, M FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 112 PA Classics North Union United USTC #01 U15 Girls   Linker, C Fiendt, K Walter, M FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 106 TBA U15 Girls Sting PA USTC #01 U15 Girls   Fiendt, K Procak, M Walter, M FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 110 PA Classics Evergreen Youth Soccer Club USTC #01 U15 Girls   Linker, C Need 1 Procak, M FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 104 TBA U15 Girls Sporting Delaware USTC #01 U15 Girls   Procak, M Linker, C France, J FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 191 FC DELCO UNITY FC USTC #01 U14 Boys   Linker, C Procak, M France, J FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 199 Sporting Delaware Fusion USTC #01 U14 Boys   Procak, M Linker, C Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 113 River Soccer Club PA Classics USTC #02 U15 Girls   Albright, G McPoyle, T Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 107 GBFC TBA U15 Girls USTC #02 U15 Girls   McPoyle, T Albright, G Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 111 River Soccer Club Evergreen Youth Soccer Club USTC #02 U15 Girls   Albright, G Horng, A Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 105 GBFC Sporting Delaware USTC #02 U15 Girls   McPoyle, T Wildermuth, B Albright, G FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 109 North Union United River Soccer Club USTC #02 U15 Girls   Albright, G McPoyle, T Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 103 Sting PA GBFC USTC #02 U15 Girls   Horng, A Albright, G McPoyle, T FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 190 CASA River Soccer Club USTC #02 U14 Boys   Albright, G Horng, A Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 198 Rochester Lancers Coppermine Soccer Club USTC #02 U14 Boys   McPoyle, T Wildermuth, B Horng, A FC Delco Tourney
25-Apr 5:30 PM 86 Coventry SA Berks United USTC #03 U13 Girls PPD Albright, G McPoyle, T Wildermuth, B FC Delco Tourney
25-Apr 5:30 PM 85 Evergreen Youth Soccer Club Unity Football Club USTC #04 U13 Girls PPD McGuirk, T Weller, B Horng, A FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 96 Northeast United Penn Fusion SA USTC #07 U14 Girls   McGuirk, T Redlinger, K Weller, B FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 81 Philadelphia SC Penn Fusion SA USTC #07 U13 Girls   Weller, B McGuirk, T Redlinger, K FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 80 Penn Fusion SA Sporting Delaware USTC #07 U13 Girls   McGuirk, T Weller, B Band, L FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 94 Coastal Atlantic FC Penn Fusion SA USTC #07 U14 Girls   Weller, B McGuirk, T Band, L FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 92 Coastal Atlantic FC Northeast United USTC #07 U14 Girls   McGuirk, T Monaco, K Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 86 Coventry SA Berks United USTC #07 U13 Girls   McGuirk, T Monaco, K Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 91 Penn Fusion SA Monroe United USTC #07 U14 Girls PPD Weller, B Monaco, K McGuirk, T FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 243 Pioneer Soccer Club Colonial Soccer Club USTC #08 U15 Boys   Howard, B Rittinger, M Chiccinelli, R FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 195 Coppermine Soccer Club Sporting Delaware USTC #08 U14 Boys   Keenan, J Howard, B Rittinger, M FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 90 Berks United Evergreen Youth Soccer Club USTC #08 U13 Girls   Howard, B Keenan, J Chiccinelli, R FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 192 CASA FC DELCO USTC #08 U14 Boys   Keenan, J Chiccinelli, R Rittinger, M FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 196 Rochester Lancers Sporting Delaware USTC #08 U14 Boys   Howard, B Rittinger, M Chiccinelli, R FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 88 Coventry SA Evergreen Youth Soccer Club USTC #08 U13 Girls   Keenan, J Chiccinelli, R Rittinger, M FC Delco Tourney
25-Apr 3:00 PM 91 Penn Fusion SA Monroe United USTC #08 U14 Girls   Weller, B Chiccinelli, R Rittinger, M FC Delco Tourney
25-Apr 4:10 PM 85 Evergreen Youth Soccer Club Unity Football Club USTC #08 U13 Girls   Weller, B Chiccinelli, R Rittinger, M FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 240 Abingdon Football Club GoalQuest Soccer USTC #09 U15 Boys   Bialko, S Need 1 Happ, K FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 194 Fusion Rochester Lancers USTC #09 U14 Boys   Lister, Joe Happ, K Bialko, S FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 89 Unity Football Club Coventry SA USTC #09 U13 Girls   Bialko, S Lister, Joe Happ, K FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 193 River Soccer Club UNITY FC USTC #09 U14 Boys   Lister, Joe Happ, K Horng, A FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 197 Coppermine Soccer Club Fusion USTC #09 U14 Boys   Lister, Joe Bialko, S Happ, K FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 87 Unity Football Club Berks United USTC #09 U13 Girls   Bialko, S Happ, K Lister, Joe FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 201 West Schuylkill FC Carlisle USTC #10 U14 Boys   Mueller, K Hilton, Sr Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 101 FC DELCO Sporting Delaware USTC #10 U14 Girls   Hilton, Sr Need 1 Mueller, K FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 203 West Schuylkill FC Southern Chester County SA USTC #10 U14 Boys   Fiorenza, D Mueller, K Bailey, J FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 100 Sporting Delaware Southern Chester County SA USTC #10 U14 Girls   Mueller, K Fiorenza, D Hilton, Sr FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 204 FC Brandywine West Schuylkill FC USTC #10 U14 Boys   Mueller, K Hilton, Sr Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 98 Sporting Delaware Penn Fusion SA USTC #10 U14 Girls   Hilton, Sr Weller, B Need 1 FC Delco Tourney
25-Apr 8:00 AM 200 Southern Chester County SA FC Brandywine USTC #11 U14 Boys   Boyd, R Fleury, M Brutscher, S FC Delco Tourney
25-Apr 9:10 AM 102 Penn Fusion SA Southern Chester County SA USTC #11 U14 Girls   Horng, A Brutscher, S Fleury, M FC Delco Tourney
25-Apr 10:20 AM 202 FC Brandywine Carlisle USTC #11 U14 Boys   Procak, M Fleury, M Brutscher, S FC Delco Tourney
25-Apr 11:30 AM 99 FC DELCO Penn Fusion SA USTC #11 U14 Girls   Fleury, M Brutscher, S Lister, John FC Delco Tourney
25-Apr 12:40 PM 205 Carlisle Southern Chester County SA USTC #11 U14 Boys   Lister, John Fleury, M Brutscher, S FC Delco Tourney
25-Apr 1:50 PM 97 Southern Chester County SA FC DELCO USTC #11 U14 Girls   Lister, John Brutscher, S Fleury, M FC Delco Tourney