FC Delco Player Cup         
        May 25, 26, 27, 2019        
                       
          Confirmations campbell@chesco.com   
          Weather Info or  610-466-9744  
          Rules          
          U09 / U10 – 7v7 Rules          
          U11 / U12 – 9v9 Rules          
          Directions    
          Fees & Length of Halves          
          Referee Event Registration        
          APL Referee Payment Procedure        
                       
                       
Revised 5:00 PM Monday June 3              
            as          
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
5/25/2019 8:00 AM 869 Delaware Rush Sporting Columbus Chester Park #1 U13 Girls   Lynch, J  Petrone, K Mease, D
5/25/2019 9:15 AM 874 Manhattan SC West-Mont United SA Chester Park #1 U13 Girls   Petrone, K Lynch, J  Mease, D
5/25/2019 10:30 AM 821 FC Revolution CRUSA Chester Park #1 U13 Girls   Connelly, J Lynch, J  Petrone, K
5/25/2019 11:45 AM 827 NEFC Connecticut Football Club Chester Park #1 U13 Girls   Mease, D Connelly, J Petrone, K
5/25/2019 1:00 PM 867 Delaware Rush Bruno United FC Chester Park #1 U13 Girls   Lynch, J  Mease, D Connelly, J
5/25/2019 2:15 PM 873 Holmdel FC West-Mont United SA Chester Park #1 U13 Girls   Petrone, K Lynch, J  Mease, D
5/25/2019 3:30 PM 819 FC Revolution Arlington Soccer Association Chester Park #1 U13 Girls   Connelly, J Lynch, J  Petrone, K
5/25/2019 4:45 PM 854 east meadow Continental FC Chester Park #1 U13 Girls   Mease, D Connelly, J Petrone, K
5/25/2019 8:00 AM 868 HMMS Bruno United FC Chester Park #2 U13 Girls   Hackett, J Fasnacht, B Wendell, K
5/25/2019 9:15 AM 875 Holmdel FC Premier SC Chester Park #2 U13 Girls   Taylor, C Hackett, J Wendell, K
5/25/2019 10:30 AM 820 EMSC Arlington Soccer Association Chester Park #2 U13 Girls   Fasnacht, B Taylor, C Hackett, J
5/25/2019 11:45 AM 856 Continental FC Pennsylvania Rush Chester Park #2 U13 Girls   Wendell, K Fasnacht, B Taylor, C
5/25/2019 1:00 PM 866 Sporting Columbus HMMS Chester Park #2 U13 Girls   Hackett, J Wendell, K Fasnacht, B
5/25/2019 2:15 PM 872 Premier SC Manhattan SC Chester Park #2 U13 Girls   Fasnacht, B Hackett, J Taylor, C
5/25/2019 3:30 PM 818 CRUSA EMSC Chester Park #2 U13 Girls   Wendell, K Fasnacht, B Taylor, C
5/25/2019 4:45 PM 824 Connecticut Football Club Continental FC Chester Park #2 U13 Girls   Taylor, C Wendell, K Lynch, J 
5/25/2019 8:00 AM 298 East Meadow Soccer Club Harrison SC Delacy #2 U14 Boys   Forgione, S Lister, John Lister, Joe
5/25/2019 9:15 AM 321 Royals FC PA Classics Delacy #2 U14 Boys   Bialko, S Forgione, S Lister, John
5/25/2019 10:30 AM 316 HBC HSC Delacy #2 U14 Boys   Lister, Joe Bialko, S Forgione, S
5/25/2019 11:45 AM 306 FC Stars Torpedoes SC Delacy #2 U14 Boys   Lister, John Lister, Joe Bialko, S
5/25/2019 1:00 PM 334 New York SC PA Classics Delacy #2 U14 Boys   Abbas, J Martin, S Weller, B
5/25/2019 2:15 PM 329 FCUSA Philadelphia PDA Delacy #2 U14 Boys   Bialko, S Abbas, J Martin, S
5/25/2019 3:30 PM 312 Match Fit Academy FC Harleysville Delacy #2 U14 Boys   Martin, S Bialko, S Abbas, J
5/25/2019 4:45 PM 336 New York SC Continental FC Delacy #2 U14 Boys   Abbas, J Martin, S Bialko, S
5/25/2019 8:00 AM 303 Torpedoes SC Continental FC Delacy #3 U14 Boys   Novielli, J Baldwin, B Maric, Z
5/25/2019 9:15 AM 327 Pennsylvania Rush FCUSA Philadelphia Delacy #3 U14 Boys   Weller, B Novielli, J Baldwin, B
5/25/2019 10:30 AM 310 Match Fit Academy FC Holmdel NJX Delacy #3 U14 Boys   Maric, Z Weller, B Novielli, J
5/25/2019 11:45 AM 300 East Meadow Soccer Club Rhinos Elite Soccer Club Delacy #3 U14 Boys   Baldwin, B Maric, Z Weller, B
5/25/2019 1:00 PM 339 Auburndale Match Fit Montclair United Delacy #3 U14 Boys   Novielli, J Baldwin, B Maric, Z
5/25/2019 2:15 PM 277 FCUSA NJ East Meadow Soccer Club Delacy #3 U13 Boys   Weller, B Novielli, J Baldwin, B
5/25/2019 3:30 PM 317 Lionville HSC Delacy #3 U14 Boys   Maric, Z Weller, B Novielli, J
5/25/2019 4:45 PM 341 Match Fit Montclair United Philadelphia SC Delacy #3 U14 Boys   Baldwin, B Maric, Z Weller, B
5/25/2019 8:00 AM 304 FC Stars FC Westchester Delacy #4 U14 Boys   Broome., R Dolce, A Peyton, K
5/25/2019 9:15 AM 328 FC Revolution PDA Delacy #4 U14 Boys   Cortese, J Broome., R Dolce, A
5/25/2019 10:30 AM 309 Harleysville White Plains Youth Soccer Delacy #4 U14 Boys   Peyton, K Cortese, J Broome., R
5/25/2019 11:45 AM 299 CFC Harrison SC Delacy #4 U14 Boys   Dolce, A Peyton, K Cortese, J
5/25/2019 1:00 PM 340 Penn Fusion SA Philadelphia SC Delacy #4 U14 Boys   Broome., R Dolce, A Peyton, K
5/25/2019 2:15 PM 323 PA Classics Arsenal Delacy #4 U14 Boys   Cortese, J Broome., R Dolce, A
5/25/2019 3:30 PM 318 HBC Union County Football Club/WSA Delacy #4 U14 Boys   Forgione, S Cortese, J Broome., R
5/25/2019 4:45 PM 342 Penn Fusion SA Auburndale Delacy #4 U14 Boys   Dolce, A Forgione, S Cortese, J
5/25/2019 8:30 AM 14 Penn Fusion SA Union Jrs DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 9:35 AM 19 Union Jrs Silver Lake Soccer Academy DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 11:00 AM 13 Pennsylvania Rush Union Jrs DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 12:05 PM 7 Lehigh Valley United Kings Park DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 1:10 PM 21 Union Jrs Pipeline SC DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 2:30 PM 15 Pennsylvania Rush Penn Fusion SA DMS #1 U09 Boys   Maniscalco, S X X
5/25/2019 3:35 PM 20 Pipeline SC Silver Lake Soccer Academy DMS #1 U09 Boys   Marsh, M X X
5/25/2019 8:30 AM 18 Continental FC Albertson Soccer Club DMS #2 U09 Boys   Leslie, J X X
5/25/2019 9:35 AM 24 Union Jrs Shenandoah FC Elite DMS #2 U09 Boys   Leslie, J X X
5/25/2019 11:00 AM 17 Albertson Soccer Club Match Fit Academy FC DMS #2 U09 Boys   Leslie, J X X
5/25/2019 12:05 PM 8 Union Jrs Pipeline SC DMS #2 U09 Boys   Leslie, J X X
5/25/2019 1:10 PM 22 Union Jrs Lacey SC DMS #2 U09 Boys   Leslie, J X X
5/25/2019 2:30 PM 16 Continental FC Match Fit Academy FC DMS #2 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 3:35 PM 23 Shenandoah FC Elite Lacey SC DMS #2 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 8:00 AM 38 Auburndale Soccer Club Hereford Soccer Club DMS #3 U10 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 9:05 AM 68 Continental FC hbc DMS #3 U10 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 10:10 AM 31 Union Jrs Lehigh Valley United DMS #3 U10 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 11:15 AM 3 Delaware Rush PA Classics DMS #3 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 12:20 PM 56 Pipeline SC Uniondale DMS #3 U10 Boys   DiMatteo, T X X
5/25/2019 1:25 PM 50 Union Jrs Cedar Stars Academy Monmouth DMS #3 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 2:30 PM 27 Penn Fusion SA Bordentown FC DMS #3 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 3:35 PM 57 Rochester United PDA DMS #3 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 4:40 PM 51 TBA Cedar Stars Academy Monmouth DMS #3 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 8:00 AM 37 PSA PA Classics DMS #4 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 9:05 AM 69 Union Jrs Silver Lake SA DMS #4 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 10:10 AM 32 SDA Cedar Stars Academy DMS #4 U10 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 11:15 AM 4 Union Jrs Holmdel FC DMS #4 U09 Boys   Curran, B X X
5/25/2019 12:20 PM 55 Penn Fusion SA PDA DMS #4 U10 Boys   Samara, J X X
5/25/2019 1:25 PM 43 Union Jrs Simply Sports FC DMS #4 U10 Boys   Samara, J X X
5/25/2019 2:30 PM 28 FC USA Union Jrs DMS #4 U10 Boys   Samara, J X X
5/25/2019 3:35 PM 65 Continental FC NY HOTA DMS #4 U10 Boys   Samara, J X X
5/25/2019 4:40 PM 45 Simply Sports FC Continental FC DMS #4 U10 Boys   Samara, J X X
5/25/2019 8:00 AM 1 Holmdel FC Delaware Rush DMS #5 U09 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 9:05 AM 58 Penn Fusion SA Uniondale DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 10:10 AM 26 FC USA Bordentown FC DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 11:15 AM 39 PA Classics Hereford Soccer Club DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 12:20 PM 67 Silver Lake SA NY HOTA DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 1:25 PM 44 Holmdel FC Continental FC DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 2:30 PM 33 Lehigh Valley United Cedar Stars Academy DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 3:35 PM 10 Union Jrs Lehigh Valley United DMS #5 U09 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 4:40 PM 52 Union Jrs Albertson SC DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/25/2019 8:00 AM 2 Union Jrs PA Classics DMS #6 U09 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 9:05 AM 59 Pipeline SC Rochester United DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 10:10 AM 25 Union Jrs Penn Fusion SA DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 11:15 AM 40 Auburndale Soccer Club PSA DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 12:20 PM 66 Union Jrs hbc DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 1:25 PM 49 Albertson SC TBA DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 2:30 PM 34 SDA Union Jrs DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 3:35 PM 9 Kings Park Pipeline SC DMS #6 U09 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 4:40 PM 46 Holmdel FC Union Jrs DMS #6 U10 Boys   Fiorenza, D X X
5/25/2019 8:30 AM 696 Century United McLean Youth Soccer DMS #7 U10 Girls   Vincent, M X X
5/25/2019 9:35 AM 699 Manhattan SC Lower Merion Soccer Club DMS #7 U10 Girls   Vincent, M X X
5/25/2019 11:00 AM 697 Manheim Township Soccer Club McLean Youth Soccer DMS #7 U10 Girls   Vincent, M X X
5/25/2019 12:05 PM 700 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club DMS #7 U10 Girls   Marsh, M X X
5/25/2019 1:30 PM 698 Century United Manheim Township Soccer Club DMS #7 U10 Girls   Marsh, M X X
5/25/2019 2:35 PM 701 Manhattan SC Penn Fusion SA DMS #7 U10 Girls   Marsh, M X X
5/25/2019 8:00 AM 1301 VYS Yardley Makefield Soccer Germantown Academy #1 U15 Girls   Skversky, E McHugh, J Chipperfield, Z
5/25/2019 9:25 AM 941 North Union United Cedar Stars Academy Germantown Academy #1 U15 Girls   Mendez, G Skversky, E McHugh, J
5/25/2019 10:50 AM 976 NEFC Jersey Shore BOCA Jr FC Germantown Academy #1 U15 Girls   Chipperfield, Z Mendez, G Skversky, E
5/25/2019 12:15 PM 971 Pipeline SC CT Rush Germantown Academy #1 U15 Girls   McHugh, J Chipperfield, Z Mendez, G
5/25/2019 1:40 PM 944 Cedar Stars Academy FC Revolution Germantown Academy #1 U15 Girls   Skversky, E McHugh, J Chipperfield, Z
5/25/2019 3:05 PM 939 North Union United Pennsylvania Rush Germantown Academy #1 U15 Girls   Mendez, G Skversky, E McHugh, J
5/25/2019 4:30 PM 963 Cedar Stars Academy SCS United Germantown Academy #1 U15 Girls   Chipperfield, Z Mendez, G Skversky, E
5/25/2019 8:00 AM 1302 Hulmeville SC Seacoast United Germantown Academy #2 U15 Girls   Heim, M Holzhauser, P Berg, J
5/25/2019 9:25 AM 940 HMMS Pennsylvania Rush Germantown Academy #2 U15 Girls   Porter, A Bradley, J Dias, A
5/25/2019 10:50 AM 977 FC Bucks Pennsylvania Rush Germantown Academy #2 U15 Girls   Koellner, B Porter, A Bradley, J
5/25/2019 12:15 PM 970 Union County Football Club/WSA CRUSA Germantown Academy #2 U15 Girls   Dias, A Koellner, B Porter, A
5/25/2019 1:40 PM 945 Century Methacton United Germantown Academy #2 U15 Girls   Koellner, B Dias, A Porter, A
5/25/2019 3:05 PM 938 Cedar Stars Academy HMMS Germantown Academy #2 U15 Girls   Fuller, B Koellner, B Dias, A
5/25/2019 4:30 PM 962 Lebco United GPS MA Germantown Academy #2 U15 Girls   Dias, A Fuller, B Koellner, B
5/25/2019 8:00 AM 935 Penn FC Youth Valley Soccer Club Germantown Academy #3 U15 Girls   Fuller, B Dias, A Bradley, J
5/25/2019 9:25 AM 965 Cedar Stars Academy Lebco United Germantown Academy #3 U15 Girls   Hornickle, C Heim, M Holzhauser, P
5/25/2019 10:50 AM 947 Century Cedar Stars Academy Germantown Academy #3 U15 Girls   Berg, J Hornickle, C Heim, M
5/25/2019 12:15 PM 1305 Yardley Makefield Soccer Hulmeville SC Germantown Academy #3 U15 Girls   Holzhauser, P Berg, J Hornickle, C
5/25/2019 1:40 PM 933 Penn FC Youth SJEB Rush Germantown Academy #3 U15 Girls   Heim, M Holzhauser, P Berg, J
5/25/2019 3:05 PM 975 FC Bucks Jersey Shore BOCA Jr FC Germantown Academy #3 U15 Girls   Hornickle, C Heim, M Holzhauser, P
5/25/2019 4:30 PM 969 Pipeline SC CRUSA Germantown Academy #3 U15 Girls   Berg, J Hornickle, C Heim, M
5/25/2019 8:00 AM 934 SOCA SJEB Rush Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, T Riley, E
5/25/2019 9:25 AM 964 GPS MA SCS United Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Riley, E Riley, J
5/25/2019 10:50 AM 946 FC Revolution Methacton United Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Riley, M Riley E
5/25/2019 12:15 PM 1304 Keystone FC VYS Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, J Riley E
5/25/2019 1:40 PM 932 Valley Soccer Club SOCA Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, J Riley, T
5/25/2019 3:05 PM 974 Pennsylvania Rush NEFC Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Riley, E Riley, J
5/25/2019 4:30 PM 968 CT Rush Union County Football Club/WSA Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, J Riley, T
5/25/2019 8:00 AM 675 PA Classics Reading Rage Johnsontown Park #1 U09 Girls   Grant, N X X
5/25/2019 9:05 AM 693 Pipeline SC Continental FC Johnsontown Park #1 U10 Girls   Agosto, J X X
5/25/2019 10:10 AM 1313 Cedar Stars Academy Harrison SC Johnsontown Park #1 U09 Girls   Agosto, J X X
5/25/2019 11:15 AM 687 Rye Youth Soccer Continental FC Johnsontown Park #1 U10 Girls   Grant, N X X
5/25/2019 12:20 PM 678 PA Classics Manhattan SC Johnsontown Park #1 U09 Girls   Agosto, J X X
5/25/2019 2:30 PM 690 Continental FC EMSC Johnsontown Park #1 U10 Girls   Grant, N X X
5/25/2019 3:35 PM 685 Rye Youth Soccer Century United Johnsontown Park #1 U10 Girls   Agosto, J X X
5/25/2019 5:30 PM 676 Manhattan SC Continental FC Johnsontown Park #1 U09 Girls   Grant, N X X
5/25/2019 8:00 AM 674 McLean Continental FC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 9:05 AM 692 EMSC PSA Johnsontown Park #3 U10 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 10:10 AM 1312 Bayside RI Strikers FC Pipeline SC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 11:15 AM 686 Albertson Century United Johnsontown Park #3 U10 Girls   Agosto, J X X
5/25/2019 12:20 PM 677 McLean Reading Rage Johnsontown Park #3 U09 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 1:25 PM 1314 Pipeline SC Harrison SC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 2:30 PM 691 Pipeline SC PSA Johnsontown Park #3 U10 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 3:35 PM 684 Continental FC Albertson Johnsontown Park #3 U10 Girls   Grant, N X X
5/25/2019 4:40 PM 1315 Cedar Stars Academy Bayside RI Strikers FC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Griffin, S X X
5/25/2019 8:00 AM 892 FC Dynamo ROC Jersey Shore BOCA Jr FC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Cress, B McGuirk, T Klemmer, M
5/25/2019 9:15 AM 893 Pipeline SC Manhattan SC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Horng, A Cress, B McGuirk, T
5/25/2019 10:30 AM 887 FC Westchester Armour Premier SC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Klemmer, M Horng, A Cress, B
5/25/2019 11:45 AM 886 NJX Academy FC SOCA Kildares Turf Field #1 U14 Girls   McGuirk, T Klemmer, M Horng, A
5/25/2019 1:00 PM 891 Pipeline SC Jersey Shore BOCA Jr FC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Cress, B McGuirk, T Klemmer, M
5/25/2019 2:15 PM 890 Manhattan SC FC Dynamo ROC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Horng, A Cress, B McGuirk, T
5/25/2019 3:30 PM 885 FC Westchester Armour SOCA Kildares Turf Field #1 U14 Girls   Klemmer, M Horng, A Cress, B
5/25/2019 4:45 PM 884 Premier SC NJX Academy FC Kildares Turf Field #1 U14 Girls   McGuirk, T Klemmer, M Horng, A
5/25/2019 8:00 AM 717 Albertson Pipeline SC Line Rd #1 U11 Girls   Crampsey Harper, C Hinkle, D
5/25/2019 9:15 AM 747 North Union United Shenandoah FC Elite Line Rd #1 U11 Girls   Schwoebel, G Crampsey Harper, C
5/25/2019 10:30 AM 735 Penn Fusion SA NHP Line Rd #1 U11 Girls   Crampsey Schwoebel, G Hinkle, D
5/25/2019 11:45 AM 702 Cincinnati United Baltimore Union SC Line Rd #1 U11 Girls   Schwoebel, G Hinkle, D Harper, C
5/25/2019 1:00 PM 745 North Union United SCS United Line Rd #1 U11 Girls   Crampsey Harper, C Hinkle, D
5/25/2019 2:15 PM 708 World Class FC NEFC Line Rd #1 U11 Girls   Schwoebel, G Crampsey Harper, C
5/25/2019 3:30 PM 733 Penn Fusion SA Loudoun Soccer Line Rd #1 U11 Girls   Crampsey Schwoebel, G Hinkle, D
5/25/2019 4:45 PM 757 Penn Fusion SA Continental FC Line Rd #1 U11 Girls   Schwoebel, G Hinkle, D Harper, C
5/25/2019 8:00 AM 812 Northern Steel Select Soccer Silver Lake SA Line Rd #10 U12 Girls   Lyle, D Csongradi, C Hillsinger, Griffin
5/25/2019 9:15 AM 771 Auburndale SC EMSC Line Rd #10 U12 Girls   Berger, R Lyle, D Csongradi, C
5/25/2019 10:30 AM 765 Lehigh Valley United Holmdel FC Line Rd #10 U12 Girls   Lyle, D Berger, R Hickey, J
5/25/2019 11:45 AM 782 Buckingham United Premier SC Line Rd #10 U12 Girls   Berger, R Hickey, J Csongradi, C
5/25/2019 1:00 PM 810 Silver Lake SA Cedar Stars Academy Line Rd #10 U12 Girls   Lyle, D Csongradi, C Hickey, J
5/25/2019 2:15 PM 775 Premier SC Lower Merion SC Line Rd #10 U12 Girls   Berger, R Lyle, D Csongradi, C
5/25/2019 3:30 PM 763 Lehigh Valley United Manhattan SC Line Rd #10 U12 Girls   Lyle, D Berger, R Hickey, J
5/25/2019 4:45 PM 808 East Islip Cedar Stars Academy Line Rd #10 U12 Girls   Berger, R Hickey, J Csongradi, C
5/25/2019 6:00 PM 781 Manhattan SC Premier SC Line Rd #10 U12 Girls   Hillsinger, R Berger, R Hickey, J
5/25/2019 8:00 AM 746 Rye SCS United Line Rd #2 U11 Girls   Hane, B Stevenson, P Kane. D
5/25/2019 9:15 AM 716 Lehigh Valley United Philadelphia SC Line Rd #2 U11 Girls   France, J Hane, B Stevenson, P
5/25/2019 10:30 AM 723 SOCA Match Fit Montclair United Line Rd #2 U11 Girls   Hane, B France, J Kane. D
5/25/2019 11:45 AM 703 World Class FC Loudoun Soccer Line Rd #2 U11 Girls   Stevenson, P Kane. D France, J
5/25/2019 1:00 PM 744 Shenandoah FC Elite Rye Line Rd #2 U11 Girls   Hane, B Stevenson, P Kane. D
5/25/2019 3:30 PM 732 NHP Manheim Township Soccer Club Line Rd #2 U11 Girls   France, J Hane, B Stevenson, P
5/25/2019 4:45 PM 756 BC UNITED SOCCER ASSOCIATION Manhattan SC Line Rd #2 U11 Girls   Hane, B France, J Kane. D
5/25/2019 8:00 AM 741 Cedar Stars Academy Syracuse Development Academy Line Rd #3 U11 Girls   France, B Douglas, W Carr, J
5/25/2019 9:15 AM 711 Quakertown SC World Class FC Line Rd #3 U11 Girls   Burns, P France, B Douglas, W
5/25/2019 10:30 AM 710 NEFC McLean Youth Soccer Line Rd #3 U11 Girls   Carr, J Burns, P France, B
5/25/2019 11:45 AM 752 Silver Lake SA Upper Dublin Soccer Club Line Rd #3 U11 Girls   Burns, P Carr, J Douglas, W
5/25/2019 1:00 PM 739 Cedar Stars Academy Century United Line Rd #3 U11 Girls   Battisti, M Douglas, W Carr, J
5/25/2019 2:15 PM 721 SOCA PA Classics Line Rd #3 U11 Girls   Burns, P Battisti, M Douglas, W
5/25/2019 3:30 PM 709 Quakertown SC McLean Youth Soccer Line Rd #3 U11 Girls   Carr, J Burns, P Battisti, M
5/25/2019 8:00 AM 740 Baltimore Celtic SC Century United Line Rd #4 U11 Girls   Phillips, M Scheer, A Scheer, E
5/25/2019 9:15 AM 729 East Meadow Yardley Makefield Soccer Line Rd #4 U11 Girls   Phillips, M Scheer, A Scheer, E
5/25/2019 10:30 AM 734 Manheim Township Soccer Club Loudoun Soccer Line Rd #4 U11 Girls   Phillips, M Scheer, A Scheer, E
5/25/2019 1:00 PM 738 Syracuse Development Academy Baltimore Celtic SC Line Rd #4 U11 Girls   Looby, T Scheer, A Scheer, E
5/25/2019 3:30 PM 751 Continental FC Upper Dublin Soccer Club Line Rd #4 U11 Girls   Adams, H Hill, C Douglas, W
5/25/2019 8:00 AM 704 Baltimore Union SC Loudoun Soccer Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
5/25/2019 9:15 AM 722 Albertson PA Classics Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
5/25/2019 10:30 AM 753 Continental FC EMSC Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
5/25/2019 11:45 AM 759 Penn Fusion SA BC UNITED SOCCER ASSOCIATION Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Hill, C
5/25/2019 1:00 PM 715 Albertson Philadelphia SC Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Hill, C Wilson, M
5/25/2019 2:15 PM 727 East Meadow CFC Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
5/25/2019 3:30 PM 720 Match Fit Montclair United Albertson Line Rd #5 U11 Girls   Wilson, D Steffenino, Mad Wilson, M
5/25/2019 8:00 AM 705 World Class FC Cincinnati United Line Rd #6 U11 Girls   Looby, T Spross, J Hill, C
5/25/2019 9:15 AM 728 Match Fit Academy FC CFC Line Rd #6 U11 Girls   Hammel, C Looby, T Spross, J
5/25/2019 11:45 AM 758 Manhattan SC Continental FC Line Rd #6 U11 Girls   Looby, T Hammel, C Barton, J
5/25/2019 1:00 PM 714 Pipeline SC Lehigh Valley United Line Rd #6 U11 Girls   Hammel, C Barton, J Spross, J
5/25/2019 2:15 PM 726 Yardley Makefield Soccer Match Fit Academy FC Line Rd #6 U11 Girls   Looby, T / Hillsinger, Griffin Spross, J Hill, C
5/25/2019 3:30 PM 750 EMSC Silver Lake SA Line Rd #6 U11 Girls   Hammel, C Looby, T Spross, J
5/25/2019 8:00 AM 811 East Islip Continental FC Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Logan Hillsinger, Dana Hillsinger, Reagan
5/25/2019 9:15 AM 770 Loudoun Soccer Philadelphia SC Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Griffin Hillsinger, Logan Hillsinger, Dana
5/25/2019 10:30 AM 764 Connecticut Football Club (CFC) Manhattan SC Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Reagan Hillsinger, Griffin Hillsinger, Logan
5/25/2019 11:45 AM 783 Manhattan SC PSA Line Rd #7 U12 Girls   Phillips, M Hillsinger, Reagan Hillsinger, Dana
5/25/2019 1:00 PM 809 Northern Steel Select Soccer Continental FC Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Logan Hillsinger, Dana Hillsinger, Reagan
5/25/2019 2:15 PM 774 Torpedoes SC Albertson SC Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Griffin Hillsinger, Logan Hillsinger, Dana
5/25/2019 3:30 PM 762 Holmdel FC Connecticut Football Club (CFC) Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Logan Hillsinger, Griffin Hillsinger, Reagan
5/25/2019 5:15 PM 798 SCS United CT Rush Line Rd #7 U12 Girls   Hillsinger, Griffin Hillsinger, Reagan Hillsinger, Dana
5/25/2019 8:00 AM 802 Pipeline SC Match Fit Montclair United Line Rd #8 U12 Girls   Steffenino, C Steffenino, Mad Parente, A
5/25/2019 9:15 AM 776 Albertson SC Lower Merion SC Line Rd #8 U12 Girls   Hillsinger, Ray Steffenino, C Steffenino, Mad
5/25/2019 10:30 AM 789 Match Fit Academy FC SOCA Line Rd #8 U12 Girls   Parente, A Hillsinger, Ray Steffenino, C
5/25/2019 11:45 AM 795 Delaware Rush NJ Crush FC Line Rd #8 U12 Girls   Steffenino, Mad Parente, A Hillsinger, Ray
5/25/2019 1:00 PM 800 Match Fit Montclair United CT Rush Line Rd #8 U12 Girls   Steffenino, C Steffenino, Mad Parente, A
5/25/2019 2:15 PM 769 Auburndale SC Philadelphia SC Line Rd #8 U12 Girls   Hillsinger, Ray Steffenino, C Steffenino, Mad
5/25/2019 3:30 PM 793 Delaware Rush Rhinos Elite SC Line Rd #8 U12 Girls   Parente, A Hillsinger, Ray Steffenino, C
5/25/2019 4:45 PM 786 SOCA CFC Arsenal Line Rd #8 U12 Girls   Steffenino, Mad Parente, A Hillsinger, Ray
5/25/2019 6:00 PM 780 PSA Buckingham United Line Rd #8 U12 Girls   Steffenino, C Steffenino, Mad Parente, A
5/25/2019 8:00 AM 801 SCS United Manhattan SC Line Rd #9 U12 Girls   Karen Reichardt Gary Drayton Katie Sparling
5/25/2019 9:15 AM 777 Premier SC Torpedoes SC Line Rd #9 U12 Girls   Gary Drayton Karen Reichardt Katie Sparling
5/25/2019 10:30 AM 794 Real Jersey FC Rhinos Elite SC Line Rd #9 U12 Girls   Karen Reichardt Swisher, B Swisher, I
5/25/2019 11:45 AM 788 CFC Arsenal Union County Football Club/WSA Line Rd #9 U12 Girls   Steffenino, C Karen Reichardt Swisher, B
5/25/2019 1:00 PM 799 Pipeline SC Manhattan SC Line Rd #9 U12 Girls   Van Cott, B Swisher, I Utheri Wagura
5/25/2019 2:15 PM 768 EMSC Loudoun Soccer Line Rd #9 U12 Girls   Van Cott, B Van Cott, W Utheri Wagura
5/25/2019 3:30 PM 787 Match Fit Academy FC Union County Football Club/WSA Line Rd #9 U12 Girls   Van Cott, B Van Cott, S Utheri Wagura
5/25/2019 4:45 PM 792 NJ Crush FC Real Jersey FC Line Rd #9 U12 Girls   Van Cott, B Van Cott, W Utheri Wagura
5/25/2019 8:00 AM 845 FC Girondins de Bordeaux USA Empire United Soccer Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Coary, K Coary, L Coary, J
5/25/2019 9:15 AM 832 Century SOCA MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Coary, K Coary, L
5/25/2019 10:30 AM 851 Match Fit Academy FC Cincinnati United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Coary, K Wilson, C Coary, J
5/25/2019 11:45 AM 826 Continental FC Cincinnati United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Coary, J Wilson, C Coary, L
5/25/2019 1:00 PM 843 FC Girondins de Bordeaux USA Keystone FC MSI Turf Complex #A U13 Girls   Coary, K Coary, L Coary, J
5/25/2019 2:15 PM 830 Premier SC Century MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Coary, K Coary, L
5/25/2019 3:30 PM 848 Cincinnati United East Islip Soccer Club MSI Turf Complex #A U13 Girls   Coary, K Wilson, C Coary, J
5/25/2019 4:45 PM 825 NEFC Cincinnati United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilson, C Coary, J Coary, L
5/25/2019 8:00 AM 833 Cedar Stars Academy Premier SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, S Melick, L Bocal, K
5/25/2019 9:15 AM 844 Penn Fusion SA Keystone FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, S Melick, L Bocal. K
5/25/2019 10:30 AM 863 CFC Arsenal Keystone FC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, S Melick, L Bocal. K
5/25/2019 11:45 AM 862 Yardley Makefield Soccer North Rockland Soccer Association MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, S Melick, L Bocal. K
5/25/2019 1:00 PM 842 Empire United Soccer Academy Penn Fusion SA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, S Melick, R Bocal. K
5/25/2019 2:15 PM 831 Cedar Stars Academy SOCA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, R Bocal, K Melick, L
5/25/2019 3:30 PM 860 Keystone FC Yardley Makefield Soccer MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, R Bocal, K Melick, L
5/25/2019 4:45 PM 849 Match Fit Academy FC Pipeline SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Melick, R Bocal, K Melick, L
5/25/2019 8:00 AM 838 CT Rush Manhattan SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Jacob, M Skrocki, T McGeehan, J
5/25/2019 9:15 AM 839 PA Classics West-Mont United SA MSI Turf Complex #C U13 Girls   Keenan, J Jacob, M Skrocki, T
5/25/2019 10:30 AM 850 East Islip Soccer Club Pipeline SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   McGeehan, J Keenan, J Jacob, M
5/25/2019 11:45 AM 857 Union County Football Club/WSA east meadow MSI Turf Complex #C U13 Girls   Skrocki, T McGeehan, J Keenan, J
5/25/2019 1:00 PM 837 PA Classics Manhattan SC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Jacob, M Skrocki, T Ali, M
5/25/2019 2:15 PM 836 West-Mont United SA CT Rush MSI Turf Complex #C U13 Girls   Ali, M Jacob, M Skrocki, T
5/25/2019 3:30 PM 861 CFC Arsenal North Rockland Soccer Association MSI Turf Complex #C U13 Girls   Robb, G Ali, M Jacob, M
5/25/2019 4:45 PM 855 Union County Football Club/WSA Pennsylvania Rush MSI Turf Complex #C U13 Girls   Skrocki, T Robb, G Jacob, M
5/25/2019 8:45 AM 232 BRYC Elite Academy Match Fit Academy FC Parkside #1 U13 Boys   Edris, E Nelson, M Gallen, J
5/25/2019 10:00 AM 285 Ohio Premier Match Fit Academy FC Parkside #1 U14 Boys   Gallen, J Edris, E Nelson, M
5/25/2019 11:15 AM 291 Philadelphia Union World Class FC Parkside #1 U14 Boys   Rosinsky, J Gallen, J Edris, E
5/25/2019 12:30 PM 233 FC Stars Match Fit Academy FC Parkside #1 U13 Boys   Nelson, M Rosinsky, J Gallen, J
5/25/2019 2:45 PM 293 World Class FC Pinecrest Premier Parkside #1 U14 Boys   Rosinsky, J Nelson, M Edris, E
5/25/2019 4:00 PM 288 Albertson SOCA Parkside #1 U14 Boys   Gallen, J Edris, E Nelson, M
5/25/2019 8:30 AM 349 Continental FC White Plains Youth SA Parkside #2 U14 Boys   Karnes, B Yeakley, K Fessenden, J
5/25/2019 9:45 AM 345 Concord SA FCUSA NJ Parkside #2 U14 Boys   Yeakley, K Fessenden, J Dee, JJ
5/25/2019 11:45 AM 348 TSF Academy White Plains Youth SA Parkside #2 U14 Boys   Fessenden, J Dee, JJ Karnes, B
5/25/2019 1:00 PM 347 Concord SA Yardley Makefield Soccer Parkside #2 U14 Boys   Dee, JJ Karnes, B Yeakley, K
5/25/2019 3:00 PM 350 TSF Academy Continental FC Parkside #2 U14 Boys   Karnes, B Yeakley, K Fessenden, J
5/25/2019 4:15 PM 346 Yardley Makefield Soccer FCUSA NJ Parkside #2 U14 Boys   Yeakley, K Fessenden, J Dee, JJ
5/25/2019 8:45 AM 280 McLean Youth Soccer HSC Parkside #3 U14 Boys   Lush, C Gordos, A Smith, E
5/25/2019 10:00 AM 286 Albertson SOCA Parkside #3 U14 Boys   Gordos, A Smith, E Lush, C
5/25/2019 11:30 AM 292 Maryland United FC Pinecrest Premier Parkside #3 U14 Boys   Smith, E Lush, C Brown, S
5/25/2019 12:45 PM 281 Penn Fusion SA HSC Parkside #3 U14 Boys   Lush, C Brown, S Gordos, A
5/25/2019 2:00 PM 287 Match Fit Academy FC SOCA Parkside #3 U14 Boys   Smith, E Gordos, A Brown, S
5/25/2019 3:15 PM 294 Maryland United FC Philadelphia Union Parkside #3 U14 Boys   Gordos, A Smith, E Lush, C
5/25/2019 8:00 AM 186 PDA Pipeline SC The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Heron, C Lean, A Walters, C
5/25/2019 9:15 AM 211 Epic Sporting Stars TBA The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Walters, C Heron, C Lean, A
5/25/2019 10:30 AM 168 Epic Sporting Stars Beekman Soccer Club The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Lean, A Walters, C Heron, C
5/25/2019 11:45 AM 193 Conrad Weiser Mountaineer United Soccer Club The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Heron, C Lean, A Walters, C
5/25/2019 1:00 PM 162 Kings Park SC Continental FC The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Walters, C Heron, C Lean, A
5/25/2019 2:15 PM 199 Match Fit Academy FC White Plains Youth Soccer The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Lean, A Walters, C Knauss, J
5/25/2019 3:30 PM 127 Pipeline SC Shenandoah FC Elite The Proving Grounds #1 U11 Boys 2 Knauss, J Lean, A Walters, C
5/25/2019 4:45 PM 212 Pipeline SC Continental FC The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Walters, C Knauss, J Lean, A
5/25/2019 8:00 AM 185 PA Classics Bruno United FC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Sorkin, B Machlof, Y Gingrich, N
5/25/2019 9:15 AM 210 Concord Soccer Association Continental FC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Harmon, M Sorkin, B Machlof, Y
5/25/2019 10:30 AM 167 SOCA Continental FC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Gingrich, N Harmon, M Sorkin, B
5/25/2019 11:45 AM 194 EMSC Connecticut FC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Machlof, Y Gingrich, N Harmon, M
5/25/2019 1:00 PM 161 Barcelona United Pipeline SC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Sorkin, B Machlof, Y Gingrich, N
5/25/2019 2:15 PM 200 SDA Utica BRYC Elite Academy The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Harmon, M Sorkin, B Machlof, Y
5/25/2019 3:30 PM 136 NJ Stallions Academy Match Fit Academy FC The Proving Grounds #1B U11 Boys 2 Gingrich, N Harmon, M Sorkin, B
5/25/2019 4:45 PM 107 Just Play Soccer Club FC Bucks The Proving Grounds #1B U11 Boys 2 Machlof, Y Gingrich, N Harmon, M
5/25/2019 8:00 AM 191 Connecticut FC Conrad Weiser The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Gould, M Cuka, T Joynes, M
5/25/2019 9:15 AM 179 SABA NYC Premier SC The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Tadesse, E Gould, M Cuka, T
5/25/2019 10:30 AM 155 White Plains Youth Soccer PSA The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Joynes, M Tadesse, E Gould, M
5/25/2019 11:45 AM 187 Bruno United FC Pipeline SC The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Tadesse, E Joynes, M Cuka, T
5/25/2019 1:00 PM 213 Concord Soccer Association Epic Sporting Stars The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Cuka, T Gould, M Joynes, M
5/25/2019 2:15 PM 181 Premier SC PA Soccer Academy The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Tadesse, E Gould, M Cuka, T
5/25/2019 3:30 PM 205 SCS United Match Fit Montclair United The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Gould, M Tadesse, E Joynes, M
5/25/2019 4:45 PM 164 Kings Park SC Barcelona United The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Cuka, T Joynes, M Tadesse, E
5/25/2019 8:00 AM 192 EMSC Mountaineer United Soccer Club The Proving Grounds #2B U12 Boys   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
5/25/2019 9:15 AM 156 Penn Fusion SA Freedom Soccer Club The Proving Grounds #2B U12 Boys   Cell, J Lemonick, R Lemonick, H
5/25/2019 10:30 AM 180 Holmdel FC PA Soccer Academy The Proving Grounds #2B U12 Boys   Procz, W Cell, J Lemonick, R
5/25/2019 11:45 AM 188 PDA PA Classics The Proving Grounds #2B U12 Boys   Lemonick, H Procz, W Cell, J
5/25/2019 1:00 PM 209 Pipeline SC TBA The Proving Grounds #2B U12 Boys   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
5/25/2019 2:15 PM 182 Holmdel FC SABA NYC The Proving Grounds #2B U12 Boys   Cell, J Lemonick, R Lemonick, H
5/25/2019 3:30 PM 206 Continental FC Just Play Soccer Club The Proving Grounds #2B U12 Boys   Procz, W Cell, J Lemonick, R
5/25/2019 4:45 PM 163 Pipeline SC Continental FC The Proving Grounds #2B U12 Boys   Lemonick, H Procz, W Cell, J
5/25/2019 8:00 AM 126 Bruno United FC EMSC The Proving Grounds #3 U11 Boys   Hansen, K Salavati, J Rodman, T
5/25/2019 9:15 AM 197 BRYC Elite Academy Match Fit Academy FC The Proving Grounds #3 U12 Boys   Salavati, J Rodman, T Hansen, K
5/25/2019 10:30 AM 203 Just Play Soccer Club SCS United The Proving Grounds #3 U12 Boys   Rodman, T Hansen,K Salavati, J
5/25/2019 11:45 AM 128 Match Fit Montclair United EMSC The Proving Grounds #3 U11 Boys   Hansen, K Salavati, J Rodman, T
5/25/2019 1:00 PM 105 Pennsylvania Rush FC Bucks The Proving Grounds #3 U11 Boys   Mancinelli,E Salavati, J Hansen, K
5/25/2019 2:15 PM 170 Epic Sporting Stars SOCA The Proving Grounds #3 U12 Boys   Rodman, T Mancinelli, E Hansen, K
5/25/2019 3:30 PM 158 Penn Fusion SA White Plains Youth Soccer The Proving Grounds #3 U12 Boys   Salavati, J Rodman, T Mancinelli, E
5/25/2019 4:45 PM 77 Cedar Stars Academy Lehigh Valley United The Proving Grounds #3 U11 Boys   Mancinelli, E Salavati, J Rodman, T
5/25/2019 8:00 AM 125 Match Fit Montclair United Shenandoah FC Elite The Proving Grounds #3B U11 Boys   Vicente, V Swartz, T Wildauer, A
5/25/2019 9:15 AM 198 SDA Utica White Plains Youth Soccer The Proving Grounds #3B U12 Boys   Mueller, K Vicente, V Swartz, T
5/25/2019 10:30 AM 204 Continental FC Match Fit Montclair United The Proving Grounds #3B U12 Boys   Wildauer, A Mueller, K Vicente, V
5/25/2019 11:45 AM 129 Bruno United FC Pipeline SC The Proving Grounds #3B U11 Boys   Swartz, T Wildauer, A Mueller, K
5/25/2019 1:00 PM 106 Cedar Stars Academy Holmdel FC The Proving Grounds #3B U11 Boys   Vicente, V Swartz, T Wildauer, A
5/25/2019 2:15 PM 169 Continental FC Beekman Soccer Club The Proving Grounds #3B U12 Boys   Mueller, K Vicente, V Swartz, T
5/25/2019 3:30 PM 176 BRYC Pre-ECNL Academy FC Dynamo ROC The Proving Grounds #3B U12 Boys   Wildauer, A Mueller, K Vicente, V
5/25/2019 4:45 PM 78 Union Jrs SCS United The Proving Grounds #3B U11 Boys   Swartz, T Wildauer, A Mueller, K
5/25/2019 8:00 AM 139 NJ Stallions Academy Continental FC The Proving Grounds #4 U11 Boys   Healy, A Becton, L Murphy, O
5/25/2019 9:15 AM 108 Pennsylvania Rush Holmdel FC The Proving Grounds #4 U11 Boys   Hofmann, M Healy, A Becton, L
5/25/2019 10:30 AM 173 FC Dynamo ROC Keystone FC The Proving Grounds #4 U12 Boys   Murphy, O Hofmann, M Healy, A
5/25/2019 11:45 AM 138 SOCA Match Fit Academy FC The Proving Grounds #4 U11 Boys   Hofmann, M Murphy, O Becton, L
5/25/2019 1:00 PM 75 SCS United Cedar Stars Academy The Proving Grounds #4 U11 Boys   Healy, A Becton, L Murphy, O
5/25/2019 2:15 PM 157 PSA Freedom Soccer Club The Proving Grounds #4 U12 Boys   Hofmann, M Healy, A Becton, L
5/25/2019 8:00 AM 135 SOCA Titanes Soccer Club The Proving Grounds #4B U11 Boys   Sims, J Becton, E Edelblut, P
5/25/2019 9:15 AM 109 Cedar Stars Academy Just Play Soccer Club The Proving Grounds #4B U11 Boys   Edelblut, S Sims, J Becton, E
5/25/2019 10:30 AM 174 BRYC Pre-ECNL Academy Union County Football Club/WSA The Proving Grounds #4B U12 Boys   Edelblut, P Edelblut, S Sims, J
5/25/2019 11:45 AM 137 Continental FC Titanes Soccer Club The Proving Grounds #4B U11 Boys   Becton, E Edelblut, P Edelblut, S
5/25/2019 1:00 PM 76 Union Jrs Lehigh Valley United The Proving Grounds #4B U11 Boys   Sims, J Becton, E Kane, R
5/25/2019 2:15 PM 175 Keystone FC Union County Football Club/WSA The Proving Grounds #4B U12 Boys   Kane, R Sims, J Becton, E
5/25/2019 8:00 AM 255 Continental FC CRUSA Thornbury SP #1 U13 Boys   McMenamin, A Soto, A Soto,Trinity
5/25/2019 9:15 AM 148 FISHTOWN AC Pennsylvania Rush Thornbury SP #1 U12 Boys   Denard, D McMenamin, A Soto, Tristan
5/25/2019 10:30 AM 149 NEFC 1776 Thornbury SP #1 U12 Boys   Soto, A Soto Tristan McMenamin, A
5/25/2019 11:45 AM 257 CRUSA CASA Thornbury SP #1 U13 Boys   McMenamin, A Denard, D Soto, A
5/25/2019 1:00 PM 147 1776 Hbc Thornbury SP #1 U12 Boys   Denard, D McMenamin, A Soto,Trinity
5/25/2019 2:15 PM 146 NEFC Pennsylvania Rush Thornbury SP #1 U12 Boys   Soto, A Denard, D Soto, Trinity
5/25/2019 3:45 PM 145 FISHTOWN AC Hbc Thornbury SP #1 U12 Boys   Denard, D Soto, A Soto, Trinity
5/25/2019 8:00 AM 268 Pennsylvania Classics SCS United Thornbury SP #2 U13 Boys   Gerlach, D Stevenson, E Stevenson, S
5/25/2019 9:15 AM 273 FC Revolution Continental FC Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, M Gerlach, D Stevenson, E
5/25/2019 10:30 AM 276 CFC East Meadow Soccer Club Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, S Stevenson, M Gerlach, D
5/25/2019 11:45 AM 249 Buckingham United Match Fit Montclair United Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, E Stevenson, M Stevenson, S
5/25/2019 1:00 PM 275 FC Revolution Shenandoah FC Elite Thornbury SP #2 U13 Boys   Gerlach, D Stevenson, E Stevenson, S
5/25/2019 2:15 PM 324 Hbc Royals FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Stevenson, E Stevenson, M Gerlach, D
5/25/2019 4:00 PM 274 Shenandoah FC Elite Continental FC Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, S Stevenson, M Gerlach, D
5/25/2019 5:15 PM 278 CFC FCUSA NJ Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, E Stevenson, M Stevenson, S
5/25/2019 8:00 AM 297 Rhinos Elite Soccer Club CFC Thornbury SP #3 U14 Boys   Nicolardi, J Gray, B Van Cott, W   
5/25/2019 9:15 AM 322 Hbc Arsenal Thornbury SP #3 U14 Boys   Samara, O Nicolardi, J Gray, B
5/25/2019 10:30 AM 315 Union County Football Club/WSA Lionville Thornbury SP #3 U14 Boys   Nicolardi, J Samara, O Mattie, C
5/25/2019 11:45 AM 264 Union County Football Club/WSA Coppermine Soccer Club Thornbury SP #3 U13 Boys   Gray, B Mattie, C Samara, O
5/25/2019 1:00 PM 333 Continental FC FCUSA NJ Thornbury SP #3 U14 Boys   Nicolardi, J Gray, B Mattie, C
5/25/2019 2:15 PM 330 FC Revolution Pennsylvania Rush Thornbury SP #3 U14 Boys   Samara, O Nicolardi, J Gray, B
5/25/2019 3:30 PM 240 Penn Fusion SA Just Play Soccer Club Thornbury SP #3 U13 Boys   Nicolardi, J Samara, O Mattie, E
5/25/2019 4:45 PM 335 FCUSA NJ PA Classics Thornbury SP #3 U14 Boys   Gray, B Mattie, E Samara, O
5/25/2019 8:00 AM 256 Match Fit Academy FC CASA Thornbury SP #4 U13 Boys   Fiorenza, A Schultz, R Martinez, F
5/25/2019 9:15 AM 279 Valeo Futbol Club Penn Fusion SA Thornbury SP #4 U14 Boys   Bombas, A Schultz, R Fiorenza, A
5/25/2019 10:30 AM 220 World Class FC SOCA Thornbury SP #4 U13 Boys   Martinez, F Fiorenza, A Bombas, A
5/25/2019 11:45 AM 258 Match Fit Academy FC Continental FC Thornbury SP #4 U13 Boys   Schultz, R Martinez, F Bombas, A
5/25/2019 1:00 PM 244 Bruno United FC Holmdel FC Thornbury SP #4 U13 Boys   Fiorenza, A Martinez, F Schultz, R
5/25/2019 2:15 PM 282 McLean Youth Soccer Valeo Futbol Club Thornbury SP #4 U14 Boys   Bombas, A Schultz, R Fiorenza, A
5/25/2019 3:30 PM 311 White Plains Youth Soccer Holmdel NJX Thornbury SP #4 U14 Boys   Martinez, F Fiorenza, A Bombas, A
5/25/2019 4:45 PM 245 PSA Holmdel FC Thornbury SP #4 U13 Boys   Schultz, R Bombas, A Martinez, F
5/25/2019 8:00 AM 882 Delaware Football Club NEFC WC Henderson #3 U14 Girls   Maruca, J Maruca, Le Call, D
5/25/2019 9:15 AM 923 East Meadow Smithtown NPL 05 PENN Athletics WC Henderson #3 U14 Girls   Maruca, Lu Maruca, J Maruca, Le
5/25/2019 10:30 AM 914 World Class FC FC Revolution WC Henderson #3 U14 Girls   Call, D Maruca, Lu Maruca, J
5/25/2019 11:45 AM 910 Continental FC MTYS WC Henderson #3 U14 Girls   Maruca, Le Call, D Maruca, Lu
5/25/2019 1:00 PM 930 Manhattan SC Bayside FC RI Strikers WC Henderson #3 U14 Girls   Maruca, J Maruca, Le Call, D
5/25/2019 2:15 PM 903 FC BUCKS 2005 NPL Union County Football Club/WSA WC Henderson #3 U14 Girls   Maruca, Lu Maruca, J Maruca, Le
5/25/2019 3:30 PM 881 Penn Alliance Select NEFC WC Henderson #3 U14 Girls   Call, D Murphy, O O'Shea, C
5/25/2019 4:45 PM 916 FC Revolution NJ Stallions WC Henderson #3 U14 Girls   Murphy, O Call, D O'Shea, C
5/25/2019 8:00 AM 880 Beadling Soccer Club Continental FC WC Henderson #4 U14 Girls   Saito, M Duwoe, D Stasen, O
5/25/2019 9:15 AM 922 Chester Springs United Match Fit Montclair United WC Henderson #4 U14 Girls   Lynch, E Saito, M Duwoe, D
5/25/2019 10:30 AM 915 Hotspurs SC NJ Stallions WC Henderson #4 U14 Girls   Saito, M Lynch, E Stasen, O
5/25/2019 11:45 AM 928 East Meadow Soccer Club FC Dynamo ROC WC Henderson #4 U14 Girls   Duwoe, D Stasen, O Saito, M
5/25/2019 1:00 PM 899 Hotspurs West PA Classics WC Henderson #4 U14 Girls   Lynch, E Duwoe, D Saito, M
5/25/2019 2:15 PM 902 Match Fit Academy FC BC United SA WC Henderson #4 U14 Girls   Duwoe, D Lynch, E Stasen, O
5/25/2019 3:30 PM 879 Continental FC Staten Island Soccer Club WC Henderson #4 U14 Girls   Duwoe, D Swisher, B Stasen, O
5/25/2019 4:45 PM 917 Hotspurs SC World Class FC WC Henderson #4 U14 Girls   Duwoe, D Swisher, I Stasen, O
5/25/2019 8:00 AM 929 Continental FC Bayside FC RI Strikers WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Kraft, J Sogunro, O Krakower, D
5/25/2019 9:15 AM 905 FC BUCKS 2005 NPL Match Fit Academy FC WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Grewal, D Kraft, J Sogunro, O
5/25/2019 10:30 AM 898 Sporting Columbus Watchung Hills Soccer Association WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Krakower, D Grewal, D Kraft, J
5/25/2019 11:45 AM 883 Penn Alliance Select Delaware Football Club WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Grewal, D Krakower, D Sogunro, O
5/25/2019 1:00 PM 921 East Meadow Smithtown NPL 05 Match Fit Montclair United WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Kraft, J Maley, T Krakower, D
5/25/2019 2:15 PM 909 FC Girondins de Bordeaux USA MTYS WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Grewal, D Kraft, J Maley, T
5/25/2019 3:30 PM 931 Continental FC Manhattan SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Arnold, D Grewal, D Kraft, J
5/25/2019 4:45 PM 897 Hotspurs West Watchung Hills Soccer Association WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Maley, T Arnold, D Grewal, D
5/25/2019 8:00 AM 927 FC Dynamo ROC FC Providence WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Hendrickson, M Read, K Cecco, V
5/25/2019 9:15 AM 904 BC United SA Union County Football Club/WSA WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Hill, S Hendrickson, M Read, K
5/25/2019 10:30 AM 911 FC Girondins de Bordeaux USA North Rockland Soccer Association WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Cecco, V Hill, S Hendrickson, M
5/25/2019 11:45 AM 878 Beadling Soccer Club Staten Island Soccer Club WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Read, K Cecco, V Hill,S
5/25/2019 1:00 PM 920 PENN Athletics Chester Springs United WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Hendrickson, M Read, K Cecco, V
5/25/2019 2:15 PM 908 North Rockland Soccer Association Continental FC WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Hill, S Hendrickson, M Read, K
5/25/2019 3:30 PM 926 East Meadow Soccer Club FC Providence WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Cecco, V Hill, S Hendrickson, M
5/25/2019 4:45 PM 896 PA Classics Sporting Columbus WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Read, K Cecco, V Hill, S
5/25/2019 8:00 AM 261 Coppermine Soccer Club Smithtown Kickers SC WC Rustin HS #1 U13 Boys   Schwartz, E Hilton, Sr Van Cott, B
5/25/2019 9:15 AM 225 Philadelphia Union Academy McLean Youth Soccer WC Rustin HS #1 U13 Boys   McAndrew, T Schwartz, E Hilton, Sr
5/25/2019 10:30 AM 219 Continental FC Valeo Futbol Club WC Rustin HS #1 U13 Boys   Schwartz, E McAndrew, T Mattie, E
5/25/2019 11:45 AM 305 Continental FC FC Westchester WC Rustin HS #1 U14 Boys   Hilton, Sr Mattie, E McAndrew, T
5/25/2019 1:00 PM 243 Penn Fusion SA PSA WC Rustin HS #1 U13 Boys   Schwartz, E Hilton, Sr Drayton, M
5/25/2019 2:15 PM 228 Pipeline SC Philadelphia Union Academy WC Rustin HS #1 U13 Boys   McAndrew, T Schwartz, E Hilton, Sr
5/25/2019 3:30 PM 239 Ohio Premier Delaware Football Club WC Rustin HS #1 U13 Boys   Schwartz, E McAndrew, T Drayton, M
5/25/2019 4:45 PM 251 Match Fit Montclair United PDA WC Rustin HS #1 U13 Boys   McAndrew, T Drayton, M Fioravanti, G
5/25/2019 8:00 AM 262 Union County Football Club/WSA FC Providence WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, C Sakal, J Ndebele, M
5/25/2019 9:15 AM 226 Pipeline SC Albertson WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, T Rizzo, C Sakal, J
5/25/2019 10:30 AM 237 Just Play Soccer Club Ohio Premier WC Rustin HS #3 U13 Boys   Ndebele, M Rizzo, T Rizzo, C
5/25/2019 11:45 AM 263 Smithtown Kickers SC FC Providence WC Rustin HS #3 U13 Boys   Sakal, J Ndebele, M Rizzo, T
5/25/2019 1:00 PM 250 HMMS PDA WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, C Sakal, J Ndebele, M
5/25/2019 2:15 PM 234 BRYC Elite Academy SCS United WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, T Rizzo, C Sakal, J
N/A 3:30 PM 221 Valeo Futbol Club SOCA WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, T Need 1 Rizzo, C
5/25/2019 4:45 PM 252 HMMS Buckingham United WC Rustin HS #3 U13 Boys   Rizzo, C Mcgonagle, C Rizzo, T
5/25/2019 8:00 AM 267 Hulmeville Soccer Club White Plains Youth Soccer WC Rustin HS #4 U13 Boys   Fioravanti, G Gries, Alan Gries, Anna
5/25/2019 9:15 AM 231 SCS United FC Stars WC Rustin HS #4 U13 Boys   Wilde, R Fioravanti, G Gries, Alan
5/25/2019 10:30 AM 238 Penn Fusion SA Delaware Football Club WC Rustin HS #4 U13 Boys   Gries, Anna Wilde, R Fioravanti, G
5/25/2019 11:45 AM 270 Pennsylvania Classics Hulmeville Soccer Club WC Rustin HS #4 U13 Boys   Gries, Alan Gries, Anna Wilde, R
5/25/2019 1:00 PM 269 White Plains Youth Soccer SCS United WC Rustin HS #4 U13 Boys   Fioravanti, G Smith, S Drayton, G
5/25/2019 2:15 PM 227 McLean Youth Soccer Albertson WC Rustin HS #4 U13 Boys   Wilde, R Fioravanti, G Drayton, G
5/25/2019 3:30 PM 222 World Class FC Continental FC WC Rustin HS #4 U13 Boys   Fioravanti, G Smith, S Drayton, G
5/25/2019 4:45 PM 246 Bruno United FC Penn Fusion SA WC Rustin HS #4 U13 Boys   Wilde, R Smith, S Drayton, G
5/25/2019 8:00 AM 117 Simply Sports FC Continental FC YSC #1 U11 Boys   Meade, J Farnum, B Devitt, M
5/25/2019 9:15 AM 93 Triboro SC Continental FC YSC #1 U11 Boys   Devitt, M Meade, J Farnum, B
5/25/2019 10:30 AM 119 Hazlet United Simply Sports FC YSC #1 U11 Boys   Meade, R Devitt, M Meade, J
5/25/2019 11:45 AM 82 Union Jrs PDA YSC #1 U11 Boys   Farnum, B Devitt, M Meade, R
5/25/2019 1:00 PM 89 PSA Albertson Soccer Club YSC #1 U11 Boys   Meade, J Farnum, B Devitt, M
5/25/2019 2:15 PM 116 Hazlet United Coppermine Soccer Club YSC #1 U11 Boys   Meade, R Meade, J Farnum, B
5/25/2019 3:30 PM 101 NEFC Real Jersey FC YSC #1 U11 Boys   Devitt, M Meade, R Meade, J
5/25/2019 8:00 AM 88 SDA Albertson Soccer Club YSC #2 U11 Boys   Checchia, T Wagner, D Kellough, C
5/25/2019 9:15 AM 94 Pipeline SC Kings Park SC YSC #2 U11 Boys   Ross, T Checchia, T Wagner, D
5/25/2019 10:30 AM 99 Auburndale Soccer Club NEFC YSC #2 U11 Boys   Kellough, C Ross, T Checchia, T
5/25/2019 11:45 AM 81 Penn Fusion SA PA Classics YSC #2 U11 Boys   Wagner, D Kellough, C Ross, T
5/25/2019 1:00 PM 90 SDA Union Jrs YSC #2 U11 Boys   Checchia, T Wagner, D Kellough, C
5/25/2019 2:15 PM 96 Pipeline SC Triboro SC YSC #2 U11 Boys   Ross, T Checchia, T Wagner, D
5/25/2019 3:30 PM 102 Union Jrs Auburndale Soccer Club YSC #2 U11 Boys   Kellough, C Ross, T Checchia, T
5/25/2019 8:15 AM 87 Union Jrs PSA YSC #C U11 Boys   Feindt, K Hill, A Speers, Lu
5/25/2019 9:30 AM 118 PA Classics Coppermine Soccer Club YSC #C U11 Boys   Blasé, G Feindt, K Hill, A
5/25/2019 11:00 AM 100 Union Jrs Real Jersey FC YSC #C U11 Boys   Speers, Lu Blasé, G Feindt, K
5/25/2019 12:15 PM 115 PA Classics Continental FC YSC #C U11 Boys   Hill, A Blasé, G Speers, Lu
5/25/2019 1:45 PM 95 Continental FC Kings Park SC YSC #C U11 Boys   Vaughan, D Hill, A Gomez, C
5/25/2019 3:15 PM 83 PA Classics PDA YSC #C U11 Boys   Hudgins, B Vaughan, D Gomez, C
5/25/2019 4:30 PM 84 Union Jrs Penn Fusion SA YSC #C U11 Boys   Gomez, C Hudgins, B Vaughan, D
5/26/2019 8:00 AM 865 North Rockland Soccer Association Keystone FC Chester Park #1 U13 Girls   Skrocki, T Robb, G McGeehan, J
5/26/2019 9:15 AM 823 Arlington Soccer Association CRUSA Chester Park #1 U13 Girls   Ndebele, M Skrocki, T Robb, G
5/26/2019 10:30 AM 877 West-Mont United SA Premier SC Chester Park #1 U13 Girls   McGeehan, J Ndebele, M Skrocki, T
5/26/2019 11:45 AM 871 Bruno United FC Sporting Columbus Chester Park #1 U13 Girls   Robb, G McGeehan, J Ndebele, M
5/26/2019 8:00 AM 828 Continental FC NEFC Chester Park #2 U13 Girls   Keenan, J Taylor, C Miele, B
5/26/2019 9:15 AM 822 EMSC FC Revolution Chester Park #2 U13 Girls   Jacob, M Keenan, J Taylor, C
5/26/2019 10:30 AM 876 Manhattan SC Holmdel FC Chester Park #2 U13 Girls   Miele, B Jacob, M Keenan, J
5/26/2019 11:45 AM 870 HMMS Delaware Rush Chester Park #2 U13 Girls   Taylor, C Miele, B Jacob, M
5/26/2019 8:00 AM 338 PA Classics Continental FC Delacy #2 U14 Boys   Novielli, J Baldwin, B Maric, Z
5/26/2019 9:15 AM 344 Philadelphia SC Auburndale Delacy #2 U14 Boys   Weller, B Novielli, J Baldwin, B
5/26/2019 10:30 AM 325 PA Classics Hbc Delacy #2 U14 Boys   Maric, Z Weller, B Novielli, J
5/26/2019 11:45 AM 326 Arsenal Royals FC Delacy #2 U14 Boys   Baldwin, B Maric, Z Weller, B
5/26/2019 1:00 PM 1155 Bracket A #2 Bracket B #1 Delacy #2 U14 Boys   Novielli, J Baldwin, B Maric, Z
5/26/2019 2:15 PM 1152 Bracket A #2 Bracket B #1 Delacy #2 U14 Boys   Weller, B Novielli, J Baldwin, B
5/26/2019 3:30 PM 1267 Bracket B #1 Bracket C #1 Delacy #2 U14 Boys   Maric, Z Weller, B Novielli, J
5/26/2019 8:00 AM 308 FC Westchester Torpedoes SC Delacy #3 U14 Boys   Costantino, C Maniscalco, S Cress, B
5/26/2019 9:15 AM 343 Match Fit Montclair United Penn Fusion SA Delacy #3 U14 Boys   Cortese, J Costantino, C Maniscalco, S
5/26/2019 10:30 AM 320 HSC Union County Football Club/WSA Delacy #3 U14 Boys   Cress, B Cortese, J Costantino, C
5/26/2019 11:45 AM 331 FCUSA Philadelphia FC Revolution Delacy #3 U14 Boys   Maniscalco, S Cress, B Cortese, J
5/26/2019 1:00 PM 1154 Bracket A #1 Bracket B #2 Delacy #3 U14 Boys   Rosinsky, J Maniscalco, S Cress, B
5/26/2019 2:15 PM 1151 Bracket A #1 Bracket B #2 Delacy #3 U14 Boys   Cortese, J Rosinsky, J Maniscalco, S
5/26/2019 3:30 PM 1266 Bracket A #1 Bracket D #1 Delacy #3 U14 Boys   Cress, B Cortese, J Rosinsky, J
5/26/2019 8:00 AM 301 CFC East Meadow Soccer Club Delacy #4 U14 Boys   Coary, K Coary, L Coary, J
5/26/2019 9:15 AM 307 Continental FC FC Stars Delacy #4 U14 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
5/26/2019 10:30 AM 319 Lionville HBC Delacy #4 U14 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
5/26/2019 11:45 AM 332 PDA Pennsylvania Rush Delacy #4 U14 Boys   Coary, K Coary, J Coary, L
5/26/2019 8:00 AM 1177 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #1 U09 Boys   Farley, T X X
5/26/2019 9:05 AM 1193 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #1 U09 Boys   Farley, T X X
5/26/2019 10:10 AM 42 Hereford Soccer Club PSA DMS #1 U10 Boys   Farley, T X X
5/26/2019 11:15 AM 12 Pipeline SC Lehigh Valley United DMS #1 U09 Boys   Farley, T X X
5/26/2019 12:20 PM 1180 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #1 U09 Boys   Carey, M X X
5/26/2019 2:30 PM 1131 Bracket A #2 Bracket B #1 DMS #1 U09 Boys   Carey, M X X
5/26/2019 3:35 PM 73 Continental FC Union Jrs DMS #1 U10 Boys   Carey, M X X
5/26/2019 8:00 AM 1178 Bracket B #1 Bracket A #2 DMS #2 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/26/2019 9:05 AM 1194 Bracket B #1 Bracket A #2 DMS #2 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/26/2019 10:10 AM 41 PA Classics Auburndale Soccer Club DMS #2 U10 Boys   DiMatteo, T X X
5/26/2019 11:15 AM 1181 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #2 U10 Girls   DiMatteo, T X X
5/26/2019 12:20 PM 1196 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #2 U09 Boys   DiMatteo, T X X
5/26/2019 1:25 PM 1195 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #2 U09 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 2:30 PM 1184 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #2 U10 Girls   Holenstein, P X X
5/26/2019 3:35 PM 63 Penn Fusion SA Pipeline SC DMS #2 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 8:00 AM 36 Cedar Stars Academy Union Jrs DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 9:05 AM 72 hbc NY HOTA DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 10:10 AM 53 TBA Union Jrs DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 11:15 AM 1134 Bracket A #2 Bracket B #1 DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 12:20 PM 71 Union Jrs NY HOTA DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 1:25 PM 1245 Bracket A #1 Wildcard #1 DMS #3 U10 Boys   Swearingen, C X X
5/26/2019 8:00 AM 35 Lehigh Valley United SDA DMS #4 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 9:05 AM 70 Continental FC Silver Lake SA DMS #4 U10 Boys   Abbas, R X X
5/26/2019 10:10 AM 54 Cedar Stars Academy Monmouth Albertson SC DMS #4 U10 Boys   Abbas, R X X
5/26/2019 11:15 AM 1133 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #4 U10 Boys   Abbas, R X X
5/26/2019 12:20 PM 74 Silver Lake SA hbc DMS #4 U10 Boys   Berger, R X X
5/26/2019 1:25 PM 1246 Bracket B #1 Bracket C #1 DMS #4 U10 Boys   Berger, R X X
5/26/2019 2:30 PM 1130 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #4 U09 Boys   Berger, R X X
5/26/2019 8:00 AM 30 Bordentown FC Union Jrs DMS #5 U10 Boys   Abbas, R X X
5/26/2019 9:05 AM 62 Uniondale PDA DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 10:10 AM 48 Continental FC Union Jrs DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 11:15 AM 6 PA Classics Holmdel FC DMS #5 U09 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 12:20 PM 64 Rochester United Uniondale DMS #5 U10 Boys   Holenstein, P X X
5/26/2019 8:00 AM 29 Penn Fusion SA FC USA DMS #6 U10 Boys   Griffin, S X X
5/26/2019 9:05 AM 60 Penn Fusion SA Rochester United DMS #6 U10 Boys   Griffin, S X X
5/26/2019 10:10 AM 47 Simply Sports FC Holmdel FC DMS #6 U10 Boys   Ivey, J X X
5/26/2019 11:15 AM 5 Delaware Rush Union Jrs DMS #6 U09 Boys   Ivey, J X X
5/26/2019 12:20 PM 61 Pipeline SC PDA DMS #6 U10 Boys   Ivey, J X X
5/26/2019 9:00 AM 1183 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #7 U10 Girls   Miller, C X X
5/26/2019 10:05 AM 11 Kings Park Union Jrs DMS #7 U09 Boys   Miller, C X X
5/26/2019 11:10 AM 1182 Bracket B #1 Bracket A #2 DMS #7 U10 Girls   Miller, C X X
5/26/2019 12:15 PM 1179 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #7 U09 Boys   Miller, C X X
5/26/2019 8:00 AM 949 Methacton United Cedar Stars Academy Germantown Academy #1 U15 Girls   McHugh, J Chipperfield, Z Mendez,G
5/26/2019 9:25 AM 937 SJEB Rush Valley Soccer Club Germantown Academy #1 U15 Girls   Skversky, E McHugh, J Chipperfield, Z
5/26/2019 10:50 AM 991 Bayside FC RI Strikers Premier SC Germantown Academy #1 U15 Girls   Mendez,G Skversky, E McHugh, J
5/26/2019 12:15 PM 1190 Bracket B #1 Bracket A #2 Germantown Academy #1 U15 Girls   Chipperfield, Z Mendez,G Skversky, E
5/26/2019 3:00 PM 1213 Bracket B #1 Bracket C #1 Germantown Academy #1 U15 Girls   McHugh, J Chipperfield, Z Mendez,G
5/26/2019 4:30 PM 1192 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Germantown Academy #1 U15 Girls   Skversky, E McHugh, J Chipperfield, Z
5/26/2019 8:00 AM 948 FC Revolution Century Germantown Academy #2 U15 Girls   Heim, M Fuller, B Porter, A
5/26/2019 9:25 AM 936 SOCA Penn FC Youth Germantown Academy #2 U15 Girls   Fuller, B Porter, A Koellner, B
5/26/2019 10:50 AM 990 NJ Stallions Penn United Force FC Germantown Academy #2 U15 Girls   Porter, A Fuller, B Koellner, B
5/26/2019 12:15 PM 1189 Bracket A #1 Bracket B #2 Germantown Academy #2 U15 Girls   Koellner, B Fuller, B Porter, A
5/26/2019 3:00 PM 1212 Bracket A #1 Wildcard #1 Germantown Academy #2 U15 Girls   Fuller, B Heim, M Koellner, B
5/26/2019 4:30 PM 1309 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Germantown Academy #2 U15 Girls   Koellner, B Hornickle, C Fuller, B
5/26/2019 8:00 AM 997 RUSA SC Bruno United FC Germantown Academy #3 U15 Girls   Holzhauser, P Hornickle, C Fraioli, M
5/26/2019 9:25 AM 943 Pennsylvania Rush Cedar Stars Academy Germantown Academy #3 U15 Girls   Holzhauser, P Fraioli, M Heim, M
5/26/2019 10:50 AM 985 Kirkwood FCUSA NJ Germantown Academy #3 U15 Girls   Hornickle, C Heim, M Holzhauser, P
5/26/2019 12:15 PM 1307 Bracket A #1 Bracket A #4 Germantown Academy #3 U15 Girls   Holzhauser, P Fraioli, M Heim, M
5/26/2019 3:00 PM 1225 Bracket B #1 Bracket C #1 Germantown Academy #3 U15 Girls   Hornickle, C Fraioli, M Holzhauser, P
5/26/2019 4:30 PM 1311 Bracket A #5 Consolation A Winner Germantown Academy #3 U15 Girls   Heim, M Holzhauser, P Fraioli, M
5/26/2019 8:00 AM 942 HMMS North Union United Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Riley, E Riley, J
5/26/2019 9:25 AM 996 Manalapan NESA Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Riley, M Hansen, K
5/26/2019 10:50 AM 984 Freedom Soccer Club Valeo Futbol Club Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, T Hansen, K Riley, E
5/26/2019 12:15 PM 1308 Bracket A #2 Bracket A #3 Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, J Hansen, K
5/26/2019 3:00 PM 1224 Bracket A #1 Wildcard #1 Germantown Academy #4 U15 Girls   Riley, M Riley, T Hansen, K
5/26/2019 8:00 AM 1317 Harrison SC Bayside RI Strikers FC Johnsontown Park #1 U09 Girls   Grant, N X X
5/26/2019 9:05 AM 695 PSA Continental FC Johnsontown Park #1 U10 Girls   Grant, N X X
5/26/2019 10:10 AM 683 Manhattan SC Reading Rage Johnsontown Park #1 U09 Girls   Grant, N X X
5/26/2019 11:15 AM 689 Century United Continental FC Johnsontown Park #1 U10 Girls   Grant, N X X
5/26/2019 12:20 PM 1318 Bracket A #1 Bracket A #2 Johnsontown Park #1 U09 Girls   McGuirk, T X X
5/26/2019 1:25 PM 680 PA Classics Continental FC Johnsontown Park #1 U09 Girls   McGuirk, T X X
5/26/2019 2:30 PM 1158 Bracket A #2 Bracket B #1 Johnsontown Park #1 U10 Girls   McGuirk, T X X
5/26/2019 3:35 PM 681 Reading Rage Continental FC Johnsontown Park #1 U09 Girls   McGuirk, T X X
5/26/2019 8:00 AM 682 McLean PA Classics Johnsontown Park #3 U09 Girls   Berger, R X X
5/26/2019 9:05 AM 1316 Pipeline SC Cedar Stars Academy Johnsontown Park #3 U09 Girls   Berger, R X X
5/26/2019 10:10 AM 694 EMSC Pipeline SC Johnsontown Park #3 U10 Girls   Berger, R X X
5/26/2019 11:15 AM 688 Albertson Rye Youth Soccer Johnsontown Park #3 U10 Girls   Samara, J X X
5/26/2019 1:25 PM 679 McLean Manhattan SC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Samara, J X X
5/26/2019 2:30 PM 1157 Bracket A #1 Bracket B #2 Johnsontown Park #3 U10 Girls   Samara, J X X
5/26/2019 8:00 AM 737 Loudoun Soccer NHP Line Rd #01 U11 Girls   Leslie, J Phillips, M Harper, C
5/26/2019 9:15 AM 761 Continental FC BC UNITED SOCCER ASSOCIATION Line Rd #01 U11 Girls   Phillips, M Leslie, J Harper, C
5/26/2019 10:30 AM 713 McLean Youth Soccer World Class FC Line Rd #01 U11 Girls   Leslie, J Phillips, M Harper, C
5/26/2019 8:00 AM 736 Manheim Township Soccer Club Penn Fusion SA Line Rd #02 U11 Girls   Martin, S Adams, H Christoforou, Ant
5/26/2019 9:15 AM 760 Manhattan SC Penn Fusion SA Line Rd #02 U11 Girls   Martin, S Adams, H Christoforou, Ant
5/26/2019 10:30 AM 712 NEFC Quakertown SC Line Rd #02 U11 Girls   Martin, S Adams, H Christoforou, Ant
5/26/2019 8:00 AM 731 CFC Yardley Makefield Soccer Line Rd #03 U11 Girls   Hane, B Steffenino, C Steffenino, Mad
5/26/2019 9:15 AM 755 Upper Dublin Soccer Club EMSC Line Rd #03 U11 Girls   Fioravanti, G Hane, B Steffenino, C
5/26/2019 10:30 AM 707 Loudoun Soccer Cincinnati United Line Rd #03 U11 Girls   Steffenino, Mad Fioravanti, G Hane, B
5/26/2019 11:45 AM 749 SCS United Shenandoah FC Elite Line Rd #03 U11 Girls   Steffenino, C Steffenino, Mad Fioravanti, G
5/26/2019 1:00 PM 1237 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #03 U11 Girls   Hane, B Steffenino, C Steffenino, Mad
5/26/2019 2:30 PM 1169 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Rd #03 U11 Girls   Fioravanti, G Hane, B Steffenino, C
5/26/2019 3:45 PM 1234 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #03 U11 Girls   Steffenino, Mad Fioravanti, G Hane, B
5/26/2019 5:00 PM 1161 Bracket A #2 Bracket B #1 Line Rd #03 U11 Girls   Steffenino, C Steffenino, Mad Fioravanti, G
5/26/2019 8:00 AM 814 Northern Steel Select Soccer Cedar Stars Academy Line Rd #04 U12 Girls   Crampsey, M Stevenson, P Hickey, J
5/26/2019 9:15 AM 806 SCS United Pipeline SC Line Rd #04 U12 Girls   Hillsinger, Logan Crampsey, M Stevenson, P
5/26/2019 10:30 AM 778 Albertson SC Premier SC Line Rd #04 U12 Girls   Crampsey, M Hillsinger, Logan Stevenson, P
5/26/2019 11:45 AM 791 Union County Football Club/WSA SOCA Line Rd #04 U12 Girls   Hillsinger, Logan Hickey, J Stevenson, P
5/26/2019 1:00 PM 805 Manhattan SC CT Rush Line Rd #04 U12 Girls   Crampsey, M Stevenson, P Hickey, J
5/26/2019 3:00 PM 1242 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #04 U12 Girls   Hillsinger, Logan Crampsey, M Hickey, J
5/26/2019 4:15 PM 804 Pipeline SC CT Rush Line Rd #04 U12 Girls   Crampsey, M Hillsinger, Logan Hickey, J
5/26/2019 8:00 AM 807 Match Fit Montclair United Manhattan SC Line Rd #05 U12 Girls   Parente, A Hillsinger, Ray Christoforou, And
5/26/2019 9:15 AM 767 Manhattan SC Holmdel FC Line Rd #05 U12 Girls   Hillsinger, Ray Parente, A Christoforou, And
5/26/2019 10:30 AM 766 Connecticut Football Club (CFC) Lehigh Valley United Line Rd #05 U12 Girls   Parente, A Hillsinger, Ray Christoforou, And
5/26/2019 11:45 AM 785 Premier SC PSA Line Rd #05 U12 Girls   Hillsinger, Ray Parente, A Crampsey, M
5/26/2019 1:00 PM 815 Continental FC Cedar Stars Academy Line Rd #05 U12 Girls   Wilson, D Swisher, W Hill, C
5/26/2019 2:15 PM 1239 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #05 U12 Girls   Wilson, D Swisher, W Hill, C
5/26/2019 8:00 AM 724 Albertson SOCA Line Rd #06 U11 Girls   Hillsinger, Dana Hillsinger. Reagan Duwoe, D
5/26/2019 9:15 AM 718 Lehigh Valley United Albertson Line Rd #06 U11 Girls   Duwoe, D Hillsinger, Dana Hillsinger, Reagan
5/26/2019 11:45 AM 742 Baltimore Celtic SC Cedar Stars Academy Line Rd #06 U11 Girls   Duwoe, D Hillsinger. Reagan Hillsinger, Dana
5/26/2019 8:00 AM 730 Match Fit Academy FC East Meadow Line Rd #07 U11 Girls   Lyle, D Van Cott, B Csongradi, C
5/26/2019 10:30 AM 706 Baltimore Union SC World Class FC Line Rd #07 U11 Girls   Lyle, D Csongradi, C Van Cott, B
5/26/2019 11:45 AM 748 Rye North Union United Line Rd #07 U11 Girls   Phillips, M Van Cott, B Csongradi, C
5/26/2019 1:00 PM 1236 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #07 U11 Girls   Lyle, D Csongradi, C Van Cott, B
5/26/2019 2:30 PM 1170 Bracket A #2 Bracket B #1 Line Rd #07 U11 Girls   Battisti, M Lyle, D Csongradi, C
5/26/2019 3:45 PM 1233 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #07 U11 Girls   Lyle, D Battisti, M Csongradi, C
5/26/2019 5:00 PM 1160 Bracket A #1 Bracket B #2 Line Rd #07 U11 Girls   Denard, D Levan, J Battisti, M
5/26/2019 8:00 AM 725 PA Classics Match Fit Montclair United Line Rd #08 U11 Girls   Wilson, D Wilson, M Hill, C
5/26/2019 9:15 AM 719 Philadelphia SC Pipeline SC Line Rd #08 U11 Girls   Burns, P Wilson, D Wilson, M
5/26/2019 10:30 AM 754 Silver Lake SA Continental FC Line Rd #08 U11 Girls   Wilson, D Burns, P Wilson, M
5/26/2019 11:45 AM 743 Century United Syracuse Development Academy Line Rd #08 U11 Girls   Wilson, D Hill, C Burns, P
5/26/2019 8:00 AM 796 Real Jersey FC Delaware Rush Line Rd #09 U12 Girls   Hammel, C Broome, R Stasen, O
5/26/2019 9:15 AM 772 Loudoun Soccer Auburndale SC Line Rd #09 U12 Girls   Hillsinger, Griffin Hammel, C Broome, R
5/26/2019 10:30 AM 773 Philadelphia SC EMSC Line Rd #09 U12 Girls   Hammel, C Hillsinger, Griffin Stasen, O
5/26/2019 11:45 AM 784 Buckingham United Manhattan SC Line Rd #09 U12 Girls   Broome, R Stasen, O Hillsinger, Griffin
5/26/2019 1:00 PM 803 SCS United Match Fit Montclair United Line Rd #09 U12 Girls   Hammel, C Broome, R Stasen, O
5/26/2019 2:15 PM 1240 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #09 U12 Girls   Hillsinger, Griffin Hammel, C Broome, R
5/26/2019 8:00 AM 817 Silver Lake SA Continental FC Line Rd #10 U12 Girls   Schwoebel, G France, J Douglas, W
5/26/2019 9:15 AM 797 Rhinos Elite SC NJ Crush FC Line Rd #10 U12 Girls   France, J Schwoebel, G Douglas, W
5/26/2019 10:30 AM 779 Lower Merion SC Torpedoes SC Line Rd #10 U12 Girls   Schwoebel, G France, J Douglas, W
5/26/2019 11:45 AM 790 CFC Arsenal Match Fit Academy FC Line Rd #10 U12 Girls   France, J Douglas, W Mcgonagle, C
5/26/2019 1:00 PM 816 East Islip Northern Steel Select Soccer Line Rd #10 U12 Girls   Schwoebel, G Mcgonagle, C Douglas, W
5/26/2019 3:00 PM 1243 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #10 U12 Girls   France, J Schwoebel, G Mcgonagle, C
5/26/2019 4:15 PM 813 East Islip Silver Lake SA Line Rd #10 U12 Girls   Schwoebel, G France, J Gries, Anna
5/26/2019 8:00 AM 829 Cincinnati United Connecticut Football Club MSI Turf Complex #A U13 Girls   Gallen, J Bialko, S Wilde, R
5/26/2019 9:15 AM 853 Pipeline SC Cincinnati United MSI Turf Complex #A U13 Girls   Bialko, S Gallen, J Wilde, R
5/26/2019 10:30 AM 847 Keystone FC Empire United Soccer Academy MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wilde, R Bialko, S Gallen, J
5/26/2019 11:45 AM 840 CT Rush PA Classics MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hutko, K Wurtsthorn, Kenan Wirsthorn, Karena
5/26/2019 2:15 PM 1167 Bracket A #2 Bracket B #1 MSI Turf Complex #A U13 Girls   Wurtsthorn, Kenan Hutko, K Wirsthorn, Karena
5/26/2019 3:30 PM 1164 Bracket A #2 Bracket B #1 MSI Turf Complex #A U13 Girls   Hutko, K Wurtsthorn, Kenan Wirsthorn, Karena
5/26/2019 8:00 AM 864 Yardley Makefield Soccer CFC Arsenal MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fasnacht, B Mease, D Gallagher, J
5/26/2019 9:15 AM 858 Continental FC Union County Football Club/WSA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fisher, G Fasnacht, B Gallagher, J
5/26/2019 10:30 AM 846 Penn Fusion SA FC Girondins de Bordeaux USA MSI Turf Complex #B U13 Girls   Mease, D Fisher, G Fasnacht, B
5/26/2019 11:45 AM 835 SOCA Premier SC MSI Turf Complex #B U13 Girls   Gallagher, J Mease, D Fisher, G
5/26/2019 1:00 PM 1219 Bracket B #1 Bracket C #1 MSI Turf Complex #B U13 Girls   Fasnacht, B Gallagher, J Mease, D
5/26/2019 3:30 PM 1215 Bracket A #1 Wildcard #1 MSI Turf Complex #B U13 Girls   Mease, D Gallagher, J Fisher, G
5/26/2019 4:45 PM 1216 Bracket B #1 Bracket C #1 MSI Turf Complex #B U13 Girls   Gallagher, J Mease, D Fisher, G
5/26/2019 8:00 AM 859 Pennsylvania Rush east meadow MSI Turf Complex #C U13 Girls   Decker, E Lynch, J Petrone, K
5/26/2019 9:15 AM 852 East Islip Soccer Club Match Fit Academy FC MSI Turf Complex #C U13 Girls   Petrone, K Decker, E Lynch, J
5/26/2019 10:30 AM 841 Manhattan SC West-Mont United SA MSI Turf Complex #C U13 Girls   Lynch, J Decker, E Petrone, K
5/26/2019 11:45 AM 834 Century Cedar Stars Academy MSI Turf Complex #C U13 Girls   Decker, E Lynch, J Petrone, K
5/26/2019 1:00 PM 1218 Bracket A #1 Wildcard #1 MSI Turf Complex #C U13 Girls   Connelly, J Decker, E Lynch, J
5/26/2019 2:15 PM 1166 Bracket A #1 Bracket B #2 MSI Turf Complex #C U13 Girls   Fisher, G Connelly, J Fasnacht, B
5/26/2019 3:30 PM 1163 Bracket A #1 Bracket B #2 MSI Turf Complex #C U13 Girls   Fasnacht, B Lynch, J Connelly, J
5/26/2019 8:30 AM 283 Penn Fusion SA McLean Youth Soccer Parkside #1 U14 Boys   Burkert, G Paules, M Yeakley, K
5/26/2019 9:45 AM 296 Pinecrest Premier Philadelphia Union Parkside #1 U14 Boys   Paules, M Yeakley, K Stevens, K
5/26/2019 11:00 AM 1198 Bracket B #1 Bracket A #2 Parkside #1 U14 Boys   Yeakley, K Stevens, K Burkert, G
5/26/2019 12:15 PM 1199 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #1 U14 Boys   Stevens, K Burkert, G Paules, M
5/26/2019 1:30 PM 1228 Bracket B #1 Bracket C #1 Parkside #1 U14 Boys   Burkert, G Paules, M Yeakley, K
5/26/2019 8:30 AM 284 HSC Valeo Futbol Club Parkside #2 U14 Boys   Lynch, E Swisher, B Doerr, J
5/26/2019 9:45 AM 295 World Class FC Maryland United FC Parkside #2 U14 Boys   Smith, E Lynch, E Doerr, J
5/26/2019 8:30 AM 290 SOCA Ohio Premier Parkside #3 U14 Boys   Karnes, B Gordos, A Lush, C
5/26/2019 9:45 AM 289 Match Fit Academy FC Albertson Parkside #3 U14 Boys   Gordos, A Lush, C Swisher, B
5/26/2019 11:00 AM 1197 Bracket A #1 Bracket B #2 Parkside #3 U14 Boys   Lush, C Smith, E Karnes, B
5/26/2019 1:30 PM 1227 Bracket A #1 Wildcard #1 Parkside #3 U14 Boys   Smith, E Karnes, B Gordos, A
5/26/2019 2:45 PM 1200 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U14 Boys   Karnes, B Gordos, A Lush, C
5/26/2019 8:00 AM 171 Continental FC Epic Sporting Stars The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Gould, M Cuka, T Cooper, J
5/26/2019 9:15 AM 196 Mountaineer United Soccer Club Connecticut FC The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Harmon, M Brett Cuka, T
5/26/2019 10:30 AM 159 PSA Penn Fusion SA The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Cooper, J Harmon, M Gould, M
5/26/2019 11:45 AM 98 Kings Park SC Triboro SC The Proving Grounds #1 U11 Boys 2 MacF, Dave Cuka, T Harmon, M
5/26/2019 1:00 PM 1139 Bracket A #1 Bracket B #2 The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Gould, M MacF, Dave Cooper, J
5/26/2019 2:15 PM 1146 Bracket A #2 Bracket B #1 The Proving Grounds #1 U12 Boys 2 Harmon, M Gould, M MacF, Dave
5/26/2019 3:30 PM 1249 Bracket B #1 Bracket C #1 The Proving Grounds #1 U11 Boys 2 Cooper, J Harmon, M Gould, M
5/26/2019 8:00 AM 172 Beekman Soccer Club SOCA The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Knauss, J Petruzelli, A Gingrich, N
5/26/2019 9:15 AM 195 Conrad Weiser EMSC The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Petruzelli, D Knauss, J Petruzelli, A
5/26/2019 10:30 AM 160 Freedom Soccer Club White Plains Youth Soccer The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Gingrich, N Petruzelli, D Knauss, J
5/26/2019 11:45 AM 97 Continental FC Pipeline SC The Proving Grounds #1B U11 Boys 2 Petruzelli, A Gingrich, N Petruzelli, D
5/26/2019 1:00 PM 1140 Bracket A #2 Bracket B #1 The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Heron, C Petruzelli, A Gingrich, N
5/26/2019 2:15 PM 1145 Bracket A #1 Bracket B #2 The Proving Grounds #1B U12 Boys 2 Petruzelli, D Heron, C Petruzelli, A
5/26/2019 3:30 PM 1248 Bracket A #1 Wildcard #1 The Proving Grounds #1B U11 Boys 2 Gingrich, N Petruzelli, D Heron, C
5/26/2019 8:00 AM 177 Keystone FC BRYC Pre-ECNL Academy The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Grindrod, D Joynes, M Lean, A
5/26/2019 9:15 AM 190 Pipeline SC PA Classics The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Lean, A Grindrod, D Joynes, M
5/26/2019 10:30 AM 166 Continental FC Barcelona United The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Joynes, M Lean, A Grindrod, D
5/26/2019 11:45 AM 1255 Bracket B #1 Bracket C #1 The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Grindrod, D Joynes, M Lean, A
5/26/2019 1:00 PM 1142 Bracket A #1 Bracket B #2 The Proving Grounds #2 U12 Boys 2 Lean, A Grindrod, D Joynes, M
5/26/2019 2:15 PM 1137 Bracket A #2 Bracket B #1 The Proving Grounds #2 U11 Boys 2 Joynes, M Lean, A Grindrod, D
5/26/2019 9:15 AM 189 Bruno United FC PDA The Proving Grounds #2B U12 Boys   Salavati, J Berg, J Shea, A
5/26/2019 10:30 AM 165 Pipeline SC Kings Park SC The Proving Grounds #2B U12 Boys   Berg, J Shea, A Rodman, T
5/26/2019 11:45 AM 1254 Bracket A #1 Wildcard #1 The Proving Grounds #2B U12 Boys   Rodman, T Berg, J Salavati, J
5/26/2019 1:00 PM 1143 Bracket A #2 Bracket B #1 The Proving Grounds #2B U12 Boys   Berg, J Rodman, T Salavati, J
5/26/2019 2:15 PM 1136 Bracket A #1 Bracket B #2 The Proving Grounds #2B U11 Boys   Salavati, J Berg, J Shea, A
5/26/2019 8:00 AM 184 PA Soccer Academy SABA NYC The Proving Grounds #3 U12 Boys   Lemonick, R Procz, W Lemonick, H
5/26/2019 9:15 AM 79 Cedar Stars Academy Union Jrs The Proving Grounds #3 U11 Boys   Lemonick, H Lemonick, R Procz, W
5/26/2019 10:30 AM 86 PDA Penn Fusion SA The Proving Grounds #3 U11 Boys   Procz, W Lemonick, H Lemonick, R
5/26/2019 11:45 AM 92 Albertson Soccer Club Union Jrs The Proving Grounds #3 U11 Boys   Lemonick, R Procz, W Lemonick, H
5/26/2019 1:15 PM 600 Pennsylvania Classics Montgomery United SC The Proving Grounds #3 U17 Boys   Lemonick, H Procz, W Lemonick, R
5/26/2019 2:50 PM 594 FC Revolution South Central PA Soccer Academy The Proving Grounds #3 U17 Boys   Rodman, T Procz, W Lemonick, R
5/26/2019 8:00 AM 183 Premier SC Holmdel FC The Proving Grounds #3B U12 Boys   Mayo, D Sr Hill, S Mayo, D Jr
5/26/2019 9:15 AM 80 Lehigh Valley United SCS United The Proving Grounds #3B U11 Boys   Mayo, D Jr Mayo, D Sr Hill, S
5/26/2019 10:30 AM 85 PA Classics Union Jrs The Proving Grounds #3B U11 Boys   Hill, S Mayo, D Jr Mayo, D Sr
5/26/2019 11:45 AM 91 PSA SDA The Proving Grounds #3B U11 Boys   Mayo, D Jr Hill, S Mayo, D Sr
5/26/2019 8:00 AM 208 Match Fit Montclair United Just Play Soccer Club The Proving Grounds #4 U12 Boys   Murphy, O Wagner, D Feindt, K
5/26/2019 9:15 AM 201 Match Fit Academy FC SDA Utica The Proving Grounds #4 U12 Boys   Wagner, D Murphy, O Feindt, K
5/26/2019 10:30 AM 104 Real Jersey FC Auburndale Soccer Club The Proving Grounds #4 U11 Boys   Feindt, K Wagner, D Murphy, O
5/26/2019 8:00 AM 207 SCS United Continental FC The Proving Grounds #4B U12 Boys   Barr, J Kleiman, J Vaughan, D
5/26/2019 9:15 AM 202 White Plains Youth Soccer BRYC Elite Academy The Proving Grounds #4B U12 Boys   Kleiman, J Vaughan, D Barr, J
5/26/2019 10:30 AM 103 NEFC Union Jrs The Proving Grounds #4B U11 Boys   Vaughan, D Kleiman, J Barr, J
5/26/2019 8:00 AM 134 Pipeline SC EMSC The Proving Grounds #5 U11 Boys   Vicente, V Hofmann, M Read, K
5/26/2019 9:15 AM 131 Bruno United FC Shenandoah FC Elite The Proving Grounds #5 U11 Boys   Devitt, M Vicente, V Hofmann, M
5/26/2019 10:45 AM 130 Match Fit Montclair United Pipeline SC The Proving Grounds #5 U11 Boys   Read, K Devitt, M Vicente, V
5/26/2019 12:00 PM 132 EMSC Shenandoah FC Elite The Proving Grounds #5 U11 Boys   Hofmann, M Read, K Devitt, M
5/26/2019 1:30 PM 133 Match Fit Montclair United Bruno United FC The Proving Grounds #5 U11 Boys   Vicente, V Hofmann, M Read, K
5/26/2019 8:00 AM 144 Continental FC Match Fit Academy FC The Proving Grounds #5B U11 Boys   Speers, Lu Neborg, N Whalen, J
5/26/2019 9:15 AM 141 NJ Stallions Academy Titanes Soccer Club The Proving Grounds #5B U11 Boys   Checchia, T Speers, Lu Neborg, N
5/26/2019 10:45 AM 140 SOCA Continental FC The Proving Grounds #5B U11 Boys   Whalen, J Checchia, T Speers, Lu
5/26/2019 12:00 PM 142 Match Fit Academy FC Titanes Soccer Club The Proving Grounds #5B U11 Boys   Neborg, N Whalen, J Checchia, T
5/26/2019 1:30 PM 143 SOCA NJ Stallions Academy The Proving Grounds #5B U11 Boys   Speers, Lu Neborg, N Whalen, J
5/26/2019 8:00 AM 154 1776 Pennsylvania Rush Thornbury SP #1 U12 Boys   Soto, A Denard, D Soto, Trinity
5/26/2019 9:15 AM 1185 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury SP #1 U13 Boys   Denard, D Soto, Trinity Soto, A
5/26/2019 10:30 AM 259 CRUSA Match Fit Academy FC Thornbury SP #1 U13 Boys   Soto, A Soto, Trinity Denard, D
5/26/2019 11:45 AM 150 FISHTOWN AC 1776 Thornbury SP #1 U12 Boys   Denard, D Soto,Trinity Felker, M
5/26/2019 1:00 PM 1188 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury SP #1 U13 Boys   Felker, M Soto, A Soto,Tristan
5/26/2019 2:30 PM 152 Pennsylvania Rush Hbc Thornbury SP #1 U12 Boys   Soto, A Denard, D Soto, Tristan
5/26/2019 8:00 AM 153 FISHTOWN AC NEFC Thornbury SP #2 U12 Boys   Stevenson, S Stevenson, E Gerlach, D
5/26/2019 9:15 AM 1186 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury SP #2 U13 Boys   Gerlach, D Stevenson, S Stevenson, E
5/26/2019 10:30 AM 260 CASA Continental FC Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, E Gerlach, D Stevenson, S
5/26/2019 11:45 AM 151 NEFC Hbc Thornbury SP #2 U12 Boys   Stevenson, S Stevenson, E Gerlach, D
5/26/2019 1:00 PM 1187 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury SP #2 U13 Boys   Gerlach, D Stevenson, E Stevenson, S
5/26/2019 2:15 PM 1251 Bracket A #1 Wildcard #1 Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, E Stevenson, S Gerlach, D
5/26/2019 3:30 PM 1148 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury SP #2 U13 Boys   Stevenson, S Gerlach, D Stevenson, E
5/26/2019 8:00 AM 337 FCUSA NJ New York SC Thornbury SP #3 U14 Boys   Sakal, J Need 1 Need 1
5/26/2019 9:15 AM 302 Harrison SC Rhinos Elite Soccer Club Thornbury SP #3 U14 Boys   Lister, John Sakal, J Need 1
5/26/2019 10:30 AM 314 Holmdel NJX Harleysville Thornbury SP #3 U14 Boys   Lister, Joe Lister, John Sakal, J
5/26/2019 11:45 AM 313 White Plains Youth Soccer Match Fit Academy FC Thornbury SP #3 U14 Boys   Lister, John Lister, Joe Sakal, J
5/26/2019 8:00 AM 235 FC Stars BRYC Elite Academy Thornbury SP #4 U13 Boys   Bethel, C McMenamin, A Walters, C
5/26/2019 9:15 AM 223 Valeo Futbol Club World Class FC Thornbury SP #4 U13 Boys   Bethel, C McMenamin, A Walters, C
5/26/2019 10:30 AM 271 White Plains Youth Soccer Pennsylvania Classics Thornbury SP #4 U13 Boys   McMenamin, A Bethel, C Walters, C
5/26/2019 11:45 AM 248 Holmdel FC Penn Fusion SA Thornbury SP #4 U13 Boys   Bethel, C    
5/26/2019 2:15 PM 1252 Bracket B #1 Bracket C #1 Thornbury SP #4 U13 Boys   Bethel, C McMenamin, A Walters, C
5/26/2019 3:30 PM 1149 Bracket A #2 Bracket B #1 Thornbury SP #4 U13 Boys   McMenamin, A Bethel, C  
5/26/2019 8:00 AM 901 Watchung Hills Soccer Association PA Classics WC Henderson #3 U14 Girls   Hassan, R Cecco, V Hill, A
5/26/2019 9:15 AM 889 SOCA Premier SC WC Henderson #3 U14 Girls   Call, D Hassan, R Cecco, V
5/26/2019 10:30 AM 919 NJ Stallions World Class FC WC Henderson #3 U14 Girls   Hill, A Call, D Hassan, R
5/26/2019 11:45 AM 1206 Bracket B #1 Bracket A #2 WC Henderson #3 U14 Girls   Cecco, V Hill, A Call, D
5/26/2019 1:00 PM 1202 Bracket B #1 Bracket A #2 WC Henderson #3 U14 Girls   Hassan, R Cecco, V Hill, A
5/26/2019 2:15 PM 1210 Bracket B #1 Bracket C #1 WC Henderson #3 U14 Girls   Call, D Hassan, R Cecco, V
5/26/2019 4:00 PM 1208 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner WC Henderson #3 U14 Girls   Hill, A Call, D Hassan, R
5/26/2019 8:00 AM 900 Sporting Columbus Hotspurs West WC Henderson #4 U14 Girls   Rizzo, C Drayton, G Schwartz, E
5/26/2019 9:15 AM 894 FC Dynamo ROC Pipeline SC WC Henderson #4 U14 Girls   Rizzo. T Rizzo, C Drayton, M
5/26/2019 10:30 AM 918 FC Revolution Hotspurs SC WC Henderson #4 U14 Girls   Schwartz, E Rizzo. T Rizzo, C
5/26/2019 11:45 AM 1205 Bracket A #1 Bracket B #2 WC Henderson #4 U14 Girls   Forgione, S Schwartz, E Rizzo. T
5/26/2019 1:00 PM 1201 Bracket A #1 Bracket B #2 WC Henderson #4 U14 Girls   Rizzo, C Forgione, S Schwartz, E
5/26/2019 2:45 PM 1269 Bracket A #1 Bracket D #1 WC Henderson #4 U14 Girls   Rizzo. T Rizzo, C Forgione, S
5/26/2019 4:15 PM 1204 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner WC Henderson #4 U14 Girls   Schwartz, E Rizzo. T Rizzo, C
5/26/2019 8:00 AM 895 Jersey Shore BOCA Jr FC Manhattan SC WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Grewal, D Maley, T Horng, A
5/26/2019 9:15 AM 888 NJX Academy FC FC Westchester Armour WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Kraft, J Grewal, D Maley, T
5/26/2019 10:30 AM 913 MTYS North Rockland Soccer Association WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Horng, A Kraft, J Grewal, D
5/26/2019 11:45 AM 906 BC United SA FC BUCKS 2005 NPL WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Maley, T Horng, A Kraft, J
5/26/2019 1:00 PM 1203 Bracket A #3 Bracket B #3 WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Grewal, D Maley, T Horng, A
5/26/2019 2:45 PM 1270 Bracket B #1 Bracket C #1 WC Henderson HS Penn Dot #41 U14 Girls   Kraft, J Grewal, D Maley, T
5/26/2019 8:00 AM 924 Chester Springs United East Meadow Smithtown NPL 05 WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Maruca, J Maruca, Lu Maruca, Le
5/26/2019 9:15 AM 925 Match Fit Montclair United PENN Athletics WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Ross, T Maruca, J Maruca, Lu
5/26/2019 10:30 AM 912 Continental FC FC Girondins de Bordeaux USA WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Maruca, Le Ross, T Maruca, J
5/26/2019 11:45 AM 907 Union County Football Club/WSA Match Fit Academy FC WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Maruca, Lu Maruca, Le Ross, T
5/26/2019 1:00 PM 1207 Bracket A #3 Bracket B #3 WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Murphy, O Wagner, D Feindt, K
5/26/2019 2:15 PM 1209 Bracket A #1 Wildcard #1 WC Henderson HS Stadium #40 U14 Girls   Feindt, K Murphy, O Wagner, D
5/26/2019 8:00 AM 230 Albertson Philadelphia Union Academy WC Rustin HS #1 U13 Boys   Samara, O Gray, B Nicolardi, J
5/26/2019 9:15 AM 242 Delaware Football Club Just Play Soccer Club WC Rustin HS #1 U13 Boys   Krakower, D Samara, O Gray, B
5/26/2019 10:30 AM 265 Smithtown Kickers SC Union County Football Club/WSA WC Rustin HS #1 U13 Boys   Nicolardi, J Krakower, D Samara, O
5/26/2019 11:45 AM 247 PSA Bruno United FC WC Rustin HS #1 U13 Boys   Gray, B Nicolardi, J Krakower, D
5/26/2019 1:00 PM 1258 Bracket B #1 Bracket C #1 WC Rustin HS #1 U13 Boys   Samara, O Gray, B Nicolardi, J
5/26/2019 2:15 PM 1257 Bracket A #1 Bracket D #1 WC Rustin HS #1 U13 Boys   Krakower, D Samara, O Gray, B
5/26/2019 8:00 AM 236 Match Fit Academy FC SCS United WC Rustin HS #3 U13 Boys   McGuirk. T Wilson, C Hilton, Sr
5/26/2019 9:15 AM 224 SOCA Continental FC WC Rustin HS #3 U13 Boys   McAndrew, T McGuirk. T Wilson, C
5/26/2019 10:30 AM 272 SCS United Hulmeville Soccer Club WC Rustin HS #3 U13 Boys   Hilton, Sr McAndrew, T McGuirk. T
5/26/2019 11:45 AM 253 Match Fit Montclair United HMMS WC Rustin HS #3 U13 Boys   Wilson, C Hilton, Sr McAndrew, T
5/26/2019 8:00 AM 229 McLean Youth Soccer Pipeline SC WC Rustin HS #4 U13 Boys   Saito, M Abbas, J Saito, A
5/26/2019 9:15 AM 241 Ohio Premier Penn Fusion SA WC Rustin HS #4 U13 Boys   Abbas, J Saito, M Saito, A
5/26/2019 10:30 AM 266 FC Providence Coppermine Soccer Club WC Rustin HS #4 U13 Boys   Saito, M Abbas, J Saito, A
5/26/2019 11:45 AM 254 PDA Buckingham United WC Rustin HS #4 U13 Boys   Abbas, J Saito, A Saito, M
5/26/2019 8:00 AM 110 Pennsylvania Rush Just Play Soccer Club YSC #1 U11 Boys   Mueller, K  Ankers, E Lesko, B
5/26/2019 9:15 AM 111 Cedar Stars Academy FC Bucks YSC #1 U11 Boys   Kellough, C Mueller, K  Ankers, E
5/26/2019 10:45 AM 114 Just Play Soccer Club Holmdel FC YSC #1 U11 Boys   Lesko, B Kellough, C Mueller, K 
5/26/2019 12:00 PM 113 Pennsylvania Rush Cedar Stars Academy YSC #1 U11 Boys   Ankers, E Lesko, B Kellough, C
5/26/2019 1:30 PM 112 Holmdel FC FC Bucks YSC #1 U11 Boys   Mueller, K  Ankers, E Lesko, B
5/26/2019 8:00 AM 124 Simply Sports FC Coppermine Soccer Club YSC #2 U11 Boys   Meade, J Meade, R Griffith, S
5/26/2019 9:15 AM 123 PA Classics Hazlet United YSC #2 U11 Boys   Meade, J Becton, L Meade, R
5/26/2019 10:45 AM 122 Coppermine Soccer Club Continental FC YSC #2 U11 Boys   Griffith, S Becton, L Meade, J
5/26/2019 12:00 PM 120 PA Classics Simply Sports FC YSC #2 U11 Boys   Meade, R Griffith, S Becton, L
5/26/2019 1:30 PM 121 Hazlet United Continental FC YSC #2 U11 Boys   Meade, J Meade, R Griffith, S
5/26/2019 8:00 AM 216 Continental FC TBA YSC #C U12 Boys   Schultheis, M Zea, J O'Shea, C
5/26/2019 9:15 AM 217 Pipeline SC Concord Soccer Association YSC #C U12 Boys   Becton, E Schultheis, M Zea, J
5/26/2019 10:45 AM 218 Epic Sporting Stars Continental FC YSC #C U12 Boys   O'Shea, C Becton, E Schultheis, M
5/26/2019 12:00 PM 215 Concord Soccer Association TBA YSC #C U12 Boys   O'Shea, C Zea, J Becton, E
5/26/2019 1:30 PM 214 Pipeline SC Epic Sporting Stars YSC #C U12 Boys   Lesko, S Zea, J O'Shea, C
5/27/2019 8:00 AM 1153 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Krakower, D Grewal, D Sakal, J
5/27/2019 9:15 AM 1229 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Kraft, J Krakower, D Grewal, D
5/27/2019 10:45 AM 1268 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Sakal, J Kraft, J Krakower, D
5/27/2019 12:15 PM 1156 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Kildares Turf Field #1 U14 Boys   Grewal, D Sakal, J Kraft, J
5/27/2019 8:00 AM 1253 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #A U13 Boys   Denard, D Rizzo, T Rizzo, C
5/27/2019 9:15 AM 1259 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #A U13 Boys   Samara, O Rizzo, C Denard, D
5/27/2019 10:45 AM 1220 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #A U13 Girls   Rizzo, T Samara, O Denard, D
5/27/2019 12:00 PM 1271 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #A U14 Girls   Rizzo, C Samara, O Rizzo, T
5/27/2019 8:00 AM 1150 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #B U13 Boys   Wilde, R Bialko, S McGuirk. T
5/27/2019 9:30 AM 1168 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #B U13 Girls   Abbas, J Wilde, R Bialko, S
5/27/2019 11:00 AM 1211 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #B U14 Girls   McGuirk, T Wilde, R Abbas, J
5/27/2019 12:30 PM 1165 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #B U13 Girls   Bialko, S McGuirk. T Abbas, J
5/27/2019 8:00 AM 1217 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #C U13 Girls   Saito, M Keenan, J Ndebele, M
5/27/2019 9:30 AM 1244 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #C U12 Girls   McAndrew, T Ndebele, M Saito, M
5/27/2019 10:45 AM 1241 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner MSI Turf Complex #C U12 Girls   Keenan, J McAndrew, T Saito, M
5/27/2019 12:15 PM 1172 Bracket A #1 Bracket B #1 MSI Turf Complex #C U12 Girls   Ndebele, M Keenan, J McAndrew, T
5/27/2019 8:00 AM 1256 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #1 U12 Boys   Finnegan, A Joynes, M Stefurak, M
5/27/2019 9:30 AM 1144 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #1 U12 Boys   Stefurak, M Finnegan, A Joynes, M
5/27/2019 8:00 AM 1147 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #1B U12 Boys   Grindrod, D Sorkin, B Fleming, J
5/27/2019 9:30 AM 1141 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #1B U12 Boys   Sorkin, B Branchide, C Fleming, J
5/27/2019 8:00 AM 1232 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #2 U15 Boys   Shaw, T Finnegan, A Gould, M
5/27/2019 9:30 AM 1262 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #2 U15 Boys   Finnegan, A Gould, M Shaw, T
5/27/2019 11:00 AM 1265 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #2 U15 Boys   Gould, M Shaw, T Finnegan, A
5/27/2019 12:30 PM 601 Real Jersey FC Pennsylvania Classics The Proving Grounds #2 U17 Boys   Shaw, T Gould, M Finnegan, A
5/27/2019 8:00 AM 1281 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3 U15 Boys   Heron, C Cuka, T Petruzelli, D
5/27/2019 9:30 AM 1284 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #3 U15 Girls   Petruzelli, D Petruzelli, A Cuka, T
5/27/2019 10:55 AM 1226 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #3 U15 Girls   Cuka, T Petruzelli, D Petruzelli, A
5/27/2019 12:20 PM 1223 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner The Proving Grounds #3 U15 Girls   Petruzelli, A Cuka, T Petruzelli, D
5/27/2019 8:00 AM 1235 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #1 U11 Girls   Lucas, P Hillsinger, G Hillsinger, L
5/27/2019 9:30 AM 1238 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, R Lucas, P Hillsinger, G
5/27/2019 11:00 AM 1175 Bracket A #1 Bracket B #1 YSC #1 U11 Boys   Hillsinger, L Hillsinger, R Lucas, P
5/27/2019 12:30 PM 1162 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #1 U11 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, L Hillsinger, R
5/27/2019 8:00 AM 1250 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #2 U11 Boys   Hane, B Cecco, V Meade, J
5/27/2019 9:30 AM 1176 Bracket A #1 Bracket B #1 YSC #2 U11 Boys   Vicente, V Hane, B Cecco, V
5/27/2019 11:00 AM 1171 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #2 U11 Girls   Meade, J Vicente, V Hane, B
5/27/2019 12:30 PM 1138 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #2 U11 Boys   Cecco, V Meade, J Vicente, V
5/27/2019 8:00 AM 1132 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #3 U09 Boys   Mayo, D Sr. X X
5/27/2019 9:05 AM 1135 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #3 U10 Boys   Mayo, D Sr. X X
5/27/2019 10:15 AM 1247 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #3 U10 Boys   Mayo, D Sr. X X
5/27/2019 11:20 AM 1159 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #3 U10 Girls   Feindt, K X X
5/27/2019 12:45 PM 1174 Bracket A #1 Bracket B #1 YSC #3 U10 Boys   Feindt, K X X