Spirit United Soccer Club      
      Kickoff Classic Tournament      
      August 26  & 27      
                       
              Confirmations campbell@chesco.com  
              Weather Info      
              Rules       
              Rules Modification - 7v7 - U09 & 10  
              Rules Modifications - 9v9 - U11 & 12  
              Directions  Open & Click on Field Map for Address  
              Fees      
              Referee Event Registration  
                       
Revised 10:30 PM Sunday September 17            
                       
Date Time  Gm # Home  Away Field Age  M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
26-Aug 9:00 AM 48 Hereford Soccer Club Penn Fusion SA Caln Park West #1 U11 F   Snodgrass, D Marsh, M Marsh, B
26-Aug 10:15 AM 61 Soccer Association of Columbia Philadelphia SC Caln Park West #1 U11 F   Marsh, M Snodgrass, D Marsh, B
26-Aug 11:30 AM 49 PDA Hereford Soccer Club Caln Park West #1 U11 F   Snodgrass, D Marsh, M Marsh, B
26-Aug 12:45 PM 60 Philadelphia SC Western Lehigh United Soccer Club Caln Park West #1 U11 F   Keenan, J Scott, R Krakower, D
26-Aug 2:00 PM 47 PDA Penn Fusion SA Caln Park West #1 U11 F   Scott, R Keenan, J Krakower, D
26-Aug 3:15 PM 59 Soccer Association of Columbia Western Lehigh United Soccer Club Caln Park West #1 U11 F   Krakower, D Scott, R Keenan, J
26-Aug 9:00 AM 51 Philadelphia Ukrainian Nationals ASA Caln Park West #2 U11 F   Glasner, R Gray, B Washbourne, S
26-Aug 10:15 AM 62 Continental FC Cedar Stars Academy Caln Park West #2 U11 F   Huberfeld, S Glasner, R Gray, B
26-Aug 11:30 AM 52 SJEB Philadelphia Ukrainian Nationals Caln Park West #2 U11 F   Glasner, R Huberfeld, S Washbourne, S
26-Aug 12:45 PM 63 HMMS Cedar Stars Academy Caln Park West #2 U11 F   Gray, B Washbourne, S Huberfeld, S
26-Aug 2:00 PM 50 SJEB ASA Caln Park West #2 U11 F   Glasner, R Gray, B Washbourne, S
26-Aug 3:15 PM 64 Continental FC HMMS Caln Park West #2 U11 F   Huberfeld, S Glasner, R Washbourne, S
26-Aug 8:30 AM 123 Delran Council Rock United DMS #1 U12 F   Morita, B Burns, P Monaco, B
26-Aug 9:45 AM 117 FC Bucks North New Jersey Rush DMS #1 U12 F   Steffen, D Morita, B Burns, P
26-Aug 11:00 AM 125 Delran NLS DMS #1 U12 F   Morita, B Steffen, D Monaco, B
26-Aug 12:15 PM 118 HMMS New Jersey Rush DMS #1 U12 F   Burns, P Monaco, B Steffen, D
26-Aug 1:30 PM 124 NLS Council Rock United DMS #1 U12 F   Morita, B Burns, P Monaco, B
26-Aug 2:45 PM 119 FC Bucks North HMMS DMS #1 U12 F   Steffen, D Morita, B Burns, P
26-Aug 8:30 AM 128 Warrington Soccer Club Haverford DMS #2 U12 F   Weaver, S Hudachek, K Rizzo, D
26-Aug 9:45 AM 121 Penn Fusion SA North United Soccer Club DMS #2 U12 F   Baker, J Weaver, S Hudachek, K
26-Aug 11:00 AM 126 Warrington Soccer Club Patriot FC DMS #2 U12 F   Rizzo, D Baker, J Weaver, S
26-Aug 12:15 PM 120 Ukrainian Nationals North United Soccer Club DMS #2 U12 F   Baker, J Rizzo, D Hudachek, K
26-Aug 1:30 PM 127 Haverford Patriot FC DMS #2 U12 F   Weaver, S Hudachek, K Rizzo, D
26-Aug 2:45 PM 122 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA DMS #2 U12 F   Baker, J Weaver, S Hudachek, K
26-Aug 9:00 AM 13 Atletico FC South Shore Select DMS #3 U10 F   Ivey, B X X
26-Aug 10:05 AM 32 Penn Fusion SA FC Berna DMS #3 U10 F   Ivey, B X X
26-Aug 11:10 AM 19 Penn Fusion SA Delaware Rush DMS #3 U10 F   Ivey, B X X
26-Aug 12:15 PM 14 Ukrainian Nationals South Shore Select DMS #3 U10 F   Ivey, B X X
26-Aug 1:20 PM 34 Penn Fusion SA Rancocas Valley SC DMS #3 U10 F   Snodgrass, M X X
26-Aug 2:25 PM 22 Hulmeville Penn Fusion SA DMS #3 U10 F   Snodgrass, M X X
26-Aug 3:30 PM 15 Atletico FC Ukrainian Nationals DMS #3 U10 F   Snodgrass, M X X
26-Aug 9:00 AM 17 Lower Merion Soccer Club LDC United DMS #4 U10 F   Ivey, J X X
26-Aug 10:05 AM 31 Rancocas Valley SC Continental FC DMS #4 U10 F   Ivey, J X X
26-Aug 11:10 AM 20 Hulmeville Nether United DMS #4 U10 F   Ivey, J X X
26-Aug 12:15 PM 16 Baltimore Union LDC United DMS #4 U10 F   Ivey, J X X
26-Aug 1:20 PM 33 Continental FC FC Berna DMS #4 U10 F   Litzke, R X X
26-Aug 2:25 PM 21 Delaware Rush Nether United DMS #4 U10 F   Litzke, R X X
26-Aug 3:30 PM 18 Baltimore Union Lower Merion Soccer Club DMS #4 U10 F   Litzke, R X X
26-Aug 9:45 AM 37 Western Lehigh United Soccer Club Lower Macungie Youth Association DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
26-Aug 10:50 AM 38 SJEB Delaware Rush DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
26-Aug 12:15 PM 39 Lower Merion Soccer Club Lower Macungie Youth Association DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
26-Aug 1:20 PM 40 Western Lehigh United Soccer Club Delaware Rush DMS #5 U10 F   Baker, J X X
26-Aug 2:45 PM 41 SJEB Lower Merion Soccer Club DMS #5 U10 F   Rizzo, D X X
26-Aug 9:00 AM 4 Penn Fusion SA Ukrainian Nationals Johnsontown Park #1 U9 F   Lyle, D X X
26-Aug 10:05 AM 26 HMMS Watchung Hills Johnsontown Park #1 U10 F   Lyle, D X X
26-Aug 11:10 AM 7 TBA Continental FC Johnsontown Park #1 U9 F   Lyle, D X X
26-Aug 12:15 PM 5 Psc Ukrainian Nationals Johnsontown Park #1 U9 F   Young, G X X
26-Aug 1:20 PM 28 HMMS CRUSA Johnsontown Park #1 U10 F   Young, G X X
26-Aug 2:25 PM 9 Continental FC Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #1 U9 F   Young, G X X
26-Aug 3:30 PM 6 Penn Fusion SA Psc Johnsontown Park #1 U9 F   Young, G X X
26-Aug 9:00 AM 1 HFC United LMSC Johnsontown Park #2 U9 F   Ocampo, S X X
26-Aug 10:05 AM 25 CRUSA Continental FC Johnsontown Park #2 U10 F   Ocampo, S X X
26-Aug 11:10 AM 8 HMMS FC Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #2 U9 F   Ocampo, S X X
26-Aug 12:15 PM 2 Lehigh Valley United LMSC Johnsontown Park #2 U9 F   Samara, J X X
26-Aug 1:20 PM 27 Continental FC Watchung Hills Johnsontown Park #2 U10 F   Samara, J X X
26-Aug 2:25 PM 10 HMMS FC TBA Johnsontown Park #2 U9 F   Samara, J X X
26-Aug 3:30 PM 3 HFC United Lehigh Valley United Johnsontown Park #2 U9 F   Samara, J X X
26-Aug 9:00 AM 84 Continental FC Nether United Johnsontown Park #3 U11 F   Liblick, G Casey, P Wagner, J
26-Aug 10:15 AM 83 Penn Legacy Keystone FC Johnsontown Park #3 U11 F   Casey, P Liblick, G Wagner, J
26-Aug 12:00 PM 87 Continental FC Hershey soccer club Johnsontown Park #3 U11 F   Casey, P Fisher, B Wagner, J
26-Aug 1:15 PM 86 Penn Legacy Nether United Johnsontown Park #3 U11 F   Fisher, B Casey, P Wagner, J
26-Aug 3:00 PM 85 Hershey soccer club Keystone FC Johnsontown Park #3 U11 F   Casey, P Fisher, B Wagner, J
26-Aug 8:00 AM 222 Patriot FC Alliance FC Parkside #1 U13 F   Giacomelli, D Giacomelli, J Hughes, D
26-Aug 9:15 AM 279 DE Rush Soccer Association of Columbia Parkside #1 U14 F   Hughes, D Zlotshewer, J Giacomelli, J
26-Aug 10:30 AM 273 West-Mont United SA Cherry Hill FC Parkside #1 U14 F   Zlotshewer, J Giacomelli, D Giacomelli, J
26-Aug 11:45 AM 224 Patriot FC FC Berna Parkside #1 U13 F   Giacomelli, D Hughes, D Zlotshewer, J
26-Aug 1:00 PM 281 Soccer Association of Columbia Continental FC Parkside #1 U14 F   Hughes, D Zlotshewer, J Giacomelli, J
26-Aug 2:15 PM 276 Harford FC United West-Mont United SA Parkside #1 U14 F   Giacomelli, D Giacomelli, J Hughes, D
26-Aug 3:30 PM 223 FC Berna Alliance FC Parkside #1 U13 F   Zlotshewer, J Giacomelli, J Giacomelli, D
26-Aug 8:00 AM 219 Keystone FC Continental FC Parkside #2 U13 F   Minerva, L Broske, P Buccigrossi, T
26-Aug 9:15 AM 280 Cecil Soccer Club Continental FC Parkside #2 U14 F   Fioravanti, G Minerva, L Broske, P
26-Aug 10:30 AM 274 Harford FC United Penn Fusion SA Parkside #2 U14 F   Buccigrossi, T Fioravanti, G Minerva, L
26-Aug 11:45 AM 221 Keystone FC PSC Parkside #2 U13 F   Broske, P Buccigrossi, T Fioravanti, G
26-Aug 1:00 PM 282 Cecil Soccer Club DE Rush Parkside #2 U14 F   Minerva, L Broske, P Buccigrossi, T
26-Aug 2:15 PM 275 Cherry Hill FC Penn Fusion SA Parkside #2 U14 F   Fioravanti, G Minerva, L Broske, P
26-Aug 3:30 PM 220 PSC Continental FC Parkside #2 U13 F   Buccigrossi, T Fioravanti, G Minerva, L
26-Aug 9:00 AM 129 Hulmeville Soccer Club Montgomery United Parkside #3A U12 F   Hutko, K Wursthorn, Kenan Wursthorn, Karena
26-Aug 10:15 AM 111 Cedar Stars Academy FC USA Parkside #3A U12 F   Wursthorn, Karena Hutko, K Wursthorn, Kenan
26-Aug 11:30 AM 130 Keystone FC Montgomery United Parkside #3A U12 F   Hutko, K Wursthorn, Karena Rodriguez, T
26-Aug 12:45 PM 112 Hershey Soccer Club FC USA Parkside #3A U12 F   Wursthorn, Kenan Rodriguez, T Wursthorn, Karena
26-Aug 2:00 PM 131 Hulmeville Soccer Club Keystone FC Parkside #3A U12 F   Hutko, K Wursthorn, Kenan Rodriguez, T
26-Aug 9:00 AM 132 Ukrainian Nationals Horsham Parkside #3B U12 F   Polansky, E Samples, L Polansky, A
26-Aug 10:15 AM 115 Continental FC SAC Parkside #3B U12 F   Leslie, J Polansky, E Samples, L
26-Aug 11:30 AM 133 Baltimore Union Horsham Parkside #3B U12 F   Polansky, E Leslie, J Polansky, A
26-Aug 12:45 PM 114 SJEB SAC Parkside #3B U12 F   Samples, L Polansky, A Leslie, J
26-Aug 2:00 PM 134 Ukrainian Nationals Baltimore Union Parkside #3B U12 F   Polansky, E Samples, L Polansky, A
26-Aug 3:15 PM 116 SJEB Continental FC Parkside #3B U12 F   Leslie, J Polansky, E Samples, L
26-Aug 7:45 AM 65 Reading Rage Penn Fusion SA Reeceville #1 U11 F   Smith, Zach Behounek, M Crouse, T
26-Aug 9:00 AM 58 Lehigh Valley United South Shore Select Reeceville #1 U11 F   Holenstein, P Smith, Zach Behounek, M
26-Aug 11:30 AM 56 Lehigh Valley United PDA Shore Reeceville #1 U11 F   Crouse, T Holenstein, P Smith, Zach
26-Aug 12:45 PM 67 Reading Rage Old Line FC Reeceville #1 U11 F   Behounek, M Crouse, T Holenstein, P
26-Aug 2:00 PM 57 South Shore Select PDA Shore Reeceville #1 U11 F   Smith, Zach Behounek, M Crouse, T
26-Aug 3:15 PM 66 Old Line FC Penn Fusion SA Reeceville #1 U11 F   Holenstein, P Smith, Zach Behounek, M
26-Aug 8:45 AM 68 Continental FC Atletico FC Reeceville #2 U11 F   Polis, L Haravitch, C Polis, O
26-Aug 10:00 AM 53 Clarkstown Soccer Club Watchung Hills Soccer Association Reeceville #2 U11 F   Lewis, Todd Polis, L Haravitch, C
26-Aug 11:15 AM 69 New Jersey Rush Atletico FC Reeceville #2 U11 F   Polis, L Lewis, Todd Polis, O
26-Aug 12:30 PM 54 Baltimore Union Watchung Hills Soccer Association Reeceville #2 U11 F   Lewis, Todd Polis, O Haravitch, C
26-Aug 1:45 PM 70 Continental FC New Jersey Rush Reeceville #2 U11 F   Polis, L Haravitch, C Polis, O
26-Aug 3:00 PM 55 Clarkstown Soccer Club Baltimore Union Reeceville #2 U11 F   Haravitch, C Polis, L Polis, O
26-Aug 8:00 AM 183 FC EUROPA Washington United Thornbury Park #1 U13 F   Cunha, T Holst, B Henry, T
26-Aug 9:15 AM 171 GBFC Brentwood SC Thornbury Park #1 U13 F   Forgione, S Cunha, T Holst, B
26-Aug 10:30 AM 207 Continental FC SJEB Rush Thornbury Park #1 U13 F   Henry, T Forgione, S Cunha, T
26-Aug 11:45 AM 184 CASA Washington United Thornbury Park #1 U13 F   Holst, B Henry, T Forgione, S
26-Aug 1:00 PM 174 Beadling SC GBFC Thornbury Park #1 U13 F   Cunha, T Holst, B Henry, T
26-Aug 2:15 PM 210 Council Rock United Continental FC Thornbury Park #1 U13 F   Forgione, S Cunha, T Holst, B
26-Aug 3:30 PM 185 FC EUROPA CASA Thornbury Park #1 U13 F   Henry, T Holst, B Cunha, T
26-Aug 8:00 AM 186 South Shore Select Upper Dublin Thornbury Park #2 U13 F   Das, R Mayer, E Forgione, S
26-Aug 9:15 AM 172 Beadling SC SAC Thornbury Park #2 U13 F   Hilton, Sr Das, R Mayer, E
26-Aug 10:30 AM 208 Council Rock United Pennsylvania Rush Thornbury Park #2 U13 F   Sakal, J Hilton, Sr Das, R
26-Aug 11:45 AM 187 Lehigh Valley United Upper Dublin Thornbury Park #2 U13 F   Mayer, E Sakal, J Hilton, Sr
26-Aug 1:00 PM 173 Brentwood SC SAC Thornbury Park #2 U13 F   Carey, M Mayer, E Sakal, J
26-Aug 2:15 PM 209 SJEB Rush Pennsylvania Rush Thornbury Park #2 U13 F   Hilton, Sr Carey, M Mayer, E
26-Aug 3:30 PM 188 South Shore Select Lehigh Valley United Thornbury Park #2 U13 F   Forgione, S Hilton, Sr Carey, M
26-Aug 8:00 AM 192 Philadelphia Ukrainian Nationals Penn Fusion SA Thornbury Park #3 U13 F   Denard, D Curran, Tim Soto, T
26-Aug 10:30 AM 214 Delaware Rush PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL Thornbury Park #3 U13 F   Curran, Tim Hane, B Soto, T
26-Aug 11:45 AM 190 West-Mont United SA Penn Legacy Thornbury Park #3 U13 F   Denard, D Curran, Tim Soto, T
26-Aug 1:00 PM 180 SJEB Rush 05 Girls Academy Brentwood SC Thornbury Park #3 U13 F   Hane, B Denard, D Soto, T
26-Aug 2:15 PM 215 PENN Athletics PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL Thornbury Park #3 U13 F   Curran, Tim Hane, B Soto, T
26-Aug 3:30 PM 189 Cedar Stars Academy Penn Legacy Thornbury Park #3 U13 F   Denard, D T Curran Soto, T
26-Aug 4:45 PM 177 Brentwood SC Philadelphia SC Thornbury Park #3 U13 F   Hane, B Denard, D T Curran
26-Aug 8:30 AM 191 Cedar Stars Academy West-Mont United SA Thornbury Park #4 U13 F   Perkins, T Sorkin, B Hulayew, P
26-Aug 9:45 AM 178 SJEB Rush 05 Girls Academy North United Thornbury Park #4 U13 F   Walters, C Perkins, T Hulayew, P
26-Aug 11:00 AM 213 Springfield FC PENN Athletics Thornbury Park #4 U13 F   Sorkin, B Walters, C Hulayew, P
26-Aug 12:15 PM 194 Philadelphia Ukrainian Nationals Yardley Makefield Soccer Thornbury Park #4 U13 F   Perkins, T Sorkin, B Hulayew, P
26-Aug 1:30 PM 179 Philadelphia SC North United Thornbury Park #4 U13 F   Walters, C Perkins, T Hulayew, P
26-Aug 2:45 PM 216 Delaware Rush Springfield FC Thornbury Park #4 U13 F   Sorkin, B Walters, C Hulayew, P
26-Aug 4:00 PM 193 Yardley Makefield Soccer Penn Fusion SA Thornbury Park #4 U13 F   Perkins, T B Sorkin Hulayew, P
26-Aug 8:00 AM 147 Continental FC Nether United USTC #01 U12 F   Christofouro, Anthony Moraczewski, J Auslander, C
26-Aug 9:15 AM 99 PA Classics SAC USTC #01 U12 F   Ung, D Christofouro, Anthony Moraczewski, J
26-Aug 10:30 AM 105 Cedar Stars Academy Brentwood SC USTC #01 U12 F   Christofouro, Anthony Ung, D Auslander, C
26-Aug 11:45 AM 150 FC Providence Continental FC USTC #01 U12 F   Moraczewski, J Auslander, C Ung, D
26-Aug 1:00 PM 101 PA Classics Watchung Hills Soccer Association USTC #01 U12 F   Phillips, M McGeehan, J Auslander, C
26-Aug 2:15 PM 108 Penn Fusion SA Cedar Stars Academy USTC #01 U12 F   Ung, D Phillips, M McGeehan, J
26-Aug 4:00 PM 100 Watchung Hills Soccer Association SAC USTC #01 U12 F   McGeehan, J Ung, D Phillips, M
26-Aug 8:00 AM 148 FC Providence Delaware Rush USTC #01B U12 F   Peyton, A Neef, B Bialko, S
26-Aug 9:15 AM 102 Baltimore Union SC Continental FC USTC #01B U12 F   Weller, B Peyton, A Neef, B
26-Aug 10:30 AM 106 Penn Fusion SA Philadelphia Soccer Club USTC #01B U12 F   Bialko, S Weller, B Peyton, A
26-Aug 11:45 AM 149 Nether United Delaware Rush USTC #01B U12 F   Neef, B Bialko, S Weller, B
26-Aug 1:00 PM 103 Cedar Stars Bergen County Continental FC USTC #01B U12 F   Berger, R Neef, B Bialko, S
26-Aug 2:15 PM 107 Brentwood SC Philadelphia Soccer Club USTC #01B U12 F   Weller, B Berger, R Neef, B
26-Aug 4:00 PM 104 Baltimore Union SC Cedar Stars Bergen County USTC #01B U12 F   Bialko, S Weller, B Berger, R
26-Aug 8:00 AM 249 Valley Soccer Club Coventry Soccer USTC #02 U14 F   Douglas, Tim Amon, J Cortese, J
26-Aug 9:15 AM 237 Baltimore Celtic SC Hulmeville SC USTC #02 U14 F   Erkis, T Douglas, Tim Amon, J
26-Aug 10:30 AM 225 South Shore Select FC EUROPA USTC #02 U14 F   Cortese, J Erkis, T Douglas, Tim
26-Aug 11:45 AM 251 Valley Soccer Club Jersey Shore BOCA Jr FC USTC #02 U14 F   Amon, J Cortese, J Erkis, T
26-Aug 1:00 PM 238 FC Berna Hulmeville SC USTC #02 U14 F   Gallen, J Amon, J Cortese, J
26-Aug 2:15 PM 226 HMMS FC EUROPA USTC #02 U14 F   Erkis, T Gallen, J Maley, T
26-Aug 3:30 PM 250 Jersey Shore BOCA Jr FC Coventry Soccer USTC #02 U14 F   Schwartz, Eugene Erkis, T Neef, B
26-Aug 4:45 PM 239 Baltimore Celtic SC FC Berna USTC #02 U14 F   Maley, T Schwartz, Eugene Neef, B
26-Aug 6:00 PM 227 South Shore Select HMMS USTC #02 U14 F   Neef, B Maley, T Schwartz, Eugene
26-Aug 8:00 AM 257 SAC Clarkstown Soccer Club USTC #03 U14 F   Rizzo, T Skversky, E Rizzo, C
26-Aug 9:15 AM 241 NEFC Penn Fusion SA USTC #03 U14 F   Csongradi, T Rizzo, T Skversky, E
26-Aug 10:30 AM 230 Philadelphia SC. Coppa Baltimore Union SC USTC #03 U14 F   Rizzo, C Csongradi, T Rizzo, T
26-Aug 11:45 AM 255 SAC Keystone FC USTC #03 U14 F   Skversky, E Rizzo, C Csongradi, T
26-Aug 1:00 PM 242 Watchung Hills Soccer Association NEFC USTC #03 U14 F   Rizzo, T Skversky, E Rizzo, C
26-Aug 2:15 PM 228 Philadelphia SC. Coppa FC Revolution USTC #03 U14 F   MacFarlane, D Rizzo, T Skversky, E
26-Aug 3:30 PM 256 Clarkstown Soccer Club Keystone FC USTC #03 U14 F   Rizzo, C MacFarlane, D Rizzo, T
26-Aug 4:45 PM 240 Watchung Hills Soccer Association Penn Fusion SA USTC #03 U14 F   Skversky, E Rizzo, C MacFarlane, D
26-Aug 6:00 PM 229 Baltimore Union SC FC Revolution USTC #03 U14 F   Rizzo, T Skversky, E Rizzo, C
26-Aug 8:00 AM 259 North Union United Continental FC USTC #04 U14 F   Brelje, B Broome, R Creamer, K
26-Aug 9:15 AM 243 SAC Yardley Makefield Soccer USTC #04 U14 F   Broome, R Brelje, B Creamer, K
26-Aug 10:30 AM 231 SJEB Rush Massapequa SC USTC #04 U14 F   Creamer, K Broome, R Brelje, B
26-Aug 11:45 AM 260 Old Line FC North Union United USTC #04 U14 F   Deswert, W Fidler, T Cartwright, D
26-Aug 1:00 PM 244 Harrison SC Yardley Makefield Soccer USTC #04 U14 F   Simmons, R Deswert, W Fidler, T
26-Aug 2:15 PM 233 SJEB Rush LDC United USTC #04 U14 F   Cartwright, D Simmons, R Deswert, W
26-Aug 3:30 PM 258 Old Line FC Continental FC USTC #04 U14 F   Fidler, T Cartwright, D Simmons, R
26-Aug 4:45 PM 245 SAC Harrison SC USTC #04 U14 F   Deswert, W Fidler, T Cartwright, D
26-Aug 6:00 PM 232 LDC United Massapequa SC USTC #04 U14 F   Simmons, R Deswert, W Fidler, T
26-Aug 8:00 AM 142 Harford FC United Fallston USTC #05 U12 F   Hoskinson, J Wilde, R Buckner, E
26-Aug 9:15 AM 135 Nether United North Union United USTC #05 U12 F   Ndebele, M Hoskinson, J Wilde, R
26-Aug 10:30 AM 154 SAC Holmdel FC USTC #05 U12 F   Hoskinson, J Ndebele, M Buckner, E
26-Aug 11:45 AM 144 Harford FC United Delaware Rush USTC #05 U12 F   Wilde, R Buckner, E Ndebele, M
26-Aug 1:00 PM 138 Cecil Soccer Club Nether United USTC #05 U12 F   Hoskinson, J Wilde, R Buckner, E
26-Aug 2:15 PM 156 SAC Greater Chester Valley Soccer Association USTC #05 U12 F   Ndebele, M Hoskinson, J Wilde, R
26-Aug 3:30 PM 113 Cedar Stars Academy Hershey Soccer Club USTC #05 U12 F   Hoskinson, J Ndebele, M Buckner, E
26-Aug 8:00 AM 261 North Union United Soccer Club Methacton United USTC #06 U14 F   Anton, S Havens, M Halsey, A
26-Aug 9:15 AM 288 FC EUROPA Vereinigung Erzgebirge SC USTC #06 U14 F   Havens, D Anton, S Havens, M
26-Aug 10:30 AM 201 Jersey Shore BOCA Jr FC SAC USTC #06 U13 F   Halsey, A Havens, D Anton, S
26-Aug 11:45 AM 262 Baltimore Union Soccer Club Methacton United USTC #06 U14 F   Havens, M Halsey, A Havens, D
26-Aug 1:00 PM 289 Penn Legacy Vereinigung Erzgebirge SC USTC #06 U14 F   Anton, S Havens, M Halsey, A
26-Aug 2:15 PM 204 SUSA Jersey Shore BOCA Jr FC USTC #06 U13 F   Havens, D Anton, S Havens, M
26-Aug 3:30 PM 263 North Union United Soccer Club Baltimore Union Soccer Club USTC #06 U14 F   Halsey, A Havens, D Anton, S
26-Aug 4:45 PM 287 FC Berna Council Rock United USTC #06 U14 F   Havens, M Halsey, A Havens, D
26-Aug 8:00 AM 141 Delaware Rush Fishtown Athletic USTC #07 U12 F   Durle, B Durle, R Buckner, M
26-Aug 9:15 AM 136 Cecil Soccer Club FC Berna USTC #07 U12 F   Durle, M Durle, B Durle, R
26-Aug 10:30 AM 153 Greater Chester Valley Soccer Association Reading Rage USTC #07 U12 F   Durle, B Durle, M Buckner, M
26-Aug 11:45 AM 137 North Union United FC Berna USTC #07 U12 F   Durle, R Buckner, M Durle, M
26-Aug 1:00 PM 143 Fishtown Athletic Fallston USTC #07 U12 F   Durle, B Durle, R Buckner, M
26-Aug 2:15 PM 155 Reading Rage Holmdel FC USTC #07 U12 F   Durle, M Durle, B Durle, R
26-Aug 8:00 AM 266 SUSA Reading Rage USTC #08 U14 F   Hussein, M Kraiter, Sr Alexander, D
26-Aug 9:15 AM 285 FC Berna PSA USTC #08 U14 F   Kraiter, Jr Hussein, M Kraiter, Sr
26-Aug 10:30 AM 202 SUSA PA Rush USTC #08 U13 F   Hussein, M Kraiter, Jr Alexander, D
26-Aug 11:45 AM 265 Reading Rage United German Hungarians USTC #08 U14 F   Kraiter, Sr Alexander, D Kraiter, Jr
26-Aug 1:00 PM 286 Council Rock United PSA USTC #08 U14 F   Hussein, M Kraiter, Sr Alexander, D
26-Aug 2:15 PM 203 SAC PA Rush USTC #08 U13 F   Kraiter, Jr Hussein, M Kraiter, Sr
26-Aug 3:30 PM 264 SUSA United German Hungarians USTC #08 U14 F   Hussein, M Kraiter, Jr Alexander, D
26-Aug 4:45 PM 290 FC EUROPA Penn Legacy USTC #08 U14 F   Kraiter, Sr Alexander, D Kraiter, Jr
26-Aug 8:00 AM 195 Holmdel FC HMMS USTC #09 U13 F   Crosson, D Gormley, B Gormley, T
26-Aug 9:15 AM 160 Delaware Football Club Continental FC USTC #09 U13 F   Fasnacht, B Crosson, D Gormley, B
26-Aug 10:30 AM 165 Penn Fusion SA Watchung Hills Soccer Association USTC #09 U13 F   Gormley, T Fasnacht, B Crosson, D
26-Aug 11:45 AM 197 HMMS Continental FC USTC #09 U13 F   Crosson, D Gormley, T Gormley, B
26-Aug 1:00 PM 267 LDC United Old Line FC USTC #09 U14 F   Gormley, T Fasnacht, B Gormley, B
26-Aug 2:15 PM 161 NJ Stallions Academy Continental FC USTC #09 U13 F   Fasnacht, B Gormley, B Gormley, T
26-Aug 3:30 PM 167 Watchung Hills Soccer Association South Shore Select USTC #09 U13 F   Gormley, B Gormley, T Fasnacht, B
26-Aug 4:45 PM 269 Old Line FC Patriot FC USTC #09 U14 F   Gormley, T Gormley, B Fasnacht, B
26-Aug 8:00 AM 196 New Jersey Rush Continental FC USTC #10 U13 F   Burd, B Vincent, M Bell, I
26-Aug 9:15 AM 159 SUSA NJ Stallions Academy USTC #10 U13 F   Samara, O Burd, B Vincent, M
26-Aug 10:30 AM 166 Cedar Stars Academy South Shore Select USTC #10 U13 F   Bell, I Vincent, M Burd, B
26-Aug 11:45 AM 198 New Jersey Rush Holmdel FC USTC #10 U13 F   Vincent, M Bell, I Samara, O
26-Aug 1:00 PM 268 Penn Fusion SA Patriot FC USTC #10 U14 F   Burd, B Vincent, M Bell, I
26-Aug 2:15 PM 162 Delaware Football Club SUSA USTC #10 U13 F   Samara, O Burd, B Vincent, M
26-Aug 3:30 PM 168 Cedar Stars Academy Penn Fusion SA USTC #10 U13 F   Bell, I Samara, O Burd, B
26-Aug 4:45 PM 270 Penn Fusion SA LDC United USTC #10 U14 F   Vincent, M Bell, I Samara, O
26-Aug 8:00 AM 253 Haverford North United USTC #11 U14 F   Smith, Derek Garcia, B Abbas, J
26-Aug 9:15 AM 247 West-Mont United SA PA Rush USTC #11 U14 F   McAndrew, T Smith, Derek Garcia, B
26-Aug 10:30 AM 235 Sunrise Lehigh Valley United USTC #11 U14 F   Abbas, J McAndrew, T Smith, Derek
26-Aug 11:45 AM 254 Sunrise Haverford USTC #11 U14 F   Garcia, B Abbas, J McAndrew, T
26-Aug 1:00 PM 246 Holmdel FC NJX PA Rush USTC #11 U14 F   Crampsey, M Garcia, B Abbas, J
26-Aug 2:15 PM 234 NJ Stallions Academy Lehigh Valley United USTC #11 U14 F   McAndrew, T Crampsey, M Garcia, B
26-Aug 3:30 PM 252 Sunrise North United USTC #11 U14 F   Abbas, J McAndrew, T Crampsey, M
26-Aug 4:45 PM 248 Holmdel FC NJX West-Mont United SA USTC #11 U14 F   Garcia, B Abbas, J McAndrew, T
26-Aug 6:00 PM 236 NJ Stallions Academy Sunrise USTC #11 U14 F   Crampsey, M Garcia, B Abbas, J
26-Aug 10:00 AM 78 FC Providence Soccer Club Buckingham United WC Turf #1 U11 F   Curran, B Billbrough, M Northeimer, B
26-Aug 11:15 AM 94 Continental FC FC Brandwine WC Turf #1 U11 F   Billbrough, B Curran, B Billbrough, M
26-Aug 12:30 PM 71 Warrington Delaware Rush WC Turf #1 U11 F   Curran, B Billbrough, B Northeimer, B
26-Aug 1:45 PM 80 FC Providence Soccer Club FC Berna WC Turf #1 U11 F   Billbrough, B Northeimer, B Billbrough, M
26-Aug 3:00 PM 96 Continental FC Philadelphia Ukrainian Nationals WC Turf #1 U11 F   Curran, B Billbrough, M Northeimer, B
26-Aug 4:15 PM 74 SJEB Warrington WC Turf #1 U11 F   Billbrough, B Curran, B Billbrough, M
26-Aug 10:00 AM 77 FC Berna Cherry Hill Soccer Club WC Turf #2 U11 F   Richards, R Shelly, T Nguyen, H
26-Aug 11:15 AM 93 Philadelphia Ukrainian Nationals Yardley Makefield Soccer WC Turf #2 U11 F   Shelly, S Richards, R Shelly, T
26-Aug 12:30 PM 72 SJEB Lower Merion Soccer Club WC Turf #2 U11 F   Nguyen, H Shelly, S Richards, R
26-Aug 1:45 PM 79 Cherry Hill Soccer Club Buckingham United WC Turf #2 U11 F   Shelly, T Nguyen, H Shelly, S
26-Aug 3:00 PM 95 Yardley Makefield Soccer FC Brandwine WC Turf #2 U11 F   Saito, M Shelly, T Nguyen, H
26-Aug 4:15 PM 73 Delaware Rush Lower Merion Soccer Club WC Turf #2 U11 F   Shelly, S Saito, M Shelly, T
27-Aug 8:30 AM 362 Bracket A #1 Bracket B #1 Caln Park West #1 U11 F   Burns, P Leslie, J Hilton, Sr
27-Aug 9:45 AM 367 Bracket C #2 Bracket D #2 Caln Park West #1 U11 F   Leslie, J Burns, P Hilton, Sr
27-Aug 11:00 AM 366 Bracket A #3 Bracket B #3 Caln Park West #1 U11 F   Hilton, Sr Leslie, J Burns, P
27-Aug 8:30 AM 363 Bracket C #1 Bracket D #1 Caln Park West #2 U11 F   Comber, P Comber, C Comber, N
27-Aug 9:45 AM 365 Bracket A #2 Bracket B #2 Caln Park West #2 U11 F   Snodgrass, D Comber, P Comber, C
27-Aug 11:00 AM 368 Bracket C #3 Bracket D #3 Caln Park West #2 U11 F   Comber, P Snodgrass, D Comber, N
27-Aug 12:15 PM 364 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Caln Park West #2 U11 F   Snodgrass, D Comber, N Comber, C
27-Aug 8:00 AM 335 Bracket C #1 Bracket D #1 DMS #1 U12 F   Steffen, D McGeehan, J Crouse, T
27-Aug 9:15 AM 331 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #1 U12 F   McGeehan, J Steffen, D Crouse, T
27-Aug 10:30 AM 340 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #1 U12 F   Crouse, T McGeehan, J Steffen, D
27-Aug 8:00 AM 334 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #2 U12 F   Weaver, S Bell, I Hudachek, K
27-Aug 9:15 AM 333 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #2 U12 F   Bell, I Weaver, S Hudachek, K
27-Aug 10:30 AM 338 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #2 U12 F   Weaver, S Bell, I Hudachek, K
27-Aug 8:30 AM 36 FC Berna Rancocas Valley SC DMS #3 U10 F   Fecile, P X X
27-Aug 9:35 AM 24 Nether United Penn Fusion SA DMS #3 U10 F   Fecile, P X X
27-Aug 10:40 AM 383 Bracket A #2 Bracket B #2 DMS #3 U10 F   Fecile, P X X
27-Aug 11:45 AM 294 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #3 U10 F   Fecile, P X X
27-Aug 1:00 PM 381 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 DMS #3 U10 F   Fecile, P X X
27-Aug 8:30 AM 35 Continental FC Penn Fusion SA DMS #4 U10 F   Young, G X X
27-Aug 9:35 AM 23 Delaware Rush Hulmeville DMS #4 U10 F   Young, G X X
27-Aug 10:40 AM 380 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #4 U10 F   Young, G X X
27-Aug 11:45 AM 382 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #4 U10 F   Young, G X X
27-Aug 8:30 AM 46 Lower Merion Soccer Club Delaware Rush DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
27-Aug 9:35 AM 43 SJEB Lower Macungie Youth Association DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
27-Aug 11:00 AM 42 Western Lehigh United Soccer Club Lower Merion Soccer Club DMS #5 U10 F   Boyle, T X X
27-Aug 12:05 PM 44 Delaware Rush Lower Macungie Youth Association DMS #5 U10 F   Samara, J X X
27-Aug 1:30 PM 45 Western Lehigh United Soccer Club SJEB DMS #5 U10 F   Samara, J X X
27-Aug 8:30 AM 30 Watchung Hills CRUSA Johnsontown Park #1 U10 F   Farley, T X X
27-Aug 9:35 AM 309 Bracket B #1 Bracket A #2 Johnsontown Park #1 U9 F   Farley, T X X
27-Aug 10:40 AM 12 Lower Merion Soccer Club TBA Johnsontown Park #1 U9 F   Farley, T X X
27-Aug 12:30 PM 311 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Johnsontown Park #1 U9 F   Farley, T X X
27-Aug 8:30 AM 29 Continental FC HMMS Johnsontown Park #2 U10 F   Gray, B X X
27-Aug 9:35 AM 308 Bracket A #1 Bracket B #2 Johnsontown Park #2 U9 F   Gray, B X X
27-Aug 10:40 AM 11 Continental FC HMMS FC Johnsontown Park #2 U9 F   Gray, B X X
27-Aug 11:45 AM 310 Bracket A #3 Bracket B #3 Johnsontown Park #2 U9 F   Gray, B X X
27-Aug 1:00 PM 384 Bracket A #1 Bracket A #2 Johnsontown Park #2 U9 F   Gray, B X X
27-Aug 8:30 AM 90 Nether United Keystone FC Johnsontown Park #3 U11 F   Polis, L Wagner, J Polis, O
27-Aug 9:45 AM 88 Penn Legacy Hershey soccer club Johnsontown Park #3 U11 F   Phillips, M Polis, L Wagner, J
27-Aug 11:15 AM 89 Continental FC Keystone FC Johnsontown Park #3 U11 F   Polis, L Phillips, M Polis, O
27-Aug 12:30 PM 92 Hershey soccer club Nether United Johnsontown Park #3 U11 F   Phillips, M Polis, O Wagner, J
27-Aug 1:45 PM 91 Penn Legacy Continental FC Johnsontown Park #3 U11 F   Polis, L Wagner, J Polis, O
27-Aug 8:00 AM 284 Continental FC DE Rush Parkside #1 U14 F   Schwartz, Eugene Novielli, J Cortese, J
27-Aug 9:15 AM 278 Penn Fusion SA West-Mont United SA Parkside #1 U14 F   Fioravanti, G Schwartz, Eugene Novielli, J
27-Aug 10:30 AM 305 Bracket B #1 Bracket A #2 Parkside #1 U13 F   Cortese, J Fioravanti, G Schwartz, Eugene
27-Aug 12:30 PM 297 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #1 U14 F   Novielli, J Cortese, J Fioravanti, G
27-Aug 8:00 AM 283 Soccer Association of Columbia Cecil Soccer Club Parkside #2 U14 F   Giacomelli, D Bohn, R Giacomelli, J
27-Aug 9:15 AM 277 Cherry Hill FC Harford FC United Parkside #2 U14 F   Bohn, R Giacomelli, J Zlotshewer, J
27-Aug 10:30 AM 304 Bracket A #1 Bracket B #2 Parkside #2 U13 F   Zlotshewer, J Bohn, R Giacomelli, D
27-Aug 11:45 AM 306 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #2 U13 F   Giacomelli, D Zlotshewer, J Giacomelli, J
27-Aug 1:30 PM 307 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #2 U13 F   Bohn, R Giacomelli, J Giacomelli, D
27-Aug 8:15 AM 328 Bracket C #1 Bracket D #1 Parkside #3 U12 F   Simmons, R Martin, S Moraczewski, J
27-Aug 9:30 AM 330 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #3 U12 F   Martin, S Simmons, R Moraczewski, J
27-Aug 10:45 AM 337 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #3 U12 F   Moraczewski, J Martin, S Simmons, R
27-Aug 8:15 AM 327 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3A U12 F   Litzke, R Holenstein, P Fisher, B
27-Aug 9:30 AM 332 Bracket C #2 Bracket D #2 Parkside #3A U12 F   Holenstein, P Litzke, R Fisher, B
27-Aug 10:45 AM 339 Bracket C #2 Bracket D #2 Parkside #3A U12 F   Fisher, B Holenstein, P Litzke, R
27-Aug 8:30 AM 369 Bracket A #1 Bracket B #1 Reeceville #1 U11 F   Wissler, S Behounek, M Northeimer, B
27-Aug 9:45 AM 373 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #1 U11 F   Behounek, M Wissler, S Northeimer, B
27-Aug 11:00 AM 374 Bracket C #2 Bracket D #2 Reeceville #1 U11 F   Wissler, S Behounek, M Northeimer, B
27-Aug 8:30 AM 370 Bracket C #1 Bracket D #1 Reeceville #2 U11 F   Billbrough, B Scott, R Billbrough, M
27-Aug 9:45 AM 375 Bracket C #3 Bracket D #3 Reeceville #2 U11 F   Berger, R Billbrough, B Scott, R
27-Aug 11:00 AM 371 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Reeceville #2 U11 F   Billbrough, B Berger, R Billbrough, M
27-Aug 12:15 PM 372 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #2 U11 F   Scott, R Billbrough, M Berger, R
27-Aug 8:15 AM 182 LDC United North United Thornbury Park #1 U13 F   Havens, M Anton, S Halsey, A
27-Aug 9:30 AM 211 SJEB Rush Council Rock United Thornbury Park #1 U13 F   Havens, D Havens, M Anton, S
27-Aug 10:45 AM 314 Bracket C #1 Bracket D #1 Thornbury Park #1 U13 F   Halsey, A Havens, D Havens, M
27-Aug 12:00 PM 317 Bracket A #3 Bracket B #3 Thornbury Park #1 U13 F   Anton, S Halsey, A Havens, D
27-Aug 1:45 PM 315 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Thornbury Park #1 U13 F   Havens, M Anton, S Halsey, A
27-Aug 8:15 AM 181 Philadelphia Soccer Club SJEB Rush 05 Girls Academy Thornbury Park #2 U13 F   Garcia, B McGuirk, T DiRienzo, N
27-Aug 9:30 AM 212 Pennsylvania Rush Continental FC Thornbury Park #2 U13 F   Mayer, E Garcia, B McGuirk, T
27-Aug 10:45 AM 313 Bracket A #1 Bracket B #1 Thornbury Park #2 U13 F   DiRienzo, N Mayer, E Garcia, B
27-Aug 1:00 PM 296 Bracket A #1 Bracket B #1 Thornbury Park #2 U13 F   McGuirk, T DiRienzo, N Mayer, E
27-Aug 8:15 AM 176 SAC GBFC Thornbury Park #3 U13 F   Hussein, M Krakower, D Alexander, D
27-Aug 9:30 AM 217 PENN Athletics Delaware Rush Thornbury Park #3 U13 F   Das, R Hussein, M Krakower, D
27-Aug 10:45 AM 316 Bracket A #2 Bracket B #2 Thornbury Park #3 U13 F   Hussein, M Das, R Alexander, D
27-Aug 12:00 PM 298 Bracket A #1 Bracket B #1 Thornbury Park #3 U13 F   Krakower, D Alexander, D Das, R
27-Aug 8:15 AM 175 Brentwood SC Beadling SC Thornbury Park #4 U13 F   Polansky, E Polansky, C Polansky, A
27-Aug 9:30 AM 218 PHILADELPHIA UKRAINIAN NATIONAL Springfield FC Thornbury Park #4 U13 F   Polansky, V Polansky, E Polansky, C
27-Aug 10:45 AM 318 Bracket C #2 Bracket D #2 Thornbury Park #4 U13 F   Polansky, E Polansky, V Polansky, A
27-Aug 12:00 PM 319 Bracket C #3 Bracket D #3 Thornbury Park #4 U13 F   Polansky, C Polansky, A Polansky, V
27-Aug 8:00 AM 139 North Union United Cecil Soccer Club USTC #01 U12 F   Ung, D Forgione, S Monaco, B
27-Aug 9:15 AM 376 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U12 F   Baker, J Ung, D Forgione, S
27-Aug 10:30 AM 151 Nether United FC Providence USTC #01 U12 F   Ung, D Baker, J Monaco, B
27-Aug 12:15 PM 329 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 U12 F   Forgione, S Monaco, B Baker, J
27-Aug 1:45 PM 292 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U12 F   Ung, D Forgione, S Monaco, B
27-Aug 8:00 AM 140 FC Berna Nether United USTC #01B U12 F   Wursthorn, Karena Hutko, K Maley, T
27-Aug 9:15 AM 109 Brentwood SC Penn Fusion SA USTC #01B U12 F   Hutko, K Wursthorn, Karena Witherell, Nicole
27-Aug 10:30 AM 152 Delaware Rush Continental FC USTC #01B U12 F   Maley, T Witherell, Nicole Wursthorn, Karena
27-Aug 11:45 AM 336 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01B U12 F   Hutko, K Maley, T Witherell, Nicole
27-Aug 1:00 PM 377 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #01B U12 F   Wursthorn, Karena Hutko, K Maley, T
27-Aug 8:00 AM 323 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #02 U14 F   Crosson, D Hackett, J Wendell, K
27-Aug 9:15 AM 301 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #02 U14 F   Fasnacht, B Crosson, D Hackett, J
27-Aug 10:30 AM 349 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #02 U14 F   Hackett, J Crosson, D Fasnacht, B
27-Aug 11:45 AM 346 Bracket C #2 Bracket D #2 USTC #02 U14 F   Petrone, K Hacket, J Fasnacht, B
27-Aug 1:00 PM 303 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U14 F   Crosson, D Fasnacht, B Petrone, K
27-Aug 2:15 PM 350 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U14 F   Fasnacht, B Petrone, K Crosson, D
27-Aug 8:00 AM 325 Bracket C #2 Bracket D #2 USTC #03 U14 F   Vincent, M Csongradi, T Douglas, Tim
27-Aug 9:15 AM 321 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #03 U14 F   Buccigrossi, T Vincent, M Csongradi, T
27-Aug 10:30 AM 342 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #03 U14 F   Douglas, Tim Buccigrossi, T Vincent, M
27-Aug 11:45 AM 345 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #03 U14 F   Csongradi, T Douglas, Tim Buccigrossi, T
27-Aug 2:15 PM 343 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #03 U14 F   Vincent, M Csongradi, T Douglas, Tim
27-Aug 8:00 AM 326 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #04 U14 F   Yost, J Lynch, J Petrone, K
27-Aug 9:15 AM 320 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U14 F   Petrone, K Lynch, J Yost, J
27-Aug 10:30 AM 341 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U14 F   Wendell, K Lynch, J Yost, J
27-Aug 11:45 AM 299 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U13 F   Lynch, J Yost, J Wendell, K
27-Aug 1:00 PM 322 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #04 U14 F   Yost, J Hackett, J Wendell, K
27-Aug 2:15 PM 386 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #04 U14 F   Hackett, J Lynch, J Yost, J
27-Aug 8:00 AM 146 Fallston Delaware Rush USTC #05 U12 F   Durle, B Durle, R Wilde, R
27-Aug 9:15 AM 110 Philadelphia Soccer Club Cedar Stars Academy USTC #05 U12 F   Durle, M Durle, B Durle, R
27-Aug 10:30 AM 158 Holmdel FC Greater Chester Valley Soccer Association USTC #05 U12 F   Wilde, R Durle, M Durle, B
27-Aug 11:45 AM 291 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U12 F   Durle, R Wilde, R Durle, M
27-Aug 8:00 AM 206 PA Rush Jersey Shore BOCA Jr FC USTC #06 U13 F   Kraiter, Jr Kraiter, Sr Nguyen, H
27-Aug 9:15 AM 170 South Shore Select Penn Fusion SA USTC #06 U13 F   Whitham, J Kraiter, Jr Kraiter, Sr
27-Aug 10:30 AM 344 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #06 U14 F   Nguyen, H Whitham, J Kraiter, Jr
27-Aug 11:45 AM 302 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #06 U14 F   Kraiter, Sr Nguyen, H Whitham, J
27-Aug 1:00 PM 293 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #06 U13 F   Kraiter, Jr Kraiter, Sr Nguyen, H
27-Aug 2:15 PM 352 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #06 U14 F   Whitham, J Kraiter, Jr Kraiter, Sr
27-Aug 8:00 AM 145 Fishtown Athletic Harford FC United USTC #07 U12 F   Keenan, J DiMatteo, T Cunha, T
27-Aug 9:15 AM 379 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #07 U12 F   Weller, B Keenan, J DiMatteo, T
27-Aug 10:30 AM 157 Reading Rage SAC USTC #07 U12 F   Cunha, T Weller, B Keenan, J
27-Aug 11:45 AM 378 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #07 U12 F   DiMatteo, T Cunha, T Weller, B
27-Aug 8:00 AM 205 SAC SUSA USTC #08 U13 F   Crampsey, M Mathews, J Amon, J
27-Aug 9:15 AM 169 Watchung Hills Soccer Association Cedar Stars Academy USTC #08 U13 F   Haravitch, C Crampsey, M Mathews, J
27-Aug 10:30 AM 272 Patriot FC LDC United USTC #08 U14 F   Amon, J Haravitch, C Crampsey, M
27-Aug 11:45 AM 351 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #08 U14 F   Mathews, J Amon, J Haravitch, C
27-Aug 1:00 PM 353 Bracket C #2 Bracket D #2 USTC #08 U14 F   Crampsey, M Mathews, J Amon, J
27-Aug 8:00 AM 200 Continental FC Holmdel FC USTC #09 U13 F   Deswert, W Auchenbach, A Fidler, T
27-Aug 9:15 AM 164 Continental FC SUSA USTC #09 U13 F   Balash, E Deswert, W Auchenbach, A
27-Aug 10:30 AM 271 Old Line FC Penn Fusion SA USTC #09 U14 F   Fidler, T Balash, E Deswert, W
27-Aug 11:45 AM 347 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #09 U14 F   Balash, E Fidler, T Auchenbach, A
27-Aug 1:00 PM 354 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #09 U14 F   Deswert, W Auchenbach, A Fidler, T
27-Aug 8:00 AM 199 HMMS New Jersey Rush USTC #10 U13 F   Shaw, T Curran, Tim Denard, D
27-Aug 9:15 AM 163 NJ Stallions Academy Delaware Football Club USTC #10 U13 F   Denard, D Shaw, T Curran, Tim
27-Aug 10:30 AM 385 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10 U14 F   Curran, Tim Denard, D Shaw, T
27-Aug 11:45 AM 387 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #10 U14 F   Shaw, T Curran, Tim Denard, D
27-Aug 8:00 AM 324 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #11 U14 F   Stevenson, S Sorkin, B Walters, C
27-Aug 9:15 AM 300 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #11 U14 F   Walters, C Stevenson, S Sorkin, B
27-Aug 10:30 AM 348 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #11 U14 F   Sorkin, B Walters, C Stevenson, S
27-Aug 11:45 AM 388 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #11 U14 F   Stevenson, S Sorkin, B Walters, C
27-Aug 8:30 AM 76 Lower Merion Soccer Club Warrington WC Turf #1 U11 F   Lyle, D Nicolardi, J Lake, E
27-Aug 9:45 AM 82 Buckingham United FC Berna WC Turf #1 U11 F   Nicolardi, J Lyle, D Lake, E
27-Aug 11:00 AM 98 FC Brandwine Philadelphia Ukrainian Nationals WC Turf #1 U11 F   Lyle, D Nicolardi, J Lake, E
27-Aug 8:30 AM 75 Delaware Rush SJEB WC Turf #2 U11 F   France, J Minerva, L Smith, Zach
27-Aug 9:45 AM 81 Cherry Hill Soccer Club FC Providence Soccer Club WC Turf #2 U11 F   Ndebele, M France, J Minerva, L
27-Aug 11:00 AM 97 Yardley Makefield Soccer Continental FC WC Turf #2 U11 F   Smith, Zach Ndebele, M France, J
27-Aug 12:45 PM 295 Bracket A #1 Bracket B #1 WC Turf #2 U11 F   Campbell, B Smith, Zach Ndebele, M
27-Aug 2:00 PM 312 Bracket A #1 Bracket A #2 WC Turf #2 U11 F   France, J Campbell, B Smith, Zach