Continental FC Tournament     
      April 28 & 29, 2018    
                       
          Confirmations campbell@chesco.com  
          Rules            
          Fees            
          Boys - Directions & Fields      
          Girls - Directions & Fields      
          Referee Event Registration      
Revised 9:00 AM Sunday May 6                
                       
Date Time Gm # Home Away Field Div M/F PPD Ref 1 Ref 2 Ref 3
28-Apr 8:00 AM 88 DE Rush West-Mont United SA Caln Park West #1 U12 M   Gallen, J Ernst, E Flaharty, B
28-Apr 9:00 AM 78 West-Mont United SA Continental FC Caln Park West #1 U11 M   Barner, J Gallen, J Ernst, E
28-Apr 10:00 AM 89 GPSNJ Clearview West-Mont United SA Caln Park West #1 U12 M   Gallen, J Barner, J Flaharty, B
28-Apr 11:00 AM 76 Delaware Union Continental FC Caln Park West #1 U11 M   Barner, J Flaharty, B Ernst, E
28-Apr 12:00 PM 90 DE Rush GPSNJ Clearview Caln Park West #1 U12 M   Gallen, J Ernst, E Flaharty, B
28-Apr 1:00 PM 74 Delaware Union West-Mont United SA Caln Park West #1 U11 M   Barner, J Ernst, E Glasner, R
28-Apr 2:00 PM 200 Bracket A #3 Bracket B #3 Caln Park West #1 U12 M   Glasner, R Barner, J Ernst, E
28-Apr 3:00 PM 201 Bracket A #1 Bracket B #1 Caln Park West #1 U12 M   Barner, J Glasner, R Ernst, E
28-Apr 8:00 AM 87 PDA Shore Continental FC Caln Park West #2 U12 M   Snodgrass, D Holenstein, G Curran, B
28-Apr 9:00 AM 77 River Soccer Club Delaware Union Caln Park West #2 U11 M   Krakower, D Snodgrass, D Holenstein, G
28-Apr 10:00 AM 86 Continental FC Kirkwood Soccer Club Caln Park West #2 U12 M   Curran, B Krakower, D Snodgrass, D
28-Apr 11:00 AM 75 River Soccer Club West-Mont United SA Caln Park West #2 U11 M   Holenstein, G Curran, B Krakower, D
28-Apr 12:00 PM 85 PDA Shore Kirkwood Soccer Club Caln Park West #2 U12 M   Snodgrass, D Holenstein, G Curran, B
28-Apr 1:00 PM 73 Continental FC River Soccer Club Caln Park West #2 U11 M   Krakower, D Snodgrass, D Holenstein, G
28-Apr 2:00 PM 199 Bracket A #2 Bracket B #2 Caln Park West #2 U12 M   Curran, B Krakower, D Snodgrass, D
28-Apr 8:00 AM 18 Delaware Rush Continental FC Grace Baptist Church #1 U9 M   Samara, J X X
28-Apr 8:50 AM 54 Kirkwood Soccer Club CASA Grace Baptist Church #1 U10 M   Samara, J X X
28-Apr 9:40 AM 48 Delaware Union GCVSA Grace Baptist Church #1 U10 M   Samara, J X X
28-Apr 10:30 AM 16 St. Joseph the Worker Soccer Club Continental FC Grace Baptist Church #1 U9 M   Samara, J X X
28-Apr 11:20 AM 53 CASA Continental FC Grace Baptist Church #1 U10 M   Samara, J X X
28-Apr 12:10 PM 47 GCVSA Boyertown SC Grace Baptist Church #1 U10 M   Samara, J X X
28-Apr 1:00 PM 14 St. Joseph the Worker Soccer Club Delaware Rush Grace Baptist Church #1 U9 M   Lyle, D X X
28-Apr 1:50 PM 52 Kirkwood Soccer Club Continental FC Grace Baptist Church #1 U10 M   Lyle, D X X
28-Apr 2:40 PM 46 Delaware Union Boyertown SC Grace Baptist Church #1 U10 M   Lyle, D X X
28-Apr 3:30 PM 191 Bracket A #3 Bracket B #3 Grace Baptist Church #1 U10 M   Lyle, D X X
28-Apr 4:20 PM 192 Bracket A #1 Bracket B #1 Grace Baptist Church #1 U10 M   Lyle, D X X
28-Apr 5:10 PM 187 Bracket A #2 Bracket B #2 Grace Baptist Church #1 U10 M   Lyle, D X X
28-Apr 8:00 AM 17 Kirkwood Soccer Club St. Joseph the Worker Soccer Club Grace Baptist Church #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 8:50 AM 51 River Soccer Club TBA U10 Boys Grace Baptist Church #2 U10 M   Holenstein, P X X
28-Apr 9:40 AM 45 North Union United PVSC Grace Baptist Church #2 U10 M   Holenstein, P X X
28-Apr 10:30 AM 15 Kirkwood Soccer Club Delaware Rush Grace Baptist Church #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 1:30 PM 29 Wilson Boyertown Soccer Club Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 2:20 PM 23 Pennsylvania Classics Chester Springs United Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 3:10 PM 27 Wilson Continental FC Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 4:00 PM 21 Pennsylvania Classics Delaware Rush Soccer Club Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 4:50 PM 25 Skyline FC Wilson Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 5:40 PM 19 Continental FC Pennsylvania Classics Johnsontown Park #1 U9 M   Snodgrass, M X X
28-Apr 1:30 PM 30 Continental FC Skyline FC Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 2:20 PM 24 Delaware Rush Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 3:10 PM 28 Boyertown Soccer Club Skyline FC Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 4:00 PM 22 Chester Springs United Continental FC Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 4:50 PM 26 Boyertown Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 5:40 PM 20 Chester Springs United Delaware Rush Soccer Club Johnsontown Park #2 U9 M   Holenstein, P X X
28-Apr 11:30 AM 50 Southern Chester County SA West-Mont United SA Johnsontown Park #3 U10 M   Holenstein, P X X
28-Apr 12:20 PM 44 PVSC Springfield FC Johnsontown Park #3 U10 M   Holenstein, P X X
28-Apr 1:10 PM 13 Continental FC Kirkwood Soccer Club Johnsontown Park #3 U9 M   Samples, L X X
28-Apr 2:00 PM 49 River Soccer Club West-Mont United SA Johnsontown Park #3 U10 M   Samples, L X X
28-Apr 2:50 PM 43 North Union United Springfield FC Johnsontown Park #3 U10 M   Samples, L X X
28-Apr 3:40 PM 190 Bracket A #2 Bracket B #2 Johnsontown Park #3 U10 M   Samples, L X X
28-Apr 4:30 PM 188 Bracket A #3 Bracket B #3 Johnsontown Park #3 U10 M   Samples, L X X
28-Apr 5:20 PM 189 Bracket A #1 Bracket B #1 Johnsontown Park #3 U10 M   Samples, L X X
28-Apr 8:00 AM 162 North Union United Soccer Club Continental FC Manavon Elementary School #10 U14 M   Denard, D Hulayew, P Hulayew, A
28-Apr 9:10 AM 156 Delaware Rush PA Classics Manavon Elementary School #10 U14 M   Hane, B Denard, D Hulayew, P
28-Apr 10:20 AM 150 LDC United Kirkwood Soccer Club Manavon Elementary School #10 U14 M   Hulayew, A Hane, B Hulayew, P
28-Apr 11:30 AM 160 SCCSA Continental FC Manavon Elementary School #10 U14 M   Denard, D Hulayew, P Hulayew, A
28-Apr 12:40 PM 154 West-Mont United SA PA Classics Manavon Elementary School #10 U14 M   Hane, B Denard, D Hulayew, P
28-Apr 1:50 PM 148 CASA Kirkwood Soccer Club Manavon Elementary School #10 U14 M   Hulayew, A Hane, B Hulayew, P
28-Apr 3:00 PM 158 SCCSA North Union United Soccer Club Manavon Elementary School #10 U14 M   Denard, D Hulayew, P Hulayew, A
28-Apr 4:10 PM 152 West-Mont United SA Delaware Rush Manavon Elementary School #10 U14 M   Hane, B Denard, D Hulayew, P
28-Apr 5:20 PM 146 CASA LDC United Manavon Elementary School #10 U14 M   Hulayew, A Hane, B Hulayew, P
28-Apr 8:00 AM 161 Montgomery United Southern Chester County SA Manavon Elementary School #20 U14 M   Abbas, J Bell, I Amon, J
28-Apr 9:10 AM 155 HMMS West-Mont United SA Manavon Elementary School #20 U14 M   Saito, M Abbas, J Bell, I
28-Apr 10:20 AM 149 Continental FC CASA Manavon Elementary School #20 U14 M   Amon, J Saito, M Abbas, J
28-Apr 11:30 AM 159 Montgomery United North Union United Soccer Club Manavon Elementary School #20 U14 M   Bell, I Amon, J Saito, M
28-Apr 12:40 PM 153 HMMS Delaware Rush Manavon Elementary School #20 U14 M   Abbas, J Hornickle, C Broske, P
28-Apr 1:50 PM 147 Continental FC LDC United Manavon Elementary School #20 U14 M   Saito, M Abbas, J Hornickle, C
28-Apr 3:00 PM 157 Continental FC Montgomery United Manavon Elementary School #20 U14 M   Broske, P Saito, M Abbas, J
28-Apr 4:10 PM 151 PA Classics HMMS Manavon Elementary School #20 U14 M   Hornickle, C Broske, P Saito, M
28-Apr 5:20 PM 145 Kirkwood Soccer Club Continental FC Manavon Elementary School #20 U14 M   Abbas, J Hornickle, C Broske, P
28-Apr 8:00 AM 138 SCCSA White Clay Soccer Club MSI Turf Complex #3 U13 M   Crampsey, M George, J Gamber, C
28-Apr 9:10 AM 137 Delaware Rush Concord Soccer Association MSI Turf Complex #3 U13 M   Douglas, Tim Crampsey, M George, J
28-Apr 10:20 AM 132 LDC United Century United FC MSI Turf Complex #3 U13 M   Crampsey, M Douglas, Tim Gamber, C
28-Apr 11:30 AM 136 Concord Soccer Association White Clay Soccer Club MSI Turf Complex #3 U13 M   George, J Gamber, C Douglas, Tim
28-Apr 12:40 PM 135 Delaware Rush SCCSA MSI Turf Complex #3 U13 M   Crampsey, M Douglas, Tim Gamber, C
28-Apr 3:00 PM 134 Concord Soccer Association SCCSA MSI Turf Complex #3 U13 M   Douglas, Tim Crampsey, M Martin, S
28-Apr 4:10 PM 133 White Clay Soccer Club Delaware Rush MSI Turf Complex #3 U13 M   Crampsey, M Douglas, Tim Martin, S
28-Apr 5:20 PM 128 Fairmount Soccer LDC United MSI Turf Complex #3 U13 M   Martin, S Crampsey, M Douglas, Tim
28-Apr 8:00 AM 114 Kirkwood Soccer Club West-Mont United SA MSI Turf Complex #A U13 M   Behounek, M Procopio, S Hutko, K
28-Apr 9:10 AM 120 PA Rush river soccer club MSI Turf Complex #A U13 M   Wursthorn, Kenan Behounek, M Procopio, S
28-Apr 10:20 AM 131 LYSC Fairmount Soccer MSI Turf Complex #A U13 M   Hutko, K Wursthorn, Kenan Behounek, M
28-Apr 11:30 AM 112 SJEB Rush West-Mont United SA MSI Turf Complex #A U13 M   Procopio, S Hutko, K Wursthorn, Kenan
28-Apr 12:40 PM 118 FCUSA Philadelphia river soccer club MSI Turf Complex #A U13 M   Behounek, M Procopio, S Hutko, K
28-Apr 1:50 PM 130 Fairmount Soccer Century United FC MSI Turf Complex #A U13 M   Keenan, J Behounek, M Procopio, S
28-Apr 3:00 PM 110 SJEB Rush Kirkwood Soccer Club MSI Turf Complex #A U13 M   Hutko, K Keenan, J Behounek, M
28-Apr 4:10 PM 116 FCUSA Philadelphia PA Rush MSI Turf Complex #A U13 M   Procopio, S Hutko, K Keenan, J
28-Apr 5:20 PM 127 Century United FC LYSC MSI Turf Complex #A U13 M   Behounek, M Procopio, S Hutko, K
28-Apr 8:00 AM 113 Lower Merion Soccer Club SJEB Rush MSI Turf Complex #B U13 M   Adamson, D Lewis, Todd Gray, B
28-Apr 9:10 AM 119 GPSNJ Clearview FCUSA Philadelphia MSI Turf Complex #B U13 M   Lewis, Todd Adamson, D Gray, B
28-Apr 11:30 AM 111 Lower Merion Soccer Club Kirkwood Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 M   Gray, B Lewis, Todd Adamson, D
28-Apr 12:40 PM 117 GPSNJ Clearview PA Rush MSI Turf Complex #B U13 M   Maslanka, M  Gray, B Lewis, Todd
28-Apr 1:50 PM 129 LYSC LDC United MSI Turf Complex #B U13 M   Vincent, M Maslanka, M  Gray, B
28-Apr 3:00 PM 109 West-Mont United SA Lower Merion Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 M   Lewis, Todd Vincent, M Maslanka, M 
28-Apr 4:10 PM 115 river soccer club GPSNJ Clearview MSI Turf Complex #B U13 M   Gray, B Lewis, Todd Vincent, M
28-Apr 8:00 AM 168 FC Revolution Parkland Area Soccer Club Parkside #1 U15 M   Moran, A McGuirk, T Anton, S
28-Apr 9:10 AM 174 Octorara/LanChester United Towsontowne FC Parkside #1 U15 M   Balash, E Anton, S McGuirk, T
28-Apr 10:20 AM 166 FC Revolution GPSNJ Clearview Parkside #1 U15 M   Anton, S Balash, E Moran, A
28-Apr 11:30 AM 172 Octorara/LanChester United Concord Soccer Assoc. Parkside #1 U15 M   McGuirk, T Anton, S Balash, E
28-Apr 12:40 PM 167 Parkland Area Soccer Club GPSNJ Clearview Parkside #1 U15 M   McGuirk, T Moran, A Balash, E
28-Apr 1:50 PM 170 Kirkwood Soccer Club Montgomery United Parkside #1 U15 M   Balash, E Moran, A McGuirk, T
28-Apr 3:00 PM 209 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #1 U15 M   Whitmore, V Balash, E Moran, A
28-Apr 4:10 PM 210 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #1 U15 M   McGuirk, T Whitmore, V Balash, E
28-Apr 5:20 PM 211 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #1 U15 M   Moran, A McGuirk, T Whitmore, V
28-Apr 6:20 PM 212 Final Final Parkside #1 U15 M   Maric, Z Samara, O Weller, B
28-Apr 8:00 AM 165 CASA Lionville Parkside #2 U15 M   Samara, O Sogunro, O Maric, Z
28-Apr 9:10 AM 169 Lionville Montgomery United Parkside #2 U15 M   Cortese, J Samara, O Sogunro, O
28-Apr 10:20 AM 164 Lionville Baltimore Soccer Club Parkside #2 U15 M   Maric, Z Cortese, J Samara, O
28-Apr 11:30 AM 171 Lionville Kirkwood Soccer Club Parkside #2 U15 M   Cortese, J Maric, Z Sogunro, O
28-Apr 12:40 PM 163 CASA Baltimore Soccer Club Parkside #2 U15 M   Samara, O Sogunro, O Maric, Z
28-Apr 1:50 PM 173 Towsontowne FC Concord Soccer Assoc. Parkside #2 U15 M   Cortese, J Samara, O Sogunro, O
28-Apr 3:00 PM 208 Bracket A #2 Bracket B #2 Parkside #2 U15 M   Maric, Z Cortese, J Samara, O
28-Apr 4:10 PM 212 Bracket A #3 Bracket B #3 Parkside #2 U15 M   Cortese, J Maric, Z Sogunro, O
28-Apr 5:20 PM 213 Bracket A #1 Bracket B #1 Parkside #2 U15 M   Samara, O Sogunro, O Maric, Z
28-Apr 9:00 AM 84 Greater Chester Valley Soccer Association Baltimore Bays Parkside #3A U11 M   Hilton, Sr Wilde, R Monaco, K
28-Apr 10:00 AM 108 Chester Springs United GCVSA Parkside #3A U12 M   Wilde, R Hilton, Sr Monaco, K
28-Apr 12:00 PM 81 West-Mont United SA Greater Chester Valley Soccer Association Parkside #3A U11 M   Berger, R Mandell, C Monaco, K
28-Apr 1:00 PM 106 Continental FC GCVSA Parkside #3A U12 M   Berger, R Mandell, C Monaco, K
28-Apr 3:00 PM 80 PDA Shore Greater Chester Valley Soccer Association Parkside #3A U11 M   Berger, R Mandell, C Monaco, K
28-Apr 4:00 PM 104 Continental FC Chester Springs United Parkside #3A U12 M   Berger, R Mandell, C Monaco, K
28-Apr 9:00 AM 83 West-Mont United SA PDA Shore Parkside #3B U11 M   Polansky, E Polansky, A Cross, R
28-Apr 10:00 AM 107 Parkland Area Soccer Club Continental FC Parkside #3B U12 M   Cross, R Polansky, E Polansky, A
28-Apr 12:00 PM 82 PDA Shore Baltimore Bays Parkside #3B U11 M   France, J Cross, R Lamb, R
28-Apr 1:00 PM 105 Parkland Area Soccer Club Chester Springs United Parkside #3B U12 M   France, J Cross, R Lamb, R
28-Apr 3:00 PM 79 Baltimore Bays West-Mont United SA Parkside #3B U11 M   France, J Cross, R Lamb, R
28-Apr 4:00 PM 103 GCVSA Parkland Area Soccer Club Parkside #3B U12 M   Cross, R France, J Lamb, R
28-Apr 12:00 PM 144 Concord RIVER SOCCER CLUB Phoenixville High School #2 U14 M   Fioravanti, G Hilton, Sr Bilal, Mohamed
28-Apr 1:10 PM 126 Continental FC PA Classics Phoenixville High School #2 U13 M   McAndrew, T Fioravanti, G Hilton, Sr
28-Apr 2:20 PM 142 SCCSA RIVER SOCCER CLUB Phoenixville High School #2 U14 M   Fioravanti, G McAndrew, T Bilal, Mohamed
28-Apr 3:30 PM 124 Penn Fusion SA PA Classics Phoenixville High School #2 U13 M   Hilton, Sr Bilal, Mohamed McAndrew, T
28-Apr 4:40 PM 140 SCCSA Concord Phoenixville High School #2 U14 M   Fioravanti, G Hilton, Sr Bilal, Mohamed
28-Apr 5:50 PM 122 Penn Fusion SA Continental FC Phoenixville High School #2 U13 M   McAndrew, T Fioravanti, G Hilton, Sr
28-Apr 12:00 PM 143 King of Prussia Soccer Club Southern Chester County SA Phoenixville High School #3 U14 M   Polansky, E Wilde, R Polansky, A
28-Apr 1:10 PM 125 Henlopen Soccer Club Penn Fusion SA Phoenixville High School #3 U13 M   Bell. I Polansky, E Wilde, R
28-Apr 2:20 PM 141 King of Prussia Soccer Club Concord Phoenixville High School #3 U14 M   Polansky, E Bell. I Polansky, A
28-Apr 3:30 PM 123 Henlopen Soccer Club Continental FC Phoenixville High School #3 U13 M   Wilde, R Polansky, A Bell. I
28-Apr 4:40 PM 139 RIVER SOCCER CLUB King of Prussia Soccer Club Phoenixville High School #3 U14 M   Polansky, E Wilde, R Polansky, A
28-Apr 5:50 PM 121 PA Classics Henlopen Soccer Club Phoenixville High School #3 U13 M   Bell. I Polansky, E Wilde, R
28-Apr 8:00 AM 36 HMMS Soccer Delaware Rush Rainbow Fields #1 U10 M   Parker, C X X
28-Apr 8:50 AM 42 Baltimore Soccer Club PA Classics Rainbow Fields #1 U10 M   Parker, C X X
28-Apr 9:40 AM 35 Delaware Rush West-Mont United SA Rainbow Fields #1 U10 M   Parker, C X X
28-Apr 10:30 AM 41 PA Classics Delaware Rush Rainbow Fields #1 U10 M   Parker, C X X
28-Apr 11:20 AM 34 HMMS Soccer West-Mont United SA Rainbow Fields #1 U10 M   De Lucia, R X X
28-Apr 12:10 PM 40 Baltimore Soccer Club Delaware Rush Rainbow Fields #1 U10 M   De Lucia, R X X
28-Apr 1:00 PM 182 Bracket A #3 Bracket B #3 Rainbow Fields #1 U10 M   De Lucia, R X X
28-Apr 1:50 PM 183 Bracket A #1 Bracket B #1 Rainbow Fields #1 U10 M   De Lucia, R X X
28-Apr 2:40 PM 186 Bracket A #1 Bracket B #1 Rainbow Fields #1 U10 M   De Lucia, R X X
28-Apr 8:00 AM 33 Continental FC River Soccer Club Rainbow Fields #2 U10 M   Mallon, T X X
28-Apr 8:50 AM 39 GPS Delaware Revolution Continental FC Rainbow Fields #2 U10 M   Mallon, T X X
28-Apr 9:40 AM 32 River Soccer Club PDA Shore Rainbow Fields #2 U10 M   Mallon, T X X
28-Apr 10:30 AM 38 Continental FC LDC Rainbow Fields #2 U10 M   Mallon, T X X
28-Apr 11:20 AM 31 Continental FC PDA Shore Rainbow Fields #2 U10 M   Mallon, T X X
28-Apr 12:10 PM 37 GPS Delaware Revolution LDC Rainbow Fields #2 U10 M   Nguyen, H X X
28-Apr 1:00 PM 181 Bracket A #2 Bracket B #2 Rainbow Fields #2 U10 M   Nguyen, H X X
28-Apr 1:50 PM 185 Bracket A #3 Bracket B #3 Rainbow Fields #2 U10 M   Nguyen, H X X
28-Apr 2:40 PM 184 Bracket A #2 Bracket B #2 Rainbow Fields #2 U10 M   Nguyen, H X X
28-Apr 8:00 AM 96 Continental FC CASA Rainbow Fields #3 U12 M   Moraczewski, J Nelson, A Scheer, A
28-Apr 9:00 AM 99 Delaware Rush West-Mont United SA Rainbow Fields #3 U12 M   Nelson, M Scheer, A Nelson, A
28-Apr 10:00 AM 95 CASA Delaware Rush Rainbow Fields #3 U12 M   Moraczewski, J Nelson, M Scheer, A
28-Apr 11:00 AM 98 West-Mont United SA Montgomery United Rainbow Fields #3 U12 M   Nelson, M Moraczewski, J Nelson, A
28-Apr 12:00 PM 94 Continental FC Delaware Rush Rainbow Fields #3 U12 M   Moraczewski, J Nelson, A Englehart, D
28-Apr 1:00 PM 97 Delaware Rush Montgomery United Rainbow Fields #3 U12 M   Nelson, M Englehart, D Nelson, A
28-Apr 2:00 PM 203 Bracket A #3 Bracket B #3 Rainbow Fields #3 U12 M   Novielli, J Nelson, M Englehart, D
28-Apr 3:00 PM 204 Bracket A #1 Bracket B #1 Rainbow Fields #3 U12 M   Nelson, M Novielli, J Nelson, A
28-Apr 4:00 PM 205 Bracket A #2 Bracket B #2 Rainbow Fields #3 U12 M   Novielli, J Nelson, M Nelson, A
28-Apr 8:00 AM 93 River SC PA Classics Rainbow Fields #4 U12 M   Leslie, J Houseman, D Scheer, E
28-Apr 9:00 AM 102 Chester Springs United West-Mont United SA Rainbow Fields #4 U12 M   Weller, B Scheer, E Houseman, D
28-Apr 10:00 AM 92 PA Classics Continental FC Rainbow Fields #4 U12 M   Leslie, J Weller, B Scheer, E
28-Apr 11:00 AM 101 West-Mont United SA Lower Merion Soccer Club Rainbow Fields #4 U12 M   Houseman, D Leslie, J Weller, B
28-Apr 12:00 PM 91 River SC Continental FC Rainbow Fields #4 U12 M   Sakal, J Houseman, D Leslie, J
28-Apr 1:00 PM 100 Chester Springs United Lower Merion Soccer Club Rainbow Fields #4 U12 M   Weller, B Sakal, J Houseman, D
28-Apr 2:00 PM 202 Bracket A #2 Bracket B #2 Rainbow Fields #4 U12 M   Leslie, J Weller, B Sakal, J
28-Apr 3:00 PM 206 Bracket A #3 Bracket B #3 Rainbow Fields #4 U12 M   Houseman, D Leslie, J Weller, B
28-Apr 4:00 PM 207 Bracket A #1 Bracket B #1 Rainbow Fields #4 U12 M   Sakal, J Houseman, D Leslie, J
28-Apr 9:00 AM 72 Coventry Soccer Montgomery United Reeceville #1 U11 M   Phillips, M Comber, C Peck, S
28-Apr 10:00 AM 219 Delaware Rush Continental FC Reeceville #1 U11 M   Comber, P Phillips, M Comber, C
28-Apr 11:00 AM 71 Montgomery United West-Mont United SA Reeceville #1 U11 M   Phillips, M Comber, P Peck, S
28-Apr 12:00 PM 217 Pennsylvania Rush Continental FC Reeceville #1 U11 M   Comber, C Peck, S Comber, P
28-Apr 1:00 PM 70 Coventry Soccer West-Mont United SA Reeceville #1 U11 M   Henry, T Comber, C Peck, S
28-Apr 2:00 PM 215 Pennsylvania Rush Delaware Rush Reeceville #1 U11 M   Comber, P Henry, T Comber, C
28-Apr 4:00 PM 196 Bracket A #2 Bracket B #2 Reeceville #1 U11 M   Henry, T Comber, P Peck, S
28-Apr 9:00 AM 69 FC USA Delaware Rush Reeceville #2 U11 M   Henry, T Fioravanti, G Samples, L
28-Apr 10:00 AM 218 West-Mont United SA Pennsylvania Rush Reeceville #2 U11 M   Samples, L Henry, T Fioravanti, G
28-Apr 11:00 AM 68 Delaware Rush Pennsylvania Soccer Academy Reeceville #2 U11 M   Henry, T Samples, L Jones, A
28-Apr 12:00 PM 216 West-Mont United SA Delaware Rush Reeceville #2 U11 M   Liblick, L Hilton, Jr Peck, S
28-Apr 1:00 PM 67 FC USA Pennsylvania Soccer Academy Reeceville #2 U11 M   Hilton, Jr Liblick, L Jones, A
28-Apr 2:00 PM 214 Continental FC West-Mont United SA Reeceville #2 U11 M   Hilton, Jr Jones, A Liblick, L
28-Apr 3:00 PM 197 Bracket A #3 Bracket B #3 Reeceville #2 U11 M   Hilton, Jr Samara, J Jones, A
28-Apr 4:00 PM 198 Bracket A #1 Bracket B #1 Reeceville #2 U11 M   Liblick, L Hilton, Jr Samara, J
28-Apr 8:00 AM 60 Pennsylvania Classics Chester Springs United USTC #10 U10 M   Whitmore, V X X
28-Apr 8:50 AM 6 Continental FC West-Mont United SA USTC #10 U9 M   Whitmore, V X X
28-Apr 9:40 AM 11 River SC West-Mont United SA USTC #10 U9 M   Whitmore, V X X
28-Apr 10:30 AM 58 HMMS Chester Springs United USTC #10 U10 M   Whitmore, V X X
28-Apr 11:20 AM 4 Continental FC Delaware Rush USTC #10 U9 M   Whitmore, V X X
28-Apr 12:10 PM 12 Penn Fusion SA River SC USTC #10 U9 M   Whitmore, V X X
28-Apr 1:00 PM 55 Chester Springs United Delaware Rush USTC #10 U10 M   Reyer, J X X
28-Apr 1:50 PM 5 West-Mont United SA Delaware Rush USTC #10 U9 M   Reyer, J X X
28-Apr 2:40 PM 10 Penn Fusion SA West-Mont United SA USTC #10 U9 M   Reyer, J X X
28-Apr 3:30 PM 176 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #10 U9 M   Reyer, J X X
28-Apr 4:20 PM 177 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10 U9 M   Reyer, J X X
28-Apr 5:10 PM 178 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #10 U9 M   Reyer, J X X
28-Apr 8:00 AM 59 Delaware Rush HMMS USTC #10B U10 M   Litzke, R X X
28-Apr 8:50 AM 3 Continental FC FC USA USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 9:40 AM 8 Perkiomen Valley Soccer Club SCCSA USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 10:30 AM 57 Delaware Rush Pennsylvania Classics USTC #10B U10 M   Litzke, R X X
28-Apr 11:20 AM 1 Continental FC Delaware Union USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 12:10 PM 9 Panthers United Perkiomen Valley Soccer Club USTC #10B U9 M   Parker, C X X
28-Apr 1:00 PM 56 HMMS Pennsylvania Classics USTC #10B U10 M   Parker, C X X
28-Apr 1:50 PM 2 FC USA Delaware Union USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 2:40 PM 7 Panthers United SCCSA USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 3:30 PM 175 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 4:20 PM 179 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
28-Apr 5:10 PM 180 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10B U9 M   Litzke, R X X
29-Apr 8:00 AM 54 Penn Legacy Continental FC Caln Park West #1 U11 F   Lynch, E Murlless, O Fioravanti, G
29-Apr 9:00 AM 78 Continental FC Ukrainian Nationals Caln Park West #1 U11 F   Fioravanti, G Lynch, E Deswert, W
29-Apr 10:00 AM 72 Continental FC West-Mont United SA Caln Park West #1 U11 F   Schwartz, E Deswert, W Lynch, E
29-Apr 11:00 AM 52 PA Classics Continental FC Caln Park West #1 U11 F   Deswert, W Tuzmen, M Fioravanti, G
29-Apr 12:00 PM 76 Carlisle Ukrainian Nationals Caln Park West #1 U11 F   Fioravanti, G Tuzmen, M Scheer, E
29-Apr 1:00 PM 70 Penn Legacy West-Mont United SA Caln Park West #1 U11 F   Tuzmen, M Irwin, C Scheer, E
29-Apr 2:00 PM 50 PA Classics Penn Legacy Caln Park West #1 U11 F   Irwin, C Kryka, L Scheer, E
29-Apr 3:00 PM 74 Carlisle Continental FC Caln Park West #1 U11 F   Tuzmen, M Irwin, C Kryka, L
29-Apr 4:00 PM 68 Penn Legacy Continental FC Caln Park West #1 U11 F   Irwin, C Tuzmen, M Scheer, E
29-Apr 8:00 AM 53 Lower Merion Soccer Club PA Classics Caln Park West #2 U11 F   Schwartz, E De Lucia, R Gallen, J
29-Apr 9:00 AM 77 Boyertown SC Carlisle Caln Park West #2 U11 F   De Lucia, R Gallen, J Monaco, B
29-Apr 10:00 AM 71 Exeter Penn Legacy Caln Park West #2 U11 F   Gallen, J Monaco, B Murlless, O
29-Apr 11:00 AM 51 Lower Merion Soccer Club Penn Legacy Caln Park West #2 U11 F   De Lucia, R Murlless, O Monaco, B
29-Apr 12:00 PM 75 Boyertown SC Continental FC Caln Park West #2 U11 F   Gallen, J Scheer, A De Lucia, R
29-Apr 1:00 PM 69 Exeter aito Caln Park West #2 U11 F   De Lucia, R Gallen, J Marsh, M
29-Apr 2:00 PM 49 Continental FC Lower Merion Soccer Club Caln Park West #2 U11 F   Gallen, J Scheer, A Marsh, M
29-Apr 3:00 PM 73 Ukrainian Nationals Boyertown SC Caln Park West #2 U11 F   De Lucia, R Scheer, A Marsh, M
29-Apr 4:00 PM 67 West-Mont United SA Exeter Caln Park West #2 U11 F   De Lucia, R Kryka, L Marsh, M
29-Apr 8:00 AM 48 Continental FC Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 8:50 AM 42 Chester Springs United Concord Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 9:40 AM 36 GCVSA Montgomery United Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 10:30 AM 18 PA Classics Kirkwood Soccer Club Johnsontown Park #1 U9 F   Holenstein, P X X
29-Apr 11:20 AM 46 Lower Merion Soccer Club Western Lehigh United Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 12:10 PM 40 Delaware Rush Concord Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 1:00 PM 34 Delaware Union Montgomery United Soccer Club Johnsontown Park #1 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 1:50 PM 15 Rose Tree Soccer Club PA Classics Johnsontown Park #1 U9 F   Neef, B X X
29-Apr 2:40 PM 44 Lower Merion Soccer Club Continental FC Johnsontown Park #1 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 3:30 PM 38 Delaware Rush Chester Springs United Johnsontown Park #1 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 4:20 PM 32 Delaware Union GCVSA Johnsontown Park #1 U10 F   Wissler, S X X
29-Apr 5:10 PM 14 Harford FC United PA Classics Johnsontown Park #1 U9 F   Wissler, S X X
29-Apr 8:00 AM 47 Delaware Union Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #2 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 8:50 AM 41 PASC Delaware Rush Johnsontown Park #2 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 9:40 AM 35 Bel Air Football Club (BAFC) Delaware Union Johnsontown Park #2 U10 F   Neef, B X X
29-Apr 10:30 AM 17 Rose Tree Soccer Club Harford FC United Johnsontown Park #2 U9 F   Neef, B X X
29-Apr 11:20 AM 45 Delaware Union Continental FC Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 12:10 PM 39 PASC Chester Springs United Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 1:00 PM 33 Bel Air Football Club (BAFC) GCVSA Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 1:50 PM 16 Harford FC United Kirkwood Soccer Club Johnsontown Park #2 U9 F   Holenstein, P X X
29-Apr 2:40 PM 43 Western Lehigh United Soccer Club Delaware Union Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 3:30 PM 37 Concord Soccer Club PASC Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 4:20 PM 31 Montgomery United Soccer Club Bel Air Football Club (BAFC) Johnsontown Park #2 U10 F   Holenstein, P X X
29-Apr 5:10 PM 13 Kirkwood Soccer Club Rose Tree Soccer Club Johnsontown Park #2 U9 F   Holenstein, P X X
29-Apr 8:00 AM 6 Delaware Rush Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 8:50 AM 5 West-Mont United SA Continental FC Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 9:40 AM 12 Harford FC United HMMS FC Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 10:30 AM 11 GCVSA Chester Springs United Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 11:20 AM 3 West-Mont United SA Delaware Rush Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 12:10 PM 4 Continental FC Lower Merion Soccer Club Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 1:00 PM 9 GCVSA Harford FC United Johnsontown Park #3 U9 F   Samara, J X X
29-Apr 1:50 PM 10 Chester Springs United HMMS FC Johnsontown Park #3 U9 F   Parker, C X X
29-Apr 2:40 PM 1 Lower Merion Soccer Club West-Mont United SA Johnsontown Park #3 U9 F   Parker, C X X
29-Apr 3:30 PM 2 Continental FC Delaware Rush Johnsontown Park #3 U9 F   Parker, C X X
29-Apr 4:20 PM 7 HMMS FC GCVSA Johnsontown Park #3 U9 F   Parker, C X X
29-Apr 5:10 PM 8 Chester Springs United Harford FC United Johnsontown Park #3 U9 F   Parker, C X X
29-Apr 10:30 AM 162 Continental FC Carlisle Area Youth Soccer MSI Turf Complex #A U15 F   Cortese, J Gray, B Adamson, D
29-Apr 11:40 AM 161 Delaware Rush LanChester United MSI Turf Complex #A U15 F   Samara, O Cortese, J Gray, B
29-Apr 12:50 PM 138 DASC Valley Soccer Club MSI Turf Complex #A U13 F   Adamson, D Samara, O Cortese, J
29-Apr 2:00 PM 159 Delaware Rush Continental FC MSI Turf Complex #A U15 F   Gray, B Adamson, D Samara, O
29-Apr 3:10 PM 135 Delaware Union DASC MSI Turf Complex #A U13 F   Cortese, J Gray, B Adamson, D
29-Apr 4:20 PM 158 LanChester United Continental FC MSI Turf Complex #A U15 F   Samara, O Cortese, J Adamson, D
29-Apr 5:30 PM 134 Continental FC DASC MSI Turf Complex #A U13 F   Adamson, D Samara, O Cortese, J
29-Apr 12:50 PM 137 Delaware Union Continental FC MSI Turf Complex #B U13 F   Lynch, E Whitham, J Keenan, J
29-Apr 2:00 PM 160 LanChester United Carlisle Area Youth Soccer MSI Turf Complex #B U15 F   Fioravanti, G Lynch, E Whitham, J
29-Apr 3:10 PM 136 Continental FC Valley Soccer Club MSI Turf Complex #B U13 F   Keenan, J Fioravanti, G Lynch, E
29-Apr 4:20 PM 157 Carlisle Area Youth Soccer Delaware Rush MSI Turf Complex #B U15 F   Whitham, J Keenan, J Fioravanti, G
29-Apr 5:30 PM 133 Valley Soccer Club Delaware Union MSI Turf Complex #B U13 F   Fioravanti, G Whitham, J Keenan, J
29-Apr 8:00 AM 150 Classics Nova Penn Legacy Parkside #1 U14 F   Yost, J Lynch, J Lahlali, B
29-Apr 9:10 AM 167 FC Brandywine White Clay SC Parkside #1 U15 F   Lynch, J Yost, J Lahlali, B
29-Apr 10:20 AM 144 Phoenix SC DE Rush Parkside #1 U14 F   Lahlali, B Yost, J Lynch, J
29-Apr 11:30 AM 148 PA Classics Penn Legacy Parkside #1 U14 F   Yost, J Lynch, J Lahlali, B
29-Apr 12:40 PM 166 White Clay SC PA Classics Parkside #1 U15 F   Lynch, J Yost, J Lahlali, B
29-Apr 1:50 PM 142 Southern Chester County SA DE Rush Parkside #1 U14 F   Petrone, K Lynch, J Yost, J
29-Apr 3:00 PM 145 Penn Legacy River SC Parkside #1 U14 F   Lahlali, B Petrone, K Lynch, J
29-Apr 4:10 PM 164 White Clay SC Alliance FC Parkside #1 U15 F   Yost, J Lahlali, B Petrone, K
29-Apr 5:20 PM 140 Southern Chester County SA Phoenix SC Parkside #1 U14 F   Petrone, K Lahlali, B Lynch, J
29-Apr 8:00 AM 149 River SC PA Classics Parkside #2 U14 F   Stevenson, S Hane, B Soto, T
29-Apr 9:10 AM 168 Alliance FC PA Classics Parkside #2 U15 F   Denard, D Stevenson, S Soto, T
29-Apr 10:20 AM 143 Old Line FC Southern Chester County SA Parkside #2 U14 F   Hane, B Denard, D Soto, T
29-Apr 11:30 AM 147 River SC Classics Nova Parkside #2 U14 F   Stevenson, S Hane, B Soto, T
29-Apr 12:40 PM 165 FC Brandywine Alliance FC Parkside #2 U15 F   Denard, D Stevenson, S Soto, T
29-Apr 1:50 PM 141 Old Line FC Phoenix SC Parkside #2 U14 F   Hane, B Denard, D Stevenson, S
29-Apr 3:00 PM 146 PA Classics Classics Nova Parkside #2 U14 F   Stevenson, S Denard, D Hane, B
29-Apr 4:10 PM 163 PA Classics FC Brandywine Parkside #2 U15 F   Denard, D Stevenson, S Hane, B
29-Apr 5:20 PM 139 DE Rush Old Line FC Parkside #2 U14 F   Hane, B Denard, D Stevenson, S
29-Apr 8:00 AM 66 Northeast United PA Classics Parkside #3A U11 F   Sorkin, B Horton, K Machloff, Y
29-Apr 9:00 AM 84 Montgomery United Cecil Soccer Club Parkside #3A U12 F   Sorkin, B Horton, K Machloff, Y
29-Apr 10:00 AM 113 West-Mont United SA Fairmount Soccer Parkside #3A U12 F   Sorkin, B Horton, K Machloff, Y
29-Apr 11:00 AM 64 Solebury PA Classics Parkside #3A U11 F   Sorkin, B Horton, K Machloff, Y
29-Apr 12:00 PM 82 Philadelphia SC Cecil Soccer Club Parkside #3A U12 F   Sorkin, B Horton, K Machloff, Y
29-Apr 1:00 PM 112 Fairmount Soccer Abington Soccer Club Parkside #3A U12 F   Horton, K Machloff, Y Sorkin, B
29-Apr 2:00 PM 62 Solebury Northeast United Parkside #3A U11 F   Machloff, Y Horton, K Sorkin, B
29-Apr 3:00 PM 80 Philadelphia SC Montgomery United Parkside #3A U12 F   Machloff, Y Horton, K Sorkin, B
29-Apr 4:00 PM 110 Fairmount Soccer Cherry Hill FC Parkside #3A U12 F   Horton, K Machloff, Y Sorkin, B
29-Apr 8:00 AM 65 FC EUROPA Solebury Parkside #3B U11 F   Curran, B Moraczewski, J Cross, R
29-Apr 9:00 AM 83 FC Bucks North Philadelphia SC Parkside #3B U12 F   Barner, J Curran, B Moraczewski, J
29-Apr 10:00 AM 114 Cherry Hill FC Abington Soccer Club Parkside #3B U12 F   Cross, R Barner, J Curran, B
29-Apr 11:00 AM 63 FC EUROPA Northeast United Parkside #3B U11 F   Moraczewski, J Cross, R Barner, J
29-Apr 12:00 PM 81 FC Bucks North Montgomery United Parkside #3B U12 F   Curran, B Moraczewski, J Cross, R
29-Apr 1:00 PM 111 West-Mont United SA Cherry Hill FC Parkside #3B U12 F   Barner, J Curran, B Moraczewski, J
29-Apr 2:00 PM 61 PA Classics FC EUROPA Parkside #3B U11 F   Cross, R Barner, J Curran, B
29-Apr 3:00 PM 79 Cecil Soccer Club FC Bucks North Parkside #3B U12 F   Samara, J Cross, R Barner, J
29-Apr 4:00 PM 109 Abington Soccer Club West-Mont United SA Parkside #3B U12 F   Curran, B Samara, J Cross, R
29-Apr 8:00 AM 90 North Union United West-Mont United SA Reeceville #1 U12 F   Shelly, T Leslie, J Peck, S
29-Apr 9:00 AM 108 Southern Chester County SA Delaware Union Reeceville #1 U12 F   Broske, P Shelly, T Leslie, J
29-Apr 10:00 AM 102 LMSC River Soccer Club Reeceville #1 U12 F   Shelly, T Broske, P Peck, S
29-Apr 11:00 AM 88 Western Lehigh Soccer West-Mont United SA Reeceville #1 U12 F   Leslie, J Peck, S Broske, P
29-Apr 12:00 PM 106 Greater Chester Valley Soccer Association Delaware Union Reeceville #1 U12 F   Shelly, T Leslie, J Broske, P
29-Apr 1:00 PM 100 Mongtomery United River Soccer Club Reeceville #1 U12 F   Broske, P Shelly, T Leslie, J
29-Apr 2:00 PM 86 Western Lehigh Soccer North Union United Reeceville #1 U12 F   Shelly, T Leslie, J Comber, C
29-Apr 3:00 PM 104 Greater Chester Valley Soccer Association Southern Chester County SA Reeceville #1 U12 F   Leslie, J Comber, C Broske, P
29-Apr 4:00 PM 98 Mongtomery United LMSC Reeceville #1 U12 F   Shelly, T Broske, P Comber, C
29-Apr 8:00 AM 89 Penn Legacy Western Lehigh Soccer Reeceville #2 U12 F   Polansky, E Unger, M Polansky, C
29-Apr 9:00 AM 107 GPSNJ Clearview Greater Chester Valley Soccer Association Reeceville #2 U12 F   Houseman, D Polansky, E Unger, M
29-Apr 10:00 AM 101 Delaware Rush Mongtomery United Reeceville #2 U12 F   Polansky, C Houseman, D Polansky, E
29-Apr 11:00 AM 87 Penn Legacy North Union United Reeceville #2 U12 F   Unger, M Polansky, C Houseman, D
29-Apr 12:00 PM 105 GPSNJ Clearview Southern Chester County SA Reeceville #2 U12 F   Polansky, E Unger, M Polansky, C
29-Apr 1:00 PM 99 Delaware Rush LMSC Reeceville #2 U12 F   Houseman, D Polansky, E Unger, M
29-Apr 2:00 PM 85 West-Mont United SA Penn Legacy Reeceville #2 U12 F   Polansky, C Houseman, D Polansky, E
29-Apr 3:00 PM 103 Delaware Union GPSNJ Clearview Reeceville #2 U12 F   Unger, M Polansky, C Houseman, D
29-Apr 4:00 PM 97 River Soccer Club Delaware Rush Reeceville #2 U12 F   Polansky, E Unger, M Polansky, C
29-Apr 8:00 AM 60 Cherry Hill FC Montgomery United USTC #01 U11 F   Weller, B Ernst, E Mandell, C
29-Apr 9:00 AM 95 Delaware Rush Continental FC USTC #01 U12 F   Snodgrass, D Weller, B Ernst, E
29-Apr 10:00 AM 59 Montgomery United Delaware Rush USTC #01 U11 F   Weller, B Snodgrass, D Mandell, C
29-Apr 11:00 AM 94 Continental FC PA Classics USTC #01 U12 F   Snodgrass, D Mandell, C Ernst, E
29-Apr 12:00 PM 58 Cherry Hill FC Delaware Rush USTC #01 U11 F   Weller, B Ernst, E Mandell, C
29-Apr 1:00 PM 92 Continental FC BUSC USTC #01 U12 F   Snodgrass, D Weller, B Ernst, E
29-Apr 2:00 PM 175 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #01 U11 F   Weller, B Snodgrass, D Mandell, C
29-Apr 3:00 PM 177 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #01 U11 F   Snodgrass, D Mandell, C Ernst, E
29-Apr 8:00 AM 57 Yardley Makefield Soccer Harford FC United USTC #01B U11 F   Nelson, M Farley, T Nelson, T
29-Apr 9:00 AM 96 BUSC PA Classics USTC #01B U12 F   Litzke, R Nelson, M Farley, T
29-Apr 10:00 AM 56 Harford FC United Southern Chester County SA USTC #01B U11 F   Nelson, T Litzke, R Nelson, M
29-Apr 11:00 AM 93 Delaware Rush BUSC USTC #01B U12 F   Farley, T Nelson, T Litzke, R
29-Apr 12:00 PM 55 Yardley Makefield Soccer Southern Chester County SA USTC #01B U11 F   Nelson, M Farley, T Nelson, T
29-Apr 1:00 PM 91 PA Classics Delaware Rush USTC #01B U12 F   Litzke, R Nelson, M Farley, T
29-Apr 2:00 PM 176 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #01B U11 F   Nelson, T Litzke, R Nelson, M
29-Apr 9:10 AM 131 FC Europa Lower Merion Soccer Club USTC #07 U13 F   Maric, Z Moran, A McGuirk, T
29-Apr 10:20 AM 126 West-Mont United SA Alliance FC USTC #07 U13 F   Hilton, Sr Maric, Z Moran, A
29-Apr 11:30 AM 154 1776 United FC Rebels FC USTC #07 U14 F   McGuirk, T Hilton, Sr Maric, Z
29-Apr 12:40 PM 124 Montgomery United Alliance FC USTC #07 U13 F   Moran, A McGuirk, T Hilton, Sr
29-Apr 1:50 PM 152 Twin Valley SC Psa USTC #07 U14 F   McGuirk, T Moran, A Alles, MJ
29-Apr 3:00 PM 122 Montgomery United West-Mont United SA USTC #07 U13 F   Hilton, Sr Alles, MJ Moran, A
29-Apr 4:10 PM 182 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #07 U14 F   McGuirk, T Hilton, Sr Alles, MJ
29-Apr 5:20 PM 183 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #07 U14 F   Moran, A McGuirk, T Hilton, Sr
29-Apr 9:10 AM 132 Southern Chester County SA Lanchester United USTC #08 U13 F   Ndoci, M George, J Henry, T
29-Apr 10:20 AM 125 Cherry Hill FC Montgomery United USTC #08 U13 F   Crampsey, M Ndoci, M George, J
29-Apr 11:30 AM 153 Concord Soccer Association Twin Valley SC USTC #08 U14 F   Henry, T Crampsey, M Ndoci, M
29-Apr 12:40 PM 123 Cherry Hill FC West-Mont United SA USTC #08 U13 F   George, J Henry, T Crampsey, M
29-Apr 1:50 PM 155 PSA Rebels FC USTC #08 U14 F   Ndoci, M George, J Henry, T
29-Apr 3:00 PM 121 Alliance FC Cherry Hill FC USTC #08 U13 F   Crampsey, M Ndoci, M George, J
29-Apr 4:10 PM 181 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #08 U14 F   Henry, T Crampsey, M Ndoci, M
29-Apr 8:00 AM 120 NUU PA Rush USTC #09 U13 F   Balash, E Nguyen H Martin, S
29-Apr 9:10 AM 156 1776 United FC PSA USTC #09 U14 F   Maley, T Balash, E Nguyen H
29-Apr 10:20 AM 119 PA Rush Chester Springs United USTC #09 U13 F   Martin, S Maley, T Balash, E
29-Apr 11:30 AM 130 Lower Merion Soccer Club Lanchester United USTC #09 U13 F   Nguyen H Martin, S Maley, T
29-Apr 12:40 PM 118 NUU Chester Springs United USTC #09 U13 F   Balash, E Nguyen H Martin, S
29-Apr 1:50 PM 128 Lower Merion Soccer Club Southern Chester County SA USTC #09 U13 F   Maley, T Balash, E Nguyen H
29-Apr 3:00 PM 180 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #09 U13 F   Martin, S Maley, T Balash, E
29-Apr 4:10 PM 179 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #09 U13 F   Balash, E Martin, S Maley, T
29-Apr 8:00 AM 24 Delaware Rush HMMS USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 8:50 AM 30 Continental FC Kirkwood Soccer Club USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 9:40 AM 23 HMMS Western Lehigh United Soccer Club USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 10:30 AM 29 Kirkwood Soccer Club West-Mont United SA USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 11:20 AM 22 Delaware Rush Western Lehigh United Soccer Club USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 12:10 PM 28 Continental FC West-Mont United SA USTC #10 U10 F   Samples, L X X
29-Apr 1:00 PM 170 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #10 U10 F   Maric, Z X X
29-Apr 1:50 PM 171 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10 U10 F PPD Maric, Z X X
29-Apr 2:40 PM 172 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #10 U10 F   Maric, Z X X
29-Apr 3:30 PM 184 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10 U10 F   Maric, Z X X
29-Apr 8:00 AM 21 QSC CRUSA USTC #10B U10 F   Berger, R X X
29-Apr 8:50 AM 27 CASA Coastal Atlantic Futbol Club USTC #10B U10 F   Berger, R X X
29-Apr 9:40 AM 20 CRUSA River SC USTC #10B U10 F   Berger, R X X
29-Apr 10:30 AM 26 Coastal Atlantic Futbol Club PA Classics Nova USTC #10B U10 F   Berger, R X X
29-Apr 11:20 AM 19 QSC River SC USTC #10B U10 F   Berger, R X X
29-Apr 12:10 PM 25 CASA PA Classics Nova USTC #10B U10 F   Snodgrass, M X X
29-Apr 1:00 PM 169 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #10B U10 F   Snodgrass, M X X
29-Apr 1:50 PM 173 Bracket A #3 Bracket B #3 USTC #10B U10 F   Snodgrass, M X X
29-Apr 2:40 PM 174 Bracket A #1 Bracket B #1 USTC #10B U10 F   Snodgrass, M X X
29-Apr 3:30 PM 185 TBA TBA USTC #10B U10 F   Weller, B X X
29-Apr 8:00 AM 117 Continental FC Delaware Rush USTC #11 U13 F   Wissler, S Lyle, D Abbas, J
29-Apr 9:10 AM 151 Concord Soccer Association Psa USTC #11 U14 F   Abbas, J Wissler, S Lyle, D
29-Apr 10:20 AM 116 Delaware Rush GPSNJ Clearview USTC #11 U13 F   Wissler, S Abbas, J Englehart, D
29-Apr 11:30 AM 129 FC Europa Southern Chester County SA USTC #11 U13 F   Lyle, D Englehart, D Abbas, J
29-Apr 12:40 PM 115 Continental FC GPSNJ Clearview USTC #11 U13 F   Wissler, S Lyle, D Englehart, D
29-Apr 1:50 PM 127 Lanchester United FC Europa USTC #11 U13 F   Abbas, J Wissler, S Lyle, D
29-Apr 3:00 PM 178 Bracket A #2 Bracket B #2 USTC #11 U13 F   Wissler, S Abbas, J Weller, B