FC Delco Player Cup         
        May 26, 27, 28 & 29, 2017        
                       
          Confirmations campbell@chesco.com   
          Weather Info or  610-466-9744  
          Rules          
          Directions          
          Fees & Length of Halves          
          Referee Event Registration        
                       
                       
Revised 2:00 PM Monday May 29              
            as          
Date Time Gm # Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
26-May 7:00 PM 24 Continental FC Asphalt Green Soccer Club YSC #3 U09 Boys   Samara, J X X
27-May 8:00 AM 277 Lee Mount Vernon SC Takoma Park Soccer Club Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Cortese, J Crampsey, M Ndebele, M
27-May 9:25 AM 283 Massapequa Penn Fusion SA Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Adamson, D Cortese, J Crampsey, M
27-May 10:50 AM 295 Lower Dauphin World Class FC Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Ndebele, M Adamson, D Cortese, J
27-May 12:15 PM 313 East Meadow SC Reading Rage Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Crampsey, M Ndebele, M Adamson, D
27-May 1:40 PM 279 Takoma Park Soccer Club NJ Stallions Academy Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Cortese, J Crampsey, M Ndebele, M
27-May 3:05 PM 285 Penn Fusion SA FSA FC Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Adamson, D Cortese, J Crampsey, M
27-May 4:30 PM 298 FC Warrington Lower Dauphin Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Ndebele, M Adamson, D Cortese, J
27-May 5:55 PM 315 Reading Rage Warrington SC Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Crampsey, M Ndebele, M Adamson, D
27-May 8:00 AM 278 Yardley Makefield Soccer NJ Stallions Academy Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Cress, B Rizzo, T McAndrew, T
27-May 9:25 AM 284 ADP FSA FC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Moraczewski, J Cress, B Rizzo, T
27-May 10:50 AM 296 FC Warrington FSA FC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   McAndrew, T Moraczewski, J Cress, B
27-May 12:15 PM 314 Manhattan SC Warrington SC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Rizzo, T McAndrew, T Moraczewski, J
27-May 1:40 PM 280 Yardley Makefield Soccer Lee Mount Vernon SC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Cress, B Rizzo, T McAndrew, T
27-May 4:30 PM 297 World Class FC FSA FC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   McAndrew, T Cress, B Rizzo, T
27-May 5:55 PM 316 Manhattan SC East Meadow SC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Rizzo, T McAndrew, T Cress, B
27-May 8:00 AM 289 NJ Stallions Academy Pipeline SC Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Peyton, A Bialko, S Grewal, D
27-May 9:25 AM 301 Lehigh Valley United Penn Legacy Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Hoskinson, J Peyton, A Bialko, S
27-May 10:50 AM 307 DUSC North Union United Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Grewal, D Hoskinson, J Peyton, A
27-May 12:15 PM 319 Oceanside United SC Continental FC Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Bialko, S Grewal, D Hoskinson, J
27-May 1:40 PM 291 Pipeline SC Erin Mills Soccer Club Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Peyton, A Bialko, S Grewal, D
27-May 3:05 PM 286 ADP Massapequa Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Hoskinson, J Peyton, A Bialko, S
27-May 4:30 PM 309 North Union United Lower Merion Soccer Club Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Grewal, D Hoskinson, J Peyton, A
27-May 5:55 PM 322 Everton America CT Oceanside United SC Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Bialko, S Grewal, D Hoskinson, J
27-May 8:00 AM 983 LDC United Cleveland Futbol Club Delacy #1 U15 Girls   Dennis, D Wursthorn, K Soto, A
27-May 9:25 AM 995 North United FC Cedar Stars Academy Delacy #1 U15 Girls   Hutko, K Dennis, D Wursthorn, K
27-May 10:50 AM 1007 Severna Park HFC Delacy #1 U15 Girls   Soto, A Hutko, K Dennis, D
27-May 12:45 PM 981 LDC United Fairmount Soccer Delacy #1 U15 Girls   Hutko, K Soto, A Wursthorn, K
27-May 2:10 PM 993 North United FC Arsenal Premier FC Delacy #1 U15 Girls   Dennis, D Soto, A Soto, A
27-May 3:35 PM 1005 Severna Park Beadling Soccer Club Delacy #1 U15 Girls   Hutko, K Dennis, D Soto, A
27-May 8:00 AM 982 TSF Academy Fairmount Soccer Delacy #2 U15 Girls   Buccigrossi, T Weller, B Hilton, Jr
27-May 9:25 AM 994 PA Classics Arsenal Premier FC Delacy #2 U15 Girls   Maley, T Buccigrossi, T Weller, B
27-May 10:50 AM 1006 United Soccer Alliance Beadling Soccer Club Delacy #2 U15 Girls   Hilton, Jr Maley, T Buccigrossi, T
27-May 12:45 PM 980 Cleveland Futbol Club TSF Academy Delacy #2 U15 Girls   Weller, B Hilton, Jr Maley, T
27-May 2:10 PM 992 Cedar Stars Academy PA Classics Delacy #2 U15 Girls   Buccigrossi, T Weller, B Hilton, Jr
27-May 3:35 PM 1004 HFC United Soccer Alliance Delacy #2 U15 Girls   Maley, T Buccigrossi, T Weller, B
27-May 8:00 AM 989 New York Soccer Club Cherry Hill FC Delacy #3 U15 Girls   Lister, John Yilmaz, E Lister, Joey
27-May 9:25 AM 1013 Quickstrike FC Baltimore Bays Delacy #3 U15 Girls   Keenan, J Lister, John Yilmaz, E
27-May 10:50 AM 1001 PA Rush Bethesda SC Delacy #3 U15 Girls   Lister, John Keenan, J Lister, Joey
27-May 12:45 PM 987 New York Soccer Club HMMS Delacy #3 U15 Girls   Yilmaz, E Lister, Joey Keenan, J
27-May 3:35 PM 999 PA Rush Mount Laurel United Delacy #3 U15 Girls   Lister, John Yilmaz, E Lister, Joey
27-May 8:00 AM 988 SDFC HMMS Delacy #4 U15 Girls   Abbas, R Abbas, D Hilton, H
27-May 9:25 AM 1012 Super Nova FC LMVSC Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Abbas, R Abbas, D
27-May 10:50 AM 1000 Capital United SC Mount Laurel United Delacy #4 U15 Girls   Hilton, H Abbas, J Abbas, R
27-May 12:45 PM 986 Cherry Hill FC SDFC Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Hilton, H Abbas, D
27-May 2:10 PM 1010 Baltimore Bays Super Nova FC Delacy #4 U15 Girls   Abbas, R Abbas, D Hilton, H
27-May 3:35 PM 998 Bethesda SC Capital United SC Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Abbas, R Abbas, D
27-May 9:00 AM 83 HMMS Continental FC Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Samples, L Betancourt, R Samples, K
27-May 10:15 AM 101 Continental FC AFFC Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Hoover, D Samples, L Betancourt, R
27-May 11:30 AM 80 PA Classics Jigs Soccer School Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Samples, K Hoover, D Samples, L
27-May 12:45 PM 85 Continental FC SFL Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Betancourt, R Samples, K Hoover, D
27-May 2:00 PM 91 FC EUROPA McLean Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Samples, L Betancourt, R Samples, K
27-May 3:15 PM 97 Pipeline SC Penn Fusion SA Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Hoover, D Samples, L Betancourt, R
27-May 8:00 AM 1378 Premier Soccer Club Penn Fusion SA DMS #1 U9 Girls   Elabid, Z X X
27-May 9:05 AM 1365 Continental FC Clarkstown DMS #1 U9 Girls   Elabid, Z X X
27-May 10:10 AM 608 EMSC World Class FC DMS #1 U10 Girls   Elabid, Z X X
27-May 11:15 AM 9 SDFC St. Joseph the Worker Soccer Club DMS #1 U09 Boys   Elabid, Z X X
27-May 12:20 PM 1366 FCV PDA DMS #1 U9 Girls   Elabid, Z X X
27-May 1:25 PM 609 Loudoun Soccer NJ Stallions DMS #1 U10 Girls   Elabid, Z X X
27-May 2:30 PM 1379 SUSA Penn Fusion SA DMS #1 U9 Girls   Elabid, Z X X
27-May 4:45 PM 49 Coppermine Soccer Club Yardley Makefield Soccer DMS #1 U10 Boys   Rogevich, R X X
27-May 8:00 AM 1375 Albertson TSF Academy DMS #2 U9 Girls   Stell, J X X
27-May 9:05 AM 1369 FCV NJ Stallions DMS #2 U9 Girls   Stell, J X X
27-May 10:10 AM 607 New York Surf Soccer Club NJ Stallions DMS #2 U10 Girls   Stell, J X X
27-May 11:15 AM 10 SFL Continental FC DMS #2 U09 Boys   Stell, J X X
27-May 12:20 PM 14 Continental FC SFL DMS #2 U09 Boys   Stell, J X X
27-May 1:25 PM 568 Penn Fusion SA Albertson DMS #2 U09 Girls PPD PPD X X
27-May 2:30 PM 574 NJ Stallions TBA DMS #2 U09 Girls PPD PPD X X
27-May 8:00 AM 16 Continental FC Coppermine Soccer Club DMS #3 U09 Boys   Whittmore, V X X
27-May 9:05 AM 577 PHWM NJ Stallions DMS #3 U09 Girls PPD Whittmore, V X X
27-May 10:10 AM 600 HMMS SUSA DMS #3 U10 Girls   Whittmore, V X X
27-May 11:15 AM 1380 Premier Soccer Club SUSA DMS #3 U9 Girls   Whittmore, V X X
27-May 12:20 PM 20 Philadelphia Soccer Club Continental FC DMS #3 U09 Boys   Whittmore, V X X
27-May 1:25 PM 4 Continental FC Lighthouse DMS #3 U9 Boys   Ocampo, S X X
27-May 2:30 PM 610 New York Surf Soccer Club EMSC DMS #3 U10 Girls   Ocampo, S X X
27-May 8:00 AM 15 Albertson Soccer Club SFL DMS #4 U09 Boys   Stahl, J X X
27-May 9:05 AM 576 TBA Continental FC DMS #4 U09 Girls PPD PPD X X
27-May 10:10 AM 599 Albertson Holmdel FC DMS #4 U10 Girls   Stahl, J X X
27-May 11:15 AM 1376 PHWM TSF Academy DMS #4 U9 Girls   Stahl, J X X
27-May 12:20 PM 13 Coppermine Soccer Club Albertson Soccer Club DMS #4 U09 Boys   Stahl, J X X
27-May 1:25 PM 3 Pipeline SC OBSL DMS #4 U9 Boys   Stahl, J X X
27-May 2:30 PM 1377 Albertson PHWM DMS #4 U9 Girls   Berger, R X X
27-May 3:35 PM 8 SFL St. Joseph the Worker Soccer Club DMS #4 U09 Boys   Berger, R X X
27-May 4:40 PM 2 Continental FC OBSL DMS #4 U09 Boys   Berger, R X X
27-May 8:00 AM 627 TSF Academy FC Virginia DMS #5 U10 Girls   Samara, J X X
27-May 9:05 AM 22 Philadelphia Soccer Club Asphalt Green Soccer Club DMS #5 U09 Boys   Samara, J X X
27-May 12:20 PM 19 Asphalt Green Soccer Club Clarkstown Soccer Club DMS #5 U09 Boys   Samara, J X X
27-May 1:25 PM 48 Parsippany SC Harleysville Football Club DMS #5 U10 Boys   Samara, J X X
27-May 2:30 PM 597 HMMS Holmdel FC DMS #5 U10 Girls   Samara, J X X
27-May 3:35 PM 7 Continental FC SDFC DMS #5 U09 Boys   Samara, J X X
27-May 4:40 PM 1 Lighthouse Pipeline SC DMS #5 U09 Boys   Samara, J X X
27-May 8:00 AM 628 EMSC Manhattan SC DMS #6 U10 Girls   Stuck, C X X
27-May 9:05 AM 21 Clarkstown Soccer Club Continental FC DMS #6 U09 Boys   Stuck, C X X
27-May 10:10 AM 51 Parsippany SC Coppermine Soccer Club DMS #6 U10 Boys   Stuck, C X X
27-May 11:15 AM 618 Mineola Portuguese SC Clarkstown Soccer Club DMS #6 U10 Girls   Stuck, C X X
27-May 12:20 PM 629 SUSA FC Virginia DMS #6 U10 Girls   Stuck, C X X
27-May 1:25 PM 598 SUSA PDA DMS #6 U10 Girls   Rogevich, R X X
27-May 2:30 PM 1368 Continental FC PDA DMS #6 U9 Girls   Sakal, J X X
27-May 3:35 PM 626 SUSA Manhattan SC DMS #6 U10 Girls   Sakal, J X X
27-May 5:00 PM 596 Albertson PDA DMS #6 U10 Girls   Sakal, J X X
27-May 8:00 AM 640 NJ Stallions FCV Ashburn DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 9:05 AM 619 World Class FC Continental FC DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 10:10 AM 50 Albertson SC Harleysville Football Club DMS #7 U10 Boys   Fiorenza, D X X
27-May 11:15 AM 630 TSF Academy EMSC DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 12:20 PM 617 SDFC Continental FC DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 1:25 PM 47 Albertson SC Yardley Makefield Soccer DMS #7 U10 Boys   Fiorenza, D X X
27-May 2:30 PM 1367 NJ Stallions Clarkstown DMS #7 U9 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 3:35 PM 616 World Class FC Clarkstown Soccer Club DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 5:00 PM 606 Loudoun Soccer World Class FC DMS #7 U10 Girls   Fiorenza, D X X
27-May 8:00 AM 125 Penn Fusion SA Long Island Premier FC Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Jon Maruca, Leah Maruca, Luke
27-May 9:15 AM 143 Montgomery United SC Southampton Soccer Club Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Levi Maruca, Jon Maruca, Leah
27-May 10:30 AM 155 Levittown Soccer Club Premier SC Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Luke Maruca, Levi Maruca, Jon
27-May 11:45 AM 127 Long Island Premier FC SFL Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Leah Maruca, Luke Maruca, Levi
27-May 1:00 PM 146 Penn Fusion SA Montgomery United SC Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Jon Maruca, Leah Maruca, Luke
27-May 2:15 PM 1326 Parsippany SC Coppermine Soccer Club Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Levi Maruca, Jon Maruca, Leah
27-May 3:30 PM 157 Premier SC Lower Merion SC Hill Top #1 U12 Boys   Maruca, Luke Maruca, Levi Maruca, Jon
27-May 8:00 AM 126 Syracuse Development Academy SFL Hill Top #2 U12 Boys   Cecco, V Meade, R Hunter, C
27-May 9:15 AM 144 Penn Fusion SA Quickstrike FC Hill Top #2 U12 Boys   Meade, J Cecco, V Meade, R
27-May 10:30 AM 163 Parsippany SC East Meadow Soccer Club Hill Top #2 U12 Boys   Hunter, C Meade, J Cecco, V
27-May 11:45 AM 1324 Parsippany SC GCVSA Hill Top #2 U12 Boys   Meade, R Hunter, C Meade, J
27-May 1:00 PM 152 Continental FC Albertson Hill Top #2 U12 Boys   Cecco, V Meade, R Hunter, C
27-May 2:15 PM 145 Southampton Soccer Club Quickstrike FC Hill Top #2 U12 Boys   Meade, J Cecco, V Meade, R
27-May 3:30 PM 158 JIGS Soccer School Levittown Soccer Club Hill Top #2 U12 Boys   Hunter, C Meade, J Cecco, V
27-May 4:45 PM 1325 Coppermine Soccer Club GCVSA Hill Top #2 U12 Boys   Meade, R Hunter, C Meade, J
27-May 8:00 AM 131 Continental FC Epic Sporting Stars Hill Top #3 U12 Boys   Chieffo, M Checchia, T Lucas, P
27-May 9:15 AM 149 Albertson SDFC Hill Top #3 U12 Boys   Chieffo, D Chieffo, M Checchia, T
27-May 10:30 AM 102 LMVSC Albertson Hill Top #3 U11 Boys   Lucas, P Chieffo, D Chieffo, M
27-May 11:45 AM 134 Saltfleet Stoney Creek Continental FC Hill Top #3 U12 Boys   Checchia, T Lucas, P Chieffo, D
27-May 1:00 PM 128 Syracuse Development Academy Penn Fusion SA Hill Top #3 U12 Boys   Chieffo, M Checchia, T Lucas, P
27-May 2:15 PM 151 SDFC Asphalt Green Soccer Club Hill Top #3 U12 Boys   Chieffo, D Chieffo, M Checchia, T
27-May 3:30 PM 162 Southern Chester County SA East Meadow Soccer Club Hill Top #3 U12 Boys   Lucas, P Chieffo, D Chieffo, M
27-May 4:45 PM 1323 Continental FC Clarkstown Soccer Club Hill Top #3 U12 Boys   Checchia, T Chieffo, M Chieffo, D
27-May 8:00 AM 132 Saltfleet Stoney Creek Albertson Hill Top #4 U12 Boys   Vincente, V Vincente, G Kelleher, S
27-May 9:15 AM 150 Continental FC Asphalt Green Soccer Club Hill Top #4 U12 Boys   Vincente, J Vincente, V Vincente, G
27-May 10:30 AM 156 JIGS Soccer School Lower Merion SC Hill Top #4 U12 Boys   Kelleher, S Vincente, J Vincente, V
27-May 11:45 AM 1322 Clarkstown Soccer Club Hotspurs SC Hill Top #4 U12 Boys   Vincente, G Kelleher, S Vincente, J
27-May 1:00 PM 133 Epic Sporting Stars Albertson Hill Top #4 U12 Boys   Vincente, V Vincente, G Kelleher, S
27-May 2:15 PM 1321 Continental FC Hotspurs SC Hill Top #4 U12 Boys   Vincente, J Vincente, V Vincente, G
27-May 3:30 PM 161 Philadelphia Soccer Club Parsippany SC Hill Top #4 U12 Boys   Kelleher, S Vincente, J Vincente, V
27-May 8:00 AM 137 NY HOTA Bavarians Lower Merion SC Hill Top #5 U12 Boys   O'Shea, R Steffenino, H Mueller, K
27-May 9:15 AM 120 Asphalt Green Soccer Club Continental FC Hill Top #5 U11 Boys   Steffenino, C O'Shea, R Steffenino, H
27-May 10:30 AM 107 Parsippany SC Clarkstown Soccer Club Hill Top #5 U11 Boys   Mueller, K Steffenino, C O'Shea, R
27-May 11:45 AM 138 Greater Binghamton FC Lower Merion SC Hill Top #5 U12 Boys   Steffenino, H Mueller, K Steffenino, C
27-May 1:00 PM 119 Fishtown AC Continental FC Hill Top #5 U11 Boys   O'Shea, R Steffenino, H Mueller, K
27-May 2:15 PM 114 Continental FC Calvert Soccer Association Hill Top #5 U11 Boys   Steffenino, C O'Shea, R Steffenino, H
27-May 3:30 PM 109 Clarkstown Soccer Club Quickstrike FC Hill Top #5 U11 Boys   Mueller, K Steffenino, C O'Shea, R
27-May 4:45 PM 139 NY HOTA Bavarians Greater Binghamton FC Hill Top #5 U12 Boys   Steffenino, H Mueller, K Steffenino, C
27-May 8:00 AM 140 North Union United Yardley Makefield Soccer Hill Top #6 U12 Boys   Matecki, M Feindt, K Hassan, K
27-May 9:15 AM 124 LMSC Hotspurs FC Hill Top #6 U11 Boys   Murphy, O Matecki, M Feindt, K
27-May 10:30 AM 108 Boyertown Soccer Club Quickstrike FC Hill Top #6 U11 Boys   Hassan, K Murphy, O Matecki, M
27-May 11:45 AM 141 Samba Futbol Academy Yardley Makefield Soccer Hill Top #6 U12 Boys   Feindt, K Hassan, K Murphy, O
27-May 1:00 PM 122 LMSC Super Nova FC Hill Top #6 U11 Boys   Matecki, M Feindt, K Hassan, K
27-May 2:15 PM 113 SFL Southampton Soccer Club Hill Top #6 U11 Boys   Murphy, O Matecki, M Feindt, K
27-May 3:30 PM 110 Boyertown Soccer Club Parsippany SC Hill Top #6 U11 Boys   Hassan, K Murphy, O Matecki, M
27-May 4:45 PM 142 North Union United Samba Futbol Academy Hill Top #6 U12 Boys   Feindt, K Hassan, K Murphy, O
27-May 8:00 AM 589 Asphalt Green Soccer Club HMMS Johnsontown Park #1 U09 Girls   Crouse, Tre X X
27-May 10:10 AM 71 Pipeline SC Continental FC Johnsontown Park #1 U10 Boys   Crouse, Tre X X
27-May 11:15 AM 588 NJ Stallions McLean YS Johnsontown Park #1 U09 Girls   Crouse, Tre X X
27-May 12:20 PM 638 FCV Ashburn Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 Girls   Crouse, Tre X X
27-May 1:25 PM 67 Asphalt Green Soccer Club Lehigh Valley United Johnsontown Park #1 U10 Boys   Crouse, Tre X X
27-May 9:05 AM 28 Asphalt Green Soccer Club Coppermine Soccer Club Johnsontown Park #2 U09 Boys   Burns, P X X
27-May 10:10 AM 29 Continental FC SFL Johnsontown Park #2 U09 Boys   Burns, P X X
27-May 12:30 PM 25 Asphalt Green Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #2 U09 Boys   Burns, P X X
27-May 1:35 PM 26 Continental FC Coppermine Soccer Club Johnsontown Park #2 U09 Boys   Burns, P X X
27-May 3:30 PM 27 SFL Continental FC Johnsontown Park #2 U09 Boys   Burns, P X X
27-May 5:00 PM 590 Manhattan SC NJ Stallions Johnsontown Park #2 U09 Girls   Burns, P X X
27-May 8:00 AM 620 SDFC Mineola Portuguese SC Johnsontown Park #3 U10 Girls   Kavetski, N X X
27-May 9:05 AM 639 Asphalt Green Soccer Club Yardley Makefield Soccer Johnsontown Park #3 U10 Girls   Kavetski, N X X
27-May 10:10 AM 70 Asphalt Green Soccer Club HMMS Johnsontown Park #3 U10 Boys   Kavetski, N X X
27-May 11:15 AM 587 Manhattan SC HMMS Johnsontown Park #3 U09 Girls   Kavetski, N X X
27-May 12:20 PM 637 NJ Stallions Yardley Makefield Soccer Johnsontown Park #3 U10 Girls   Horng, A X X
27-May 1:25 PM 68 Pipeline SC HMMS Johnsontown Park #3 U10 Boys   Horng, A X X
27-May 2:30 PM 586 Asphalt Green Soccer Club McLean YS Johnsontown Park #3 U09 Girls   Horng, A X X
27-May 3:35 PM 636 Asphalt Green Soccer Club Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #3 U10 Girls   Horng, A X X
27-May 4:40 PM 69 Continental FC Lehigh Valley United Johnsontown Park #3 U10 Boys   Horng, A X X
27-May 8:00 AM 731 TBA U12 Girls Continental FC Line Rd #1 U12 Girls   France, J Duwoe, D Northeimer, B
27-May 9:15 AM 749 North United Alleycats Soccer Club Line Rd #1 U12 Girls   Carr, J France, J Duwoe, D
27-May 10:30 AM 767 Lehigh Valley United FC Revolution Line Rd #1 U12 Girls   France, J Carr, J Northeimer, B
27-May 11:45 AM 717 FC Stars NJ Stallions Academy Line Rd #1 U12 Girls   Duwoe, D Northeimer, B Carr, J
27-May 1:00 PM 729   McLean YS Line Rd #1 U12 Girls   France, J Duwoe, D Northeimer, B
27-May 2:15 PM 747 North United Western Lehigh United SC Line Rd #1 U12 Girls   Carr, J France, J Duwoe, D
27-May 3:30 PM 765 Lehigh Valley United Quickstrike FC Line Rd #1 U12 Girls   France, J Carr, J Northeimer, B
27-May 4:45 PM 752 Asphalt Green Soccer Club Keystone Athletic Line Rd #1 U12 Girls   Duwoe, D Northeimer, B Carr, J
27-May 8:00 AM 730 EMSC McLean YS Line Rd #2 U12 Girls   Axel, S Nelson, T Nelson, M
27-May 9:15 AM 748 East Islip Western Lehigh United SC Line Rd #2 U12 Girls   Steffen, D Axel, S Nelson, T
27-May 10:30 AM 766 Sachem YSL Quickstrike FC Line Rd #2 U12 Girls   Nelson, M Steffen, D Axel, S
27-May 11:45 AM 754 Keystone Athletic Holmdel FC Line Rd #2 U12 Girls   Nelson, T Nelson, M Steffen, D
27-May 1:00 PM 728 Continental FC EMSC Line Rd #2 U12 Girls   Axel, S Nelson, T Nelson, M
27-May 2:15 PM 746 Alleycats Soccer Club East Islip Line Rd #2 U12 Girls   Steffen, D Axel, S Nelson, T
27-May 3:30 PM 764 FC Revolution Sachem YSL Line Rd #2 U12 Girls   Nelson, M Steffen, D Axel, S
27-May 4:45 PM 753 CFC Holmdel FC Line Rd #2 U12 Girls   Nelson, T Nelson, M Steffen, D
27-May 8:00 AM 725 Loudoun Soccer TSF Academy Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, R Torrey, M Sogunro, O
27-May 9:15 AM 743 Upper Dublin New Jersey Rush Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, M Torrey, R Sogunro, O
27-May 10:30 AM 755 CFC Asphalt Green Soccer Club Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, R Torrey, M Sogunro, O
27-May 1:00 PM 760 NJ Crush FC FC Providence Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, M Torrey, R Sogunro, O
27-May 2:15 PM 741 Upper Dublin Albertson SC Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, R Torrey, M Sogunro, O
27-May 4:00 PM 734 Baltimore Celtic Soccer Club Beadling Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, M Torrey, R Sogunro, O
27-May 5:15 PM 759 Penn Fusion SA FC Providence Line Rd #3 U12 Girls   Torrey, R Torrey, M Sogunro, O
27-May 8:00 AM 724 Clarkstown Soccer Club Ohio Premier FC Line Rd #4 U12 Girls   Curran, B Hillsinger, G Hillsinger, L
27-May 9:15 AM 742 Cedar Stars Academy Albertson SC Line Rd #4 U12 Girls   Rizzo, C Curran, B Hillsinger, G
27-May 10:30 AM 737 Jr Rhinos FC Baltimore Celtic Soccer Club Line Rd #4 U12 Girls   Hillsinger, L Rizzo, C Curran, B
27-May 11:45 AM 761 Penn Fusion SA Arsenal FC of PA Line Rd #4 U12 Girls   Rizzo, C Hillsinger, L Hillsinger, G
27-May 1:00 PM 722 TSF Academy Clarkstown Soccer Club Line Rd #4 U12 Girls   Curran, B Hillsinger, G Hillsinger, L
27-May 2:15 PM 740 New Jersey Rush Cedar Stars Academy Line Rd #4 U12 Girls   Rizzo, C Curran, B Hillsinger, G
27-May 4:00 PM 735 Jr Rhinos FC Manhattan SC Line Rd #4 U12 Girls   Hillsinger, L Rizzo, C Curran, B
27-May 5:15 PM 758 Arsenal FC of PA NJ Crush FC Line Rd #4 U12 Girls   Rizzo, C Hillsinger, L Hillsinger, G
27-May 8:00 AM 718 Continental FC NJ Stallions Academy Line Rd #5 U12 Girls   Huberfeld, S Whitworth, M Norton, C
27-May 9:15 AM 719 FC Stars Philadelphia Soccer Club Line Rd #5 U12 Girls   Sakal, J Huberfeld, S Whitworth, M
27-May 10:30 AM 736 Beadling Manhattan SC Line Rd #5 U12 Girls   Huberfeld, S Sakal, J Norton, C
27-May 11:45 AM 723 Loudoun Soccer Ohio Premier FC Line Rd #5 U12 Girls   Sakal, J Norton, C Whitworth, M
27-May 1:00 PM 716 Philadelphia Soccer Club Continental FC Line Rd #5 U12 Girls   Huberfeld, S Whitworth, M Norton, C
27-May 8:00 AM 710 SUSA Greater Binghamton FC MSI Turf Complex #A U12 Girls   Miele, B DiMatteo, T Allen, Z
27-May 9:15 AM 709 South Jersey Academy FC LDC United MSI Turf Complex #A U12 Girls   Carey, M DiMatteo, T Miele, B
27-May 12:00 PM 708 Greater Binghamton FC SUSA MSI Turf Complex #A U12 Girls   DiMatteo, T Carey, M Allen, Z
27-May 1:15 PM 707 SUSA LDC United MSI Turf Complex #A U12 Girls   Miele, B Allen, Z Carey, M
27-May 3:30 PM 706 South Jersey Academy FC SUSA MSI Turf Complex #A U12 Girls   DiMatteo, T Miele, B Allen, Z
27-May 8:00 AM 772 CFC Rivertowns United MSI Turf Complex #B U12 Girls   Leslie, J Lyle, D Spross, J
27-May 9:15 AM 779 Match Fit Academy FC Connecticut Football Club MSI Turf Complex #B U12 Girls   France, B Leslie, J Lyle, D
27-May 10:30 AM 784 Match Fit Academy FC Nirvana 360 MSI Turf Complex #B U12 Girls   Leslie, J France, B Spross, J
27-May 11:45 AM 791 SDFC FC Boston MSI Turf Complex #B U12 Girls   Lyle, D Spross, J France, B
27-May 1:00 PM 770 Penn Legacy CFC MSI Turf Complex #B U12 Girls   Leslie, J Lyle, D Spross, J
27-May 2:15 PM 776 Connecticut Football Club Hotspurs SC MSI Turf Complex #B U12 Girls   France, B Leslie, J Lyle, D
27-May 3:30 PM 783 Beadling SC Nirvana 360 MSI Turf Complex #B U12 Girls   Leslie, J France, B Spross, J
27-May 4:45 PM 789 SDFC Lower Merion Soccer Club MSI Turf Complex #B U12 Girls   Lyle, D Spross, J France, B
27-May 8:00 AM 773 Manhattan SC Penn Legacy MSI Turf Complex #C U12 Girls   Neef, B Miele, M Neef, K
27-May 9:15 AM 778 Hotspurs SC HMMS MSI Turf Complex #C U12 Girls   Wilde, R Neef, B Miele, M
27-May 10:30 AM 785 Beadling SC Hotspurs FC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Neef, B Wilde, R Neef, K
27-May 11:45 AM 790 Quickstrike Patriots FC Lower Merion Soccer Club MSI Turf Complex #C U12 Girls   Miele, M Neef, K Wilde, R
27-May 1:00 PM 771 Manhattan SC Rivertowns United MSI Turf Complex #C U12 Girls   Neef, B Miele, M Neef, K
27-May 2:15 PM 777 Match Fit Academy FC HMMS MSI Turf Complex #C U12 Girls   Wilde, R Neef, B Miele, M
27-May 3:30 PM 782 Hotspurs FC Match Fit Academy FC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Neef, B Wilde, R Neef, K
27-May 4:45 PM 788 FC Boston Quickstrike Patriots FC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Miele, M Neef, K Wilde, R
27-May 9:00 AM 334 East Meadow Holmdel FC Parkside #1 U15 Boys   Swartz, T Bair, A Samara, O
27-May 10:25 AM 302 Princeton FC GBFC Parkside #1 U15 Boys   Bair, A Swartz, T Samara, O
27-May 1:25 PM 333 FC Stars Super9 Parkside #1 U15 Boys   Samara, O Bair, A Swartz, T
27-May 2:50 PM 303 Penn Legacy GBFC Parkside #1 U15 Boys   Johnson, K Samara, O Bair, A
27-May 4:15 PM 326 Freedom Soccer Club Hulmeville Soccer Club Parkside #1 U15 Boys   Swartz, T Johnson, K Samara, O
27-May 5:40 PM 335 BRAUSA Holmdel FC Parkside #1 U15 Boys   Bair, A Swartz, T Johnson, K
27-May 9:20 AM 1333 Continental FC Hotspurs White Parkside #2 U16 M   Vincent, M Flaherty, B Horng, A
27-May 10:45 AM 328 Freedom Soccer Club Syosset SC Parkside #2 U15 Boys   Lynch, E Vincent, M Flaherty, B
27-May 12:15 PM 320 Everton America CT FC Revolution Parkside #2 U15 Boys   McGuirk, T Lynch, E Vincent, M
27-May 1:40 PM 336 East Meadow BRAUSA Parkside #2 U15 Boys   Lynch, E McGuirk, T Flaherty, B
27-May 3:05 PM 304 Princeton FC Lehigh Valley United Parkside #2 U15 Boys   Vincent, M Flaherty, B McGuirk, T
27-May 4:30 PM 325 Syosset SC Penn Fusion SA Parkside #2 U15 Boys   Seeley, S Vincent, M Flaherty, B
27-May 5:55 PM 332 Super9 Quickstrike FC Parkside #2 U15 Boys   McGuirk, T Seeley, S Vincent, M
27-May 8:00 AM 290 Continental FC Erin Mills Soccer Club Parkside #3 U15 Boys   Maric, Z Murray, S Maric, L
27-May 9:25 AM 331 FC Stars Quickstrike FC Parkside #3 U15 Boys   MacFarlane, D Maric, Z Murray, S
27-May 10:50 AM 308 Hotspurs SC Lower Merion Soccer Club Parkside #3 U15 Boys   Maric, L MacFarlane, D Maric, Z
27-May 12:15 PM 327 Penn Fusion SA Hulmeville Soccer Club Parkside #3 U15 Boys   Murray, S Maric, L MacFarlane, D
27-May 2:15 PM 292 Continental FC NJ Stallions Academy Parkside #3 U15 Boys   Maric, Z Murray, S Maric, L
27-May 3:45 PM 310 Hotspurs SC DUSC Parkside #3 U15 Boys   MacFarlane, D Maric, Z Murray, S
27-May 5:10 PM 321 Continental FC FC Revolution Parkside #3 U15 Boys   Maric, L MacFarlane, D Maric, Z
27-May 8:00 AM 224 Takoma Park Soccer Club Delaware Football Club Thornbury SP #1 U14 Boys   Acheck, D Forgione, S De Lucia, R
27-May 9:15 AM 241 North Union United SC Players Development Academy Thornbury SP #1 U14 Boys   Nicolardi, J Acheck, D Forgione, S
27-May 10:30 AM 247 Quickstrike FC Epic Sporting Stars Thornbury SP #1 U14 Boys   De Lucia, R Nicolardi, J Acheck, D
27-May 11:45 AM 253 Garden City NJ Stallions Academy Thornbury SP #1 U14 Boys   Forgione, S De Lucia, R Nicolardi, J
27-May 1:00 PM 225 Continental FC Delaware Football Club Thornbury SP #1 U14 Boys   Acheck, D Forgione, S De Lucia, R
27-May 2:15 PM 237 Niagara Regional Soccer Program Holmdel FC Thornbury SP #1 U14 Boys   Nicolardi, J Acheck, D Forgione, S
27-May 3:30 PM 249 Epic Sporting Stars Patriot FC Thornbury SP #1 U14 Boys   De Lucia, R Nicolardi, J Acheck, D
27-May 4:45 PM 256 Super9 Garden City Thornbury SP #1 U14 Boys   Forgione, S De Lucia, R Nicolardi, J
27-May 8:00 AM 223 Mercer FC Continental FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Liblick, G Glasner, R Procopio, S
27-May 9:15 AM 242 Massapequa SC Hotspurs Football Club Thornbury SP #2 U14 Boys   Krakower, D Liblick, G Glasner, R
27-May 10:30 AM 248 HPSC Patriot FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Procopio, S Krakower, D Liblick, G
27-May 11:45 AM 254 Super9 Pennsylvania Alliance Select Thornbury SP #2 U14 Boys   Glasner, R Procopio, S Krakower, D
27-May 1:00 PM 226 Takoma Park Soccer Club Mercer FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Liblick, G Glasner, R Procopio, S
27-May 2:15 PM 250 HPSC Quickstrike FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Krakower, D Liblick, G Glasner, R
27-May 3:30 PM 238 Continental FC Albertson Thornbury SP #2 U14 Boys   Procopio, S Krakower, D Liblick, G
27-May 4:45 PM 255 NJ Stallions Academy Pennsylvania Alliance Select Thornbury SP #2 U14 Boys   Glasner, R Procopio, S Krakower, D
27-May 8:00 AM 230 Kirkwood Soccer Club FC Revolution Thornbury SP #3 U14 Boys   Wissler, S Read, Mason Lewis, Todd
27-May 9:15 AM 271 Penn Fusion SA BRAUSA United Futebol Club Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Wissler, S Read, Mason
27-May 10:30 AM 235 Albertson Niagara Regional Soccer Program Thornbury SP #3 U14 Boys   Lewis, Todd Read, Kevin Wissler, S
27-May 11:45 AM 259 Bruno United FC Penn Legacy Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Lewis, Todd Read, Mason
27-May 1:00 PM 232 Kirkwood Soccer Club Penn Fusion SA Thornbury SP #3 U14 Boys   Wissler, S Read, Mason Lewis, Todd
27-May 2:30 PM 243 Players Development Academy Hotspurs Football Club Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Wissler, S Read, Mason
27-May 3:45 PM 262 PA Mutiny Gold Bruno United FC Thornbury SP #3 U14 Boys   Lewis, Todd Read, Kevin Wissler, S
27-May 8:00 AM 44 FISHTOWN AC Holmdel FC Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 9:05 AM 61 PA Rush Continental FC Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 10:10 AM 38 SDFC Lighthouse Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 11:30 AM 42 FISHTOWN AC Penn Fusion SA Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 12:35 PM 58 PA Rush Asphalt Green Soccer Club Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 1:40 PM 36 SDFC SFL Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 3:30 PM 59 Continental FC TBA Thornbury SP #8A U10 Boys   Liblick. L X X
27-May 8:00 AM 43 Continental FC Penn Fusion SA Thornbury SP #8B U10 Boys   Ocampo, S X X
27-May 9:05 AM 60 North Union United Asphalt Green Soccer Club Thornbury SP #8B U10 Boys   Ocampo, S X X
27-May 10:10 AM 37 Continental FC SFL Thornbury SP #8B U10 Boys   Ocampo, S X X
27-May 11:30 AM 41 Holmdel FC Continental FC Thornbury SP #8B U10 Boys   Acheck, D X X
27-May 12:35 PM 57 North Union United TBA Thornbury SP #8B U10 Boys   Fariss, C X X
27-May 1:40 PM 35 Lighthouse Continental FC Thornbury SP #8B U10 Boys   Fariss, C X X
27-May 8:00 AM 703 Quickstrike Patriots FC Penn Fusion SA USTC #01 A U11 Girls   Wilson, D Krantz, W Wilson, M
27-May 9:15 AM 697 Baltimore Celtic Asphalt Green Soccer Club USTC #01 A U11 Girls   Adams, H Wilson, D Krantz, W
27-May 10:30 AM 667 Clarkstown Soccer Club Cleveland Futbol Club USTC #01 A U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
27-May 11:45 AM 691 FORCE FC Fishtown Athletic USTC #01 A U11 Girls   Adams, H Wilson, M Krantz, W
27-May 1:00 PM 701 Quickstrike Patriots FC Fusion FC USTC #01 A U11 Girls   Wilson, D Krantz, W Wilson, M
27-May 2:15 PM 695 Baltimore Celtic Hulmeville Soccer Club USTC #01 A U11 Girls   Adams, H Wilson, D Krantz, W
27-May 3:30 PM 689 FORCE FC Beadling USTC #01 A U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
27-May 4:45 PM 665 Clarkstown Soccer Club FC Bucks North Black USTC #01 A U11 Girls   Adams, H Wilson, D Krantz, W
27-May 8:00 AM 702 FC Virginia Fusion FC USTC #01 B U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, M Buchy, JL
27-May 9:15 AM 696 Hotspurs FC Hulmeville Soccer Club USTC #01 B U11 Girls   Snodgrass, D Houseman, D Snodgrass, M
27-May 10:30 AM 690 SDFC Beadling USTC #01 B U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, D Buchy, JL
27-May 11:45 AM 666 FC Revolution FC Bucks North Black USTC #01 B U11 Girls   Snodgrass, M Buchy, JL Snodgrass, D
27-May 1:00 PM 700 Penn Fusion SA FC Virginia USTC #01 B U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, M Buchy, JL
27-May 2:15 PM 694 Asphalt Green Soccer Club Hotspurs FC USTC #01 B U11 Girls   Snodgrass, D Houseman, D Snodgrass, M
27-May 3:30 PM 688 Fishtown Athletic SDFC USTC #01 B U11 Girls   Snodgrass, D Houseman, D Buchy, JL
27-May 4:45 PM 664 Cleveland Futbol Club FC Revolution USTC #01 B U11 Girls   Snodgrass, M Buchy, JL Snodgrass, D
27-May 8:00 AM 685 SUSA Connecticut Football Club USTC #05 U11 Girls   Marsh, M Rodriguez, Karl Williams, R
27-May 9:15 AM 678 TSF Academy Albertson USTC #05 U11 Girls   Berger, R Marsh, M Rodriguez, Karl
27-May 10:30 AM 660 SUSA NJ Crush FC USTC #05 U11 Girls   Marsh, M Berger, R Williams, R
27-May 11:45 AM 649 HMMS Chicago Fire Juniors South USTC #05 U11 Girls   Rodriguez, Karl Williams, R Berger, R
27-May 1:00 PM 683 SUSA Manhattan SC USTC #05 U11 Girls   Gundersen, R Rodriguez, Karl Williams, R
27-May 2:15 PM 676 Beadling TSF Academy USTC #05 U11 Girls   Gundersen, R Williams, R Rodriguez, Karl
27-May 3:30 PM 659 Penn Fusion SA NJ Crush FC USTC #05 U11 Girls   Rodriguez, Karl Gundersen, R Williams, R
27-May 4:45 PM 652 Seacoast United SUSA Commack USTC #05 U11 Girls   Rodriguez, Karl Williams, R Gundersen, R
27-May 8:00 AM 684 Continental FC Manhattan SC USTC #06 U11 Girls   Hackett, Z Cutrara, T McGinnis, W
27-May 9:15 AM 673 Haverford SCS United USTC #06 U11 Girls   Cutrara, T Hackett, Z Merchant, A
27-May 10:30 AM 655 PA Classics Seacoast United USTC #06 U11 Girls   McGinnis, W Merchant, A Hackett, Z
27-May 11:45 AM 648 Albertson SC EMSC USTC #06 U11 Girls   Ali, M McGinnis, W Merchant, A
27-May 1:00 PM 682 Connecticut Football Club Continental FC USTC #06 U11 Girls   Hackett, Z Ali, M McGinnis, W
27-May 2:15 PM 671 Haverford South Jersey Academy FC USTC #06 U11 Girls   Merchant, A Hackett, Z Ali, M
27-May 3:30 PM 658 Ohio Premier SUSA USTC #06 U11 Girls   McGinnis, W Merchant, A Hackett, Z
27-May 4:45 PM 647 HMMS EMSC USTC #06 U11 Girls   Ali, M McGinnis, W Merchant, A
27-May 8:00 AM 679 Western Lehigh Soccer Beadling USTC #07 U11 Girls   Looby, K Pollaird, K Storti, L
27-May 9:15 AM 672 East Meadow SC South Jersey Academy FC USTC #07 U11 Girls   Pollaird, C Looby, K Pollaird, K
27-May 10:30 AM 661 Penn Fusion SA Ohio Premier USTC #07 U11 Girls   Looby, K Pollaird, C Storti, L
27-May 11:45 AM 654 SUSA Commack Clarkstown Soccer Club USTC #07 U11 Girls   Pollaird, K Storti, L Pollaird, C
27-May 1:00 PM 677 Western Lehigh Soccer Albertson USTC #07 U11 Girls   Cutrara, T Pollaird, K Storti, L
27-May 2:15 PM 670 SCS United East Meadow SC USTC #07 U11 Girls   Pollaird, C Cutrara, T Pollaird, K
27-May 3:30 PM 653 PA Classics Clarkstown Soccer Club USTC #07 U11 Girls   Cutrara, T Pollaird, C Storti, L
27-May 4:45 PM 646 Chicago Fire Juniors South Albertson SC USTC #07 U11 Girls   Pollaird, K Storti, L Pollaird, C
27-May 8:00 AM 185 Parsippany SC New York SC USTC #08 U13 Boys   Hendrickson, M Looby, A Young, G
27-May 9:15 AM 218 Continental FC New York Surf Soccer Club USTC #08 U13 Boys   Whalen, J Hendrickson, M Looby, A
27-May 10:30 AM 205 Holmdel FC Asphalt Green Soccer Club USTC #08 U13 Boys   Young, G Whalen, J Hendrickson, M
27-May 11:45 AM 188 Parsippany SC Harrison SC USTC #08 U13 Boys   Looby, A Young, G Whalen, J
27-May 1:00 PM 219 Premier SC Continental FC USTC #08 U13 Boys   Hendrickson, M Looby, A Young, G
27-May 2:15 PM 207 Asphalt Green Soccer Club Montgomery United Soccer Club USTC #08 U13 Boys   Whalen, J Hendrickson, M Looby, A
27-May 3:30 PM 187 North union united New York SC USTC #08 U13 Boys   Young, G Whalen, J Hendrickson, M
27-May 4:45 PM 217 Premier SC New York Surf Soccer Club USTC #08 U13 Boys   Looby, A Young, G Whalen, J
27-May 8:00 AM 186 Continental FC Harrison SC USTC #09 U13 Boys   Larmond, C Larmond, G Cairy, Brian
27-May 9:15 AM 220 DUSC Just Play Soccer Club USTC #09 U13 Boys   Fioravanti, G Larmond, C Larmond, G
27-May 10:30 AM 206 Concord Montgomery United Soccer Club USTC #09 U13 Boys   Cairy, Brian Fioravanti, G Larmond, C
27-May 11:45 AM 189 Continental FC North union united USTC #09 U13 Boys   Larmond, G Cairy, Brian Fioravanti, G
27-May 1:00 PM 222 DUSC North Union United Soccer Club USTC #09 U13 Boys   Larmond, C Larmond, G Cairy, Brian
27-May 2:15 PM 208 Concord Holmdel FC USTC #09 U13 Boys   Fioravanti, G Larmond, C Larmond, G
27-May 3:30 PM 196 SDFC Hotspurs SC USTC #09 U13 Boys   Rosinsky, J Fioravanti, G Larmond, C
27-May 4:45 PM 221 North Union United Soccer Club Just Play Soccer Club USTC #09 U13 Boys   Larmond, G Cutrara, T Fioravanti, G
27-May 8:00 AM 198 Penn Fusion SA Hotspurs SC USTC #10 U13 Boys   Decker, E Hughes, B Wendall, K
27-May 9:15 AM 179 East Meadow SC SUSA USTC #10 U13 Boys   Fassnacht, B Decker, E Wendall, K
27-May 10:30 AM 211 SFL Bruno United FC USTC #10 U13 Boys   Hughes, B Fassnacht, B Decker, E
27-May 11:45 AM 195 Penn Fusion SA Continental FC USTC #10 U13 Boys   Wendall, K Decker, E Hughes, B
27-May 1:00 PM 180 Penn Fusion SA SUSA USTC #10 U13 Boys   Lynch, J Wendall, K Hughes, B
27-May 2:15 PM 213 Bruno United FC Hackettstown Soccer Club USTC #10 U13 Boys   Decker, E Wendall, K Hughes, B
27-May 3:30 PM 266 DUSC Vaughan Soccer Club USTC #10 U14 Boys   Hughes, B Decker, E Fassnacht, B
27-May 4:45 PM 184 Clarkstown SC Quickstrike FC USTC #10 U13 Boys   Wendall, K Fassnacht, B Decker, E
27-May 8:00 AM 197 Princeton FC Continental FC USTC #11 U13 Boys   Lynch, J Schneider, S Gallagher, J
27-May 9:15 AM 182 Clarkstown SC FC Sportika USTC #11 U13 Boys   Schneider, S Lynch, J Gallagher, J
27-May 10:30 AM 212 FC Revolution Hackettstown Soccer Club USTC #11 U13 Boys   Gallagher, J Schneider, S Lynch, J
27-May 11:45 AM 199 SDFC Princeton FC USTC #11 U13 Boys   Fassnacht, B Gallagher, J Schneider, S
27-May 1:00 PM 183 Quickstrike FC FC Sportika USTC #11 U13 Boys   Schneider, S Fassnacht, B Gallagher, J
27-May 2:15 PM 214 FC Revolution SFL USTC #11 U13 Boys   Fassnacht, B Lynch, J Schneider, S
27-May 3:30 PM 269 Clarkstown Soccer Club SFL USTC #11 U14 Boys   Gallagher, J Schneider, S Lynch, J
27-May 4:45 PM 181 East Meadow SC Penn Fusion SA USTC #11 U13 Boys   Schneider, S Gallagher, J Lynch, J
27-May 8:00 AM 265 East Windsor PAL Vaughan Soccer Club WC Rustin HS #1 U14 Boys   Coary, K Lee, Zac Coary, J
27-May 9:15 AM 1031 MSC Asphalt Green Soccer Club WC Rustin HS #1 U15 Girls   Lee, Zac Coary, K Coary, J
27-May 11:45 AM 267 East Windsor PAL DUSC WC Rustin HS #1 U14 Boys   Lee, Zac Coary, K Coary, J
27-May 1:00 PM 272 Asphalt Green Soccer Club BRAUSA United Futebol Club WC Rustin HS #1 U14 Boys   Coary, K Lee, Zac Coary, J
27-May 8:00 AM 268 Montgomery United SC SFL WC Rustin HS #2 U14 Boys   Von Steuben, R Broske, P Moyer, S
27-May 9:15 AM 1030 Syracuse Development Academy Millstone United TS WC Rustin HS #2 U15 Girls   Broske, P Von Steuben, R Moyer, S
27-May 11:45 AM 270 Montgomery United SC Clarkstown Soccer Club WC Rustin HS #2 U14 Boys   Von Steuben, R Broske, P Moyer, S
27-May 1:00 PM 275 Continental FC Washington United WC Rustin HS #2 U14 Boys   Broske, P Von Steuben, R Moyer, S
27-May 4:30 PM 1011 Quickstrike FC LMVSC WC Rustin HS #2 U15 Girls   Von Steuben, R Broske, P Moyer, S
27-May 10:50 AM 1043 Baltimore Bays Pennsylvania Soccer Academy WC Rustin HS #3 U15 Girls   Rodman, T Rodman, S Rodman, TJ
27-May 12:15 PM 1023 Princeton FC NY Xtreme FC WC Rustin HS #3 U15 Girls   Rodman, S Rodman, TJ DiRenzi, C
27-May 1:40 PM 1029 MSC Millstone United TS WC Rustin HS #3 U15 Girls   Rodman, TJ DiRenzi, C Rodman, T 
27-May 3:05 PM 1047 West-Mont United SA DUSC WC Rustin HS #3 U15 Girls   Rodman, S Rodman, T DiRenzi, C
27-May 4:30 PM 273 Penn Fusion SA Asphalt Green Soccer Club WC Rustin HS #3 U14 Boys   Coary, K Coary, J DiRenzi, C
27-May 8:00 AM 1024 Western United Pioneers FC NY Xtreme FC WC Rustin HS #4 U15 Girls   Rosinsky, J Gray, B Broodvsky, J
27-May 9:25 AM 1036 Monroe Township SC Holmdel FC WC Rustin HS #4 U15 Girls   Gray, B Rosinsky, J Broodvsky, J
27-May 10:50 AM 1042 Jackson SC New York Surf Soccer Club WC Rustin HS #4 U15 Girls   Broodvsky, J Gray, B Rosinsky, J
27-May 12:15 PM 1022 Clarkstown Soccer Club Western United Pioneers FC WC Rustin HS #4 U15 Girls   Phillips, M Connelly, J Rodman, T
27-May 1:40 PM 1028 Asphalt Green Soccer Club Syracuse Development Academy WC Rustin HS #4 U15 Girls   Connelly, J Phillips, M Rodman, S
27-May 3:05 PM 1046 SUSA Bayport Deep Run FC Bucks North WC Rustin HS #4 U15 Girls   Coary, K Donnelly, J Phillips, M
27-May 4:30 PM 274 Southampton Soccer Club Washington United WC Rustin HS #4 U14 Boys   Ocampo, S Donnelly, J Phillips, M
27-May 8:00 AM 1025 Princeton FC Clarkstown Soccer Club WC Rustin HS #5 U15 Girls   Barner, J Kuegler, M Farmer, N
27-May 9:25 AM 1049 West-Mont United SA SUSA Bayport WC Rustin HS #5 U15 Girls   Whitham, J Barner, J Kuegler, M
27-May 10:50 AM 1037 Beadling Sachem WC Rustin HS #5 U15 Girls   Farmer, N Whitham, J Barner, J
27-May 12:15 PM 1017 PA Classics Gold Coast F.C. WC Rustin HS #5 U15 Girls   Barner, J Farmer, N Whitham, J
27-May 3:05 PM 1041 Baltimore Bays New York Surf Soccer Club WC Rustin HS #5 U15 Girls   Whitham, J Barner, J Farmer, N
27-May 4:30 PM 1035 Beadling Holmdel FC WC Rustin HS #5 U15 Girls   Barner, J Whitham, J Farmer, N
27-May 8:00 AM 1019 PA Classics North Union United WC Rustin HS #6 U15 Girls   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
27-May 9:25 AM 1048 Deep Run FC Bucks North DUSC WC Rustin HS #6 U15 Girls   Lemonick, H Procz, W Lemonick, R
27-May 12:15 PM 1016 North Union United Twin County SA WC Rustin HS #6 U15 Girls   Procz, W Lemonick, R Lemonick, H
27-May 1:40 PM 1034 Sachem Monroe Township SC WC Rustin HS #6 U15 Girls   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
27-May 3:05 PM 1040 Pennsylvania Soccer Academy Jackson SC WC Rustin HS #6 U15 Girls   Lemonick, H Procz, W Lemonick, R
27-May 4:30 PM 1018 Twin County SA Gold Coast F.C. WC Rustin HS #6 U15 Girls   Procz, W Lemonick, R Lemonick, H
27-May 8:00 AM 229 Penn Fusion SA East Meadow SC WCUSC Turf U14 Boys   Brelje, B Kohler, K Balash, E
27-May 9:15 AM 276 Southampton Soccer Club Continental FC WCUSC Turf U14 Boys   Broome, R Brelje, B Kohler, K
27-May 10:30 AM 236 Continental FC Holmdel FC WCUSC Turf U14 Boys   Balash, E Broome, R Brelje, B
27-May 11:45 AM 260 PA Mutiny Gold Thunder Soccer Club WCUSC Turf U14 Boys   Kohler, K Balash, E Broome, R
27-May 1:00 PM 231 East Meadow SC FC Revolution WCUSC Turf U14 Boys   Brelje, B Kohler, K Balash, E
27-May 2:30 PM 244 Massapequa SC North Union United SC WCUSC Turf U14 Boys   Broome, R Brelje, B Kohler, K
27-May 3:45 PM 261 Penn Legacy Thunder Soccer Club WCUSC Turf U14 Boys   Balash, E Broome, R Brelje, B
27-May 7:45 AM 78 PA Classics SDFC YSC #1 U11 Boys   Call, D Nunez, R Hill, S
27-May 9:00 AM 89 Fc York FC EUROPA YSC #1 U11 Boys   Nunez, R Call, D Hill, S
27-May 10:15 AM 96 Continental FC Penn Fusion SA YSC #1 U11 Boys   Hill, S Nunez, R Call, D
27-May 3:45 PM 104 LMVSC Continental FC YSC #1 U11 Boys   Nunez, R Lederer, A Call, D
27-May 5:00 PM 121 Fishtown AC Asphalt Green Soccer Club YSC #1 U11 Boys   Call, D Nunez, R Lederer, A
27-May 6:15 PM 115 Southampton Soccer Club Calvert Soccer Association YSC #1 U11 Boys   Lederer, A Call, D Nunez, R
27-May 7:45 AM 77 Jigs Soccer School Philadelphia Ukrainian Nationals YSC #2 U11 Boys   Seeley, S Bollinger, J Seeley, M
27-May 9:00 AM 90 Empire soccer academy McLean YSC #2 U11 Boys   Bollinger, J Seeley, S Seeley, M
27-May 10:15 AM 95 McLean 2006 Thunder Pipeline SC YSC #2 U11 Boys   Bollinger, J Fariss, C Kovatch, K
27-May 3:45 PM 103 AFFC Albertson YSC #2 U11 Boys   Bollinger, J Fariss, C Hill, S
27-May 5:00 PM 123 Hotspurs FC Super Nova FC YSC #2 U11 Boys   Fariss, C Bollinger, J Hill, S
27-May 6:15 PM 116 Continental FC SFL YSC #2 U11 Boys   Hill, S Fariss, C Bollinger, J
27-May 8:15 AM 84 Lehigh Valley United SFL YSC #C U11 Boys   Wagner, D Kovatch, K Miller, M
27-May 9:45 AM 164 Southern Chester County SA Philadelphia Soccer Club YSC #C U12 Boys   Stevenson, C Wagner, D Miller, M
27-May 11:00 AM 79 Philadelphia Ukrainian Nationals SDFC YSC #C U11 Boys   Miller, M Stevenson, C Wagner, D
27-May 12:15 PM 86 Lehigh Valley United HMMS YSC #C U11 Boys   Kovatch, K Miller, M Stevenson, C
27-May 1:30 PM 92 Empire soccer academy Fc York YSC #C U11 Boys   Wagner, D Kovatch, K Stevenson, C
27-May 2:45 PM 98 Continental FC McLean 2006 Thunder YSC #C U11 Boys   Miller, M Wagner, D Kovatch, K
28-May 8:00 AM 299 World Class FC FC Warrington Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Maley, T Peyton, A Von Steuben, R
28-May 9:25 AM 281 Takoma Park Soccer Club Yardley Makefield Soccer Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Grewal, D Maley, T Peyton, A
28-May 10:50 AM 323 Continental FC Everton America CT Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Von Steuben, R Grewal, D Maley, T
28-May 12:15 PM 1211 Bracket B #1 Bracket A #2 Bishop Shanahan HS #1 U15 Boys   Grewal, D Von Steuben, R Peyton, A
28-May 8:00 AM 305 Penn Legacy Princeton FC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Maric, Z Coary, J Maric, L
28-May 9:25 AM 287 Penn Fusion SA ADP Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Coary, K Maric, Z Coary, J
28-May 10:50 AM 318 Warrington SC East Meadow SC Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Maric, L Coary, K Maric, Z
28-May 12:15 PM 1210 Bracket A #1 Bracket B #2 Bishop Shanahan HS #2 U15 Boys   Coary, K Maric, L Coary, J
28-May 8:00 AM 300 FSA FC Lower Dauphin Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Broske, P Broome. R Balash, E
28-May 9:25 AM 282 NJ Stallions Academy Lee Mount Vernon SC Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Brelje, B Broske, P Broome. R
28-May 10:50 AM 317 Reading Rage Manhattan SC Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Balash, E Brelje, B Broske, P
28-May 12:15 PM 1212 Bracket A #3 Bracket B #3 Bishop Shanahan HS #3 U15 Boys   Broome. R Balash, E Brelje, B
28-May 8:00 AM 1009 Beadling Soccer Club HFC Delacy #1 U15 Girls   Denard, D Hutko K Soto, A
28-May 9:25 AM 1015 LMVSC Baltimore Bays Delacy #1 U15 Girls   Hutko K Denard, D Soto, A
28-May 10:50 AM 1014 Super Nova FC Quickstrike FC Delacy #1 U15 Girls   Soto, A Hutko K Denard, D
28-May 2:15 PM 1223 Bracket B #1 Bracket C #1 Delacy #1 U15 Girls   Hutko K Denard, D Soto, A
28-May 3:40 PM 1280 Bracket B #1 Bracket C #1 Delacy #1 U15 Girls   Denard, D Hutko K Soto, A
28-May 8:00 AM 1008 United Soccer Alliance Severna Park Delacy #2 U15 Girls   Acheck, D Barner, J Nicolardi, J
28-May 9:25 AM 991 HMMS Cherry Hill FC Delacy #2 U15 Girls   Barner, J Acheck, D Nicolardi, J
28-May 11:00 AM 990 SDFC New York Soccer Club Delacy #2 U15 Girls   Nicolardi, J Barner, J Acheck, D
28-May 2:15 PM 1222 Bracket A #1 Wildcard #1 Delacy #2 U15 Girls   Acheck, D Nicolardi, J Barner, J
28-May 3:40 PM 1279 Bracket A #1 Wildcard #1 Delacy #2 U15 Girls   Nicolardi, J Acheck, D Barner, J
28-May 8:00 AM 1003 Mount Laurel United Bethesda SC Delacy #3 U15 Girls   Hilton, H Hilton, Jr Abbas, R
28-May 9:25 AM 996 PA Classics North United FC Delacy #3 U15 Girls   Hilton, Jr Hilton, H Abbas, R
28-May 11:00 AM 985 Fairmount Soccer Cleveland Futbol Club Delacy #3 U15 Girls   Hilton, H Abbas, R Hilton, Jr
28-May 2:00 PM 1229 Bracket B #1 Bracket C #1 Delacy #3 U15 Girls   Abbas, R Hilton, H Hilton, Jr
28-May 3:25 PM 1226 Bracket B #1 Bracket C #1 Delacy #3 U15 Girls   Hilton, H Abbas, R Hilton, Jr
28-May 8:00 AM 1002 Capital United SC PA Rush Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Csongradi, T Abbas, D
28-May 9:25 AM 997 Arsenal Premier FC Cedar Stars Academy Delacy #4 U15 Girls   Csongradi, T Abbas, J Abbas, D
28-May 11:00 AM 984 TSF Academy LDC United Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Csongradi, T Abbas, D
28-May 2:00 PM 1228 Bracket A #1 Wildcard #1 Delacy #4 U15 Girls   Csongradi, T Abbas, J Abbas, D
28-May 3:25 PM 1225 Bracket A #1 Wildcard #1 Delacy #4 U15 Girls   Abbas, J Csongradi, T Abbas, D
28-May 8:00 AM 118 Calvert Soccer Association SFL Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Smolyn, CJ Smolyn, K Smolyn, S
28-May 9:15 AM 87 Continental FC Lehigh Valley United Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Smolyn, K Smolyn, CJ Smolyn, S
28-May 10:30 AM 1219 Bracket B #1 Bracket A #2 Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Smolyn, S Smolyn, K Smolyn, CJ
28-May 11:45 AM 99 Pipeline SC Continental FC Delaware Valley Friends #1 U11 Boys   Smolyn, CJ Smolyn, S Smolyn, K
28-May 8:00 AM 24 Continental FC Asphalt Green Soccer Club DMS #1 U09 Boys PPD Samara, J X X
28-May 8:00 AM 1374 NJ Stallions PDA DMS #1 U9 Girls   Samara, J X X
28-May 9:05 AM 615 EMSC NJ Stallions DMS #1 U10 Girls   Samara, J X X
28-May 10:10 AM 635 EMSC FC Virginia DMS #1 U10 Girls   Samara, J X X
28-May 11:15 AM 624 World Class FC SDFC DMS #1 U10 Girls   Samara, J X X
28-May 1:25 PM 1370 Continental FC NJ Stallions DMS #1 U9 Girls   Samara, J X X
28-May 2:30 PM 75 Asphalt Green Soccer Club Pipeline SC DMS #1 U10 Boys   Samara, J X X
28-May 3:35 PM 1159 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #1 U09 Boys   Samara, J X X
28-May 8:00 AM 23 Clarkstown Soccer Club Philadelphia Soccer Club DMS #2 U09 Boys   Steffen, D X X
28-May 9:05 AM 614 Loudoun Soccer New York Surf Soccer Club DMS #2 U10 Girls   Steffen, D X X
28-May 10:10 AM 634 SUSA TSF Academy DMS #2 U10 Girls   Steffen, D X X
28-May 11:15 AM 572 Albertson Premier Soccer Club DMS #2 U09 Girls PPD Ali, M X X
28-May 12:20 PM 54 Harleysville Football Club Yardley Makefield Soccer DMS #2 U10 Boys   Ali, M X X
28-May 1:25 PM 622 SDFC Clarkstown Soccer Club DMS #2 U10 Girls   Ali, M X X
28-May 2:30 PM 74 HMMS Lehigh Valley United DMS #2 U10 Boys   Ali, M X X
28-May 8:00 AM 12 St. Joseph the Worker Soccer Club Continental FC DMS #3 U09 Boys   Fiorenza, D X X
28-May 9:05 AM 605 SUSA Holmdel FC DMS #3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 10:10 AM 625 Mineola Portuguese SC Continental FC DMS #3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 11:15 AM 1372 PDA Clarkstown DMS #3 U9 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 12:20 PM 1160 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #3 U09 Boys   Fiorenza, D X X
28-May 1:25 PM 601 Albertson SUSA DMS #3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 2:30 PM 621 World Class FC Mineola Portuguese SC DMS #3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 4:30 PM 623 Continental FC Clarkstown Soccer Club DMS #3 U10 Girls   Fiorenza, D X X
28-May 5:35 PM 76 Continental FC HMMS DMS #3 U10 Boys   Fiorenza, D X X
28-May 8:00 AM 17 Albertson Soccer Club Continental FC DMS #4 U09 Boys   Crouse, Tre X X
28-May 9:05 AM 604 Albertson HMMS DMS #4 U10 Girls   Crouse, Tre X X
28-May 10:10 AM 1373 Continental FC FCV DMS #4 U9 Girls   Crouse, Tre X X
28-May 11:15 AM 1381 Bracket B #3 Bracket C #3 DMS #4 U9 Girls   Crouse, Tre X X
28-May 12:20 PM 1161 Bracket A #2 Bracket B #1 DMS #4 U09 Boys   Stuck, C X X
28-May 1:25 PM 602 HMMS PDA DMS #4 U10 Girls   Stuck, C X X
28-May 3:15 PM 53 Parsippany SC Yardley Makefield Soccer DMS #4 U10 Boys   Stuck, C X X
28-May 4:30 PM 632 TSF Academy Manhattan SC DMS #4 U10 Girls   Stuck, C X X
28-May 8:00 AM 6 OBSL Lighthouse DMS #5 U09 Boys   Stell, J X X
28-May 9:05 AM 56 Coppermine Soccer Club Harleysville Football Club DMS #5 U10 Boys   Stell, J X X
28-May 10:10 AM 72 Asphalt Green Soccer Club Continental FC DMS #5 U10 Boys   Stell, J X X
28-May 11:15 AM 579 Continental FC NJ Stallions DMS #5 U09 Girls PPD Stell, J X X
28-May 12:20 PM 1158 Bracket A #2 Bracket B #1 DMS #5 U09 Boys   Whittmore, V X X
28-May 1:25 PM 611 Loudoun Soccer EMSC DMS #5 U10 Girls   Whittmore, V X X
28-May 2:30 PM 1371 FCV Clarkstown DMS #5 U9 Girls   Whittmore, V    
28-May 3:00 PM 1232 Bracket B #1 Bracket C #1 DMS #5 U09 Girls PPD Whittmore, V X X
28-May 4:30 PM 603 Holmdel FC PDA DMS #5 U10 Girls   Whittmore, V X X
28-May 8:00 AM 5 Pipeline SC Continental FC DMS #6 U09 Boys   Battisti, M X X
28-May 9:05 AM 55 Albertson SC Parsippany SC DMS #6 U10 Boys   Battisti, M X X
28-May 10:10 AM 73 Pipeline SC Lehigh Valley United DMS #6 U10 Boys   Battisti, M X X
28-May 11:15 AM 1383 Bracket B #2 Bracket C #1 DMS #6 U9 Girls   Battisti, M    
28-May 12:20 PM 1157 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #6 U09 Boys   Broske, P X X
28-May 1:25 PM 613 NJ Stallions World Class FC DMS #6 U10 Girls   Broske, P X X
28-May 2:30 PM 1384 Quarter-Finals A Winner Quarter-Finals B Winner DMS #6 U9 Girls   Broske, P    
28-May 3:00 PM 1231 Bracket A #1 Wildcard #1 DMS #6 U09 Girls PPD PPD X X
28-May 4:30 PM 612 New York Surf Soccer Club World Class FC DMS #6 U10 Girls   Ocampo, S X X
28-May 8:00 AM 11 SDFC SFL DMS #7 U09 Boys   Whitworth, M X X
28-May 9:05 AM 18 SFL Coppermine Soccer Club DMS #7 U09 Boys   Whitworth, M X X
28-May 11:15 AM 1382 Bracket B #1 Bracket C #2 DMS #7 U9 Girls   Whitworth, M    
28-May 12:20 PM 52 Albertson SC Coppermine Soccer Club DMS #7 U10 Boys   Whitworth, M X X
28-May 1:25 PM 633 FC Virginia Manhattan SC DMS #7 U10 Girls   Whitworth, M X X
28-May 2:30 PM 631 SUSA EMSC DMS #7 U10 Girls   Whitworth, M X X
28-May 8:00 AM 147 Southampton Soccer Club Penn Fusion SA Hill Top #1 U12 Boys   Wagner, D Checchia, T Hassan, K
28-May 9:15 AM 165 Parsippany SC Southern Chester County SA Hill Top #1 U12 Boys   Nunez, R Wagner, D Checchia, T
28-May 10:30 AM 1328 Bracket B #1 Bracket A #2 Hill Top #1 U12 Boys   Hassan, K Nunez, R Wagner, D
28-May 11:45 AM 129 Long Island Premier FC Syracuse Development Academy Hill Top #1 U12 Boys   Checchia, T Hassan, K Nunez, R
28-May 1:00 PM 1298 Bracket B #1 Bracket C #1 Hill Top #1 U12 Boys   Wagner, D Checchia, T Hassan, K
28-May 2:15 PM 1330 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Hill Top #1 U12 Boys   Nunez, R Wagner, D Checchia, T
28-May 8:00 AM 148 Quickstrike FC Montgomery United SC Hill Top #2 U12 Boys   Hunter, C Vincente, G Vincente, J
28-May 9:15 AM 166 East Meadow Soccer Club Philadelphia Soccer Club Hill Top #2 U12 Boys   Vincente, V Hunter, C Vincente, G
28-May 10:30 AM 1327 Bracket A #1 Bracket B #2 Hill Top #2 U12 Boys   Vincente, J Vincente, V Hunter, C
28-May 11:45 AM 130 SFL Penn Fusion SA Hill Top #2 U12 Boys   Vincente, G Vincente, J Vincente, V
28-May 1:00 PM 1297 Bracket A #1 Bracket D #1 Hill Top #2 U12 Boys   Hunter, C Vincente, G Vincente, J
28-May 4:00 PM 1205 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Hill Top #2 U12 Boys   Vincente, V Hunter, C Vincente, G
28-May 8:00 AM 153 SDFC Continental FC Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Levi Maruca, Leah Maruca, Luke
28-May 9:15 AM 159 Premier SC JIGS Soccer School Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Jon Maruca, Levi Maruca, Leah
28-May 10:30 AM 1329 Bracket A #3 Bracket B #3 Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Luke Maruca, Jon Maruca, Levi
28-May 11:45 AM 135 Epic Sporting Stars Saltfleet Stoney Creek Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Leah Maruca, Luke Maruca, Jon
28-May 1:00 PM 1203 Bracket B #1 Bracket A #2 Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Levi Maruca, Leah Maruca, Luke
28-May 2:15 PM 1204 Bracket A #3 Bracket B #3 Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Jon Maruca, Levi Maruca, Leah
28-May 3:30 PM 1139 Bracket A #1 Bracket B #2 Hill Top #3 U12 Boys   Maruca, Luke Maruca, Jon Maruca, Levi
28-May 8:00 AM 154 Asphalt Green Soccer Club Albertson Hill Top #4 U12 Boys   Steffenino, H Steffenino, C Call, D
28-May 9:15 AM 160 Lower Merion SC Levittown Soccer Club Hill Top #4 U12 Boys   Meade, R Steffenino, H Steffenino, C
28-May 11:45 AM 136 Albertson Continental FC Hill Top #4 U12 Boys   Call, D Meade, R Steffenino, H
28-May 1:00 PM 1202 Bracket A #1 Bracket B #2 Hill Top #4 U12 Boys   Steffenino, C Call, D Meade, R
28-May 3:30 PM 1140 Bracket A #2 Bracket B #1 Hill Top #4 U12 Boys   Steffenino, H Steffenino, C Call, D
28-May 8:00 AM 32 Coppermine Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #1 U09 Boys   Horng, A X X
28-May 9:05 AM 645 FCV Ashburn Yardley Makefield Soccer Johnsontown Park #1 U10 Girls   Horng, A X X
28-May 11:00 AM 31 Continental FC Continental FC Johnsontown Park #1 U09 Boys   Horng, A X X
28-May 12:05 PM 593 HMMS McLean YS Johnsontown Park #1 U09 Girls   Horng, A X X
28-May 2:45 PM 592 Manhattan SC McLean YS Johnsontown Park #1 U09 Girls   Horng, A X X
28-May 10:10 AM 644 Asphalt Green Soccer Club NJ Stallions Johnsontown Park #2 U10 Girls   Farley, T X X
28-May 12:00 PM 643 Yardley Makefield Soccer Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #2 U10 Girls   Farley, T X X
28-May 1:05 PM 641 Asphalt Green Soccer Club FCV Ashburn Johnsontown Park #2 U10 Girls   Farley, T X X
28-May 2:10 PM 34 SFL Coppermine Soccer Club Johnsontown Park #2 U09 Boys   Farley, T X X
28-May 3:15 PM 642 NJ Stallions Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #2 U10 Girls   Farley, T X X
28-May 8:00 AM 33 Asphalt Green Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #3 U09 Boys   Burns, P X X
28-May 9:05 AM 594 Asphalt Green Soccer Club Manhattan SC Johnsontown Park #3 U09 Girls   Burns, P X X
28-May 11:00 AM 30 Asphalt Green Soccer Club SFL Johnsontown Park #3 U09 Boys   Burns, P X X
28-May 12:05 PM 591 Asphalt Green Soccer Club NJ Stallions Johnsontown Park #3 U09 Girls   Burns, P X X
28-May 2:45 PM 595 NJ Stallions HMMS Johnsontown Park #3 U09 Girls   Burns, P X X
28-May 8:00 AM 768 Sachem YSL Lehigh Valley United Line Rd #1 U12 Girls   Nelson, M Carr, J France, J
28-May 9:15 AM 733 McLean YS Continental FC Line Rd #1 U12 Girls   Carr, J Nelson, M France, J
28-May 10:45 AM 726 Clarkstown Soccer Club Loudoun Soccer Line Rd #1 U12 Girls   France, J Norton, C Nelson, M
28-May 1:00 PM 1262 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #1 U12 Girls   Carr, J France, J Norton, C
28-May 2:15 PM 1256 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #1 U12 Girls   France, J Norton, C Carr, J
28-May 8:00 AM 769 Quickstrike FC FC Revolution Line Rd #2 U12 Girls   Torrey, R Curran, B Torrey, M
28-May 9:15 AM 732 EMSC   Line Rd #2 U12 Girls   Curran, B Torrey, R Torrey, M
28-May 10:45 AM 739 Manhattan SC Baltimore Celtic Soccer Club Line Rd #2 U12 Girls   Torrey, M Curran, B Torrey, R
28-May 1:00 PM 1261 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #2 U12 Girls   Torrey, R Curran, B Torrey, M
28-May 2:15 PM 1255 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #2 U12 Girls   Curran, B Torrey, R Torrey, M
28-May 8:00 AM 720 Continental FC FC Stars Line Rd #3 U12 Girls   Samples, L Hoover, D Samples, K
28-May 9:15 AM 745 Albertson SC New Jersey Rush Line Rd #3 U12 Girls   Hoover, D Samples, L Samples, K
28-May 10:45 AM 738 Beadling Jr Rhinos FC Line Rd #3 U12 Girls   Samples, L Hoover, D Samples, K
28-May 2:15 PM 1259 Bracket B #1 Bracket C #1 Line Rd #3 U12 Girls   Hoover, D Samples, K Samples, L
28-May 8:00 AM 727 Ohio Premier FC TSF Academy Line Rd #4 U12 Girls   Fariss, C Kovatch, K Lederer, A
28-May 9:15 AM 762 NJ Crush FC Penn Fusion SA Line Rd #4 U12 Girls   Kovatch, K Fariss, C Lederer, A
28-May 10:45 AM 721 NJ Stallions Academy Philadelphia Soccer Club Line Rd #4 U12 Girls   Lederer, A Kovatch, K Fariss, C
28-May 2:15 PM 1258 Bracket A #1 Wildcard #1 Line Rd #4 U12 Girls   Fariss, C Kovatch, K Lederer, A
28-May 8:00 AM 757 Holmdel FC Asphalt Green Soccer Club Line Rd #5 U12 Girls   Murphy, O Alban, N Reed, L
28-May 9:15 AM 744 Cedar Stars Academy Upper Dublin Line Rd #5 U12 Girls   Alban, N Murphy, O Reed, L
28-May 10:45 AM 751 Western Lehigh United SC Alleycats Soccer Club Line Rd #5 U12 Girls   Giordano, M Alban, N Reed, L
28-May 8:00 AM 756 Keystone Athletic CFC Line Rd #6 U12 Girls   Miller, M Miller, S Kovatch, Z
28-May 9:15 AM 763 FC Providence Arsenal FC of PA Line Rd #6 U12 Girls   Miller, S Miller, M Kovatch, Z
28-May 10:45 AM 750 East Islip North United Line Rd #6 U12 Girls   Miller, M Miller, S Kovatch, Z
28-May 8:30 AM 713 LDC United SUSA MSI Turf Complex #A U12 Girls   Leslie, J Keenan, J Duwoe, D
28-May 9:45 AM 714 South Jersey Academy FC SUSA MSI Turf Complex #A U12 Girls   France, B Leslie, J Keenan, J
28-May 12:00 PM 715 Greater Binghamton FC LDC United MSI Turf Complex #A U12 Girls   Duwoe, D France, B Leslie, J
28-May 1:15 PM 712 SUSA SUSA MSI Turf Complex #A U12 Girls PPD Keenan, J Duwoe, D France, B
28-May 3:15 PM 711 South Jersey Academy FC Greater Binghamton FC MSI Turf Complex #A U12 Girls   Leslie, J Allen, Z Duwoe, D
28-May 8:00 AM 793 Lower Merion Soccer Club FC Boston MSI Turf Complex #B U12 Girls   DiMatteo, T Lyle, D Allen, Z
28-May 9:15 AM 787 Nirvana 360 Hotspurs FC MSI Turf Complex #B U12 Girls   Miele, B DiMatteo, T Lyle, D
28-May 10:30 AM 780 Hotspurs SC Match Fit Academy FC MSI Turf Complex #B U12 Girls   DiMatteo, T Miele, B Allen, Z
28-May 11:45 AM 775 Rivertowns United Penn Legacy MSI Turf Complex #B U12 Girls   Lyle, D Allen, Z Miele, B
28-May 1:00 PM 1301 Bracket A #1 Bracket A #2 MSI Turf Complex #B U12 Girls   DiMatteo, T Lyle, D Allen, Z
28-May 3:15 PM 1265 Bracket B #1 Bracket C #1 MSI Turf Complex #B U12 Girls   Lyle, D DiMatteo, T Polliard, C
28-May 8:00 AM 792 Quickstrike Patriots FC SDFC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Cutrara, T Polliard, K Spross, J
28-May 9:15 AM 786 Match Fit Academy FC Beadling SC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Pollaird, C Cutrara, T Polliard, K
28-May 10:30 AM 781 HMMS Connecticut Football Club MSI Turf Complex #C U12 Girls   Cutrara, T Polliard, C Spross, J
28-May 11:45 AM 774 CFC Manhattan SC MSI Turf Complex #C U12 Girls   Polliard, K Spross, J Polliard, C
28-May 3:15 PM 1264 Bracket A #1 Wildcard #1 MSI Turf Complex #C U12 Girls   Cutrara, T Polliard, K Spross, J
28-May 8:00 AM 311 North Union United Hotspurs SC Parkside #1 U15 Boys   Samara, O Bialko, S Cortese, J
28-May 9:25 AM 293 Pipeline SC Continental FC Parkside #1 U15 Boys   Ndebele, M Samara, O Bialko, S
28-May 10:50 AM 329 Penn Fusion SA Freedom Soccer Club Parkside #1 U15 Boys   Cortese, J Ndebele, M Samara, O
28-May 12:15 PM 1274 Bracket B #1 Bracket C #1 Parkside #1 U15 Boys   Bialko, S Cortese, J Ndebele, M
28-May 1:40 PM 1271 Bracket B #1 Bracket C #1 Parkside #1 U15 Boys   Samara, O Bialko, S Cortese, J
28-May 3:05 PM 1277 Bracket B #1 Bracket C #1 Parkside #1 U15 Boys   Ndebele, M Samara, O Bialko, S
28-May 4:30 PM 1213 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #1 U15 Boys   Cortese, J Ndebele, M Samara, O
28-May 8:00 AM 306 GBFC Lehigh Valley United Parkside #2 U15 Boys   Liblick, G Liblick, L Fioravanti, G
28-May 9:25 AM 288 FSA FC Massapequa Parkside #2 U15 Boys   Liblick, L Liblick, G Fioravanti, G
28-May 10:50 AM 324 FC Revolution Oceanside United SC Parkside #2 U15 Boys   Fioravanti, G Liblick, L Liblick, G
28-May 8:00 AM 312 Lower Merion Soccer Club DUSC Parkside #3 U15 Boys   De Lucia, R Shepherd, C Ocampo, S
28-May 9:25 AM 294 Erin Mills Soccer Club NJ Stallions Academy Parkside #3 U15 Boys   Cress, B De Lucia, R Shepherd, C
28-May 10:50 AM 330 Hulmeville Soccer Club Syosset SC Parkside #3 U15 Boys   De Lucia, R Cress, B Ocampo, S
28-May 12:15 PM 1273 Bracket A #1 Wildcard #1 Parkside #3 U15 Boys   Cress, B Ocampo, S Shepherd, C
28-May 1:40 PM 1270 Bracket A #1 Wildcard #1 Parkside #3 U15 Boys   De Lucia, R Shepherd, C Ocampo, S
28-May 3:05 PM 1276 Bracket A #1 Wildcard #1 Parkside #3 U15 Boys   Cress, B De Lucia, R Shepherd, C
28-May 8:00 AM 227 Continental FC Takoma Park Soccer Club Thornbury SP #1 U14 Boys   Amon, J Amon, K Weller, B
28-May 9:15 AM 257 NJ Stallions Academy Super9 Thornbury SP #1 U14 Boys   Hoskinson, J Amon, J Amon, K
28-May 10:30 AM 252 Patriot FC Quickstrike FC Thornbury SP #1 U14 Boys   Weller, B Hoskinson, J Amon, J
28-May 11:45 AM 1195 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury SP #1 U14 Boys   Amon, K Weller, B Hoskinson, J
28-May 1:00 PM 1199 Bracket B #1 Bracket A #2 Thornbury SP #1 U14 Boys   Amon, J Amon, K Weller, B
28-May 2:15 PM 1196 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury SP #1 U14 Boys   Hoskinson, J Amon, J Amon, K
28-May 4:30 PM 1201 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury SP #1 U14 Boys   Weller, B Hoskinson, J Amon, K
28-May 8:00 AM 228 Delaware Football Club Mercer FC Thornbury SP #2 U14 Boys   Forgione, S Buccigrossi, T Hoskinson, J
28-May 9:15 AM 258 Pennsylvania Alliance Select Garden City Thornbury SP #2 U14 Boys   Lister, John Forgione, S Lister, Joey
28-May 10:30 AM 251 Epic Sporting Stars HPSC Thornbury SP #2 U14 Boys   Forgione, S Lister, John Lister, Joey
28-May 11:45 AM 1194 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury SP #2 U14 Boys   Buccigrossi, T Lister, Joey Lister, John
28-May 1:00 PM 1198 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury SP #2 U14 Boys   Rizzo, C Buccigrossi, T McAndrew, T
28-May 2:15 PM 1200 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury SP #2 U14 Boys   McAndrew, T Rizzo, C Buccigrossi, T
28-May 4:30 PM 1197 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury SP #2 U14 Boys   Rizzo, C McAndrew, T Buccigrossi, T
28-May 8:00 AM 233 East Meadow SC Kirkwood Soccer Club Thornbury SP #3 U14 Boys   Marsh, M Read, Mason Wissler, S
28-May 9:15 AM 263 Penn Legacy PA Mutiny Gold Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Marsh, M Read, Mason
28-May 10:30 AM 245 Players Development Academy Massapequa SC Thornbury SP #3 U14 Boys   Wissler, S Read, Kevin Marsh, M
28-May 11:45 AM 240 Holmdel FC Albertson Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Wissler, S Read, Mason
28-May 1:00 PM 1149 Bracket A #2 Bracket B #1 Thornbury SP #3 U14 Boys   Kraft, J Read, Mason Wissler, S
28-May 2:15 PM 1146 Bracket A #2 Bracket B #1 Thornbury SP #3 U14 Boys   Read, Kevin Kraft, J Read, Mason
28-May 3:30 PM 1268 Bracket B #1 Bracket C #1 Thornbury SP #3 U14 Boys   Wissler, S Read, Kevin Kraft, J
28-May 8:00 AM 66 Continental FC Asphalt Green Soccer Club Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 9:05 AM 40 SFL Lighthouse Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 10:10 AM 46 Penn Fusion SA Holmdel FC Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 11:15 AM 64 Asphalt Green Soccer Club TBA Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 1:30 PM 1134 Bracket A #2 Bracket B #1 Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 2:35 PM 63 PA Rush TBA Thornbury SP #8A U10 Boys   Crampsey, M X X
28-May 8:00 AM 65 North Union United PA Rush Thornbury SP #8B U10 Boys   McAndrew, T X X
28-May 9:05 AM 39 Continental FC SDFC Thornbury SP #8B U10 Boys   McAndrew, T X X
28-May 10:10 AM 45 Continental FC FISHTOWN AC Thornbury SP #8B U10 Boys   Fischer, N X X
28-May 11:15 AM 62 North Union United Continental FC Thornbury SP #8B U10 Boys   Fischer, N X X
28-May 1:30 PM 1133 Bracket A #1 Bracket B #2 Thornbury SP #8B U10 Boys   Fischer, N X X
28-May 8:00 AM 705 Fusion FC Penn Fusion SA USTC #01 A U11 Girls   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
28-May 9:15 AM 699 Hulmeville Soccer Club Asphalt Green Soccer Club USTC #01 A U11 Girls   Lemonick, H Procz, W Lemonick, R
28-May 10:30 AM 693 Beadling Fishtown Athletic USTC #01 A U11 Girls   Procz, W Lemonick, R Lemonick, H
28-May 11:45 AM 680 TSF Academy Western Lehigh Soccer USTC #01 A U11 Girls   Lemonick, R Lemonick, H Procz, W
28-May 2:15 PM 513 Middletown SC Keystone Athletic USTC #01 A U18 Boys   Fuller, B Rodman, T Rodman, TJ
28-May 8:00 AM 704 FC Virginia Quickstrike Patriots FC USTC #01 B U11 Girls   Rodman, T Rodman, TJ DiRenzi, Z
28-May 9:15 AM 698 Hotspurs FC Baltimore Celtic USTC #01 B U11 Girls   Rodman, T Rodman, TJ DiRenzi, Z
28-May 10:30 AM 692 SDFC FORCE FC USTC #01 B U11 Girls   Rodman, TJ DiRenzi, Z Fuller, B
28-May 11:45 AM 668 FC Revolution Clarkstown Soccer Club USTC #01 B U11 Girls   Fuller, B Rodman, T  DiRenzi, Z
28-May 8:00 AM 663 NJ Crush FC Ohio Premier USTC #05 U11 Girls   Wilson, D Krantz, W Wilson, M
28-May 9:15 AM 656 SUSA Commack PA Classics USTC #05 U11 Girls   Adams, H Wilson, D Krantz, W
28-May 10:30 AM 687 Manhattan SC Connecticut Football Club USTC #05 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
28-May 11:45 AM 675 South Jersey Academy FC SCS United USTC #05 U11 Girls   Adams, H Wilson, M Krantz, W
28-May 1:45 PM 1250 Bracket B #1 Bracket C #1 USTC #05 U11 Girls   Wilson, D Krantz, W Wilson, M
28-May 3:00 PM 1252 Bracket A #1 Wildcard #1 USTC #05 U11 Girls   Adams, H Wilson, D Krantz, W
28-May 4:30 PM 1285 Bracket A #1 Bracket D #1 USTC #05 U11 Girls   Wilson, D Adams, H Wilson, M
28-May 8:00 AM 1391 Harrison SC New York SC USTC #06 U13 Boys   Larmond, C Larmond, G Whalen, J
28-May 9:15 AM 1214 New York Surf Soccer Club North Union United Soccer Club USTC #06 U13 Boys   Bair, A Larmond, C Larmond, G
28-May 10:30 AM 215 Bruno United FC FC Revolution USTC #06 U13 Boys   Whalen, J Bair, A Larmond, C
28-May 11:45 AM 190 Parsippany SC North union united USTC #06 U13 Boys PPD Larmond, G Whalen, J Bair, A
28-May 1:00 PM 1216 Premier SC DUSC USTC #06 U13 Boys   Larmond, C Larmond, G Whalen, J
28-May 2:45 PM 1398 SDFC Continental FC USTC #06 U13 Boys   Bair, A Larmond, C Larmond, G
28-May 8:00 AM 657 Clarkstown Soccer Club Seacoast United USTC #07 U11 Girls   Berger, R Rodriguez, Karl Williams, R
28-May 9:15 AM 669 FC Bucks North Black Cleveland Futbol Club USTC #07 U11 Girls   Rodriguez, Karl Berger, R Moyer, S
28-May 10:30 AM 650 Albertson SC HMMS USTC #07 U11 Girls   Berger, R Moyer, S Williams, R
28-May 11:45 AM 681 Albertson Beadling USTC #07 U11 Girls   Rodriguez, Karl Williams, R Moyer, S
28-May 8:00 AM 1390 Parsippany SC Continental FC USTC #08 U13 Boys   Lynch, J Petrone, Ken Gallagher, J
28-May 9:15 AM 1215 Just Play Soccer Club Continental FC USTC #08 U13 Boys   Fassnacht, B Lynch, J Petrone, Ken
28-May 10:30 AM 216 Hackettstown Soccer Club SFL USTC #08 U13 Boys   Petrone, Ken Gallagher, J Fassnacht, B
28-May 11:45 AM 1402 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #08 U13 Boys   Gallagher, J Lynch, J Fassnacht, B
28-May 1:00 PM 1208 East Meadow SC Clarkstown SC USTC #08 U13 Boys   Fassnacht, B Gallagher, J Wendall, K
28-May 2:45 PM 193 Parsippany SC Continental FC USTC #08 U13 Boys PPD Wendall, K Fassnacht, B Gallagher, J
28-May 8:00 AM 662 SUSA Penn Fusion SA USTC #09 U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, M Storti, L
28-May 9:15 AM 651 EMSC Chicago Fire Juniors South USTC #09 U11 Girls   Snodgrass, D Houseman, D Snodgrass, M
28-May 10:30 AM 686 Continental FC SUSA USTC #09 U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, D Storti, L
28-May 11:45 AM 674 East Meadow SC Haverford USTC #09 U11 Girls   Snodgrass, M Storti, L Snodgrass, D
28-May 1:45 PM 1249 Bracket A #1 Wildcard #1 USTC #09 U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, M Storti, L
28-May 3:00 PM 1253 Bracket B #1 Bracket C #1 USTC #09 U11 Girls   Snodgrass, D Houseman, D Snodgrass, M
28-May 4:30 PM 1286 Bracket B #1 Bracket C #1 USTC #09 U11 Girls   Houseman, D Snodgrass, D Storti, L
28-May 8:00 AM 1397 Penn Fusion SA Princeton FC USTC #10 U13 Boys   Young, G Krakower, D Buchy, JL
28-May 9:15 AM 1207 Quickstrike FC SUSA USTC #10 U13 Boys   Krakower, D Young, G Buchy, JL
28-May 10:30 AM 210 Montgomery United Soccer Club Holmdel FC USTC #10 U13 Boys   Young, G Di Lucia, R Buchy, JL
28-May 11:45 AM 1400 Penn Fusion SA SDFC USTC #10 U13 Boys   Krakower, D Buchy, JL Di Lucia, R
28-May 1:00 PM 1217 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #10 U13 Boys   Young, G Krakower, D Buchy, JL
28-May 2:15 PM 1142 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #10 U13 Boys   Di Lucia, R Young, G Krakower, D
28-May 8:00 AM 1399 Hotspurs SC Continental FC USTC #11 U13 Boys   Garner, J Schneider, S Decker, E
28-May 9:15 AM 1206 Penn Fusion SA FC Sportika USTC #11 U13 Boys   Schneider, S Garner, J Decker, E
28-May 10:30 AM 209 Asphalt Green Soccer Club Concord USTC #11 U13 Boys   Decker, E Schneider, S Garner, J
28-May 11:45 AM 1401 Princeton FC Hotspurs SC USTC #11 U13 Boys   Schneider, S Garner, J Decker, E
28-May 1:00 PM 1209 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #11 U13 Boys   Garner, J Schneider, S Decker, E
28-May 2:15 PM 1143 Bracket A #2 Bracket B #1 USTC #11 U13 Boys   Decker, E Lynch, J Gallagher, J
28-May 8:00 AM 1051 DUSC SUSA Bayport WC Rustin HS #3 U15 Girls   Glasner, R Cartwright, D Vincent, M
28-May 9:25 AM 1045 New York Surf Soccer Club Pennsylvania Soccer Academy WC Rustin HS #3 U15 Girls   Cartwright, D Glasner, R Vincent, M
28-May 10:50 AM 1033 Millstone United TS Asphalt Green Soccer Club WC Rustin HS #3 U15 Girls   Vincent, M Cartwright, D Glasner, R
28-May 8:00 AM 1050 Deep Run FC Bucks North West-Mont United SA WC Rustin HS #4 U15 Girls   Whitham, J Connelly, J Stevenson, S
28-May 9:25 AM 1044 Jackson SC Baltimore Bays WC Rustin HS #4 U15 Girls   Connelly, J Whitham, J Stevenson, S
28-May 10:50 AM 1032 Syracuse Development Academy MSC WC Rustin HS #4 U15 Girls   Stevenson, S Connelly, J Whitham, J
28-May 8:00 AM 1039 Holmdel FC Sachem WC Rustin HS #5 U15 Girls   Phillips, M Gray, B Moraczewski, J
28-May 9:25 AM 1027 NY Xtreme FC Clarkstown Soccer Club WC Rustin HS #5 U15 Girls   Gray, B Phillips, M Moraczewski, J
28-May 10:50 AM 1026 Western United Pioneers FC Princeton FC WC Rustin HS #5 U15 Girls   Moraczewski, J Gray, B Phillips, M
28-May 8:00 AM 1020 Twin County SA PA Classics WC Rustin HS #6 U15 Girls   Wilson, M Wilson, S Morita, B
28-May 9:25 AM 1038 Monroe Township SC Beadling WC Rustin HS #6 U15 Girls   Wilson, S Wilson, M Morita, B
28-May 10:50 AM 1021 Gold Coast F.C. North Union United WC Rustin HS #6 U15 Girls   Wilson, M Wilson, S Morita, B
28-May 8:00 AM 234 FC Revolution Penn Fusion SA WCUSC Turf U14 Boys   Wilde, R MacFarlane, D Barlow, E
28-May 9:15 AM 264 Thunder Soccer Club Bruno United FC WCUSC Turf U14 Boys   Murray, S Wilde, R MacFarlane, D
28-May 10:30 AM 246 Hotspurs Football Club North Union United SC WCUSC Turf U14 Boys   Barlow, E Murray, S Wilde, R
28-May 11:45 AM 239 Niagara Regional Soccer Program Continental FC WCUSC Turf U14 Boys   MacFarlane, D Barlow, E Murray, S
28-May 1:00 PM 1148 Bracket A #1 Bracket B #2 WCUSC Turf U14 Boys   Rizzo, T MacFarlane, D Barlow, E
28-May 2:15 PM 1145 Bracket A #1 Bracket B #2 WCUSC Turf U14 Boys   Murray, S Rizzo, T MacFarlane, D
28-May 3:30 PM 1267 Bracket A #1 Wildcard #1 WCUSC Turf U14 Boys   Barlow, E Murray, S Rizzo, T
28-May 8:00 AM 111 Clarkstown Soccer Club Boyertown Soccer Club YSC #1 U11 Boys   Looby, A Huberfeld, S Northeimer, B
28-May 9:15 AM 88 SFL HMMS YSC #1 U11 Boys   Looby, K Looby, A Huberfeld, S
28-May 10:30 AM 93 FC EUROPA Empire soccer academy YSC #1 U11 Boys   Looby, A Looby, K Northeimer, B
28-May 11:45 AM 100 Penn Fusion SA McLean 2006 Thunder YSC #1 U11 Boys   Huberfeld, S Northeimer, B Lewis, Todd
28-May 1:00 PM 1164 Bracket A #2 Bracket B #1 YSC #1 U11 Boys   Looby, A Huberfeld, S Forgione, S
28-May 2:15 PM 1283 Bracket B #1 Bracket C #1 YSC #1 U11 Boys   Lewis, Todd Looby, A Huberfeld, S
28-May 3:30 PM 1152 Bracket A #2 Bracket B #1 YSC #1 U11 Boys   Looby, A Lewis, Todd Forgione, S
28-May 8:00 AM 112 Quickstrike FC Parsippany SC YSC #2 U11 Boys   Hillsinger, L Seeley, M Hillsinger, G
28-May 9:15 AM 81 Philadelphia Ukrainian Nationals PA Classics YSC #2 U11 Boys   Seeley, S Hillsinger, L Seeley, M
28-May 10:30 AM 94 McLean Fc York YSC #2 U11 Boys   Hillsinger, L Seeley, S Hillsinger, G
28-May 11:45 AM 106 Albertson Continental FC YSC #2 U11 Boys   Seeley, S Hillsinger, G Seeley, M
28-May 1:00 PM 1163 Bracket A #1 Bracket B #2 YSC #2 U11 Boys   Hillsinger, L Seeley, M Hillsinger, G
28-May 2:15 PM 1282 Bracket A #1 Wildcard #1 YSC #2 U11 Boys   Seeley, S Hillsinger, L Seeley, M
28-May 3:30 PM 1151 Bracket A #1 Bracket B #2 YSC #2 U11 Boys   Hillsinger, L Seeley, S Hillsinger, G
28-May 8:00 AM 117 Southampton Soccer Club Continental FC YSC #C U11 Boys   Neef, B Yilmaz, E Neef, K
28-May 9:15 AM 82 SDFC Jigs Soccer School YSC #C U11 Boys   Swartz, T Neef, B Yilmaz, E
28-May 10:30 AM 1218 Bracket A #1 Bracket B #2 YSC #C U11 Boys   Neef, B Swartz, T Neef, K
28-May 11:45 AM 105 AFFC LMVSC YSC #C U11 Boys   Yilmaz, E Neef, K Swartz, T
28-May 1:00 PM 1220 Bracket A #3 Bracket B #3 YSC #C U11 Boys   Neef, B Yilmaz, E Neef, K
28-May 2:15 PM 1221 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner YSC #C U11 Boys   Swartz, T Neef, B Yilmaz, E
29-May 8:15 AM 1236 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Downingtown West HS Turf U13 Girls   Krakower, D Snodgrass, D Keenan, J
29-May 9:45 AM 1150 NJ Stallions Academy Pennsylvania Alliance Select Downingtown West HS Turf U14 Boys   Krakower, D Snodgrass, D Keenan, J
29-May 11:10 AM 1147 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Downingtown West HS Turf U14 Boys   Krakower, D Snodgrass,D/Curran, B Raban, A/ Coary, K
29-May 12:35 PM 1230 Beadling West-Mont United SA Downingtown West HS Turf U15  Boys   Coary, K Raban, A Curran, B
29-May 9:45 AM 1135 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Johnsontown Park #1 U10 Boys   Cutrara, T Pollaird, C Pollaird, K
29-May 11:00 AM 1385 Bracket A #1 Semi-Finals A Winner Johnsontown Park #1 U9 Girls   Pollaird, C Cutrara, T Pollaird, K
29-May 12:15 PM 1174 Bracket A #1 Bracket B #1 Johnsontown Park #1 U10 Girls   Pollaird, K Pollaird, C Cutrara, T
29-May 8:30 AM 1162 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Johnsontown Park #3 U09 Boys   Neef, B Leslie, J Neef, K
29-May 9:45 AM 1173 Bracket A #1 Bracket B #1 Johnsontown Park #3 U10 Girls   Leslie, J Neef, B Neef, K
29-May 11:00 AM 1184 Bracket A #1 Bracket B #1 Johnsontown Park #3 U10 Boys   Neef, B Leslie, J Neef, K
29-May 8:00 AM 1293 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #1 U14 Girls   Nguyen, H Seeley, S Bialko, S
29-May 9:25 AM 1364 Smithtown PA Classics Parkside #1 U14 Girls   Samara, O Nguyen, H Seeley, S
29-May 10:50 AM 1168 Continental FC Premier Parkside #1 U14 Girls   Bialko, S Samara, O Nguyen, H
29-May 8:00 AM 1248 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U14 Girls   Soto, A Denard, D Gray, B
29-May 9:30 AM 1227 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U15 Girls   Denard, D Soto, A Gray, B
29-May 11:15 AM 1269 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U14 Boys   Gray, B Denard, D Soto, A
29-May 8:00 AM 1287 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 A U11 Girls   Kavetski, N Forgione, S Broske, P
29-May 9:15 AM 1153 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 A U11 Boys   Broske, P Kavetski, N Forgione, S
29-May 10:45 AM 1275 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 A U15 Boys   Grewal, D Kraft, J Lewis, Todd
29-May 12:15 PM 1278 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 A U15 Boys   Amon, J Grewal, D Lewis, Todd
29-May 1:45 PM 1181 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 A U16 Boys   Kraft, J Amon, J Lewis, Todd
29-May 8:00 AM 1254 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 B U11 Girls   Abbas, R Amon, K Shepherd, C
29-May 9:15 AM 1165 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 B U11 Boys   Amon, K Abbas, R Shepherd, C
29-May 8:00 AM 1281 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #03 U15 Girls   Coary, K Hutko, K Curran, B
29-May 9:25 AM 1272 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #03 U15 Boys   Hutko, K Coary, K Curran, B
29-May 8:15 AM 1257 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U12 Girls   Hoskinson, J Duwoe, D Houseman, D
29-May 9:30 AM 1251 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U11 Girls   Hilton, Jr Hoskinson, J Duwoe, D
29-May 10:45 AM 1284 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U11 Boys   Houseman, D Hilton, Jr Hoskinson, J
29-May 12:15 PM 1141 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U12 Boys   Duwoe, D Houseman, D Hilton, Jr
29-May 1:45 PM 1266 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U12 Girls   Hoskinson, J Duwoe, D Houseman, D
29-May 10:30 AM 1168 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #06 U14 Girls PPD Keenan, J Snodgrass, D Krakower, D
29-May 8:00 AM 1263 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #07 U12 Girls   Boyle, T Maley, T Snodgrass, M
29-May 9:30 AM 1299 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #07 U12 Boys   Maley, T Boyle, T Snodgrass, M
29-May 11:00 AM 1260 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #07 U12 Girls   Snodgrass, M Maley, T Boyle, T
29-May 12:30 PM 1153 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #07 U11 Boys PPD Snodgrass, M Maley, T Cairy, Brian
29-May 8:00 AM 1242 East Meadow NPL Smithtown SUSA USTC #08 U13 Girls   Hilton, H Crampsey, M Ndebele, M
29-May 9:25 AM 1239 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #08 U13 Girls   Rosinsky, J Hilton, H Crampsey, M
29-May 10:50 AM 1418 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #08 U13 Girls   Ndebele, M Rosinsky, J Hilton, H
29-May 12:15 PM 1245 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #08 U13 Girls   Crampsey, M Ndebele, M Rosinsky, J
29-May 12:30 PM 1230 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #09 U15 Girls PPD Seeley, S Bialko, S Samara, O
29-May 8:00 AM 1144 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #10 U13 Boys   Cortese, J Rizzo, T McAndrew, T
29-May 9:25 AM 1403 Semi-Finals A Winner Bracket B #1 USTC #10 U13 Boys   Rizzo, C Cortese, J Rizzo, T
29-May 10:50 AM 1290 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #10 U14 Girls   McAndrew, T Rizzo, C Cortese, J
29-May 12:15 PM 1224 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #10 U15 Girls   Rizzo, T McAndrew, T Rizzo, C