Spirit United Soccer Club      
      Kickoff Classic Tournament      
      August 28 & 29, 2021      
                       
              Confirmations campbell@chesco.com  
              Weather Info      
              Rules       
              Rules Modification - 7v7 - U09 & 10  
              Rules Modifications - 9v9 - U11 & 12  
              Directions  Open & Click on Field Map for Address
              Fees      
              Referee Event Registration  
                       
Revised 11:00 PM Monday September 20                
                       
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
28-Aug 8:00 AM 197 Huntingdon Valley AA Pennsylvania Rush DMS #2 U13 Girls   Stevenson  S Stevenson  M Loeffler  R
28-Aug 9:15 AM 203 PSC Academy Western Lehigh United SC DMS #2 U13 Girls   Murphy K Stevenson  S Stevenson M
28-Aug 10:30 AM 215 Warrington SC Aztec Soccer DMS #2 U13 Girls   Loeffler  R Murphy  K Stevenson  S
28-Aug 11:45 AM 216 Keystone FC Match Fit Academy FC DMS #2 U13 Girls   Stevenson  M Loeffler R Murphy K
28-Aug 1:00 PM 195 CASA Huntingdon Valley AA DMS #2 U13 Girls   Stevenson  S Stevenson  M Loeffler  R
28-Aug 2:15 PM 201 Coppermine Soccer Club PSC Academy DMS #2 U13 Girls   Murphy K Stevenson  S Stevenson M
28-Aug 3:30 PM 213 Match Fit Academy FC Warrington SC DMS #2 U13 Girls   Loeffler  R Murphy  K Stevenson  S
28-Aug 4:45 PM 207 SAC Hulmeville SC DMS #2 U13 Girls   Stevenson  M Loeffler R Murphy K
28-Aug 8:00 AM 221 White Clay SC Lower Merion SC Downingtown East HS 1 U13 Girls   Kraiter, Sr Ifkirane, L Manfaa, A
28-Aug 9:15 AM 228 FC DELCO Pipeline SC Downingtown East HS 1 U13 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Kraiter, Sr
28-Aug 10:30 AM 180 Manhattan SC Coppermine-Harford FC United Downingtown East HS 1 U13 Girls   Kraiter, Sr Manfaa, T Ifkirane, L
28-Aug 11:45 AM 174 Penn Fusion SA Steel United PA Downingtown East HS 1 U13 Girls   Kraiter, Sr Manfaa, T Ifkirane, L
28-Aug 1:00 PM 220 AC Inspire Lower Merion SC Downingtown East HS 1 U13 Girls   Sakal, J Wagner, D Litzke, R
28-Aug 2:15 PM 226 FC DELCO Springfield Soccer Club Downingtown East HS 1 U13 Girls   Wagner, D Sakal, J Litzke, R
28-Aug 3:30 PM 172 Penn Fusion SA Baltimore Union SC Downingtown East HS 1 U13 Girls   Litzke, R Wagner, D Sakal, J
28-Aug 4:45 PM 178 Manhattan SC Pipeline SC Downingtown East HS 1 U13 Girls   Sakal, J Litzke, R Wagner, D
28-Aug 8:00 AM 222 AC Inspire North Chesapeake Football Club Downingtown East HS 2 U13 Girls   Lewis, Todd Fuller, B Weller, B
28-Aug 9:15 AM 227 Baltimore Bays Soccer Club Springfield Soccer Club Downingtown East HS 2 U13 Girls   Weller, B Lewis, Todd Fuller, B
28-Aug 10:30 AM 179 Baltimore Celtic Pipeline SC Downingtown East HS 2 U13 Girls   Fuller, B Weller, B Lewis, Todd
28-Aug 11:45 AM 173 FC Europa Baltimore Union SC Downingtown East HS 2 U13 Girls   Lewis, Todd Fuller, B Weller, B
28-Aug 1:00 PM 219 North Chesapeake Football Club White Clay SC Downingtown East HS 2 U13 Girls   Snodgrass M Snodgrass, D Gray, B
28-Aug 2:15 PM 225 Pipeline SC Baltimore Bays Soccer Club Downingtown East HS 2 U13 Girls   Snodgrass, D Snodgrass M Gray, B
28-Aug 3:30 PM 177 Coppermine-Harford FC United Baltimore Celtic Downingtown East HS 2 U13 Girls   Gray, B Snodgrass M Snodgrass, D
28-Aug 4:45 PM 171 Steel United PA FC Europa Downingtown East HS 2 U13 Girls   Snodgrass, D Gray, B Snodgrass M
28-Aug 8:00 AM 198 Hotspurs North CASA Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz R Schultz F Hulayew P
28-Aug 9:15 AM 204 Pa Dominion Coppermine Soccer Club Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Hulayew A Schultz R Schultz  F
28-Aug 10:30 AM 209 Hulmeville SC Keystone Athletic Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz F Hukayew A Schultz R
28-Aug 11:45 AM 210 Berks United SAC Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz  R Schultz F Hulayew P
28-Aug 1:00 PM 196 Hotspurs North Pennsylvania Rush Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Hulayew A Schultz F Hulayew P
28-Aug 2:15 PM 202 Pa Dominion Western Lehigh United SC Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz F Hulayew A Hulayew P
28-Aug 3:30 PM 214 Keystone FC Aztec Soccer Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz  R Schultz F Hulfayew P
28-Aug 4:45 PM 208 Berks United Keystone Athletic Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Schultz  R Schultz F Hulayew P
28-Aug 12:15 PM 74 Steel United PA Nazareth SC Kildare Turf #1 U11 Girls   Bethel C Denard D Philips M
28-Aug 1:30 PM 75 Yardley Makefield Soccer Pasadena Soccer Club Kildare Turf #1 U11 Girls   Denard D Bethel C Philips M
28-Aug 3:00 PM 76 Baltimore Union SC Nazareth SC Kildare Turf #1 U11 Girls   Bethel C Denard D Philips M
28-Aug 4:15 PM 77 Steel United PA Yardley Makefield Soccer Kildare Turf #1 U11 Girls   Denard D Bethel C Philips M
28-Aug 5:45 PM 73 Baltimore Union SC Pasadena Soccer Club Kildare Turf #1 U11 Girls   Bethel C Denard D Philips M
28-Aug 12:15 PM 86 Harrison SC Coventry SA Kildare Turf #2 U11 Girls   Gallen, J Fischer, Connor  Werner, Allison
28-Aug 1:30 PM 87 Reading Rage Match Fit Academy FC Kildare Turf #2 U11 Girls   Gallen, J Fischer, Connor  Werner, Allison
28-Aug 3:00 PM 83 Harrison SC Western Lehigh United SC Kildare Turf #2 U11 Girls   Gallen, J Teuful, Justin Werner, Allison
28-Aug 4:15 PM 84 Reading Rage Coventry SA Kildare Turf #2 U11 Girls   Gallen, J Teuful, Justin Mattie, Chloe
28-Aug 5:45 PM 85 Match Fit Academy FC Western Lehigh United SC Kildare Turf #2 U11 Girls   Gallen, J Teuful, Justin Mattie, Chloe
28-Aug 8:15 AM 6 Lower Merion Soccer Club CJFA Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
28-Aug 9:20 AM 3 Penn Fusion SA Match Fit Academy FC Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
28-Aug 10:25 AM 4 Lower Merion Soccer Club NJ Premier FC Parkside #1 U09 Girls   Procopio, S X X
28-Aug 11:30 AM 2 Match Fit Academy FC Berkeley SA Parkside #1 U09 Girls   Procopio, S X X
28-Aug 12:45 PM 5 CJFA NJ Premier FC Parkside #1 U09 Girls   Procopio, S X X
28-Aug 1:50 PM 1 Penn Fusion SA Berkeley SA Parkside #1 U09 Girls   Procopio, S X X
28-Aug 10:00 AM 9 Philadelphia Soccer Club Lower Merion Soccer Club Parkside #2 U09 Girls   Keenan, J X X
28-Aug 11:05 AM 10 PHILA UKR Nationals FC DELCO Parkside #2 U09 Girls   Keenan, J X X
28-Aug 1:15 PM 8 PHILA UKR Nationals Lower Merion Soccer Club Parkside #2 U09 Girls   Keenan, J X X
28-Aug 2:20 PM 7 FC DELCO Philadelphia Soccer Club Parkside #2 U09 Girls   Keenan, J X X
28-Aug 8:30 AM 58 NJ Premier FC Baltimore Union SC Parkside #3 U11 Girls   Solomon, D Grube, B Hopkins, B
28-Aug 9:45 AM 46 FC USA Lower Merion Soccer Club Parkside #3 U11 Girls   Solomon, D Grube, B Hopkins, B
28-Aug 11:15 AM 63 Lionville South Parkland Youth Soccer Parkside #3 U11 Girls   Seeley, M Grube, B Hopkins, B
28-Aug 1:00 PM 56 NJ Premier FC FC Bucks Parkside #3 U11 Girls   Drayton, G Seeley, M De Lucia, R
28-Aug 2:15 PM 44 FC USA Keystone FC Parkside #3 U11 Girls   Seeley, M Drayton, G De Lucia, R
28-Aug 4:00 PM 68 FC DELCO Deep Run Valley Sports Association Parkside #3 U11 Girls   Drayton, G Seeley, M De Lucia, R
28-Aug 8:30 AM 57 SAC FC Bucks Parkside #4 U11 Girls   Gries, A Edelblut, P Taylor, N
28-Aug 9:45 AM 45 Match Fit Academy FC Keystone FC Parkside #4 U11 Girls   Edelblut, P Gries, A Taylor, N
28-Aug 11:15 AM 69 Match Fit Academy Deep Run Valley Sports Association Parkside #4 U11 Girls   Gries, A Edelblut, P Taylor, N
28-Aug 1:00 PM 55 Baltimore Union SC SAC Parkside #4 U11 Girls   Edelblut, P Gries, A Taylor, N
28-Aug 2:15 PM 43 Lower Merion Soccer Club Match Fit Academy FC Parkside #4 U11 Girls   Gries, A Edelblut, P Taylor, N
28-Aug 4:00 PM 67 White Clay Match Fit Academy Parkside #4 U11 Girls   Edelblut, P Gries, A Taylor, N
28-Aug 9:00 AM 52 SJEB Pennsylvania Rush Parkside #5 U11 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
28-Aug 10:15 AM 51 Pipeline SC Colonial SC Parkside #5 U11 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
28-Aug 12:15 PM 70 FC DELCO White Clay Parkside #5 U11 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
28-Aug 1:30 PM 50 SJEB Colonial SC Parkside #5 U11 Girls   Maslanka, M Wellington, E Wellington, K
28-Aug 2:45 PM 38 Real Jersey FC Philly Soccer Club Parkside #5 U11 Girls   Maslanka, M Wellington, E Wellington, K
28-Aug 4:00 PM 62 SAC South Parkland Youth Soccer Parkside #5 U11 Girls   Maslanka, M Wellington, E Wellington, K
28-Aug 8:30 AM 40 Real Jersey FC Pipeline SC Parkside #6 U11 Girls   Novielli, J Maslanka, M Noble, B
28-Aug 9:45 AM 39 Penn Fusion SA Philly Soccer Club Parkside #6 U11 Girls   Maslanka, M Novielli, J Noble, B
28-Aug 12:15 PM 64 SAC Upper Dublin SC Parkside #6 U11 Girls   Novielli, J Maslanka, M Noble, B
28-Aug 1:30 PM 49 Pennsylvania Rush Pipeline SC Parkside #6 U11 Girls   Comber, P Berger, R Comber, M
28-Aug 2:45 PM 37 Pipeline SC Penn Fusion SA Parkside #6 U11 Girls   Berger, R Comber, P Comber, M
28-Aug 4:00 PM 61 Upper Dublin SC Lionville Parkside #6 U11 Girls   Comber, P Berger, R Comber, M
28-Aug 8:30 AM 251 Lionville Cinnaminson SC The Proving Grounds #2 U14 Girls   Bollinger, J Miehle, Mi Miehle, Ma
28-Aug 9:45 AM 258 1776 United Penn Fusion SA The Proving Grounds #2 U14 Girls   Nedwick, P Bollinger, J Miehle, Mi
28-Aug 11:00 AM 191 Deep Run FC DELCO The Proving Grounds #2 U13 Girls   Bollinger, J Nedwick, P Miehle, Ma
28-Aug 12:15 PM 186 Next Level Soccer Academy Keystone FC The Proving Grounds #2 U13 Girls   Miehle, Mi Miehle, Ma Nedwick, P
28-Aug 1:30 PM 250 NLS Cinnaminson SC The Proving Grounds #2 U14 Girls   Isaacson, T Miehle, Mi Miehle, Ma
28-Aug 2:45 PM 255 Penn Fusion SA Coppermine Soccer Club The Proving Grounds #2 U14 Girls   Nedwick, P Isaacson, T Miehle, Mi
28-Aug 4:00 PM 190 BC United FC DELCO The Proving Grounds #2 U13 Girls   Isaacson, T Nedwick, P Miehle, Ma
28-Aug 5:15 PM 183 Keystone FC PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #2 U13 Girls   Miehle, Mi Miehle, Ma Nedwick, P
28-Aug 8:30 AM 252 NLS FC EUROPA The Proving Grounds #3 U14 Girls   Devitt, M Kane, R Steffenino, C
28-Aug 9:45 AM 257 Coppermine Soccer Club Keystone FC The Proving Grounds #3 U14 Girls   Brierley, D Devitt, M Kane, R
28-Aug 11:00 AM 192 BC United White Clay The Proving Grounds #3 U13 Girls   Steffenino, C Brierley, D Devitt, M
28-Aug 12:15 PM 185 PHILA UKR Nationals NJ Premier FC The Proving Grounds #3 U13 Girls   Kane, R Steffenino, C Brierley, D
28-Aug 1:30 PM 249 FC EUROPA Lionville The Proving Grounds #3 U14 Girls   Devitt, M Kane, R Steffenino, C
28-Aug 2:45 PM 256 1776 United Keystone FC The Proving Grounds #3 U14 Girls   Brierley, D Devitt, M Kane, R
28-Aug 4:00 PM 189 White Clay Deep Run The Proving Grounds #3 U13 Girls   Steffenino, C Brierley, D Devitt, M
28-Aug 5:15 PM 184 Next Level Soccer Academy NJ Premier FC The Proving Grounds #3 U13 Girls   Kane, R Steffenino, C Brierley, D
28-Aug 8:00 AM 288 Keystone Athletic EGSA The Proving Grounds #4 U14 Girls   Cecco, V Bussett, D Checchia, T
28-Aug 9:15 AM 294 Riverfront United St. Joseph the Worker The Proving Grounds #4 U14 Girls   Cowan, D Cecco, V Bussett, D
28-Aug 10:30 AM 240 Penn Fusion SA STA The Proving Grounds #4 U14 Girls   Checchia, T Cowan, D Cecco, V
28-Aug 11:45 AM 246 Yardley Makefield Soccer FC DELCO The Proving Grounds #4 U14 Girls   Bussett, D Checchia, T Cowan, D
28-Aug 1:00 PM 292 Riverfront United Hotspurs North The Proving Grounds #4 U14 Girls   Hofmann, M Bussett, D Checchia, T
28-Aug 2:15 PM 286 Keystone Athletic Penn Fusion SA The Proving Grounds #4 U14 Girls   Cowan, D Hofmann, M Bussett, D
28-Aug 3:30 PM 237 STA North Union United The Proving Grounds #4 U14 Girls   Checchia, T Cowan, D Hofmann, M
28-Aug 4:45 PM 238 Penn Fusion SA NJ Premier F.C. The Proving Grounds #4 U14 Girls   Bussett, D Checchia, T Cowan, D
28-Aug 6:00 PM 147 Penn Fusion SA Lehigh Valley United The Proving Grounds #4 U13 Girls   Rodman, T Procz, B Fask, M
28-Aug 8:00 AM 287 Cecil Soccer Club Penn Fusion SA The Proving Grounds #5 U14 Girls   Lemonick, H Rodman, T Procz, B
28-Aug 9:15 AM 293 PHILA UKR Nationals Hotspurs North The Proving Grounds #5 U14 Girls   Lemonick, R Hart, S Rodman, T
28-Aug 10:30 AM 245 Next Level Soccer Academy SJEB FC The Proving Grounds #5 U14 Girls   Procz, B Hart, S Lemonick, H
28-Aug 11:45 AM 239 North Union United NJ Premier F.C. The Proving Grounds #5 U14 Girls   Rodman, T Hart, S Lemonick, R
28-Aug 1:00 PM 291 St. Joseph the Worker PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #5 U14 Girls   Lemonick, H Rodman, T Procz, B
28-Aug 2:15 PM 285 EGSA Cecil Soccer Club The Proving Grounds #5 U14 Girls   Lemonick, R Lemonick, H Procz, B
28-Aug 3:30 PM 243 FC DELCO Next Level Soccer Academy The Proving Grounds #5 U14 Girls   Rodman, T Lemonick, R Lemonick, H
28-Aug 4:45 PM 244 Yardley Makefield Soccer SJEB FC The Proving Grounds #5 U14 Girls   Procz, B Rodman, T Lemonick, R
28-Aug 6:00 PM 148 SJEB FC STA-MUSC The Proving Grounds #5 U13 Girls   Isaacson, T Miehle, Mi Miehle, Ma
28-Aug 8:00 AM 264 Steel United PA PA Dominion 08 Girls The Proving Grounds #7 U14 Girls   Cieri, A Mchugh, J Studley, H
28-Aug 9:15 AM 270 Lancaster Elite Radnor SC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Fask, M Cieri, A Mchugh, J
28-Aug 10:30 AM 282 PHILA UKR Nationals Hulmeville SC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Cieri, A Fask, M Studley, H
28-Aug 11:45 AM 276 Keystone FC Aztec Soccer The Proving Grounds #7 U14 Girls   Mchugh, J Studley, H Fask, M
28-Aug 1:00 PM 262 Steel United PA Quakertown SC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Cieri, A Mchugh, J Studley, H
28-Aug 2:15 PM 268 Lancaster Elite Pipeline SC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Fask, M Cieri, A Mchugh, J
28-Aug 3:30 PM 280 PHILA UKR Nationals Warrington SC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Fask, M Studley, H Cieri, A
28-Aug 4:45 PM 274 Keystone FC FC DELCO The Proving Grounds #7 U14 Girls   Mchugh, J Studley, H Fask, M
28-Aug 8:00 AM 263 Baltimore Celtic Quakertown SC The Proving Grounds #8 U14 Girls   Amon, J Arnold, D Schwartz, E
28-Aug 9:15 AM 269 Philadelphia SC Pipeline SC The Proving Grounds #8 U14 Girls   Lowry, C Amon, J Arnold, D
28-Aug 10:30 AM 281 Baltimore Union SC Warrington SC The Proving Grounds #8 U14 Girls   Schwartz, E Lowry, C Amon, J
28-Aug 11:45 AM 275 Penn Alliance Select FC DELCO The Proving Grounds #8 U14 Girls   Arnold, D Schwartz, E Lowry, C
28-Aug 1:00 PM 261 PA Dominion 08 Girls Baltimore Celtic The Proving Grounds #8 U14 Girls   Hoskinson, J Abbas, J Albright, G
28-Aug 2:15 PM 267 Radnor SC Philadelphia SC The Proving Grounds #8 U14 Girls   McGeehan, J Hoskinson, J Abbas, J
28-Aug 3:30 PM 279 Hulmeville SC Baltimore Union SC The Proving Grounds #8 U14 Girls   Albright, G McGeehan, J Hoskinson, J
28-Aug 4:45 PM 273 Aztec Soccer Penn Alliance Select The Proving Grounds #8 U14 Girls   Abbas, J Albright, G McGeehan, J
28-Aug 8:00 AM 126 Hulmeville SC Next Level Soccer Academy USTC #01 U12 Girls   Farnum, B Mueller, K Call, D
28-Aug 9:15 AM 114 Harrison SC NJ Premier FC USTC #01 U12 Girls   Hendrickson, M Farnum, B Mueller, K
28-Aug 10:30 AM 102 Keystone FC SJEB FC USTC #01 U12 Girls   Call, D Hendrickson, M Farnum, B
28-Aug 11:45 AM 124 Hulmeville SC Medford SC USTC #01 U12 Girls   Mueller, K Call, D Hendrickson, M
28-Aug 1:00 PM 118 Cherry Hill SC South Parkland USTC #01 U12 Girls   Hill, S Mueller, K Call, D
28-Aug 2:15 PM 112 Harrison SC Pipeline SC USTC #01 U12 Girls   Hendrickson, M Hill, S Mueller, K
28-Aug 3:30 PM 100 Keystone FC FC DELCO USTC #01 U12 Girls   Call, D Crouse, A Hill, S
28-Aug 4:45 PM 94 Dynamite Academy WSC FC Bucks USTC #01 U12 Girls   Mueller, K Call, D Crouse, A
28-Aug 8:00 AM 125 FC Bucks Medford SC USTC #01B U12 Girls   Quigley, D Race, K McWilliams, K
28-Aug 9:15 AM 113 Penn Fusion SA Pipeline SC USTC #01B U12 Girls   Hassan, R Quigley, D Race, K
28-Aug 10:30 AM 101 Match Fit Academy FC FC DELCO USTC #01B U12 Girls   McWilliams, K Hassan, R Quigley, D
28-Aug 11:45 AM 123 Next Level Soccer Academy FC Bucks USTC #01B U12 Girls   Race, K McWilliams, K Hassan, R
28-Aug 1:00 PM 117 Baltimore Union SC Philadelphia SC USTC #01B U12 Girls   Race, K Walter, M McWilliams, K
28-Aug 2:15 PM 111 NJ Premier FC Penn Fusion SA USTC #01B U12 Girls   Hassan, R Walter, M Race, K
28-Aug 3:30 PM 99 SJEB FC Match Fit Academy FC USTC #01B U12 Girls   McWilliams, K Hassan, R Walter, M
28-Aug 4:45 PM 93 Yardley Makefield Soccer Penn Fusion SA USTC #01B U12 Girls   Race, K McWilliams, K Hassan, R
28-Aug 8:00 AM 120 Cherry Hill SC Baltimore Union SC USTC #02 U12 Girls   Elwell, El Held, D Held,  E
28-Aug 9:15 AM 108 STA-MUSC Coppermine Soccer Club USTC #02 U12 Girls   Fitzgerald, J Elwell, El Held, E
28-Aug 10:30 AM 137 LNUSC FC DELCO USTC #02 U12 Girls   Elwell, El Fitzgerald, J Held, D
28-Aug 11:45 AM 95 Penn Fusion SA FC Bucks USTC #02 U12 Girls   Held, D Held,  E Fitzgerald, J
28-Aug 1:00 PM 132 Century V F.C. Virginia Rush USTC #02 U12 Girls   Elwell, El Held, D Held, E
28-Aug 2:15 PM 106 STA-MUSC FC Europa USTC #02 U12 Girls   Fitzgerald, J Elwell, El Held,  E
28-Aug 3:30 PM 136 Franklin FC DELCO USTC #02 U12 Girls   Held, D Fitzgerald, J Elwell, El
28-Aug 4:45 PM 130 Century V F.C. Baltimore Union SC USTC #02 U12 Girls   Elwell, El Held, D Held, E
28-Aug 6:30 PM 232 Coventry SA AC Inspire USTC #02 U13 Girls   Held, D Elwell, El Held,  E
28-Aug 8:00 AM 119 Philadelphia SC South Parkland USTC #02B U12 Girls   Miele, B Boyd, R Aravena, Valentina
28-Aug 9:15 AM 107 Baltimore Union SC FC Europa USTC #02B U12 Girls   Horng, A Miele, B Boyd, R
28-Aug 10:30 AM 138 Franklin Towamencin Soccer Club USTC #02B U12 Girls   Miele, B Horng, A Aravena, Valentina
28-Aug 11:45 AM 96 Dynamite Academy WSC Yardley Makefield Soccer USTC #02B U12 Girls   Boyd, R Aravena, Valentina Horng, A
28-Aug 1:00 PM 131 Match Fit Academy FC Baltimore Union SC USTC #02B U12 Girls   Miele, B Boyd, R Ballios, W
28-Aug 2:15 PM 105 Coppermine Soccer Club Baltimore Union SC USTC #02B U12 Girls   Horng, A Miele, W Boyd, R
28-Aug 3:30 PM 135 Towamencin Soccer Club LNUSC USTC #02B U12 Girls   Miele, B Horng, A Ballios, W
28-Aug 4:45 PM 129 Virginia Rush Match Fit Academy FC USTC #02B U12 Girls   Boyd, R Ballios, W Horng, A
28-Aug 8:30 AM 168 Reading Rage NJ Premier F.C. USTC #03 U13 Girls   Feindt, K Hillsinger, L Hillsinger, G
28-Aug 9:45 AM 162 Rancocas Valley SC West-Mont United SA USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, Re Feindt, K Hillsinger, L
28-Aug 11:00 AM 156 FC DELCO Keystone FC USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, Re Feindt, K
28-Aug 12:15 PM 150 SJEB FC Penn Fusion SA USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, G Hillsinger, Re
28-Aug 1:30 PM 166 Reading Rage PHILA UKR Nationals USTC #03 U13 Girls   Feindt, K Hillsinger, L Hillsinger, G
28-Aug 2:45 PM 160 Rancocas Valley SC Penn Alliance Select USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, Re Feindt, K Hillsinger, L
28-Aug 4:00 PM 154 FC DELCO PHILA UKR Nationals USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, Re Feindt, K
28-Aug 6:30 PM 231 Elite Soccer Academy The Soccer Factory USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, G Hillsinger, Re
28-Aug 8:15 AM 28 FC DELCO CASA USTC #04 U10 Girls   Boyle, T X X
28-Aug 9:20 AM 22 West-Mont United SA PHILA UKR Nationals USTC #04 U10 Girls   Boyle, T X X
28-Aug 10:25 AM 26 FC DELCO Match Fit Academy FC USTC #04 U10 Girls   Boyle, T X X
28-Aug 11:30 AM 20 West-Mont United SA Keystone FC USTC #04 U10 Girls   Linker, C X X
28-Aug 1:45 PM 16 Baltimore Union SC Penn Fusion SA USTC #04 U10 Girls   DiRienzo, N X X
28-Aug 2:50 PM 34 Cinnaminson SC FC DELCO USTC #04 U10 Girls   DiRienzo, N X X
28-Aug 3:55 PM 14 Baltimore Union SC Upper Dublin SC USTC #04 U10 Girls   DiRienzo, N X X
28-Aug 5:00 PM 32 Cinnaminson SC Steel United PA USTC #04 U10 Girls   DiRienzo, N X X
28-Aug 8:15 AM 27 White Clay SC Match Fit Academy FC USTC #04B U10 Girls   Giacomelli, D X X
28-Aug 9:20 AM 21 Philadelphia Soccer Club Keystone FC USTC #04B U10 Girls   Giacomelli, D X X
28-Aug 10:25 AM 25 CASA White Clay SC USTC #04B U10 Girls   Giacomelli, D X X
28-Aug 11:30 AM 19 PHILA UKR Nationals Philadelphia Soccer Club USTC #04B U10 Girls   Giacomelli, D X X
28-Aug 1:45 PM 15 FC DELCO Upper Dublin SC USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
28-Aug 2:50 PM 33 NJ Premier FC Steel United PA USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
28-Aug 3:55 PM 13 Penn Fusion SA FC DELCO USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
28-Aug 5:00 PM 31 FC DELCO NJ Premier FC USTC #04B U10 Girls   Carr, J X X
28-Aug 9:15 AM 329 Manhattan SC Harleysville FC '10 (G) USTC #05 U12 Girls   Lyle, D Farley, T Happ, K
28-Aug 10:30 AM 330 Rose Tree Soccer Club Radnor Soccer Club USTC #05 U12 Girls   Farley, T Lyle, D Happ, K
28-Aug 12:15 PM 331 FC DELCO Harleysville FC '10 (G) USTC #05 U12 Girls   Lyle, D Farley, T Happ, K
28-Aug 1:30 PM 332 Manhattan SC Radnor Soccer Club USTC #05 U12 Girls   Fioravanti, G Unger, M Happ, K
28-Aug 3:15 PM 333 Rose Tree Soccer Club FC DELCO USTC #05 U12 Girls   Unger, M Fioravanti, G Happ, K
28-Aug 4:45 PM 141 Penn Fusion SA Radnor Soccer Club USTC #05 U12 Girls   Fioravanti, G Unger, M Happ, K
28-Aug 8:30 AM 167 Yardley Makefield Soccer PHILA UKR Nationals USTC #07 U13 Girls   Giacomelli, Z Cloud, C Jawawdeh, L
28-Aug 9:45 AM 161 Century United Penn Alliance Select USTC #07 U13 Girls   Mendez, G Cloud, C Giacomelli, Z
28-Aug 11:00 AM 155 Coppermine Soccer Club PHILA UKR Nationals USTC #07 U13 Girls   Giacomelli, Z Jawawdeh, L Mendez, G
28-Aug 12:15 PM 149 Lehigh Valley United STA-MUSC USTC #07 U13 Girls   Giacomelli, Z Jawawdeh, L Mendez, G
28-Aug 1:30 PM 165 NJ Premier F.C. Yardley Makefield Soccer USTC #07 U13 Girls   Giacomelli, D Cloud, C Jawawdeh, L
28-Aug 2:45 PM 159 West-Mont United SA Century United USTC #07 U13 Girls   Mendez, G Giacomelli, D Giacomelli, Z
28-Aug 4:00 PM 153 Keystone FC Coppermine Soccer Club USTC #07 U13 Girls   Jawawdeh, L Mendez, G Giacomelli, Z
28-Aug 2:30 PM 233 The Soccer Factory AC Inspire USTC #10 U13 Girls   Weller, B Linker, C Lewis, Todd
28-Aug 2:30 PM 234 Coventry SA Elite Soccer Academy USTC #11 U13 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Fuller, B
29-Aug 8:00 AM 230 Springfield Soccer Club Pipeline SC DMS #2 U13 Girls   Loeffler  R Stevenson M Stevenson S
29-Aug 9:15 AM 224 Lower Merion SC North Chesapeake Football Club DMS #2 U13 Girls   Stevenson M Stevenson S Loeffler R
29-Aug 10:30 AM 205 PSC Academy Pa Dominion DMS #2 U13 Girls   Loeffler  R Stevenson M Stevenson S
29-Aug 11:45 AM 199 Huntingdon Valley AA Hotspurs North DMS #2 U13 Girls   Stevenson M Stevenson S Loeffler R
29-Aug 8:00 AM 229 Baltimore Bays Soccer Club FC DELCO Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Bethel C Denard  D Soto A
29-Aug 9:15 AM 223 White Clay SC AC Inspire Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Soto A Bethel C Denard D
29-Aug 10:30 AM 206 Western Lehigh United SC Coppermine Soccer Club Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Denard D Bethel C Soto A
29-Aug 11:45 AM 200 Pennsylvania Rush CASA Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Bethel C Denard  D Soto A
29-Aug 1:00 PM 316 Bracket A #1 Bracket B #1 Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Soto A Denard  D Bethel C
29-Aug 2:15 PM 314 Bracket A #1 Bracket B #1 Downingtown West HS - Stadium U13 Girls   Stevenson  S Loeffler R Stevenson M
29-Aug 9:00 AM 81 Baltimore Union SC Steel United PA Kildare Turf #1 U11 Girls   Maslanka, M Whitley, Carey Aravena, Valentina
29-Aug 10:15 AM 80 Nazareth SC Pasadena Soccer Club Kildare Turf #1 U11 Girls   Maslanka, M Whitley, Carey Aravena, Valentina
29-Aug 12:00 PM 78 Baltimore Union SC Yardley Makefield Soccer Kildare Turf #1 U11 Girls   Maslanka, M Whitley, Carey Aravena, Valentina
29-Aug 1:15 PM 79 Steel United PA Pasadena Soccer Club Kildare Turf #1 U11 Girls   Schmiedel, K Smith, Simeon Griffin, Trevor
29-Aug 2:45 PM 82 Yardley Makefield Soccer Nazareth SC Kildare Turf #1 U11 Girls   Schmiedel, K Smith, Simeon Griffin, Trevor
29-Aug 9:00 AM 91 Harrison SC Reading Rage Kildare Turf #2 U11 Girls   Whitham, J Mattie, Elise  Werner, Allison
29-Aug 10:15 AM 92 Match Fit Academy FC Coventry SA Kildare Turf #2 U11 Girls   Whitham, J Mattie, Elise  Werner, Allison
29-Aug 12:00 PM 89 Reading Rage Western Lehigh United SC Kildare Turf #2 U11 Girls   Whitham, J Ballios, W Griffin, Trevor
29-Aug 1:15 PM 88 Harrison SC Match Fit Academy FC Kildare Turf #2 U11 Girls   Whitham, J Ballios, W Van Cott, W
29-Aug 2:45 PM 90 Coventry SA Western Lehigh United SC Kildare Turf #2 U11 Girls   Van Cott, S Van Cott, B Van Cott, W
29-Aug 8:45 AM 322 Bracket B #1 Bracket A #2 Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
29-Aug 9:50 AM 323 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
29-Aug 11:00 AM 11 Philadelphia Soccer Club PHILA UKR Nationals Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
29-Aug 12:05 PM 324 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #1 U09 Girls   Seeley, M X X
29-Aug 1:10 PM 325 Bracket A #1 Bracket A #2 Parkside #1 U09 Girls PPD Seeley, M X X
29-Aug 8:45 AM 321 Bracket A #1 Bracket B #2 Parkside #2 U09 Girls   Collier, L X X
29-Aug 11:00 AM 12 Lower Merion Soccer Club FC DELCO Parkside #2 U09 Girls   Clatterbuck, J X X
29-Aug 8:15 AM 48 Keystone FC Lower Merion Soccer Club Parkside #3 U11 Girls   Hendrickson, M Quigley, D Crouse, A
29-Aug 9:45 AM 72 Deep Run Valley Sports Association White Clay Parkside #3 U11 Girls   Quigley, D Hendrickson, M Crouse, A
29-Aug 11:15 AM 60 FC Bucks Baltimore Union SC Parkside #3 U11 Girls   Hendrickson, M Quigley, D Crouse, A
29-Aug 12:30 PM 298 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U11 Girls   Fitzgerald, J Bialko, S Hulayew, C
29-Aug 1:45 PM 300 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U11 Girls   Bialko, S Fitzgerald, J Hulayew, C
29-Aug 3:00 PM 299 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U11 Girls   Fitzgerald, J Bialko, S Hulayew, C
29-Aug 8:15 AM 47 Match Fit Academy FC FC USA Parkside #4 U11 Girls   Procopio, S Elcock, J Walmsley, A
29-Aug 9:45 AM 71 Match Fit Academy FC DELCO Parkside #4 U11 Girls   Procopio, S Elcock, J Walmsley, A
29-Aug 11:15 AM 59 SAC NJ Premier FC Parkside #4 U11 Girls   Procopio, S Elcock, J Walmsley, A
29-Aug 8:15 AM 41 Penn Fusion SA Real Jersey FC Parkside #5 U11 Girls   Finn, C Gries, A Hopkins, B
29-Aug 9:45 AM 66 South Parkland Youth Soccer Upper Dublin SC Parkside #5 U11 Girls   Finn, C Gries, A Hopkins, B
29-Aug 11:15 AM 65 Lionville SAC Parkside #5 U11 Girls   Gries, A Finn, C Hopkins, B
29-Aug 9:45 AM 42 Philly Soccer Club Pipeline SC Parkside #6 U11 Girls   Solomon, D Clatterbuck, J Clatterbuck, M
29-Aug 11:15 AM 53 Pipeline SC SJEB Parkside #6 U11 Girls   Solomon, D Clatterbuck, J Clatterbuck, M
29-Aug 12:30 PM 54 Colonial SC Pennsylvania Rush Parkside #6 U11 Girls   Maslanka, M Clatterbuck, J Clatterbuck, M
29-Aug 8:00 AM 260 Keystone FC Penn Fusion SA The Proving Grounds #1 U14 Girls   Arnold, D Horng, A Lyle, D
29-Aug 9:15 AM 248 SJEB FC FC DELCO The Proving Grounds #1 U14 Girls   Lowry, C Arnold, D Horng, A
29-Aug 10:30 AM 296 Hotspurs North St. Joseph the Worker The Proving Grounds #1 U14 Girls   Lyle, D Lowry, C Arnold, D
29-Aug 11:45 AM 272 Pipeline SC Radnor SC The Proving Grounds #1 U14 Girls   Horng, A Lyle, D Lowry, C
29-Aug 1:00 PM 310 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #1 U14 Girls   Arnold, D Horng, A Lyle, D
29-Aug 2:15 PM 313 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #1 U14 Girls   Lowry, C Arnold, D Horng, A
29-Aug 8:00 AM 259 Coppermine Soccer Club 1776 United The Proving Grounds #2 U14 Girls   Kane, R Devitt, M Nedwick, P
29-Aug 9:15 AM 247 Next Level Soccer Academy Yardley Makefield Soccer The Proving Grounds #2 U14 Girls   Nedwick, P Kane, R Devitt, M
29-Aug 10:30 AM 295 PHILA UKR Nationals Riverfront United The Proving Grounds #2 U14 Girls   Devitt, M Nedwick, P Kane, R
29-Aug 11:45 AM 271 Philadelphia SC Lancaster Elite The Proving Grounds #2 U14 Girls   Hofmann, M Devitt, M Isaacson, T
29-Aug 1:30 PM 309 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2 U14 Girls   Isaacson, T Hofmann, M Devitt, M
29-Aug 2:45 PM 308 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #2 U13 Girls   Devitt, M Hofmann, M Isaacson, T
29-Aug 8:00 AM 254 Cinnaminson SC FC EUROPA The Proving Grounds #3 U14 Girls   Brierley, D Miehle, Mi Miehle, Ma
29-Aug 9:15 AM 242 NJ Premier F.C. STA The Proving Grounds #3 U14 Girls   Cowan, D Brierley, D Miehle, Mi
29-Aug 10:30 AM 290 Penn Fusion SA EGSA The Proving Grounds #3 U14 Girls   Brierley, D Cowan, D Miehle, Ma
29-Aug 11:45 AM 266 Quakertown SC PA Dominion 08 Girls The Proving Grounds #3 U14 Girls   Miehle, Mi Miehle, Ma Cowan, D
29-Aug 1:30 PM 312 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3 U14 Girls   Brierley, D Miehle, Mi Miehle, Ma
29-Aug 2:45 PM 311 Bracket A #1 Bracket B #1 The Proving Grounds #3 U14 Girls   Cowan, D Brierley, D Miehle, Mi
29-Aug 8:00 AM 253 Lionville NLS The Proving Grounds #4 U14 Girls   Lemonick, H Lemonick, R Procz, B
29-Aug 9:15 AM 241 North Union United Penn Fusion SA The Proving Grounds #4 U14 Girls   Procz, B Lemonick, H Lemonick, R
29-Aug 10:30 AM 289 Cecil Soccer Club Keystone Athletic The Proving Grounds #4 U14 Girls   Procz, B Lemonick, H Lemonick, R
29-Aug 11:45 AM 265 Baltimore Celtic Steel United PA The Proving Grounds #4 U14 Girls   Lemonick, H Lemonick, R Procz, B
29-Aug 8:15 AM 284 Warrington SC Hulmeville SC The Proving Grounds #5 U14 Girls   Cieri, A Mendez, G Studley, H
29-Aug 9:30 AM 278 FC DELCO Aztec Soccer The Proving Grounds #5 U14 Girls   Mendez, G Cieri, A Studley, H
29-Aug 10:45 AM 193 Deep Run BC United The Proving Grounds #5 U13 Girls   Cieri, A Mendez, G Studley, H
29-Aug 12:00 PM 188 NJ Premier FC Keystone FC The Proving Grounds #5 U13 Girls   Mendez, G Cieri, A Studley, H
29-Aug 8:15 AM 283 Baltimore Union SC PHILA UKR Nationals The Proving Grounds #7 U14 Girls   Rodman, T Fuller, B Bradley, J
29-Aug 9:30 AM 277 Penn Alliance Select Keystone FC The Proving Grounds #7 U14 Girls   Fuller, B Rodman, T Bradley, J
29-Aug 10:45 AM 194 FC DELCO White Clay The Proving Grounds #7 U13 Girls   Rodman, T Fuller, B Bradley, J
29-Aug 12:00 PM 187 PHILA UKR Nationals Next Level Soccer Academy The Proving Grounds #7 U13 Girls   Fuller, B Rodman, T Bradley, J
29-Aug 8:00 AM 116 Pipeline SC NJ Premier FC USTC #01 U12 Girls   Elwell, El McWilliams, K Call, D
29-Aug 9:15 AM 104 FC DELCO SJEB FC USTC #01 U12 Girls   Bollinger, J Elwell, El McWilliams, K
29-Aug 10:30 AM 140 FC DELCO Towamencin Soccer Club USTC #01 U12 Girls   Hill, A Bollinger, J Elwell, El
29-Aug 11:45 AM 128 Medford SC Next Level Soccer Academy USTC #01 U12 Girls   McWilliams, K Hill, A Bollinger, J
29-Aug 1:00 PM 302 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U12 Girls   Elwell, El McWilliams, K Hill, A
29-Aug 2:30 PM 303 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U12 Girls   Bollinger, J Elwell, El McWilliams, K
29-Aug 8:00 AM 115 Penn Fusion SA Harrison SC USTC #01B U12 Girls   Feindt, K Hoffmaster, C Calvin, J
29-Aug 9:15 AM 103 Match Fit Academy FC Keystone FC USTC #01B U12 Girls   Call, D Feindt, K Hoffmaster, C
29-Aug 10:30 AM 97 Penn Fusion SA Dynamite Academy WSC USTC #01B U12 Girls   Feindt, K Call, D Calvin, J
29-Aug 11:45 AM 127 FC Bucks Hulmeville SC USTC #01B U12 Girls   Hoffmaster, C Calvin, J Call, D
29-Aug 1:00 PM 301 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01B U12 Girls   Feindt, K Hoffmaster, C Calvin, J
29-Aug 2:30 PM 304 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01B U12 Girls   Call, D Feindt, K Hoffmaster, C
29-Aug 8:00 AM 110 FC Europa Coppermine Soccer Club USTC #02 U12 Girls   Nowak, Niklas Noble, Bryson Arrison, Connor
29-Aug 9:15 AM 98 FC Bucks Yardley Makefield Soccer USTC #02 U12 Girls   Nowak, Niklas Arrison, Connor Henning. Lily
29-Aug 10:30 AM 122 South Parkland Baltimore Union SC USTC #02 U12 Girls   Nowak, Niklas Arrison, Connor Henning. Lily
29-Aug 11:45 AM 134 Baltimore Union SC Virginia Rush USTC #02 U12 Girls   Nowak, Niklas Wildermuth, Brien Henning. Lily
29-Aug 2:00 PM 320 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U12 Girls   Nowak, Niklas Wildermuth, Brien Henning. Lily
29-Aug 8:00 AM 109 Baltimore Union SC STA-MUSC USTC #02B U12 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
29-Aug 9:15 AM 139 LNUSC Franklin USTC #02B U12 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
29-Aug 10:30 AM 121 Philadelphia SC Cherry Hill SC USTC #02B U12 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
29-Aug 11:45 AM 133 Match Fit Academy FC Century V F.C. USTC #02B U12 Girls   Looby, K Wellington, E Wellington, K
29-Aug 8:00 AM 182 Pipeline SC Coppermine-Harford FC United USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, Re Mueller, K
29-Aug 9:45 AM 164 Penn Alliance Select West-Mont United SA USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, L Hillsinger, Re
29-Aug 11:00 AM 158 PHILA UKR Nationals Keystone FC USTC #03 U13 Girls   Mueller, K Hillsinger, G Hillsinger, L
29-Aug 12:30 PM 235 The Soccer Factory Coventry SA USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, Re Mueller, K Hillsinger, G
29-Aug 1:45 PM 211 Hulmeville SC Berks United USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, Re Mueller, K
29-Aug 3:00 PM 305 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #03 U13 Girls   Hillsinger, G Hillsinger, L Hillsinger, Re
29-Aug 4:15 PM 315 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #03 U13 Girls   Mueller, K Hillsinger, G Hillsinger, L
29-Aug 8:30 AM 30 Match Fit Academy FC CASA USTC #04 U10 Girls   Maley, T X X
29-Aug 9:35 AM 24 Keystone FC PHILA UKR Nationals USTC #04 U10 Girls   Maley, T X X
29-Aug 11:30 AM 297 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04 U10 Girls   Maley, T X X
29-Aug 1:00 PM 17 FC DELCO Baltimore Union SC USTC #04 U10 Girls   Smith, Dom X X
29-Aug 2:05 PM 36 Steel United PA FC DELCO USTC #04 U10 Girls   Smith, Dom X X
29-Aug 3:10 PM 326 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #04 U10 Girls   Smith, Dom X X
29-Aug 4:15 PM 327 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #04 U10 Girls   Smith, Dom X X
29-Aug 8:30 AM 29 White Clay SC FC DELCO USTC #04B U10 Girls   Linker, C X X
29-Aug 9:35 AM 23 Philadelphia Soccer Club West-Mont United SA USTC #04B U10 Girls   Linker, C X X
29-Aug 1:00 PM 18 Upper Dublin SC Penn Fusion SA USTC #04B U10 Girls   Linker, C X X
29-Aug 2:05 PM 35 NJ Premier FC Cinnaminson SC USTC #04B U10 Girls   Linker, C X X
29-Aug 9:00 AM 334 Manhattan SC FC DELCO USTC #05 U12 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Manfaa, A
29-Aug 10:15 AM 336 Radnor Soccer Club Harleysville FC '10 (G) USTC #05 U12 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Manfaa, A
29-Aug 11:30 AM 337 Manhattan SC Rose Tree Soccer Club USTC #05 U12 Girls   Manfaa, T Ifkirane, L Manfaa, A
29-Aug 1:45 PM 338 FC DELCO Radnor Soccer Club USTC #05 U12 Girls   Manfaa, T Wildermuth, Brien Manfaa, A
29-Aug 3:00 PM 335 Rose Tree Soccer Club Harleysville FC '10 (G) USTC #05 U12 Girls   Manfaa, T Wildermuth, Brien Manfaa, A
29-Aug 8:15 AM 175 FC Europa Penn Fusion SA USTC #08 U13 Girls   Repko, G Jawawdeh, W Mchugh, J
29-Aug 9:45 AM 170 PHILA UKR Nationals NJ Premier F.C. USTC #08 U13 Girls   Fask, M Repko, G Jawawdeh, W
29-Aug 11:00 AM 157 Coppermine Soccer Club FC DELCO USTC #08 U13 Girls   Mchugh, J Fask, M Repko, G
29-Aug 12:30 PM 236 AC Inspire Elite Soccer Academy USTC #08 U13 Girls   Jawawdeh, W Mchugh, J Fask, M
29-Aug 1:45 PM 217 Warrington SC Keystone FC USTC #08 U13 Girls   Repko, G Jawawdeh, W Mchugh, J
29-Aug 3:30 PM 328 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #08 U13 Girls   Fask, M Repko, G Jawawdeh, W
29-Aug 8:15 AM 181 Baltimore Celtic Manhattan SC USTC #10 U13 Girls   Krakower, D Snodgrass, D Gray, B
29-Aug 9:45 AM 169 Yardley Makefield Soccer Reading Rage USTC #10 U13 Girls   Snodgrass, D Krakower, D Gray, B
29-Aug 11:00 AM 152 STA-MUSC Penn Fusion SA USTC #10 U13 Girls   Gray, B Snodgrass, D Krakower, D
29-Aug 1:45 PM 218 Aztec Soccer Match Fit Academy FC USTC #10 U13 Girls   Krakower, D Snodgrass, D Gray, B
29-Aug 3:00 PM 306 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10 U13 Girls   Snodgrass, D Krakower, D Gray, B
29-Aug 8:15 AM 176 Baltimore Union SC Steel United PA USTC #11 U13 Girls   Giacomelli, D Giacomelli, Z Jawawdeh, L
29-Aug 9:45 AM 163 Century United Rancocas Valley SC USTC #11 U13 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, D Cloud, C
29-Aug 11:00 AM 151 Lehigh Valley United SJEB FC USTC #11 U13 Girls   Giacomelli, D Jawawdeh, L Cloud, C
29-Aug 12:15 PM 307 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #11 U13 Girls   Giacomelli, D Jawawdeh, L Mendez, G
29-Aug 1:45 PM 212 Keystone Athletic SAC USTC #11 U13 Girls   Giacomelli, D Jawawdeh, L Cloud, C