Spirit United Soccer Club      
      Kickoff Classic Tournament      
      August 25 & 26      
                       
              Confirmations campbell@chesco.com  
              Weather Info      
              Rules       
              Rules Modification - 7v7 - U09 & 10  
              Rules Modifications - 9v9 - U11 & 12  
              Directions  Open & Click on Field Map for Address
              Fees      
              Referee Event Registration  
                       
Revised 11:00 PM Friday August 24            
                       
Date Time  Gm # Home  Away Field Age  M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
8/25/2018 8:00 AM 189 Hulmeville Soccer Club Ukrainian Nationals DHSE #1 U13 Girls   Dennard, D Hulayew, P Curran, T
8/25/2018 9:15 AM 245 Staten Island Soccer Club Philadelphia Ukrainian Nationals DHSE #1 U14 Girls   Soto, A Dennard, D Hulayew, P
8/25/2018 10:30 AM 231 Continental FC Pipeline SC DHSE #1 U14 Girls   Curran, T Soto, A Dennard, D
8/25/2018 11:45 AM 192 Atletico FC Hulmeville Soccer Club DHSE #1 U13 Girls   Hulayew, P Curran, T Soto, A
8/25/2018 1:00 PM 244 Philadelphia Ukrainian Nationals Penn FC Youth DHSE #1 U14 Girls   Dennard, D Hulayew, P Curran, T
8/25/2018 2:15 PM 250 Penn Alliance Select NEFC DHSE #1 U14 Girls   Soto, A Dennard, D Hulayew, P
8/25/2018 3:30 PM 240 South Shore Select Watchung Hills Soccer Association DHSE #1 U14 Girls   Curran, T Soto, A Dennard, D
8/25/2018 4:45 PM 243 Staten Island Soccer Club Penn FC Youth DHSE #1 U14 Girls   Hulayew, P Curran, T Soto, A
8/25/2018 6:00 PM 252 Penn Alliance Select CASA DHSE #1 U14 Girls   Dennard, D Hulayew, P Curran, T
8/25/2018 8:00 AM 273 SJEB Rush NJX Academy FC DHSE #2 U14 Girls   Schwartz, E Liblick, G Robb, G
8/25/2018 9:15 AM 267 Jersey Shore BOCA Jr FC Pennsylvania Rush DHSE #2 U14 Girls   Liblick, G Schwartz, E Robb, G
8/25/2018 10:30 AM 237 Watchung Hills Soccer Association Howell United SC DHSE #2 U14 Girls   Robb, G Liblick, G Schwartz, E
8/25/2018 11:45 AM 275 NJX Academy FC Baltimore Bays DHSE #2 U14 Girls   Cortese, J George, J Liblick, G
8/25/2018 1:00 PM 268 Springfield FC Pennsylvania Rush DHSE #2 U14 Girls   Novielli, J Cortese, J George, J
8/25/2018 2:15 PM 262 Haverford SC PENN Athletics DHSE #2 U14 Girls   Baker, J Novielli, J Cortese, J
8/25/2018 3:30 PM 233 Pipeline SC Philadelphia SC DHSE #2 U14 Girls   George, J Baker, J Novielli, J
8/25/2018 4:45 PM 269 Jersey Shore BOCA Jr FC Springfield FC DHSE #2 U14 Girls   Cortese, J George, J Baker, J
8/25/2018 6:00 PM 263 HMMS PENN Athletics DHSE #2 U14 Girls   Novielli, J Cortese, J George, J
8/25/2018 8:00 AM 274 Deep Run Baltimore Bays DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Gray, B Havens, D Krakower, D
8/25/2018 9:15 AM 183 Continental FC Council Rock United DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Havens, M Gray, B Havens, D
8/25/2018 10:30 AM 256 Yardley Makefield Soccer Coastal Atlantic FC DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Krakower, D Havens, M Gray, B
8/25/2018 11:45 AM 276 Deep Run SJEB Rush DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Havens, D Krakower, D Havens, M
8/25/2018 1:00 PM 184 SAC Council Rock United DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Gray, B Havens, D Krakower, D
8/25/2018 2:15 PM 257 FC Steel Yardley Makefield Soccer DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Havens, M Gray, B Havens, D
8/25/2018 3:30 PM 205 Cedar Stars Academy Montgomery United DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Krakower, D Havens, M McGeehan, J
8/25/2018 4:45 PM 185 Continental FC SAC DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Havens, D Krakower, D Havens, M
8/25/2018 6:00 PM 255 FC Steel Coastal Atlantic FC DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   McGeehan, J Havens, D Krakower, D
8/25/2018 8:30 AM 74 South Shore Select Penn FC Youth DMS #1 U11 Girls   Marsh, M Auslander, C Doerr, J
8/25/2018 9:45 AM 119 Continental FC Yardley Makefield Soccer DMS #1 U12 Girls   Holenstein, P Marsh, M Auslander, C
8/25/2018 11:00 AM 159 Hershey soccer club TSF Academy DMS #1 U12 Girls   Marsh, M Holenstein, P Doerr, J
8/25/2018 12:15 PM 76 South Shore Select Delaware Rush DMS #1 U11 Girls   Holenstein, P Doerr, J Auslander, C
8/25/2018 1:30 PM 404 Cecil Soccer Club PA Classics Nova DMS #1 U11 Girls   Maley, T Auslander, C Doerr, J
8/25/2018 2:45 PM 122 FC EUROPA Continental FC DMS #1 U12 Girls   Holenstein, P Maley, T Auslander, C
8/25/2018 4:00 PM 69 Cedar Stars Academy Old Line Football Club DMS #1 U11 Girls   Maley, T Holenstein, P Doerr, J
8/25/2018 5:15 PM 421 Keystone FC Delaware Rush DMS #1 U12 Girls   Holenstein, P Doerr, J Auslander, C
8/25/2018 6:30 PM 155 Old Line F.C. West-Mont United SA DMS #1 U12 Girls   Maley, T Auslander, C Doerr, J
8/25/2018 8:00 AM 407 Cecil Soccer Club Springfield Soccer Club DMS #2 U11 Girls   Glasner, R Nelson, M Mandell, C
8/25/2018 9:15 AM 79 Continental FC FC Brandywine DMS #2 U11 Girls   Moran, A Glasner, R Nelson, M
8/25/2018 10:30 AM 405 Quakertown Soccer Club Nether United DMS #2 U11 Girls   Glasner, R Moran, A Mandell, C
8/25/2018 11:45 AM 62 Ukrainian Nationals QSC DMS #2 U11 Girls   Moran, A Mandell, C Valle, T
8/25/2018 1:00 PM 80 Baltimore Celtic FC Brandywine DMS #2 U11 Girls   Glasner, R Valle, T Mandell, C
8/25/2018 2:15 PM 416 Deep Run Reading Rage DMS #2 U12 Girls   McDonnell, K Glasner, R Valle, T
8/25/2018 4:45 PM 81 Continental FC Baltimore Celtic DMS #2 U11 Girls   Glasner, R McDonnell, K Valle, T
8/25/2018 6:00 PM 128 Lower Merion Soccer Club West-Mont United SA DMS #2 U12 Girls   McDonnell, K Valle, T McDonnell, K
8/25/2018 8:00 AM 92 SJEB Haverford DMS #3 U11 Girls   Miele, B Patel, N Alles, MJ
8/25/2018 9:15 AM 419 Deep Run FC Brandywine DMS #3 U12 Girls   Horng, A Miele, B Patel, N
8/25/2018 10:30 AM 85 Montgomery United Soccer Club FC Europa DMS #3 U11 Girls   Miele, B Horng, A Alles, MJ
8/25/2018 11:45 AM 94 SJEB Keystone FC DMS #3 U11 Girls   Horng, A Alles, MJ Patel, N
8/25/2018 1:00 PM 125 West-Mont United SA Cedar Stars Academy DMS #3 U12 Girls   Miele, B Patel, N Alles, MJ
8/25/2018 2:15 PM 422 Philadelphia Ukrainian Nationals FC Brandywine DMS #3 U12 Girls   Horng, A Miele, B Patel, N
8/25/2018 3:30 PM 88 Buckingham United Montgomery United Soccer Club DMS #3 U11 Girls   Miele, B Horng, A Alles, MJ
8/25/2018 4:45 PM 63 Philadelphia Soccer Club QSC DMS #3 U11 Girls   Horng, A Alles, MJ Patel, N
8/25/2018 8:30 AM 73 Delaware Rush West-Mont United SA DMS #4 U11 Girls   Lyle, D France, J Litzke, R
8/25/2018 9:45 AM 120 FC EUROPA New Jersey Rush DMS #4 U12 Girls   Curran, B Lyle, D France, J
8/25/2018 11:00 AM 131 Pipeline SC Whitpain DMS #4 U12 Girls   Lyle, D Curran, B Litzke, R
8/25/2018 12:15 PM 75 West-Mont United SA Penn FC Youth DMS #4 U11 Girls   France, J Litzke, R Curran, B
8/25/2018 1:30 PM 417 Holmdel FC Keystone FC DMS #4 U12 Girls   Lyle, D France, J Litzke, R
8/25/2018 2:45 PM 121 Yardley Makefield Soccer New Jersey Rush DMS #4 U12 Girls   Curran, B Lyle, D France, J
8/25/2018 4:00 PM 156 Hershey soccer club SJEB DMS #4 U12 Girls   Lyle, D Curran, B France, J
8/25/2018 8:00 AM 91 Keystone FC PSC DMS #5 U11 Girls   De Lucia, R Lynch, E Au, Liem
8/25/2018 9:15 AM 406 Delaware Union Lower Merion Soccer Club DMS #5 U11 Girls   Hall, S De Lucia, R Lynch, E
8/25/2018 10:30 AM 86 Buckingham United Baltimore Union SC DMS #5 U11 Girls   De Lucia, R Hall, S Au, Liem
8/25/2018 11:45 AM 93 PSC Haverford DMS #5 U11 Girls   Lynch, E Au, Liem Hall, S
8/25/2018 1:00 PM 126 Lower Merion Soccer Club Watchung Hills Soccer Association DMS #5 U12 Girls   De Lucia, R Lynch, E Au, Liem
8/25/2018 2:15 PM 410 Lower Merion Soccer Club Springfield Soccer Club DMS #5 U11 Girls   Hall, S De Lucia, R Lynch, E
8/25/2018 3:30 PM 87 FC Europa Baltimore Union SC DMS #5 U11 Girls   De Lucia, R Hall, S Au, Liem
8/25/2018 4:45 PM 64 Ukrainian Nationals Pipeline SC DMS #5 U11 Girls   Hall, S Au, Liem Udell, E
8/25/2018 8:00 AM 3 Pipeline SC Ukrainian Nationals DMS #6 U9 Girls   Abbas, R X X
8/25/2018 9:05 AM 21 West-Mont United SA Pipeline SC DMS #6 U10 Girls   Abbas, R X X
8/25/2018 10:10 AM 40 Delaware Rush Continental FC DMS #6 U10 Girls   Abbas, R X X
8/25/2018 11:15 AM 1 Philadelphia Soccer Club Ukrainian Nationals DMS #6 U9 Girls   Abbas, R X X
8/25/2018 12:20 PM 24 Upper Dublin Soccer Club West-Mont United SA DMS #6 U10 Girls   Abbas, R X X
8/25/2018 1:25 PM 33 Watchung Hills SA Continental FC DMS #6 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2018 2:30 PM 42 Delaware Rush Washington Township DMS #6 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2018 3:35 PM 30 South Shore Select Hulmville DMS #6 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2018 4:40 PM 35 Continental FC SJEB DMS #6 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2018 8:00 AM 4 Philadelphia Soccer Club Penn Fusion Soccer Academy DMS #7 U9 Girls   McDonnell, K X X
8/25/2018 9:05 AM 22 Upper Dublin Soccer Club Clarkstown SC DMS #7 U10 Girls   McDonnell, K X X
8/25/2018 10:10 AM 39 Washington Township HMMS Eagle FC DMS #7 U10 Girls   McDonnell, K X X
8/25/2018 11:15 AM 5 SAC Pipeline SC DMS #7 U9 Girls   McDonnell, K X X
8/25/2018 12:20 PM 23 Pipeline SC Clarkstown SC DMS #7 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 1:25 PM 34 Keystone FC SJEB DMS #7 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 2:30 PM 41 HMMS Eagle FC Continental FC DMS #7 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 3:35 PM 29 Penn Fusion SA Atletico FC DMS #7 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 4:40 PM 36 Keystone FC Watchung Hills SA DMS #7 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 8:00 AM 70 SJEB Hulmeville DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Wilde, R Paige, C
8/25/2018 9:15 AM 67 Cedar Stars Academy CRUSA DMS #8 U11 Girls   Wilde, R Billbrough, R Paige, C
8/25/2018 11:00 AM 71 Cecil Soccer Club Hulmeville DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Wilde, R Paige, C
8/25/2018 12:15 PM 68 Old Line Football Club CRUSA DMS #8 U11 Girls   Wilde, R Billbrough, R Paige, C
8/25/2018 2:00 PM 72 SJEB Cecil Soccer Club DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Wilde, R Domsohn, M
8/25/2018 3:15 PM 157 TSF Academy West-Mont United SA DMS #8 U12 Girls   Wilde, R Billbrough, R Domsohn, M
8/25/2018 4:30 PM 408 PA Classics Nova Quakertown Soccer Club DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Wilde, R Domsohn, M
8/25/2018 8:00 AM 420 Reading Rage Holmdel FC DMS #9 U12 Girls   Wissler, S Forgione, J Griffin, S
8/25/2018 9:15 AM 82 Continental FC Lower Merion Soccer Club DMS #9 U11 Girls   Forgione, S Wissler, S Forgione, J
8/25/2018 10:30 AM 418 Delaware Rush Philadelphia Ukrainian Nationals DMS #9 U12 Girls   Wissler, S Forgione, S Griffin, S
8/25/2018 11:45 AM 61 Pipeline SC Philadelphia Soccer Club DMS #9 U11 Girls   Forgione, S Griffin, S Forgione, J
8/25/2018 1:00 PM 83 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club DMS #9 U11 Girls   Wissler, S Forgione, J Griffin, S
8/25/2018 3:30 PM 409 Nether United Delaware Union DMS #9 U11 Girls   Wissler, S Forgione, S Linko, J
8/25/2018 4:45 PM 84 Continental FC Penn Fusion SA DMS #9 U11 Girls   Forgione, S Linko, J Forgione, J
8/25/2018 6:00 PM 127 Cedar Stars Academy Watchung Hills Soccer Association DMS #9 U12 Girls   Wissler, S Forgione, J Linko, J
8/25/2018 8:30 AM 45 Lower Merion Soccer Club Malvern United Johnsontown Park #2 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 9:35 AM 11 SAC Cedar Stars Academy Johnsontown Park #2 U9 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 10:40 AM 48 Lower Merion Soccer Club OLFC Johnsontown Park #2 U10 Girls   Neef, B X X
8/25/2018 11:45 AM 27 Hulmville Penn Fusion SA Johnsontown Park #2 U10 Girls   Gottfried, M X X
8/25/2018 12:50 PM 14 SAC Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #2 U9 Girls   Gottfried, M X X
8/25/2018 1:55 PM 49 Penn Fusion SA Holmdel FC Johnsontown Park #2 U10 Girls   Gottfried, M X X
8/25/2018 8:30 AM 46 Penn Fusion SA OLFC Johnsontown Park #4 U10 Girls   Boyle, T X X
8/25/2018 9:35 AM 12 Continental FC Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #4 U9 Girls   Boyle, T X X
8/25/2018 10:40 AM 47 Holmdel FC Malvern United Johnsontown Park #4 U10 Girls   Boyle, T X X
8/25/2018 11:45 AM 28 South Shore Select Atletico FC Johnsontown Park #4 U10 Girls   Nelson, M X X
8/25/2018 12:50 PM 13 HMMS Cedar Stars Academy Johnsontown Park #4 U9 Girls   Nelson, M X X
8/25/2018 1:55 PM 2 SAC Penn Fusion Soccer Academy Johnsontown Park #4 U9 Girls   Nelson, M X X
8/25/2018 3:30 PM 15 Continental FC HMMS Johnsontown Park #4 U9 Girls   Nelson, M X X
8/25/2018 8:00 AM 392 Whitby Iroquois SC Continental FC Parkside #1 U13 Girls   Boyd, R Arnold, D Snodgrass, D
8/25/2018 9:15 AM 386 SAC North Union United Parkside #1 U13 Girls   Gallen, J Boyd, R Arnold, D
8/25/2018 10:30 AM 280 Dallastown Soccer Club Keystone FC Parkside #1 U14 Girls   Snodgrass, D Gallen, J Boyd, R
8/25/2018 11:45 AM 391 Premier SC Whitby Iroquois SC Parkside #1 U13 Girls   Arnold, D Snodgrass, D Gallen, J
8/25/2018 1:00 PM 390 Buckingham United SAC Parkside #1 U13 Girls   Boyd, R Arnold, D Snodgrass, D
8/25/2018 2:15 PM 282 Dallastown Soccer Club PSC Parkside #1 U14 Girls   Gallen, J Boyd, R Arnold, D
8/25/2018 3:30 PM 393 Continental FC Premier SC Parkside #1 U13 Girls   Snodgrass, D Gallen, J Boyd, R
8/25/2018 4:45 PM 389 North Union United Atletico FC Parkside #1 U13 Girls   Anton, S Snodgrass, D Gallen, J
8/25/2018 9:30 AM 286 FC Europa Middletown SC Parkside #2 U14 Girls   Hutko, K Broske, P Englehart, D
8/25/2018 10:45 AM 285 Patriot FC PSA Parkside #2 U14 Girls   Broske, P Hutko, K Englehart, D
8/25/2018 2:00 PM 281 Malvern United Keystone FC Parkside #2 U14 Girls   Broske, P Hutko, K Paige, C
8/25/2018 3:15 PM 287 PSA Middletown SC Parkside #2 U14 Girls   Hutko, K Broske, P Paige, C
8/25/2018 8:00 AM 394 NLS Springfield Soccer Club Parkside #3 U13 Girls   Abbas, J Kraiter, Sr Kraiter, Jr
8/25/2018 9:15 AM 388 Buckingham United Pennsylvania Soccer Academy Parkside #3 U13 Girls   Procak, M Abbas, J Kraiter, Sr
8/25/2018 10:30 AM 279 PSC Malvern United Parkside #3 U14 Girls   Kraiter, Jr Procak, M Abbas, J
8/25/2018 11:45 AM 395 Springfield Soccer Club Methacton United SC Parkside #3 U13 Girls   Kraiter, Sr Kraiter, Jr Procak, M
8/25/2018 1:00 PM 387 Pennsylvania Soccer Academy Atletico FC Parkside #3 U13 Girls   Abbas, J Kraiter, Sr Kraiter, Jr
8/25/2018 2:15 PM 288 FC Europa Patriot FC Parkside #3 U14 Girls   Procak, M Abbas, J Kraiter, Sr
8/25/2018 3:30 PM 396 Methacton United SC NLS Parkside #3 U13 Girls   Kraiter, Jr Procak, M Abbas, J
8/25/2018 4:45 PM 216 Atletico FC Pennsylvania Soccer Academy Parkside #3 U13 Girls PPD Kraiter, Sr Kraiter, Jr Procak, M
8/25/2018 8:00 AM 221 FC Steel 1776 United Reeceville #1 U13 Girls   Maric, Z McGuirk, T McShane, M
8/25/2018 9:15 AM 227 Lighthouse West-Mont United SA Reeceville #1 U13 Girls   Weaver, S Maric, Z McGuirk, T
8/25/2018 10:30 AM 291 Upper Moreland Northern Steel Reeceville #1 U14 Girls   McShane, M Weaver, S Maric, Z
8/25/2018 11:45 AM 219 FC Steel Pipeline SC Reeceville #1 U13 Girls   McGuirk, T McShane, M Weaver, S
8/25/2018 1:00 PM 225 Lighthouse SAC Reeceville #1 U13 Girls   Maric, Z McGuirk, T McShane, M
8/25/2018 2:15 PM 294 Upper Moreland Malvern United Reeceville #1 U14 Girls   Weaver, S Maric, Z McGuirk, T
8/25/2018 3:30 PM 220 1776 United Pipeline SC Reeceville #1 U13 Girls   McShane, M Weaver, S Maric, Z
8/25/2018 4:45 PM 226 West-Mont United SA SAC Reeceville #1 U13 Girls   McGuirk, T McShane, M Weaver, S
8/25/2018 8:00 AM 223 Coventry Radnor Soccer Club Reeceville #2 U13 Girls   Crampsey, M Maslanka, M DiRienzo, N
8/25/2018 9:15 AM 228 Holmdel FC Alliance FC (formerly GCVSA) Reeceville #2 U13 Girls   Steffen, D Crampsey, M Maslanka, M
8/25/2018 10:30 AM 292 1776 Malvern United Reeceville #2 U14 Girls   DiRienzo, N Steffen, D Crampsey, M
8/25/2018 11:45 AM 222 Quakertown Radnor Soccer Club Reeceville #2 U13 Girls   Maslanka, M DiRienzo, N Steffen, D
8/25/2018 1:00 PM 230 Holmdel FC Keystone FC Reeceville #2 U13 Girls   Crampsey, M Maslanka, M DiRienzo, N
8/25/2018 2:15 PM 295 1776 Delaware Union Reeceville #2 U14 Girls   Steffen, D Crampsey, M Maslanka, M
8/25/2018 3:30 PM 224 Quakertown Coventry Reeceville #2 U13 Girls   DiRienzo, N Steffen, D Crampsey, M
8/25/2018 4:45 PM 229 Keystone FC Alliance FC (formerly GCVSA) Reeceville #2 U13 Girls   Maslanka, M DiRienzo, N Steffen, D
8/25/2018 6:00 PM 293 Delaware Union Northern Steel Reeceville #2 U14 Girls   Crampsey, M Maslanka, M DiRienzo, N
8/25/2018 8:00 AM 132 Cedar Stars Academy Whitpain USTC #01 U12 Girls   Rodriguez, T Bailey, C Monaco, B
8/25/2018 9:15 AM 135 Northern Steel Select Soccer Penn Fusion SA USTC #01 U12 Girls   Cocci, M Rodriguez, T Bailey, C
8/25/2018 10:30 AM 137 Old Line FC Century North USTC #01 U12 Girls   Rodriguez, T Cocci, M Monaco, B
8/25/2018 11:45 AM 158 Old Line F.C. SJEB USTC #01 U12 Girls   Cocci, M Monaco, B Bailey, C
8/25/2018 1:00 PM 136 Buckingham United Northern Steel Select Soccer USTC #01 U12 Girls   Rodriguez, T Bailey, C Monaco, B
8/25/2018 2:15 PM 140 Warrington SC Old Line FC USTC #01 U12 Girls   Cocci, M Rodriguez, T Bailey, C
8/25/2018 3:30 PM 133 Pipeline SC Cedar Stars Academy USTC #01 U12 Girls   Rodriguez, T Cocci, M Monaco, B
8/25/2018 4:45 PM 134 Buckingham United Penn Fusion SA USTC #01 U12 Girls   Cocci, M Rodriguez, T Bailey, C
8/25/2018 8:30 AM 167 Harford FC United Continental FC USTC #01B U12 Girls   MacFarlane, D Dehaven, L Angelo. M
8/25/2018 9:45 AM 170 Nether United Radnor Soccer Club USTC #01B U12 Girls   Wolfe, J MacFarlane, D Dehaven, L
8/25/2018 11:00 AM 138 Warrington SC SAC USTC #01B U12 Girls   MacFarlane, D Wolfe, J Angelo. M
8/25/2018 12:15 PM 165 Harford FC United Yardley Makefield Soccer USTC #01B U12 Girls   Wolfe, J Angelo. M Dehaven, L
8/25/2018 1:30 PM 169 Radnor Soccer Club CRUSA USTC #01B U12 Girls   MacFarlane, D Dehaven, L Angelo. M
8/25/2018 2:45 PM 139 Century North SAC USTC #01B U12 Girls   Wolfe, J MacFarlane, D Dehaven, L
8/25/2018 4:00 PM 166 Continental FC Yardley Makefield Soccer USTC #01B U12 Girls   MacFarlane, D Wolfe, J Angelo. M
8/25/2018 5:15 PM 168 Nether United CRUSA USTC #01B U12 Girls   Wolfe, J Angelo. M Dehaven, L
8/25/2018 8:00 AM 190 Atletico FC Penn Fusion SA USTC #03 U13 Girls   Gary Repko Bill Koellner Bill Burns
8/25/2018 9:15 AM 247 FC EUROPA SAC USTC #03 U14 Girls   Randy Holford Gary Repko Bill Koellner
8/25/2018 10:30 AM 232 SJEB Rush Philadelphia SC USTC #03 U14 Girls   Bill Burns Randy Holford Gary Repko
8/25/2018 11:45 AM 191 Ukrainian Nationals Penn Fusion SA USTC #03 U13 Girls   Bill Koellner Bill Burns Randy Holford
8/25/2018 1:00 PM 246 Cedar Stars Academy SAC USTC #03 U14 Girls   Gary Repko Bill Koellner Bill Burns
8/25/2018 2:15 PM 249 CASA Harford FC United USTC #03 U14 Girls   Randy Holford Gary Repko Bill Koellner
8/25/2018 3:30 PM 239 Howell United SC Delaware Football Club USTC #03 U14 Girls   Bill Burns Randy Holford Gary Repko
8/25/2018 4:45 PM 248 Cedar Stars Academy FC EUROPA USTC #03 U14 Girls   Bill Koellner Bill Burns Randy Holford
8/25/2018 6:00 PM 251 Harford FC United NEFC USTC #03 U14 Girls   Gary Repko Bill Koellner Bill Burns
8/25/2018 8:00 AM 206 Horsham Cedar Stars Academy USTC #04 U13 Girls   Michael Piasecki Gonzalo Mendez Charlie Haravitch
8/25/2018 9:15 AM 176 Penn Fusion SA Watchung Hills Soccer Association USTC #04 U13 Girls   Gonzalo Mendez Charlie Haravitch Michael Piasecki
8/25/2018 10:30 AM 238 South Shore Select Delaware Football Club USTC #04 U14 Girls   Charlie Haravitch Gonzalo Mendez Andrew Cieri
8/25/2018 11:45 AM 204 Horsham Montgomery United USTC #04 U13 Girls   Michael Piasecki Charlie Haravitch Gonzalo Mendez
8/25/2018 1:00 PM 175 Watchung Hills Soccer Association Pipeline SC USTC #04 U13 Girls   Antonio Dias Michael Piasecki Charlie Haravitch
8/25/2018 2:15 PM 261 Penn Fusion SA HMMS USTC #04 U14 Girls   Gonzalo Mendez Antonio Dias Michael Piasecki
8/25/2018 3:30 PM 234 SJEB Rush Continental FC USTC #04 U14 Girls   Charlie Haravitch Gonzalo Mendez Antonio Dias
8/25/2018 4:45 PM 174 Penn Fusion SA Pipeline SC USTC #04 U13 Girls   Michael Piasecki Antonio Dias Gonzalo Mendez
8/25/2018 6:00 PM 264 Haverford SC Penn Fusion SA USTC #04 U14 Girls   Antonio Dias Michael Piasecki Charlie Haravitch
8/25/2018 8:00 AM 107 Clarkstown Soccer Club Soccer Association of Columbia USTC #05 U12 Girls   Dan Giacomelli Todd Douglas Zack Giacomelli
8/25/2018 9:15 AM 110 Torpedoes SC Penn Fusion SA USTC #05 U12 Girls   Jess Giacomelli Dan Giacomelli Todd Douglas
8/25/2018 10:30 AM 55 Baltimore Union SC Lehigh Valley United USTC #05 U11 Girls   Dan Giacomelli Jess Giacomelli Zack Giacomelli
8/25/2018 11:45 AM 115 South Shore Select Philadelphia Ukrainian Nationals USTC #05 U12 Girls   Todd Douglas Zack Giacomelli Jess Giacomelli
8/25/2018 1:00 PM 112 Torpedoes SC Nationals USTC #05 U12 Girls   Dan Giacomelli Todd Douglas Zack Giacomelli
8/25/2018 2:15 PM 58 Watchung Hills Baltimore Union SC USTC #05 U11 Girls   Jess Giacomelli Dan Giacomelli Todd Douglas
8/25/2018 3:30 PM 109 Clarkstown Soccer Club Philadelphia SC USTC #05 U12 Girls   Jess Giacomelli Zack Giacomelli Dan Giacomelli
8/25/2018 4:45 PM 111 Nationals Penn Fusion SA USTC #05 U12 Girls   Todd Douglas Zack Giacomelli Jess Giacomelli
8/25/2018 8:00 AM 113 South Shore Select TSF Academy USTC #07 U12 Girls   Seeley, S Seeley, M Domsohn, M
8/25/2018 9:15 AM 116 SJEB Continental FC USTC #07 U12 Girls   Seeley, S Seeley, M Domsohn, M
8/25/2018 10:30 AM 56 Watchung Hills Penn Fusion SA USTC #07 U11 Girls   Seeley, S Seeley, M Domsohn, M
8/25/2018 11:45 AM 108 Philadelphia SC Soccer Association of Columbia USTC #07 U12 Girls   Seeley, S Seeley, M Domsohn, M
8/25/2018 1:00 PM 118 SJEB Pipeline SC USTC #07 U12 Girls   Lister, John Lister, Joe Ernst, E
8/25/2018 2:15 PM 57 Lehigh Valley United Penn Fusion SA USTC #07 U11 Girls   Lister, Joe Lister, John Ernst, E
8/25/2018 3:30 PM 114 Philadelphia Ukrainian Nationals TSF Academy USTC #07 U12 Girls   Lister, John Lister, Joe Ernst, E
8/25/2018 4:45 PM 117 Pipeline SC Continental FC USTC #07 U12 Girls   Lister, Joe Lister, John Ernst, E
8/25/2018 8:00 AM 202 FC Europa Cecil SC USTC #08 U13 Girls   Balash, E Niehieser, J Kohler, K
8/25/2018 9:15 AM 270 Continental FC GPSNJ Clearview USTC #08 U14 Girls   Brelje, B Balash, E Niehieser, J
8/25/2018 11:00 AM 203 United Philly FSA FC Europa USTC #08 U13 Girls   Kohler, K Brelje, B Balash, E
8/25/2018 12:15 PM 271 Harford FC United GPSNJ Clearview USTC #08 U14 Girls   Niehieser, J Kohler, K Brelje, B
8/25/2018 1:30 PM 178 South Shore Select Baltimore Union SC USTC #08 U13 Girls   Balash, E Niehieser, J Kohler, K
8/25/2018 2:45 PM 201 United Philly FSA Cecil SC USTC #08 U13 Girls   Brelje, B Balash, E Niehieser, J
8/25/2018 4:00 PM 272 Continental FC Harford FC United USTC #08 U14 Girls   Kohler, K Brelje, B Balash, E
8/25/2018 5:15 PM 179 Clarkstown Soccer Club Baltimore Union SC USTC #08 U13 Girls   Niehieser, J Kohler, K Brelje, B
8/25/2018 8:00 AM 200 West-Mont United SA Delaware Football Club USTC #09 U13 Girls   John Wehrman Andrew Cieri Eric Skversky
8/25/2018 9:15 AM 186 Philadelphia SC FC Revolution USTC #09 U13 Girls   John Mchugh John Wehrman Andrew Cieri
8/25/2018 10:30 AM 260 Parsippany SC Continental FC USTC #09 U14 Girls   Eric Skversky John Mchugh John Wehrman
8/25/2018 11:45 AM 199 Delaware Football Club Philadelphia Ukrainian Nationals USTC #09 U13 Girls   Andrew Cieri Eric Skversky John Mchugh
8/25/2018 1:00 PM 188 Philadelphia SC Middletown SC USTC #09 U13 Girls   John Wehrman Andrew Cieri Eric Skversky
8/25/2018 2:15 PM 258 Parsippany SC PA Rush USTC #09 U14 Girls   John Mchugh John Wehrman Andrew Cieri
8/25/2018 3:30 PM 198 West-Mont United SA Philadelphia Ukrainian Nationals USTC #09 U13 Girls   Eric Skversky John Mchugh John Wehrman
8/25/2018 4:45 PM 187 Middletown SC FC Revolution USTC #09 U13 Girls   Andrew Cieri Eric Skversky John Mchugh
8/25/2018 6:00 PM 259 Continental FC PA Rush USTC #09 U14 Girls   John Wehrman Andrew Cieri Eric Skversky
8/25/2018 8:00 AM 195 Keystone FC TSF Academy USTC #10 U13 Girls   Broome, R Halsey, A Amon, J
8/25/2018 9:15 AM 172 SAC FC Bucks USTC #10 U13 Girls   Halsey, A Broome, R Wagner, J
8/25/2018 11:00 AM 197 Keystone FC Patriot FC USTC #10 U13 Girls   Amon, J Wagner, J Broome, R
8/25/2018 12:15 PM 171 SJEB Rush FC Bucks USTC #10 U13 Girls   Halsey, A                                                                                                                                                                                                                              Wagner, J
8/25/2018 1:30 PM 177 Whitby Iroquois Clarkstown Soccer Club USTC #10 U13 Girls   Broome, R Halsey, A Amon, J
8/25/2018 2:45 PM 196 Patriot FC TSF Academy USTC #10 U13 Girls   Halsey, A Broome, R Maniscalco, S
8/25/2018 4:00 PM 173 SJEB Rush SAC USTC #10 U13 Girls   Amon, J Maniscalco, S Broome, R
8/25/2018 5:15 PM 180 South Shore Select Whitby Iroquois USTC #10 U13 Girls   Halsey, A Amon, J Maniscalco, S
8/26/2018 8:00 AM 142 SAC Old Line FC Caln Park West #1 U12 Girls   Cocci, M Litzke, R Monaco, B
8/26/2018 9:15 AM 345 Bracket A #1 Bracket B #1 Caln Park West #1 U12 Girls   Curran, B Cocci, M Litzke, R
8/26/2018 10:30 AM 310 Bracket B #1 Bracket A #2 Caln Park West #1 U12 Girls   Cocci, M Curran, B Monaco, B
8/26/2018 11:45 AM 311 Bracket A #3 Bracket B #3 Caln Park West #1 U12 Girls   Curran, B Monaco, B Litzke, R
8/26/2018 1:00 PM 346 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 Caln Park West #1 U12 Girls   Cocci, M Litzke, R Monaco, B
8/26/2018 2:15 PM 312 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Caln Park West #1 U12 Girls   Curran, B Cocci, M Litzke, R
8/26/2018 8:00 AM 141 Century North Warrington SC Caln Park West #2 U12 Girls   Marsh, M Marsh, B Domsohn, M
8/26/2018 9:15 AM 348 Bracket A #2 Bracket B #2 Caln Park West #2 U12 Girls   Baker, J Marsh, M Marsh, B
8/26/2018 10:30 AM 309 Bracket A #1 Bracket B #2 Caln Park West #2 U12 Girls   Marsh, M Baker, J Domsohn, M
8/26/2018 11:45 AM 347 Bracket A #3 Bracket B #3 Caln Park West #2 U12 Girls   Baker, J Domsohn, M Marsh, B
8/26/2018 8:00 AM 322 Bracket C #2 Bracket D #2 DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Balash, E Brelje, B Wissler, S
8/26/2018 9:15 AM 364 Bracket A #2 Bracket B #2 DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Niehieser, J Balash, E Brelje, B
8/26/2018 10:30 AM 360 Bracket A #2 Bracket B #2 DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Wissler, S Niehieser, J Balash, E
8/26/2018 11:45 AM 368 Bracket A #2 Bracket B #2 DiSerafino Stadium #1 U14 Girls   Brelje, B Wissler, S Niehieser, J
8/26/2018 1:00 PM 356 Bracket A #2 Bracket B #2 DiSerafino Stadium #1 U13 Girls   Balash, E Brelje, B Wissler, S
8/26/2018 8:00 AM 339 Bracket C #1 Bracket D #1 DMS #1 U12 Girls   Lyle, D Bailey, C Linko, J
8/26/2018 9:15 AM 59 Lehigh Valley United Watchung Hills DMS #1 U11 Girls   Horng, A Lyle, D Bailey, C
8/26/2018 10:30 AM 414 Bracket A #2 Bracket A #3 DMS #1 U11 Girls   Lyle, D Horng, A Linko, J
8/26/2018 11:45 AM 78 Penn FC Youth Delaware Rush DMS #1 U11 Girls   Horng, A Linko, J Bailey, C
8/26/2018 1:00 PM 351 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #1 U11 Girls   Lyle, D Bailey, C Linko, J
8/26/2018 2:15 PM 412 Bracket A #5 Consolation A Winner DMS #1 U11 Girls   Horng, A Lyle, D Bailey, C
8/26/2018 8:00 AM 124 New Jersey Rush Continental FC DMS #2 U12 Girls   Wolfe, J Dehaven, L Angelo, M
8/26/2018 9:15 AM 426 Bracket A #2 Bracket A #3 DMS #2 U12 Girls   Phillips, M Wolfe, J Dehaven, L
8/26/2018 10:30 AM 314 Bracket B #1 Bracket A #2 DMS #2 U11 Girls   Wolfe, J Phillips, M Angelo, M
8/26/2018 11:45 AM 349 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #2 U11 Girls   Phillips, M Angelo. M Dehaven, L
8/26/2018 1:00 PM 89 FC Europa Buckingham United DMS #2 U11 Girls   Wolfe, J Dehaven, L Angelo. M
8/26/2018 8:00 AM 160 Old Line F.C. TSF Academy DMS #3 U12 Girls   Hall, S Reid, T Auslander, C
8/26/2018 9:15 AM 65 Philadelphia Soccer Club Ukrainian Nationals DMS #3 U11 Girls   Reid, J Hall, S Reid, T
8/26/2018 10:30 AM 413 Bracket A #1 Bracket A #4 DMS #3 U11 Girls   Hall, S Reid, J Auslander, C
8/26/2018 11:45 AM 163 Old Line F.C. Hershey soccer club DMS #3 U12 Girls   Reid, J Auslander, C Reid, T
8/26/2018 1:00 PM 95 PSC SJEB DMS #3 U11 Girls   Moran, A Reid, T Auslander, C
8/26/2018 2:15 PM 424 Bracket A #5 Consolation A Winner DMS #3 U12 Girls   Reid, J Auslander, C Reid, T
8/26/2018 8:00 AM 161 Hershey soccer club West-Mont United SA DMS #4 U12 Girls   Holsinger, D Holsinger, R Maniscalco, S
8/26/2018 9:15 AM 66 QSC Pipeline SC DMS #4 U11 Girls   De Lucia, R Holsinger, D Holsinger, R
8/26/2018 10:30 AM 411 Bracket A #6 Bracket A #7 DMS #4 U11 Girls   Holsinger, D De Lucia, R Maniscalco, S
8/26/2018 11:45 AM 164 TSF Academy SJEB DMS #4 U12 Girls   Holsinger, R Maniscalco, S De Lucia, R
8/26/2018 1:00 PM 343 Bracket C #2 Bracket D #2 DMS #4 U12 Girls   Holsinger, D Holsinger, R Maniscalco, S
8/26/2018 2:45 PM 162 SJEB West-Mont United SA DMS #4 U12 Girls   De Lucia, R Holsinger, D Holsinger, R
8/26/2018 8:00 AM 129 Cedar Stars Academy Lower Merion Soccer Club DMS #5 U12 Girls   Glasner, R Forgione, J Mandell, C
8/26/2018 9:15 AM 425 Bracket A #1 Bracket A #4 DMS #5 U12 Girls   Forgione, S Glasner, R Forgione, J
8/26/2018 10:30 AM 315 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #5 U11 Girls   Glasner, R Forgione, S Mandell, C
8/26/2018 11:45 AM 305 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #5 U12 Girls   Forgione, S Mandell, C Forgione, J
8/26/2018 1:00 PM 96 Haverford Keystone FC DMS #5 U11 Girls   Glasner, R Forgione, J Mandell, C
8/26/2018 2:15 PM 316 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #5 U11 Girls   Forgione, S Glasner, R Forgione, J
8/26/2018 8:00 AM 8 Penn Fusion Soccer Academy Ukrainian Nationals DMS #6 U9 Girls   Samara, G X X
8/26/2018 9:05 AM 17 Continental FC Cedar Stars Academy DMS #6 U9 Girls   Samara, G X X
8/26/2018 10:10 AM 44 Continental FC Washington Township DMS #6 U10 Girls   Samara, G X X
8/26/2018 11:15 AM 7 SAC Ukrainian Nationals DMS #6 U9 Girls   Samara, G X X
8/26/2018 12:20 PM 32 Atletico FC Hulmville DMS #6 U10 Girls   Doll, M X X
8/26/2018 1:25 PM 52 OLFC Malvern United DMS #6 U10 Girls   Doll, M X X
8/26/2018 3:00 PM 301 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #6 U10 Girls   Doll, M X X
8/26/2018 9:05 AM 20 HMMS Lower Merion Soccer Club DMS #7 U9 Girls   Doll, M X X
8/26/2018 10:10 AM 43 HMMS Eagle FC Delaware Rush DMS #7 U10 Girls   Doll, M X X
8/26/2018 11:15 AM 6 Philadelphia Soccer Club Pipeline SC DMS #7 U9 Girls   Holenstein, P X X
8/26/2018 12:20 PM 31 Penn Fusion SA South Shore Select DMS #7 U10 Girls   Holenstein, P X X
8/26/2018 1:45 PM 302 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #7 U10 Girls   Holenstein, P X X
8/26/2018 3:00 PM 19 SAC Continental FC DMS #7 U9 Girls   Holenstein, P X X
8/26/2018 8:00 AM 130 Watchung Hills Soccer Association West-Mont United SA DMS #8 U12 Girls   Maric, Z Billbrough, R Tuzmen, M
8/26/2018 9:15 AM 344 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #8 U12 Girls   Moran, A Maric, Z Billbrough, R
8/26/2018 10:30 AM 423 Bracket A #6 Bracket A #7 DMS #8 U12 Girls   Tuzmen, M Moran, A Maric, Z
8/26/2018 11:45 AM 77 West-Mont United SA South Shore Select DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Tuzmen, M Moran, A
8/26/2018 1:00 PM 427 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #8 U12 Girls   Maric, Z Billbrough, R Tuzmen, M
8/26/2018 3:00 PM 350 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 DMS #8 U11 Girls   Billbrough, R Maric, Z Tuzmen, M
8/26/2018 8:00 AM 123 Yardley Makefield Soccer FC EUROPA DMS #9 U12 Girls   Lister, John Lister, Joe Broske, P
8/26/2018 9:15 AM 342 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #9 U12 Girls   Anton, S Lister, John Lister, Joe
8/26/2018 10:30 AM 313 Bracket A #1 Bracket B #2 DMS #9 U11 Girls   Broske, P Anton, S Lister, John
8/26/2018 11:45 AM 352 Bracket A #2 Bracket B #2 DMS #9 U11 Girls   Lister, Joe Broske, P Anton, S
8/26/2018 1:00 PM 90 Baltimore Union SC Montgomery United Soccer Club DMS #9 U11 Girls   Anton, S Houseman, D Broske, P
8/26/2018 8:00 AM 51 Penn Fusion SA Malvern United Johnsontown Park #2 U10 Girls   Maley, T X X
8/26/2018 9:05 AM 38 SJEB Watchung Hills SA Johnsontown Park #2 U10 Girls   Maley, T X X
8/26/2018 10:30 AM 54 Holmdel FC OLFC Johnsontown Park #2 U10 Girls   Maley, T X X
8/26/2018 11:35 AM 26 Clarkstown SC West-Mont United SA Johnsontown Park #2 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/26/2018 12:40 PM 18 Lower Merion Soccer Club Cedar Stars Academy Johnsontown Park #2 U9 Girls   Snodgrass, M X X
8/26/2018 1:45 PM 10 Pipeline SC Penn Fusion Soccer Academy Johnsontown Park #2 U9 Girls   Snodgrass, M X X
8/26/2018 8:00 AM 50 Lower Merion Soccer Club Holmdel FC Johnsontown Park #4 U10 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 9:05 AM 37 Continental FC Keystone FC Johnsontown Park #4 U10 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 10:30 AM 53 Lower Merion Soccer Club Penn Fusion SA Johnsontown Park #4 U10 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 11:35 AM 25 Pipeline SC Upper Dublin Soccer Club Johnsontown Park #4 U10 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 12:40 PM 16 SAC HMMS Johnsontown Park #4 U9 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 1:45 PM 9 Philadelphia Soccer Club SAC Johnsontown Park #4 U9 Girls   Abbas, R X X
8/26/2018 8:00 AM 290 Middletown SC Patriot FC Parkside #1 U14 Girls   Krakower, D Wilde, R Miele, B
8/26/2018 9:15 AM 283 Malvern United Dallastown Soccer Club Parkside #1 U14 Girls   Wilde, R Krakower, D Miele, B
8/26/2018 10:30 AM 398 Bracket A #4 Bracket C #2 Parkside #1 U13 Girls   Miele, B Wilde, R Krakower, D
8/26/2018 12:45 PM 308 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #1 U14 Girls   Krakower, D Miele, B Wilde, R
8/26/2018 8:00 AM 284 Keystone FC PSC Parkside #2 U14 Girls   Kraiter, Sr Kraiter, Jr Houseman, D
8/26/2018 9:15 AM 402 Bracket C #1 Bracket A #2 Parkside #2 U13 Girls   Kraiter, Jr Kraiter, Sr Houseman, D
8/26/2018 10:30 AM 399 Bracket A #5 Bracket B #3 Parkside #2 U13 Girls   Houseman, D Kraiter, Jr Kraiter, Sr
8/26/2018 11:45 AM 328 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #2 U13 Girls PPD Kraiter, Jr Houseman, D Whitham, J
8/26/2018 8:00 AM 289 PSA FC Europa Parkside #3 U14 Girls   McGuirk, T Mathews, J Snodgrass, D
8/26/2018 9:15 AM 401 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U13 Girls   Mathews, J McGuirk, T Snodgrass, D
8/26/2018 10:30 AM 397 Bracket A #3 Bracket B #2 Parkside #3 U13 Girls   Snodgrass, D Mathews, J McGuirk, T
8/26/2018 12:45 PM 403 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U13 Girls   McGuirk, T Snodgrass, D Mathews, J
8/26/2018 8:00 AM 334 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #1 U13 Girls   Schwartz, E George, J Wursthorn, Karina
8/26/2018 9:15 AM 331 Bracket A #1 Bracket B #1 Reeceville #1 U13 Girls   Hutko, K Schwartz, E George, J
8/26/2018 10:30 AM 296 Upper Moreland Delaware Union Reeceville #1 U14 Girls   Wursthorn, Karina Hutko, K Schwartz, E
8/26/2018 11:45 AM 335 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #1 U13 Girls   George, J Wursthorn, Karina Hutko, K
8/26/2018 1:00 PM 333 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Reeceville #1 U13 Girls   Schwartz, E George, J Wursthorn, Karina
8/26/2018 2:15 PM 337 Bracket C #3 Bracket D #3 Reeceville #1 U13 Girls   Hutko, K Schwartz, E George, J
8/26/2018 8:00 AM 299 Upper Moreland 1776 Reeceville #2 U14 Girls   Abbas, J Gallen, J Nicolardi, J
8/26/2018 9:15 AM 332 Bracket C #1 Bracket D #1 Reeceville #2 U13 Girls   Cortese, J Abbas, J Gallen, J
8/26/2018 10:30 AM 298 Malvern United Northern Steel Reeceville #2 U14 Girls   Nicolardi, J Cortese, J Abbas, J
8/26/2018 11:45 AM 336 Bracket C #2 Bracket D #2 Reeceville #2 U13 Girls   Gallen, J Nicolardi, J Cortese, J
8/26/2018 1:00 PM 297 1776 Northern Steel Reeceville #2 U14 Girls   Abbas, J Gallen, J Nicolardi, J
8/26/2018 2:15 PM 300 Delaware Union Malvern United Reeceville #2 U14 Girls   Cortese, J Abbas, J Gallen, J
8/26/2018 8:00 AM 317 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U13 Girls   Austin Shay David Hughes Hunter Shay
8/26/2018 9:15 AM 254 NEFC CASA USTC #01 U14 Girls   John Wehrman Austin Shay David Hughes
8/26/2018 10:30 AM 353 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U13 Girls   Austin Shay John Wehrman Hunter Shay
8/26/2018 11:45 AM 235 Pipeline SC SJEB Rush USTC #01 U14 Girls   David Hughes Hunter Shay John Wehrman
8/26/2018 1:00 PM 319 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 U13 Girls   Austin Shay David Hughes Hunter Shay
8/26/2018 2:15 PM 400 Bracket C #3 Consolation C Winner USTC #01 U13 Girls   John Wehrman Austin Shay David Hughes
8/26/2018 3:30 PM 366 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #01 U14 Girls   David Hughes John Wehrman Hunter Shay
8/26/2018 8:00 AM 318 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #03 U13 Girls   William Fuller Jody Bradley Todd Douglas
8/26/2018 9:15 AM 253 Harford FC United Penn Alliance Select USTC #03 U14 Girls   Gonzalo Mendez William Fuller Jody Bradley
8/26/2018 10:30 AM 181 Clarkstown Soccer Club South Shore Select USTC #03 U13 Girls   Todd Douglas Gonzalo Mendez William Fuller
8/26/2018 11:45 AM 241 Howell United SC South Shore Select USTC #03 U14 Girls   Todd Douglas Jody Bradley Gonzalo Mendez
8/26/2018 1:00 PM 370 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #03 U14 Girls   William Fuller Jody Bradley Todd Douglas
8/26/2018 2:15 PM 354 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #03 U13 Girls   Gonzalo Mendez William Fuller Jody Bradley
8/26/2018 8:00 AM 320 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #04 U13 Girls   Bill Burns Eric Skversky Bill Koellner
8/26/2018 9:15 AM 361 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U14 Girls   Gary Repko Bill Burns Eric Skversky
8/26/2018 10:30 AM 182 Baltimore Union SC Whitby Iroquois USTC #04 U13 Girls   Bill Koellner Gary Repko Bill Burns
8/26/2018 11:45 AM 236 Philadelphia SC Continental FC USTC #04 U14 Girls   Eric Skversky Bill Koellner Gary Repko
8/26/2018 1:00 PM 362 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #04 U14 Girls   Bill Burns Eric Skversky Bill Koellner
8/26/2018 2:15 PM 358 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #04 U13 Girls   Gary Repko Bill Burns Eric Skversky
8/26/2018 3:30 PM 307 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U14 Girls   Bill Koellner Gary Repko Bill Burns
8/26/2018 8:00 AM 338 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U12 Girls   Antonio Dias Maddi Porter Josh Hornick
8/26/2018 9:15 AM 60 Penn Fusion SA Baltimore Union SC USTC #05 U11 Girls   Antonio Dias Chris Hornickle Maddi Porter
8/26/2018 10:30 AM 341 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #05 U12 Girls   Antonio Dias Josh Hornick Chris Hornickle
8/26/2018 11:45 AM 340 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U12 Girls   Chris Hornickle Maddi Porter Antonio Dias
8/26/2018 1:00 PM 303 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U11 Girls   Chris Hornickle Josh Hornick Maddi Porter
8/26/2018 2:15 PM 415 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U11 Girls   Antonio Dias Maddi Porter Josh Hornick
8/26/2018 4:00 PM 304 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U11 Girls   Chris Hornickle Antonio Dias Josh Hornick
8/26/2018 8:00 AM 323 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #08 U13 Girls   Procak, M Broome, R Havens, M
8/26/2018 9:15 AM 363 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U14 Girls   Havens, D Procak, M Broome, R
8/26/2018 10:30 AM 359 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U13 Girls   Havens, M Havens, D Procak, M
8/26/2018 11:45 AM 365 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #08 U14 Girls   Broome, R Havens, M Havens, D
8/26/2018 1:00 PM 355 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U13 Girls   Procak, M Broome, R Havens, M
8/26/2018 8:00 AM 321 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #09 U13 Girls   Curran, T Denard, D Hulayew, P
8/26/2018 9:15 AM 369 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #09 U14 Girls   Soto, A Curran, T Denard, D
8/26/2018 10:30 AM 193 Ukrainian Nationals Atletico FC USTC #09 U13 Girls   Hulayew, P Soto, A Curran, T
8/26/2018 11:45 AM 265 HMMS Haverford SC USTC #09 U14 Girls   Denard, D Hulayew, P Soto, A
8/26/2018 1:00 PM 367 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #09 U14 Girls   Curran, T Denard, D Hulayew, P
8/26/2018 8:00 AM 372 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #10 U14 Girls   Lynch, E McShane, M Arnold, D
8/26/2018 9:15 AM 277 NJX Academy FC Deep Run USTC #10 U14 Girls   Steffen, D Lynch, E McShane, M
8/26/2018 10:30 AM 194 Penn Fusion SA Hulmeville Soccer Club USTC #10 U13 Girls   Arnold, D Steffen, D Lynch, E
8/26/2018 11:45 AM 266 PENN Athletics Penn Fusion SA USTC #10 U14 Girls   McShane, M Arnold, D Steffen, D
8/26/2018 8:00 AM 371 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #11 U14 Girls   DiRienzo, N Seeley, M Weaver, S
8/26/2018 9:15 AM 278 Baltimore Bays SJEB Rush USTC #11 U14 Girls   Seeley, S DiRienzo, N Seeley, M
8/26/2018 10:30 AM 357 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #11 U13 Girls   Weaver, S Seeley, S DiRienzo, N
8/26/2018 11:45 AM 242 Delaware Football Club Watchung Hills Soccer Association USTC #11 U14 Girls   Seeley, S Weaver, S Seeley, M