FC Delco Player Cup        
        May 29, 30, 31, 2021        
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Weather Info      
          Rules          
          U09 / U10 7v7 Rules          
          U11 / U12 9v9 Rules          
          Directions    
          Fees          
          Referee Event Registration        
          APL Referee Payment Procedure        
                       
                       
Revised 1:00 PM Monday June 21              
            as          
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
29-May 8:00 AM 334 Holmdel FC Keystone FC Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Cortese, J Maric, Z Prem, B
29-May 9:15 AM 1322 Holmdel FC Warminster SC Bishop Shanahan HS #1 U13 Boys   Rizzo, C Cortese, J Maric, Z
29-May 10:30 AM 380 FC Dynamo ROC Vereinigung Erzgebirge SC V/E Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Prem, B Rizzo, C Cortese, J
29-May 11:45 AM 340 PA Dominion FC Baltimore Union SC Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Maric, Z Prem, B Rizzo, C
29-May 1:00 PM 1327 Warminster SC Pittsburgh Riverhounds Bishop Shanahan HS #1 U13 Boys   Cortese, J Maric, Z Prem, B
29-May 2:15 PM 361 Dix Hills Pittsburgh Riverhounds Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Rizzo, C Cortese, J Maric, Z
29-May 3:30 PM 383 Eastern Northampton County SC FC Dynamo ROC Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Prem, B Rizzo, C Cortese, J
29-May 4:45 PM 322 Pipeline SC Sporting Delaware Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Maric, Z Prem, B Rizzo, C
29-May 8:00 AM 335 Freedom SC Yardley Makefield Soccer Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Snodgrass, D Procopio, S O'Brien, M
29-May 9:15 AM 355 North Union United Coppermine Soccer Club Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Snodgrass, D O'Brien, M Procopio, S
29-May 10:30 AM 381 Eastern Northampton County SC SCS United Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Procopio, S Snodgrass, D O'Brien, M
29-May 11:45 AM 341 STA-MUSC Lehigh Valley United Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Snodgrass, D Procopio, S Jawawdeh, Waseem 
29-May 1:00 PM 319 Sporting Delaware Villanova Soccer Academy (VSA)/1776 Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Procopio, S Speers, Luke Jawawdeh, Waseem 
29-May 2:15 PM 362 Keystone FC Match Fit Academy FC Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Speers, Luke Jawawdeh, Waseem  Snodgrass, D
29-May 3:30 PM 379 Just Play Soccer Club Match Fit Montclair United Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Procopio, S Snodgrass, D Jawawdeh, Waseem 
29-May 4:45 PM 403 PA Classics SUSA Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Speers, Luke Procopio, S Snodgrass, D
29-May 8:00 AM 338 Lehigh Valley United PA Dominion FC Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Schrack, S Giacomelli, Z Giacomelli, J
29-May 9:15 AM 360 Keystone FC Pittsburgh Riverhounds Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, D Schrack, S Giacomelli, Z
29-May 10:30 AM 384 Salisbury United SC FC SESA Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, J Giacomelli, D Schrack, S
29-May 11:45 AM 344 Quaker Elite Accelerate Elite SC Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, Z Giacomelli, J Giacomelli, D
29-May 1:00 PM 401 GoalQuestSoccer PA Classics Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Schrack, S Giacomelli, Z Giacomelli, J
29-May 2:15 PM 365 PHILA UKR Nationals Pipeline SC Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, D Schrack, S Giacomelli, Z
29-May 3:30 PM 382 Vereinigung Erzgebirge SC V/E SCS United Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, J Giacomelli, D Schrack, S
29-May 4:45 PM 404 Buckingham United GoalQuestSoccer Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   Giacomelli, Z Giacomelli, J Giacomelli, D
29-May 8:00 AM 339 STA-MUSC Baltimore Union SC Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Lemonick, H Larbi, J Prozc, B
29-May 9:15 AM 359 Match Fit Academy FC Dix Hills Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Rodman, T Lemonick, H Larbi, J
29-May 10:30 AM 385 Coventry SA CAFC Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Prozc, B Rodman, T Lemonick, H
29-May 11:45 AM 345 FC DELCO Pittsburgh Riverhounds Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Larbi, J Prozc, B Rodman, T
29-May 1:00 PM 402 Buckingham United SUSA Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Lemonick, H Larbi, J Prozc, B
29-May 2:15 PM 366 FSA FC Cedar Stars Academy Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Rodman, T Lemonick, H Larbi, J
29-May 3:30 PM 291 Watchung Hills SA Lehigh Valley United Bishop Shanahan HS #4 U13 Boys   Prozc, B Rodman, T Larbi, J
29-May 8:30 AM 131 Pittsburgh Riverhounds VYSA Caln Park West #1 U11 Boys   Weller, B Domsohn, G Monaco, K
29-May 9:45 AM 127 Shenandoah FC Elite Match Fit Montclair United Caln Park West #1 U11 Boys   Domsohn, G Weller, B Monaco, K
29-May 11:00 AM 122 SCS United Eagle FC Caln Park West #1 U11 Boys   Weller, B Domsohn, G Monaco, K
29-May 12:30 PM 133 Pittsburgh Riverhounds Lehigh Valley United Caln Park West #1 U11 Boys   Domsohn, G Weller, B Monaco, K
29-May 1:45 PM 129 Shenandoah FC Elite Northeast Cantolao Attack Caln Park West #1 U11 Boys   Weller, B Domsohn, G Need 1
29-May 3:00 PM 125 Empire United Soccer Academy SCS United Caln Park West #1 U11 Boys   Domsohn, G Weller, B Need 1
29-May 8:30 AM 130 Lehigh Valley United Pipeline SC Caln Park West #2 U11 Boys   Lyle, D Polansky, E Broome, R
29-May 9:45 AM 126 Northeast Cantolao Attack Villanova Soccer Academy (VSA) Caln Park West #2 U11 Boys   Polansky, E Lyle, D Broome, R
29-May 11:00 AM 123 Empire United Soccer Academy Just Play Soccer Club Caln Park West #2 U11 Boys   Lyle, D Polansky, E Broome, R
29-May 12:30 PM 132 Pipeline SC VYSA Caln Park West #2 U11 Boys   Polansky, E Lyle, D Broome, R
29-May 1:45 PM 128 Villanova Soccer Academy (VSA) Match Fit Montclair United Caln Park West #2 U11 Boys   Lyle, D Polansky, E Broome, R
29-May 3:00 PM 124 Eagle FC Just Play Soccer Club Caln Park West #2 U11 Boys   Polansky, E Need 1 Broome, R
29-May 8:00 AM 1108 Pennsylvania Rush World Class FC Centre Square Park #1 U15 Girls   Mueller, K Devitt, M Cecco, V
29-May 9:25 AM 1100 Franklin VYS Centre Square Park #1 U15 Girls   Cecco, V Mueller, K Devitt, M
29-May 10:50 AM 1104 Lionville Manhattan SC Centre Square Park #1 U15 Girls   Devitt, M Cecco, V Mueller, K
29-May 1:00 PM 1106 Pennsylvania Rush Sporting Delaware Centre Square Park #1 U15 Girls   Mueller, K Devitt, M Cecco, V
29-May 2:25 PM 1102 Lionville Keystone FC Centre Square Park #1 U15 Girls   Cecco, V Mueller, K Devitt, M
29-May 3:50 PM 1098 Franklin Iron Valley United Centre Square Park #1 U15 Girls   Cecco, V Mueller, K Devitt, M
29-May 8:00 AM 1107 CSA Sporting Delaware Centre Square Park #2 U15 Girls   Knauss, J Melick, R Offenberg, A
29-May 9:25 AM 1099 FC Revolution Iron Valley United Centre Square Park #2 U15 Girls   Melick, R Knauss, J Offenberg, C
29-May 10:50 AM 1103 Coppermine Soccer Club (FKA Premier SC) Keystone FC Centre Square Park #2 U15 Girls   Offenberg, A Offenberg, C Knauss, J
29-May 1:00 PM 1105 World Class FC CSA Centre Square Park #2 U15 Girls   Melick, R Offenberg, A Offenberg, C
29-May 2:25 PM 1097 VYS FC Revolution Centre Square Park #2 U15 Girls   Offenberg, A Melick, R Offenberg, C
29-May 3:50 PM 1101 Manhattan SC Coppermine Soccer Club (FKA Premier SC) Centre Square Park #2 U15 Girls   Melick, R Offenberg, A Offenberg, C
29-May 8:00 AM 5 Coppermine Soccer Club Philadelphia Union Junior Academy Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   DiMatteo, T X X
29-May 9:05 AM 1 Pipeline SC FC DELCO Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   DiMatteo, T X X
29-May 10:10 AM 23 FUTBOLTECH Coppermine Soccer Club Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   DiMatteo, T X X
29-May 11:15 AM 17 Empire United Soccer Academy Pipeline SC Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   DiMatteo, T X X
29-May 12:20 PM 8 BW Gottschee Coppermine Soccer Club Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   France, John X X
29-May 1:25 PM 4 Penn Fusion SA Pipeline SC Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   France, John X X
29-May 2:30 PM 21 FUTBOLTECH PA Classics Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   France, John X X
29-May 3:35 PM 19 Empire United Soccer Academy Match Fit Academy FC Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   France, John X X
29-May 8:00 AM 6 BW Gottschee The Football Academy NJ Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Howard, B X X
29-May 9:05 AM 2 Penn Fusion SA A.S. Junior Elite Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Howard, B X X
29-May 10:10 AM 22 FC SESA PA Classics Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Howard, B X X
29-May 11:15 AM 16 Match Fit Academy FC FC DELCO Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Howard, B X X
29-May 12:20 PM 7 Philadelphia Union Junior Academy The Football Academy NJ Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Snodgrass, M X X
29-May 1:25 PM 3 FC DELCO A.S. Junior Elite Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Snodgrass, M X X
29-May 2:30 PM 20 Coppermine Soccer Club FC SESA Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Snodgrass, M X X
29-May 3:35 PM 18 FC DELCO Pipeline SC Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Snodgrass, M X X
29-May 9:15 AM 228 Lehigh Valley United FSA FC Kelly Field #1 U13 Boys   Cress, B Scott, A Krakower, D
29-May 10:30 AM 245 Auburndale SC STA-MUSC Kelly Field #1 U13 Boys   Irwin, C Cress, B Scott, A
29-May 11:45 AM 289 AFFC Watchung Hills SA Kelly Field #1 U13 Boys   Cress, B Irwin, C Scott, A
29-May 1:00 PM 1331 Pipeline SC Northeast Cantolao Attack Kelly Field #1 U13 Boys   Neef, B Cress, B Irwin, C
29-May 2:15 PM 311 Shenandoah FC Elite Keystone FC Kelly Field #1 U13 Boys   Neef, B Park, J Van Cott, S
29-May 3:30 PM 252 Real Jersey FC Liverpool FCIA MD Kelly Field #1 U13 Boys   Neef, B Park, J Van Cott, S
29-May 4:45 PM 292 Jouons FC AFFC Kelly Field #1 U13 Boys   Neef, B Park, J Van Cott, S
29-May 6:00 PM 1330 Empire United Soccer Academy Penn Fusion SA Kelly Field #1 U13 Boys   Neef, B Fischer, C Van Cott, S
29-May 1:00 PM 157 Auburndale SC Philadelphia Union Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Linker, C Fischer, C Wildermuth, B
29-May 2:15 PM 162 STA-MUSC FC Bucks Premier Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Ramlochan, F Linker, C Wildermuth, B
29-May 3:30 PM 154 A.S. Junior Elite Penn Fusion SA Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Linker, C Ramlochan, F Wildermuth, B
29-May 4:45 PM 159 Philadelphia Union FC Bucks Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Linker, C Wildermuth, B Ramlochan, F
29-May 6:00 PM 164 STA-MUSC Lehigh Valley United Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Neef, B Linker, C Wildermuth, B
29-May 7:15 PM 156 A.S. Junior Elite PA Classics Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Ramlochan, F Neef, B Wildermuth, B
29-May 1:00 PM 158 STA Mt Olive SC FC Bucks Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Siaton, C Vincent, M Spross, J
29-May 2:15 PM 161 Lehigh Valley United FC DELCO Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Strong, I Siaton, C Vincent, M
29-May 3:30 PM 153 PA Classics FC DELCO Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Siaton, C Strong, I Spross, J
29-May 4:45 PM 160 STA Mt Olive SC Auburndale SC Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Vincent, M Spross, J Strong, I
29-May 6:00 PM 163 FC DELCO FC Bucks Premier Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Siaton, C Strong, I Spross, J
29-May 7:15 PM 155 FC DELCO Penn Fusion SA Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Strong, I Siaton, C Spross, J
29-May 8:00 AM 947 Long Island SC Penn Fusion SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Dyck, B Mendez, G Hornickle, C
29-May 9:15 AM 948 North Union United WNY Flash Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Dyck, B Mendez, G
29-May 10:30 AM 967 Empire United Rochester Yardley Makefield Soccer MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hornickle, C Wilson, C Dyck, B
29-May 11:45 AM 962 Century United Long Island SC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Mendez, G Hornickle, C Wilson, C
29-May 1:00 PM 969 Lionville Long Island SC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Dyck, B Mendez, G Hornickle, C
29-May 2:15 PM 991 Loudoun Soccer PA Dominion 08 Girls MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Dyck, B Mendez, G
29-May 3:30 PM 965 Empire United Rochester FC EUROPA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hornickle, C Wilson, C Dyck, B
29-May 4:45 PM 960 Pipeline SC Century United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Mendez, G Hornickle, C Wilson, C
29-May 8:00 AM 944 Real Ole FC CT Football Club (CFC) MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fuller, W Manfaa, T Bradley, K
29-May 9:15 AM 943 World Class FC Lehigh Valley United MSI Turf Complex #B U13 Girls   Manfaa, T Fuller, W Ifkirane, L
29-May 10:30 AM 966 Coppermine Soccer Club FC EUROPA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fuller, W Ifkirane, L Bradley, K
29-May 11:45 AM 959 Syracuse Development Academy Keystone FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Manfaa, T Bradley, K Ifkirane, L
29-May 1:00 PM 945 WNY Flash Academy Long Island SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fuller, W Manfaa, T Bradley, K
29-May 2:15 PM 968 FC Bucks Match Fit Academy FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Manfaa, T Fuller, W Ifkirane, L
29-May 3:30 PM 964 Yardley Makefield Soccer Coppermine Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fuller, W Ifkirane, L Bradley, J
29-May 4:45 PM 957 Syracuse Development Academy FC DELCO MSI Turf Complex #B U13 Girls   Manfaa, T Bradley, J Ifkirane, L
29-May 6:00 PM 220 Beadling SC Baltimore Celtic Union MSI Turf Complex #B U13 Boys   Rizzo, T Procak, M Dolce, Alex
29-May 8:00 AM 971 Lionville FC Bucks MSI Turf Complex #C U13 Girls   Dyck, J Taylor, C Piasecki, M
29-May 9:15 AM 970 Match Fit Academy FC Long Island SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Krippel, S Dyck, J Taylor, C
29-May 10:30 AM 963 CRUSA Pipeline SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Piasecki, M Krippel, S Dyck, J
29-May 11:45 AM 958 Arsenal FC DELCO MSI Turf Complex #C U13 Girls   Taylor, C Piasecki, M Krippel, S
29-May 1:00 PM 942 Real Ole FC Lehigh Valley United MSI Turf Complex #C U13 Girls   Dyck, J Taylor, C Jawawdeh, L
29-May 2:15 PM 946 North Union United Penn Fusion SA MSI Turf Complex #C U13 Girls   Krippel, S Dyck, J Taylor, C
29-May 3:30 PM 961 CRUSA Long Island SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Krippel, S Jawawdeh, L Dyck, J
29-May 4:45 PM 956 Keystone FC Arsenal MSI Turf Complex #C U13 Girls   Taylor, C Jawawdeh, L Krippel, S
29-May 6:00 PM 941 CT Football Club (CFC) World Class FC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Gray, B Ed Lynch Gray, O
29-May 8:00 AM 342 Pittsburgh Riverhounds Quaker Elite Parkside #1 U14 Boys   Lynch, J Yost, J Fassnacht, B
29-May 9:15 AM 363 Cedar Stars Academy PHILA UKR Nationals Parkside #1 U14 Boys   Yost, J Lynch, J Fassnacht, B
29-May 11:45 AM 398 FC Dynamo ROC STA Mt Olive SC Parkside #1 U14 Boys   Fassnacht, B Lynch, J Yost, J
29-May 1:00 PM 358 EMSC North Union United Parkside #1 U14 Boys   Gallagher, J Hull, J Lynch, J
29-May 2:15 PM 323 FC Europa Penn Fusion SA Parkside #1 U14 Boys   Hull, J Gallagher, J Steffenino, C
29-May 3:30 PM 387 Coventry SA Salisbury United SC Parkside #1 U14 Boys   Steffenino, C Hull, J Gallagher, J
29-May 4:45 PM 321 Villanova Soccer Academy (VSA)/1776 MSA Parkside #1 U14 Boys   Gallagher, J Steffenino, C Hull, J
29-May 6:00 PM 326 Philadelphia Union FC Europa Parkside #1 U14 Boys   Hull, J Gallagher, J Need 1
29-May 8:00 AM 356 EMSC STA MUSC Parkside #2 U14 Boys   Lewis, Todd McAndrew, T Connelly, J
29-May 10:30 AM 377 Just Play Soccer Club Pennsylvania Rush Parkside #2 U14 Boys   McAndrew, T Lewis, Todd Connelly, J
29-May 11:45 AM 294 Match Fit Montclair United Pennsylvania Rush Parkside #2 U13 Boys   Krakower, D Lewis, Todd McAndrew, T
29-May 1:00 PM 397 FSA FC Northeast Cantolao Attack Parkside #2 U14 Boys   Connelly, J Krakower, D McAndrew, T
29-May 2:15 PM 378 Connecticut FC Pennsylvania Rush Parkside #2 U14 Boys   Lewis, Todd Connelly, J Krakower, D
29-May 3:30 PM 295 EMSC Pennsylvania Rush Parkside #2 U13 Boys   McAndrew, T Lewis, Todd Connelly, J
29-May 4:45 PM 400 FC Dynamo ROC FSA FC Parkside #2 U14 Boys   Lewis, Todd McAndrew, T Connelly, J
29-May 6:00 PM 296 Match Fit Montclair United FSA FC Parkside #2 U13 Boys   Grewal, D Hill, A Connelly, J
29-May 8:00 AM 343 FC DELCO Accelerate Elite SC Parkside #3 U14 Boys   Elwell, Em Hillsinger, L Race, K
29-May 9:15 AM 364 FSA FC Pipeline SC Parkside #3 U14 Boys   Hill, A Elwell, Em Hillsinger, L
29-May 10:30 AM 376 Match Fit Montclair United Connecticut FC Parkside #3 U14 Boys   Race, K Hill, A Elwell, Em
29-May 11:45 AM 336 Keystone FC Yardley Makefield Soccer Parkside #3 U14 Boys   Hillsinger, L Race, K Hill, A
29-May 1:00 PM 357 Coppermine Soccer Club STA MUSC Parkside #3 U14 Boys   Elwell, Em Hillsinger, L Race, K
29-May 2:15 PM 324 Philadelphia Union DORAL SOCCER CLUB Parkside #3 U14 Boys   Hill, A Elwell, Em Hillsinger, L
29-May 3:30 PM 386 FC SESA CAFC Parkside #3 U14 Boys   Race, K Hill, A Elwell, Em
29-May 4:45 PM 399 Northeast Cantolao Attack STA Mt Olive SC Parkside #3 U14 Boys   Hillsinger, L Race, K Hill, A
29-May 6:30 PM 325 Penn Fusion SA DORAL SOCCER CLUB Parkside #3 U14 Boys   Elwell, Em Hillsinger, L Race, K
29-May 9:00 AM 1314 East Islip Soccer Club Western Lehigh United SC Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Foley, J Cimino, J Kelly, M
29-May 10:25 AM 1313 Coventry SA East Penn Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Cimino, J Foley, J Kelly, M
29-May 12:30 PM 1308 PA Classics World Class FC / SCP Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Kelly, M Cimino, J Foley, J
29-May 1:55 PM 1315 East Penn Western Lehigh United SC Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Foley, J Cimino, J Kelly, M
29-May 2:55 PM 1316 East Islip Soccer Club Coventry SA Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Georgiev, R Hulayew, P Mentor Group BS
29-May 4:20 PM 1310 PA Classics FC DELCO Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Georgiev, R Hulayew, P Mentor Group BS
29-May 5:45 PM 1309 Loudoun Soccer World Class FC / SCP Ukrainian American Sports Center #1 U15 Girls   Georgiev, R Hulayew, P Mentor Group BS
29-May 10:05 AM 31 Pipeline SC PA Classics USTC #05 U09 Boys   Steffinino, C X X
29-May 11:30 AM 34 Pipeline SC Henlopen Soccer Club USTC #05 U09 Boys   Steffinino, C X X
29-May 8:00 AM 1323 Baltimore Celtic SC Pittsburgh Riverhounds WC Henderson #4 U13 Boys   McGuirk, T Miele, B Sakal, J
29-May 9:15 AM 229 Pipeline SC NJ Stallions Academy WC Henderson #4 U13 Boys   Bialko, S McGuirk, T Miele, B
29-May 10:30 AM 249 Liverpool FCIA MD FC Bucks WC Henderson #4 U13 Boys   Sakal, J Bialko, S McGuirk, T
29-May 11:45 AM 221 Hazlet United Yardley Makefield Soccer WC Henderson #4 U13 Boys   Miele, B Sakal, J Bialko, S
29-May 1:00 PM 1328 Baltimore Celtic SC Holmdel FC WC Henderson #4 U13 Boys   McGuirk, T Miele, B Sakal, J
29-May 2:15 PM 227 PHILA UKR Nationals PA Dominion FC WC Henderson #4 U13 Boys   Bialko, S McGuirk, T Miele, B
29-May 3:30 PM 243 FC DELCO FC SESA WC Henderson #4 U13 Boys   Sakal, J Bialko, S McGuirk, T
29-May 8:00 AM 1325 Empire United Soccer Academy Northeast Cantolao Attack WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Vicente, V Lister, Joe Vicente, J
29-May 9:15 AM 224 PA Dominion FC Sporting Delaware WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Ndebele, M Vicente, V Lister, Joe
29-May 10:30 AM 246 Pipeline SC Titanes Soccer Club WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Vicente, J Ndebele, M Vicente, V
29-May 11:45 AM 290 Jouons FC Lehigh Valley United WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Lister, Joe Vicente, J Ndebele, M
29-May 1:00 PM 1329 Match Fit Academy Beadling WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Vicente, V Lister, Joe Vicente, J
29-May 2:15 PM 226 Sporting Delaware Matrix Soccer Academy WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Vicente, J Vicente, V Lister, Joe
29-May 3:30 PM 248 Pipeline SC Auburndale SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Lister, Joe Vicente, J Vicente, V
29-May 8:00 AM 1326 Pipeline SC Beadling WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Samara, O Neef, B Mattie, E
29-May 9:15 AM 225 PHILA UKR Nationals Matrix Soccer Academy WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Neef, B Samara, O Mattie, E
29-May 10:30 AM 242 Philadelphia Soccer Club FC SESA WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Samara, O Neef, B Mattie, C
29-May 11:45 AM 337 Freedom SC Holmdel FC WC Henderson HS Stadium #40 U14 Boys   Novielli, J Samara, O Teufel, J
29-May 1:00 PM 320 Pipeline SC MSA WC Henderson HS Stadium #40 U14 Boys   Samara, O Novielli, J Teufel, J
29-May 2:15 PM 231 Pipeline SC Lehigh Valley United WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Novielli, J Samara, O Teufel, J
29-May 3:30 PM 247 STA-MUSC Titanes Soccer Club WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Samara, O Novielli, J Teufel, J
29-May 8:00 AM 1087 CSA PA Classics WC Rustin HS #1 U14 Girls   Denard, D Bethel, Con Bethel, Cor
29-May 9:15 AM 1026 Yardley Makefield Soccer World Class FC / NYCFC WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, K Denard, D Bethel, Con
29-May 10:30 AM 1041 Cincinnati United CSA WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, Cor Bethel, K Denard, D
29-May 11:45 AM 1062 Keystone FC Staten Island Soccer Club WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, Con Bethel, Cor Bethel, K
29-May 1:00 PM 1076 Brooklyn City F.C. UNITY FC WC Rustin HS #1 U14 Girls   Denard, D Bethel, Con Bethel, Cor
29-May 2:15 PM 1035 Penn FC Youth Lower Merion SC WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, K Denard, D Bethel, Con
29-May 3:30 PM 1064 Hotspurs North TBA WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, Cor Bethel, K Denard, D
29-May 4:45 PM 1060 Keystone FC Match Fit Academy FC WC Rustin HS #1 U14 Girls   Bethel, Con Bethel, Cor Bethel, K
29-May 8:00 AM 1086 Northeast Cantolao Attack FC Beadling WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, S Gerlach, D Stevenson, M
29-May 9:15 AM 1025 Connecticut Football Club (CFC) PHILA UKR Nationals WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, E Stevenson, S Gerlach, D
29-May 10:30 AM 1040 Coppermine Soccer Club Long Island SC WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, M Stevenson, E Gerlach, D
29-May 11:45 AM 1061 East Islip Match Fit Academy FC WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, S Stevenson, M Stevenson, E
29-May 1:00 PM 1077 FC Providence Soccer Club Match Fit Montclair United WC Rustin HS #2 U14 Girls   Gerlach, D Stevenson, M Stevenson, M
29-May 2:15 PM 1020 FC DELCO Long Island SC WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, E Stevenson, S Gerlach, D
29-May 3:30 PM 1063 PA Classics FC DELCO WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, M Stevenson, E Gerlach, D
29-May 4:45 PM 1059 Staten Island Soccer Club East Islip WC Rustin HS #2 U14 Girls   Stevenson, S Stevenson, M Stevenson, E
29-May 8:00 AM 1083 Manhattan SC GoalQuest Soccer WC Rustin HS #3 U14 Girls   Shaw, T Murphy, S Murhy, K
29-May 9:15 AM 1037 Penn FC Youth World Class FC WC Rustin HS #3 U14 Girls   Schultz, R Shaw, T Murphy, S
29-May 10:30 AM 1022 FC DELCO Real Ole FC WC Rustin HS #3 U14 Girls   Murhy, K Schultz, R Shaw, T
29-May 11:45 AM 1058 Lake Grove Newfield SC Match Fit Academy FC WC Rustin HS #3 U14 Girls   Murphy, S Murhy, K Schultz, R
29-May 1:00 PM 1080 GoalQuest Soccer Coppermine Soccer Club WC Rustin HS #3 U14 Girls   Shaw, T Murphy, S Murhy, K
29-May 2:15 PM 1023 World Class FC / NYCFC Connecticut Football Club (CFC) WC Rustin HS #3 U14 Girls   Schultz, R Shaw, T Murphy, S
29-May 3:30 PM 1039 Cincinnati United Long Island SC WC Rustin HS #3 U14 Girls   Murhy, K Schultz, R Shaw, T
29-May 4:45 PM 1056 Lake Grove Newfield SC VYS WC Rustin HS #3 U14 Girls   Murphy, S Murhy, K Schultz, R
29-May 8:00 AM 1082 Coppermine Soccer Club Keystone Athletic WC Rustin HS #4 U14 Girls   Gould, M Procak, M Branchide, E
29-May 9:15 AM 1021 Cincinnati United Long Island SC WC Rustin HS #4 U14 Girls   Sorkin, B Procak, M Sorkin, J
29-May 10:30 AM 1036 Manhattan SC Lower Merion SC WC Rustin HS #4 U14 Girls   Gould, M Sorkin, B Branchide, E
29-May 11:45 AM 1057 Century V Steel VYS WC Rustin HS #4 U14 Girls   Procak, M Branchide, E Sorkin, J
29-May 1:00 PM 1081 Manhattan SC Keystone Athletic WC Rustin HS #4 U14 Girls   Sorkin, B Procak, M Gould, M
29-May 2:15 PM 1024 Yardley Makefield Soccer PHILA UKR Nationals WC Rustin HS #4 U14 Girls   Gould, M Sorkin, B Branchide, E
29-May 3:30 PM 1038 CSA Coppermine Soccer Club WC Rustin HS #4 U14 Girls   Procak, M Gould, M Branchide, E
29-May 4:45 PM 1055 Match Fit Academy FC Century V Steel WC Rustin HS #4 U14 Girls   Sorkin, B Gould, M Branchide, E
29-May 8:00 AM 1079 FC Providence Soccer Club Brooklyn City F.C. WC Rustin HS #5 U14 Girls   Smolyn, C Cuka, T Gidley, N
29-May 9:15 AM 1045 FCGB Center of Excellence Lancaster Elite WC Rustin HS #5 U14 Girls   Cuka, T Smolyn, C Gidley, N
29-May 10:30 AM 1066 Hotspurs North PA Classics WC Rustin HS #5 U14 Girls   Smolyn, C Cuka, T Gidley, N
29-May 11:45 AM 1007 Penn Alliance Select St. Mary's Soccer WC Rustin HS #5 U13 Girls   Cuka, T Tantum, M Gidley, N
29-May 1:00 PM 1084 PA Classics Northeast Cantolao Attack FC WC Rustin HS #5 U14 Girls   Smolyn, C Gidley, N Tantum, M
29-May 2:15 PM 1043 FCGB Center of Excellence Loudoun Soccer WC Rustin HS #5 U14 Girls   Cuka, T Smolyn, C Tantum, M
29-May 3:30 PM 1019 Real Ole FC Cincinnati United WC Rustin HS #5 U14 Girls   Smolyn, C Cuka, T Tantum, M
29-May 4:45 PM 1005 Penn Alliance Select CFC South WC Rustin HS #5 U13 Girls   Cuka, T Smolyn, C Tantum, M
29-May 8:00 AM 1078 UNITY FC Match Fit Montclair United WC Rustin HS #6 U14 Girls   Berger, B Burke, S Van Beek, L
29-May 9:15 AM 1044 Sporting Delaware Loudoun Soccer WC Rustin HS #6 U14 Girls   Burke, S Berger, B Van Beek, R
29-May 10:30 AM 1065 FC DELCO TBA WC Rustin HS #6 U14 Girls   Berger, B Van Beek, R Van Beek, L
29-May 11:45 AM 1006 Match Fit Montclair United CFC South WC Rustin HS #6 U13 Girls   Brady, John Burke, S Van Beek, L
29-May 1:00 PM 1085 CSA Beadling WC Rustin HS #6 U14 Girls   Berger, B Burke, S Van Beek, L
29-May 2:15 PM 1042 Lancaster Elite Sporting Delaware WC Rustin HS #6 U14 Girls   Berger, B Van Beek, L Brady, John
29-May 3:30 PM 1034 World Class FC Manhattan SC WC Rustin HS #6 U14 Girls   Burke, S Brady, John Van Beek, L
29-May 4:45 PM 1004 St. Mary's Soccer Match Fit Montclair United WC Rustin HS #6 U13 Girls   Brady, John Berger, B Burke, S
29-May 8:30 AM 878 Lehigh Valley United Match Fit Academy FC YSC #1 U12 Girls   Klemmer, M Klemmer, J Lesko, S
29-May 9:45 AM 882 FC DELCO PA Classics YSC #1 U12 Girls   Bollinger, J Klemmer, M Klemmer, J
29-May 11:00 AM 897 Matrix Soccer Academy BC United YSC #1 U12 Girls   Lesko, S Bollinger, J Klemmer, M
29-May 12:15 PM 876 Lehigh Valley United Loudoun Soccer YSC #1 U12 Girls   Klemmer, J Lesko, S Bollinger, J
29-May 1:30 PM 880 FC DELCO PSA YSC #1 U12 Girls   Klemmer, M Klemmer, J Lesko, S
29-May 2:45 PM 890 Yardley Makefield Soccer East Meadow SC YSC #1 U12 Girls   Bollinger, J Klemmer, M Klemmer, J
29-May 8:30 AM 877 Coppermine Soccer Club Loudoun Soccer YSC #2 U12 Girls   De Lucia, R Edelblut, P Fredericks, K
29-May 9:45 AM 881 East Meadow Soccer Club PSA YSC #2 U12 Girls   Edelblut, P De Lucia, R Fredericks, K
29-May 11:00 AM 896 Hotspurs North Northeast United YSC #2 U12 Girls   Solomon, D Edelblut, P Fredericks, K
29-May 12:15 PM 875 Match Fit Academy FC Coppermine Soccer Club YSC #2 U12 Girls   Solomon, D De Lucia, R Fredericks, K
29-May 1:30 PM 879 PA Classics East Meadow Soccer Club YSC #2 U12 Girls   Heidt, T De Lucia, R Fredericks, K
29-May 2:45 PM 891 SDA North Union United YSC #2 U12 Girls   De Lucia, R Heidt, T Fredericks, K
29-May 8:00 AM 60 Beadling SC Pittsburgh Riverhounds YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 9:05 AM 41 Buffalo Rush FUTBOLTECH YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 10:10 AM 57 Match Fit Academy FC Allegheny Force YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 11:15 AM 46 FC DELCO PA Classics YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 12:20 PM 63 FC DELCO Beadling SC YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 1:25 PM 44 Philadelphia Union Junior Academy Buffalo Rush YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 2:30 PM 58 FC DELCO Allegheny Force YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 3:35 PM 48 FC DELCO PHILA UKR Nationals YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
29-May 8:00 AM 61 FC DELCO Lehigh Valley United YSC #C U10 Boys   Kolsun, Z X X
29-May 9:05 AM 42 Philadelphia Union Junior Academy Penn Fusion SA YSC #C U10 Boys   Kolsun, Z X X
29-May 10:10 AM 56 PHILA UKR Nationals FC DELCO YSC #C U10 Boys   Kolsun, Z X X
29-May 11:15 AM 45 PHILA UKR Nationals The Football Academy NJ YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
29-May 12:20 PM 62 Pittsburgh Riverhounds Lehigh Valley United YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
29-May 1:25 PM 43 FUTBOLTECH Penn Fusion SA YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
29-May 2:30 PM 59 Match Fit Academy FC PHILA UKR Nationals YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
29-May 3:35 PM 47 The Football Academy NJ PA Classics YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
30-May 8:00 AM 372 Pipeline SC Cedar Stars Academy Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Prozc, B Rodman, T Lemonick, H
30-May 9:15 AM 351 Accelerate Elite SC Pittsburgh Riverhounds Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Lemonick, H Prozc, B Rodman, T
30-May 10:30 AM 393 CAFC Salisbury United SC Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Rodman, T Lemonick, H Prozc, B
30-May 11:45 AM 408 SUSA GoalQuestSoccer Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Prozc, B Rodman, T Lemonick, H
30-May 1:00 PM 330 DORAL SOCCER CLUB FC Europa Bishop Shanahan HS #1 U14 Boys   Procopio, S Prozc, B Rodman, T
30-May 2:15 PM 293 FSA FC EMSC Bishop Shanahan HS #1 U13 Boys   Gray, B Procopio, S Coary, K
30-May 3:30 PM 255 Penn Fusion SA Keystone FC Bishop Shanahan HS #1 U13 Boys   Procopio, S Gray, B Coary, K
30-May 4:45 PM 520 Ironbound SC Lower Merion SC Bishop Shanahan HS #1 U16 Boys   Coary, K Gray, B Novielli, J
30-May 8:00 AM 371 PHILA UKR Nationals FSA FC Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Schrack, S Giacomelli, J Giacomelli, Z
30-May 9:15 AM 350 Quaker Elite FC DELCO Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Giacomelli, Z Giacomelli, D Schrack, S
30-May 10:30 AM 392 FC SESA Coventry SA Bishop Shanahan HS #2 U14 Boys   Schrack, S Giacomelli, Z Giacomelli, D
30-May 8:00 AM 370 Pittsburgh Riverhounds Match Fit Academy FC Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   McAndrew, T McGuirk, T Happ, K
30-May 9:15 AM 349 Baltimore Union SC Lehigh Valley United Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   McGuirk, T McAndrew, T Happ, K
30-May 10:30 AM 260 Titanes Soccer Club Auburndale SC Bishop Shanahan HS #3 U13 Boys   Baldwin, B Vicente, V Happ, K
30-May 11:45 AM 406 STA Mt Olive SC FSA FC Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   McAndrew, T McGuirk, T Baldwin, B
30-May 1:00 PM 352 Keystone FC Lehigh Valley United Bishop Shanahan HS #3 U14 Boys   McGuirk, T McAndrew, T Baldwin, B
30-May 8:00 AM 369 Dix Hills Keystone FC Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Cortese, J Polansky, E Grewal, D
30-May 9:15 AM 348 PA Dominion FC STA-MUSC Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Polansky, E Cortese, J Grewal, D
30-May 10:30 AM 391 SCS United FC Dynamo ROC Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Grewal, D Polansky, E Cortese, J
30-May 11:45 AM 407 PA Classics Buckingham United Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Giacomelli, Z Schrack, S Giacomelli, D
30-May 1:00 PM 353 STA-MUSC FC DELCO Bishop Shanahan HS #4 U14 Boys   Giacomelli, D Giacomelli, Z Schrack, S
30-May 8:00 AM 135 Just Play Soccer Club SCS United Caln Park West #1 U11 Boys   Lister, Joe Broome, R Domsohn, G
30-May 9:15 AM 137 Match Fit Montclair United Northeast Cantolao Attack Caln Park West #1 U11 Boys   Broome, R Lister, Joe Domsohn, G
30-May 10:30 AM 139 VYSA Lehigh Valley United Caln Park West #1 U11 Boys   Domsohn, G Broome, R Lister, Joe
30-May 1:45 PM 141 Shenandoah FC Elite Pittsburgh Riverhounds Caln Park West #1 U11 Boys   Lister, Joe Domsohn, G Broome, R
30-May 3:30 PM 142 VYSA Pittsburgh Riverhounds Caln Park West #1 U11 Boys   Novielli, J Broske, P Hilton, Sr
30-May 8:00 AM 134 Eagle FC Empire United Soccer Academy Caln Park West #2 U11 Boys   Broske, P Novielli, J Hilton, Sr
30-May 9:15 AM 136 Villanova Soccer Academy (VSA) Shenandoah FC Elite Caln Park West #2 U11 Boys   Hilton, Sr Broske, P Novielli, J
30-May 10:30 AM 138 Pipeline SC Pittsburgh Riverhounds Caln Park West #2 U11 Boys   Novielli, J Broske, P Hilton, Sr
30-May 1:45 PM 140 Eagle FC VYSA Caln Park West #2 U11 Boys   Broome, R Novielli, J Need 1
30-May 8:30 AM 1152 SCS United Harleysville FC Centre Square Park #1 U15 Girls   Devitt, M Whalen, J Hofmann, M
30-May 9:55 AM 1156 BC United SA FC Montco Centre Square Park #1 U15 Girls   Whalen, J Kellough, C Devitt, M
30-May 11:20 AM 1154 FC Revolution Century Steel VFC Centre Square Park #1 U15 Girls   Hofmann, M Devitt, M Kellough, C
30-May 12:45 PM 1318 Western Lehigh United SC Coventry SA Centre Square Park #1 U15 Girls   Whalen, J Hofmann, M Kellough, C
30-May 2:10 PM 1115 VYS Keystone FC Centre Square Park #1 U15 Girls   Devitt, M Whalen, J Hofmann, M
30-May 3:35 PM 1158 Century Steel SCS United Centre Square Park #1 U15 Girls   Whalen, J Devitt, M Kellough, C
30-May 5:00 PM 1320 PA Classics East Penn Centre Square Park #1 U15 Girls   Devitt, M Whalen, J Kellough, C
30-May 8:30 AM 1151 Manhattan SC Century Centre Square Park #2 U15 Girls   Branchide, C Branchide, E Branchide, C Jr
30-May 9:55 AM 1155 Manhattan SC Century Steel Centre Square Park #2 U15 Girls   Gould, M Branchide, C Branchide, C Jr
30-May 11:20 AM 1153 RVC Hotspurs Centre Square Park #2 U15 Girls   Branchide, E Gould, M Branchide, C Jr
30-May 12:45 PM 1317 East Penn East Islip Soccer Club Centre Square Park #2 U15 Girls   Branchide, C Branchide, E Gould, M
30-May 2:10 PM 1116 CSA FC Revolution Centre Square Park #2 U15 Girls   Georgiev, R Branchide, C Branchide, C Jr
30-May 3:35 PM 1157 Century Hotspurs Centre Square Park #2 U15 Girls   Branchide, E Georgiev, R Branchide, C Jr
30-May 5:00 PM 1319 Loudoun Soccer Western Lehigh United SC Centre Square Park #2 U15 Girls   Branchide, C Branchide, E Georgiev, R
30-May 8:30 AM 67 Lehigh Valley United Beadling SC Delaware Valley Friends #1 U10 Boys   France, John X X
30-May 9:35 AM 12 The Football Academy NJ Coppermine Soccer Club Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   France, John X X
30-May 10:40 AM 51 The Football Academy NJ FC DELCO Delaware Valley Friends #1 U10 Boys   France, John X X
30-May 11:45 AM 24 FC DELCO Empire United Soccer Academy Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   Linker, C X X
30-May 12:50 PM 14 Penn Fusion SA Philadelphia Union Junior Academy Delaware Valley Friends #1 U09 Boys   Linker, C X X
30-May 1:55 PM 54 Penn Fusion SA The Football Academy NJ Delaware Valley Friends #1 U10 Boys   Linker, C X X
30-May 8:30 AM 66 Pittsburgh Riverhounds FC DELCO Delaware Valley Friends #2 U10 Boys   Linker, C X X
30-May 9:35 AM 11 Philadelphia Union Junior Academy BW Gottschee Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Linker, C X X
30-May 10:40 AM 52 PA Classics PHILA UKR Nationals Delaware Valley Friends #2 U10 Boys   Rizzo, C X X
30-May 11:45 AM 25 Pipeline SC Match Fit Academy FC Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Rizzo, C X X
30-May 12:50 PM 13 A.S. Junior Elite The Football Academy NJ Delaware Valley Friends #2 U09 Boys   Rizzo, C X X
30-May 1:55 PM 53 Philadelphia Union Junior Academy PA Classics Delaware Valley Friends #2 U10 Boys   Rizzo, C X X
30-May 5:45 PM 580 FC DELCO Steel United NJ GVHS #1 U16 Boys   Mentor Group TS Van Cott, B Van Cott, S
30-May 8:00 AM 235 Matrix Soccer Academy PA Dominion FC Kelly Field #1 U13 Boys   Hackett, J Petrone, K Lynch, J
30-May 9:15 AM 234 Sporting Delaware PHILA UKR Nationals Kelly Field #1 U13 Boys   Petrone, K Hackett, J Lynch, J
30-May 10:30 AM 262 Lionville Liverpool FCIA MD Kelly Field #1 U13 Boys   Lynch, J Petrone, K Hackett, J
30-May 11:45 AM 1335 Empire United Soccer Academy Beadling Kelly Field #1 U13 Boys   Hackett, J Lynch, J Gallagher, J
30-May 1:00 PM 1336 Pipeline SC Penn Fusion SA Kelly Field #1 U13 Boys   Gallagher, J Hull, J Lynch, J
30-May 2:15 PM 251 FC Bucks Lionville Kelly Field #1 U13 Boys   Hull, J Lynch, J Gallagher, J
30-May 3:30 PM 256 Lake Grove- Newfield SC Pipeline SC Kelly Field #1 U13 Boys   Gallagher, J Lynch, J Hull, J
30-May 8:00 AM 1324 Match Fit Academy Penn Fusion SA Kildares Turf Field #1 U13 Boys   Procak, M Need 1 Tantum, M
30-May 9:15 AM 1332 Warminster SC Baltimore Celtic SC Kildares Turf Field #1 U13 Boys   Procak, M Tantum, M Tomlinson, T
30-May 10:30 AM 1333 Pittsburgh Riverhounds Holmdel FC Kildares Turf Field #1 U13 Boys   Finnegan, A Tomlinson, T Tantum, M
30-May 11:45 AM 165 FC DELCO A.S. Junior Elite Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Procak, M Finnegan, A Tantum, M
30-May 1:00 PM 167 Philadelphia Union STA Mt Olive SC Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Finnegan, A Procak, M Tantum, M
30-May 2:15 PM 170 FC Bucks Premier Lehigh Valley United Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Procak, M Finnegan, A Tantum, M
30-May 5:00 PM 172 Philadelphia Union FC DELCO Kildares Turf Field #1 U12 Boys   Finnegan, A Procak, M Tantum, M
30-May 11:45 AM 166 Penn Fusion SA PA Classics Kildares Turf Field #2 U12 Boys   McMenamin, A Tomlinson, T Allgeier, K
30-May 1:00 PM 168 FC Bucks Auburndale SC Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Allgeier, K McMenamin, A Tomlinson, T
30-May 2:15 PM 169 FC DELCO STA-MUSC Kildares Turf Field #2 U12 Boys   Tomlinson, T Allgeier, K McMenamin, A
30-May 5:00 PM 171 A.S. Junior Elite Penn Fusion SA Kildares Turf Field #2 U12 Boys   McMenamin, A Tomlinson, T Allgeier, K
30-May 8:00 AM 979 Long Island SC FC Bucks MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hornickle, C Wilson, C Dyck, B
30-May 9:15 AM 972 Arsenal Syracuse Development Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Mendez, G Hornickle, C Wilson, C
30-May 10:30 AM 978 Match Fit Academy FC Lionville MSI Turf Complex #A U13 Girls   Dyck, B Mendez, G Hornickle, C
30-May 11:45 AM 258 FC SESA Pittsburgh Riverhounds MSI Turf Complex #A U13 Boys   Wilson, C Dyck, B Mendez, G
30-May 1:00 PM 951 Long Island SC North Union United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Dyck, B Mendez, G
30-May 2:15 PM 230 FSA FC NJ Stallions Academy MSI Turf Complex #A U13 Boys   Mendez, G Jawawdeh, L Wilson, C
30-May 3:30 PM 980 FC DELCO FC Bucks MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Jawawdeh, L Dyck, B
30-May 4:45 PM 954 Lehigh Valley United Penn Fusion SA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Dyck, B Mendez, G Jawawdeh, L
30-May 8:00 AM 975 Long Island SC Pipeline SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Dyck, J Taylor, C Jawawdeh, L
30-May 9:15 AM 976 Coppermine Soccer Club Empire United Rochester MSI Turf Complex #B U13 Girls   McHugh, J Dyck, J Taylor, C
30-May 10:30 AM 974 Century United CRUSA MSI Turf Complex #B U13 Girls   McHugh, J Jawawdeh, L Dyck, J
30-May 11:45 AM 257 FC DELCO Philadelphia Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 Boys   Taylor, C Jawawdeh, L McHugh, J
30-May 1:00 PM 950 Lehigh Valley United CT Football Club (CFC) MSI Turf Complex #B U13 Girls   Dyck, J Taylor, C Piasecki, M
30-May 2:15 PM 223 Hazlet United Beadling SC MSI Turf Complex #B U13 Boys   McHugh, J Dyck, J Dyck, B
30-May 3:30 PM 981 CRUSA Coppermine Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 Girls   Piasecki, M McHugh, J Dyck, J
30-May 4:45 PM 953 World Class FC WNY Flash Academy MSI Turf Complex #B U13 Girls   McHugh, J Piasecki, M Dyck, J
30-May 8:00 AM 973 FC DELCO Keystone FC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Riley, M Gehman, J Riley, E
30-May 9:15 AM 977 FC EUROPA Yardley Makefield Soccer MSI Turf Complex #C U13 Girls   Gehman, J Riley, M Riley, E
30-May 10:30 AM 261 FC Bucks Real Jersey FC MSI Turf Complex #C U13 Boys   Riley, M Gehman, J Riley, E
30-May 11:45 AM 952 Penn Fusion SA WNY Flash Academy MSI Turf Complex #C U13 Girls   Gehman, J Ifkirane, L Manfaa, T
30-May 1:00 PM 949 World Class FC Real Ole FC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Manfaa, T Jawawdeh, L Ifkirane, L
30-May 2:15 PM 222 Baltimore Celtic Union Yardley Makefield Soccer MSI Turf Complex #C U13 Boys   Gehman, J Ifkirane, L Manfaa, T
30-May 3:30 PM 244 Philadelphia Soccer Club Pittsburgh Riverhounds MSI Turf Complex #C U13 Boys   Manfaa, T Gehman, J Ifkirane, L
30-May 8:00 AM 368 STA MUSC North Union United Parkside #1 U14 Boys   Elwell, Em Hillsinger, L Read, K
30-May 9:15 AM 300 Pennsylvania Rush FSA FC Parkside #1 U13 Boys   Mueller, K Elwell, Em Hillsinger, L
30-May 10:30 AM 389 Pennsylvania Rush Match Fit Montclair United Parkside #1 U14 Boys   Read, K Mueller, K Elwell, Em
30-May 11:45 AM 374 Dix Hills Pipeline SC Parkside #1 U14 Boys   Hillsinger, L Read, K Mueller, K
30-May 1:00 PM 327 Villanova Soccer Academy (VSA)/1776 Pipeline SC Parkside #1 U14 Boys   Elwell, Em Hillsinger, L Read, K
30-May 2:15 PM 395 FC SESA Connecticut FC Parkside #1 U14 Boys   Mueller, K Elwell, Em Hillsinger, L
30-May 3:30 PM 410 STA Mt Olive SC PA Classics Parkside #1 U14 Boys   Read, K Mueller, K Elwell, Em
30-May 4:45 PM 332 Pipeline SC Penn Fusion SA Parkside #1 U14 Boys   Hillsinger, L Read, K Mueller, K
30-May 8:00 AM 236 FSA FC Pipeline SC Parkside #2 U13 Boys   Gray, B Neef, B Maric, Z
30-May 9:15 AM 347 Yardley Makefield Soccer Holmdel FC Parkside #2 U14 Boys   Sakal, J Gray, B Maric, Z
30-May 10:30 AM 388 Connecticut FC Just Play Soccer Club Parkside #2 U14 Boys   Neef, B Sakal, J Maric, Z
30-May 11:45 AM 373 STA MUSC Match Fit Academy FC Parkside #2 U14 Boys   Maric, Z Neef, B Sakal, J
30-May 1:00 PM 328 MSA Sporting Delaware Parkside #2 U14 Boys   Neef, B Bialko, S Snodgrass, D
30-May 2:15 PM 1013 CFC South St. Mary's Soccer Parkside #2 U13 Girls   Bialko, S Neef, B Snodgrass, D
30-May 3:30 PM 1012 Match Fit Montclair United Penn Alliance Select Parkside #2 U13 Girls   Snodgrass, D Bialko, S Neef, B
30-May 8:00 AM 367 Coppermine Soccer Club EMSC Parkside #3 U14 Boys   Race, M Feindt, K Murphy, O
30-May 9:15 AM 346 Keystone FC Freedom SC Parkside #3 U14 Boys   Race, K Race, M Feindt, K
30-May 10:30 AM 390 Vereinigung Erzgebirge SC V/E Eastern Northampton County SC Parkside #3 U14 Boys   Murphy, O Race, K Race, M
30-May 11:45 AM 405 Northeast Cantolao Attack FC Dynamo ROC Parkside #3 U14 Boys   Feindt, K Murphy, O Race, K
30-May 1:00 PM 329 Penn Fusion SA Philadelphia Union Parkside #3 U14 Boys   Race, M Feindt, K Murphy, O
30-May 2:15 PM 394 Pennsylvania Rush FC Dynamo ROC Parkside #3 U14 Boys   Race, K Race, M Feindt, K
30-May 3:30 PM 409 FSA FC SUSA Parkside #3 U14 Boys   Murphy, O Race, K Race, M
30-May 4:45 PM 331 Villanova Soccer Academy (VSA)/1776 Philadelphia Union Parkside #3 U14 Boys   Feindt, K Murphy, O Race, K
30-May 8:00 AM 237 NJ Stallions Academy Lehigh Valley United WC Henderson #4 U13 Boys   Shaw, T Casey, G Casey, P
30-May 9:15 AM 299 EMSC Match Fit Montclair United WC Henderson #4 U13 Boys   Casey, P Shaw, T Casey, G
30-May 10:30 AM 259 STA-MUSC Pipeline SC WC Henderson #4 U13 Boys   Casey, G Casey, P Shaw, T
30-May 11:45 AM 1334 Match Fit Academy Northeast Cantolao Attack WC Henderson #4 U13 Boys   Shaw, T Casey, G Casey, P
30-May 8:00 AM 233 Yardley Makefield Soccer Beadling SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Stevenson, S Denard, D Gerlach, D
30-May 9:15 AM 298 Lehigh Valley United AFFC WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Denard, D Gerlach, D Stevenson, E
30-May 10:30 AM 264 Keystone FC Pipeline SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Stevenson, E Stevenson, S Denard, D
30-May 11:45 AM 556 STA-MUSC Hudson Valley Select WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Boys   Stevenson, S Gerlach, D Stevenson, E
30-May 1:20 PM 594 Watchung Hills SA CRUSA WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Boys   Gerlach, D Stevenson, E Stevenson, S
30-May 2:55 PM 582 FSA FC Match Fit Academy FC WC Henderson HS Penn Dot #41 U16 Boys   Stevenson, E Stevenson, S Gerlach, D
30-May 4:30 PM 1338 Beadling Warminster SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U13 Boys   Gerlach, D Stevenson, E Stevenson, S
30-May 8:00 AM 232 Baltimore Celtic Union Hazlet United WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Bethel, Con Bethel, Cor Bethel, K
30-May 9:15 AM 297 Watchung Hills SA Jouons FC WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Bethel, K Bethel, Con Bethel, Cor
30-May 10:30 AM 263 Penn Fusion SA Lake Grove- Newfield SC WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Bethel, Cor Bethel, K Bethel, Con
30-May 11:45 AM 555 Keystone FC Hackensack Royals FC WC Henderson HS Stadium #40 U16 Boys   Bethel, Con Bethel, Cor Bethel, K
30-May 1:20 PM 593 World Class FC / SCP Steel United NJ WC Henderson HS Stadium #40 U16 Boys   Bethel, K Bethel, Con Denard, D
30-May 2:55 PM 581 STN NorthPenn STA MUSC WC Henderson HS Stadium #40 U16 Boys   Bethel, Cor Bethel, K Bethel, Con
30-May 4:30 PM 1337 Holmdel FC Northeast Cantolao Attack WC Henderson HS Stadium #40 U13 Boys   Denard, D Bethel, Con Bethel, Cor
30-May 8:30 AM 1051 Loudoun Soccer Lancaster Elite WC Rustin HS #1 U14 Girls   Berger, B Cuka, T Gidley, N
30-May 9:45 AM 1089 Match Fit Montclair United Brooklyn City F.C. WC Rustin HS #1 U14 Girls   Cuka, T Berger, B Gidley, N
30-May 11:00 AM 1092 Northeast Cantolao Attack FC CSA WC Rustin HS #1 U14 Girls   Berger, B Cuka, T Gidley, N
30-May 12:15 PM 1029 Connecticut Football Club (CFC) Yardley Makefield Soccer WC Rustin HS #1 U14 Girls   Cuka, T Berger, B Gidley, N
30-May 2:15 PM 1074 East Islip Hotspurs North WC Rustin HS #1 U14 Girls   Berger, B Cuka, T Perkins, W
30-May 3:45 PM 1032 Cincinnati United World Class FC / NYCFC WC Rustin HS #1 U14 Girls   Cuka, T Berger, B Perkins, W
30-May 8:30 AM 1050 Sporting Delaware FCGB Center of Excellence WC Rustin HS #2 U14 Girls   Walters, C Smolyn, C Livezey, B
30-May 9:45 AM 1069 East Islip Keystone FC WC Rustin HS #2 U14 Girls   Smolyn, C Walters, C Livezey, B
30-May 11:00 AM 1091 Keystone Athletic GoalQuest Soccer WC Rustin HS #2 U14 Girls   Walters, C Smolyn, C Livezey, B
30-May 12:15 PM 1030 PHILA UKR Nationals World Class FC / NYCFC WC Rustin HS #2 U14 Girls   Smolyn, C Walters, C Livezey, B
30-May 2:15 PM 1073 Century V Steel FC DELCO WC Rustin HS #2 U14 Girls   Walters, C Smolyn, C Livezey, B
30-May 3:45 PM 1031 FC DELCO PHILA UKR Nationals WC Rustin HS #2 U14 Girls   Smolyn, C Walters, C Livezey, B
30-May 8:30 AM 1049 Long Island SC CSA WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, A Petruzelli, D Petruzelli, E
30-May 9:45 AM 1070 Match Fit Academy FC Staten Island Soccer Club WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, E Petruzelli, A Petruzelli, D
30-May 11:00 AM 1071 FC DELCO Hotspurs North WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, D Petruzelli, E Petruzelli, A
30-May 12:15 PM 1028 Long Island SC Real Ole FC WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, A Petruzelli, D Petruzelli, E
30-May 1:30 PM 1053 Coppermine Soccer Club Loudoun Soccer WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, E Petruzelli, A Petruzelli, D
30-May 3:00 PM 1095 Beadling FC Providence Soccer Club WC Rustin HS #3 U14 Girls   Petruzelli, D Petruzelli, E Petruzelli, A
30-May 8:30 AM 1048 Coppermine Soccer Club Cincinnati United WC Rustin HS #4 U14 Girls   Higgins, D Carauli, J Clevenstine, S
30-May 9:45 AM 1047 Lower Merion SC World Class FC WC Rustin HS #4 U14 Girls   Carauli, J Higgins, D Clevenstine, S
30-May 11:00 AM 1088 UNITY FC FC Providence Soccer Club WC Rustin HS #4 U14 Girls   Higgins, D Carauli, J Clevenstine, S
30-May 12:15 PM 1027 Cincinnati United FC DELCO WC Rustin HS #4 U14 Girls   Higgins, D Carauli, J Clevenstine, S
30-May 1:30 PM 1052 Lower Merion SC Cincinnati United WC Rustin HS #4 U14 Girls   Higgins, D Carauli, J Clevenstine, S
30-May 3:00 PM 1094 UNITY FC Keystone Athletic WC Rustin HS #4 U14 Girls   Carauli, J Higgins, D Clevenstine, S
30-May 8:30 AM 1046 Manhattan SC Penn FC Youth WC Rustin HS #5 U14 Girls   Knauss, J Macfarlane, D Woodring, Ken
30-May 9:45 AM 1068 VYS Match Fit Academy FC WC Rustin HS #5 U14 Girls   Macfarlane, D Knauss, J Woodring, Ken
30-May 11:15 AM 1090 Coppermine Soccer Club Manhattan SC WC Rustin HS #5 U14 Girls   Woodring, Ken Macfarlane, D Knauss, J
30-May 8:30 AM 1072 TBA PA Classics WC Rustin HS #6 U14 Girls   Perkins, W Need 1 Van Beek, L
30-May 9:45 AM 1067 Century V Steel Lake Grove Newfield SC WC Rustin HS #6 U14 Girls   Perkins, W Need 1 Van Beek, L
30-May 11:00 AM 1093 Beadling PA Classics WC Rustin HS #6 U14 Girls   Perkins, W Gerlach, D Van Beek, L
30-May 8:00 AM 895 Matrix Soccer Academy Northeast United YSC #1 U12 Girls   Bollinger, J Vaughan, D Miehle, M
30-May 9:15 AM 893 SDA Yardley Makefield Soccer YSC #1 U12 Girls   Vaughan, D Bollinger, J Elwell, El
30-May 10:30 AM 885 East Meadow Soccer Club FC DELCO YSC #1 U12 Girls   Miehle, M Elwell, El Bollinger, J
30-May 11:45 AM 886 PSA PA Classics YSC #1 U12 Girls   Vaughan, D Miehle, M Elwell, El
30-May 1:00 PM 901 Northeast United BC United YSC #1 U12 Girls   Bollinger, J Vaughan, D Miehle, M
30-May 2:15 PM 899 North Union United Yardley Makefield Soccer YSC #1 U12 Girls   Vaughan, D Bollinger, J Elwell, El
30-May 3:30 PM 888 Coppermine Soccer Club East Meadow Soccer Club YSC #1 U12 Girls   Miehle, M Vaughan, D Bollinger, J
30-May 8:00 AM 894 BC United Hotspurs North YSC #2 U12 Girls   Klemmer, J Klemmer,M Fariss, C
30-May 9:15 AM 892 East Meadow SC North Union United YSC #2 U12 Girls   Fariss, C Klemmer, J Klemmer,M
30-May 10:30 AM 883 Coppermine Soccer Club Lehigh Valley United YSC #2 U12 Girls   Klemmer,M Klemmer, J Khazen, M
30-May 11:45 AM 884 Loudoun Soccer Match Fit Academy FC YSC #2 U12 Girls   Klemmer, J Fariss, C Khazen, M
30-May 1:00 PM 900 Hotspurs North Matrix Soccer Academy YSC #2 U12 Girls   Fariss, C Klemmer, M Khazen, M
30-May 2:15 PM 898 East Meadow SC SDA YSC #2 U12 Girls   Klemmer,M Klemmer, J Fariss, C
30-May 3:30 PM 887 Loudoun Soccer PA Classics YSC #2 U12 Girls   Fariss, C Klemmer,M Klemmer, J
30-May 8:30 AM 9 FC DELCO Penn Fusion SA YSC #3 U09 Boys   Carranza, R X X
30-May 9:35 AM 65 Allegheny Force PHILA UKR Nationals YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
30-May 10:40 AM 50 Penn Fusion SA Buffalo Rush YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
30-May 11:45 AM 26 FC SESA FUTBOLTECH YSC #3 U09 Boys   Carranza, R X X
30-May 12:50 PM 69 PHILA UKR Nationals Beadling SC YSC #3 U10 Boys   Carranza, R X X
30-May 2:00 PM 29 Empire United Soccer Academy PA Classics YSC #3 U09 Boys   Carranza, R X X
30-May 8:30 AM 10 A.S. Junior Elite Pipeline SC YSC #C U09 Boys   Boyle, T X X
30-May 9:35 AM 64 FC DELCO Match Fit Academy FC YSC #C U10 Boys   Boyle, T X X
30-May 10:40 AM 49 FUTBOLTECH Philadelphia Union Junior Academy YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
30-May 11:45 AM 27 PA Classics Coppermine Soccer Club YSC #C U09 Boys   Seeley, M X X
30-May 12:50 PM 68 FC DELCO Lehigh Valley United YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
30-May 2:00 PM 28 Match Fit Academy FC FC SESA YSC #C U09 Boys   Seeley, M X X
31-May 8:00 AM 354 Keystone FC STA-MUSC Kelly Field #1 U14 Boys   Krakower, D Grewal, D Prem, B
31-May 9:15 AM 411 FSA FC PA Classics Kelly Field #1 U14 Boys   Bialko, S Krakower, D Grewal, D
31-May 10:30 AM 396 FC Dynamo ROC Connecticut FC Kelly Field #1 U14 Boys   Prem, B Bialko, S Krakower, D
31-May 12:00 PM 1117 Keystone FC FC Revolution Kelly Field #1 U15 Girls   Grewal, D Prem, B Bialko, S
31-May 8:00 AM 375 STA MUSC Dix Hills Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Kraft, J Lynch, E Lowry, C
31-May 9:15 AM 333 Villanova Soccer Academy (VSA)/1776 Penn Fusion SA Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Lynch, E Kraft, J Lowry, C
31-May 10:30 AM 459 Middletown SC Smithtown Kickers SC Kildares Turf Field #1 U15 Boys   Lowry, C Lynch, E Kraft, J
31-May 12:00 PM 486 Pipeline SC STA-MUSC Kildares Turf Field #1 U15 Boys   McAndrew, T Cortese, J Nguyen, H
31-May 1:30 PM 510 Just Play Soccer Club Sporting NJ FC Kildares Turf Field #1 U15 Boys   Cortese, J McAndrew, T Nguyen, H
31-May 2:55 PM 432 Manhattan SC Real Jersey FC Kildares Turf Field #1 U15 Boys   Nguyen, H Cortese, J McAndrew, T
31-May 8:00 AM 239 Pipeline SC Beadling SC MSI Turf Complex #A U13 Boys   McHugh, J Repko, G Jawawdeh, L
31-May 9:15 AM 302 AFFC FSA FC MSI Turf Complex #A U13 Boys   Repko, G McHugh, J Jawawdeh, L
31-May 10:45 AM 982 FC Bucks Coppermine Soccer Club MSI Turf Complex #A U13 Girls   Repko, G McHugh, J Jawawdeh, L
31-May 12:15 PM 240 Sporting Delaware Pipeline SC MSI Turf Complex #A U13 Boys   Repko, G Need 1 Jawawdeh, L
31-May 8:00 AM 238 Baltimore Celtic Union Sporting Delaware MSI Turf Complex #B U13 Boys   Schrack, S Mendez, G Gregory, R
31-May 9:15 AM 301 Lehigh Valley United Pennsylvania Rush MSI Turf Complex #B U13 Boys   Gregory, R Schrack, S Mendez, G
31-May 10:45 AM 955 World Class FC Penn Fusion SA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Mendez, G Gregory, R Schrack, S
31-May 12:15 PM 1339 Holmdel FC Beadling MSI Turf Complex #B U13 Boys   Gregory, R Mendez, G Schrack, S
31-May 1:30 PM 303 Lehigh Valley United FSA FC MSI Turf Complex #B U13 Boys   Gregory, R Schrack, S Mendez, G
31-May 8:00 AM 1054 Lower Merion SC Coppermine Soccer Club MSI Turf Complex #C U14 Girls   Fuller, W Ifkirane, L Manfaa, A
31-May 9:30 AM 1033 FC DELCO World Class FC / NYCFC MSI Turf Complex #C U14 Girls   Fuller, W Ifkirane, L Manfaa, A
31-May 11:00 AM 1075 Century V Steel Hotspurs North MSI Turf Complex #C U14 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Manfaa, A
31-May 12:30 PM 1096 UNITY FC Beadling MSI Turf Complex #C U14 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Manfaa, A
31-May 8:00 AM 903 North Union United BC United YSC #1 U12 Girls   Hendrickson, M Hillsinger, L Elwell, Em
31-May 10:30 AM 173 Penn Fusion SA Philadelphia Union YSC #1 U12 Boys   Elwell, Em Hendrickson, M Hillsinger, L
31-May 12:00 PM 1159 Century Century Steel YSC #1 U15 Girls   Hillsinger, L Elwell, Em Fiendt, K
31-May 1:25 PM 1321 Loudoun Soccer East Penn YSC #1 U15 Girls   Fiendt, K Hillsinger, L Elwell, Em
31-May 8:00 AM 902 SDA Hotspurs North YSC #2 U12 Girls   Steffenino, H Mueller, K Steffenino, C
31-May 9:15 AM 889 Loudoun Soccer East Meadow Soccer Club YSC #2 U12 Girls   Steffenino, C Steffenino, H Mueller, K
31-May 10:30 AM 904 SDA BC United YSC #2 U12 Girls   Mueller, K Steffenino, C Steffenino, H
31-May 8:00 AM 55 Philadelphia Union Junior Academy Penn Fusion SA YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
31-May 9:05 AM 70 FC DELCO Beadling SC YSC #C U10 Boys   Seeley, M X X
31-May 10:15 AM 15 The Football Academy NJ Philadelphia Union Junior Academy YSC #C U09 Boys   Solomon, D X X
31-May 11:30 AM 30 Match Fit Academy FC Empire United Soccer Academy YSC #C U09 Boys   Solomon, D X X