Spirit United Soccer Club      
      Kickoff Classic Tournament      
      August 24 & 25      
                       
              Confirmations campbell@chesco.com  
              Weather Info      
              New Rules Changes    
              Rules       
              Rules Modification - 7v7 - U09 & 10  
              Rules Modifications - 9v9 - U11 & 12  
              Directions  Open & Click on Field Map for Address
              Fees      
              Referee Event Registration  
                       
Revised 5:20 PM Wednesday September 11                
                       
Date Time Gm# Home Away Field Age M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
8/23/2019 6:45 PM 310 Penn Fusion SA Philadelphia SC USTC #03 U14 Girls   Grewal, D Snodgrass, D Cortese, J
8/23/2019 6:45 PM 152 Lower Merion SC Penn Fusion SA USTC #07 U12 Girls   Santamaria, N Swisher, B Swisher, I
8/23/2019 6:45 PM 327 CRUSA Montgomery United SC USTC #08 U14 Girls   Arnold, D Gray, B Domsohn, G
8/24/2019 8:30 AM 194 Upper Dublin Soccer Club Springfield Soccer Club Caln Park West #1 U12 Girls   Strong, I Keenan, J McWilliams, K
8/24/2019 9:45 AM 190 Penn FC Youth Council Rock United Caln Park West #1 U12 Girls   Keenan, J Strong, I McWilliams, K
8/24/2019 11:30 AM 191 Upper Dublin Soccer Club Pipeline SC Caln Park West #1 U12 Girls   Strong, I Keenan, J McWilliams, K
8/24/2019 12:45 PM 192 Springfield Soccer Club Council Rock United Caln Park West #1 U12 Girls   Keenan, J McWilliams, K McWilliams, K
8/24/2019 2:15 PM 193 Penn FC Youth Pipeline SC Caln Park West #1 U12 Girls   Strong, I Paul, John McWilliams, K
8/24/2019 4:30 PM 159 FC DELCO Yardley Makefield Soccer Caln Park West #1 U12 Girls   Holenstein, P Monaco, B Domsohn, G
8/24/2019 4:30 PM 159 FC DELCO Yardley Makefield Soccer Caln Park West #1 U12 Girls   Mendez, G Cieri, A Wilson, C
8/24/2019 8:00 AM 116 Warrington FC Europa Caln Park West #2 U11 Girls   Saito, M Stevenson, P Ernst, E
8/24/2019 9:15 AM 117 OLFC MWUSC Caln Park West #2 U11 Girls   Costantino, C Saito, M Stevenson, P
8/24/2019 11:00 AM 118 Penn FC Youth FC Europa Caln Park West #2 U11 Girls   Saito, M Costantino, C Ernst, E
8/24/2019 12:15 PM 119 Warrington MWUSC Caln Park West #2 U11 Girls   Stevenson, P Ernst, E Costantino, C
8/24/2019 2:00 PM 120 OLFC Penn FC Youth Caln Park West #2 U11 Girls   Costantino, C Stevenson, P Ernst, E
8/24/2019 3:15 PM 98 FC Europa Coppermine Soccer Club Caln Park West #2 U11 Girls   Costantino, C Paul, John Stevenson, P
8/24/2019 4:30 PM 99 Council Rock United Soccer White Clay Caln Park West #2 U11 Girls   Paul, John Costantino, C Ernst, E
8/24/2019 8:00 AM 232 SAC / BA FC EUROPA Delacy #3 U13 Girls   Abbas, J Unger, M Lewis, Todd
8/24/2019 9:15 AM 245 TBA Old Line FC Delacy #3 U13 Girls   Vicente, V Abbas, J Unger, M
8/24/2019 10:30 AM 267 Century North CRUSA Delacy #3 U13 Girls   Lewis, Todd Vicente, V Abbas, J
8/24/2019 11:45 AM 234 FC EUROPA Whitpain Delacy #3 U13 Girls   Unger, M Lewis, Todd Vicente, V
8/24/2019 1:00 PM 248 FC DELCO TBA Delacy #3 U13 Girls   Abbas, J Unger, M Lewis, Todd
8/24/2019 2:15 PM 239 Cedar Stars Academy MTSC Delacy #3 U13 Girls   Vicente, V Abbas, J Unger, M
8/24/2019 3:30 PM 252 Penn FC Youth Baltimore Union SC Delacy #3 U13 Girls   Lewis, Todd Vicente, V Abbas, J
8/24/2019 4:45 PM 240 Warminster SC MTSC Delacy #3 U13 Girls   Procopio, S Lewis, Todd Vicente, V
8/24/2019 8:00 AM 233 Reading Rage Whitpain Delacy #4 U13 Girls   Sakal, J Procak, M Berger, R
8/24/2019 9:15 AM 246 FC DELCO Keystone FC Delacy #4 U13 Girls   Procopio, S Sakal, J Procak, M
8/24/2019 10:30 AM 266 Delaware Football Club CEFC Delacy #4 U13 Girls   Berger, R Procopio, S Sakal, J
8/24/2019 11:45 AM 235 Reading Rage SAC / BA Delacy #4 U13 Girls   Procak, M Berger, R Procopio, S
8/24/2019 1:00 PM 247 Old Line FC Keystone FC Delacy #4 U13 Girls   Sakal, J Procak, M Berger, R
8/24/2019 2:15 PM 238 Penn Fusion SA Warminster SC Delacy #4 U13 Girls   Procopio, S Sakal, J Procak, M
8/24/2019 3:30 PM 251 TSF Academy HMMS Soccer Club Delacy #4 U13 Girls   Berger, R Procopio, S Sakal, J
8/24/2019 12:00 PM 363 FC DELCO GCVSA (Formerly AFC) DHS East #1 U14 Girls   Bialko, S McGuirk, T Cortese, J
8/24/2019 1:15 PM 370 SAC Springfield Soccer Club DHS East #1 U14 Girls   Wissler, S Bialko, S McGuirk, T
8/24/2019 3:00 PM 364 1776 United FC GCVSA (Formerly AFC) DHS East #1 U14 Girls   Cortese, J Wissler, S Bialko, S
8/24/2019 4:15 PM 371 Malvern United Springfield Soccer Club DHS East #1 U14 Girls   McGuirk, T Cortese, J Wissler, S
8/24/2019 5:45 PM 365 FC DELCO 1776 United FC DHS East #1 U14 Girls   Bialko, S McGuirk, T Cortese, J
8/24/2019 7:00 PM 372 SAC Malvern United DHS East #1 U14 Girls   Wissler, S Bialko, S McGuirk, T
8/24/2019 12:00 PM 360 Deep Run Chester Springs United DHS East #2 U14 Girls   Brown, M Halsey, A Havens, D
8/24/2019 1:15 PM 373 BAFC Jersey Shore Boca Jr FC DHS East #2 U14 Girls   Brown, N Brown, M Halsey, A
8/24/2019 3:00 PM 362 Deep Run Penn Fusion SA DHS East #2 U14 Girls   Havens, D Brown, N Brown, M
8/24/2019 4:15 PM 374 Pennsylvania Rush Jersey Shore Boca Jr FC DHS East #2 U14 Girls   Halsey, A Havens, D Brown, N
8/24/2019 5:45 PM 361 Penn Fusion SA Chester Springs United DHS East #2 U14 Girls   Brown, M Halsey, A Havens, D
8/24/2019 7:00 PM 375 BAFC Pennsylvania Rush DHS East #2 U14 Girls   Brown, N Brown, M Halsey, A
8/24/2019 9:15 AM 155 FC EUROPA NJ Crush FC DMS #1 U12 Girls   Reid, Jeff Phillips, M Billbrough, B
8/24/2019 10:30 AM 139 Penn Fusion SA Cinnaminson SC DMS #1 U12 Girls   Phillips, M Reid, Jeff Billbrough, B
8/24/2019 12:15 PM 156 Old Line FC NJ Crush FC DMS #1 U12 Girls   Billbrough, B Phillips, M Reid, Jeff
8/24/2019 2:00 PM 154 Lower Merion SC Delaware Football Club Hockessin DMS #1 U12 Girls   Gray, B Englehart, D McGonagle, C
8/24/2019 3:15 PM 157 FC EUROPA Old Line FC DMS #1 U12 Girls   Heim, M Englehart, D McGonagle, C
8/24/2019 9:15 AM 163 Coppermine Soccer Club Penn FC Youth DMS #2 U12 Girls   Wilson, C Cloud, C Juergensen,J
8/24/2019 10:30 AM 160 Cecil Soccer Club FC DELCO DMS #2 U12 Girls   Mendez, G Wilson, C Cloud, C
8/24/2019 12:15 PM 161 Coppermine Soccer Club Lionville DMS #2 U12 Girls   Juergensen,J Mendez, G Wilson, C
8/24/2019 1:30 PM 158 Cecil Soccer Club Yardley Makefield Soccer DMS #2 U12 Girls   Juergensen,J Cloud, C Mendez, G
8/24/2019 3:15 PM 162 Penn FC Youth Lionville DMS #2 U12 Girls   Wilson, C Cloud, C Juergensen,J
8/24/2019 8:30 AM 174 Deep Run FC Bucks North Nether United DMS #3 U12 Girls   Procz, B Colin, T Salvati, J
8/24/2019 9:45 AM 180 SJEB Rose Tree Soccer Club DMS #3 U12 Girls   Rodman, S Procz, B Colin, T
8/24/2019 11:30 AM 175 TSF Academy Nether United DMS #3 U12 Girls   Salvati, J Rodman, S Procz, B
8/24/2019 12:45 PM 182 SJEB Parkland Area Soccer Club DMS #3 U12 Girls   Taylor, C / Giacomelli, D Salvati, J Rodman, S
8/24/2019 2:30 PM 176 Deep Run FC Bucks North TSF Academy DMS #3 U12 Girls   Procz, B Rodman, S Salvati, J
8/24/2019 3:45 PM 181 Parkland Area Soccer Club Rose Tree Soccer Club DMS #3 U12 Girls   Rodman, S Procz, B Salvati, J
8/24/2019 8:30 AM 171 Montgomery United SC Century North DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, D Plunkett, J Cieri, A
8/24/2019 9:45 AM 179 FC DELCO Northern Steel Select Soccer DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, D Plunkett, J
8/24/2019 11:30 AM 172 Keystone FC Century North DMS #4 U12 Girls   Cieri, A Giacomelli, Z Giacomelli, D
8/24/2019 12:45 PM 178 Northern Steel Select Soccer   DMS #4 U12 Girls   Cieri, A Plunkett, J Giacomelli, Z
8/24/2019 2:30 PM 173 Montgomery United SC Keystone FC DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, D Plunkett, J Cieri, A
8/24/2019 3:45 PM 177 FC DELCO Baltimore Union SC DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, Z Giacomelli, D Plunkett, J
8/24/2019 8:00 AM 109 Lower Merion SC SAC DMS #5 U11 Girls   Shay, A Conrad, B Heim, M
8/24/2019 9:15 AM 78 Baltimore Union SC Hvaa DMS #5 U11 Girls   Wehrman, J Shay, A Conrad, B
8/24/2019 10:30 AM 71 Deep Run Hulmeville SC DMS #5 U11 Girls   Heim, M Wehrman, J Shay, A
8/24/2019 12:15 PM 77 Holmdel FC Hvaa DMS #5 U11 Girls   Wehrman, J Conrad, B Heim, M
8/24/2019 1:30 PM 72 NJ Crush FC Hulmeville SC DMS #5 U11 Girls   Shay, A Conrad, B Heim, M
8/24/2019 3:15 PM 79 Baltimore Union SC Holmdel FC DMS #5 U11 Girls   Wehrman, J Shay, A Conrad, B
8/24/2019 8:00 AM 110 Patriot FC Harleysville FC DMS #6 U11 Girls   McHugh, J Skversky, E Burns, B
8/24/2019 9:15 AM 80 Upper Dublin SC Harford FC United DMS #6 U11 Girls   Skversky, E McHugh, J Burns, B
8/24/2019 10:30 AM 76 Clarkstown Soccer Club Lionville DMS #6 U11 Girls   Burns, B Skversky, E McHugh, J
8/24/2019 12:15 PM 81 Upper Dublin SC Keystone FC DMS #6 U11 Girls   McHugh, J Burns, B Skversky, E
8/24/2019 1:30 PM 74 Clarkstown Soccer Club NJ Premier F.C. DMS #6 U11 Girls   Skversky, E McHugh, J Burns, B
8/24/2019 3:15 PM 82 Keystone FC Harford FC United DMS #6 U11 Girls   Burns, B Skversky, E McHugh, J
8/24/2019 8:00 AM 2 Penn Fusion SA FC Eurpoa DMS #7 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 9:05 AM 1 PHILA UKR Nationals Lower Merion Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 10:10 AM 5 Penn Fusion SA Philly Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 11:15 AM 4 PHILA UKR Nationals FC Eurpoa DMS #7 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 12:20 PM 3 Philly Soccer Club Lower Merion Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 1:25 PM 44 Lionville Concord soccer DMS #7 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/24/2019 2:30 PM 12 FC Europa NJ Premier FC DMS #7 U09 Girls   Snodgrass, M X X
8/24/2019 3:35 PM 45 Keystone FC Concord soccer DMS #7 U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/24/2019 8:00 AM 54 virginia rush FC Europa DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 9:05 AM 55 LMYA Lionville DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 10:10 AM 51 virginia rush Penn FC Youth DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 11:15 AM 52 LMYA FC Europa DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 12:20 PM 53 Lionville Penn FC Youth DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 1:25 PM 41 FC DELCO Pennsylvania Rush DMS #8 U10 Girls   Samara, J X X
8/24/2019 2:30 PM 11 HMMS Penn Fusion SA DMS #8 U09 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 3:35 PM 42 SAC Pennsylvania Rush DMS #8 U10 Girls   Crampsey,M X X
8/24/2019 9:15 AM 64 SJEB Penn Fusion SA DMS #9 U11 Girls   Holenstein, P France, J Domsohn, G
8/24/2019 10:30 AM 91 FC DELCO SJEB DMS #9 U11 Girls   France, J Holenstein, P Domsohn, G
8/24/2019 12:15 PM 66 SJEB Nationals DMS #9 U11 Girls   France, J Holenstein, P Domsohn, G
8/24/2019 1:30 PM 112 Patriot FC Lower Merion SC DMS #9 U11 Girls   Holenstein, P France, J Domsohn, G
8/24/2019 3:15 PM 65 Nationals Penn Fusion SA DMS #9 U11 Girls   Holenstein, P Monaco, B Domsohn, G
8/24/2019 8:00 AM 351 North Union United Coventry Parkside #1 U14 Girls   Garcia, B Cress, B Schwartz, E
8/24/2019 9:15 AM 342 Pennsylvania Soccer Academy Keystone FC Parkside #1 U14 Girls   Novielli, J Garcia, B Cress, B
8/24/2019 10:30 AM 280 FC DELCO Hershey Soccer Club Parkside #1 U13 Girls   Schwartz, E Novielli, J Garcia, B
8/24/2019 11:45 AM 350 Delran Soccer Club Coventry Parkside #1 U14 Girls   Cress, B Schwartz, E Novielli, J
8/24/2019 1:00 PM 341 Holmdel FC Keystone FC Parkside #1 U14 Girls   Garcia, B Cress, B Schwartz, E
8/24/2019 2:15 PM 286 Phoenixville Area Soccer Club Elite Soccer Academy Parkside #1 U13 Girls   Novielli, J Garcia, B Cress, B
8/24/2019 3:30 PM 352 Delran Soccer Club North Union United Parkside #1 U14 Girls   Schwartz, E Fatone, C Garcia, B
8/24/2019 4:45 PM 343 Holmdel FC Pennsylvania Soccer Academy Parkside #1 U14 Girls   Cress, B Schwartz, E Fatone, C
8/24/2019 8:00 AM 259 Southern Chester County SA 1776 United Parkside #2 U13 Girls   Forgione, S Snodgrass, D Steffen, D
8/24/2019 9:15 AM 263 Penn Fusion SA NUU Parkside #2 U13 Girls   Grewal, D Forgione, S Snodgrass, D
8/24/2019 11:00 AM 260 Keystone Athletic Southern Chester County SA Parkside #2 U13 Girls   Steffen, D Grewal, D Forgione, S
8/24/2019 12:15 PM 261 Penn Fusion SA Harford FC United Parkside #2 U13 Girls   Snodgrass, D Steffen, D Grewal, D
8/24/2019 2:00 PM 258 Keystone Athletic 1776 United Parkside #2 U13 Girls   Forgione, S Snodgrass, D Steffen, D
8/24/2019 3:15 PM 262 NUU Harford FC United Parkside #2 U13 Girls   Grewal, D Forgione, S Snodgrass, D
8/24/2019 8:00 AM 347 Horsham Cecil SC Parkside #3 U14 Girls   Lynch, E McShane, MK Keisling, L
8/24/2019 9:15 AM 344 Patriot FC Methacton United SC Parkside #3 U14 Girls   Nicolardi, J Lynch, E McShane, MK
8/24/2019 10:30 AM 279 Radnor Soccer Club Delaware Union Parkside #3 U13 Girls   Lynch, E Nicolardi, J Keisling, L
8/24/2019 11:45 AM 349 Horsham United Philly Soccer Parkside #3 U14 Girls   McShane, MK Keisling, L Nicolardi, J
8/24/2019 1:00 PM 345 Pipeline SC Methacton United SC Parkside #3 U14 Girls   Dawkins, L McShane, MK Keisling, L
8/24/2019 2:15 PM 285 FC Providence Soccer Club Lionville Parkside #3 U13 Girls   Nicolardi, J Dawkins, L McShane, MK
8/24/2019 3:30 PM 348 United Philly Soccer Cecil SC Parkside #3 U14 Girls   Dawkins, L Nicolardi, J Keisling, L
8/24/2019 4:45 PM 346 Patriot FC Pipeline SC Parkside #3 U14 Girls   McShane, MK Keisling, L Nicolardi, J
8/24/2019 8:00 AM 103 Pipeline SC Delaware Football Club Hockessin USTC #01 U11 Girls   Steffenino, C O'Shea, C Steffenino, M
8/24/2019 9:15 AM 146 Quakertown SC Lancaster Elite USTC #01 U12 Girls   Call, D Steffenino, C O'Shea, C
8/24/2019 10:30 AM 140 PHILA UKR Nationals Hulmeville SC USTC #01 U12 Girls   Steffenino, M Call, D Steffenino, C
8/24/2019 11:45 AM 106 FC DELCO Pipeline SC USTC #01 U11 Girls   Call, D Steffenino, M O'Shea, C
8/24/2019 1:00 PM 111 SAC Harleysville FC USTC #01 U11 Girls   Steffenino, C O'Shea, C Steffenino, M
8/24/2019 2:15 PM 148 Quakertown SC North Union United USTC #01 U12 Girls   Steffenino, C Call, D O'Shea, C
8/24/2019 3:30 PM 142 PHILA UKR Nationals Penn Fusion SA USTC #01 U12 Girls   Steffenino, M Call, D Steffenino, C
8/24/2019 4:45 PM 73 Deep Run NJ Crush FC USTC #01 U11 Girls   Call, D O'Shea, C Steffenino, M
8/24/2019 6:00 PM 283 Elite Soccer Academy FC Providence Soccer Club USTC #01 U13 Girls   Steffenino, C O'Shea, C Steffenino, M
8/24/2019 7:15 PM 293 Pipeline SC CRUSA USTC #01 U14 Girls   Call, D Steffenino, C Steffenino, M
8/24/2019 8:00 AM 104 FC DELCO HMMS Eagle FC USTC #01B U11 Girls   Nelson, M Maniscalco, S Henry, T
8/24/2019 9:15 AM 145 North Union United Baltimore Union SC USTC #01B U12 Girls   Growe, C Nelson, M Maniscalco, S
8/24/2019 10:30 AM 153 Delaware Football Club Hockessin Penn Fusion SA USTC #01B U12 Girls   Henry, T Growe, C Nelson, M
8/24/2019 11:45 AM 105 Delaware Football Club Hockessin HMMS Eagle FC USTC #01B U11 Girls   Maniscalco, S Henry, T Growe, C
8/24/2019 1:00 PM 128 Penn Fusion SA Ottawa South United USTC #01B U12 Girls   Nelson, M Maniscalco, S Henry, T
8/24/2019 2:15 PM 147 Baltimore Union SC Lancaster Elite USTC #01B U12 Girls   Growe, C Nelson, M Maniscalco, S
8/24/2019 3:30 PM 141 Cinnaminson SC Hulmeville SC USTC #01B U12 Girls   Henry, T Growe, C Nelson, M
8/24/2019 4:45 PM 75 Lionville NJ Premier F.C. USTC #01B U11 Girls   Nelson, M Henry, T Growe, C
8/24/2019 8:00 AM 207 Penn Fusion SA TSF Academy USTC #02 U13 Girls   Maric, Z Allan, D Hornickle, C
8/24/2019 9:15 AM 297 Keystone FC Soccer Association of Columbia USTC #02 U14 Girls   Rosinsky, J Maric, Z Allan, D
8/24/2019 10:30 AM 200 Philadelphia SC Torpedoes SC USTC #02 U13 Girls   Hornickle, C Rosinsky, J Maric, Z
8/24/2019 11:45 AM 209 Penn Fusion SA CEFC USTC #02 U13 Girls   Allan, D Hornickle, C Rosinsky, J
8/24/2019 1:00 PM 299 Keystone FC CEFC USTC #02 U14 Girls   Maric, Z Kane, D Hornickle, C
8/24/2019 2:15 PM 290 CRUSA Maryland Rush Montgomery USTC #02 U14 Girls   Carey, M Maric, Z Kane, D
8/24/2019 3:30 PM 203 Nationals Philadelphia SC USTC #02 U13 Girls   Hornickle, C Carey, M Maric, Z
8/24/2019 4:45 PM 278 FC DELCO Delaware Union USTC #02 U13 Girls   Carey, M Hornickle, C Kane, D
8/24/2019 6:00 PM 284 Phoenixville Area Soccer Club Lionville USTC #02 U13 Girls   Wilde, R Kane, D Hornickle, C
8/24/2019 7:15 PM 292 Maryland Rush Montgomery Penn Fusion SA USTC #02 U14 Girls   Holenstein, P Wilde, R Kane, D
8/24/2019 8:00 AM 206 CEFC Baltimore Armour Girls Development Academy USTC #03 U13 Girls   Smith, D Erkis, T Irwin, C
8/24/2019 9:15 AM 296 CEFC Baltimore Union SC USTC #03 U14 Girls   Erkis, T Smith, D Irwin, C
8/24/2019 10:30 AM 201 Nationals South Shore Select USTC #03 U13 Girls   Irwin, C Erkis, T Smith, D
8/24/2019 11:45 AM 208 Baltimore Armour Girls Development Academy TSF Academy USTC #03 U13 Girls   Ramlochan, F Irwin, C Jacob, M
8/24/2019 1:00 PM 291 Pipeline SC CRUSA USTC #03 U14 Girls   Hutko, K Ramlochan, F Johnson, K
8/24/2019 2:15 PM 298 Baltimore Union SC Soccer Association of Columbia USTC #03 U14 Girls   Jacob, M Hutko, K Ramlochan, F
8/24/2019 3:30 PM 202 Torpedoes SC South Shore Select USTC #03 U13 Girls   Johnson, K Jacob, M Hutko, K
8/24/2019 4:45 PM 265 Century North CEFC USTC #03 U13 Girls   Ramlochan, F Johnson, K Jacob, M
8/24/2019 6:00 PM 241 Cedar Stars Academy Penn Fusion SA USTC #03 U13 Girls   Chappelear, N Ramlochan, F Johnson, K
8/24/2019 7:15 PM 254 Penn FC Youth TSF Academy USTC #03 U13 Girls   Jacob, M Chappelear, N Ramlochan, F
8/24/2019 8:00 AM 36 Lower Merion SC FC DELCO USTC #04 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/24/2019 9:05 AM 18 Baltimore Union SC South Shore Select USTC #04 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/24/2019 10:10 AM 34 Lower Merion SC NJ Premier F.C. USTC #04 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/24/2019 11:15 AM 25 Penn Fusion SA Old Line FC Sparx Black USTC #04 U10 Girls   Sogunro, E X X
8/24/2019 12:20 PM 35 FC DELCO NJ Premier F.C. USTC #04 U10 Girls   Ocampo, S X X
8/24/2019 1:25 PM 21 Harrison SC Baltimore Union SC USTC #04 U10 Girls   Ocampo, S X X
8/24/2019 2:30 PM 27 Penn Fusion SA SJEB USTC #04 U10 Girls   Ocampo, S X X
8/24/2019 3:35 PM 264 CRUSA Delaware Football Club USTC #04 U13 Girls   Ndebele, M Curran, B McGonagle, C
8/24/2019 4:50 PM 14 FC Europa HMMS USTC #04 U09 Girls   Curran, B X X
8/24/2019 5:55 PM 46 Lionville Keystone FC USTC #04 U10 Girls   Curran, B X X
8/24/2019 8:00 AM 31 Cedar Stars Academy Philadelphia SC USTC #04B U10 Girls   Gray, B X X
8/24/2019 9:05 AM 19 Harrison SC HMMS USTC #04B U10 Girls   Gray, B X X
8/24/2019 10:10 AM 32 Old Line FC Philadelphia SC USTC #04B U10 Girls   Gray, B X X
8/24/2019 11:15 AM 24 SJEB PHILA UKR Nationals USTC #04B U10 Girls   Gray, B X X
8/24/2019 12:20 PM 33 Cedar Stars Academy Old Line FC USTC #04B U10 Girls   Ndebele, M X X
8/24/2019 1:25 PM 20 South Shore Select HMMS USTC #04B U10 Girls   Ndebele, M X X
8/24/2019 2:30 PM 26 PHILA UKR Nationals Old Line FC Sparx Black USTC #04B U10 Girls   Curran, B X X
8/24/2019 4:50 PM 13 Penn Fusion SA NJ Premier FC USTC #04B U09 Girls   Ndebele, M X X
8/24/2019 5:55 PM 43 FC DELCO SAC USTC #04B U10 Girls   Ndebele, M X X
8/24/2019 8:00 AM 126 Council Rock United Penn Fusion SA USTC #05 U12 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, D Hllsinger, Re
8/24/2019 9:15 AM 133 Lehigh Valley United SJEB USTC #05 U12 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, R Hillsinger, D
8/24/2019 10:30 AM 63 Lehigh Valley United South Shore Select USTC #05 U11 Girls   Hllsinger, Re Hillsinger, L Hillsinger, R
8/24/2019 11:45 AM 97 Council Rock United Soccer Coppermine Soccer Club USTC #05 U11 Girls   Hillsinger, D Hllsinger, Re Hillsinger, L
8/24/2019 1:00 PM 129 South Shore Select Council Rock United USTC #05 U12 Girls   Hillsinger, R Hillsinger, D Hllsinger, Re
8/24/2019 2:15 PM 135 Lehigh Valley United Philadelphia SC USTC #05 U12 Girls   Hillsinger, L Hillsinger, R Hillsinger, D
8/24/2019 3:30 PM 93 FC DELCO New Jersey Rush USTC #05 U11 Girls   Hllsinger, Re Hillsinger, L Hillsinger, R
8/24/2019 4:45 PM 62 South Shore Select Pipeline SC USTC #05 U11 Girls   Hillsinger, D Hllsinger, Re Hillsinger, L
8/24/2019 8:00 AM 127 South Shore Select Ottawa South United USTC #07 U12 Girls   Lister, John Chappelear, N Lister, Joe
8/24/2019 9:15 AM 132 Philadelphia SC Aztec Soccer USTC #07 U12 Girls   Weller, B Lister, John Chappelear, N
8/24/2019 10:30 AM 90 New Jersey Rush Warrington SC USTC #07 U11 Girls   Lister, Joe Weller, B Lister, John
8/24/2019 11:45 AM 96 White Clay FC Europa USTC #07 U11 Girls   Chappelear, N Lister, Joe Weller, B
8/24/2019 1:00 PM 61 Lehigh Valley United Pipeline SC USTC #07 U11 Girls   Swisher, B Chappelear, N Swisher, I
8/24/2019 2:15 PM 134 Aztec Soccer SJEB USTC #07 U12 Girls   Weller, B Swisher, B Chappelear, N
8/24/2019 3:30 PM 92 Warrington SC SJEB USTC #07 U11 Girls   Swisher, B Weller, B Swisher, I
8/24/2019 4:45 PM 277 Hershey Soccer Club Radnor Soccer Club USTC #07 U13 Girls   Chappelear, N Swisher, I Weller, B
8/24/2019 8:00 AM 213 FC DELCO MFA/NJX USTC #08 U13 Girls   Hendrickson, M Piombino, X Feindt, K
8/24/2019 9:15 AM 331 West-Mont United SA Towson United USTC #08 U14 Girls   Hillsinger, G Hendrickson, M Piombino, X
8/24/2019 10:30 AM 314 FC Revolution North Union United USTC #08 U14 Girls   Feindt, K Hillsinger, G Hendrickson,M
8/24/2019 11:45 AM 214 Pipeline SC MFA/NJX USTC #08 U13 Girls   Hillsinger, G Feindt, K Piombino, X
8/24/2019 1:00 PM 333 West-Mont United SA Pennsylvania Rush USTC #08 U14 Girls   Hendrickson,M Piombino, X Feindt, K
8/24/2019 2:15 PM 312 FC Revolution New Jersey Rush USTC #08 U14 Girls   Hillsinger, G Hendrickson,M Piombino, X
8/24/2019 3:30 PM 215 FC DELCO Pipeline SC USTC #08 U13 Girls   Feindt, K Hillsinger, G Piombino, X
8/24/2019 4:45 PM 332 Pennsylvania Rush Towson United USTC #08 U14 Girls   Hendrickson,M Feindt, K Hillsinger, G
8/24/2019 8:00 AM 216 Arlington SA FC Bucks USTC #09 U13 Girls   O'Shea, R Hill, A Hill, S
8/24/2019 9:15 AM 328 Soccer Association of Columbia FC DELCO USTC #09 U14 Girls   Read, K O'Shea, R Hill, A
8/24/2019 10:30 AM 311 Commack Soccer Penn Fusion SA USTC #09 U14 Girls   Hill, S Read, K O'Shea, R
8/24/2019 11:45 AM 217 Real Jersey FC FC Bucks USTC #09 U13 Girls   Hill, A Hill, S Read, K
8/24/2019 1:00 PM 330 Soccer Association of Columbia Aztec Soccer USTC #09 U14 Girls   O'Shea, R Hill, A Hill, S
8/24/2019 2:15 PM 309 Commack Soccer Philadelphia SC USTC #09 U14 Girls   Read, K O'Shea, R Hill, A
8/24/2019 3:30 PM 218 Arlington SA Real Jersey FC USTC #09 U13 Girls   Hill, S Read, K O'Shea, R
8/24/2019 4:45 PM 329 Aztec Soccer FC DELCO USTC #09 U14 Girls   Hill, A Hill, S Read, K
8/24/2019 6:00 PM 306 SB Athletico Lionville USTC #09 U14 Girls   O'Shea, R Hill, A Hill, S
8/24/2019 8:00 AM 220 Aztec Soccer Warrington SC USTC #10 U13 Girls   Denard, D Soto, A Loeffler, R
8/24/2019 9:15 AM 325 CRUSA Coppermine Soccer Club USTC #10 U14 Girls   Gidley, N Denard, D Soto, A
8/24/2019 10:30 AM 308 SB Athletico Delaware Football Club USTC #10 U14 Girls   Loeffler, R Gidley, N Denard, D
8/24/2019 11:45 AM 219 Lower Merion SC Warrington SC USTC #10 U13 Girls   Soto, A Loeffler, E Gidley, N
8/24/2019 1:00 PM 326 Montgomery United SC Coppermine Soccer Club USTC #10 U14 Girls   Denard, D Soto, A Loeffler, E
8/24/2019 2:15 PM 307 Delaware Football Club Lionville USTC #10 U14 Girls   Gidley, N Denard, D Soto, A
8/24/2019 3:30 PM 221 Lower Merion SC Aztec Soccer USTC #10 U13 Girls   Loeffler, E Gidley, N Denard, D
8/24/2019 5:15 PM 313 North Union United New Jersey Rush USTC #10 U14 Girls   Soto, A Loeffler, E Gidley, N
8/24/2019 6:30 PM 253 HMMS Soccer Club Baltimore Union SC USTC #10 U13 Girls   Denard, D Soto, A Loeffler, E
8/24/2019 8:00 AM 222 SJEB Rush West-Mont United SA USTC #11 U13 Girls   Fiorenza, A Murphy, S Perkins, N
8/24/2019 9:15 AM 322 FC Europa Cedar Stars Academy USTC #11 U14 Girls   Gerlach, D Fiorenza, A Murphy, S
8/24/2019 10:30 AM 303 Clarkstown Soccer Club Hulmeville Soccer Club USTC #11 U14 Girls   Perkins, N Gerlach, D Fiorenza, A
8/24/2019 11:45 AM 224 SJEB Rush Coppermine USTC #11 U13 Girls   Murphy, S Perkins, N Gerlach, D
8/24/2019 1:00 PM 323 Soccer Association of Columbia Cedar Stars Academy USTC #11 U14 Girls   Fiorenza, A Murphy, S Perkins, N
8/24/2019 2:15 PM 304 Cedar Stars Academy Hulmeville Soccer Club USTC #11 U14 Girls   Gerlach, D Fiorenza, A Murphy, S
8/24/2019 3:30 PM 223 Coppermine West-Mont United SA USTC #11 U13 Girls   Perkins, N Gerlach, D Fiorenza, A
8/24/2019 4:45 PM 324 FC Europa Soccer Association of Columbia USTC #11 U14 Girls   Murphy, S Perkins, N Gerlach, D
8/24/2019 6:00 PM 305 Clarkstown Soccer Club Cedar Stars Academy USTC #11 U14 Girls   Fiorenza, A Murphy, S Perkins, N
8/25/2019 8:00 AM 211 TSF Academy CEFC DHS East #1 U13 Girls   McGeehan, J Lynch, E Cortese, J
8/25/2019 9:15 AM 320 Bracket C #2 Bracket D #2 DHS East #1 U14 Girls   Halsey, A McGeehan, J Lynch, E
8/25/2019 10:30 AM 288 Lionville Elite Soccer Academy DHS East #1 U13 Girls   Cortese, J Halsey, A McGeehan, J
8/25/2019 11:45 AM 367 Bracket B #1 Bracket A #2 DHS East #1 U14 Girls   Lynch, E Cortese, J Halsey, A
8/25/2019 8:00 AM 210 Baltimore Armour Girls Development Academy Penn Fusion SA DHS East #2 U13 Girls   Bialko, S Ndebele, M Maniscalco, S
8/25/2019 9:15 AM 318 Bracket A #2 Bracket B #2 DHS East #2 U14 Girls   Chappelear, N Bialko, S Ndebele, M
8/25/2019 10:30 AM 287 FC Providence Soccer Club Phoenixville Area Soccer Club DHS East #2 U13 Girls   Maniscalco, S Chappelear, N Bialko, S
8/25/2019 11:45 AM 366 Bracket A #1 Bracket B #2 DHS East #2 U14 Girls   Bialko, S Maniscalco, S Chappelear, N
8/25/2019 8:00 AM 69 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #1 U11 Girls   Skversky, E Heim, M McHugh, J
8/25/2019 9:15 AM 114 Harleysville FC Lower Merion SC DMS #1 U11 Girls   Burns, B Skversky, E Heim, M
8/25/2019 10:30 AM 123 MWUSC FC Europa DMS #1 U11 Girls   McHugh, J Burns, B Skversky, E
8/25/2019 11:45 AM 88 Bracket C #2 Bracket D #2 DMS #1 U11 Girls   Heim, M McHugh, J Burns, B
8/25/2019 1:00 PM 170 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #1 U12 Girls   Skversky, E Heim, M McHugh, J
8/25/2019 2:15 PM 168 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #1 U12 Girls   Burns, B Skversky, E Heim, M
8/25/2019 8:00 AM 125 Penn FC Youth MWUSC DMS #2 U11 Girls   Wehrman, J Shay, A Juergensen,J
8/25/2019 9:15 AM 113 SAC Patriot FC DMS #2 U11 Girls   Colin, T Wehrman, J Shay, A
8/25/2019 10:30 AM 121 Warrington Penn FC Youth DMS #2 U11 Girls   Juergensen,J Colin, T Wehrman, J
8/25/2019 11:45 AM 188 Bracket C #2 Bracket D #2 DMS #2 U12 Girls   Wilson, C Juergensen,J Colin, T
8/25/2019 1:15 PM 122 OLFC FC Europa DMS #2 U11 Girls   Cieri, A Wilson, C Juergensen,J
8/25/2019 8:00 AM 199 Springfield Soccer Club Pipeline SC DMS #3 U12 Girls   Cieri, A Wilson, C Mendez, G
8/25/2019 9:15 AM 198 Penn FC Youth Upper Dublin Soccer Club DMS #3 U12 Girls   Mendez, G Cieri, A Wilson, C
8/25/2019 11:00 AM 197 Pipeline SC Council Rock United DMS #3 U12 Girls   Shay, A Mendez, G Cieri, A
8/25/2019 12:15 PM 195 Penn FC Youth Springfield Soccer Club DMS #3 U12 Girls   Wehrman, J Shay, A Mendez, G
8/25/2019 1:45 PM 196 Upper Dublin Soccer Club Council Rock United DMS #3 U12 Girls   Colin, T Mendez, G Shay, A
8/25/2019 8:00 AM 124 Warrington OLFC DMS #4 U11 Girls   Giacomelli, D Procz, B Giacomelli, Z
8/25/2019 9:15 AM 107 Delaware Football Club Hockessin FC DELCO DMS #4 U11 Girls   Holford, R Giacomelli, D Procz, B
8/25/2019 10:30 AM 150 Lancaster Elite North Union United DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, Z Holford, R Giacomelli, D
8/25/2019 11:45 AM 169 Bracket C #2 Bracket D #2 DMS #4 U12 Girls   Procz, B Giacomelli, Z Holford, R
8/25/2019 1:00 PM 187 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #4 U12 Girls   Giacomelli, D Procz, B Giacomelli, Z
8/25/2019 2:15 PM 89 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #4 U11 Girls   Holford, R Giacomelli, D Procz, B
8/25/2019 8:00 AM 186 Bracket A #2 Bracket B #2 DMS #5 U12 Girls   Henry, T Miele, B Fatone, C
8/25/2019 9:15 AM 108 HMMS Eagle FC Pipeline SC DMS #5 U11 Girls   Phillips, M Henry, T Miele, B
8/25/2019 10:30 AM 143 Cinnaminson SC PHILA UKR Nationals DMS #5 U12 Girls   Henry, T Phillips, M Fatone, C
8/25/2019 11:45 AM 167 Bracket A #2 Bracket B #2 DMS #5 U12 Girls   Miele, B Fatone, C Phillips, M
8/25/2019 1:00 PM 189 Bracket C #3 Bracket D #3 DMS #5 U12 Girls   Henry, T Miele, B Fatone, C
8/25/2019 8:00 AM 164 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #6 U12 Girls   Holsinger, D Domsohn, G Holsinger, R
8/25/2019 9:15 AM 183 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #6 U12 Girls   Growe, C Holsinger, D Domsohn, G
8/25/2019 10:30 AM 144 Hulmeville SC Penn Fusion SA DMS #6 U12 Girls   Holsinger, D Growe, C Holsinger, R
8/25/2019 11:45 AM 166 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #6 U12 Girls   Growe, C Holsinger, R Domsohn, G
8/25/2019 1:00 PM 115 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #6 U11 Girls   Holsinger, D Domsohn, G Holsinger, R
8/25/2019 2:15 PM 151 Bracket A #1 Bracket B #1 DMS #6 U12 Girls   Growe, C Holsinger, D Domsohn, G
8/25/2019 8:00 AM 7 Penn Fusion SA Lower Merion Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 9:05 AM 6 PHILA UKR Nationals Philly Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 10:10 AM 8 FC Eurpoa Lower Merion Soccer Club DMS #7 U09 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 11:15 AM 9 PHILA UKR Nationals Penn Fusion SA DMS #7 U09 Girls   Healy, A X X
8/25/2019 12:20 PM 10 Philly Soccer Club FC Eurpoa DMS #7 U09 Girls   Healy, A X X
8/25/2019 1:25 PM 49 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #7 U10 Girls   Healy, A X X
8/25/2019 8:00 AM 56 virginia rush Lionville DMS #8 U10 Girls   Procopio, S X X
8/25/2019 9:05 AM 57 LMYA Penn FC Youth DMS #8 U10 Girls   Procopio, S X X
8/25/2019 10:10 AM 58 FC Europa Penn FC Youth DMS #8 U10 Girls   Procopio, S X X
8/25/2019 11:15 AM 59 virginia rush LMYA DMS #8 U10 Girls   Berger, R X X
8/25/2019 12:20 PM 60 Lionville FC Europa DMS #8 U10 Girls   Berger, R X X
8/25/2019 1:25 PM 39 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #8 U10 Girls   Berger, R X X
8/25/2019 8:00 AM 165 Bracket C #1 Bracket D #1 DMS #9 U12 Girls   Lister, Joe Lister, John Costantino, C
8/25/2019 9:15 AM 184 Bracket C #1 Bracket D #1 DMS #9 U12 Girls   Vicente, V Lister, Joe Lister, John
8/25/2019 10:30 AM 149 Baltimore Union SC Quakertown SC DMS #9 U12 Girls   Costantino, C Vicente, V Lister, Joe
8/25/2019 11:45 AM 86 Bracket A #2 Bracket B #2 DMS #9 U11 Girls   Lister, John Costantino, C Vicente, V
8/25/2019 1:00 PM 185 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner DMS #9 U12 Girls   Lister, Joe Lister, John Costantino, C
8/25/2019 2:15 PM 87 Bracket A #3 Bracket B #3 DMS #9 U11 Girls   Vicente, V Lister, Joe Lister, John
8/25/2019 8:00 AM 354 Bracket C #1 Bracket D #1 Parkside #1 U14 Girls   Maric, Z Hornickle, C Krakower, D
8/25/2019 9:15 AM 356 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #1 U14 Girls   Hutko, K Maric, Z Hornickle, C
8/25/2019 10:30 AM 282 Delaware Union Hershey Soccer Club Parkside #1 U13 Girls   Krakower, D Hutko, K Maric, Z
8/25/2019 11:45 AM 359 Bracket C #3 Bracket D #3 Parkside #1 U14 Girls   Hornickle, C Krakower, D Hutko, K
8/25/2019 1:00 PM 383 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #1 U13 Girls   Maric, Z Hornickle, C Krakower, D
8/25/2019 8:00 AM 269 CEFC CRUSA Parkside #2 U13 Girls   Snodgrass, D Maley, T Cress, B
8/25/2019 9:15 AM 268 Delaware Football Club Century North Parkside #2 U13 Girls   Grewal, D Snodgrass, D Maley, T
8/25/2019 10:30 AM 358 Bracket C #2 Bracket D #2 Parkside #2 U14 Girls   Cress, B Grewal, D Snodgrass, D
8/25/2019 11:45 AM 357 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #2 U14 Girls   Maley, T Cress, B Grewal, D
8/25/2019 1:00 PM 368 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #2 U14 Girls   Snodgrass, D Maley, T Cress, B
8/25/2019 8:00 AM 353 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U14 Girls   Gray, B Adamson, A McShane, MK
8/25/2019 9:15 AM 380 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #3 U13 Girls   Erkis, T Gray, B Adamson, A
8/25/2019 10:30 AM 281 Radnor Soccer Club FC DELCO Parkside #3 U13 Girls   McShane, MK Erkis, T Gray, B
8/25/2019 11:45 AM 355 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner Parkside #3 U14 Girls   Adamson, A McShane, MK Erkis, T
8/25/2019 1:00 PM 382 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #3 U13 Girls   Gray, B Adamson, A McShane, MK
8/25/2019 8:00 AM 68 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #01 U11 Girls   Murphy, O Mayo, D Sr. Kane, R
8/25/2019 9:15 AM 137 SJEB Philadelphia SC USTC #01 U12 Girls   Fitzgerald, J Murphy, O Mayo, D Sr.
8/25/2019 10:30 AM 101 Coppermine Soccer Club White Clay USTC #01 U11 Girls   Kane, R Fitzgerald, J Murphy, O
8/25/2019 11:45 AM 212 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U13 Girls   Mayo, D Sr. Kane, R Fitzgerald, J
8/25/2019 1:00 PM 381 Semi-Finals A Winner Bracket C #1 USTC #01 U13 Girls   Murphy, O Mayo, D Sr. Kane, R
8/25/2019 2:15 PM 336 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 U14 Girls   Fitzgerald, J Murphy, O Mayo, D Sr.
8/25/2019 3:30 PM 369 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 U14 Girls   Kane, R Mayo, D Jr. Murphy, O
8/25/2019 4:45 PM 379 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #01 U14 Girls   Mayo, D Sr. Kane, R Mayo, D Jr.
8/25/2019 8:00 AM 67 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #01B U11 Girls   Nicolardi, J Saito, M Monaco, B
8/25/2019 9:15 AM 130 Penn Fusion SA South Shore Select USTC #01B U12 Girls   Saito, M Nicolardi, J Monaco, B
8/25/2019 10:30 AM 100 FC Europa Council Rock United Soccer USTC #01B U11 Girls   Nicolardi, J Saito, M Monaco, B
8/25/2019 8:00 AM 205 South Shore Select Philadelphia SC USTC #02 U13 Girls   Hane, W Hill, S Steffenino, C
8/25/2019 9:15 AM 236 FC EUROPA Reading Rage USTC #02 U13 Girls   Strickland,B Hane, W Hill, S
8/25/2019 10:30 AM 315 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #02 U14 Girls   Steffenino, C Strickland,B Hane, W
8/25/2019 11:45 AM 295 Penn Fusion SA CRUSA USTC #02 U14 Girls   Hill, S Steffenino, C Strickland,B
8/25/2019 1:00 PM 227 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U13 Girls   Hane, W Hill, S Steffenino, C
8/25/2019 2:15 PM 317 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #02 U14 Girls   Strickland,B Hane, W Hill, S
8/25/2019 3:30 PM 302 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #02 U14 Girls   Steffenino, C Strickland,B Hane, W
8/25/2019 8:00 AM 204 Torpedoes SC Nationals USTC #03 U13 Girls   Smith, D Broome., R Shpilsky, A
8/25/2019 9:15 AM 237 Whitpain SAC / BA USTC #03 U13 Girls   Broome., R Smith, D Shpilsky, A
8/25/2019 10:30 AM 316 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #03 U14 Girls   Shpilsky, A Broome., R Smith, D
8/25/2019 11:45 AM 301 Soccer Association of Columbia CEFC USTC #03 U14 Girls   Rizzo, T Novielli, J Alles, MJ
8/25/2019 1:00 PM 244 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #03 U13 Girls   Novielli, J Rizzo, T Alles, MJ
8/25/2019 2:15 PM 289 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #03 U13 Girls   Rizzo, T Novielli, J Alles, MJ
8/25/2019 8:00 AM 23 HMMS Baltimore Union SC USTC #04 U10 Girls   Lewis, Todd X X
8/25/2019 9:05 AM 28 PHILA UKR Nationals Penn Fusion SA USTC #04 U10 Girls   Lewis, Todd X X
8/25/2019 10:10 AM 29 Old Line FC Sparx Black SJEB USTC #04 U10 Girls   Lewis, Todd X X
8/25/2019 11:15 AM 16 NJ Premier FC HMMS USTC #04 U09 Girls   Lewis, Todd X X
8/25/2019 12:20 PM 48 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #04 U10 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 1:25 PM 40 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #04 U10 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 2:30 PM 17 Bracket A #1 Bracket A #2 USTC #04 U09 Girls   Crampsey, M X X
8/25/2019 8:00 AM 37 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #04B U10 Girls   Irwin, C X X
8/25/2019 9:05 AM 22 South Shore Select Harrison SC USTC #04B U10 Girls   Irwin, C X X
8/25/2019 10:10 AM 38 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #04B U10 Girls   Irwin, C X X
8/25/2019 11:15 AM 15 Penn Fusion SA FC Europa USTC #04B U09 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2019 12:20 PM 47 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #04B U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2019 1:25 PM 30 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #04B U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2019 2:30 PM 50 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #04B U10 Girls   Snodgrass, M X X
8/25/2019 8:00 AM 84 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #05 U11 Girls   Hillsinger, L Piombino, X Mayo, D Jr.
8/25/2019 9:15 AM 136 Aztec Soccer Lehigh Valley United USTC #05 U12 Girls   Hllsinger, Re Hillsinger, L Piombino, X
8/25/2019 10:30 AM 95 SJEB New Jersey Rush USTC #05 U11 Girls   Mayo, D Jr. Hllsinger, Re Hillsinger, L
8/25/2019 11:45 AM 70 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #05 U11 Girls   Hendrickson,M Mayo, D Jr. Hllsinger, Re
8/25/2019 1:00 PM 138 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U12 Girls   Hillsinger, L Hendrickson,M Mayo, D Jr.
8/25/2019 2:15 PM 102 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #05 U11 Girls   Hendrickson,M Hillsinger, L Hillsinger, Re
8/25/2019 8:00 AM 83 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #07 U11 Girls   Arnold, D Ramlochan, F Ahlum, N
8/25/2019 9:15 AM 131 Ottawa South United Council Rock United USTC #07 U12 Girls   Abbas, J Arnold, D Ramlochan, F
8/25/2019 10:30 AM 94 Warrington SC FC DELCO USTC #07 U11 Girls   Ahlum, N Abbas, J Arnold, D
8/25/2019 11:45 AM 85 Semi-Finals A Winner Semi-Finals B Winner USTC #07 U11 Girls   Ramlochan, F Ahlum, N Abbas, J
8/25/2019 1:00 PM 228 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #07 U13 Girls   Arnold, D Ramlochan, F Ahlum, N
8/25/2019 2:15 PM 231 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #07 U13 Girls   Abbas, J Arnold, D Ramlochan, F
8/25/2019 8:00 AM 255 HMMS Soccer Club Penn FC Youth USTC #08 U13 Girls   Brown, N Hill, A McAndrew, T
8/25/2019 9:15 AM 242 Warminster SC Cedar Stars Academy USTC #08 U13 Girls   Brown, M Brown, N Hill, A
8/25/2019 10:30 AM 319 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U14 Girls   McAndrew, T Brown, M Brown, N
8/25/2019 11:45 AM 378 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U14 Girls   Hill, A McAndrew, T Brown, M
8/25/2019 1:00 PM 230 Bracket C #2 Bracket D #2 USTC #08 U13 Girls   Brown, N Hill, A McAndrew, T
8/25/2019 2:15 PM 229 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #08 U13 Girls   Brown, M Brown, N Hill, A
8/25/2019 8:00 AM 250 Keystone FC TBA USTC #09 U13 Girls   Hassan, K Read, K Feindt, K
8/25/2019 9:15 AM 243 MTSC Penn Fusion SA USTC #09 U13 Girls   Hillsinger, G Hassan, K Read, K
8/25/2019 10:30 AM 321 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #09 U14 Girls   Feindt, K Hillsinger, G Hassan, K
8/25/2019 11:45 AM 257 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #09 U13 Girls   Read, K Feindt, K Hillsinger, G
8/25/2019 1:00 PM 337 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #09 U14 Girls   Hassan, K Read, K Feindt, K
8/25/2019 2:15 PM 338 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #09 U14 Girls   Hillsinger, G Hassan, K Read, K
8/25/2019 8:00 AM 249 Old Line FC FC DELCO USTC #10 U13 Girls   Soto, A Denard, D Loeffler, R
8/25/2019 9:15 AM 226 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #10 U13 Girls   Stevenson, S Soto, A Denard, D
8/25/2019 10:30 AM 335 Bracket C #1 Bracket D #1 USTC #10 U14 Girls   Loeffler, R Stevenson, S Soto, A
8/25/2019 11:45 AM 300 Baltimore Union SC Keystone FC USTC #10 U14 Girls   Denard, D Loeffler, R Stevenson, S
8/25/2019 1:00 PM 377 Bracket B #1 Bracket A #2 USTC #10 U14 Girls   Soto, A Denard, D Loeffler, R
8/25/2019 2:15 PM 340 Bracket C #3 Bracket D #3 USTC #10 U14 Girls   Stevenson, S Soto, A Denard, D
8/25/2019 8:00 AM 256 Baltimore Union SC TSF Academy USTC #11 U13 Girls   Hulayew, Z Hulayew, P Fiorenza, A
8/25/2019 9:15 AM 225 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #11 U13 Girls   Perkins, N Hulayew, Z Hulayew, P
8/25/2019 10:30 AM 334 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #11 U14 Girls   Fiorenza, A Perkins, N Hulayew, A
8/25/2019 11:45 AM 294 Maryland Rush Montgomery Pipeline SC USTC #11 U14 Girls   Hulayew, P Fiorenza, A Perkins, N
8/25/2019 1:00 PM 376 Bracket A #1 Bracket B #2 USTC #11 U14 Girls   Hulayew, A Hulayew, P Fiorenza, A
8/25/2019 2:15 PM 339 Bracket C #2 Bracket D #2 USTC #11 U14 Girls   Perkins, N Hulayew, A Hulayew, P